|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.06.2022 10:42:58
|
|
|
| moblas on see pikemalt jah. Feature, ju panid serveri kuhugi pärapõrgu.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
01.06.2022 11:29:07
|
|
|
| Ok, raalisin niipalju välja, et probleem on vist Telia ühenduse taga. Aitas IPv6 keelamine. Sellest on pikemalt Telia koduinterneti teemas juttu.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.08.2022 18:54:35
|
|
|
| Mul surus ka peale. Hetkel veel saab "back" teha, aga kauaks...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
04.08.2022 21:03:59
|
|
|
Ma ei oska kurta, juba jupp aega New View.
Töö juures 32" 4K, kodus 34" 3440x1440
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.08.2022 22:21:56
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Google lükkas nüüd GMailile uue visuaali peale. Tundub, et mingi teema on fondiga. See on "karedavõitu", kuigi samas kõik muud elemendid on OK. FullHD ja brauseri suum on 0%. Kas mulle tundub või ongi see uus font kuidagi nigelavõitu?
Spoiler 
|
Tööarvutis pole erinevus tajunud 1080p
Samas Waze keerasid küll pekki oma heledusega st teist tooni taust
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
04.08.2022 22:35:09
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Samas Waze keerasid küll pekki oma heledusega st teist tooni taust |
???
Pühap käisin Tallinna sektorist Pandivere sektoris, Waze telost Android Autoga Kodiaqi konsooli ekraanil, kõik nagu aastaid juba.
Enne sõitu võtsin aja planeerimiseks teekonna Wazes arvutis ette, pilt sama nagu alati.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
30.08.2022 18:10:38
|
|
|
Tervist.
Mul on gmaili konto kujul minunimi@gmail.com.
Mu nimekaimul on ilmselt konto kujul minu.nimi@gmail.com.
Aegajalt satuvad minu postkasti kaimu kirjad. On kellelgi veel seda ette tulnud?
Ja mis sel puhul ette võtta? Guuglit teavitada? Mis kanalit pidi seda kõige mõistlikum teha oleks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
30.08.2022 23:25:38
|
|
|
| avrn kirjutas: |
Tervist.
Mul on gmaili konto kujul minunimi@gmail.com.
Mu nimekaimul on ilmselt konto kujul minu.nimi@gmail.com.
Aegajalt satuvad minu postkasti kaimu kirjad. On kellelgi veel seda ette tulnud?
Ja mis sel puhul ette võtta? Guuglit teavitada? Mis kanalit pidi seda kõige mõistlikum teha oleks? |
Nimekaimu aadress võib olla mistahes mittetäielik variant sinu aadressist minunimi@gmail.com
Näiteks "minunim", "minuni", "minun" või "minu" ja seal vahel võib olla punkte kustahes.
Samuti võib olla pööratud variant, mida SOS juba nimetas. Igatahes kipub saatjatel see aadress sassi minema või leiutavad nad ise tema ees- ja perekonnanime põhjal selle aadressi ja "tulistavad huupi". Spämmerid näiteks tegutsevad sedasi. Neile viimastele on parem mitte vastata.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
31.10.2022 19:26:14
|
|
|
Kas oleks sellist lahendust võimalik realiseerida...?
Kõigepealt seletan ära mis praegu on. Töö juures saadetakse töö ülesandeid ühele üldisele meili peale. Sealt tehakse kirjast koopia ja edastatakse kõigile firma töötajatele oma meili peale. Probleem on selles, et päeval on selline lahendus vägev aga töövälisel ajal ei tahaks töö kirju saada kui ei ole vaja. Samas see kiri võiks postkasti tulla aga võiks kuhugi kausta minna ja oleks loetud (saabub hääletult). Ühesõna hea oleks kui telefon ei annaks teada häälega uuesti kirjast mida mul vaja ei ole vaja töö välisel ajal teada.
Gmailis saab küll luua filtri, et kui saabub kiri, siis märgitakse kohe loetuks. Aga kellaajaliselt ei ole kuidagi võimalik sättida, et päeval oleks ühete moodi ja õhtul teistmoodi.
On ideid? Haldan kirjade suunamisi ja edastusi ise.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.10.2022 19:31:24
|
|
|
Tee eraldi töömeil mida telefoni ei topi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
31.10.2022 19:35:26
|
|
|
| Telefonis saad seadistada kellaajad, et öösel oleks telefon hääletu.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
31.10.2022 20:44:47
|
|
|
| Ühesõnaga siis ei saa.. teised lahendused ei ole head. Eks siis loen kirju edasi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.10.2022 21:17:12
|
|
|
Kodus nagunii telefon vaikse peal ja jope taskus
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
01.11.2022 10:00:54
|
|
|
Panin hommikul arvuti käima ning vaatasin, et gmailist välja logitud. Pidin siis 2 step verificationi abil uue parooli panema. Aga google arvab, et mu lauaarvutist on justkui midagi kahtlast tehtud 4 ajal öösel. Ma võin öelda, et arvuti oli sel ajal kinni... Seega millest see alert võis tulla?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
01.11.2022 10:36:22
|
|
|
On see siis sinu arvuti nimi teates? DESKTOP-VBJCKHM
Kui ei ole, siis logis sinna sisse keegi teine. Kui on, siis ärkas su arvuti öösel üles.
Kui on võõras, siis juhul kui veel pääsed sisse sinna, vaheta parool ära kähku. Pane midagi paremat kui "password"
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.11.2022 10:46:09
|
|
|
Üldiselt on viimasel ajal igasugused populaarsed tasuta teenused (Gmail, FB, Instagram... nimekiri pole lõplik) oma sissetungijate tõkestamise/tuvastamise mehhanisme järjest karmimaks tuuninud ning valeposiitvseid tuleb ka rohkem.
Seega jah, nagu Dogbert ütles, siis algul vaata üles, kas DESKTOP-VBJCKHM on tuttav seade + muud sammud.
Pikas plaanis tasub aga mõtelda sellele, et kui palju olla sõltuvuses tasuta teenustest, kus teenusepakkuja võib ilma väga palju selgitusi andmata konto sulgeda. Sest see pole üldse nali, seda juhtub, et pannakse ekslikult konto kinni ning seda tagasi ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
01.11.2022 14:28:23
|
|
|
| Ikka minu arvuti. Kuid see ,et masin ise keset ööd ennast sisse lülitab ning suspicius activity't teeb on veits kahtlane. Kui arvuti oleks sees olnud oleksin seda ka kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.11.2022 15:18:19
|
|
|
| Vaata Event Viewer üle. Lisaks võiks gmail vist ka IP adre näitama.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
01.11.2022 15:26:51
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
Üldiselt on viimasel ajal igasugused populaarsed tasuta teenused (Gmail, FB, Instagram... nimekiri pole lõplik) oma sissetungijate tõkestamise/tuvastamise mehhanisme järjest karmimaks tuuninud ning valeposiitvseid tuleb ka rohkem.
Seega jah, nagu Dogbert ütles, siis algul vaata üles, kas DESKTOP-VBJCKHM on tuttav seade + muud sammud.
Pikas plaanis tasub aga mõtelda sellele, et kui palju olla sõltuvuses tasuta teenustest, kus teenusepakkuja võib ilma väga palju selgitusi andmata konto sulgeda. Sest see pole üldse nali, seda juhtub, et pannakse ekslikult konto kinni ning seda tagasi ei saa. |
See on jah täiesti üle mõistuse läinud, kuidas igal pool on konto loomise juures vajalik mobiiltelefoni numbri olemasolu. Kusjuures, VOIP põhised numbrid (mis võtavad SMS-e vastu küll) neile reeglina ei sobi. Tahtsin teha paar-kolm lisakontot Facebooki, mis siis laigiksid ja kommenteeriksid minu lehtede postitusi - julgustades sedasama tegema teisi. FB lööb ukse poole konto loomise pealt kinni, kuigi kasutan USA IP aadressi ja privaataknaga brauserit.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.11.2022 15:30:49
|
|
|
| ot: |
| Õigesti teeb. Milleks libakontosid lasta teha? Nagu neid seal veel vähe oleks... |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
01.11.2022 16:15:05
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| ot: |
| Õigesti teeb. Milleks libakontosid lasta teha? Nagu neid seal veel vähe oleks... |
|
Põhimõtteliselt ju õige, kuid samas, kui ma ostan FB-lt oma verivärske lehe reklaami, siis võiksin ma olla õigustatud selle reklaami peale maanduvaid inimesi veidi suunama, eks ju? Mõni ütleb ehk, et hindude farmidest saab kõike samuti osta, aga esiteks armastan ma pigem ise teha (ja kokku hoida) ja teiseks on endatehtu kvaliteet ikkagi hoopis parem. Farmist ostetud lamedad kommentaarid võivad tihtilugu ainult peletada.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
01.11.2022 16:38:21
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Mingi spämmer oled seega? |
Leian, et igaühel on õigus omaenda lehti spämmida just täpselt nii palju kui ta seda vajalikuks peab, et need ilusad välja paistaksid.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.11.2022 18:07:39
|
|
|
Instagram spam on täna sellisel tasemel, et võiks juba olla automaatne ad block
uksest ja aknast igasugu scammi.
Puhtalt selle tõttu võiks lõpuks tik toki ära proovida. Seega väga tore, et topekltkontodega midagi tehakse
viimati muutis Magic 01.11.2022 18:08:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.11.2022 18:19:32
|
|
|
Nojah, nagu mul need hot/onlline kontod "viga" ja tee uus ,aga ka uus vigane.
Pole MS365 erakontol midagi vajutanud ja nõus olnud. nõusolek vaikiv kuna ju maksan
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.11.2022 18:24:15
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Nojah, aga IT on paha-paha, "Tee korda". |
IT on alati süüdi... proovisin ka harjuda selle töö mõttega, aga veel ei võtnud vedu
Kuulamisoskus liialt sitt, et olla nõus kõige "olen süüdi" ja nii 200-250 inimese käest.
Õnneks seal oli MS kasutusel mitte gmail (see google workpace ikka õudukas)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
01.11.2022 18:40:32
|
|
|
| Mis Google Workspace'l viga on? Sai kolitud MS'i pealt, mingeid probleeme pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.11.2022 19:08:20
|
|
|
Kummaline viisakalt öeldes
hind tuli ka kallim.
//
Päris tüütu bug oli chat funktsioonis, mida pikem see suhtlus seal seda suuremaks läheb lag PC peal (Vähemalt kevadel oli viga alles)
Ebareaalne oli otsida välja mingi info...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
01.11.2022 22:11:19
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Kas oleks sellist lahendust võimalik realiseerida...?
... |
Filtriga töökirjadele mingi "Labels" külge + skip inbox. Siis kui tööl, siis teed vasakult vastava leibeili lahti.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.11.2022 10:43:44
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Ikka minu arvuti. Kuid see ,et masin ise keset ööd ennast sisse lülitab ning suspicius activity't teeb on veits kahtlane. Kui arvuti oleks sees olnud oleksin seda ka kuulnud. |
Selle kahtlase tarkvara nimi, mis su arvuti öösel sisse lülitab, on Windows OS
Vaikimisi öösel kella kolme paiku vist oli see. "Kahtlaste tegevuste" hulka, mida ta sooritab, kuuluvad windowsi uuenduste paigaldus ja igasugu süsteemihooldustööd. HDD ketaste puhul oli ka defragmentimine öösel teostatav kahtlane tegevus, SSD puhul seda ei tehta. Samas indekseerimist eelistatavalt tehakse vist ka öösel.
Seda kõike kahtlast saab Windows muidugi teha ainult juhul kui ta on sleep modes ja läpaka puhul ka laadija otsas.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
04.11.2022 00:38:24
|
|
|
| Kinni läheb ikka shut downiga ning event vieverist on näha, et 22.30 läks kustu ning 8 paiku hommikul panin tööle.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.11.2022 09:10:53
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Kinni läheb ikka shut downiga ning event vieverist on näha, et 22.30 läks kustu ning 8 paiku hommikul panin tööle. |
No siis kiru nende toele, et neil mingid luulud süsteemis.
Teevad omale ticketeid juurde, et näiliselt tööd oleks...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.11.2022 21:21:24
|
|
|
Kas ma olen pime või ei saa gmailis kättesaamise raportit tellida näiteks nagu telia postkastis on?
https://support.google.com/mail/answer/9413651?hl=en
Siin nagu näitab, et on olemas, aga ma kirja koostamisel küll sellist kohta ei näe
E:
Krt, esimene rida kohe, et ei saa
| tsitaat: |
| This feature is only available if you use Gmail for work or school set up by an administrator. If you use a gmail.com account, read receipts won’t work. |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
08.11.2022 22:16:06
|
|
|
mingit päris meiliklienti kasutad, siis saab.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.11.2022 10:02:27
|
|
|
Kuskil ka seda delivery listi näeb? Et saad vaadata saatmiste ja saabumiste tabelit, et kas üldse jõudis kohele?
Neid teinekord mõistlikum vaadata kui seda reply vastust mida mina näiteks ei saada, sest seda saadavad ka mitmed spämmijad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.11.2022 10:28:41
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| ...et kas üldse jõudis kohele? |
Kas seda pole samuti spämmerite meelehärmiks kinni keeratud? Ehk siis kiri justkui võetakse küll vastu, lendab aga koheselt musta auku.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.11.2022 10:35:12
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| ...et kas üldse jõudis kohele? |
Kas seda pole samuti spämmerite meelehärmiks kinni keeratud? Ehk siis kiri justkui võetakse küll vastu, lendab aga koheselt musta auku.
|
ok
nii vist tegi ms365 outlook, kui siin mingi suur kruvifirma krüptot saatis, siis testisin.
Kuna tegemist oli väga tasemel skeemiga(tava hostingusse tuleb 90% ju läbi), siis mõtlesin forward teha ja vaadata mida MS server arvab.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.11.2022 10:35:22
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kas ma olen pime või ei saa gmailis kättesaamise raportit tellida näiteks nagu telia postkastis on?
https://support.google.com/mail/answer/9413651?hl=en
Siin nagu näitab, et on olemas, aga ma kirja koostamisel küll sellist kohta ei näe
E:
Krt, esimene rida kohe, et ei saa
| tsitaat: |
| This feature is only available if you use Gmail for work or school set up by an administrator. If you use a gmail.com account, read receipts won’t work. |
|
registreeri domeen jeesus188.ee ja osta Gsuite
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.11.2022 13:28:22
|
|
|
| Ehk tasuline teenus mitte tasuta konto.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
09.11.2022 15:24:44
|
|
|
| maty kirjutas: |
| Mis Google Workspace'l viga on? Sai kolitud MS'i pealt, mingeid probleeme pole olnud. |
Mitte otseselt sulle mõeldud küsimus, aga kas keegi teab, kuidas muuta vaikimisi loodava kasutajaprofiili seadeid? Et ei peaks iga krdi kord kasutajat tehes temaga sisse logima ja näppima paika näiteks seda, et nädal algab esmaspäevaga, kellaaeg on 24h, spelling ja autocorrect = off jne. Oleks väga tänulik, kui keegi vihjaks, mis vahenditega seda teha saab.
Muidu pole väga viga
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
09.11.2022 17:13:38
|
|
|
Veel ei tea.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|