Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.06.2022 10:42:58 vasta tsitaadiga

moblas on see pikemalt jah. Feature, ju panid serveri kuhugi pärapõrgu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 11:29:07 vasta tsitaadiga

Ok, raalisin niipalju välja, et probleem on vist Telia ühenduse taga. Aitas IPv6 keelamine. Sellest on pikemalt Telia koduinterneti teemas juttu.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 13:08:58 vasta tsitaadiga

Google lükkas nüüd GMailile uue visuaali peale. Tundub, et mingi teema on fondiga. See on "karedavõitu", kuigi samas kõik muud elemendid on OK. FullHD ja brauseri suum on 0%. Kas mulle tundub või ongi see uus font kuidagi nigelavõitu?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 18:54:35 vasta tsitaadiga

Mul surus ka peale. Hetkel veel saab "back" teha, aga kauaks...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 04.08.2022 21:03:59 vasta tsitaadiga

Ma ei oska kurta, juba jupp aega New View.
Töö juures 32" 4K, kodus 34" 3440x1440

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2022 22:21:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Google lükkas nüüd GMailile uue visuaali peale. Tundub, et mingi teema on fondiga. See on "karedavõitu", kuigi samas kõik muud elemendid on OK. FullHD ja brauseri suum on 0%. Kas mulle tundub või ongi see uus font kuidagi nigelavõitu?
Spoiler Spoiler Spoiler

Tööarvutis pole erinevus tajunud 1080p icon_lol.gif
Samas Waze keerasid küll pekki oma heledusega st teist tooni taust
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 04.08.2022 22:35:09 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Samas Waze keerasid küll pekki oma heledusega st teist tooni taust

???
Pühap käisin Tallinna sektorist Pandivere sektoris, Waze telost Android Autoga Kodiaqi konsooli ekraanil, kõik nagu aastaid juba.
Enne sõitu võtsin aja planeerimiseks teekonna Wazes arvutis ette, pilt sama nagu alati.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 18:10:38 vasta tsitaadiga

Tervist.
Mul on gmaili konto kujul minunimi@gmail.com.
Mu nimekaimul on ilmselt konto kujul minu.nimi@gmail.com.
Aegajalt satuvad minu postkasti kaimu kirjad. On kellelgi veel seda ette tulnud?
Ja mis sel puhul ette võtta? Guuglit teavitada? Mis kanalit pidi seda kõige mõistlikum teha oleks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 18:23:02 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Tervist.
Mul on gmaili konto kujul minunimi@gmail.com.
Mu nimekaimul on ilmselt konto kujul minu.nimi@gmail.com.
Aegajalt satuvad minu postkasti kaimu kirjad. On kellelgi veel seda ette tulnud?
Ja mis sel puhul ette võtta? Guuglit teavitada? Mis kanalit pidi seda kõige mõistlikum teha oleks?

Tõenäoliselt on tal hoopis nimi.minu@gmail.com vms

Ametlik versioon - Dots don't matter in Gmail addresses
For example, if your email is johnsmith@gmail.com, you own all dotted versions of your address:
john.smith@gmail.com
jo.hn.sm.ith@gmail.com
j.o.h.n.s.m.i.t.h@gmail.com

If the email seems irrelevant but not suspicious, reply to the sender saying they have the wrong address.
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 23:25:38 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Tervist.
Mul on gmaili konto kujul minunimi@gmail.com.
Mu nimekaimul on ilmselt konto kujul minu.nimi@gmail.com.
Aegajalt satuvad minu postkasti kaimu kirjad. On kellelgi veel seda ette tulnud?
Ja mis sel puhul ette võtta? Guuglit teavitada? Mis kanalit pidi seda kõige mõistlikum teha oleks?

Nimekaimu aadress võib olla mistahes mittetäielik variant sinu aadressist minunimi@gmail.com
Näiteks "minunim", "minuni", "minun" või "minu" ja seal vahel võib olla punkte kustahes.
Samuti võib olla pööratud variant, mida SOS juba nimetas. Igatahes kipub saatjatel see aadress sassi minema või leiutavad nad ise tema ees- ja perekonnanime põhjal selle aadressi ja "tulistavad huupi". Spämmerid näiteks tegutsevad sedasi. Neile viimastele on parem mitte vastata.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 19:26:14 vasta tsitaadiga

Kas oleks sellist lahendust võimalik realiseerida...?
Kõigepealt seletan ära mis praegu on. Töö juures saadetakse töö ülesandeid ühele üldisele meili peale. Sealt tehakse kirjast koopia ja edastatakse kõigile firma töötajatele oma meili peale. Probleem on selles, et päeval on selline lahendus vägev aga töövälisel ajal ei tahaks töö kirju saada kui ei ole vaja. Samas see kiri võiks postkasti tulla aga võiks kuhugi kausta minna ja oleks loetud (saabub hääletult). Ühesõna hea oleks kui telefon ei annaks teada häälega uuesti kirjast mida mul vaja ei ole vaja töö välisel ajal teada.
Gmailis saab küll luua filtri, et kui saabub kiri, siis märgitakse kohe loetuks. Aga kellaajaliselt ei ole kuidagi võimalik sättida, et päeval oleks ühete moodi ja õhtul teistmoodi.
On ideid? Haldan kirjade suunamisi ja edastusi ise.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 19:31:24 vasta tsitaadiga

Tee eraldi töömeil mida telefoni ei topi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 19:35:26 vasta tsitaadiga

Telefonis saad seadistada kellaajad, et öösel oleks telefon hääletu.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 20:44:47 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga siis ei saa.. teised lahendused ei ole head. Eks siis loen kirju edasi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 21:17:12 vasta tsitaadiga

Kodus nagunii telefon vaikse peal ja jope taskus
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 23:33:01 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sgarcia.quiet_for_gmail&hl=en&gl=US
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 10:00:54 vasta tsitaadiga

Panin hommikul arvuti käima ning vaatasin, et gmailist välja logitud. Pidin siis 2 step verificationi abil uue parooli panema. Aga google arvab, et mu lauaarvutist on justkui midagi kahtlast tehtud 4 ajal öösel. Ma võin öelda, et arvuti oli sel ajal kinni... Seega millest see alert võis tulla?

Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 10:36:22 vasta tsitaadiga

On see siis sinu arvuti nimi teates? DESKTOP-VBJCKHM
Kui ei ole, siis logis sinna sisse keegi teine. Kui on, siis ärkas su arvuti öösel üles.
Kui on võõras, siis juhul kui veel pääsed sisse sinna, vaheta parool ära kähku. Pane midagi paremat kui "password"

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 10:46:09 vasta tsitaadiga

Üldiselt on viimasel ajal igasugused populaarsed tasuta teenused (Gmail, FB, Instagram... nimekiri pole lõplik) oma sissetungijate tõkestamise/tuvastamise mehhanisme järjest karmimaks tuuninud ning valeposiitvseid tuleb ka rohkem.

Seega jah, nagu Dogbert ütles, siis algul vaata üles, kas DESKTOP-VBJCKHM on tuttav seade + muud sammud.

Pikas plaanis tasub aga mõtelda sellele, et kui palju olla sõltuvuses tasuta teenustest, kus teenusepakkuja võib ilma väga palju selgitusi andmata konto sulgeda. Sest see pole üldse nali, seda juhtub, et pannakse ekslikult konto kinni ning seda tagasi ei saa.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 14:28:23 vasta tsitaadiga

Ikka minu arvuti. Kuid see ,et masin ise keset ööd ennast sisse lülitab ning suspicius activity't teeb on veits kahtlane. Kui arvuti oleks sees olnud oleksin seda ka kuulnud.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.11.2022 15:18:19 vasta tsitaadiga

Vaata Event Viewer üle. Lisaks võiks gmail vist ka IP adre näitama.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 01.11.2022 15:26:51 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Üldiselt on viimasel ajal igasugused populaarsed tasuta teenused (Gmail, FB, Instagram... nimekiri pole lõplik) oma sissetungijate tõkestamise/tuvastamise mehhanisme järjest karmimaks tuuninud ning valeposiitvseid tuleb ka rohkem.

Seega jah, nagu Dogbert ütles, siis algul vaata üles, kas DESKTOP-VBJCKHM on tuttav seade + muud sammud.

Pikas plaanis tasub aga mõtelda sellele, et kui palju olla sõltuvuses tasuta teenustest, kus teenusepakkuja võib ilma väga palju selgitusi andmata konto sulgeda. Sest see pole üldse nali, seda juhtub, et pannakse ekslikult konto kinni ning seda tagasi ei saa.


See on jah täiesti üle mõistuse läinud, kuidas igal pool on konto loomise juures vajalik mobiiltelefoni numbri olemasolu. Kusjuures, VOIP põhised numbrid (mis võtavad SMS-e vastu küll) neile reeglina ei sobi. Tahtsin teha paar-kolm lisakontot Facebooki, mis siis laigiksid ja kommenteeriksid minu lehtede postitusi - julgustades sedasama tegema teisi. FB lööb ukse poole konto loomise pealt kinni, kuigi kasutan USA IP aadressi ja privaataknaga brauserit.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 15:30:49 vasta tsitaadiga

ot:
Õigesti teeb. Milleks libakontosid lasta teha? Nagu neid seal veel vähe oleks...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 01.11.2022 16:15:05 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
ot:
Õigesti teeb. Milleks libakontosid lasta teha? Nagu neid seal veel vähe oleks...


Põhimõtteliselt ju õige, kuid samas, kui ma ostan FB-lt oma verivärske lehe reklaami, siis võiksin ma olla õigustatud selle reklaami peale maanduvaid inimesi veidi suunama, eks ju? Mõni ütleb ehk, et hindude farmidest saab kõike samuti osta, aga esiteks armastan ma pigem ise teha (ja kokku hoida) ja teiseks on endatehtu kvaliteet ikkagi hoopis parem. Farmist ostetud lamedad kommentaarid võivad tihtilugu ainult peletada.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 16:28:03 vasta tsitaadiga

Mingi spämmer oled seega?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 01.11.2022 16:38:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mingi spämmer oled seega?


Leian, et igaühel on õigus omaenda lehti spämmida just täpselt nii palju kui ta seda vajalikuks peab, et need ilusad välja paistaksid.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.11.2022 18:07:39 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Instagram spam on täna sellisel tasemel, et võiks juba olla automaatne ad block
uksest ja aknast igasugu scammi.

Puhtalt selle tõttu võiks lõpuks tik toki ära proovida. Seega väga tore, et topekltkontodega midagi tehakse thumbs_up.gif


viimati muutis Magic 01.11.2022 18:08:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 18:08:14 vasta tsitaadiga

Siis ma leian, et mul on õigus ka sinu spämmitud kraami raporteerida ja blacklistida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 18:13:42 vasta tsitaadiga

Norm, ühe kliendi Google konto kustutatud, sest ei klõpsanud ToS nõustumise lingile mõne kuu jooksul.
Kustutamise kirjas link, et saab kontot taastada - hui saabki "Teie sisselogimine ebaõnnestus, Google ei paku mõnda teist võimalust sellele kontole sisselogimiseks".
Oeh...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 18:15:48 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Norm, ühe kliendi Google konto kustutatud, sest ei klõpsanud ToS nõustumise lingile mõne kuu jooksul.
Kustutamise kirjas link, et saab kontot taastada - hui saabki "Teie sisselogimine ebaõnnestus, Google ei paku mõnda teist võimalust sellele kontole sisselogimiseks".
Oeh...
Ise tegi...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.11.2022 18:19:32 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Nojah, nagu mul need hot/onlline kontod "viga" ja tee uus ,aga ka uus vigane.

Pole MS365 erakontol midagi vajutanud ja nõus olnud. nõusolek vaikiv kuna ju maksan icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 18:19:54 vasta tsitaadiga

Nojah, aga IT on paha-paha, "Tee korda".
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.11.2022 18:24:15 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Nojah, aga IT on paha-paha, "Tee korda".

IT on alati süüdi... proovisin ka harjuda selle töö mõttega, aga veel ei võtnud vedu icon_lol.gif
Kuulamisoskus liialt sitt, et olla nõus kõige "olen süüdi" ja nii 200-250 inimese käest.
Õnneks seal oli MS kasutusel mitte gmail (see google workpace ikka õudukas)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 18:40:32 vasta tsitaadiga

Mis Google Workspace'l viga on? Sai kolitud MS'i pealt, mingeid probleeme pole olnud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.11.2022 19:08:20 vasta tsitaadiga

Kummaline viisakalt öeldes icon_lol.gif
hind tuli ka kallim.
//
Päris tüütu bug oli chat funktsioonis, mida pikem see suhtlus seal seda suuremaks läheb lag PC peal (Vähemalt kevadel oli viga alles)
Ebareaalne oli otsida välja mingi info...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2022 22:11:19 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas oleks sellist lahendust võimalik realiseerida...?
...


Filtriga töökirjadele mingi "Labels" külge + skip inbox. Siis kui tööl, siis teed vasakult vastava leibeili lahti.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2022 10:43:44 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Ikka minu arvuti. Kuid see ,et masin ise keset ööd ennast sisse lülitab ning suspicius activity't teeb on veits kahtlane. Kui arvuti oleks sees olnud oleksin seda ka kuulnud.

Selle kahtlase tarkvara nimi, mis su arvuti öösel sisse lülitab, on Windows OS icon_lol.gif
Vaikimisi öösel kella kolme paiku vist oli see. "Kahtlaste tegevuste" hulka, mida ta sooritab, kuuluvad windowsi uuenduste paigaldus ja igasugu süsteemihooldustööd. HDD ketaste puhul oli ka defragmentimine öösel teostatav kahtlane tegevus, SSD puhul seda ei tehta. Samas indekseerimist eelistatavalt tehakse vist ka öösel.
Seda kõike kahtlast saab Windows muidugi teha ainult juhul kui ta on sleep modes ja läpaka puhul ka laadija otsas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 00:38:24 vasta tsitaadiga

Kinni läheb ikka shut downiga ning event vieverist on näha, et 22.30 läks kustu ning 8 paiku hommikul panin tööle.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.11.2022 09:10:53 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Kinni läheb ikka shut downiga ning event vieverist on näha, et 22.30 läks kustu ning 8 paiku hommikul panin tööle.

No siis kiru nende toele, et neil mingid luulud süsteemis.
Teevad omale ticketeid juurde, et näiliselt tööd oleks...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 21:21:24 vasta tsitaadiga

Kas ma olen pime või ei saa gmailis kättesaamise raportit tellida näiteks nagu telia postkastis on?
https://support.google.com/mail/answer/9413651?hl=en
Siin nagu näitab, et on olemas, aga ma kirja koostamisel küll sellist kohta ei näe

E:

Krt, esimene rida kohe, et ei saa icon_confused.gif
tsitaat:
This feature is only available if you use Gmail for work or school set up by an administrator. If you use a gmail.com account, read receipts won’t work.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 08.11.2022 22:16:06 vasta tsitaadiga

mingit päris meiliklienti kasutad, siis saab.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.11.2022 10:02:27 vasta tsitaadiga

Kuskil ka seda delivery listi näeb? Et saad vaadata saatmiste ja saabumiste tabelit, et kas üldse jõudis kohele?
Neid teinekord mõistlikum vaadata kui seda reply vastust mida mina näiteks ei saada, sest seda saadavad ka mitmed spämmijad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 10:28:41 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
...et kas üldse jõudis kohele?

Kas seda pole samuti spämmerite meelehärmiks kinni keeratud? Ehk siis kiri justkui võetakse küll vastu, lendab aga koheselt musta auku.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.11.2022 10:35:12 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Magic kirjutas:
...et kas üldse jõudis kohele?

Kas seda pole samuti spämmerite meelehärmiks kinni keeratud? Ehk siis kiri justkui võetakse küll vastu, lendab aga koheselt musta auku.
 

ok icon_lol.gif thumbs_up.gif
nii vist tegi ms365 outlook, kui siin mingi suur kruvifirma krüptot saatis, siis testisin.
Kuna tegemist oli väga tasemel skeemiga(tava hostingusse tuleb 90% ju läbi), siis mõtlesin forward teha ja vaadata mida MS server arvab.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 10:35:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas ma olen pime või ei saa gmailis kättesaamise raportit tellida näiteks nagu telia postkastis on?
https://support.google.com/mail/answer/9413651?hl=en
Siin nagu näitab, et on olemas, aga ma kirja koostamisel küll sellist kohta ei näe

E:

Krt, esimene rida kohe, et ei saa icon_confused.gif
tsitaat:
This feature is only available if you use Gmail for work or school set up by an administrator. If you use a gmail.com account, read receipts won’t work.


registreeri domeen jeesus188.ee ja osta Gsuite icon_razz.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 11:57:24 vasta tsitaadiga

https://economictimes.indiatimes.com/magazines/panache/google-increases-storage-to-1tb-from-15gb-on-workspace-individual-accounts-check-out-details/articleshow/95231973.cms
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.11.2022 13:28:22 vasta tsitaadiga

Ehk tasuline teenus mitte tasuta konto.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 15:24:44 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Mis Google Workspace'l viga on? Sai kolitud MS'i pealt, mingeid probleeme pole olnud.
Mitte otseselt sulle mõeldud küsimus, aga kas keegi teab, kuidas muuta vaikimisi loodava kasutajaprofiili seadeid? Et ei peaks iga krdi kord kasutajat tehes temaga sisse logima ja näppima paika näiteks seda, et nädal algab esmaspäevaga, kellaaeg on 24h, spelling ja autocorrect = off jne. Oleks väga tänulik, kui keegi vihjaks, mis vahenditega seda teha saab.
Muidu pole väga viga icon_rolleyes.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 15:26:33 vasta tsitaadiga

Sellega ei saa miskit aretada?
https://workspace.google.com/products/apps-script/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2022 17:13:38 vasta tsitaadiga

Veel ei tea.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.