Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 15:47:52 vasta tsitaadiga

Decoras on 260 cm:

https://www.decora.ee/34439-ruloo-b504-260x175-pimendav-hall

Eriti odav võimalus paistab ka siit, kui see veel alles peaks olema. Sel on küll midagi viga:

https://www.okidoki.ee/item/ruloo-rulo-laius-265/11123250/

Kui on vaja tellida, siis ma nendest ei tea midagi, aga võib-olla on odavamad kui Sunorek.- https://www.solemlux.ee

Häh, suhtkoht kindel et iga teine kardinapood on odavam kui Sunorek. Aga tarneajad on teine asi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 17.10.2022 15:57:09 vasta tsitaadiga

Decoras näitab 260cm ruloosid aga see ka väike..
Oleneb kas läheb aknaava ette või aknaava sisse, akna külge.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 18:25:50 vasta tsitaadiga

Läheb ava ette. Katteosa min 275 vaja, siis jääb mõlemast servast ok ülekate.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 20:30:31 vasta tsitaadiga

aknakate.ee
teeb ka mõõdu järgi ruloosid, aga pole (vist) nii kallis kui Sunorek

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.10.2022 21:50:24 vasta tsitaadiga

aknakate viimased on olnud paras saast thumbs_down.gif
Kinnitused lagunevad, rull käib ringi st hambad ei haaku, jne...
Nad mingi odava hinna saasta peale ilmselt läinud
Bauhofist kunagi ostetud on 15 aastat vanad ja kõik ok.
10 aastat tagasi aknakatest ostetud ka, aga 5 aastat tagasi täielik saast...
Selles suhtes järgmised võtan küll mujalt.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 22:16:40 vasta tsitaadiga

Väga pikkadega hakkab mingilt maalt ilmselt banaaniks läbi paindumise probleem tekkima, nii et kerides hakkab viskama, aga kuna 3-meetriseid on siiski mõnes kohas valikus olnud, siis sinna maani võiks ehk ok olla.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.10.2022 08:39:14 vasta tsitaadiga

Sunorek ei ole väga palju kallim kui täiesti suvalist avakatet vaja on.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 15:03:46 vasta tsitaadiga

Diisel-soojapuhuritest teab keegi miskit? Vaatan, et levinud tootjad on Master ja Stanley. On neil kvaliteedi vahet v peaks kindlasti emba-umba eelistama?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 15:20:14 vasta tsitaadiga

stanley on vähe rohkem firmakas icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 15:30:40 vasta tsitaadiga

Kust sinist diislit saab anonüümselt?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 15:54:15 vasta tsitaadiga

Sold Out müüb sulle.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 16:31:21 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kust sinist diislit saab anonüümselt?


Pole minult keegi kunagi mingit järelpärimist teinud. Näiteks Kuusalu alexelast saad osta,

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 20:50:56 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 01:53:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 20:57:23 vasta tsitaadiga

NightStriker, sest see ei ole laius doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2022 21:11:18 vasta tsitaadiga

Mul tekkis sama probleem, aga arvutaja ütles et nii hõre samm ei kanna ära, problem solved icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.11.2022 22:51:24 vasta tsitaadiga

kes tahab pikki panna paneb peno või plaatvilla. Samas miks minna standardist erinevat lahendust tegema?
Vana maja on tavaline vabandus muidugi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 08:09:10 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.06.2024 01:54:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.11.2022 10:24:55 vasta tsitaadiga

Kasutad jäigemat villaplaati ja kõik tehtav jah. Endal lasin kümme 5cm plaati liimvahuga keldri lakke. Eks kui pikku pead saan annan teada icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 11:15:23 vasta tsitaadiga

ot:
*karaat on SI-väline vääriskivi massiühik. Nurgad on endiselt kraadides.
______________________
parandus - massiühik siiski

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 21.11.2022 21:40:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 14:14:12 vasta tsitaadiga

Kellelt praegusel ajal aknaid hankida soovitate? Paigalduse poolega tegelen ise ehk siis akna enda kvaliteet primaarne. Naaber võttis Fensterist, on rahul. Ons veel mõni soovitus?

Mäletan, et mingid ajad tagasi oli meil siin paar spetsialisti, kes teadsid kiita/laita erinevate tootjate profiile jms.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.11.2022 14:18:26 vasta tsitaadiga

Arutechist sai viimati päris kiirelt, aknad ka täitsa ok
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 14:18:31 vasta tsitaadiga

Alumiinum-komposiit paneeli lõigatakse millega? Tooteinfo ütleb et "kergesti töödeldav"
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.11.2022 14:29:54 vasta tsitaadiga

Vurriga
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 14:32:53 vasta tsitaadiga

"kergesti töödeldav" ei pruugi tähendada, et igaühel selleks vajalik tehnika peaks kodus olema.
Pimesooleoperatsioon on ka "lihtsasti teostatav", samas ei tähenda see seda, et igaüks tänavalt sellega hakkama saaks. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 15:33:46 vasta tsitaadiga

Sellepärast ma igaks juhuks küsingi, enne kui ostma hakkan... Et äkki kellelgi on kogemusi? Mul on endal kodus ainult mingid näkased saed.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 15:39:13 vasta tsitaadiga

Rendist saab riistu..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 16:07:23 vasta tsitaadiga

Ka tõsi, aga siis jällegi peab teadma, millist riista täpselt on vaja. Laenutuses on igasuguseid... Ja üldse ma mõtlen, et võib olla ma pean korrigeerima seda hirmsat saepuudujääki kodus. Mul on küll mingisugune kodunikerdaja tikksaag, kas see ei toimiks?

Need plaadid on 3 mm paksud kui vahet on.

Aa muide seal veel on öeldud, et "hea algnakkega paigaldusliimiga". Siin on vist mõeldud, et taoline mis jääb kohe tötsti seina kinni et ei pea seal mitu tundi survet avaldama pärast? Soovitusi selle suhtes? Niiske ruumi jaoks? Ja siis nendel on mingisugused vaheliistud. Kas need peaks siis enne seina kleepima ja siis paneeli sinna vahele toppima, või vastupidi?

Vabandust lollide küsimuste pärast, aga ma olen aru saanud et nende käest, kes kraami müüvad, ei ole enam aastaid olnud mõtet midagi küsida, neil on kõigest suva. Ja kõige parem, kui ostad kõik valed asjad, siis tuled ju ringiga tagasi pärast uusi ostma.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.11.2022 16:10:23 vasta tsitaadiga

Tikksaega vist väga ei saa, retsid ära.
Ja müüja käest saab ikka parimat infot, lihtsalt ära seda ehituspoest küsi vaid mõnest asjalikumast spets poest. Mingit datasheeti/manuali pole siis tootjal?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 16:24:57 vasta tsitaadiga

Sorri. Jah. Sae küsimus sai vastuse manualist, liimi suhtes olen sama tark kui ennegi.

https://media.voog.com/0000/0047/9717/files/Stocksund-komposiitplaatide%20paigaldus%20ja%20puhastamine.pdf

tsitaat:

Plaate on lihtne töödelda ketassaega (tihedahambaline metalli lõikamiseks mõeldud ketassae lõiketera, pöörlemiskiirus 2000-4000 pööret/minutis).


tsitaat:

Komposiitplaate võib paigaldada:
 head algnaket omava paigaldusliimiga;
 kruvidega;
 neetidega;
 plaadi juurde kuuluvate alumiiniumliistudega (liistud liimitakse aluspinnale ja plaat kinnitatakse
liistude vahele).


Kuigi siit võib vähemasti välja lugeda, et liistude kasutamisel plaadi enda taha üldse liimi vaja polegi, mis annab vastuse kuidas liimi ja liistudega toimetada - kuigi kas see on tark tegu kui need lähevad a la dušinurga seina, üldse mitte sinna taha liimi panna? Kuigi muidugi kui servad on kõik hermeetilised ei tohiks midagi plaadi taha pääseda

PS kui lollide küsimuste hoog on juba peal, siis mis üldse on selle tikksae use case? Ma olen teda hädapärasteks asjadeks kasutanud, aga alati on see üks õudne valu ja ega ta õieti ei sobi millekski, tavaliselt on kergem olnud käsisaag võtta. On talle mingi arukas ülesanne või peaksin välja vahetama. Ja veel - kas kõik nn multitoolid on õudsed nikerdised, või käib see ainult odavamate kohta? Mul Ryobi, aga see alati nagu sellise tundega, et kui midagi mingi otsaga lõigata üritad, siis paks pappkast on ülim tipp millega ta hakkama sooviks saada. Puit ja saepuruplaat on juba jube pingutus, ehkki reklaamvideotes lõikavad selliseid asju nagu nuga võid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.11.2022 16:27:17 vasta tsitaadiga

Ma just lõikusin OSB sisse ümmargusi auke tikksaega, hea mugav.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 16:34:20 vasta tsitaadiga

Hmm võimalik... mul enamasti rohkem old vaja sirget juppi lõigata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.11.2022 16:35:52 vasta tsitaadiga

Kandiliste aukude jaoks erineva suurusega vurrid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 18:00:32 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Alumiinum-komposiit paneeli lõigatakse millega? Tooteinfo ütleb et "kergesti töödeldav"


Mina lõikasin vaibanoaga. Natukene aega läks aga ei midagi hullu. Liistudega paigaldades saad võimalikud pisivead peidetud ka
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 21.11.2022 19:02:44 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Arutechist sai viimati päris kiirelt, aknad ka täitsa ok

Profiil OK, paigladus ei kannata midagi. Ka mõõtmisega panevad puusse.

Viimased aknad olid Rehau profiiliga (läbi vahendaja, mitte otse, koos paigaldusega) - suht OK aga paigalduskomplekt on vana, st. vaid kinnitid ja pane vahuga, täna tahaks juba tihenduslinte jms kah komplektis näha...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.11.2022 19:07:13 vasta tsitaadiga

Paigaldust ei tee nemad, suva vasjade firma teeb seda. Õnneks ei ole pidanud mitte kunagi sellist teenust ostma, kõik aknad ise ette saanud thumbs_up.gif Mõõdud ka alati kõik korrad ise antud.
Ja tavaliselt need paigalduse mured kliendi poolt tulevad sellest, et eeldatakse kes teab mida. Hilisemaks palede jms taastamiseks pead ikka eraldi vennad tellima peale.... kui ise ei oska.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 19:57:17 vasta tsitaadiga

profiili tuleks osta jahh
kõige kõvem profiil on Klaasmerkil- schüco, siis tuleb Rehau tootjad, a'la Aknaproff.
Nagu ikka, hinda kui ostad, siis head ei saa!
Kui korteriaknad, siis muidugi savi icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 23:55:44 vasta tsitaadiga

Oma majale ikka vaja. Mõtlen siin järgmine aasta fassaadi ära renoveerida ja vb paras hetk ka ~20a vanad 4-16Ar-4sel aknad 3x vastu vahetada. Vaatasin, et u 10-15a võiks investeering ära ehk tasuda.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 00:12:14 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
netcat kirjutas:
Alumiinum-komposiit paneeli lõigatakse millega? Tooteinfo ütleb et "kergesti töödeldav"


Mina lõikasin vaibanoaga. Natukene aega läks aga ei midagi hullu. Liistudega paigaldades saad võimalikud pisivead peidetud ka


Ma just selle peale mõtlesin, et kui minusugune võhik loeb et kergesti töödeldav, siis kipub vaibanuga kohe iseenesest kätte. icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 00:13:48 vasta tsitaadiga

Üks lisaklaas akende vahetuse hinnaga.. tahad arvutuskäigu anda?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 00:25:01 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
tsihh kirjutas:
netcat kirjutas:
Alumiinum-komposiit paneeli lõigatakse millega? Tooteinfo ütleb et "kergesti töödeldav"


Mina lõikasin vaibanoaga. Natukene aega läks aga ei midagi hullu. Liistudega paigaldades saad võimalikud pisivead peidetud ka


Ma just selle peale mõtlesin, et kui minusugune võhik loeb et kergesti töödeldav, siis kipub vaibanuga kohe iseenesest kätte. icon_lol.gif

See ju foolium pmst, võid kääridega ka lõigata. Seinapanekul vaata, et rõvedalt läbi nõtkuma ei jääks, kui ainult liiste kasutad. Võibolla mõttekas paari kohta vaht taha lasta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2022 00:48:37 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Üks lisaklaas akende vahetuse hinnaga.. tahad arvutuskäigu anda?


Kasutasin seda kalkulaatorit https://www.kalesi.ee/kalkulaator

Praeguse akna U võiks olla seal 1.2-1.3 tuuri ehk nii palju kui mingeid analoogseid leidsin, normaalse 3x oma ~0.9-0.8 (eks saaks veel vingemaid, aga mul ei ole mingi passiivmaja, seega tõenäoliselt poleks mõtet). Kokku on 7 suuremat ja 3 väikest akent ning ca 20m2 nende all. Elekter on fikshinnaga praegu koos võrgutasude jms pudinatega 0.2€/kWh, aga kütame puudega ka, kuid kalkulaatorisse panin 0.2€ hinnaks

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2022 15:07:38 vasta tsitaadiga

Keegi oskab puusalt öelda, mis nende kahe vahe on tööriistade mõttes (kohvrite vahet on lihtsam näha)?
https://www.makita.ee/product/e-10883.html
https://www.makita.fi/product/p-90532.html

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2022 15:23:28 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
sommide lingil kvaliteetsem kohver ja 6 asja juures (mis ei tea)

narred samad
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2022 15:36:18 vasta tsitaadiga

Black66 müüb VORELIT
Hetkel said otsa, aga pidid tulema uued.
Kindlasti edevam, kui see Makita
Ja usun et ka odavam. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2022 15:46:22 vasta tsitaadiga

tundub samasugune hiinakas jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.12.2022 16:01:52 vasta tsitaadiga

Makita viimane brand kelle selliseid käsitööriistu osta. Vuhvlid ja mõttetult kallid. See vorel/yato parim komplekt sellise raha eest
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2022 16:17:26 vasta tsitaadiga

Ka lehtvõtmed seal komplektis normaalsed?
Nendega tavaline, et mingi 30-40 polti ja mõni juba otsast V kujuline icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2022 16:18:16 vasta tsitaadiga

Lehtvõtmed on metslastele icon_idea.gif
Äss laseb mutrikeerajaga icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2022 16:20:33 vasta tsitaadiga

sinna kuhu mul seda vaja on ei lase.
käristiga saan lasta vaid mingeid rihmakatte polte icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.12.2022 16:25:36 vasta tsitaadiga

Ja, vägagi ok. Ma pole ühtegi suutnud katki neist teha ega kuju neil muuta ja no kasutust on korralikult saanud (3-4a see komplekt olnud ning saja ja sajad poldid icon_smile.gif ). Isegi toruga mõnda kangutanud. Osad pisemad torx ja hex otsad olen ainult nö jala pealt maha murdnud aga see on omast lollusest juhtunud.
Ainuke jama on see, et osadel kohvritel mõni asi ei püsi hästi seal kinni aga mind see ei häiri kuna kohvrit ei kasuta. See partiidega vms seotud.

Hiid kirjutas:
Lehtvõtmed on metslastele icon_idea.gif
Äss laseb mutrikeerajaga icon_razz.gif

Pigem on ikka mutrikeeraja metslaste tööriist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.