Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 579, 580, 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2022 14:03:04 vasta tsitaadiga

yerba, beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 18:23:51 vasta tsitaadiga

Soovitage Eesti klanni discordiga kus lihtsalt olla icon_rolleyes.gif GM ja muus osa eriti ei võta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 13.05.2022 21:20:08 vasta tsitaadiga

https://eu.wargaming.net/clans/wot/500006236/

Pexec Endine Mehed Metsast.
Meil selline rahulik "penskarite" klubi.
Discord ka olemas.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 24.06.2022 22:59:38 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
FastPotty, Parem seleta lahti, et kuidas on mu viimase 30p võiduprotsent on 70,77%(65 lahingut) ja ma pole platoonis mänginud - overal võiduprotsent on 52,80% ja WN8 ~1500

Muutus tekkis peale seda, kui mul premm konto läbi sai ja hakkasin mängima WoT-i poolt tasuta antud tankiga icon_eek.gif


Sest sa said tasuta tanki icon_smile.gif Need annavad alati alguses hea WR.. Nagu ka müügis olevad tankid..

Tee veel 100 mängu ja kirjuta uuesti siia oma viimase 30 päeva WR. Et asi aus oleks, lisa siia ka oma kasutajakonto. Hetkel on see ju mingi poolaka oma.

Mis puudutab neid TB ja GB ja muid baite, siis ma pakun, et võiks ikkagi täiskasvanuks saada ja inimlikust veast aru saada.. Kui keegi kirjutab Mikrosoft või Vindovs 11, siis me saame ju kõik aru, millest jutt käib, eksole? Või ei saa?

Kõik need gigabitid ja megabitid ja terabitid - jah, ma olen täiesti võhik selles kõiges ja kindlasti mõni "mees" tunneb ennast väga tähtsana, kui ta suudab minu öeldut liigitada mitte eksimuse, vaid rumaluse alla - las talle jääb see võimalus.

Ja palun võtke teadmiseks, et mina ei figureeri siin foorumis ei tähelepanu ega teema elavdamise pärast, vaid seetõttu, et WoT lihtsalt oli mitu aastat minu elu osa. Seega - see köitis minu tähelepanu ja üks väheseid WoT-i foorumeid, on siin. Kus veel sõna võtta, kui mitte WoT-i eestikeelses foorumis?

Vahepeal poetasin siia ka niisama teri laiali, mõni ikka need üles nokkis - aga ma ei ole kunagi tahtnud kedagi otseselt solvata või naeruvääristada. Mul lihtsalt ei ole selleks vajadust.

Mina olin siin suuresti Ericku tõttu, temaga oli mul algusest peale hea klapp ja ma usun, et ta oli üks parimaid WoT-i mängijaid Eestis. Ja ma loodan, et ta ei tule enam kunagi siia tagasi, sest see on päriselu raiskamine. Päris elu, mida on üks ja ainus.

P.S. Räägin oma kogemusest WoT-iga.. Mul on üks armas koer, bullterjer.. Käin temaga igal õhtul, kindlal kellalajal, jalutamas. Koer palus pissile. Aga juhtus nii, et sattusin mingisse Skirmish platooni, mis oli ratingus 2. kohal. No võit võidu järel, ikka võit, ikka võit, esikoht oli juba käega katsuda..Ei saa õue, ei saa...
Ja koer pissis vaiba täis..

Tunnen siimaani süümepiinu koera ees, et see WoT oli mulle tähtsam, kui minu lemmikkoer..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 18:33:09 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Tee veel 100 mängu ja kirjuta uuesti siia oma viimase 30 päeva WR. Et asi aus oleks, lisa siia ka oma kasutajakonto. Hetkel on see ju mingi poolaka oma.



Kui ilusad ilmad läbi saavad, siis eks teen ära icon_wink.gif

Edit: 5 mängu suutsin, vast läheb lähiajal jahedamaks icon_lol.gif


_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 13.07.2022 18:48:44 vasta tsitaadiga

Kui ilusad ilmad läbi saavad, siis eks teen ära icon_wink.gif

Edit: 5 mängu suutsin, vast läheb lähiajal jahedamaks icon_lol.gif

[/quote]

80% on lihtne, viie mänguga teha, tegin just isegi.Aga WN8 näitab selgelt, kui mööda WoT pani uue ja vana WN8 arvestusega - ei baasi kaitset, ei baasi rünnakut, ainult dämm..

Pane nüüd siia oma järgmise viiekümne mängu WR ja WN8


Vist ei ole midagi head oodata, kahe nädalaga ju ikka 50 mängu tegid? icon_smile.gif Eks ühel hetkel ikka aru saad, et polegi maailma parim - või siis isegi mitte et maailma, vaid ühe tavalise mängu.. Mida varem aru saad, seda parem. Saab oma reaalse eluga edasi minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2022 19:28:50 vasta tsitaadiga

Kesse viitsib sellise kuumaga süvenenult WoT-i toksida?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 14.07.2022 09:52:58 vasta tsitaadiga

mul vaikselt ikka mõned lahingud õhtu jooksul tulevad .. mõnikord rohkem, mõnikord vähem

enamasti passin lihtsalt discordis/teamspeakis klannikaaslastega ja jutustame elust-olust

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.08.2022 02:33:23 vasta tsitaadiga

Pole juba siin mänginud teab kui kaua, tulin läbi, et vaadata woti arenguid. Ainuke "areng" on see, et WoT on langenud arvutimängudes siin foorumis teisele lehele, ehk wot-i aeg on ümber saanud. Lõpuks ometi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.08.2022 20:50:02 vasta tsitaadiga

Ja palju õnne, sa tõid selle esimesele lehele tagasi! icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 04.08.2022 00:19:41 vasta tsitaadiga

Nüüd algabki peamine võitlus selle eest, kas wot suudab püsida esilehel või mitte..
Kuigi ma ei kujuta ette, miks ta peaks esilehel olema, arvestades sõjaolukorda.. Inimesed surevad päriselt, meie mängime, lõbuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 11:21:21 vasta tsitaadiga

Miks arvate, et ukrainlased ei mängi. Mul 10a poja mängib mingit asja koos ukrainlasega kes pidavat kuskil kiievi lähedal punkris istuma.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2022 08:53:17 vasta tsitaadiga

Steami alt saab ka ju nüüd konto teha, laps tahtis lihtsalt tanke vaadata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 14:23:49 vasta tsitaadiga

Mul päris hea meel, et WoT Steamis ei ole olnud algusest peale - siis ei näe palju ma sinna tunde matnud olen icon_lol.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 07.08.2022 19:46:28 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Nüüd algabki peamine võitlus selle eest, kas wot suudab püsida esilehel või mitte..
Kuigi ma ei kujuta ette, miks ta peaks esilehel olema, arvestades sõjaolukorda.. Inimesed surevad päriselt, meie mängime, lõbuks.


Jaa! Kusjuures me seksime, sööme, käime kinos, võtame napsi jne aga inimesed surevad!
Tead tüdruk, alati kuskil on sõda ja alati kuskil inimesed surevad!
Isegi kui kogu maailmas ei mängiks keegi arvutimänge, siis ikka kusagil käiks sõda või tapetakse sajal erineval muul põhjusel.
Terve Eesti võiks lakata olemast, maailmal poleks sellest halli haisu ka mitte!

Ei maksa minna nüüd emotsionaalseks ja üritada siin mingeid kaastunde pisaraid välja kiskuda.
See ongi elu, seekord lihtsalt "müristab äike" meile ligemal.
Tuleb jääda pragmaatiliseks.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.08.2022 22:31:54 vasta tsitaadiga

Steami kaudu tundub ka turvalisem kontot teha. Hiljem küll möliseb, et anna õigusi juurde (ei andnud)
Esimene mäng mille lisade peale windowsi tulemüür kisama paneb.

Midagi neile mängu eest maksta ei kavatse (enda kontot pole vist üle aasta kasutanud)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 17.08.2022 02:17:07 vasta tsitaadiga

Dud66 kaduski ära.. Tegi veel kümme mängu, ja vaata, polnudki enam 80% WR..Polnud ehk enam isegi mitte 50%..

Ega see 58% WR hoidmine pole ka kerge asi, eriti, kui mängida täiesti tasuta, aga sellesse 80% WR ma ei usu. Kuigi, ühe korra olen ma sõbralisti ühe sellise mängija saanud, kellel oli üle 2000 mängu ikka WR 80 %, aga ilmselgelt kasutas ta Viagrat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.08.2022 21:59:28 vasta tsitaadiga

Milleks maksta? Kui tasuta saab ja kasutad steami kontot, siis ok.
Mul käib pidemalt spämmimas, et äkki ikka regad õige kontoga ka icon_lol.gif
See viimane tankid rannas on muidugi haige thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2022 16:01:15 vasta tsitaadiga

Oleks huvitav näha EU oma
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2022 20:53:49 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Oleks huvitav näha EU oma
Spoiler Spoiler Spoiler


Päris valus, kui mängida 234025 lahingut, millest 102664 on SU-85 ning su WN8 on 566 ja WR 47,40%

Oleme konservatiivsed ja oletame, et tier 5-6 on keskmine lahingu kestvus 4 minutit + 1 minut lahingu lõpetamine/uue alustamine - 1170125 minutit, ehk 19502 tundi ehk 812 ööpäeva ehk veidi üle kahe aasta järjest mängida icon_rolleyes.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.09.2022 03:29:53 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Bunny kirjutas:
Oleks huvitav näha EU oma
Spoiler Spoiler Spoiler


Päris valus, kui mängida 234025 lahingut, millest 102664 on SU-85 ning su WN8 on 566 ja WR 47,40%

Oleme konservatiivsed ja oletame, et tier 5-6 on keskmine lahingu kestvus 4 minutit + 1 minut lahingu lõpetamine/uue alustamine - 1170125 minutit, ehk 19502 tundi ehk 812 ööpäeva ehk veidi üle kahe aasta järjest mängida icon_rolleyes.gif



Ja kaua sa ise oled wotti mänginud, dud66, kui kõik oma kontod ja mängud ja kaudsed ajakulud üles loed (kõik wotiga seonduv)? Oma pere, laste ja tegemata jäänud (kodu)tööde arvelt. Veel kurvem oleks, kui sa ütleksid, et sul polegi peret, lapsi ega (kodu)tööd.. Ilmselt ikkagi on. Nii et, mitu tundi siis pere arvelt on võetud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 15:19:31 vasta tsitaadiga

FastPotty, kas hobidega on keelatud tegeleda ja kõik aja peab perega/koduga siduma?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 16:41:08 vasta tsitaadiga

FastPotty, Mul on kokku lahingud vähem, kui sul E-25ga, seega pole väga võrreldav ülaltoodud mängijaga ning enamus neist mängudest on olnud koos sõprade või perega (kas platoon või niisama voicechat chill) thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 03.09.2022 01:28:40 vasta tsitaadiga

Leinö,

Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.09.2022 08:10:09 vasta tsitaadiga

Aga miks sa tunned vajadust niivõrd laetud küsimust esitada? Otsekui viskad sööda vette ning ootad saaki, et siis saaksid jälle oma sae käima tõmmata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2022 13:31:45 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Leinö,

Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?


Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2022 20:32:31 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Leinö,

Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?


Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.


x2
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 07.09.2022 00:13:41 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Leinö,

Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?


Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.


x2


x3

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 16:47:37 vasta tsitaadiga

Võib vaikselt alustada Hiina jooniste korjamisega icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 17.09.2022 19:40:54 vasta tsitaadiga

Nonii, tekitame siia siis väikese arutelu.

Ma aeg ajalt ikka jälgin Youtubes Quickybaby tegemisi. Ja mõni päev tagasi siis tuli temalt selline video.

https://www.youtube.com/watch?v=iPpFW5mxZjU

No ega ma olegi mingi naiivitar, et usuksin 100% selle mängu cheatimise (õigem oleks öelda siin vast rigging) võimatusse, natuke liiga palju lahinguid seljataga.
Aga teinekordki vaadates pärast lahingut tulemusi mõlemas tiimis, on tekkinud kahtlusi küll, et no mida kuradit?
Olen selle pannud siiani bottide arvele.

Aga sellest videost on võtnud vedu teine juutuuber Claus Kellermann.

https://www.youtube.com/watch?v=4_xrM9kvWHE

Ja tema on leidnud selle taga olevat palju suurema probleemi ja mitte ainult WOT`is.
Samas, ega neid mängutootjaid ei saagi siin tegelikult süüdistada!
Aga vaadake ka viimane video ära ja näete natuke suuremat pilti icon_wink.gif

https://www.youtube.com/watch?v=2TFbhr2xkX8

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal


viimati muutis pyroman11 17.09.2022 21:22:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 20:52:43 vasta tsitaadiga

Viimase all mõtlesid pigem seda - https://www.youtube.com/watch?v=2TFbhr2xkX8 ?
(sul on hetkel 2x link samale videole)

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 17.09.2022 21:21:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Viimase all mõtlesid pigem seda - https://www.youtube.com/watch?v=2TFbhr2xkX8 ?
(sul on hetkel 2x link samale videole)


Vabandust!
Sul õigus! Sedasama ma viimasena silmas pidasin jah.
Parandan enda postis kohe vea.
Aitäh!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2022 10:16:50 vasta tsitaadiga

Vaatasin paar päeva tagasi seda Calusi videot ja siis baby oma, aga noh jah see jääb ikkagi woti enda teha ju mis jakuidas. Mis see minu jaoks muudab, mitte midagi. See kui mingis lahingus satud kokku jobudega siis nii on, järgmine kord ehk vastupidi. See kui sind serverist välja visatakse ja mingi tegelane jääb lahingusse siis lucky one, ise olen selles välja visatud poolel olnud. Mulle oli üllatus kui baby ütles, et ta enam clani lahinguid ei tee.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2022 15:29:04 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Mulle oli üllatus kui baby ütles, et ta enam clani lahinguid ei tee.


Ta pole ju sisuliselt kunagi klannilahinguid teinud icon_rolleyes.gif

Olen ise ka suurema seltskonnaga lugemise peale lahingusse läinud aga seda ikka for fun, kuid see ei tohiks enam ammu saladus olla, et seda kasutatakse ka MoE farmimiseks, keegi lihtsalt ei tea mis mahus thumbs_down.gif

Kõigele sellele on lihtne lahendus aga see ju tähendaks, et kõik me ootaksime MM järjekorras lihtsalt kauem icon_rolleyes.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2022 15:41:42 vasta tsitaadiga

Klannide koha pealt oleks ju suht lihtne teha, et MM võimalusel sama klanni liikmeid samasse lahingusse ei vali. A'la ootab 2-3 sekki et kas on kedagi teist sobivat võtta, kui pole, siis läheb nii nagu praegugi.
Aga jah, see vähendaks peamiselt lihtsalt seda lugemise fun-i, reaalne probleem on mujal.

Lahingu tasakaalustamiseks piisaks enamasti kui tiimide vahel lihtsalt top tier tanke ringi tõsta.
Vähendaks veidi 15-(<5) tulemusi mis hetkel kipuvad pidevalt tulema. Need ei paku enamasti ka võidukale poolele mingit rahulolu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 20.09.2022 02:25:14 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Leinö,

Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?


Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.


Jah, sellest ma ju räägingi, nagu sina, Yerba ütled- "kui juhtub veel hullem, ehk pere olemas". On su üldse kogemusi perega? Kuidas saab pere olla ahistav?

Tankimäng on tore asi 14-aastastele, aga kui täiskasvanud inimene inimene teeb seda pere kõrvalt, siis ta oma perest tegelikult ei hooli, see on teisejärguline. Vabandust, aga ma ütlen alati nii, nagu mõtlen.

Respect Erickule - sündis laps, tekkis pere, tankimäng.. Kas ta valis lapse (naise ja pere) või tanki vahel? Minu arvates ta valis. Mees, kes teab mida teeb ja teeb õigeid otsuseid. Ja vaevalt, et ta mõtleb, et "veel hullem, kui mul oleks pere".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 07:54:08 vasta tsitaadiga

FastPotty, lauset näed, sõnu kokku loed, aga loetust aru ikka ei saa..

Puust ja punaselt, eriliselt sinu jaoks: kui juhtub olema ahistav pere.

"Veel hullem, kui mul oleks pere" tsitaat on nüüd küll puhtalt sinu omalooming ja minu sõnade väänamine.
Teised eelpool kirjutanud said mu lausetest aru kenasti, aga miks sina sellise õnnetu lugemisoskusega oled, et loed seda, mida vaid ise näha tahad, ei oskagi öelda.

Pere osas - mul on kogemusi perekonnaga küll. Viis last, nendest vanim käib ülikoolis ja noorim on ühe aastane. Keegi samas ei ahista ja keegi ei kurda, et isal on hobisid. Lastel ja naisel on oma aeg ja oma hobid ka olemas.
Võid nüüd küll vaikselt oiata või puhiseda, et mis inimesed küll nendest lastest kasvavad, kelle isa on tankimängu mänginud ja sinna alla eurosidki kulutanud.

Aga mõistlik oleks sul hoopis mõelda, mis trauma sul seal endal tankide ja pere ja muude asjadega on, et selliseks reipaks kretiiniks kasvanud oled.



FastPotty kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Leinö,

Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?


Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.


Jah, sellest ma ju räägingi, nagu sina, Yerba ütled- "kui juhtub veel hullem, ehk pere olemas". On su üldse kogemusi perega? Kuidas saab pere olla ahistav?

Tankimäng on tore asi 14-aastastele, aga kui täiskasvanud inimene inimene teeb seda pere kõrvalt, siis ta oma perest tegelikult ei hooli, see on teisejärguline. Vabandust, aga ma ütlen alati nii, nagu mõtlen.

Respect Erickule - sündis laps, tekkis pere, tankimäng.. Kas ta valis lapse (naise ja pere) või tanki vahel? Minu arvates ta valis. Mees, kes teab mida teeb ja teeb õigeid otsuseid. Ja vaevalt, et ta mõtleb, et "veel hullem, kui mul oleks pere".
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.09.2022 07:57:32 vasta tsitaadiga

See teema ei sure kunagi icon_lol.gif
Sai ka lastega tehtud paar päeva tagasi mõned mängud, aga nad lihtsalt vaatavad ja valivad tanke. Üldiselt väga ei köida, angry birds lauamäng füüsiliselt(mitte mingi äpp) on ägedam või nerf relvad
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 09:10:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
See teema ei sure kunagi icon_lol.gif
Sai ka lastega tehtud paar päeva tagasi mõned mängud, aga nad lihtsalt vaatavad ja valivad tanke. Üldiselt väga ei köida, angry birds lauamäng füüsiliselt(mitte mingi äpp) on ägedam või nerf relvad


Tundub nii, et see teema on elus aegade lõpuni. icon_smile.gif

Aga laste osas - nooremad tegelased polegi tankimängu näinud. Aga nendel on muud mängud - peamiselt minecraft ja brawlstars. Vahele veel mõni muu mäng ka.
Vanemad lapsed on tankimängu näinud ( olin aktiivsem mängija 2014-2016 aastatel ) aga nendel polnud isegi mängu proovimise soovi. Ja praegu nooremate laste klassikaaslased ka ei tundu tankimängu mängivat, vähemalt pole sellest mängust kunagi juttu tulnud.
Mulle tundub, et iga mängu jaoks on oma generatsioon ja aeg.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 25.09.2022 23:24:10 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
FastPotty, lauset näed, sõnu kokku loed, aga loetust aru ikka ei saa..

Puust ja punaselt, eriliselt sinu jaoks: kui juhtub olema ahistav pere.

"Veel hullem, kui mul oleks pere" tsitaat on nüüd küll puhtalt sinu omalooming ja minu sõnade väänamine.
Teised eelpool kirjutanud said mu lausetest aru kenasti, aga miks sina sellise õnnetu lugemisoskusega oled, et loed seda, mida vaid ise näha tahad, ei oskagi öelda.

Pere osas - mul on kogemusi perekonnaga küll. Viis last, nendest vanim käib ülikoolis ja noorim on ühe aastane. Keegi samas ei ahista ja keegi ei kurda, et isal on hobisid. Lastel ja naisel on oma aeg ja oma hobid ka olemas.
Võid nüüd küll vaikselt oiata või puhiseda, et mis inimesed küll nendest lastest kasvavad, kelle isa on tankimängu mänginud ja sinna alla eurosidki kulutanud.

Aga mõistlik oleks sul hoopis mõelda, mis trauma sul seal endal tankide ja pere ja muude asjadega on, et selliseks reipaks kretiiniks kasvanud oled.



FastPotty kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Leinö,

Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?


Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.


Jah, sellest ma ju räägingi, nagu sina, Yerba ütled- "kui juhtub veel hullem, ehk pere olemas". On su üldse kogemusi perega? Kuidas saab pere olla ahistav?

Tankimäng on tore asi 14-aastastele, aga kui täiskasvanud inimene inimene teeb seda pere kõrvalt, siis ta oma perest tegelikult ei hooli, see on teisejärguline. Vabandust, aga ma ütlen alati nii, nagu mõtlen.

Respect Erickule - sündis laps, tekkis pere, tankimäng.. Kas ta valis lapse (naise ja pere) või tanki vahel? Minu arvates ta valis. Mees, kes teab mida teeb ja teeb õigeid otsuseid. Ja vaevalt, et ta mõtleb, et "veel hullem, kui mul oleks pere".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 09:40:30 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Tankimäng on tore asi 14-aastastele, aga kui täiskasvanud inimene inimene teeb seda pere kõrvalt, siis ta oma perest tegelikult ei hooli, see on teisejärguline.


Gamespoti andmetel on keskmine WoT-i mängija 20-45 ning üsna suur on mängijatehulk vanuses 50-60 icon_rolleyes.gif

PS. WoT on PEGI 7 icon_lol.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 18:36:00 vasta tsitaadiga

See vanus on tegelt päris huvitav teave. Noortele ei paku selline vana rauaga kolistamine huvi või on teised mängud vanadele liiga rasked.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 27.09.2022 23:48:39 vasta tsitaadiga

Mina samuti kuulun sellesse vanemasse poolde.
Sel aastal sai 50 täis.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 28.09.2022 13:44:10 vasta tsitaadiga

tuleb meelde kunagi ammu toimunud EES "suvepäevad", kus ma olin üks nooremaid tankimängijaid ..

hetkel oma 31 eluleveli juures tunnen suht keskmise WoT'i mängijana (vanuse poolest st.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 02.10.2022 15:29:35 vasta tsitaadiga

Sain siis ka eile "pakkumise" icon_biggrin.gif
Sellise nimega mängijat ma ka ei tuvastanud enam.
WG`le sai kaebus esitatud.
https://ibb.co/qJhctr9

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 10:47:21 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Abe Normal mängib aktiivselt igasuguseid woti aktiivmänge icon_smile.gif Äkki saab midagi tasuta või midagi muidu juurde (level 25?).

Mu see level siiani null ja nulliks see jääbki. Nimi ka alles, aga väga kauaks sellele ei looda. Serverid jäävad järjest aeglasemaks ja aeglasemaks, kuigi mängijaid väheneb. Öösel on 50-70% woti botid (mäletan, et kunagi keegi siin ütles, et woti botid on minu luulu ja ettekujutluse vili - nimesid ei hakka mainima, naiivsed nagu nad ju olid), eraldi märgistusega.. Kummaline, et Abe Normal serversit maha kanti, ta ju maksab selle mängu eest?



Battle Pass punkte teenid, kui mängid ükstaspuha millise Tier VI–X masinaga ja auhindasid ainult tiksub, kuigi on limiteeritud, et mitu punkti iga masinaga teenida saab - kuna enamus su mänge on E-25ga, siis päris null see vast ikka olla ei saa, kuid pikalt see progress ei kesta

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 16:46:54 vasta tsitaadiga

Väga põnev lugu, kuhu see mäng viia võib
https://twitter.com/AetiusRF/status/1578172176758603777?s=20&t=-ouMllBh3njDWtpIYpvPDw
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 18:24:32 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
zaG kirjutas:
Väga põnev lugu, kuhu see mäng viia võib
https://twitter.com/AetiusRF/status/1578172176758603777?s=20&t=-ouMllBh3njDWtpIYpvPDw

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 07.10.2022 21:25:42 vasta tsitaadiga

Kuhu ta ikka viib.. EU 1 ja EU 2 serveris istub mingi moderaator sees ja bannib kõiki, kes julgevad Ukraina teemal sõna võtta. Samal ajal on EU3, kus igaüks ütleb, mida tahab ja seda mitte meie mõttes..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 22:38:17 vasta tsitaadiga

Anna olla... Sa käid WoT-i General chatis suhtlemas või? icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 579, 580, 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.