FastPotty, Parem seleta lahti, et kuidas on mu viimase 30p võiduprotsent on 70,77%(65 lahingut) ja ma pole platoonis mänginud - overal võiduprotsent on 52,80% ja WN8 ~1500
Muutus tekkis peale seda, kui mul premm konto läbi sai ja hakkasin mängima WoT-i poolt tasuta antud tankiga
Sest sa said tasuta tanki Need annavad alati alguses hea WR.. Nagu ka müügis olevad tankid..
Tee veel 100 mängu ja kirjuta uuesti siia oma viimase 30 päeva WR. Et asi aus oleks, lisa siia ka oma kasutajakonto. Hetkel on see ju mingi poolaka oma.
Mis puudutab neid TB ja GB ja muid baite, siis ma pakun, et võiks ikkagi täiskasvanuks saada ja inimlikust veast aru saada.. Kui keegi kirjutab Mikrosoft või Vindovs 11, siis me saame ju kõik aru, millest jutt käib, eksole? Või ei saa?
Kõik need gigabitid ja megabitid ja terabitid - jah, ma olen täiesti võhik selles kõiges ja kindlasti mõni "mees" tunneb ennast väga tähtsana, kui ta suudab minu öeldut liigitada mitte eksimuse, vaid rumaluse alla - las talle jääb see võimalus.
Ja palun võtke teadmiseks, et mina ei figureeri siin foorumis ei tähelepanu ega teema elavdamise pärast, vaid seetõttu, et WoT lihtsalt oli mitu aastat minu elu osa. Seega - see köitis minu tähelepanu ja üks väheseid WoT-i foorumeid, on siin. Kus veel sõna võtta, kui mitte WoT-i eestikeelses foorumis?
Vahepeal poetasin siia ka niisama teri laiali, mõni ikka need üles nokkis - aga ma ei ole kunagi tahtnud kedagi otseselt solvata või naeruvääristada. Mul lihtsalt ei ole selleks vajadust.
Mina olin siin suuresti Ericku tõttu, temaga oli mul algusest peale hea klapp ja ma usun, et ta oli üks parimaid WoT-i mängijaid Eestis. Ja ma loodan, et ta ei tule enam kunagi siia tagasi, sest see on päriselu raiskamine. Päris elu, mida on üks ja ainus.
P.S. Räägin oma kogemusest WoT-iga.. Mul on üks armas koer, bullterjer.. Käin temaga igal õhtul, kindlal kellalajal, jalutamas. Koer palus pissile. Aga juhtus nii, et sattusin mingisse Skirmish platooni, mis oli ratingus 2. kohal. No võit võidu järel, ikka võit, ikka võit, esikoht oli juba käega katsuda..Ei saa õue, ei saa...
Ja koer pissis vaiba täis..
Tunnen siimaani süümepiinu koera ees, et see WoT oli mulle tähtsam, kui minu lemmikkoer..
Tee veel 100 mängu ja kirjuta uuesti siia oma viimase 30 päeva WR. Et asi aus oleks, lisa siia ka oma kasutajakonto. Hetkel on see ju mingi poolaka oma.
Kui ilusad ilmad läbi saavad, siis eks teen ära
Edit: 5 mängu suutsin, vast läheb lähiajal jahedamaks
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Edit: 5 mängu suutsin, vast läheb lähiajal jahedamaks
[/quote]
80% on lihtne, viie mänguga teha, tegin just isegi.Aga WN8 näitab selgelt, kui mööda WoT pani uue ja vana WN8 arvestusega - ei baasi kaitset, ei baasi rünnakut, ainult dämm..
Pane nüüd siia oma järgmise viiekümne mängu WR ja WN8
Vist ei ole midagi head oodata, kahe nädalaga ju ikka 50 mängu tegid? Eks ühel hetkel ikka aru saad, et polegi maailma parim - või siis isegi mitte et maailma, vaid ühe tavalise mängu.. Mida varem aru saad, seda parem. Saab oma reaalse eluga edasi minna.
Pole juba siin mänginud teab kui kaua, tulin läbi, et vaadata woti arenguid. Ainuke "areng" on see, et WoT on langenud arvutimängudes siin foorumis teisele lehele, ehk wot-i aeg on ümber saanud. Lõpuks ometi.
Nüüd algabki peamine võitlus selle eest, kas wot suudab püsida esilehel või mitte..
Kuigi ma ei kujuta ette, miks ta peaks esilehel olema, arvestades sõjaolukorda.. Inimesed surevad päriselt, meie mängime, lõbuks.
Miks arvate, et ukrainlased ei mängi. Mul 10a poja mängib mingit asja koos ukrainlasega kes pidavat kuskil kiievi lähedal punkris istuma. _________________
Mul päris hea meel, et WoT Steamis ei ole olnud algusest peale - siis ei näe palju ma sinna tunde matnud olen _________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Nüüd algabki peamine võitlus selle eest, kas wot suudab püsida esilehel või mitte..
Kuigi ma ei kujuta ette, miks ta peaks esilehel olema, arvestades sõjaolukorda.. Inimesed surevad päriselt, meie mängime, lõbuks.
Jaa! Kusjuures me seksime, sööme, käime kinos, võtame napsi jne aga inimesed surevad!
Tead tüdruk, alati kuskil on sõda ja alati kuskil inimesed surevad!
Isegi kui kogu maailmas ei mängiks keegi arvutimänge, siis ikka kusagil käiks sõda või tapetakse sajal erineval muul põhjusel.
Terve Eesti võiks lakata olemast, maailmal poleks sellest halli haisu ka mitte!
Ei maksa minna nüüd emotsionaalseks ja üritada siin mingeid kaastunde pisaraid välja kiskuda.
See ongi elu, seekord lihtsalt "müristab äike" meile ligemal.
Tuleb jääda pragmaatiliseks. _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Steami kaudu tundub ka turvalisem kontot teha. Hiljem küll möliseb, et anna õigusi juurde (ei andnud)
Esimene mäng mille lisade peale windowsi tulemüür kisama paneb.
Midagi neile mängu eest maksta ei kavatse (enda kontot pole vist üle aasta kasutanud)
Dud66 kaduski ära.. Tegi veel kümme mängu, ja vaata, polnudki enam 80% WR..Polnud ehk enam isegi mitte 50%..
Ega see 58% WR hoidmine pole ka kerge asi, eriti, kui mängida täiesti tasuta, aga sellesse 80% WR ma ei usu. Kuigi, ühe korra olen ma sõbralisti ühe sellise mängija saanud, kellel oli üle 2000 mängu ikka WR 80 %, aga ilmselgelt kasutas ta Viagrat.
Milleks maksta? Kui tasuta saab ja kasutad steami kontot, siis ok.
Mul käib pidemalt spämmimas, et äkki ikka regad õige kontoga ka
See viimane tankid rannas on muidugi haige
Päris valus, kui mängida 234025 lahingut, millest 102664 on SU-85 ning su WN8 on 566 ja WR 47,40%
Oleme konservatiivsed ja oletame, et tier 5-6 on keskmine lahingu kestvus 4 minutit + 1 minut lahingu lõpetamine/uue alustamine - 1170125 minutit, ehk 19502 tundi ehk 812 ööpäeva ehk veidi üle kahe aasta järjest mängida _________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Päris valus, kui mängida 234025 lahingut, millest 102664 on SU-85 ning su WN8 on 566 ja WR 47,40%
Oleme konservatiivsed ja oletame, et tier 5-6 on keskmine lahingu kestvus 4 minutit + 1 minut lahingu lõpetamine/uue alustamine - 1170125 minutit, ehk 19502 tundi ehk 812 ööpäeva ehk veidi üle kahe aasta järjest mängida
Ja kaua sa ise oled wotti mänginud, dud66, kui kõik oma kontod ja mängud ja kaudsed ajakulud üles loed (kõik wotiga seonduv)? Oma pere, laste ja tegemata jäänud (kodu)tööde arvelt. Veel kurvem oleks, kui sa ütleksid, et sul polegi peret, lapsi ega (kodu)tööd.. Ilmselt ikkagi on. Nii et, mitu tundi siis pere arvelt on võetud?
FastPotty, Mul on kokku lahingud vähem, kui sul E-25ga, seega pole väga võrreldav ülaltoodud mängijaga ning enamus neist mängudest on olnud koos sõprade või perega (kas platoon või niisama voicechat chill) _________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?
Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?
Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.
Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?
Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.
Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?
Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.
No ega ma olegi mingi naiivitar, et usuksin 100% selle mängu cheatimise (õigem oleks öelda siin vast rigging) võimatusse, natuke liiga palju lahinguid seljataga.
Aga teinekordki vaadates pärast lahingut tulemusi mõlemas tiimis, on tekkinud kahtlusi küll, et no mida kuradit?
Olen selle pannud siiani bottide arvele.
Aga sellest videost on võtnud vedu teine juutuuber Claus Kellermann.
Ja tema on leidnud selle taga olevat palju suurema probleemi ja mitte ainult WOT`is.
Samas, ega neid mängutootjaid ei saagi siin tegelikult süüdistada!
Aga vaadake ka viimane video ära ja näete natuke suuremat pilti
Viimase all mõtlesid pigem seda - https://www.youtube.com/watch?v=2TFbhr2xkX8 ?
(sul on hetkel 2x link samale videole) _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Vaatasin paar päeva tagasi seda Calusi videot ja siis baby oma, aga noh jah see jääb ikkagi woti enda teha ju mis jakuidas. Mis see minu jaoks muudab, mitte midagi. See kui mingis lahingus satud kokku jobudega siis nii on, järgmine kord ehk vastupidi. See kui sind serverist välja visatakse ja mingi tegelane jääb lahingusse siis lucky one, ise olen selles välja visatud poolel olnud. Mulle oli üllatus kui baby ütles, et ta enam clani lahinguid ei tee. _________________
Mulle oli üllatus kui baby ütles, et ta enam clani lahinguid ei tee.
Ta pole ju sisuliselt kunagi klannilahinguid teinud
Olen ise ka suurema seltskonnaga lugemise peale lahingusse läinud aga seda ikka for fun, kuid see ei tohiks enam ammu saladus olla, et seda kasutatakse ka MoE farmimiseks, keegi lihtsalt ei tea mis mahus
Kõigele sellele on lihtne lahendus aga see ju tähendaks, et kõik me ootaksime MM järjekorras lihtsalt kauem _________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Klannide koha pealt oleks ju suht lihtne teha, et MM võimalusel sama klanni liikmeid samasse lahingusse ei vali. A'la ootab 2-3 sekki et kas on kedagi teist sobivat võtta, kui pole, siis läheb nii nagu praegugi.
Aga jah, see vähendaks peamiselt lihtsalt seda lugemise fun-i, reaalne probleem on mujal.
Lahingu tasakaalustamiseks piisaks enamasti kui tiimide vahel lihtsalt top tier tanke ringi tõsta.
Vähendaks veidi 15-(<5) tulemusi mis hetkel kipuvad pidevalt tulema. Need ei paku enamasti ka võidukale poolele mingit rahulolu. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?
Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.
Jah, sellest ma ju räägingi, nagu sina, Yerba ütled- "kui juhtub veel hullem, ehk pere olemas". On su üldse kogemusi perega? Kuidas saab pere olla ahistav?
Tankimäng on tore asi 14-aastastele, aga kui täiskasvanud inimene inimene teeb seda pere kõrvalt, siis ta oma perest tegelikult ei hooli, see on teisejärguline. Vabandust, aga ma ütlen alati nii, nagu mõtlen.
Respect Erickule - sündis laps, tekkis pere, tankimäng.. Kas ta valis lapse (naise ja pere) või tanki vahel? Minu arvates ta valis. Mees, kes teab mida teeb ja teeb õigeid otsuseid. Ja vaevalt, et ta mõtleb, et "veel hullem, kui mul oleks pere".
FastPotty, lauset näed, sõnu kokku loed, aga loetust aru ikka ei saa..
Puust ja punaselt, eriliselt sinu jaoks: kui juhtub olema ahistav pere.
"Veel hullem, kui mul oleks pere" tsitaat on nüüd küll puhtalt sinu omalooming ja minu sõnade väänamine.
Teised eelpool kirjutanud said mu lausetest aru kenasti, aga miks sina sellise õnnetu lugemisoskusega oled, et loed seda, mida vaid ise näha tahad, ei oskagi öelda.
Pere osas - mul on kogemusi perekonnaga küll. Viis last, nendest vanim käib ülikoolis ja noorim on ühe aastane. Keegi samas ei ahista ja keegi ei kurda, et isal on hobisid. Lastel ja naisel on oma aeg ja oma hobid ka olemas.
Võid nüüd küll vaikselt oiata või puhiseda, et mis inimesed küll nendest lastest kasvavad, kelle isa on tankimängu mänginud ja sinna alla eurosidki kulutanud.
Aga mõistlik oleks sul hoopis mõelda, mis trauma sul seal endal tankide ja pere ja muude asjadega on, et selliseks reipaks kretiiniks kasvanud oled.
Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?
Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.
Jah, sellest ma ju räägingi, nagu sina, Yerba ütled- "kui juhtub veel hullem, ehk pere olemas". On su üldse kogemusi perega? Kuidas saab pere olla ahistav?
Tankimäng on tore asi 14-aastastele, aga kui täiskasvanud inimene inimene teeb seda pere kõrvalt, siis ta oma perest tegelikult ei hooli, see on teisejärguline. Vabandust, aga ma ütlen alati nii, nagu mõtlen.
Respect Erickule - sündis laps, tekkis pere, tankimäng.. Kas ta valis lapse (naise ja pere) või tanki vahel? Minu arvates ta valis. Mees, kes teab mida teeb ja teeb õigeid otsuseid. Ja vaevalt, et ta mõtleb, et "veel hullem, kui mul oleks pere".
See teema ei sure kunagi
Sai ka lastega tehtud paar päeva tagasi mõned mängud, aga nad lihtsalt vaatavad ja valivad tanke. Üldiselt väga ei köida, angry birds lauamäng füüsiliselt(mitte mingi äpp) on ägedam või nerf relvad
See teema ei sure kunagi
Sai ka lastega tehtud paar päeva tagasi mõned mängud, aga nad lihtsalt vaatavad ja valivad tanke. Üldiselt väga ei köida, angry birds lauamäng füüsiliselt(mitte mingi äpp) on ägedam või nerf relvad
Tundub nii, et see teema on elus aegade lõpuni.
Aga laste osas - nooremad tegelased polegi tankimängu näinud. Aga nendel on muud mängud - peamiselt minecraft ja brawlstars. Vahele veel mõni muu mäng ka.
Vanemad lapsed on tankimängu näinud ( olin aktiivsem mängija 2014-2016 aastatel ) aga nendel polnud isegi mängu proovimise soovi. Ja praegu nooremate laste klassikaaslased ka ei tundu tankimängu mängivat, vähemalt pole sellest mängust kunagi juttu tulnud.
Mulle tundub, et iga mängu jaoks on oma generatsioon ja aeg.
FastPotty, lauset näed, sõnu kokku loed, aga loetust aru ikka ei saa..
Puust ja punaselt, eriliselt sinu jaoks: kui juhtub olema ahistav pere.
"Veel hullem, kui mul oleks pere" tsitaat on nüüd küll puhtalt sinu omalooming ja minu sõnade väänamine.
Teised eelpool kirjutanud said mu lausetest aru kenasti, aga miks sina sellise õnnetu lugemisoskusega oled, et loed seda, mida vaid ise näha tahad, ei oskagi öelda.
Pere osas - mul on kogemusi perekonnaga küll. Viis last, nendest vanim käib ülikoolis ja noorim on ühe aastane. Keegi samas ei ahista ja keegi ei kurda, et isal on hobisid. Lastel ja naisel on oma aeg ja oma hobid ka olemas.
Võid nüüd küll vaikselt oiata või puhiseda, et mis inimesed küll nendest lastest kasvavad, kelle isa on tankimängu mänginud ja sinna alla eurosidki kulutanud.
Aga mõistlik oleks sul hoopis mõelda, mis trauma sul seal endal tankide ja pere ja muude asjadega on, et selliseks reipaks kretiiniks kasvanud oled.
Minu alatine probleem on see, et ma astun alati kellelegi varba peale. Ja esimene, kes ennast puudutatuna tunneb, alati ka vastab mulle. Kui sul tõesti pere on, kas sa kulutakisd kümme minutit mängule või perele? Või pool tundi? Või tunni? Milleks sulle siis üldse pere?
Aga miks inimene ei või kulutada oma hobidele aega?
Mõni mängib tanki, mõni käib kalal, mõni remondib autot, mõni ehitab-renoveerib, mõni käib bändiproovis, mõni käib korvpalli mängimas, mõni käib golfi mängimas, mõni mängib piljardit või teeb kaardiringi sõpradega, mõnele meeldib mootorrattaga sõita ja ringi rännata.
Ja päris suurel osal neist on ka pere.
Pere on selline kooslus, mis ei vaja kogu aeg koos olemist ehk siis seda, et keegi kogu aeg küljes ripub. See on ausalt öeldes päris ahistav, kui juhtub selline kaaslane või veel hullem - pere olema. See võtab inimeselt kogu tema omanäolisuse ja unikaalsuse ning vormib teda lihtsalt üheks masendavaks tegelaseks, kellel enam ei ole mina vormis midagi suurt rääkida ega uusi emotsioone jagada oma hobide või tutvuste poole pealt. Lihtsalt selle asemel on üks pidev koos tiksumine ehk siis tõsine sõltuvussuhe.
Jah, sellest ma ju räägingi, nagu sina, Yerba ütled- "kui juhtub veel hullem, ehk pere olemas". On su üldse kogemusi perega? Kuidas saab pere olla ahistav?
Tankimäng on tore asi 14-aastastele, aga kui täiskasvanud inimene inimene teeb seda pere kõrvalt, siis ta oma perest tegelikult ei hooli, see on teisejärguline. Vabandust, aga ma ütlen alati nii, nagu mõtlen.
Respect Erickule - sündis laps, tekkis pere, tankimäng.. Kas ta valis lapse (naise ja pere) või tanki vahel? Minu arvates ta valis. Mees, kes teab mida teeb ja teeb õigeid otsuseid. Ja vaevalt, et ta mõtleb, et "veel hullem, kui mul oleks pere".
Tankimäng on tore asi 14-aastastele, aga kui täiskasvanud inimene inimene teeb seda pere kõrvalt, siis ta oma perest tegelikult ei hooli, see on teisejärguline.
Gamespoti andmetel on keskmine WoT-i mängija 20-45 ning üsna suur on mängijatehulk vanuses 50-60
PS. WoT on PEGI 7 _________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
See vanus on tegelt päris huvitav teave. Noortele ei paku selline vana rauaga kolistamine huvi või on teised mängud vanadele liiga rasked. _________________
Sain siis ka eile "pakkumise"
Sellise nimega mängijat ma ka ei tuvastanud enam.
WG`le sai kaebus esitatud.
https://ibb.co/qJhctr9 _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Abe Normal mängib aktiivselt igasuguseid woti aktiivmänge Äkki saab midagi tasuta või midagi muidu juurde (level 25?).
Mu see level siiani null ja nulliks see jääbki. Nimi ka alles, aga väga kauaks sellele ei looda. Serverid jäävad järjest aeglasemaks ja aeglasemaks, kuigi mängijaid väheneb. Öösel on 50-70% woti botid (mäletan, et kunagi keegi siin ütles, et woti botid on minu luulu ja ettekujutluse vili - nimesid ei hakka mainima, naiivsed nagu nad ju olid), eraldi märgistusega.. Kummaline, et Abe Normal serversit maha kanti, ta ju maksab selle mängu eest?
Battle Pass punkte teenid, kui mängid ükstaspuha millise Tier VI–X masinaga ja auhindasid ainult tiksub, kuigi on limiteeritud, et mitu punkti iga masinaga teenida saab - kuna enamus su mänge on E-25ga, siis päris null see vast ikka olla ei saa, kuid pikalt see progress ei kesta _________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kuhu ta ikka viib.. EU 1 ja EU 2 serveris istub mingi moderaator sees ja bannib kõiki, kes julgevad Ukraina teemal sõna võtta. Samal ajal on EU3, kus igaüks ütleb, mida tahab ja seda mitte meie mõttes..
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.