Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1097, 1098, 1099 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2022 12:36:23 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Ei ole otseselt Telia teema, aga uuele boksile usb ketas järgi ja saab koduvideod tv-sse lasta? icon_redface.gif


Installi arvutisse ja boksi Plex ning striimi koduvideoid üle kohaliku võrgu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2022 13:30:25 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
conx kirjutas:
Ei ole otseselt Telia teema, aga uuele boksile usb ketas järgi ja saab koduvideod tv-sse lasta? icon_redface.gif


Installi arvutisse ja boksi Plex ning striimi koduvideoid üle kohaliku võrgu.


Sama saab teha, kui boksi installida Kodi.

Inspiro, Jah, ongi 4 esimesel kanalil see SD/HD valik. Ma polnud seda varem märganud.

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 02.10.2022 13:36:43 vasta tsitaadiga

Et nagu wtf? icon_razz.gif Kuidas selline telekanal saab eksisteerida?

Kes üldse väljastas TVNile loa edastada Eestis saateid?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2022 14:33:19 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Betamax, küsimus polegi niivõrd selles hinnas, kui et kui 1 seadme puhul saad soodustust 12€, siis teise puhul 6€. Mõttetu koonerdamine ja eristamine sel viisil.
Isegi odavama puhul 6k ja kallima puhul 3k tasuta kasutamist oleks veidi arusaadavam välja näinud.
(mul juba on ruuter ja 1 digiboks neilt renditud)

... läheb samasse kategooriasse Euronicsiga, tellid 1500€ eest telefoni aga küsivad ikka 3€ transpordikuluks. icon_lol.gif

Eks need hinnapoliitikad on nagu nad on. Eesti värk. Nagu kõik need "suured" soodustused, kus parimal juhul lisaks 10% soodukale on postikulu tasuta icon_biggrin.gif
Minu vaatenurgast on see Androidi boks isegi soodukata odavam, kui tuua võrdluseks Elisa üle õhu kõige odavam pakett. Ruuter juba olemas, Androidi eest maksan üüri, aga saan kasutada seal oma Telia mini teist vaatajakohta. See paar-kolm eurot maakohas kasutades vs Elisa 17 eurot koos kaartide ja olematu kanalivalikuga, tundub köömes. Varasemalt Telialt 4G telepaketti võttes maksid hambad haigeks - ruuter+digiboks+kanalid. Nüüd on palju inimlikum ja valikuvõimalused.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2022 15:31:57 vasta tsitaadiga

Mille poolest see 4 esimese kanali, kus on HD/SD valik, kuvamine siis erineb ülejäänutest? Kas neid nelja edastatakse üle HLS streamingu parema kvaliteediga või kasutatakse nende puhul multicast-i? Või on valik hoopis selleks, et saaks kuvada halvema kvaliteediga?
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 02.10.2022 17:08:22 vasta tsitaadiga

Võibolla rumal küsimus, aga kui vaiksed on selle Android boksi puldinupud? Praegu kasutan Mi Stick 4K pulka.
Selle puldi nupud teevad vajutamisel sellist clicki, et öösel ajab terve pere ärkvele.
S6 puldiga seda muret polnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2022 18:58:42 vasta tsitaadiga

Kui iseloomustada neid nuppe, siis nõksuvad. Ei klõpsu. Samas tunduvad valjemad, kui S-seeria puldid.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2022 21:53:47 vasta tsitaadiga

Jalka MM-iks oleks vaja väga sujuvat pilti, mida Mi TV 4K stick anda ei suuda LG C1 teleri taga. Kas see uus boks suudab?

Philips OLED 706'ga ka sama värk. Androidi äpp ei suuda sujuvat pilti pakkuda spordi jaoks, samas Arris 5305 taga täpselt nii nagu olema peab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 00:33:12 vasta tsitaadiga

Aga rendi MM ajaks siis 5305?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 00:58:07 vasta tsitaadiga

Kas töötab segamatult Elisa kodunetiga? Midagi mäletan, et oli kunagi mingi piirang peal. Muidu võiks Arrise võtta jah.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 01:14:19 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
Võibolla rumal küsimus, aga kui vaiksed on selle Android boksi puldinupud? Praegu kasutan Mi Stick 4K pulka.
Selle puldi nupud teevad vajutamisel sellist clicki, et öösel ajab terve pere ärkvele.
S6 puldiga seda muret polnud.
sul pere ikka väga "nõrga" unega vist icon_eek.gif
Eeldan, et mi boxil ja stickil sama pult. Ma küll ei kurda valjuse üle.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 07:40:20 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Kas töötab segamatult Elisa kodunetiga? Midagi mäletan, et oli kunagi mingi piirang peal. Muidu võiks Arrise võtta jah.
Ainus piirang on 720p telepilt, muid piiranguid ei ole. Arris ja Android TV boks sobivad mõlemad, või kasvõi Mi Stick vms muu tootja Android TV seade
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 09:18:14 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Kas töötab segamatult Elisa kodunetiga? Midagi mäletan, et oli kunagi mingi piirang peal. Muidu võiks Arrise võtta jah.


Võõra netiga on pilt sama rämps kui äpiga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 09:20:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Eeldan, et mi boxil ja stickil sama pult. Ma küll ei kurda valjuse üle.

Erinevad puldid on
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noon
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 03.10.2022 09:25:57 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab uuel telia android-digiboksil pulti telekale ka koodidega või siis mõnel muul viisil õpetada? See automaatne nuppude õpetamise süsteem ei funga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 09:37:34 vasta tsitaadiga

noon kirjutas:
Kas kuidagi saab uuel telia android-digiboksil pulti telekale ka koodidega või siis mõnel muul viisil õpetada? See automaatne nuppude õpetamise süsteem ei funga.


Rakenduste all on Ruwido IR äpp, sellega saad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 09:42:53 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Jalka MM-iks oleks vaja väga sujuvat pilti, mida Mi TV 4K stick anda ei suuda LG C1 teleri taga. Kas see uus boks suudab?

Philips OLED 706'ga ka sama värk. Androidi äpp ei suuda sujuvat pilti pakkuda spordi jaoks, samas Arris 5305 taga täpselt nii nagu olema peab.


Et siis kuidas on? Keegi ei taha nendele küsimustele vastata....

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.10.2022 09:59:47 vasta tsitaadiga

Ma väidaks, et Nvidia Shield TV pilt on sujuvam kui Arris 5305 oli. Aga mine tea, äkki ma kujutan endale ette seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 11:11:33 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Jalka MM-iks oleks vaja väga sujuvat pilti, mida Mi TV 4K stick anda ei suuda LG C1 teleri taga. Kas see uus boks suudab?

Philips OLED 706'ga ka sama värk. Androidi äpp ei suuda sujuvat pilti pakkuda spordi jaoks, samas Arris 5305 taga täpselt nii nagu olema peab.


Et siis kuidas on? Keegi ei taha nendele küsimustele vastata....


Mina enda OLED806-ga ei näe otsest vahet st. ei haki, ega ei kaku. Pildisätted on avfoorumist leitud spetsialisti nõuannete järgi seadistatud, sinu OLED706 jaoks on ka kindlasti parimad sätted olemas avfoorumis. Poest out of the box sätted on päris halvad mainstream teleritel, värvigamma on nendel pildireziimidel (AI, Personal, Erk, Tavaline jms) täiesti mööda, inimesed on punased, muru ja taevas 10 korda rohelisem/sinisem kui päriselus (soovitan vaadata suvel õue ja siis teleka ekraani, erinevus on ju massivne - sellist kontrasti-küllasust ei eksisteeri mitte kuskil siin planeedil) jne, viled vidinad keeravad tavaliselt reaalse elamuse pekki.

Miks tekib pildikvaliteedis suur vahe? See tuleneb sellest, et kui sul on Arris siis upscalling ja pildiparandus on Arrise teha, HDMI kaudu pilt telerisse + su teleri pildisätted, parandusmootirid jms viled. Kui aga sul on äpp siis rakenduvad ainult teleri enda pildisätted, parandusmootorid, upscalling jms viled.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 03.10.2022 17:11:41 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Renq kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Jalka MM-iks oleks vaja väga sujuvat pilti, mida Mi TV 4K stick anda ei suuda LG C1 teleri taga. Kas see uus boks suudab?

Philips OLED 706'ga ka sama värk. Androidi äpp ei suuda sujuvat pilti pakkuda spordi jaoks, samas Arris 5305 taga täpselt nii nagu olema peab.


Et siis kuidas on? Keegi ei taha nendele küsimustele vastata....


Mina enda OLED806-ga ei näe otsest vahet st. ei haki, ega ei kaku. Pildisätted on avfoorumist leitud spetsialisti nõuannete järgi seadistatud, sinu OLED706 jaoks on ka kindlasti parimad sätted olemas avfoorumis. Poest out of the box sätted on päris halvad mainstream teleritel, värvigamma on nendel pildireziimidel (AI, Personal, Erk, Tavaline jms) täiesti mööda, inimesed on punased, muru ja taevas 10 korda rohelisem/sinisem kui päriselus (soovitan vaadata suvel õue ja siis teleka ekraani, erinevus on ju massivne - sellist kontrasti-küllasust ei eksisteeri mitte kuskil siin planeedil) jne, viled vidinad keeravad tavaliselt reaalse elamuse pekki.

Miks tekib pildikvaliteedis suur vahe? See tuleneb sellest, et kui sul on Arris siis upscalling ja pildiparandus on Arrise teha, HDMI kaudu pilt telerisse + su teleri pildisätted, parandusmootirid jms viled. Kui aga sul on äpp siis rakenduvad ainult teleri enda pildisätted, parandusmootorid, upscalling jms viled.
Minul oli MI pulgaga see probleem et teleka pildi resolutsioon on 1080p-50 aga MI pulk pani automaatselt 1080p-60. Siis ka pilt tõmbles. Panin käsitsi pulgale 1080p-50 ja pilt muutus sujuvaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 17:35:17 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/raadiosaade/digisaade/03-10-digisaade-telia-uus-digiboks-on-okei-aga-sellel-on-uks-suur-puudus/
Alates 58:40

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 18:57:44 vasta tsitaadiga

Vales teemas küsisin küsimuse aga täpset vastust ei saanud. Küsin siin uuesti.
Kas sellele DV8919X-EE (Android) digiboxile saab eraldi browseri (Chrome, FireFox jne) installida, et vaadata DelfiTV-st korvpalli ülekandeid. Mu teleka (Samsung) enda browser on pask ja sellega ei kannata midagi teha/vaadata. Vastuseid ootaks nende käest, kes on reaalselt proovinud. Delfi TV vahetas just oma streamingu pakkujat ja jälle on mingi uus veider player neil. icon_razz.gif

Või oskab keegi soovitada mingit androidi pulka vms jubinat mis suudaks teha seda mida soovin. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 19:13:53 vasta tsitaadiga

Dj-E, Nagu ma kirjeldasin, vahet pole kas Telia AndroidTV boks või suvaline AndroidTV boks või teler.
Antud boks on on täpselt samasugune kui teised, ainus erinevus, Telia tegeleb antud riistvara ja tarkvara ehk AndroidTV toega (üldised koosluse rikked) ning peamiselt TeliaTV äpi toega antud riistvaral.
Sellel puudub igasugune eriline support AndroidTV erisätete või Google Play äppide osas.
Nende tingimustega nõustud käivitamisel.
Jah, äpipoes on erinevaid browseri rakendusi. Täna DelfiTV toimib, homme ei toimi. See ei ole enam see teema kus arutada äppide ja veebilehtede küsimusi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 19:16:41 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Dj-E, Nagu ma kirjeldasin, vahet pole kas Telia AndroidTV boks või suvaline AndroidTV boks või teler.
Antud boks on on täpselt samasugune kui teised, ainus erinevus, Telia tegeleb antud riistvara ja tarkvara ehk AndroidTV toega (üldised koosluse rikked) ning peamiselt TeliaTV äpi toega antud riistvaral.
Sellel puudub igasugune eriline support AndroidTV erisätete või Google Play äppide osas.
Nende tingimustega nõustud käivitamisel.
Jah, äpipoes on erinevaid browseri rakendusi. Täna DelfiTV toimib, homme ei toimi. See ei ole enam see teema kus arutada äppide ja veebilehtede küsimusi.

Et siis mõttekam on soetada mingi adekvaatsem Android TV stick/box? Ma tahan lihtsalt normaalset browserit telekale saada ja tundus, et see Telia Androidi box on pääsetee aga ilmselt siis mitte? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 19:23:27 vasta tsitaadiga

Telia browserit ju boksis pole, on samad browserid mis igasugused Google Play AndroidTV äpid on, kõikidel samad, karbil endal pole selles osas suurt vahet.
Seni kuni mina nende "nutividinate" lehitsejaid näinud olen, pole ükski see mis on pidevalt värskenev ja ka sujuvalt töötav. Reaalselt töötav lehitseja on arvutis, Apple Safari, Win peal Chrome. Firefox ja Edge on mind mitmed korrad välja vihastanud, aga ilmselt delfiga saaks hakkama.

Seega ma ei soovita kunagi seda mis täna võib toimida aga homme enam mitte kui delfi vahetab oma striimingulahendust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 19:29:02 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telia browserit ju boksis pole, on samad browserid mis igasugused Google Play AndroidTV äpid on, kõikidel samad, karbil endal pole selles osas suurt vahet.
Seni kuni mina nende "nutividinate" lehitsejaid näinud olen, pole ükski see mis on pidevalt värskenev ja ka sujuvalt töötav. Reaalselt töötav lehitseja on arvutis, Apple Safari, Win peal Chrome. Firefox ja Edge on mind mitmed korrad välja vihastanud, aga ilmselt delfiga saaks hakkama.

Seega ma ei soovita kunagi seda mis täna võib toimida aga homme enam mitte kui delfi vahetab oma striimingulahendust.

Kas sellele Telia Androidikale ise APK-sid saab peale lasta? Kunagi oma nõmedale Philipsi Android TV-le lasin kenasti Chrome APK peale ja töötas edukalt. Uuendamine käis nii kuidas ise viitsisin uuendatud .apk-d installida, sest need ju nutitelefoni versioonid.
See, et kas homme miski töötab on savi. Peaasi, et täna töötaks. Alati saab mingeid lahendusi leida.

Või on sul midagi paremat soovitada? Ei pea olema Teliaga seotud vidin.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 19:34:22 vasta tsitaadiga

Dj-E, Kuna see küsimus ja lahendus antud teemas minu silmis oluline pole, siis pigem mina nendele küsimustele vastust ei tea. icon_biggrin.gif
Aga kui lihtsalt head vastust tahad siis võta parim raud mis saada. Nvidia Shield mis soovitatud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 19:49:10 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Dj-E, Kuna see küsimus ja lahendus antud teemas minu silmis oluline pole, siis pigem mina nendele küsimustele vastust ei tea. icon_biggrin.gif
Aga kui lihtsalt head vastust tahad siis võta parim raud mis saada. Nvidia Shield mis soovitatud.

Nvidia Shield on veits liiga kallis. Aga ok saan streamida arvutist telekasse läbi Steam Link-i. icon_razz.gif Olin selle APP-i juba unustanud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 03.10.2022 20:02:07 vasta tsitaadiga

Kui sobib, siis saab ka nii: DelfiTV avatud mobiilis, Google Chromes.
Seal eraldi valik "Ülekandmine seadmesse".
Selle pildi suunan Android TV-sse ja saabki suuremalt ekraanilt vaadata.
P.S. Pildikvaliteet pole muidugi kiita.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.10.2022 20:02:51 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
indrpo kirjutas:
Dj-E, Kuna see küsimus ja lahendus antud teemas minu silmis oluline pole, siis pigem mina nendele küsimustele vastust ei tea. icon_biggrin.gif
Aga kui lihtsalt head vastust tahad siis võta parim raud mis saada. Nvidia Shield mis soovitatud.

Nvidia Shield on veits liiga kallis. Aga ok saan streamida arvutist telekasse läbi Steam Link-i. icon_razz.gif Olin selle APP-i juba unustanud.

Suht sama hind ju? Mina maksin enda Shield TV eest koos transpordiga vähem kui Telia oma karbi eest küsib. Vaata saksa amazoni näiteks, seal üsna tihti soodukad sellel.

Kas see DelfiTV cast'i ei lase kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 20:11:03 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Dj-E kirjutas:
indrpo kirjutas:
Dj-E, Kuna see küsimus ja lahendus antud teemas minu silmis oluline pole, siis pigem mina nendele küsimustele vastust ei tea. icon_biggrin.gif
Aga kui lihtsalt head vastust tahad siis võta parim raud mis saada. Nvidia Shield mis soovitatud.

Nvidia Shield on veits liiga kallis. Aga ok saan streamida arvutist telekasse läbi Steam Link-i. icon_razz.gif Olin selle APP-i juba unustanud.

Suht sama hind ju? Mina maksin enda Shield TV eest koos transpordiga vähem kui Telia oma karbi eest küsib. Vaata saksa amazoni näiteks, seal üsna tihti soodukad sellel.

Kas see DelfiTV cast'i ei lase kasutada?

See Telia Android box on veidra hinnaga. Nagu siin jagatud podcastiski öeldi siis see karp maksab 40€.

Nagu juba mainisin siis Steam Link app Samsungi TV-s aitab välja hädast. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 20:20:32 vasta tsitaadiga

Arvestades, et see boks peab olema supporditud järgmised vähemalt ca 5 aastat Telia võrgus töötama ja telekanaleid näitama, siis tegelikult pole see eriti palju.
Vaadake, kaua Motorolasid ja Aminoid hoiti.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 20:31:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Arvestades, et see boks peab olema supporditud järgmised vähemalt ca 5 aastat Telia võrgus töötama ja telekanaleid näitama, siis tegelikult pole see eriti palju.
Vaadake, kaua Motorolasid ja Aminoid hoiti.


Võtsid sõnad suust, ning no see puhas raud võib ju oletuslikult 40 rutsi maksta kuid tuleb ju arvestada sellega, et tänase hinna sees on ka muud, sh arenduse ja pakkumise kulud ning ka pisku kasumit. Nvidia Shieldi on müügil tervele maailmale, see Telia boks ainult eestis Telia klientidele, kogused (eeldatav läbimüük) mängivad ka rolli hinnas icon_biggrin.gif

Netflixi toega 40 rutsise boksi ostaks küll, kust saab? icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 20:37:00 vasta tsitaadiga

See xiaomi on netflixi toega ja maksab umbes nii palju.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 21:52:36 vasta tsitaadiga

Igal vähegi normaalsel telekal on oma native Netflixi app olemas. Netflixi appi järgi küll nüüd mingit boxi valima ei hakkaks. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.10.2022 10:24:34 vasta tsitaadiga

https://pood.telia.ee/ruuterid-ja-digiboksid/digiboks-DV8919X-EE-Android/DV8919X-TELIA
tsitaat:
NB! Digiboksiga ei saa Google Play poest alla laadida ega kasutada mõningaid rakendusi, mille kasutamine Telia TV digiboksiga on piiratud, näiteks Netflix.

Kas kuskil on mingi list ka, millised need "mõningad" rakendused (peale näites toodud Netflixi) on ja millest selline piirang üldse tuleneb?

EDIT: kusjuures, kõige kõvem uuendus on täiesti reklaamimata jäänud (kui ikka veebis olev tootekirjeldus õige on):
tsitaat:
Komplektis sisaldub:
Digiboks, toiteadapter 12V/1A, Telia TV pult, 2 x AAA puldi patareid, võrgukaabel, HDMI kaabel (ver2.0) 2 m, kasutusjuhend

Yeah, AAA patareidega pult!!! Võtke oma nõmedad cr2032 tabletid ja ... icon_lol.gif


viimati muutis pppd 04.10.2022 10:29:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 10:27:24 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
https://pood.telia.ee/ruuterid-ja-digiboksid/digiboks-DV8919X-EE-Android/DV8919X-TELIA
tsitaat:
NB! Digiboksiga ei saa Google Play poest alla laadida ega kasutada mõningaid rakendusi, mille kasutamine Telia TV digiboksiga on piiratud, näiteks Netflix.

Kas kuskil on mingi list ka, millised need "mõningad" rakendused (peale näites toodud Netflixi) on ja millest selline piirang üldse tuleneb?


Netflix vist nõudis puldil Netflix nupu olemasolu AndroidTV seadmetel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlidah
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 10:29:14 vasta tsitaadiga

Kindlasti on siin sellele juba vastatud aga ei suutnud välja raalida.
Võiks lõpuks oma Arris VIP1113 boksi välja vahetada. Kui android boksi äpid ja muud võimalused ei ole olulised siis kas üldse on mõtet valida seda arrise 5305 asemel?
Telekaks on LG CX ja hetkel kontrollin kõike teleka puldiga ja boksi juhtides on "kerge" lag sees. Kas siin tekib erinevus uue arrise ja androidi vahel?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.10.2022 10:35:07 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Netflix vist nõudis ...

mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 10:38:03 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Draqula kirjutas:
Netflix vist nõudis ...

mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab.


Kliendina on sul ka valik endale osta selline seade mis rahuldab sinu vajadusi, ei ole kohustust enda kasutajakogemust alla tuua kui sinu vajadused on pakutavast erinevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.10.2022 10:51:18 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
pppd kirjutas:
Draqula kirjutas:
Netflix vist nõudis ...

mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab.


Kliendina on sul ka valik endale osta selline seade mis rahuldab sinu vajadusi, ei ole kohustust enda kasutajakogemust alla tuua kui sinu vajadused on pakutavast erinevad.

Jeesus Kristus, selleks ma siin praegu ju küsingi, et teada saada, kas see seade rahuldab minu vajadusi, ehk et täpselt millised on need "mõningad" äpid, mida selle boksiga kasutada ei saa...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 11:11:45 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Inspiro kirjutas:
pppd kirjutas:
Draqula kirjutas:
Netflix vist nõudis ...

mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab.


Kliendina on sul ka valik endale osta selline seade mis rahuldab sinu vajadusi, ei ole kohustust enda kasutajakogemust alla tuua kui sinu vajadused on pakutavast erinevad.

Jeesus Kristus, selleks ma siin praegu ju küsingi, et teada saada, kas see seade rahuldab minu vajadusi, ehk et täpselt millised on need "mõningad" äpid, mida selle boksiga kasutada ei saa...

Teie küsimused on küll vastatavad, aga meie vastused on küsitavad! icon_smile.gif
Kui juba sellised küsimused tekivad ja neile vastuseid lihtsalt ei leia, lisaks veel hind... ei vaevaks mina oma pead ja ei kurnaks seda foorumit.
Ostsin MI TV Stick 4k ära ja elu lill. Kõik toimib sujuvalt: Telia, Jupiter, Netflix, Amazon Prime + kõik muu standardis (YT, web jne). BT pult samuti väga käepärane. Ja kõik see kenasti teleka taga peidus!

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 04.10.2022 11:25:53 vasta tsitaadiga

Kusagil oli info, et Telial pole seetõttu Netflixi, et boksi hinda allapoole tuua.
Netflix tahab puldil oleva nupu ja installitud äpi eest mingit lisatasu saada.
Teiste äppidega vist muresid ei olnud. Kõik, mida saab teistele Android boksidele ja pulkadele installida, saab ka sellele boksile.
Aga eks Telia annaks sulle täpsema vastuse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 11:29:58 vasta tsitaadiga

Installida võib saada aga puudu võib endiselt boxil olla WideVine. Kellel box saab kontrollida seda https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfung.drminfo
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 11:41:15 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Inspiro kirjutas:
pppd kirjutas:
Draqula kirjutas:
Netflix vist nõudis ...

mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab.


Kliendina on sul ka valik endale osta selline seade mis rahuldab sinu vajadusi, ei ole kohustust enda kasutajakogemust alla tuua kui sinu vajadused on pakutavast erinevad.

Jeesus Kristus, selleks ma siin praegu ju küsingi, et teada saada, kas see seade rahuldab minu vajadusi, ehk et täpselt millised on need "mõningad" äpid, mida selle boksiga kasutada ei saa...


Ma usun, et täielikku nimekirja ei tea ka Telia mis on toetatud ja mis mitte (Ametlikult peaks olema kokku üle 6000 äpi mis toetavad Android TV platvormi kui sellist). Äppidel on erinevad nõuded (mis võivad muutuda ka ajas), regioonid jms piirangud (mõned äpitootjad whitelistivad ainult teatud regioonile mõeldud seadmeid-play store konto regioone) mis ei pruugi olla isegi Telia poolt mõjutatavad. Regioonis ametlikult saadaolevate populaarsete rakenduste osas saab muidugi välja öelda, Netflix on näiteks selline. Kui sa tead mis on sinu vajadus siis räägi oma vajadustest ning kaasfoorumlased saavad öelda kas on saadaval või mitte, kui sa enda vajadusi avalikustada ei soovi siis küsi see küsimus otse Telia käest, ka nemad saavad vastata.

Näitena:
HBO MAX ei ole Eesti regiooni Play Store kontoga allalaetav kuna seda teenust ei pakuta meie regioonis, ehk varsti? - https://news.err.ee/1608359889/hbo-max-to-be-available-in-estonia-in-2022


viimati muutis Inspiro 04.10.2022 11:45:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 11:41:25 vasta tsitaadiga

Üks tv on mul Arris VIP5305 taga ja teises toas Android DV8919X-EE. Tv-d on mõlemad LG toodang. Pisut vanema LG-ga ei ühildu ühegi seadme pult teleka puldiga. Uuma telekaga ühildub vaikimisi Arris VIP5305. See on võrdlemisi mugav, et on üks pult kõige jaoks.
Androidi taga televiisoris saabub pilt umbes 4 sek. varem kui Arrise taga olevas tv-s. Mõlemad boxid ühendatud kaabliga.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.10.2022 12:12:34 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Ma usun, et täielikku nimekirja ei tea ka Telia ...

Tänud selgitamast. Võtame kokku, et eelpool äratoodud rida on tootekirjelduses ilmselt siis selleks, kui ka mingi muu äpp (peale Netflixi) selle boksiga juhuslikult töötama ei peaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 17:28:22 vasta tsitaadiga

zlidah kirjutas:
Kindlasti on siin sellele juba vastatud aga ei suutnud välja raalida.
Võiks lõpuks oma Arris VIP1113 boksi välja vahetada. Kui android boksi äpid ja muud võimalused ei ole olulised siis kas üldse on mõtet valida seda arrise 5305 asemel?
Telekaks on LG CX ja hetkel kontrollin kõike teleka puldiga ja boksi juhtides on "kerge" lag sees. Kas siin tekib erinevus uue arrise ja androidi vahel?

Mina isiklikult, kui vajan ainult TeliaTV ja võibolla ka Youtube võimalusi ja mul on juba netikaabel olemas TV juures, siis Arris 5305
Pult on nn vanakooli Telia Bluetooth pult, saab TV nupud õpetada nagu ikka. Tabletid jah patareideks aga 6 kuud kuni 1 aasta neid vahetada, pole probleem.
Eeliseks hetkel siis veel kaabli teenuse korral multicast striim kõikidel kanalitel, ehk WRC ja Jalgpall vms. on võimalikult kiiresti ekraanil.

Android boks ei ole paha, aga nagu iga "arvuti" vajab vahel näpumeest, peab siiski ka lisaäppe ja vidinaid kasutades olema näpumees, mingid uuendused, mingid sätted jms.
See on täpselt sellisele kasutajale kes tahab ka lisaks muud teha kui TeliaTV.

pppd kirjutas:
Draqula kirjutas:
Netflix vist nõudis ...

mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab.

pppd kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Ma usun, et täielikku nimekirja ei tea ka Telia ...

Tänud selgitamast. Võtame kokku, et eelpool äratoodud rida on tootekirjelduses ilmselt siis selleks, kui ka mingi muu äpp (peale Netflixi) selle boksiga juhuslikult töötama ei peaks.


Nii on, põhilisena mainitakse Netflixi, sest see on maailma mastaabis kõige nõudlikum, kui keegi tahab teha OMA AndroidTV boksi. Ok, nõuti hiigelsuurt summat ja puldile eraldi nuppu, see tundub Eesti vaates täiesti arusaamatu, arvestades klientuuri mahtu ja operaatori oma klientuuri. Seega jäi ära. Telia Soomes selle tegi ja seal näete ka boksi ostuhinda. 400+€ kuigi klientuur on suurem.

Muude äppide osas mis nõuavad lepingut on järjepidev tegevus ja osad neist sõlmitud, Amazon Prime vms. Kõik sisuteenusepakkujad ei ole hullude nõudmistega. Küll aga on hetkel veel tehniline tõrge Viaplay äpiga, küllap laheneb.
Ilmselt kõik muu pudipadi äppidest on standard AndroidTV äpid mis on ka lubatud.
Ehk Telia ei keela ühtegi äppi mis mujal saada, kui just omanik ei nõua erilisi summasid või nuppe või sätteid, mida pole lihtsalt mõistlik täita.

Küll aga meelerahu huvides on mainitud, ja mainime veel, kui keegi kardab, et Telia Google Playpoes pole midagi saada, võib küsida, või osta mõne suurtootja seadme, mis võimaldab miskit enamat, aga ka siis ei pruugi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 18:45:04 vasta tsitaadiga

Kui pult on telekaga seotud, siis kuidas pääseb ligi boksi hääle tugevuse reguleerimisele?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yanek
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 19:00:49 vasta tsitaadiga

nii uus androidi boks käes
ok levib küll wifiga, aga tundub, et siiski päris kaugele ei saa ruuterit ikka jätta, häirivalt palju kaob pilt eest ära korraks
seadeid on ka seal oluliselt vähem, mida seadistada või tehakse seda mujalt kui arrise digiboksiga?
ainult pulti võimalik õpetada ja boksi nime muuta, isegi menüü varvi muutmist enam pole
pilti tuleb ka hakata seadistama, kuna väga erinev arrise omast
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1097, 1098, 1099 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.