|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
02.10.2022 12:36:23
|
|
|
| conx kirjutas: |
Ei ole otseselt Telia teema, aga uuele boksile usb ketas järgi ja saab koduvideod tv-sse lasta?  |
Installi arvutisse ja boksi Plex ning striimi koduvideoid üle kohaliku võrgu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.10.2022 13:30:25
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| conx kirjutas: |
Ei ole otseselt Telia teema, aga uuele boksile usb ketas järgi ja saab koduvideod tv-sse lasta?  |
Installi arvutisse ja boksi Plex ning striimi koduvideoid üle kohaliku võrgu. |
Sama saab teha, kui boksi installida Kodi.
Inspiro, Jah, ongi 4 esimesel kanalil see SD/HD valik. Ma polnud seda varem märganud.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
02.10.2022 13:36:43
|
|
|
Et nagu wtf? Kuidas selline telekanal saab eksisteerida?
Kes üldse väljastas TVNile loa edastada Eestis saateid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.10.2022 14:33:19
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Betamax, küsimus polegi niivõrd selles hinnas, kui et kui 1 seadme puhul saad soodustust 12€, siis teise puhul 6€. Mõttetu koonerdamine ja eristamine sel viisil.
Isegi odavama puhul 6k ja kallima puhul 3k tasuta kasutamist oleks veidi arusaadavam välja näinud.
(mul juba on ruuter ja 1 digiboks neilt renditud)
... läheb samasse kategooriasse Euronicsiga, tellid 1500€ eest telefoni aga küsivad ikka 3€ transpordikuluks.  |
Eks need hinnapoliitikad on nagu nad on. Eesti värk. Nagu kõik need "suured" soodustused, kus parimal juhul lisaks 10% soodukale on postikulu tasuta
Minu vaatenurgast on see Androidi boks isegi soodukata odavam, kui tuua võrdluseks Elisa üle õhu kõige odavam pakett. Ruuter juba olemas, Androidi eest maksan üüri, aga saan kasutada seal oma Telia mini teist vaatajakohta. See paar-kolm eurot maakohas kasutades vs Elisa 17 eurot koos kaartide ja olematu kanalivalikuga, tundub köömes. Varasemalt Telialt 4G telepaketti võttes maksid hambad haigeks - ruuter+digiboks+kanalid. Nüüd on palju inimlikum ja valikuvõimalused.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.10.2022 15:31:57
|
|
|
Mille poolest see 4 esimese kanali, kus on HD/SD valik, kuvamine siis erineb ülejäänutest? Kas neid nelja edastatakse üle HLS streamingu parema kvaliteediga või kasutatakse nende puhul multicast-i? Või on valik hoopis selleks, et saaks kuvada halvema kvaliteediga?
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
02.10.2022 17:08:22
|
|
|
Võibolla rumal küsimus, aga kui vaiksed on selle Android boksi puldinupud? Praegu kasutan Mi Stick 4K pulka.
Selle puldi nupud teevad vajutamisel sellist clicki, et öösel ajab terve pere ärkvele.
S6 puldiga seda muret polnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
02.10.2022 21:53:47
|
|
|
Jalka MM-iks oleks vaja väga sujuvat pilti, mida Mi TV 4K stick anda ei suuda LG C1 teleri taga. Kas see uus boks suudab?
Philips OLED 706'ga ka sama värk. Androidi äpp ei suuda sujuvat pilti pakkuda spordi jaoks, samas Arris 5305 taga täpselt nii nagu olema peab.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.10.2022 00:33:12
|
|
|
| Aga rendi MM ajaks siis 5305?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
03.10.2022 00:58:07
|
|
|
| Kas töötab segamatult Elisa kodunetiga? Midagi mäletan, et oli kunagi mingi piirang peal. Muidu võiks Arrise võtta jah.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.10.2022 01:14:19
|
|
|
| santiim kirjutas: |
Võibolla rumal küsimus, aga kui vaiksed on selle Android boksi puldinupud? Praegu kasutan Mi Stick 4K pulka.
Selle puldi nupud teevad vajutamisel sellist clicki, et öösel ajab terve pere ärkvele.
S6 puldiga seda muret polnud. |
sul pere ikka väga "nõrga" unega vist
Eeldan, et mi boxil ja stickil sama pult. Ma küll ei kurda valjuse üle.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
03.10.2022 07:40:20
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Kas töötab segamatult Elisa kodunetiga? Midagi mäletan, et oli kunagi mingi piirang peal. Muidu võiks Arrise võtta jah. |
Ainus piirang on 720p telepilt, muid piiranguid ei ole. Arris ja Android TV boks sobivad mõlemad, või kasvõi Mi Stick vms muu tootja Android TV seade
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.10.2022 09:18:14
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Kas töötab segamatult Elisa kodunetiga? Midagi mäletan, et oli kunagi mingi piirang peal. Muidu võiks Arrise võtta jah. |
Võõra netiga on pilt sama rämps kui äpiga.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
03.10.2022 09:20:15
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Eeldan, et mi boxil ja stickil sama pult. Ma küll ei kurda valjuse üle. |
Erinevad puldid on
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noon
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
03.10.2022 09:25:57
|
|
|
| Kas kuidagi saab uuel telia android-digiboksil pulti telekale ka koodidega või siis mõnel muul viisil õpetada? See automaatne nuppude õpetamise süsteem ei funga.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
03.10.2022 09:37:34
|
|
|
| noon kirjutas: |
| Kas kuidagi saab uuel telia android-digiboksil pulti telekale ka koodidega või siis mõnel muul viisil õpetada? See automaatne nuppude õpetamise süsteem ei funga. |
Rakenduste all on Ruwido IR äpp, sellega saad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.10.2022 09:42:53
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
Jalka MM-iks oleks vaja väga sujuvat pilti, mida Mi TV 4K stick anda ei suuda LG C1 teleri taga. Kas see uus boks suudab?
Philips OLED 706'ga ka sama värk. Androidi äpp ei suuda sujuvat pilti pakkuda spordi jaoks, samas Arris 5305 taga täpselt nii nagu olema peab. |
Et siis kuidas on? Keegi ei taha nendele küsimustele vastata....
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
03.10.2022 09:59:47
|
|
|
| Ma väidaks, et Nvidia Shield TV pilt on sujuvam kui Arris 5305 oli. Aga mine tea, äkki ma kujutan endale ette seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
03.10.2022 11:11:33
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| vysnap007 kirjutas: |
Jalka MM-iks oleks vaja väga sujuvat pilti, mida Mi TV 4K stick anda ei suuda LG C1 teleri taga. Kas see uus boks suudab?
Philips OLED 706'ga ka sama värk. Androidi äpp ei suuda sujuvat pilti pakkuda spordi jaoks, samas Arris 5305 taga täpselt nii nagu olema peab. |
Et siis kuidas on? Keegi ei taha nendele küsimustele vastata.... |
Mina enda OLED806-ga ei näe otsest vahet st. ei haki, ega ei kaku. Pildisätted on avfoorumist leitud spetsialisti nõuannete järgi seadistatud, sinu OLED706 jaoks on ka kindlasti parimad sätted olemas avfoorumis. Poest out of the box sätted on päris halvad mainstream teleritel, värvigamma on nendel pildireziimidel (AI, Personal, Erk, Tavaline jms) täiesti mööda, inimesed on punased, muru ja taevas 10 korda rohelisem/sinisem kui päriselus (soovitan vaadata suvel õue ja siis teleka ekraani, erinevus on ju massivne - sellist kontrasti-küllasust ei eksisteeri mitte kuskil siin planeedil) jne, viled vidinad keeravad tavaliselt reaalse elamuse pekki.
Miks tekib pildikvaliteedis suur vahe? See tuleneb sellest, et kui sul on Arris siis upscalling ja pildiparandus on Arrise teha, HDMI kaudu pilt telerisse + su teleri pildisätted, parandusmootirid jms viled. Kui aga sul on äpp siis rakenduvad ainult teleri enda pildisätted, parandusmootorid, upscalling jms viled.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ailai
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2022
|
03.10.2022 17:11:41
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| vysnap007 kirjutas: |
Jalka MM-iks oleks vaja väga sujuvat pilti, mida Mi TV 4K stick anda ei suuda LG C1 teleri taga. Kas see uus boks suudab?
Philips OLED 706'ga ka sama värk. Androidi äpp ei suuda sujuvat pilti pakkuda spordi jaoks, samas Arris 5305 taga täpselt nii nagu olema peab. |
Et siis kuidas on? Keegi ei taha nendele küsimustele vastata.... |
Mina enda OLED806-ga ei näe otsest vahet st. ei haki, ega ei kaku. Pildisätted on avfoorumist leitud spetsialisti nõuannete järgi seadistatud, sinu OLED706 jaoks on ka kindlasti parimad sätted olemas avfoorumis. Poest out of the box sätted on päris halvad mainstream teleritel, värvigamma on nendel pildireziimidel (AI, Personal, Erk, Tavaline jms) täiesti mööda, inimesed on punased, muru ja taevas 10 korda rohelisem/sinisem kui päriselus (soovitan vaadata suvel õue ja siis teleka ekraani, erinevus on ju massivne - sellist kontrasti-küllasust ei eksisteeri mitte kuskil siin planeedil) jne, viled vidinad keeravad tavaliselt reaalse elamuse pekki.
Miks tekib pildikvaliteedis suur vahe? See tuleneb sellest, et kui sul on Arris siis upscalling ja pildiparandus on Arrise teha, HDMI kaudu pilt telerisse + su teleri pildisätted, parandusmootirid jms viled. Kui aga sul on äpp siis rakenduvad ainult teleri enda pildisätted, parandusmootorid, upscalling jms viled. |
Minul oli MI pulgaga see probleem et teleka pildi resolutsioon on 1080p-50 aga MI pulk pani automaatselt 1080p-60. Siis ka pilt tõmbles. Panin käsitsi pulgale 1080p-50 ja pilt muutus sujuvaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
03.10.2022 18:57:44
|
|
|
Vales teemas küsisin küsimuse aga täpset vastust ei saanud. Küsin siin uuesti.
Kas sellele DV8919X-EE (Android) digiboxile saab eraldi browseri (Chrome, FireFox jne) installida, et vaadata DelfiTV-st korvpalli ülekandeid. Mu teleka (Samsung) enda browser on pask ja sellega ei kannata midagi teha/vaadata. Vastuseid ootaks nende käest, kes on reaalselt proovinud. Delfi TV vahetas just oma streamingu pakkujat ja jälle on mingi uus veider player neil.
Või oskab keegi soovitada mingit androidi pulka vms jubinat mis suudaks teha seda mida soovin.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.10.2022 19:13:53
|
|
|
Dj-E, Nagu ma kirjeldasin, vahet pole kas Telia AndroidTV boks või suvaline AndroidTV boks või teler.
Antud boks on on täpselt samasugune kui teised, ainus erinevus, Telia tegeleb antud riistvara ja tarkvara ehk AndroidTV toega (üldised koosluse rikked) ning peamiselt TeliaTV äpi toega antud riistvaral.
Sellel puudub igasugune eriline support AndroidTV erisätete või Google Play äppide osas.
Nende tingimustega nõustud käivitamisel.
Jah, äpipoes on erinevaid browseri rakendusi. Täna DelfiTV toimib, homme ei toimi. See ei ole enam see teema kus arutada äppide ja veebilehtede küsimusi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
03.10.2022 19:16:41
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Dj-E, Nagu ma kirjeldasin, vahet pole kas Telia AndroidTV boks või suvaline AndroidTV boks või teler.
Antud boks on on täpselt samasugune kui teised, ainus erinevus, Telia tegeleb antud riistvara ja tarkvara ehk AndroidTV toega (üldised koosluse rikked) ning peamiselt TeliaTV äpi toega antud riistvaral.
Sellel puudub igasugune eriline support AndroidTV erisätete või Google Play äppide osas.
Nende tingimustega nõustud käivitamisel.
Jah, äpipoes on erinevaid browseri rakendusi. Täna DelfiTV toimib, homme ei toimi. See ei ole enam see teema kus arutada äppide ja veebilehtede küsimusi. |
Et siis mõttekam on soetada mingi adekvaatsem Android TV stick/box? Ma tahan lihtsalt normaalset browserit telekale saada ja tundus, et see Telia Androidi box on pääsetee aga ilmselt siis mitte?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.10.2022 19:23:27
|
|
|
Telia browserit ju boksis pole, on samad browserid mis igasugused Google Play AndroidTV äpid on, kõikidel samad, karbil endal pole selles osas suurt vahet.
Seni kuni mina nende "nutividinate" lehitsejaid näinud olen, pole ükski see mis on pidevalt värskenev ja ka sujuvalt töötav. Reaalselt töötav lehitseja on arvutis, Apple Safari, Win peal Chrome. Firefox ja Edge on mind mitmed korrad välja vihastanud, aga ilmselt delfiga saaks hakkama.
Seega ma ei soovita kunagi seda mis täna võib toimida aga homme enam mitte kui delfi vahetab oma striimingulahendust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
03.10.2022 19:29:02
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Telia browserit ju boksis pole, on samad browserid mis igasugused Google Play AndroidTV äpid on, kõikidel samad, karbil endal pole selles osas suurt vahet.
Seni kuni mina nende "nutividinate" lehitsejaid näinud olen, pole ükski see mis on pidevalt värskenev ja ka sujuvalt töötav. Reaalselt töötav lehitseja on arvutis, Apple Safari, Win peal Chrome. Firefox ja Edge on mind mitmed korrad välja vihastanud, aga ilmselt delfiga saaks hakkama.
Seega ma ei soovita kunagi seda mis täna võib toimida aga homme enam mitte kui delfi vahetab oma striimingulahendust. |
Kas sellele Telia Androidikale ise APK-sid saab peale lasta? Kunagi oma nõmedale Philipsi Android TV-le lasin kenasti Chrome APK peale ja töötas edukalt. Uuendamine käis nii kuidas ise viitsisin uuendatud .apk-d installida, sest need ju nutitelefoni versioonid.
See, et kas homme miski töötab on savi. Peaasi, et täna töötaks. Alati saab mingeid lahendusi leida.
Või on sul midagi paremat soovitada? Ei pea olema Teliaga seotud vidin.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.10.2022 19:34:22
|
|
|
Dj-E, Kuna see küsimus ja lahendus antud teemas minu silmis oluline pole, siis pigem mina nendele küsimustele vastust ei tea.
Aga kui lihtsalt head vastust tahad siis võta parim raud mis saada. Nvidia Shield mis soovitatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
03.10.2022 19:49:10
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Dj-E, Kuna see küsimus ja lahendus antud teemas minu silmis oluline pole, siis pigem mina nendele küsimustele vastust ei tea.
Aga kui lihtsalt head vastust tahad siis võta parim raud mis saada. Nvidia Shield mis soovitatud. |
Nvidia Shield on veits liiga kallis. Aga ok saan streamida arvutist telekasse läbi Steam Link-i. Olin selle APP-i juba unustanud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
03.10.2022 20:02:07
|
|
|
Kui sobib, siis saab ka nii: DelfiTV avatud mobiilis, Google Chromes.
Seal eraldi valik "Ülekandmine seadmesse".
Selle pildi suunan Android TV-sse ja saabki suuremalt ekraanilt vaadata.
P.S. Pildikvaliteet pole muidugi kiita.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
03.10.2022 20:02:51
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Dj-E, Kuna see küsimus ja lahendus antud teemas minu silmis oluline pole, siis pigem mina nendele küsimustele vastust ei tea.
Aga kui lihtsalt head vastust tahad siis võta parim raud mis saada. Nvidia Shield mis soovitatud. |
Nvidia Shield on veits liiga kallis. Aga ok saan streamida arvutist telekasse läbi Steam Link-i. Olin selle APP-i juba unustanud. |
Suht sama hind ju? Mina maksin enda Shield TV eest koos transpordiga vähem kui Telia oma karbi eest küsib. Vaata saksa amazoni näiteks, seal üsna tihti soodukad sellel.
Kas see DelfiTV cast'i ei lase kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
03.10.2022 20:11:03
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Dj-E, Kuna see küsimus ja lahendus antud teemas minu silmis oluline pole, siis pigem mina nendele küsimustele vastust ei tea.
Aga kui lihtsalt head vastust tahad siis võta parim raud mis saada. Nvidia Shield mis soovitatud. |
Nvidia Shield on veits liiga kallis. Aga ok saan streamida arvutist telekasse läbi Steam Link-i. Olin selle APP-i juba unustanud. |
Suht sama hind ju? Mina maksin enda Shield TV eest koos transpordiga vähem kui Telia oma karbi eest küsib. Vaata saksa amazoni näiteks, seal üsna tihti soodukad sellel.
Kas see DelfiTV cast'i ei lase kasutada? |
See Telia Android box on veidra hinnaga. Nagu siin jagatud podcastiski öeldi siis see karp maksab 40€.
Nagu juba mainisin siis Steam Link app Samsungi TV-s aitab välja hädast.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
03.10.2022 20:31:24
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Arvestades, et see boks peab olema supporditud järgmised vähemalt ca 5 aastat Telia võrgus töötama ja telekanaleid näitama, siis tegelikult pole see eriti palju.
Vaadake, kaua Motorolasid ja Aminoid hoiti. |
Võtsid sõnad suust, ning no see puhas raud võib ju oletuslikult 40 rutsi maksta kuid tuleb ju arvestada sellega, et tänase hinna sees on ka muud, sh arenduse ja pakkumise kulud ning ka pisku kasumit. Nvidia Shieldi on müügil tervele maailmale, see Telia boks ainult eestis Telia klientidele, kogused (eeldatav läbimüük) mängivad ka rolli hinnas
Netflixi toega 40 rutsise boksi ostaks küll, kust saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.10.2022 20:37:00
|
|
|
| See xiaomi on netflixi toega ja maksab umbes nii palju.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
03.10.2022 21:52:36
|
|
|
Igal vähegi normaalsel telekal on oma native Netflixi app olemas. Netflixi appi järgi küll nüüd mingit boxi valima ei hakkaks.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.10.2022 10:24:34
|
|
|
https://pood.telia.ee/ruuterid-ja-digiboksid/digiboks-DV8919X-EE-Android/DV8919X-TELIA
| tsitaat: |
| NB! Digiboksiga ei saa Google Play poest alla laadida ega kasutada mõningaid rakendusi, mille kasutamine Telia TV digiboksiga on piiratud, näiteks Netflix. |
Kas kuskil on mingi list ka, millised need "mõningad" rakendused (peale näites toodud Netflixi) on ja millest selline piirang üldse tuleneb?
EDIT: kusjuures, kõige kõvem uuendus on täiesti reklaamimata jäänud (kui ikka veebis olev tootekirjeldus õige on):
| tsitaat: |
Komplektis sisaldub:
Digiboks, toiteadapter 12V/1A, Telia TV pult, 2 x AAA puldi patareid, võrgukaabel, HDMI kaabel (ver2.0) 2 m, kasutusjuhend |
Yeah, AAA patareidega pult!!! Võtke oma nõmedad cr2032 tabletid ja ...
viimati muutis pppd 04.10.2022 10:29:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.10.2022 10:27:24
|
|
|
Netflix vist nõudis puldil Netflix nupu olemasolu AndroidTV seadmetel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlidah
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2004
|
04.10.2022 10:29:14
|
|
|
Kindlasti on siin sellele juba vastatud aga ei suutnud välja raalida.
Võiks lõpuks oma Arris VIP1113 boksi välja vahetada. Kui android boksi äpid ja muud võimalused ei ole olulised siis kas üldse on mõtet valida seda arrise 5305 asemel?
Telekaks on LG CX ja hetkel kontrollin kõike teleka puldiga ja boksi juhtides on "kerge" lag sees. Kas siin tekib erinevus uue arrise ja androidi vahel?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.10.2022 10:35:07
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Netflix vist nõudis ...
|
mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
04.10.2022 10:38:03
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Netflix vist nõudis ...
|
mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab. |
Kliendina on sul ka valik endale osta selline seade mis rahuldab sinu vajadusi, ei ole kohustust enda kasutajakogemust alla tuua kui sinu vajadused on pakutavast erinevad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.10.2022 10:51:18
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Netflix vist nõudis ...
|
mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab. |
Kliendina on sul ka valik endale osta selline seade mis rahuldab sinu vajadusi, ei ole kohustust enda kasutajakogemust alla tuua kui sinu vajadused on pakutavast erinevad. |
Jeesus Kristus, selleks ma siin praegu ju küsingi, et teada saada, kas see seade rahuldab minu vajadusi, ehk et täpselt millised on need "mõningad" äpid, mida selle boksiga kasutada ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
04.10.2022 11:11:45
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Netflix vist nõudis ...
|
mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab. |
Kliendina on sul ka valik endale osta selline seade mis rahuldab sinu vajadusi, ei ole kohustust enda kasutajakogemust alla tuua kui sinu vajadused on pakutavast erinevad. |
Jeesus Kristus, selleks ma siin praegu ju küsingi, et teada saada, kas see seade rahuldab minu vajadusi, ehk et täpselt millised on need "mõningad" äpid, mida selle boksiga kasutada ei saa... |
Teie küsimused on küll vastatavad, aga meie vastused on küsitavad!
Kui juba sellised küsimused tekivad ja neile vastuseid lihtsalt ei leia, lisaks veel hind... ei vaevaks mina oma pead ja ei kurnaks seda foorumit.
Ostsin MI TV Stick 4k ära ja elu lill. Kõik toimib sujuvalt: Telia, Jupiter, Netflix, Amazon Prime + kõik muu standardis (YT, web jne). BT pult samuti väga käepärane. Ja kõik see kenasti teleka taga peidus!
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
04.10.2022 11:25:53
|
|
|
Kusagil oli info, et Telial pole seetõttu Netflixi, et boksi hinda allapoole tuua.
Netflix tahab puldil oleva nupu ja installitud äpi eest mingit lisatasu saada.
Teiste äppidega vist muresid ei olnud. Kõik, mida saab teistele Android boksidele ja pulkadele installida, saab ka sellele boksile.
Aga eks Telia annaks sulle täpsema vastuse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
04.10.2022 11:41:15
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Netflix vist nõudis ...
|
mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab. |
Kliendina on sul ka valik endale osta selline seade mis rahuldab sinu vajadusi, ei ole kohustust enda kasutajakogemust alla tuua kui sinu vajadused on pakutavast erinevad. |
Jeesus Kristus, selleks ma siin praegu ju küsingi, et teada saada, kas see seade rahuldab minu vajadusi, ehk et täpselt millised on need "mõningad" äpid, mida selle boksiga kasutada ei saa... |
Ma usun, et täielikku nimekirja ei tea ka Telia mis on toetatud ja mis mitte (Ametlikult peaks olema kokku üle 6000 äpi mis toetavad Android TV platvormi kui sellist). Äppidel on erinevad nõuded (mis võivad muutuda ka ajas), regioonid jms piirangud (mõned äpitootjad whitelistivad ainult teatud regioonile mõeldud seadmeid-play store konto regioone) mis ei pruugi olla isegi Telia poolt mõjutatavad. Regioonis ametlikult saadaolevate populaarsete rakenduste osas saab muidugi välja öelda, Netflix on näiteks selline. Kui sa tead mis on sinu vajadus siis räägi oma vajadustest ning kaasfoorumlased saavad öelda kas on saadaval või mitte, kui sa enda vajadusi avalikustada ei soovi siis küsi see küsimus otse Telia käest, ka nemad saavad vastata.
Näitena:
HBO MAX ei ole Eesti regiooni Play Store kontoga allalaetav kuna seda teenust ei pakuta meie regioonis, ehk varsti? - https://news.err.ee/1608359889/hbo-max-to-be-available-in-estonia-in-2022
viimati muutis Inspiro 04.10.2022 11:45:39, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
04.10.2022 11:41:25
|
|
|
Üks tv on mul Arris VIP5305 taga ja teises toas Android DV8919X-EE. Tv-d on mõlemad LG toodang. Pisut vanema LG-ga ei ühildu ühegi seadme pult teleka puldiga. Uuma telekaga ühildub vaikimisi Arris VIP5305. See on võrdlemisi mugav, et on üks pult kõige jaoks.
Androidi taga televiisoris saabub pilt umbes 4 sek. varem kui Arrise taga olevas tv-s. Mõlemad boxid ühendatud kaabliga.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.10.2022 12:12:34
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| Ma usun, et täielikku nimekirja ei tea ka Telia ... |
Tänud selgitamast. Võtame kokku, et eelpool äratoodud rida on tootekirjelduses ilmselt siis selleks, kui ka mingi muu äpp (peale Netflixi) selle boksiga juhuslikult töötama ei peaks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.10.2022 17:28:22
|
|
|
| zlidah kirjutas: |
Kindlasti on siin sellele juba vastatud aga ei suutnud välja raalida.
Võiks lõpuks oma Arris VIP1113 boksi välja vahetada. Kui android boksi äpid ja muud võimalused ei ole olulised siis kas üldse on mõtet valida seda arrise 5305 asemel?
Telekaks on LG CX ja hetkel kontrollin kõike teleka puldiga ja boksi juhtides on "kerge" lag sees. Kas siin tekib erinevus uue arrise ja androidi vahel? |
Mina isiklikult, kui vajan ainult TeliaTV ja võibolla ka Youtube võimalusi ja mul on juba netikaabel olemas TV juures, siis Arris 5305
Pult on nn vanakooli Telia Bluetooth pult, saab TV nupud õpetada nagu ikka. Tabletid jah patareideks aga 6 kuud kuni 1 aasta neid vahetada, pole probleem.
Eeliseks hetkel siis veel kaabli teenuse korral multicast striim kõikidel kanalitel, ehk WRC ja Jalgpall vms. on võimalikult kiiresti ekraanil.
Android boks ei ole paha, aga nagu iga "arvuti" vajab vahel näpumeest, peab siiski ka lisaäppe ja vidinaid kasutades olema näpumees, mingid uuendused, mingid sätted jms.
See on täpselt sellisele kasutajale kes tahab ka lisaks muud teha kui TeliaTV.
| pppd kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Netflix vist nõudis ...
|
mängime nüüd korraks seda mängu, et ma olen praegu klient ja ja tahaks lihtsalt teada, mida ma pakutava tootega kasutada saan ja mida ei saa. Sellest, kas keegi nõuab nuppu või hoopis kangi, mul hetkel erilist kasu ei ole, rohkem huvitaks et kas Telia poolt on midagi tehtud (või tegemata jäetud), mis minu tulevast kasutajakogemust mõjutama hakkab. |
| pppd kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| Ma usun, et täielikku nimekirja ei tea ka Telia ... |
Tänud selgitamast. Võtame kokku, et eelpool äratoodud rida on tootekirjelduses ilmselt siis selleks, kui ka mingi muu äpp (peale Netflixi) selle boksiga juhuslikult töötama ei peaks. |
Nii on, põhilisena mainitakse Netflixi, sest see on maailma mastaabis kõige nõudlikum, kui keegi tahab teha OMA AndroidTV boksi. Ok, nõuti hiigelsuurt summat ja puldile eraldi nuppu, see tundub Eesti vaates täiesti arusaamatu, arvestades klientuuri mahtu ja operaatori oma klientuuri. Seega jäi ära. Telia Soomes selle tegi ja seal näete ka boksi ostuhinda. 400+€ kuigi klientuur on suurem.
Muude äppide osas mis nõuavad lepingut on järjepidev tegevus ja osad neist sõlmitud, Amazon Prime vms. Kõik sisuteenusepakkujad ei ole hullude nõudmistega. Küll aga on hetkel veel tehniline tõrge Viaplay äpiga, küllap laheneb.
Ilmselt kõik muu pudipadi äppidest on standard AndroidTV äpid mis on ka lubatud.
Ehk Telia ei keela ühtegi äppi mis mujal saada, kui just omanik ei nõua erilisi summasid või nuppe või sätteid, mida pole lihtsalt mõistlik täita.
Küll aga meelerahu huvides on mainitud, ja mainime veel, kui keegi kardab, et Telia Google Playpoes pole midagi saada, võib küsida, või osta mõne suurtootja seadme, mis võimaldab miskit enamat, aga ka siis ei pruugi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
04.10.2022 18:45:04
|
|
|
| Kui pult on telekaga seotud, siis kuidas pääseb ligi boksi hääle tugevuse reguleerimisele?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yanek
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2008
|
04.10.2022 19:00:49
|
|
|
nii uus androidi boks käes
ok levib küll wifiga, aga tundub, et siiski päris kaugele ei saa ruuterit ikka jätta, häirivalt palju kaob pilt eest ära korraks
seadeid on ka seal oluliselt vähem, mida seadistada või tehakse seda mujalt kui arrise digiboksiga?
ainult pulti võimalik õpetada ja boksi nime muuta, isegi menüü varvi muutmist enam pole
pilti tuleb ka hakata seadistama, kuna väga erinev arrise omast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|