|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.09.2022 09:51:45
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Ma pole ikka linke näinud, Aliest saab ehk novembriks, tahaks hiljemalt järgmiseks nädalaks
Arvestades, et filter kestab ehk aasta ja teised osad kauemgi, pole hinnad väga olulised... |
Mul 4 aastat kestnud originaal jupid
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.09.2022 09:53:33
|
|
|
Link ka siis
https://www.klick.ee/search/roborock
kiirelt arvutades 2 kordne hinnavahe vms
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
13.09.2022 10:06:48
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Kust te Roborockile tarvikuid ostate? Hiinlasi toetada ei taha, seega võiks ikka Eestist osta. |
See on mingi nali vist..
Alustades Roborockist endast, oled Hiinale juba suure toetuse teinud, kus Roborock teadupärast on Xiaomi ehk 100% Hiina ettevõte.
Samas oleks alternatiivina võimalik toetada eestimaist nagu "teada-tuntud" Mamiboti kaubamärk, mis reklaamib end poliitiliselt korrektselt "Designed in USA", kus salatehases mamibotte toodavad ei ole teada, samas kõik toetus/jupid Eestis olemas ja eesti keeles teenindus
Ise sai Roborocki tarvikud tellitud amazonist suht suvalt, ent ei ole veel kohale jõudnud. Kusjuures amazoni komplektid on ka valdavalt hiinamaa järeletehtud kraam ja kasutajate tagasidet lugedes suht probleemsed tooted, näiteks mitme müüja külghari ei pidavat küljes püsima ja kruvib end ise lahti, samuti põhjahari pidavat tegema rohkem müra ning filtrid ei pidavat olema nii hea õhu läbilaskevõimega võrreldes robotiga kaasasolnud filtriga.
Samas paljud ei tee puudustest suurt numbrit, sest võrreldes originaaljuppidega hind ikkagi 2-3x odavam, kusjuures ega originaaljuppide müüjaid naljalt ei leiagi ja kui mõni väidabki müüvat originaale, ei tea selles kindel olla. Eks ole muidugi originaalidega keeruline äri teha, kui analoog tooted on märkimisväärselt odavamad.
Sai lõpuks Roborock S7 MaxV-le dock ka amazoni abil soetatud ja nüüd mõned korrad kasutanud. Mõõtudelt paras mölakas aga see mopi pesuvärk täitsa toimib, kui mustapesuvee konteinerit tühjendades on vesi silmnähtavalt määrdunud. Dock teeb tööoperatsioonide ajal korralikult müra ka, nii et päris vaiksetel tundidel ei tasu robotit elamises lahti lasta.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
13.09.2022 10:22:57
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
| lightbluefox kirjutas: |
| Kust te Roborockile tarvikuid ostate? Hiinlasi toetada ei taha, seega võiks ikka Eestist osta. |
See on mingi nali vist..
|
Nali on pigem see, et ei saada mõttest aru Ilmselgelt on kõik tehtud Hiinas, alustades särgist su seljas, mõte oli pigem selles, et toetad kohapealt ettevõtet, kes seda vahendab.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
16.09.2022 18:41:18
|
|
|
| Saab lasta ka Eestis käsitsi toota varuosi ehk, siis ei pea hiinlasi toetama. Moppi saab ju lasta Eestis õmmelda, jne.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.09.2022 21:04:06
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| Saab lasta ka Eestis käsitsi toota varuosi ehk, siis ei pea hiinlasi toetama. Moppi saab ju lasta Eestis õmmelda, jne. |
Jajah, eesti oma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
17.09.2022 14:35:25
|
|
|
Kõike saab aga kui hind välja käiakse siis enamus millegi pärast enam ei taha
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
29.09.2022 14:02:15
|
|
|
| Järgmise Roborock Empty Wash Fill Dock (Ultra dock) partii saabumise päev Baltikumi lattu on tükk aega püsinud 17. oktoobri peal. Mul on sellest partiist broneeritud 5 isendit. Kellel huvi võib ühedust võtta minuga. Infoks võin öelda, et terve see partii on välja broneeritud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
04.10.2022 23:54:54
|
|
|
ˇ68 ruutu, moderne "avatud" elamine, kus elutuba ja köök koos moodustavad suurema pinna, pmst saaks panna ta ka kontori ja magamistuppa liikua.
Selle jaoks on see Roborock ca 1000€ too much?
kvaliteedi eest muidu patt maksta ei oleks..
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
05.10.2022 02:28:32
|
|
|
Mul elamine 45 ruutu ja ei kujutaks enam elu ette ilma Roborock S7 Pro Ultrata. Best robot ever, koguaeg võimaldab 24/7 paljajalu käia.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AnTo74
HV vaatleja
liitunud: 10.02.2022
|
05.10.2022 11:21:36
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Kust te Roborockile tarvikuid ostate? Hiinlasi toetada ei taha, seega võiks ikka Eestist osta. |
Päris sinisilmne tundub see teine lause olevat .... Pakun 2 varianti:
Esiteks, ma ise tellin vajaliku ja siis müün sulle edasi. Muidugi maksab ka minu vahendamine.
Teiseks, tean väga head luudade tegijat. Samas, ma ei tea tema luuavarte päritolu?
Nali naljaks! Kui Amazon`i (Ameerikamaa tarnet) või Aliexpress´i (Hiinamaa tarnet) ei usalda, siis mina telliksin siit: https://www.geekbuying.com/search?keyword=roborock&s=1. Piisavalt lihtne tellida, usaldusväärne maksmine, ülevaatlik ja kiire tarne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
09.10.2022 16:34:32
|
|
|
Juba toetasin Eestit, ostsin kaup24st
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.10.2022 11:27:13
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Juba toetasin Eestit, ostsin kaup24st  |
Kas müüja oli kaup24 ise või mõni 3rd party seal?
Kas oli originaalkaup?
Mul varsti S5 max jaoks vaja kraami hankida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
17.10.2022 12:29:02
|
|
|
Asdaf, Samsa robot elas mul 7 aastat, siis jäi aku juba liiga nõrgaks, muu kõik ok
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
17.10.2022 16:13:40
|
|
|
| lightbluefox, Originaalid peaks tulema Roborocki brandinguga pakendis. Järgitehtud versioonide puhul ma kahtlen selles.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
away112
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
25.10.2022 12:38:16
|
|
|
Plaan ka robottolmuimeja ligi võtta, ~90m2 pinda, mõned vaibad, võiks olla pesemisfunktsiooniga. Milline imur täna hea valik oleks?
On jäänud silma Tefal X-plorer Serie 95, kas kellelgi on kogemusi? Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat, aga pesemisfunktsioon ei tundu olevat kõige parem.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.10.2022 13:59:50
|
|
|
| tsitaat: |
Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat
|
Lihtalt huvipärast küsin, milles see väljendub?
Peale S7 kahekordset kuhastust on põrand täiesti puhas. Koduloomad kodus.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
25.10.2022 14:03:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat
|
Lihtalt huvipärast küsin, milles see väljendub?
Peale S7 kahekordset kuhastust on põrand täiesti puhas. Koduloomad kodus. |
Kust S7 kõige soodsamalt täna kätte saab ?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
25.10.2022 14:49:40
|
|
|
| Kas kellelgi on Roborocki robottolmuimeja ja Elisa (ruuteri +) koduinternetiga olnud probleeme, et Roborocki äpis kaardi laadimine ja üldse ühendus on aeglane? Eriti kui robot asub kaugemas korteri osas.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
away112
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
25.10.2022 16:32:41
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat
|
Lihtalt huvipärast küsin, milles see väljendub?
Peale S7 kahekordset kuhastust on põrand täiesti puhas. Koduloomad kodus. |
Jäi silma lihtsalt tehnilises kirjelduses 12000 Pa Tefali puhul, enamikel see näitaja ~5000 Pa, näiteks S7 puhul on see 2500 Pa. Pole muidugi kogemust, mida see number reaalselt robottolmuimejate puhul näitab.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.10.2022 17:10:17
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| Kas kellelgi on Roborocki robottolmuimeja ja Elisa (ruuteri +) koduinternetiga olnud probleeme, et Roborocki äpis kaardi laadimine ja üldse ühendus on aeglane? Eriti kui robot asub kaugemas korteri osas. |
Tele2 omaga igatahes probleeme pole. katab ära väikse 2kordse maja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
26.10.2022 08:47:54
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| Kas kellelgi on Roborocki robottolmuimeja ja Elisa (ruuteri +) koduinternetiga olnud probleeme, et Roborocki äpis kaardi laadimine ja üldse ühendus on aeglane? Eriti kui robot asub kaugemas korteri osas. |
Teenused käivad läbi pilve (roborocki või xiaomi API), aeglus tuleb ilmselt sealt. Su telefon ei suhtle otse läbi ruuteri imuriga. Imeja saadab perioodiliselt pilve andmeid (2sek delay?), sinu äpp pärib pilvest andmeid samuti väikese viivitusega. Ei tea, kus hiinlaste datacentrid asuvad.
Kui oma võrku jälgid, saad teada, mis urli poole su telefon ja imur pöörduvad ning saad mõõta, mis su latency nende urlidega on. Hiljem saad võrrelda, kas kusagil mujal (tööl, naabri juures, ...) on kiirem.
Kodus saad mõõta wifi levi mõne nutitelefoni äpiga. Kui kaugemal nurgas on levi kehvem, on ka latency suurem.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
26.10.2022 14:36:50
|
|
|
| lauri23, Sõltub vaibast, neid meeletult karvaseid vaipe ei armasta minuarust ükski robot.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
away112
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
28.10.2022 09:04:48
|
|
|
Momendil jäänud sõelale järgmised mudelid:
Ecovacs DEEBOT T9+
Roborock S7
Tefal X-plorer Serie 95
Ainuke, mis on natuke küsimärk on Tefal, sest selle kohta eriti mingeid võrdlusi ja ülevaateid internetist ei leia. Kellelgi ehk kogemusi ning oskab neid võrrelda ning midagi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.10.2022 10:20:25
|
|
|
| Soovitan Roomba i3, puhastab paremini kui eelmine Samsung. Varuosad on Eestist tellitavad, HEPA filter on kergesti puhastatav ja vahetatav. Ei kasuta kaameraid, nii et toimib ka pimedas.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
28.10.2022 10:35:17
|
|
|
Mul on selle odavam variant, ilma tolle silmata katusel. (Mi robot vacuum/mop 2 lite)
Puhastab hästi ka keskmise imuvõimsusega, max peal ei jõua kogu ruumi (ca.70m2) korraga ära teha, laeb vahepeal. Karvase vaiba peale ronib edukalt. Peni mänguasjade otsa on ka roninud kui need laiali.
Pesu on ka ok minu silma järgi.
Mul kah laudpõrand ja 4 vaipa.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2008
|
28.10.2022 22:24:16
|
|
|
| lurr kirjutas: |
Mul on selle odavam variant, ilma tolle silmata katusel. (Mi robot vacuum/mop 2 lite)
Puhastab hästi ka keskmise imuvõimsusega, max peal ei jõua kogu ruumi (ca.70m2) korraga ära teha, laeb vahepeal. Karvase vaiba peale ronib edukalt. Peni mänguasjade otsa on ka roninud kui need laiali.
Pesu on ka ok minu silma järgi.
Mul kah laudpõrand ja 4 vaipa. |
Tänud vastuse eest!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.10.2022 20:56:54
|
|
|
Sai ka too mop 2 lite vanematele maale kinkida. Kiideti ka taevani. Pea igas toas vaibad või terve põrand vaibast. Mopi kasutab suht vähe.
Sai enda S50 2gen teha Kärcheri otsa käiva filtri kinnituse ülemineku
Kui uus filter juba mingi paar nädalat kasutuses olnud, siis väga puhtaks enam pole seda saanud ka harjaga seal vahes surkides ja nühkides.
Aga nüüd, kohe kena vaadata
Spoiler 
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
07.11.2022 21:31:26
|
|
|
Keegi teab, kas Roborock S7 MaxV Ultra kusagil laos ka saadaval on? Või peab Bezost toetama...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IffikaS
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
08.11.2022 12:09:37
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Sai ka too mop 2 lite vanematele maale kinkida. Kiideti ka taevani. Pea igas toas vaibad või terve põrand vaibast. Mopi kasutab suht vähe.
Sai enda S50 2gen teha Kärcheri otsa käiva filtri kinnituse ülemineku
Kui uus filter juba mingi paar nädalat kasutuses olnud, siis väga puhtaks enam pole seda saanud ka harjaga seal vahes surkides ja nühkides.
Aga nüüd, kohe kena vaadata
Spoiler 
|
Hoolduse kohapealt soovitan soojalt kasutada regulaarselt suruõhku läbilaskmiseks.
Muidugi arusaadav, et kõigil seda võimalust pole aga vahe tolmukaga imemisega on öö ja päev.
Ja et antud postile veel sisu lisada, siis kjaups pildile viide https://www.thingiverse.com/thing:4390613 <- 3d printeriga sõpra vaja, muud midagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
28.11.2022 10:43:22
|
|
|
| Milline aparaat võiks kõige paremini sobida umbes 50 ruudusele korterile? Treppe ei ole, paar siledamapoolset vaipa, näide on siin https://www.jysk.ee/irbis-vaip-113957-ee.html sile parkett (paar kuni poole sentimeetri kõrgust põrandaliistu on lävepakkude asemel) ja kass kes koletul kombel karvu igale poole puistab. Oluline ongi, et masin karvadest lahti saaks.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.12.2022 17:21:55
|
|
|
Kellelgi Error 2 (bumper error) ka külas käinud?
Kuidas lahti saada?
Mingi vedru pingutamine ja puhastamine ei aita. Puhas, vedru lükab hästi raami ette...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
27.12.2022 12:34:39
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Mõnda sellist, mis kassikarvade ja kaltsuvaipadega edukalt toimetaks. Ja et ei peaks sellele pidevalt lapsehoidjat mängima (dokki end isetühjendavad). Oletame, et hind pole takistuseks. |
Roborock Q7 Max+ 560-580€
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
05.01.2023 11:40:03
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Mõnda sellist, mis kassikarvade ja kaltsuvaipadega edukalt toimetaks. Ja et ei peaks sellele pidevalt lapsehoidjat mängima (dokki end isetühjendavad). Oletame, et hind pole takistuseks. |
Mina võtsin lõpuks Proscenic M8 Pro. Dokk võiks vaiksem olla, aga muidu hetkel rahul. Kassikarvu ka hulga vähem.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.01.2023 11:55:53
|
|
|
Not bad, not bad
Aga noh 7 pealt 8 peale ilmselgelt ei uuenda niisama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
05.01.2023 12:33:51
|
|
|
No nii jäädki ootama, mingi hetk tuleb valik ära teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.01.2023 13:17:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
No nii jäädki ootama, mingi hetk tuleb valik ära teha  |
Uue mudeli pealetulek tavaliselt ju teeb eelmise soodsamaks.
Samas kui on nõue, et endal peab olema viimane mudel siis vähe abi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.01.2023 22:40:39
|
|
|
Kingiti jõuludeks Mamiboti robottolmuimeja. Töötas okeilt ja nüüd on korteri kaardi ära unustanud. Ebanormaalne... Äpp on ka mingi ikaldus. Esimest korda näen et mingi seadme haldusäpile on reklaamid sisse poogitud ning käivitamisel pead 5s reklaami vahtima. Lisaks kui äpp on telefonis taustal viskab iga mõne aja tagant teate: "request timeout".
Kui oleks ise selle eest maksnud, tassiks küll tagasi...
Rääkimata sellest, et ka netist ei leia masina kohta erilist infot ning eestikeelne juhend kubiseb vigadest ja fotod on lihtsalt jubeda kvaliteediga (samal ajal kui inglisekeelses juhendis on fotod hea kvaliteediga).
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
14.01.2023 11:44:21
|
|
|
Enda Roborock S50 909h ja 45000 ruutu koristust ja üks veomootor kuttu, käib vaevu ringi ja väljast tahmane.
Kunagi mõtlesin Roborock S5 max peale, kuid mis mudelist alates see mopi sikksakk oli ja mopi tõstmine vaibale sõites?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.01.2023 13:23:28
|
|
|
| S7-l on need.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
14.01.2023 13:44:43
|
|
|
Jama. Peab vaatama S5Max poole siis ikkagi ja uurima, kust odavamalt saab.
Hetkel jäi odavaim silma 361€ eest Eestis.
Samaväärset ka leidub või mingit kindlalt korraliku aparaati S5max väärselt odavamalt?
80 ruutu, kaks vaipa, madalad astmed.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
14.01.2023 14:01:22
|
|
|
| Ma paneks pigem selle 80 eurot juurde ja võtaks S7 juba. Vahe S5-ga on ikkagi suur. Moppamise osas eriti, S50 moppamine oli täielik jura. S7 on sellest ikkagi oluliselt eespool.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
15.01.2023 17:49:22
|
|
|
Mu S50 on 881h, 47K m2 ja seni veel liigub. Aku hakkab vaikselt väsima (max imuga teeb törts üle 40m jutti), muus osas veel kärab. Ootan, millal midagi tõsisemat läbi läheb, et aku mitte vahetamist põhjendada.
Mudeli kõige kehvem osa on tagantjärele see, et tegemist on ühega vähestest roborocki masinatest, mis ainult xiaomi äppi tunnistab. Alternatiivi puudumisel saab sellega hakkama, aga on paras monstrum.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|