Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 09:51:45 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Ma pole ikka linke näinud, Aliest saab ehk novembriks, tahaks hiljemalt järgmiseks nädalaks icon_razz.gif
Arvestades, et filter kestab ehk aasta ja teised osad kauemgi, pole hinnad väga olulised...


Mul 4 aastat kestnud originaal jupid

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 09:53:33 vasta tsitaadiga

Link ka siis
https://www.klick.ee/search/roborock
kiirelt arvutades 2 kordne hinnavahe vms

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 13.09.2022 10:06:48 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kust te Roborockile tarvikuid ostate? Hiinlasi toetada ei taha, seega võiks ikka Eestist osta.
See on mingi nali vist..
Alustades Roborockist endast, oled Hiinale juba suure toetuse teinud, kus Roborock teadupärast on Xiaomi ehk 100% Hiina ettevõte.
Samas oleks alternatiivina võimalik toetada eestimaist nagu "teada-tuntud" Mamiboti kaubamärk, mis reklaamib end poliitiliselt korrektselt "Designed in USA", kus salatehases mamibotte toodavad ei ole teada, samas kõik toetus/jupid Eestis olemas ja eesti keeles teenindus icon_lol.gif

Ise sai Roborocki tarvikud tellitud amazonist suht suvalt, ent ei ole veel kohale jõudnud. Kusjuures amazoni komplektid on ka valdavalt hiinamaa järeletehtud kraam ja kasutajate tagasidet lugedes suht probleemsed tooted, näiteks mitme müüja külghari ei pidavat küljes püsima ja kruvib end ise lahti, samuti põhjahari pidavat tegema rohkem müra ning filtrid ei pidavat olema nii hea õhu läbilaskevõimega võrreldes robotiga kaasasolnud filtriga.
Samas paljud ei tee puudustest suurt numbrit, sest võrreldes originaaljuppidega hind ikkagi 2-3x odavam, kusjuures ega originaaljuppide müüjaid naljalt ei leiagi ja kui mõni väidabki müüvat originaale, ei tea selles kindel olla. Eks ole muidugi originaalidega keeruline äri teha, kui analoog tooted on märkimisväärselt odavamad.


Sai lõpuks Roborock S7 MaxV-le dock ka amazoni abil soetatud ja nüüd mõned korrad kasutanud. Mõõtudelt paras mölakas icon_smile.gif aga see mopi pesuvärk täitsa toimib, kui mustapesuvee konteinerit tühjendades on vesi silmnähtavalt määrdunud. Dock teeb tööoperatsioonide ajal korralikult müra ka, nii et päris vaiksetel tundidel ei tasu robotit elamises lahti lasta.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 10:22:57 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Kust te Roborockile tarvikuid ostate? Hiinlasi toetada ei taha, seega võiks ikka Eestist osta.
See on mingi nali vist..


Nali on pigem see, et ei saada mõttest aru icon_rolleyes.gif Ilmselgelt on kõik tehtud Hiinas, alustades särgist su seljas, mõte oli pigem selles, et toetad kohapealt ettevõtet, kes seda vahendab.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2022 18:41:18 vasta tsitaadiga

Saab lasta ka Eestis käsitsi toota varuosi ehk, siis ei pea hiinlasi toetama. Moppi saab ju lasta Eestis õmmelda, jne.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2022 21:04:06 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Saab lasta ka Eestis käsitsi toota varuosi ehk, siis ei pea hiinlasi toetama. Moppi saab ju lasta Eestis õmmelda, jne.

Jajah, eesti oma thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 14:35:25 vasta tsitaadiga

Kõike saab aga kui hind välja käiakse siis enamus millegi pärast enam ei taha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2022 14:02:15 vasta tsitaadiga

Järgmise Roborock Empty Wash Fill Dock (Ultra dock) partii saabumise päev Baltikumi lattu on tükk aega püsinud 17. oktoobri peal. Mul on sellest partiist broneeritud 5 isendit. Kellel huvi võib ühedust võtta minuga. Infoks võin öelda, et terve see partii on välja broneeritud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.10.2022 23:54:54 vasta tsitaadiga

ˇ68 ruutu, moderne "avatud" elamine, kus elutuba ja köök koos moodustavad suurema pinna, pmst saaks panna ta ka kontori ja magamistuppa liikua.

Selle jaoks on see Roborock ca 1000€ too much?
kvaliteedi eest muidu patt maksta ei oleks..
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2022 02:28:32 vasta tsitaadiga

Mul elamine 45 ruutu ja ei kujutaks enam elu ette ilma Roborock S7 Pro Ultrata. Best robot ever, koguaeg võimaldab 24/7 paljajalu käia. beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AnTo74
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2022




sõnum 05.10.2022 11:21:36 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kust te Roborockile tarvikuid ostate? Hiinlasi toetada ei taha, seega võiks ikka Eestist osta.

Päris sinisilmne tundub see teine lause olevat .... icon_eek.gif Pakun 2 varianti:
Esiteks, ma ise tellin vajaliku ja siis müün sulle edasi. Muidugi maksab ka minu vahendamine. icon_smile.gif
Teiseks, tean väga head luudade tegijat. Samas, ma ei tea tema luuavarte päritolu? icon_rolleyes.gif
Nali naljaks! Kui Amazon`i (Ameerikamaa tarnet) või Aliexpress´i (Hiinamaa tarnet) ei usalda, siis mina telliksin siit: https://www.geekbuying.com/search?keyword=roborock&s=1. Piisavalt lihtne tellida, usaldusväärne maksmine, ülevaatlik ja kiire tarne. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 16:34:32 vasta tsitaadiga

Juba toetasin Eestit, ostsin kaup24st icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 11:27:13 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Juba toetasin Eestit, ostsin kaup24st icon_razz.gif


Kas müüja oli kaup24 ise või mõni 3rd party seal?
Kas oli originaalkaup?
Mul varsti S5 max jaoks vaja kraami hankida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 12:24:15 vasta tsitaadiga

Müüs IT meedia eksport

https://kaup24.ee/et/kodumasinad-kodutehnika/tarvikud-ja-lisatooted/tolmukotid-filtridjm/xiaomi-roborock-s5-s5-max-s6-s6?id=7427105&mid=9857501.
Kuna ei tea kuidas originaal peaks välja nägema, siis ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 12:29:02 vasta tsitaadiga

Asdaf, Samsa robot elas mul 7 aastat, siis jäi aku juba liiga nõrgaks, muu kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2022 16:13:40 vasta tsitaadiga

lightbluefox, Originaalid peaks tulema Roborocki brandinguga pakendis. Järgitehtud versioonide puhul ma kahtlen selles.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
away112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2022 12:38:16 vasta tsitaadiga

Plaan ka robottolmuimeja ligi võtta, ~90m2 pinda, mõned vaibad, võiks olla pesemisfunktsiooniga. Milline imur täna hea valik oleks?

On jäänud silma Tefal X-plorer Serie 95, kas kellelgi on kogemusi? Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat, aga pesemisfunktsioon ei tundu olevat kõige parem.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2022 13:59:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat

Lihtalt huvipärast küsin, milles see väljendub?
Peale S7 kahekordset kuhastust on põrand täiesti puhas. Koduloomad kodus.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2022 14:03:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat

Lihtalt huvipärast küsin, milles see väljendub?
Peale S7 kahekordset kuhastust on põrand täiesti puhas. Koduloomad kodus.


Kust S7 kõige soodsamalt täna kätte saab ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2022 14:49:40 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Roborocki robottolmuimeja ja Elisa (ruuteri +) koduinternetiga olnud probleeme, et Roborocki äpis kaardi laadimine ja üldse ühendus on aeglane? Eriti kui robot asub kaugemas korteri osas.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
away112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2022 16:32:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Imamisvõimsuse poolest tundub teiste sama hinnaklassi mudelitest peajagu üle olevat

Lihtalt huvipärast küsin, milles see väljendub?
Peale S7 kahekordset kuhastust on põrand täiesti puhas. Koduloomad kodus.


Jäi silma lihtsalt tehnilises kirjelduses 12000 Pa Tefali puhul, enamikel see näitaja ~5000 Pa, näiteks S7 puhul on see 2500 Pa. Pole muidugi kogemust, mida see number reaalselt robottolmuimejate puhul näitab.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2022 17:10:17 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Kas kellelgi on Roborocki robottolmuimeja ja Elisa (ruuteri +) koduinternetiga olnud probleeme, et Roborocki äpis kaardi laadimine ja üldse ühendus on aeglane? Eriti kui robot asub kaugemas korteri osas.

Tele2 omaga igatahes probleeme pole. katab ära väikse 2kordse maja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2022 17:26:44 vasta tsitaadiga

away112, See suurendab ka lärmi.
Kuna robottolmuimejad käivad pea iga päev põrandat üle, siis ulme suurt imemisvõimsust pole vaja - imevad tihti.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 08:47:54 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Kas kellelgi on Roborocki robottolmuimeja ja Elisa (ruuteri +) koduinternetiga olnud probleeme, et Roborocki äpis kaardi laadimine ja üldse ühendus on aeglane? Eriti kui robot asub kaugemas korteri osas.

Teenused käivad läbi pilve (roborocki või xiaomi API), aeglus tuleb ilmselt sealt. Su telefon ei suhtle otse läbi ruuteri imuriga. Imeja saadab perioodiliselt pilve andmeid (2sek delay?), sinu äpp pärib pilvest andmeid samuti väikese viivitusega. Ei tea, kus hiinlaste datacentrid asuvad.

Kui oma võrku jälgid, saad teada, mis urli poole su telefon ja imur pöörduvad ning saad mõõta, mis su latency nende urlidega on. Hiljem saad võrrelda, kas kusagil mujal (tööl, naabri juures, ...) on kiirem.

Kodus saad mõõta wifi levi mõne nutitelefoni äpiga. Kui kaugemal nurgas on levi kehvem, on ka latency suurem.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2022 13:35:11 vasta tsitaadiga

40 ruuduses korteris 2 vaipa. Kallun ka oma arutult ringi põrkava vana dumb roboti välja vahetada. S7 tõstab pool cm oma veepaaki vaibale minnes. On sellst reaalselt kasu ka, või ainult esikumati puhul? Normaalne vaip ikka kõrgem kui 0,5cm.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 14:06:54 vasta tsitaadiga

Kas see odav Xiaomi kõlbab? https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Suction-Sensors-Container-Assistant/dp/B09TWQXKKW

Best seller Amazonis, on kellelgi siin sellega kogemusi ka?

Palju pole vaja, lihtsalt puitpõrandaid tolmust ja koera karvadest puhastada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 14:36:50 vasta tsitaadiga

lauri23, Sõltub vaibast, neid meeletult karvaseid vaipe ei armasta minuarust ükski robot.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
away112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 09:04:48 vasta tsitaadiga

Momendil jäänud sõelale järgmised mudelid:
Ecovacs DEEBOT T9+
Roborock S7
Tefal X-plorer Serie 95

Ainuke, mis on natuke küsimärk on Tefal, sest selle kohta eriti mingeid võrdlusi ja ülevaateid internetist ei leia. Kellelgi ehk kogemusi ning oskab neid võrrelda ning midagi soovitada?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 10:20:25 vasta tsitaadiga

Soovitan Roomba i3, puhastab paremini kui eelmine Samsung. Varuosad on Eestist tellitavad, HEPA filter on kergesti puhastatav ja vahetatav. Ei kasuta kaameraid, nii et toimib ka pimedas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 10:35:17 vasta tsitaadiga

es1 kirjutas:
Kas see odav Xiaomi kõlbab? https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Suction-Sensors-Container-Assistant/dp/B09TWQXKKW

Best seller Amazonis, on kellelgi siin sellega kogemusi ka?

Palju pole vaja, lihtsalt puitpõrandaid tolmust ja koera karvadest puhastada.


Mul on selle odavam variant, ilma tolle silmata katusel. (Mi robot vacuum/mop 2 lite)

Puhastab hästi ka keskmise imuvõimsusega, max peal ei jõua kogu ruumi (ca.70m2) korraga ära teha, laeb vahepeal. Karvase vaiba peale ronib edukalt. Peni mänguasjade otsa on ka roninud kui need laiali.
Pesu on ka ok minu silma järgi.

Mul kah laudpõrand ja 4 vaipa.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 22:24:16 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
es1 kirjutas:
Kas see odav Xiaomi kõlbab? https://www.amazon.de/-/en/Xiaomi-Suction-Sensors-Container-Assistant/dp/B09TWQXKKW

Best seller Amazonis, on kellelgi siin sellega kogemusi ka?

Palju pole vaja, lihtsalt puitpõrandaid tolmust ja koera karvadest puhastada.


Mul on selle odavam variant, ilma tolle silmata katusel. (Mi robot vacuum/mop 2 lite)

Puhastab hästi ka keskmise imuvõimsusega, max peal ei jõua kogu ruumi (ca.70m2) korraga ära teha, laeb vahepeal. Karvase vaiba peale ronib edukalt. Peni mänguasjade otsa on ka roninud kui need laiali.
Pesu on ka ok minu silma järgi.

Mul kah laudpõrand ja 4 vaipa.


Tänud vastuse eest!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2022 20:56:54 vasta tsitaadiga

Sai ka too mop 2 lite vanematele maale kinkida. Kiideti ka taevani. Pea igas toas vaibad või terve põrand vaibast. Mopi kasutab suht vähe.

Sai enda S50 2gen teha Kärcheri otsa käiva filtri kinnituse ülemineku
Kui uus filter juba mingi paar nädalat kasutuses olnud, siis väga puhtaks enam pole seda saanud ka harjaga seal vahes surkides ja nühkides.
Aga nüüd, kohe kena vaadata thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 21:31:26 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kas Roborock S7 MaxV Ultra kusagil laos ka saadaval on? Või peab Bezost toetama... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 12:09:37 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Sai ka too mop 2 lite vanematele maale kinkida. Kiideti ka taevani. Pea igas toas vaibad või terve põrand vaibast. Mopi kasutab suht vähe.

Sai enda S50 2gen teha Kärcheri otsa käiva filtri kinnituse ülemineku
Kui uus filter juba mingi paar nädalat kasutuses olnud, siis väga puhtaks enam pole seda saanud ka harjaga seal vahes surkides ja nühkides.
Aga nüüd, kohe kena vaadata thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Hoolduse kohapealt soovitan soojalt kasutada regulaarselt suruõhku läbilaskmiseks.
Muidugi arusaadav, et kõigil seda võimalust pole aga vahe tolmukaga imemisega on öö ja päev.

Ja et antud postile veel sisu lisada, siis kjaups pildile viide https://www.thingiverse.com/thing:4390613 <- 3d printeriga sõpra vaja, muud midagi.

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 28.11.2022 10:43:22 vasta tsitaadiga

Milline aparaat võiks kõige paremini sobida umbes 50 ruudusele korterile? Treppe ei ole, paar siledamapoolset vaipa, näide on siin https://www.jysk.ee/irbis-vaip-113957-ee.html sile parkett (paar kuni poole sentimeetri kõrgust põrandaliistu on lävepakkude asemel) ja kass kes koletul kombel karvu igale poole puistab. Oluline ongi, et masin karvadest lahti saaks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2022 17:21:55 vasta tsitaadiga

Kellelgi Error 2 (bumper error) ka külas käinud?
Kuidas lahti saada?

Mingi vedru pingutamine ja puhastamine ei aita. Puhas, vedru lükab hästi raami ette...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2022 17:38:27 vasta tsitaadiga

Mõnda sellist, mis kassikarvade ja kaltsuvaipadega edukalt toimetaks. Ja et ei peaks sellele pidevalt lapsehoidjat mängima (dokki end isetühjendavad). Oletame, et hind pole takistuseks.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2022 12:34:39 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mõnda sellist, mis kassikarvade ja kaltsuvaipadega edukalt toimetaks. Ja et ei peaks sellele pidevalt lapsehoidjat mängima (dokki end isetühjendavad). Oletame, et hind pole takistuseks.


Roborock Q7 Max+ 560-580€
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 05.01.2023 11:40:03 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mõnda sellist, mis kassikarvade ja kaltsuvaipadega edukalt toimetaks. Ja et ei peaks sellele pidevalt lapsehoidjat mängima (dokki end isetühjendavad). Oletame, et hind pole takistuseks.


Mina võtsin lõpuks Proscenic M8 Pro. Dokk võiks vaiksem olla, aga muidu hetkel rahul. Kassikarvu ka hulga vähem.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2023 11:41:35 vasta tsitaadiga

S7 on ould njuuz, teretulemast S8:
https://us.roborock.com/pages/roborock-s8-pro-ultra
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2023 11:55:53 vasta tsitaadiga

Not bad, not bad thumbs_up.gif
Aga noh 7 pealt 8 peale ilmselgelt ei uuenda niisama icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2023 12:32:42 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
S7 on ould njuuz, teretulemast S8:
https://us.roborock.com/pages/roborock-s8-pro-ultra
Ja ma veel ootan, et S7 MaxV Ultra läheks tsipa soodsamaks... krt icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2023 12:33:51 vasta tsitaadiga

No nii jäädki ootama, mingi hetk tuleb valik ära teha icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2023 13:17:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No nii jäädki ootama, mingi hetk tuleb valik ära teha icon_smile.gif


Uue mudeli pealetulek tavaliselt ju teeb eelmise soodsamaks.
Samas kui on nõue, et endal peab olema viimane mudel siis vähe abi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.01.2023 22:40:39 vasta tsitaadiga

Kingiti jõuludeks Mamiboti robottolmuimeja. Töötas okeilt ja nüüd on korteri kaardi ära unustanud. Ebanormaalne... Äpp on ka mingi ikaldus. Esimest korda näen et mingi seadme haldusäpile on reklaamid sisse poogitud ning käivitamisel pead 5s reklaami vahtima. Lisaks kui äpp on telefonis taustal viskab iga mõne aja tagant teate: "request timeout".

Kui oleks ise selle eest maksnud, tassiks küll tagasi...

Rääkimata sellest, et ka netist ei leia masina kohta erilist infot ning eestikeelne juhend kubiseb vigadest ja fotod on lihtsalt jubeda kvaliteediga (samal ajal kui inglisekeelses juhendis on fotod hea kvaliteediga).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 11:44:21 vasta tsitaadiga

Enda Roborock S50 909h ja 45000 ruutu koristust ja üks veomootor kuttu, käib vaevu ringi ja väljast tahmane.
Kunagi mõtlesin Roborock S5 max peale, kuid mis mudelist alates see mopi sikksakk oli ja mopi tõstmine vaibale sõites?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 13:23:28 vasta tsitaadiga

S7-l on need.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 13:44:43 vasta tsitaadiga

Jama. Peab vaatama S5Max poole siis ikkagi ja uurima, kust odavamalt saab.
Hetkel jäi odavaim silma 361€ eest Eestis.

Samaväärset ka leidub või mingit kindlalt korraliku aparaati S5max väärselt odavamalt?
80 ruutu, kaks vaipa, madalad astmed.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2023 14:01:22 vasta tsitaadiga

Ma paneks pigem selle 80 eurot juurde ja võtaks S7 juba. Vahe S5-ga on ikkagi suur. Moppamise osas eriti, S50 moppamine oli täielik jura. S7 on sellest ikkagi oluliselt eespool.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2023 17:49:22 vasta tsitaadiga

Mu S50 on 881h, 47K m2 ja seni veel liigub. Aku hakkab vaikselt väsima (max imuga teeb törts üle 40m jutti), muus osas veel kärab. Ootan, millal midagi tõsisemat läbi läheb, et aku mitte vahetamist põhjendada.
Mudeli kõige kehvem osa on tagantjärele see, et tegemist on ühega vähestest roborocki masinatest, mis ainult xiaomi äppi tunnistab. Alternatiivi puudumisel saab sellega hakkama, aga on paras monstrum.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.