Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.09.2022 12:54:32 vasta tsitaadiga

Pigem mitte, see on eraldi teema hooldusest.
Leafil samas on kirjas, et tuleb teha vigade lugemine iga hooldus.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2022 15:55:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
pistyk kirjutas:
jeesus188, kuidas see selgub õlivahetusel?
Hoolduspakett sisaldab tavapäraselt ka erinevaid kontrolle. Kas ABS'i testitakse, see on jah küsitav.

Ametlikus esinduses jäeti õlivahetusel filter vahetamata?

Paber kannatab kõike. 2013 toyotadele hoitakse 2013 toodetud sallngifiltreid isegi siis kui kõik arved kindalaekas on ja igal arvel selle vahetus märgitud on.
Enamsti on filtril mingi number peal.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 16:52:32 vasta tsitaadiga

https://www.blocket.se/annons/stockholm/honda_nsx_veilside_maisty_fortune___600_000kr_lan_4713kr/96574891
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 15:11:17 vasta tsitaadiga

Kellelgi obd2 Tallinnas leidub ja kas Ülemiste poole liiguks sellega? Golf hakkas jebima krt icon_cry.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 16:27:22 vasta tsitaadiga

obd2 on autos ja olen ülemistel
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 11:20:03 vasta tsitaadiga

Kuu umbes siis saanud sõita ja täna hommikul läksin auto juurde ning korralik mõra klaasis. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 11:28:46 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.blocket.se/annons/stockholm/honda_nsx_veilside_maisty_fortune___600_000kr_lan_4713kr/96574891


Noo,miks ilusat asja lörtsida mingi Ferrari tuuninguga.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.09.2022 16:22:30 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.blocket.se/annons/stockholm/honda_nsx_veilside_maisty_fortune___600_000kr_lan_4713kr/96574891


Noo,miks ilusat asja lörtsida mingi Ferrari tuuninguga.
Eks sa küsi japsidelt, et miks nad oma autosid tuunivad.
See on 91 aasta tuuning.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 23.09.2022 16:52:06 vasta tsitaadiga

Sisesta meem: piix sa tuunid kui ei oska!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 18:48:32 vasta tsitaadiga

Eputan natuke:
Sai täna mahlapakiga ülevaatusel käidud. Prantsuse päritolu HMD aastast 2009. Ls. 170000 km.
Minu käes alates mai 2015 a..
Puhtalt. Pidurite kohta ütles ülevaataja kommentaariks, et mõnel palju uuemal ei võta nii korralikult.
Põhimõtteliselt kallatud ja tallatud. Regulaarne hooldus igal aastal august/september (õli, filtrid+kuluosad kui vaja).
Suurem hooldus 10a. juubeli puhul sai tehtud esinduses (mootori hammasrihm, pihusti tihendi leke ja kõik filtrid+õlid jms, mille Peugeoti esindus Läänemaal suutis ära vussida, kuna ei saadud hakkama salongiõhufiltrite vahetusega), muidu toimetanud kõik ise.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 22:18:44 vasta tsitaadiga

No see on ebanormaalne kuidas see kaheosaline filter kuskile armatuurlaua alla kõige ebaolulise taha tuleb sokutada.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 10:33:58 vasta tsitaadiga

See on ebareaalne, et esindus, kus on olemas täpsed tehase juhised koos piltidega olemas, suudab sellise asja ära vussida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 12:13:45 vasta tsitaadiga

No mina arvasin ka nii, kuniks ....
Muidugi osad lahendused, mida need konnamaa insenerid kasutanud on, jätavad küll mulje ikka väga kangete ainete tarvitamisest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.09.2022 12:19:57 vasta tsitaadiga

Reeglina on salongifiltritel karbis kaasas manual, kuidas vahetada. Pole isegi vaja tarkasid tehasemanuale vaadata
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 12:21:31 vasta tsitaadiga

Manual on nõrkadele ju! icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 13:24:59 vasta tsitaadiga

Seal kipub just kõige olulisem puudu olema. Nt et filter tuleb banaaniks keerata et kõigest mööda mahuks.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 19:34:44 vasta tsitaadiga

Siin on olnud vihjeid punastele autodele.
Panen ka ühe töölooma vihje icon_razz.gif
https://www.subito.it/auto/fiat-argenta-pick-up-diesel-brescia-456269899.htm
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 11:22:20 vasta tsitaadiga

https://www.auto24.ee/3725844
Spoiler Spoiler Spoiler


Mõni kuu tagasi vahetatud ees 1 turvapadja andur. Läks lihtsalt läbi. Just vahetatud mootoriõli. Kütust võtab vähe. Maanteesõidul 6-käiguga ehk isegi 6l/100km? Pole väga täpselt üritanud mõõta, kompuuter ei loe. Aegajalt näitab armatuuril mootori märki. Kompuuter on vigadeks näitand mingit viga raadios (toimib veatult) ja mingi salongi õhureguleerimisviga. Mootor töötab ühtlaselt ja on vajadusel jõuline. Driftitud pole, autot on hoitud. Müün vabade finantsvajaduste tekitamise pärast. Hiljuti puhastatud salong. Michelini rehvid. Pole kunagi teele jätnud. Audi Concert stereo. Üks edetule klaasidest tuhmim kui teine. salongis 220 pistikupesa.

🤣🤣🤣

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 25.09.2022 11:28:19 vasta tsitaadiga

võrumaa mees on märkimata jätnud et "läbisõit õige, keritud pole" icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 13:59:17 vasta tsitaadiga

Läks täna diiselauto paaki (Lancia, 2.8L) bena. All oli kuskil 10L diislit, lisandus ca. 20L bensiini. Auto sõitis ca. 2 kilomeetrit. Kas on karta kõige hullemat või on lootust, et auto jääb pärast varuosade vahetust sõitma?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 14:18:06 vasta tsitaadiga

Pakun et kütte ringipumpamisest piisab. Peale pumpade ja pihustite pole suurt katki minna.

Mis varuosi muidu vahetada plaanid?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 14:21:40 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Pakun et kütte ringipumpamisest piisab. Peale pumpade ja pihustite pole suurt katki minna.

Mis varuosi muidu vahetada plaanid?


Tänud vastuse eest. Ega ma ise täpselt ei teagi, ei ole selle teemaga väga sina peal. Pumpasid ja pihusteid mõtlesingi, need ilmselt lähevad nii või teisiti vahetusse...?

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 14:35:12 vasta tsitaadiga

2500 euriga saabub võrumaale finantsvabadus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 14:36:18 vasta tsitaadiga

Mitte tingimata, 2km pole katastroof kui kolmandik diislit sees oli. Ja sõltub kuidas tagasivool on ehitatud, uus segu ei pruukind mootorisse jõudagi.

Aga kui remonti viid siis võidakse sul pool autot välja vahetada, olgu vajadust või ei.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 14:40:41 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Mitte tingimata, 2km pole katastroof kui kolmandik diislit sees oli. Ja sõltub kuidas tagasivool on ehitatud, uus segu ei pruukind mootorisse jõudagi.

Aga kui remonti viid siis võidakse sul pool autot välja vahetada, olgu vajadust või ei.


No vist ikka jõudis, sest hakkas turtsuma ja tegi huvitavaid hääli... Eks järgmine nädal toob selguse. Vähemalt ma nüüd loodan, et pole Kuusakoskisse vaja puksiiril lasta sõita...

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2022 16:41:49 vasta tsitaadiga

väljapumpamisega peaks korda saama. diisel määrib paremini lihtsalt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 16:52:14 vasta tsitaadiga

Tänapäeva auto tuvastab vale kütuse ja piisab paagi loputusest ning sondiga veidi õige kütuse manustamist
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 17:25:00 vasta tsitaadiga

Tuleb meelde, kuidas üks sibul minu silme all ukse lahti lasi ja tiiba kena mõlgi lõi. Taga targemaks, umbkeelne tibla keeldus tunnistamast ja ka kohalekutsutud politsei laiutas käsi. thumbs_down.gif

Kaskot enam polnud.

Japside lödid uksestopperid ka imevad suuri aegu.
Esmalt Nissan, siis Toyota. thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.09.2022 22:49:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tuleb meelde, kuidas üks sibul minu silme all ukse lahti lasi ja tiiba kena mõlgi lõi. Taga targemaks, umbkeelne tibla keeldus tunnistamast ja ka kohalekutsutud politsei laiutas käsi. thumbs_down.gif

Kaskot enam polnud.

Japside lödid uksestopperid ka imevad suuri aegu.
Esmalt Nissan, siis Toyota. thumbs_down.gif
Iga auto ukse annab pauguga lahti lükata, olgu seal mistahes stopperid. Saaks aru, et sa kurdad, et uks vajus ise lahti kallakul, olematu tuulega või midagi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 08:32:41 vasta tsitaadiga

Lamborghini surmauksi vaja igale autole. Siis jääb selline asi ära thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.09.2022 09:00:25 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Läks täna diiselauto paaki (Lancia, 2.8L) bena. All oli kuskil 10L diislit, lisandus ca. 20L bensiini. Auto sõitis ca. 2 kilomeetrit. Kas on karta kõige hullemat või on lootust, et auto jääb pärast varuosade vahetust sõitma?

Ei tohiks midagi jah olla.
Ma suutsin 50:50 seguga sõita mingi 10km enne kuni ära kooles. Paha kütus välja, uus sisse, uus filter ja korras.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 09:31:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sa kurdad, et uks vajus ise lahti kallakul, olematu tuulega või midagi.

seda ma kurdangi, et need japside stopperid ei hoia midagi, kui uksest lahti lased
Väikenegi kallak ja uks lendab praktiliselt igasuguse takistuseta pärani lahti thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2022 10:28:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

sa kurdad, et uks vajus ise lahti kallakul, olematu tuulega või midagi.

seda ma kurdangi, et need japside stopperid ei hoia midagi, kui uksest lahti lased
Väikenegi kallak ja uks lendab praktiliselt igasuguse takistuseta pärani lahti thumbs_down.gif
No nii hull ka pole, peab ikka parasjagu kallak olema selle jaoks.
Kui on katki, siis jah muidugi ei pidurda üldse.


viimati muutis mikk36 26.09.2022 10:34:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 10:33:53 vasta tsitaadiga

Mul juhiukse stopper on nii kulunud, et ukselingi ja rooli vahele panin nööri, et tuulega ust pahempidi ei tõmbaks, kui selle lahti teen.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 10:43:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui on katki, siis jah muidugi ei pidurda üldse.

katki polnud, vaid et stopper nõrk ja ei fikseeri ust ära ka kõige kergema, vaevumärgatava kallakuga.
Seda probleemi täheldanud ka uutel japsidel, uksed ongi disainitud kergeltkäivateks, võib-olla väikeste japside tõttu.
Fritsudel sellest mõttes parem, peab kerget jõudu kasutama, et ukse asendeid muuta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 10:54:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

sa kurdad, et uks vajus ise lahti kallakul, olematu tuulega või midagi.

seda ma kurdangi, et need japside stopperid ei hoia midagi, kui uksest lahti lased
Väikenegi kallak ja uks lendab praktiliselt igasuguse takistuseta pärani lahti thumbs_down.gif

See on feature, mitte bug. Kergelt avanev uks on päris mugav.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 11:12:22 vasta tsitaadiga

Nuvott. Seetõttu tuleb parklates nendest japsidest ka eemale hoida icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 17:30:40 vasta tsitaadiga

Japsidel, eriti vanematel, muutub see ukseplekk iga aastaga järjest hõredamaks ka. Biolagunev auto, taaskord hea feature icon_cool.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2022 20:43:39 vasta tsitaadiga

Foocusi süsteem massidesse!

Link


Vahepeal sai rendiautona Kia Stingerit kasutatud. Kahjuks oli küll lahjema mootoriga variant. Aga tõesti peaaegu täitsa auto moodi auto thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.09.2022 12:55:50 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Foocusi süsteem massidesse!

Link


Vahepeal sai rendiautona Kia Stingerit kasutatud. Kahjuks oli küll lahjema mootoriga variant. Aga tõesti peaaegu täitsa auto moodi auto thumbs_up.gif
pehmema pleki lööb lömmi ikka, aga vähemalt ei riku värvi ära thumbs_up.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 13:21:44 vasta tsitaadiga

Koledad ja paksud liistud tagasi tuua ja standardiseerida selle kõrgus. Liistu kuluosa peab olema värvimata must plast ning mõeldud kuluosaks. Kellel liist ebastandardses kohas sellel kaskomakse +50%
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 27.09.2022 13:54:34 vasta tsitaadiga

No Eestis on see probleem vähemalt Tallinnas massiliselt, et parkimiskohad ei ole nõuetele vastavad - kaugel sellest. Põhiliselt siis liiga kitsad. Samal ajal autod on läinud aina suuremaks. Kuskil Õismäel kortermajade vahel, kus parkimiskohtadest on suur puudus, saan veel aru, aga suurtes poodides ja kaubanduskeskustes ka pidevalt see, olgugi et vähemalt pool parklast on pea alati tühi. Inimesed küll ise süüdi tähelepanematuses/hooletuses, aga kui oleks normaalsed parkimiskohad, oleks seal neid "kõkse" ka palju vähem parklates icon_idea.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 14:52:04 vasta tsitaadiga

Ükspäev sattusin Elvasse toidupoodi. Kus seal olid alles laiad parkimiskohad. VW LT mahtus nagu nalja ära, et võisid veel ukse ka pärani lahti teha.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.09.2022 14:57:25 vasta tsitaadiga

L4 kaubikumehi olen vahel kohaliku poe parklas näinud. Laiuse poolest mahuvad ilusti aga pikkuse peale vist keegi ei mõtle, teistel manööveradmine kohe keerulisem.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 16:40:39 vasta tsitaadiga

No parklas pargid taha otsa kus 10+ vaba kohta ümberringi, ikka mingi mongol tuleb pargib kõrvale.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 19:41:07 vasta tsitaadiga

Pargi joone keskele, siis hea safe beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 21:10:27 vasta tsitaadiga

Siis tuleb mingi ajunolk, või mis ta oligi, oma hiinakaga filmima.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 21:44:04 vasta tsitaadiga

no ongi hiljem salvestust hea küsida kui ikkagi mõne täkke avastab
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 22:33:45 vasta tsitaadiga

Õhtul pimedas istusin siksi, esiklaas oli udukorraga kaetud. Lasin talvist klaasipesuvett ja kojamehed pühkisid. No ei saa esiklaasi läbipaistvaks. Täna päevavalguses vaatan, auto kaetud õli uduga kopp.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 28.09.2022 11:59:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siis tuleb mingi ajunolk, või mis ta oligi, oma hiinakaga filmima.

Jah, ajuNolk.
Geniaalsetest parkijatest juba puudust pole...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.