Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tennis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2022 13:35:44 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Nagu ma ütlesin Rõbakina kohta et tibla on tibla, venelaste maailmavallutussõda ei hakanud hukka mõistma
https://sport.postimees.ee/7561306/wimbledoni-voitja-inglise-keel-oli-jarsku-nigel-kui-oli-vaja-votta-seisukoht-venemaa-soja-suhtes

Hirm on selle asja nimi. Kui ta Moskvas elab, siis on arusaadav, miks ta ei taha sellel teemal sõna võtta. Venemaal võib sellest palju pahandusi tulla, isegi vangi võidakse panna. Venemaa ei ole normaalne riik, alati võib juhtuda, et "leitakse" tema pagasist relvi või narkootikume. Vähemalt ei kiitnud ta sõjale kaasa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2022 16:17:15 vasta tsitaadiga

Meeste finaal beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2022 19:42:03 vasta tsitaadiga

Ei ole ilus uhkustada aga tabasin naelapea pihta. Panustasin et SRB võidab ja AUS võitleja saab seti kätte

ps. Mitte et ma Djockovichist sillas olen, Serblased on tuntud venemeelsed ja mina tuntud kremli terrode vastane (sealt ka minu iroonia Rõbakina kohta, ehki ma panustasin ka Rõbakina seti võidu ja Rõbakina hoopis võitis)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2022 19:20:04 vasta tsitaadiga

https://www.vogue.com/article/serena-williams-retirement-in-her-own-words
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2022 09:58:42 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120048062/naomi-osaka-andis-teises-setis-kanepile-loobumisvoidu
Kaia võiks Serenaga kohtuda ja võita....., siis võiks Serena US openi võita ja pensionile minna....Mälestus elu lõpuni thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2022 10:24:45 vasta tsitaadiga

Ma võiks homme Eurojackpoti võita...

Serena US openi võitmise vastu pole mul midagi, aga ma kardan, et Kaia jaks (ja vaim) ei käi Serenast üle ka praegu.

Kaia võiks pigem US Openi võita, oleks ka aeg

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2022 11:40:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://sport.delfi.ee/artikkel/120048062/naomi-osaka-andis-teises-setis-kanepile-loobumisvoidu
Kaia võiks Serenaga kohtuda ja võita....., siis võiks Serena US openi võita ja pensionile minna....Mälestus elu lõpuni thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Serena võimalus US Openit võita on kaduvväike.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2022 11:44:34 vasta tsitaadiga

Cmon, see rohkem naljaga mõeldud, unistada ju võib icon_cool.gif

Ma Osaka kaotust ka ei näinud ette, aga näe, katki läks teine

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 14:01:43 vasta tsitaadiga

Päris üllatavad võitjad Cincinnatis: meestel Coric ja naistel Garcia.
Väga lahtine on US Openile mõeldes seis. Naistel on see muidugi alati nii, praegu Swiatek ka kehvas vormis, Kontaveidist parem ei räägigi, tema hetketase on wta 50. kanti heal juhul
Meestel No-Vax Djokovici ei lubata turniirile, Medvedev ei ole hetkel eriti hea, Nadal väga roostes, Zverev jätkuvalt vigastatud. Alcaraz on oma kevadise supervormi kaotanud.
Päris suur tõenäosus on uus slämmivõitja saada meestel üle tüki aja a la Fritz või Sinner näiteks.

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.08.2022 14:48:33 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:
Päris üllatavad võitjad Cincinnatis: meestel Coric ja naistel Garcia.
Väga lahtine on US Openile mõeldes seis. Naistel on see muidugi alati nii, praegu Swiatek ka kehvas vormis, Kontaveidist parem ei räägigi, tema hetketase on wta 50. kanti heal juhul
Meestel No-Vax Djokovici ei lubata turniirile, Medvedev ei ole hetkel eriti hea, Nadal väga roostes, Zverev jätkuvalt vigastatud. Alcaraz on oma kevadise supervormi kaotanud.
Päris suur tõenäosus on uus slämmivõitja saada meestel üle tüki aja a la Fritz või Sinner näiteks.


Nadal pole roostes. Nadal on ainuke, kes viimasel turniiril Coricilt seti sai.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 12:37:22 vasta tsitaadiga

Pakun et Van De Zandschulp paneb praegu Salemi turniiri kinni

Kas Tsitsipas sai vigastada, miks ta ei osale lahtistel?
Alcaraz on savi peal väga hea aga Nadal, Norrie, Sinner, Fritz, Ruud, Coric on kõik võimelised võitma
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.08.2022 12:39:12 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Pakun et Van De Zandschulp paneb praegu Salemi turniiri kinni

Kas Tsitsipas sai vigastada, miks ta ei osale lahtistel?
Alcaraz on savi peal väga hea aga Nadal, Norrie, Sinner, Fritz, Ruud, Coric on kõik võimelised võitma


Tsitsipas ju ilusti olemas? 3s asetus:
https://en.wikipedia.org/wiki/2022_US_Open_%E2%80%93_Men%27s_singles

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2022 11:02:27 vasta tsitaadiga

Kust kohast Kontaveiti ja Serena mängu täna öösel saaks vaadata?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 31.08.2022 11:09:55 vasta tsitaadiga

Eurosportplayer, tasuline. Aga väga odav.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2022 11:33:19 vasta tsitaadiga

Eurosport 1 või 2 näitab suht kindlalt seda mängu
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2022 16:15:41 vasta tsitaadiga

otse näeb mänge http://nw.freestreams-live1.com/tennis-live-stream/
Sabalenka-Kanepi tuleb ka päris põnev mäng, Sabalenka tahab kindlasti eelmiste kordade eest revanši saada, 2-0 praegu h2h Kaiale
ka see mäng võib vabalt eurospordi kavas olla

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2022 16:18:03 vasta tsitaadiga

Telia Inspira näitab ka üsna tihti tennist. Saatekavas kahjuks ei ole.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2022 16:24:11 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Telia Inspira näitab ka üsna tihti tennist. Saatekavas kahjuks ei ole.


Selle Inspira tenniseülekanded on üks põhilisi põhjuseid, miks mul Telia TV mini pakett on tiksuma jäänud (algselt sai võetud HBO sarjade pärast).
Abiks muidugi, et selle nägemiseks ei pea enam võtma Telia internetti ega Telia digiboksi.
Piisab kui suvaline internet ja Android TV Telia äppi jooksutamas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2022 03:33:47 vasta tsitaadiga

edit: Kanepi kaotas Sabalenkale mängu 6-2 5-1 eduseisust icon_neutral.gif
_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2022 12:07:26 vasta tsitaadiga

valgevenelane solvus, et ukrainlanna Marta Kostyuk ei andnud kätt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 18:12:11 vasta tsitaadiga

Nonii boizid. Kes siis võtab USA lahtised? Norrakas või Hispaanlane? Pea ühevanused, siin ma ei näe et noor jookseb vana üle. Casparil on kogemusi rohkem ja näib et on heas vormis aga ettevaatlikuks teeb, et umbes kolm nädalat tagasi sai pähe Ben Shelton´i käest (mees metsast).
Samas Alcaraz läks viimati nii Tiafoe kui Sinneriga mitu korda kiiresse lõppmängu, mõne seti sai pähe ka. Ainult Brooksby ja Coria üle tuli veenev tulemus. Caspar sai Berretinist ja Kachanovist jagu, kes pole ka just lihtsad vastased hard väljakul.
Huvitav mäng tuleb. Ma panustan Caspari seti võidule, selle peaks küll koju ära tooma
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 19:14:15 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Nonii boizid. Kes siis võtab USA lahtised? Norrakas või Hispaanlane? Pea ühevanused, siin ma ei näe et noor jookseb vana üle. Casparil on kogemusi rohkem ja näib et on heas vormis aga ettevaatlikuks teeb, et umbes kolm nädalat tagasi sai pähe Ben Shelton´i käest (mees metsast).
Samas Alcaraz läks viimati nii Tiafoe kui Sinneriga mitu korda kiiresse lõppmängu, mõne seti sai pähe ka. Ainult Brooksby ja Coria üle tuli veenev tulemus. Caspar sai Berretinist ja Kachanovist jagu, kes pole ka just lihtsad vastased hard väljakul.
Huvitav mäng tuleb. Ma panustan Caspari seti võidule, selle peaks küll koju ära tooma

Ma arvan,et Ruud võidab. Aga ei kurvasta ka Alcarazi võidu üle.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 23:35:09 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma panustan ka norraka peale, ehki mis seal pattu salata, Carlos on just selline vastane kelle vastu ma ervernever ei panustaks aga matemaatiliselt on Carlos saanud see aasta lutti Berretinilt ja ja Ruud võitis just Berretinit.
Panustan viikingite järeltutlijale 2 setti
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2022 05:02:25 vasta tsitaadiga

Norrakas kaotas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 17:58:32 vasta tsitaadiga

Oleks aasta tagasi keegi öelnud, et Alcaraz ja Ruud mängivad slämmi finaalis ATP edetabeli nr. 1 koha peale, siis poleks küll keegi seda uskunud, sh. need mängijad ise ka.
Ruud pääses ikka üsna lihtsa tabeliga finaali - kõige raskem vastane oli vigastusest taastuv Berrettini. Alcaraz suutis järjest võita 5-seti mängud palju kõvemate vastaste Cilici, Sinneri ja Tiafoe vastu.
Ruud ei ole otseselt halb mängija, aga minu arust midagi erilist ta küll ka ei ole - ei usu, et ta (hetketaset arvestades) näiteks Djokovici, Nadali, Medvedevit, isegi Kyrgiost
5-st setist parem mängus võidaks. Sportlikus mõttes on samuti kahju, et Djokovic ei osalenud (ise on süüdi loomulikult). Oleks väga tahtnud näha Djokovic - Alcaraz mängu näiteks.

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 10:22:34 vasta tsitaadiga

Ma kohe oskan valesti ennustada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 17:07:59 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120067852/tenniselegend-roger-federer-lopetab-karjaari
Arvata oli

Olid head ajad thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2022 11:26:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://sport.delfi.ee/artikkel/120067852/tenniselegend-roger-federer-lopetab-karjaari
Arvata oli

Olid head ajad thumbs_up.gif


Kahju jah, väheks jääb neid vanakooli mängijaid, kes tõesti härrasmehe mõõdu välja annavad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2022 12:25:03 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
väheks jääb neid vanakooli mängijaid, kes tõesti härrasmehe mõõdu välja annavad.

No Nadal on paras vanur ja loomulikult oda panemast keeldunud Novak Đoković annab enamvähem härrasmehe mõõdu välja (annab ta jee icon_wink.gif.

Kusjuures mul ka sigakahju, et serblane ei olnud 19 aastase "espnyol" imelapsega finaalis.
Ruud on hea aga kuidagi kuivik, finaalis oleks oodanud pigem Tsitsipas vs Alcaraz
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 15:31:52 vasta tsitaadiga

https://lavercup.com/schedule

Täna õhtu siis viimane ametlik mäng Federeril?
Pilti näitab eurosport
Spoiler Spoiler Spoiler

Ajalugu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 23.09.2022 17:22:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 16:27:15 vasta tsitaadiga

Täiesti pekkis. Medvedev (maailma 4) sai eile Wawrinka käest lutti (maailma 284).
Sellist vennikest oleks Medvedev pidanud võitma pohmas peaga, frakis mängides, vasaku käega
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 16:37:48 vasta tsitaadiga

Ta oli ju vigane....pole praktikat
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.09.2022 22:51:07 vasta tsitaadiga

Tallinna turniiri otsepildina näeb?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 23:27:04 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Täiesti pekkis. Medvedev (maailma 4) sai eile Wawrinka käest lutti (maailma 284).
Sellist vennikest oleks Medvedev pidanud võitma pohmas peaga, frakis mängides, vasaku käega


Ega's Wawrinka ka mingi papist poiss ole. Ikkagi muuhulgas ka olümpiavõitja. Kuid eks vigastused on teadagi räsinud.


Alar A. , turniiri näeb Delfi TVst https://sport.delfi.ee/artikkel/120067626/tennisetahed-meie-koduouel-koiki-wta-250-tallinn-open-turniiri-peavaljaku-matse-naeb-delfi-tv-st

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2022 00:32:36 vasta tsitaadiga

nonii laupäeval kell 18.00 Tallinna Wta turniiri poolfinaalis Kontaveit vs Kanepi thumbs_up.gif
raske öeldagi kumb hetkel favoriit on, enda arvates isegi Kanepi on sutsu paremini mänginud seni, Kontaveidil on siiani õnnestunud ainult üks hea mäng kolmest (teine ring vs Martincova) teised kaks siuksed so-so mängud (või noh, kuna ju võitis seega pole kellelgi kobisemist)
mängu näeb ka tv6-st

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2022 08:17:21 vasta tsitaadiga

Praegu toimuva turniiri oleks ju võinud ühtlasi Eesti lahtistest meistrivõistlusteks nimetada. icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2022 14:09:41 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel täna probkeem tekkinud, et Delfist ülekannet chromecasti castides on telekas heli ok, kuid pilt must?
Eelmistel päevadel on töötanud ilusti.

EDIT: Airplay õnneks töötab.

Ei jaksa neid TV6 reklaame vahtida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.10.2022 11:57:22 vasta tsitaadiga

Krt see tribüün oli ikka meeletu läbikukkumine. Lähen tennist vaatama ja siis ei näe platsi tervikuna. Täielikud amatöörid.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 12:16:03 vasta tsitaadiga

Alternatiiv oleks olnud turniiri ka mitte korraldada.
Minimaalne pealtvaatajate kohtade arv oli ette määratud.

Kui ikka ruumil piisavalt füüsilist kõrgust pole siis pole midagi teha...
Võib muidugi ka ridade tõusu vähendada ja pealtvaatajatele pikkuse piirangu panna. Viimasesse ritta pääsevad ainult 210+cm isikud. Sealt saaks kohe ka kossukoondisele kandidaate hakata värbama. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 13:17:48 vasta tsitaadiga

ajakirjanduses ilmus avalik vabandus korraldajatelt kehva tribüüni pärast
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2022 23:03:39 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Krt see tribüün oli ikka meeletu läbikukkumine. Lähen tennist vaatama ja siis ei näe platsi tervikuna. Täielikud amatöörid.

Mul oli niipalju õnne, et olin 2. reas ja ühel pool istus lapse ees. Aga 1/4 platsi ikka ei näinud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2022 17:09:43 vasta tsitaadiga

Pühapäeval (ehk eile) algas meeste aastalõputurniir Torinos, mänge näitab ka TV3 Sport.
Naiste aastalõputurniir oli sel aastal magedavõitu. Loodetavasti meeste oma tuleb parem.
Osalejad on 1. alagrupis: Djokovic, Medvedev, Rublev, Tsitsipas ja 2. grupis: Fritz, Ruud, Nadal ja Auger-Aliassime.
Alcaraz kahjuks jäi kõhulihase vigastuse tõttu eemale, hiljutise Pariisi turniiri valguses on veits kahju, et Rune peale ei saanud - võitis finaalis väga põnevas mängus Djokovici.
(Rune ja Hurkacz on "alternate" ehk varumängijad)

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 01:51:33 vasta tsitaadiga

krr, vanameister Nadal sai lutti ühes setis 6:1. Tsiteerides klassikuid (Mart Helme): Nadaliga on lõpetatud!
Mina pakun Serblasest vaktsiini vihkajat turniiri võitjaks
ps. olen üks neist kes on Tsitsipase poolehoidja, heas vormis aga detailid loevad lõpus
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 01:58:05 vasta tsitaadiga

Djokovici võidab! Peaks kuhugi mingi panuse ka tegema, siis on nagu jutul jumet ja kui nii lähebki, siis paraneb ka konto seis. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2022 00:54:56 vasta tsitaadiga

SSD, Sõna! Tegin juba alguses panuse Serblase võidule. Serblane on hetkel planeedisüsteemi parim tennisist imho

ps. Siiski, ma ei kuulu nende hulka kes proovivad ennustamisega rikkaks saada. Ma mängin €1, et kätt pulsil ja hasarti hoida.
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2022 22:48:12 vasta tsitaadiga

Djokovic. Puhas töö thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2022 03:16:21 vasta tsitaadiga

Elu on ilus ja koguaeg veab, paraku vahel harva peab keegi ikka kauni talvepäeva täis kusema.
Paned 50 senti ja loodad €97 saada aga ikkagi leidub üks peapederast kes su jõulurõõmu masti oskab maha tõmmata (näide):
Spoiler Spoiler Spoiler




ps. tunne pole see, et kaotasin 50 kopikat vaid see et kaotasin 100 raha
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2022 10:00:58 vasta tsitaadiga

Kui koondis tõenäosust vaadata, siis läks sul isegi väga hästi. icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2023 00:38:09 vasta tsitaadiga

07.01. Adelaides Austraalia lahtiste soojendusturniiri poolfinaalis Djokovic-Medvedev 6-3, 6-4
pakuks, et nemad kaks ongi AO põhilised võitjakandidaadid meestest; Alcaraz jätab AO vigastuse tõttu vahele

09.01 : Adelaides on teoorias võimalik teise ringi mäng Kontaveit - Kanepi.
Kanepi sai peale lucky loserina, esimese ringi vastane Storm Hunter(varem tuntud kui Storm Sanders) mäng teisip hommikul 8.30 paiku
Kontaveidi vastane Paula Badosa, kes ka ei ole ammu hästi mänginud, paraku Kontaveidi võidu peale praegu eriti ei panustaks pmst üheski mängus icon_confused.gif Mäng teisip hommikul 11.30 paiku
ajad on orienteeruvad, seal on samal ajal ka meeste turniir, turniiri kodulehe "order of play" link https://www.wtatennis.com/tournament/2014/adelaide-2/2023/order-of-play
(Inspira näitab ka ja seal on ka 8.30 ja 11.30 algusajad)

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2023 16:42:13 vasta tsitaadiga

Ruud ja Rublev mõlemad kaotasid, no on lugu
Badosa on heas vormis ja jõuab kaugele
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tennis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.