|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
10.07.2022 13:35:44
|
|
|
Hirm on selle asja nimi. Kui ta Moskvas elab, siis on arusaadav, miks ta ei taha sellel teemal sõna võtta. Venemaal võib sellest palju pahandusi tulla, isegi vangi võidakse panna. Venemaa ei ole normaalne riik, alati võib juhtuda, et "leitakse" tema pagasist relvi või narkootikume. Vähemalt ei kiitnud ta sõjale kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
10.07.2022 16:17:15
|
|
|
Meeste finaal
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
10.07.2022 19:42:03
|
|
|
Ei ole ilus uhkustada aga tabasin naelapea pihta. Panustasin et SRB võidab ja AUS võitleja saab seti kätte
ps. Mitte et ma Djockovichist sillas olen, Serblased on tuntud venemeelsed ja mina tuntud kremli terrode vastane (sealt ka minu iroonia Rõbakina kohta, ehki ma panustasin ka Rõbakina seti võidu ja Rõbakina hoopis võitis)
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
10.08.2022 10:24:45
|
|
|
Ma võiks homme Eurojackpoti võita...
Serena US openi võitmise vastu pole mul midagi, aga ma kardan, et Kaia jaks (ja vaim) ei käi Serenast üle ka praegu.
Kaia võiks pigem US Openi võita, oleks ka aeg
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
10.08.2022 11:40:24
|
|
|
Serena võimalus US Openit võita on kaduvväike.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.08.2022 11:44:34
|
|
|
Cmon, see rohkem naljaga mõeldud, unistada ju võib
Ma Osaka kaotust ka ei näinud ette, aga näe, katki läks teine
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
22.08.2022 14:01:43
|
|
|
Päris üllatavad võitjad Cincinnatis: meestel Coric ja naistel Garcia.
Väga lahtine on US Openile mõeldes seis. Naistel on see muidugi alati nii, praegu Swiatek ka kehvas vormis, Kontaveidist parem ei räägigi, tema hetketase on wta 50. kanti heal juhul
Meestel No-Vax Djokovici ei lubata turniirile, Medvedev ei ole hetkel eriti hea, Nadal väga roostes, Zverev jätkuvalt vigastatud. Alcaraz on oma kevadise supervormi kaotanud.
Päris suur tõenäosus on uus slämmivõitja saada meestel üle tüki aja a la Fritz või Sinner näiteks.
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
22.08.2022 14:48:33
|
|
|
| krr kirjutas: |
Päris üllatavad võitjad Cincinnatis: meestel Coric ja naistel Garcia.
Väga lahtine on US Openile mõeldes seis. Naistel on see muidugi alati nii, praegu Swiatek ka kehvas vormis, Kontaveidist parem ei räägigi, tema hetketase on wta 50. kanti heal juhul
Meestel No-Vax Djokovici ei lubata turniirile, Medvedev ei ole hetkel eriti hea, Nadal väga roostes, Zverev jätkuvalt vigastatud. Alcaraz on oma kevadise supervormi kaotanud.
Päris suur tõenäosus on uus slämmivõitja saada meestel üle tüki aja a la Fritz või Sinner näiteks. |
Nadal pole roostes. Nadal on ainuke, kes viimasel turniiril Coricilt seti sai.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
26.08.2022 12:37:22
|
|
|
Pakun et Van De Zandschulp paneb praegu Salemi turniiri kinni
Kas Tsitsipas sai vigastada, miks ta ei osale lahtistel?
Alcaraz on savi peal väga hea aga Nadal, Norrie, Sinner, Fritz, Ruud, Coric on kõik võimelised võitma
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
26.08.2022 12:39:12
|
|
|
| liiv kirjutas: |
Pakun et Van De Zandschulp paneb praegu Salemi turniiri kinni
Kas Tsitsipas sai vigastada, miks ta ei osale lahtistel?
Alcaraz on savi peal väga hea aga Nadal, Norrie, Sinner, Fritz, Ruud, Coric on kõik võimelised võitma |
Tsitsipas ju ilusti olemas? 3s asetus:
https://en.wikipedia.org/wiki/2022_US_Open_%E2%80%93_Men%27s_singles
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
31.08.2022 11:02:27
|
|
|
| Kust kohast Kontaveiti ja Serena mängu täna öösel saaks vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
31.08.2022 11:09:55
|
|
|
Eurosportplayer, tasuline. Aga väga odav.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
31.08.2022 11:33:19
|
|
|
| Eurosport 1 või 2 näitab suht kindlalt seda mängu
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
31.08.2022 16:15:41
|
|
|
otse näeb mänge http://nw.freestreams-live1.com/tennis-live-stream/
Sabalenka-Kanepi tuleb ka päris põnev mäng, Sabalenka tahab kindlasti eelmiste kordade eest revanši saada, 2-0 praegu h2h Kaiale
ka see mäng võib vabalt eurospordi kavas olla
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
31.08.2022 16:18:03
|
|
|
| Telia Inspira näitab ka üsna tihti tennist. Saatekavas kahjuks ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.08.2022 16:24:11
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Telia Inspira näitab ka üsna tihti tennist. Saatekavas kahjuks ei ole. |
Selle Inspira tenniseülekanded on üks põhilisi põhjuseid, miks mul Telia TV mini pakett on tiksuma jäänud (algselt sai võetud HBO sarjade pärast).
Abiks muidugi, et selle nägemiseks ei pea enam võtma Telia internetti ega Telia digiboksi.
Piisab kui suvaline internet ja Android TV Telia äppi jooksutamas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
02.09.2022 03:33:47
|
|
|
edit: Kanepi kaotas Sabalenkale mängu 6-2 5-1 eduseisust
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
02.09.2022 12:07:26
|
|
|
valgevenelane solvus, et ukrainlanna Marta Kostyuk ei andnud kätt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
11.09.2022 18:12:11
|
|
|
Nonii boizid. Kes siis võtab USA lahtised? Norrakas või Hispaanlane? Pea ühevanused, siin ma ei näe et noor jookseb vana üle. Casparil on kogemusi rohkem ja näib et on heas vormis aga ettevaatlikuks teeb, et umbes kolm nädalat tagasi sai pähe Ben Shelton´i käest (mees metsast).
Samas Alcaraz läks viimati nii Tiafoe kui Sinneriga mitu korda kiiresse lõppmängu, mõne seti sai pähe ka. Ainult Brooksby ja Coria üle tuli veenev tulemus. Caspar sai Berretinist ja Kachanovist jagu, kes pole ka just lihtsad vastased hard väljakul.
Huvitav mäng tuleb. Ma panustan Caspari seti võidule, selle peaks küll koju ära tooma
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
11.09.2022 19:14:15
|
|
|
| liiv kirjutas: |
Nonii boizid. Kes siis võtab USA lahtised? Norrakas või Hispaanlane? Pea ühevanused, siin ma ei näe et noor jookseb vana üle. Casparil on kogemusi rohkem ja näib et on heas vormis aga ettevaatlikuks teeb, et umbes kolm nädalat tagasi sai pähe Ben Shelton´i käest (mees metsast).
Samas Alcaraz läks viimati nii Tiafoe kui Sinneriga mitu korda kiiresse lõppmängu, mõne seti sai pähe ka. Ainult Brooksby ja Coria üle tuli veenev tulemus. Caspar sai Berretinist ja Kachanovist jagu, kes pole ka just lihtsad vastased hard väljakul.
Huvitav mäng tuleb. Ma panustan Caspari seti võidule, selle peaks küll koju ära tooma |
Ma arvan,et Ruud võidab. Aga ei kurvasta ka Alcarazi võidu üle.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
11.09.2022 23:35:09
|
|
|
Kusjuures ma panustan ka norraka peale, ehki mis seal pattu salata, Carlos on just selline vastane kelle vastu ma ervernever ei panustaks aga matemaatiliselt on Carlos saanud see aasta lutti Berretinilt ja ja Ruud võitis just Berretinit.
Panustan viikingite järeltutlijale 2 setti
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
12.09.2022 05:02:25
|
|
|
| Norrakas kaotas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
12.09.2022 17:58:32
|
|
|
Oleks aasta tagasi keegi öelnud, et Alcaraz ja Ruud mängivad slämmi finaalis ATP edetabeli nr. 1 koha peale, siis poleks küll keegi seda uskunud, sh. need mängijad ise ka.
Ruud pääses ikka üsna lihtsa tabeliga finaali - kõige raskem vastane oli vigastusest taastuv Berrettini. Alcaraz suutis järjest võita 5-seti mängud palju kõvemate vastaste Cilici, Sinneri ja Tiafoe vastu.
Ruud ei ole otseselt halb mängija, aga minu arust midagi erilist ta küll ka ei ole - ei usu, et ta (hetketaset arvestades) näiteks Djokovici, Nadali, Medvedevit, isegi Kyrgiost
5-st setist parem mängus võidaks. Sportlikus mõttes on samuti kahju, et Djokovic ei osalenud (ise on süüdi loomulikult). Oleks väga tahtnud näha Djokovic - Alcaraz mängu näiteks.
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
14.09.2022 10:22:34
|
|
|
Ma kohe oskan valesti ennustada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.09.2022 11:26:54
|
|
|
Kahju jah, väheks jääb neid vanakooli mängijaid, kes tõesti härrasmehe mõõdu välja annavad.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
18.09.2022 12:25:03
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| väheks jääb neid vanakooli mängijaid, kes tõesti härrasmehe mõõdu välja annavad. |
No Nadal on paras vanur ja loomulikult oda panemast keeldunud Novak Đoković annab enamvähem härrasmehe mõõdu välja (annab ta jee .
Kusjuures mul ka sigakahju, et serblane ei olnud 19 aastase "espnyol" imelapsega finaalis.
Ruud on hea aga kuidagi kuivik, finaalis oleks oodanud pigem Tsitsipas vs Alcaraz
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.09.2022 15:31:52
|
|
|
https://lavercup.com/schedule
Täna õhtu siis viimane ametlik mäng Federeril?
Pilti näitab eurosport
Spoiler 
Ajalugu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 23.09.2022 17:22:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
23.09.2022 16:27:15
|
|
|
Täiesti pekkis. Medvedev (maailma 4) sai eile Wawrinka käest lutti (maailma 284).
Sellist vennikest oleks Medvedev pidanud võitma pohmas peaga, frakis mängides, vasaku käega
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.09.2022 16:37:48
|
|
|
Ta oli ju vigane....pole praktikat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
23.09.2022 22:51:07
|
|
|
| Tallinna turniiri otsepildina näeb?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
01.10.2022 00:32:36
|
|
|
nonii laupäeval kell 18.00 Tallinna Wta turniiri poolfinaalis Kontaveit vs Kanepi
raske öeldagi kumb hetkel favoriit on, enda arvates isegi Kanepi on sutsu paremini mänginud seni, Kontaveidil on siiani õnnestunud ainult üks hea mäng kolmest (teine ring vs Martincova) teised kaks siuksed so-so mängud (või noh, kuna ju võitis seega pole kellelgi kobisemist)
mängu näeb ka tv6-st
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
01.10.2022 08:17:21
|
|
|
Praegu toimuva turniiri oleks ju võinud ühtlasi Eesti lahtistest meistrivõistlusteks nimetada.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.10.2022 14:09:41
|
|
|
Kas kellelgi on veel täna probkeem tekkinud, et Delfist ülekannet chromecasti castides on telekas heli ok, kuid pilt must?
Eelmistel päevadel on töötanud ilusti.
EDIT: Airplay õnneks töötab.
Ei jaksa neid TV6 reklaame vahtida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
03.10.2022 11:57:22
|
|
|
Krt see tribüün oli ikka meeletu läbikukkumine. Lähen tennist vaatama ja siis ei näe platsi tervikuna. Täielikud amatöörid.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
03.10.2022 12:16:03
|
|
|
Alternatiiv oleks olnud turniiri ka mitte korraldada.
Minimaalne pealtvaatajate kohtade arv oli ette määratud.
Kui ikka ruumil piisavalt füüsilist kõrgust pole siis pole midagi teha...
Võib muidugi ka ridade tõusu vähendada ja pealtvaatajatele pikkuse piirangu panna. Viimasesse ritta pääsevad ainult 210+cm isikud. Sealt saaks kohe ka kossukoondisele kandidaate hakata värbama.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
03.10.2022 13:17:48
|
|
|
| ajakirjanduses ilmus avalik vabandus korraldajatelt kehva tribüüni pärast
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
03.10.2022 23:03:39
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Krt see tribüün oli ikka meeletu läbikukkumine. Lähen tennist vaatama ja siis ei näe platsi tervikuna. Täielikud amatöörid. |
Mul oli niipalju õnne, et olin 2. reas ja ühel pool istus lapse ees. Aga 1/4 platsi ikka ei näinud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
14.11.2022 17:09:43
|
|
|
Pühapäeval (ehk eile) algas meeste aastalõputurniir Torinos, mänge näitab ka TV3 Sport.
Naiste aastalõputurniir oli sel aastal magedavõitu. Loodetavasti meeste oma tuleb parem.
Osalejad on 1. alagrupis: Djokovic, Medvedev, Rublev, Tsitsipas ja 2. grupis: Fritz, Ruud, Nadal ja Auger-Aliassime.
Alcaraz kahjuks jäi kõhulihase vigastuse tõttu eemale, hiljutise Pariisi turniiri valguses on veits kahju, et Rune peale ei saanud - võitis finaalis väga põnevas mängus Djokovici.
(Rune ja Hurkacz on "alternate" ehk varumängijad)
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
15.11.2022 01:51:33
|
|
|
krr, vanameister Nadal sai lutti ühes setis 6:1. Tsiteerides klassikuid (Mart Helme): Nadaliga on lõpetatud!
Mina pakun Serblasest vaktsiini vihkajat turniiri võitjaks
ps. olen üks neist kes on Tsitsipase poolehoidja, heas vormis aga detailid loevad lõpus
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
15.11.2022 01:58:05
|
|
|
Djokovici võidab! Peaks kuhugi mingi panuse ka tegema, siis on nagu jutul jumet ja kui nii lähebki, siis paraneb ka konto seis.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
17.11.2022 00:54:56
|
|
|
SSD, Sõna! Tegin juba alguses panuse Serblase võidule. Serblane on hetkel planeedisüsteemi parim tennisist imho
ps. Siiski, ma ei kuulu nende hulka kes proovivad ennustamisega rikkaks saada. Ma mängin €1, et kätt pulsil ja hasarti hoida.
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
20.11.2022 22:48:12
|
|
|
Djokovic. Puhas töö
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
26.12.2022 03:16:21
|
|
|
Elu on ilus ja koguaeg veab, paraku vahel harva peab keegi ikka kauni talvepäeva täis kusema.
Paned 50 senti ja loodad €97 saada aga ikkagi leidub üks peapederast kes su jõulurõõmu masti oskab maha tõmmata (näide):
Spoiler 
ps. tunne pole see, et kaotasin 50 kopikat vaid see et kaotasin 100 raha
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
10.01.2023 00:38:09
|
|
|
07.01. Adelaides Austraalia lahtiste soojendusturniiri poolfinaalis Djokovic-Medvedev 6-3, 6-4
pakuks, et nemad kaks ongi AO põhilised võitjakandidaadid meestest; Alcaraz jätab AO vigastuse tõttu vahele
09.01 : Adelaides on teoorias võimalik teise ringi mäng Kontaveit - Kanepi.
Kanepi sai peale lucky loserina, esimese ringi vastane Storm Hunter(varem tuntud kui Storm Sanders) mäng teisip hommikul 8.30 paiku
Kontaveidi vastane Paula Badosa, kes ka ei ole ammu hästi mänginud, paraku Kontaveidi võidu peale praegu eriti ei panustaks pmst üheski mängus Mäng teisip hommikul 11.30 paiku
ajad on orienteeruvad, seal on samal ajal ka meeste turniir, turniiri kodulehe "order of play" link https://www.wtatennis.com/tournament/2014/adelaide-2/2023/order-of-play
(Inspira näitab ka ja seal on ka 8.30 ja 11.30 algusajad)
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
11.01.2023 16:42:13
|
|
|
Ruud ja Rublev mõlemad kaotasid, no on lugu
Badosa on heas vormis ja jõuab kaugele
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|