Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 18:37:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Eelmise vabariigi ajal näiteks kelneritele palka ei makstud ja nad sõltusid täielikult jootrahast. Ei olnud mingi USA teema.
Õnneks me õppisime sellest.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.09.2022 00:44:27 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120064134/bolt-ja-esto-kaivitavad-jarelmaksuteenuse-bolt-pay-later
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.09.2022 07:59:50 vasta tsitaadiga

Nad võiks ära otsustada, millega tegeleda tahavad ja seda ühte asja hästi teha. Nüüd hakkavad kiirlaenukontoriks ka veel icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.09.2022 13:52:31 vasta tsitaadiga

Puhas PR idee. Lisaks viimase kahjumi põhjal on ju 20-25% nende väärtusest kahjum ehk üsna pea vaja uut kaasamist.
Ilmselt idee minna kullerärisse ja sealt kohaletoimetamise ja järelamksu osast midagi omale lõigata. Kullerid saavad tööd ja bolt rahavoogu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2022 18:28:32 vasta tsitaadiga

Eks näis, kas solgivad laenuturu samamoodi ära nagu taksonduse, et ise ei teeni ja teistel ka teenida ei lase niikaua kui on investorite raha mida põletada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2022 20:05:29 vasta tsitaadiga

Kuidagi peab investoreid raha põletama meelitama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.09.2022 21:12:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuidagi peab investoreid raha põletama meelitama.

Wolt on ju teoorias kasumlik. Bolt food ei ole vaatamata, et nad ei soovi töötajana deklareerida.
Ma ei tea mida seal investoritel mõelda on icon_lol.gif
see scam võib ühel hetkel ikka väga valusalt lüüa. Ok äkki soft tõesti nii kõva...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2022 00:00:09 vasta tsitaadiga

Wolt on suutnud veebiliidese ka teha, boltist saab ainult äpi kaudu ja ei ütleks, et see äpp nüüd nii hea on, et selle pärast bolti eelistaks.
Pigem on Wolt oma logistika paremini tööle saanud pluss võimalus veebis tellida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.09.2022 09:23:35 vasta tsitaadiga

Boltist pole mõtet üldse tellida, support on ümmargune 0.
Kuller toob vale asja või keerab joogi ümber vms, bolti support lihtsalt saadab pikalt murega. Wolt teeb kõik selleks, et klient rahule jääks.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2022 10:31:47 vasta tsitaadiga

Bolti klienditugi on vist selle sajandi kõige suurem katastroof (ka juhtidele). Lihtsalt üks näide sadadest, kui po***i neil kõigest on, peaasi, et suhtlema ei peaks. Lihtsalt kiiresti teema kinni ja eluga edasi.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 06:35:32 vasta tsitaadiga

See Maria on ka ilmselt robot nagu Liisa jms, mis reklaame saadavad. Ära neile ülearu närve raiska. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 14:37:28 vasta tsitaadiga

Maria on sellisel juhul üpris kirjaoskamatu AI icon_smile.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 15:14:32 vasta tsitaadiga

Robot pole tingimata AI, robot võib süüdimatult oma looja lollust reprodutseerida. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 11:08:13 vasta tsitaadiga

Eile mõõdeti Laagna teel sõiduauto kiiruseks 115 km/h. Juhiks osutus 15-aastane tütarlaps, kes rentis sõiduki ema Bolt Drive’i kontot kasutades, teatas politsei.
https://www.delfi.ee/artikkel/120067188/fotod-15-aastane-kihutas-laagna-teel-ema-kasutaja-alt-renditud-autoga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 11:25:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
See Maria on ka ilmselt robot nagu Liisa jms, mis reklaame saadavad. Ära neile ülearu närve raiska. icon_smile.gif


Kahjuks mitte, kui just väga tark AI pole. Ma ükskord ühe lolli vastuse peale testisin "Kui Arno juba (kuhu) jõudis, olid tunnid juba alanud". Tuli vastus kenasti, et kooli ja smaili oli järgi.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 11:25:33 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Wolt on suutnud veebiliidese ka teha, boltist saab ainult äpi kaudu ja ei ütleks, et see äpp nüüd nii hea on, et selle pärast bolti eelistaks.
Pigem on Wolt oma logistika paremini tööle saanud pluss võimalus veebis tellida.


Wolti puudus on pisike tarnepiirkond. Kui kesklinnas elad, siis saad kõike head, kui äärelinnas siis pead leppima ainult ümberkaudsete purksiputkade ja hiinakatega enamalt jaolt
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.09.2022 11:43:28 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
rex kirjutas:
See Maria on ka ilmselt robot nagu Liisa jms, mis reklaame saadavad. Ära neile ülearu närve raiska. icon_smile.gif


Kahjuks mitte, kui just väga tark AI pole. Ma ükskord ühe lolli vastuse peale testisin "Kui Arno juba (kuhu) jõudis, olid tunnid juba alanud". Tuli vastus kenasti, et kooli ja smaili oli järgi.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
no oskab lihtsalt lünki täita.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 14:21:51 vasta tsitaadiga

ranel, see on umbes iseparkiva auto tasemel "AI". icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 14:47:39 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
napoleon kirjutas:
Wolt on suutnud veebiliidese ka teha, boltist saab ainult äpi kaudu ja ei ütleks, et see äpp nüüd nii hea on, et selle pärast bolti eelistaks.
Pigem on Wolt oma logistika paremini tööle saanud pluss võimalus veebis tellida.


Wolti puudus on pisike tarnepiirkond. Kui kesklinnas elad, siis saad kõike head, kui äärelinnas siis pead leppima ainult ümberkaudsete purksiputkade ja hiinakatega enamalt jaolt


See vist sõltub palju neil hetkel autoga kullereid on ja kui palju on tellimusi. Ma olen mustamäele kesklinna söögikohtadest saanud tellida. Aga samas mitte alati.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 15:52:33 vasta tsitaadiga

Ei ole kunagi saanud. Ei ole ka vist ühtegi Wolti kullerit autoga näinud tegelikult. Minumeelest paistab see delivery range neil suht hard coded olema. Mustamäe on ka suur ja lai muidugi, et linna poole otsa saab kindlasti no problem enamusest kohtadest. Aga läänepiirile on lähim pleiss kesklinnale Kristiine keskus ja Kolm Sibulat kust veel midagi tuuakse, thats all folks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.09.2022 15:59:05 vasta tsitaadiga

Kunagi oli 7km reegel. Ei tea kas linnulennult või mitte.
Praegusel hetkel vaadates siis Laagrisse saab tellida 24st kohast ja kaugeim on mustamäel.

Palju sa siis tahad? Ega kulleri jaoks pigem ebameeldiv üks loll läbi linna pikk ots kui a'la boltist bundle 5.5-7.2eur eest kilomeetei kaugusele.
Jäädki lihtsalt ootama oma vahvat kesklinna resto tellimust.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 16:27:48 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ranel, see on umbes iseparkiva auto tasemel "AI". icon_smile.gif

Võimalik, aga peale seda tuli juba oluliselt sisukam ja asjalikum vastus.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 16:29:24 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ei ole kunagi saanud. Ei ole ka vist ühtegi Wolti kullerit autoga näinud tegelikult. Minumeelest paistab see delivery range neil suht hard coded olema. Mustamäe on ka suur ja lai muidugi, et linna poole otsa saab kindlasti no problem enamusest kohtadest. Aga läänepiirile on lähim pleiss kesklinnale Kristiine keskus ja Kolm Sibulat kust veel midagi tuuakse, thats all folks


Ma olen Magistrali keskuse lähedal. Lövenruh ja Hiiu pubi on muuhulgas alati valikus. Praegu vaatasin, ühtegi kesklinna kohta kiirelt ei leidnud, kust tellida. Aga näiteks Jah Kallis on olemas kuigi on otsaga peaaegu laagris ehk ikka suht kaugel.
Sealt tuleb ikka autoga. Ei peagi akna peal passima et näha kuidas tuli, kaardilt liikumist vaadates on tempost juba näha kas on autoga või neeger jalgrattaga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 16:55:52 vasta tsitaadiga

Mitte ühestki päriselt kesk- või südalinnas asuvast kohast ei saa tellida. Balti Jaama kant - liiga kaugel, vanalinn - liiga kaugel, Vabaduse plats - liiga kaugel.
Et "palju" ma tahan? Veider küsimus. Ma ei taha "palju". Lihtsalt kuna parimad toidukohad asuvad "tõmbekeskustes" mis asuvad minust kaugemal kui 7 km, siis on veits moss. Teised tellivad koju restoranitoitu ja mina pean mingite kiirsööklatega leppima. Isegi ükski Vapiano ega hea mõni tõeliselt hea pitsakoht ei ole piisavalt lähedal. Aga need sööklad, mis on lähedal on juba nii lähedal et sinna viskaks enne ise jala järele.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 17:21:21 vasta tsitaadiga

Tartu kesklinnast igaljuhul kuhugi ihaste tagumisse nurka olen viinud. Linnulennult tuleb sinna 6-7km kanti küll icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.09.2022 17:40:06 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mitte ühestki päriselt kesk- või südalinnas asuvast kohast ei saa tellida. Balti Jaama kant - liiga kaugel, vanalinn - liiga kaugel, Vabaduse plats - liiga kaugel.
Et "palju" ma tahan? Veider küsimus. Ma ei taha "palju". Lihtsalt kuna parimad toidukohad asuvad "tõmbekeskustes" mis asuvad minust kaugemal kui 7 km, siis on veits moss. Teised tellivad koju restoranitoitu ja mina pean mingite kiirsööklatega leppima. Isegi ükski Vapiano ega hea mõni tõeliselt hea pitsakoht ei ole piisavalt lähedal. Aga need sööklad, mis on lähedal on juba nii lähedal et sinna viskaks enne ise jala järele.


Telli siis boltist. Seal saab 20km otsa ka teha. Ega väga ju vajet pole mis äpp - suuremosa kulleritel on kõik 3 kontot ja äppi. Samad sõitjad ikka
Lihtsalt äpid käivad sisse-välja vastavalt kellaajalistele hindadele või hinnakordajatele. Samuti kombineerides, et kas ühe äpinsiht kattub teise pealevõtuga või jäävad mõlema äpi tellid samale tarjektoorile. Siis mõlemast peale korraga.

Bolt just teavitas, et kella 22ni on miinimum telli hind 3.60. Ka saja meetrise eest. Bundle kuskile 500m kaugusele on 7.20eur ja neid viib kolm tunnis ära ilusti. Mitte üks loll ei hakka sulle ka 5km kaugusele midagi tooma.
Woltis on ka hetkel kaks tundi kõrgem tariif.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.09.2022 17:42:53 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ei ole kunagi saanud. Ei ole ka vist ühtegi Wolti kullerit autoga näinud tegelikult. Minumeelest paistab see delivery range neil suht hard coded olema. Mustamäe on ka suur ja lai muidugi, et linna poole otsa saab kindlasti no problem enamusest kohtadest. Aga läänepiirile on lähim pleiss kesklinnale Kristiine keskus ja Kolm Sibulat kust veel midagi tuuakse, thats all folks

Mina ainult Woltist tellingi. 95% juhtudel tuleb autoga. Ühe korra vist olen vaid jalgratast näinud...


netcat kirjutas:
Mitte ühestki päriselt kesk- või südalinnas asuvast kohast ei saa tellida. Balti Jaama kant - liiga kaugel, vanalinn - liiga kaugel, Vabaduse plats - liiga kaugel.
Et "palju" ma tahan? Veider küsimus. Ma ei taha "palju". Lihtsalt kuna parimad toidukohad asuvad "tõmbekeskustes" mis asuvad minust kaugemal kui 7 km, siis on veits moss. Teised tellivad koju restoranitoitu ja mina pean mingite kiirsööklatega leppima. Isegi ükski Vapiano ega hea mõni tõeliselt hea pitsakoht ei ole piisavalt lähedal. Aga need sööklad, mis on lähedal on juba nii lähedal et sinna viskaks enne ise jala järele.


Tead, ma olen ka vahest mõelnud, et telliks mingi ägeda fäänsi roa. Aga siis mõtlen selle peale, et see ilus roog pannakse mingisse jubedasse plastkarpi ja siis kui ma selle kodus lahti teen, on pool elamusest juba kadunud. Miks pean ma restoranirooga plastkarbist sööma nagu mõni metslane?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.09.2022 17:46:36 vasta tsitaadiga

Ahja. See jäi lisamata, et kui 500m-1km bundle eest saab praegu 7.20eur siis 5km sõitu on 3.82eur 😁

Sauele saab tellida hetkel vapiano solarisest näiteks ja new thaist bussijaama lähedal. Palju õnne kullerile. 9eur saab selöe eest. Samal ajal teed 22-25eur ülilühikestega mustamäel.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 17:57:08 vasta tsitaadiga

Räigelt ebaaus. Mina Mustamäel ei saa ühestki Vapianost tellida.

Re: Bolt - meil oli juttu Woltist hetkel. Bolti mittekasutamise põhjus sama nagu mõnel siinkirjutanul - olen vettinud mäger ja mulle meeldib toidupilte arvutis sirvida.

Miks peaks plastkarbist sööma nagu metslane? Noh, vahel on objektiivseid või subjektiivseid põhjusi mitte tahta kogu seda "restoranielamust". Aga toitu ennast tahaks ikka. Kõhus läheb nagunii kõik segamini icon_smile.gif

PS ülilühikestest Mustamäel. Olen mõnikord hilja näinud mingeid Bolti või Wolti kottidega tegelasi bussis. Kas mõni teeb neid ülilühikesi jala või viivad koju kotile suunduvad kullerid koti endaga koju (aga ratast ei vii) või mis värk on?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.09.2022 18:17:35 vasta tsitaadiga

Mustamäele (olenevalt asukohast) kulleriga südalinnast süüa tellida on mõttetu. Miks mingit jahtunud rooga süüa?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 18:24:14 vasta tsitaadiga

Oleneb. Mõni roog ei saab edukalt üles soojendada. Mõni ei tahagi sooja. Mõni tahab külma hoopis. Gelato Ladiese jäätist tahaks küll koju kuidagi saada - ise tuues jõuab enne ära sulada, kui jääkotiga järgi ei lähe, mis, mm. Muidugi on variant. Aga ei viitsi.

Ma olen Kadaka Uulitsast ja Kookerist ka täiesti jahtunud road saanud kuigi need on siit kiviga visata. Seepst ei kisugi enam väga kasutama teenust. Tänavanurgalt jõuan ise ka koju sellega niiet ära ei jahtu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.09.2022 18:39:33 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Räigelt ebaaus. Mina Mustamäel ei saa ühestki Vapianost tellida.

Re: Bolt - meil oli juttu Woltist hetkel. Bolti mittekasutamise põhjus sama nagu mõnel siinkirjutanul - olen vettinud mäger ja mulle meeldib toidupilte arvutis sirvida.



Noh see on enda elu keeruliseks tegemine. Arvuti on tööl asjade ajamiseks. Kodus pole PCd olnud 15 aastat ja läpparit pole see aasta kordagi vist avanud. Ei teagi kus see on.
See on juba umbes sinnakanti, et keegi tahab taksot helistades tellida vms 😁
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 19:03:30 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
netcat kirjutas:
Räigelt ebaaus. Mina Mustamäel ei saa ühestki Vapianost tellida.

Re: Bolt - meil oli juttu Woltist hetkel. Bolti mittekasutamise põhjus sama nagu mõnel siinkirjutanul - olen vettinud mäger ja mulle meeldib toidupilte arvutis sirvida.



Noh see on enda elu keeruliseks tegemine. Arvuti on tööl asjade ajamiseks. Kodus pole PCd olnud 15 aastat ja läpparit pole see aasta kordagi vist avanud. Ei teagi kus see on.
See on juba umbes sinnakanti, et keegi tahab taksot helistades tellida vms 😁


Mõni teebki kodus tööd...
Minu jaoks teeks elu keerulisemaks, kui ma peaks läppari käest ära panema ja telefoni taga otsima hakkama
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2022 21:39:08 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
...ja läpparit pole see aasta kordagi vist avanud. Ei teagi kus see on.

Sa oled lihtsalt tööl kogu aeg.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 17:44:14 vasta tsitaadiga

Bolt vist üldse ei kontrolli juhte ega autosid enam? Ei imestaks, kui tüübil juhilubagi poleks...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 18:08:46 vasta tsitaadiga

Sa võid ju neile teada anda, kui see kodanik sulle haiget tegi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 18:12:49 vasta tsitaadiga

Sai raporteeritud jah.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 18:41:13 vasta tsitaadiga

Miks sa üldse seda kontrollisid?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 18:47:14 vasta tsitaadiga

Sest auto oli totaalne peldik ja juhi sõiduoskus pehmelt öeldes halb.
Ahjaa... see ununes. Tüüp on selle Audi roikaga mingi teerulliga matsu pannud?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 22:36:52 vasta tsitaadiga

Käsutamise keeld tähendab, et ei saa võõrandada, sõitmist see ei takista, kui TÜV ja kindlustus olemas. Puhas kohtutäituri eralõbu.

Mainekahju on iseasi ja kui auto ikka reaalselt tõesti roigas on. Mis on muidugi subjektiivne arvamus ja ega keegi sunni basic kategooriat valima. Seal ju ongi vaikimisi vanad ja odavad rondid ja sõidu hind ka selle võrra odavam. Kui seal mingi uue keskklassi auto ette saad, siis see on puhas loto ja juhil tõenäoliselt vaja mingid boonussõidud täis teha - teenib hoopis muu kui su 2,50 - 20% Boldile - muud kulud pealt. Basicut tellides tuleb ikkagi arvestada, et lubatud on 3 kohta kliendile ja kui see 4-kesi koos kohvritega lennukale sõitmiseks tellida, ei tasu pahandada, et kõik Getz'i sisse ära ei taha mahtuda.


viimati muutis rex 17.09.2022 22:42:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 22:41:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sest auto oli totaalne peldik ja juhi sõiduoskus pehmelt öeldes halb.
Ahjaa... see ununes. Tüüp on selle Audi roikaga mingi teerulliga matsu pannud?
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_eek.gif


_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 23:10:41 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Käsutamise keeld tähendab, et ei saa võõrandada, sõitmist see ei takista, kui TÜV ja kindlustus olemas. Puhas kohtutäituri eralõbu.

Mainekahju on iseasi ja kui auto ikka reaalselt tõesti roigas on. Mis on muidugi subjektiivne arvamus ja ega keegi sunni basic kategooriat valima. Seal ju ongi vaikimisi vanad ja odavad rondid ja sõidu hind ka selle võrra odavam. Kui seal mingi uue keskklassi auto ette saad, siis see on puhas loto ja juhil tõenäoliselt vaja mingid boonussõidud täis teha - teenib hoopis muu kui su 2,50 - 20% Boldile - muud kulud pealt. Basicut tellides tuleb ikkagi arvestada, et lubatud on 3 kohta kliendile ja kui see 4-kesi koos kohvritega lennukale sõitmiseks tellida, ei tasu pahandada, et kõik Getz'i sisse ära ei taha mahtuda.

Reede õhtul pead õnnelik olema kui selle roikagi saad või siis tõuksiga läbi vihma sõitma.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 23:32:59 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120068778/tallinnas-kontrolliti-elektritoukeratta-juhtide-kainust-tulemus-oli-jahmatav
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 18.09.2022 09:38:36 vasta tsitaadiga

Bolti kirjadega autost visati suitsukoni aknast välja, kas peaks muret väljendama?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.09.2022 15:18:09 vasta tsitaadiga

Kirjuta bolti rakenduses kaebus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2022 15:30:26 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Bolti kirjadega autost visati suitsukoni aknast välja, kas peaks muret väljendama?

Jah. Konist on mul poogen, aga ma ei taha ära suitsetatud autos olla. Pärast oma riided haisevad ka koni järgi. okse.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.09.2022 22:45:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120068778/tallinnas-kontrolliti-elektritoukeratta-juhtide-kainust-tulemus-oli-jahmatav

Sellega kaine peaga sõita icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2022 01:41:25 vasta tsitaadiga

No mina ostsingi tõuksi selleks, et täispeaga sõita. Sest kui kaine olen, siis sõidan autoga.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.09.2022 10:08:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120068778/tallinnas-kontrolliti-elektritoukeratta-juhtide-kainust-tulemus-oli-jahmatav

Kas siin ei ole tegu jälle klassikaga - kaine peaga ju ei julgekski sellise rakisega sõita?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2022 10:27:54 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
No mina ostsingi tõuksi selleks, et täispeaga sõita. Sest kui kaine olen, siis sõidan autoga.


Mul on nii, et kui sõita vaja, siis olen kaine. Kui kaine pole, siis tuleb kaine autojuht tellida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.