|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2022 18:37:16
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Eelmise vabariigi ajal näiteks kelneritele palka ei makstud ja nad sõltusid täielikult jootrahast. Ei olnud mingi USA teema. |
Õnneks me õppisime sellest.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
09.09.2022 07:59:50
|
|
|
Nad võiks ära otsustada, millega tegeleda tahavad ja seda ühte asja hästi teha. Nüüd hakkavad kiirlaenukontoriks ka veel
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.09.2022 13:52:31
|
|
|
Puhas PR idee. Lisaks viimase kahjumi põhjal on ju 20-25% nende väärtusest kahjum ehk üsna pea vaja uut kaasamist.
Ilmselt idee minna kullerärisse ja sealt kohaletoimetamise ja järelamksu osast midagi omale lõigata. Kullerid saavad tööd ja bolt rahavoogu.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.09.2022 18:28:32
|
|
|
| Eks näis, kas solgivad laenuturu samamoodi ära nagu taksonduse, et ise ei teeni ja teistel ka teenida ei lase niikaua kui on investorite raha mida põletada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.09.2022 21:12:49
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kuidagi peab investoreid raha põletama meelitama. |
Wolt on ju teoorias kasumlik. Bolt food ei ole vaatamata, et nad ei soovi töötajana deklareerida.
Ma ei tea mida seal investoritel mõelda on
see scam võib ühel hetkel ikka väga valusalt lüüa. Ok äkki soft tõesti nii kõva...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.09.2022 00:00:09
|
|
|
Wolt on suutnud veebiliidese ka teha, boltist saab ainult äpi kaudu ja ei ütleks, et see äpp nüüd nii hea on, et selle pärast bolti eelistaks.
Pigem on Wolt oma logistika paremini tööle saanud pluss võimalus veebis tellida.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.09.2022 09:23:35
|
|
|
Boltist pole mõtet üldse tellida, support on ümmargune 0.
Kuller toob vale asja või keerab joogi ümber vms, bolti support lihtsalt saadab pikalt murega. Wolt teeb kõik selleks, et klient rahule jääks.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
10.09.2022 10:31:47
|
|
|
Bolti klienditugi on vist selle sajandi kõige suurem katastroof (ka juhtidele). Lihtsalt üks näide sadadest, kui po***i neil kõigest on, peaasi, et suhtlema ei peaks. Lihtsalt kiiresti teema kinni ja eluga edasi.
Spoiler 
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.09.2022 06:35:32
|
|
|
See Maria on ka ilmselt robot nagu Liisa jms, mis reklaame saadavad. Ära neile ülearu närve raiska.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.09.2022 15:14:32
|
|
|
Robot pole tingimata AI, robot võib süüdimatult oma looja lollust reprodutseerida.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
15.09.2022 11:25:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
See Maria on ka ilmselt robot nagu Liisa jms, mis reklaame saadavad. Ära neile ülearu närve raiska.  |
Kahjuks mitte, kui just väga tark AI pole. Ma ükskord ühe lolli vastuse peale testisin "Kui Arno juba (kuhu) jõudis, olid tunnid juba alanud". Tuli vastus kenasti, et kooli ja smaili oli järgi.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.09.2022 11:25:33
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Wolt on suutnud veebiliidese ka teha, boltist saab ainult äpi kaudu ja ei ütleks, et see äpp nüüd nii hea on, et selle pärast bolti eelistaks.
Pigem on Wolt oma logistika paremini tööle saanud pluss võimalus veebis tellida. |
Wolti puudus on pisike tarnepiirkond. Kui kesklinnas elad, siis saad kõike head, kui äärelinnas siis pead leppima ainult ümberkaudsete purksiputkade ja hiinakatega enamalt jaolt
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.09.2022 11:43:28
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| rex kirjutas: |
See Maria on ka ilmselt robot nagu Liisa jms, mis reklaame saadavad. Ära neile ülearu närve raiska.  |
Kahjuks mitte, kui just väga tark AI pole. Ma ükskord ühe lolli vastuse peale testisin "Kui Arno juba (kuhu) jõudis, olid tunnid juba alanud". Tuli vastus kenasti, et kooli ja smaili oli järgi. |
no oskab lihtsalt lünki täita.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.09.2022 14:21:51
|
|
|
ranel, see on umbes iseparkiva auto tasemel "AI".
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.09.2022 14:47:39
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Wolt on suutnud veebiliidese ka teha, boltist saab ainult äpi kaudu ja ei ütleks, et see äpp nüüd nii hea on, et selle pärast bolti eelistaks.
Pigem on Wolt oma logistika paremini tööle saanud pluss võimalus veebis tellida. |
Wolti puudus on pisike tarnepiirkond. Kui kesklinnas elad, siis saad kõike head, kui äärelinnas siis pead leppima ainult ümberkaudsete purksiputkade ja hiinakatega enamalt jaolt |
See vist sõltub palju neil hetkel autoga kullereid on ja kui palju on tellimusi. Ma olen mustamäele kesklinna söögikohtadest saanud tellida. Aga samas mitte alati.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.09.2022 15:52:33
|
|
|
| Ei ole kunagi saanud. Ei ole ka vist ühtegi Wolti kullerit autoga näinud tegelikult. Minumeelest paistab see delivery range neil suht hard coded olema. Mustamäe on ka suur ja lai muidugi, et linna poole otsa saab kindlasti no problem enamusest kohtadest. Aga läänepiirile on lähim pleiss kesklinnale Kristiine keskus ja Kolm Sibulat kust veel midagi tuuakse, thats all folks
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.09.2022 15:59:05
|
|
|
Kunagi oli 7km reegel. Ei tea kas linnulennult või mitte.
Praegusel hetkel vaadates siis Laagrisse saab tellida 24st kohast ja kaugeim on mustamäel.
Palju sa siis tahad? Ega kulleri jaoks pigem ebameeldiv üks loll läbi linna pikk ots kui a'la boltist bundle 5.5-7.2eur eest kilomeetei kaugusele.
Jäädki lihtsalt ootama oma vahvat kesklinna resto tellimust.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
15.09.2022 16:27:48
|
|
|
| rex kirjutas: |
ranel, see on umbes iseparkiva auto tasemel "AI".  |
Võimalik, aga peale seda tuli juba oluliselt sisukam ja asjalikum vastus.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.09.2022 16:29:24
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Ei ole kunagi saanud. Ei ole ka vist ühtegi Wolti kullerit autoga näinud tegelikult. Minumeelest paistab see delivery range neil suht hard coded olema. Mustamäe on ka suur ja lai muidugi, et linna poole otsa saab kindlasti no problem enamusest kohtadest. Aga läänepiirile on lähim pleiss kesklinnale Kristiine keskus ja Kolm Sibulat kust veel midagi tuuakse, thats all folks |
Ma olen Magistrali keskuse lähedal. Lövenruh ja Hiiu pubi on muuhulgas alati valikus. Praegu vaatasin, ühtegi kesklinna kohta kiirelt ei leidnud, kust tellida. Aga näiteks Jah Kallis on olemas kuigi on otsaga peaaegu laagris ehk ikka suht kaugel.
Sealt tuleb ikka autoga. Ei peagi akna peal passima et näha kuidas tuli, kaardilt liikumist vaadates on tempost juba näha kas on autoga või neeger jalgrattaga.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.09.2022 16:55:52
|
|
|
Mitte ühestki päriselt kesk- või südalinnas asuvast kohast ei saa tellida. Balti Jaama kant - liiga kaugel, vanalinn - liiga kaugel, Vabaduse plats - liiga kaugel.
Et "palju" ma tahan? Veider küsimus. Ma ei taha "palju". Lihtsalt kuna parimad toidukohad asuvad "tõmbekeskustes" mis asuvad minust kaugemal kui 7 km, siis on veits moss. Teised tellivad koju restoranitoitu ja mina pean mingite kiirsööklatega leppima. Isegi ükski Vapiano ega hea mõni tõeliselt hea pitsakoht ei ole piisavalt lähedal. Aga need sööklad, mis on lähedal on juba nii lähedal et sinna viskaks enne ise jala järele.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.09.2022 17:21:21
|
|
|
Tartu kesklinnast igaljuhul kuhugi ihaste tagumisse nurka olen viinud. Linnulennult tuleb sinna 6-7km kanti küll
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.09.2022 17:40:06
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Mitte ühestki päriselt kesk- või südalinnas asuvast kohast ei saa tellida. Balti Jaama kant - liiga kaugel, vanalinn - liiga kaugel, Vabaduse plats - liiga kaugel.
Et "palju" ma tahan? Veider küsimus. Ma ei taha "palju". Lihtsalt kuna parimad toidukohad asuvad "tõmbekeskustes" mis asuvad minust kaugemal kui 7 km, siis on veits moss. Teised tellivad koju restoranitoitu ja mina pean mingite kiirsööklatega leppima. Isegi ükski Vapiano ega hea mõni tõeliselt hea pitsakoht ei ole piisavalt lähedal. Aga need sööklad, mis on lähedal on juba nii lähedal et sinna viskaks enne ise jala järele. |
Telli siis boltist. Seal saab 20km otsa ka teha. Ega väga ju vajet pole mis äpp - suuremosa kulleritel on kõik 3 kontot ja äppi. Samad sõitjad ikka
Lihtsalt äpid käivad sisse-välja vastavalt kellaajalistele hindadele või hinnakordajatele. Samuti kombineerides, et kas ühe äpinsiht kattub teise pealevõtuga või jäävad mõlema äpi tellid samale tarjektoorile. Siis mõlemast peale korraga.
Bolt just teavitas, et kella 22ni on miinimum telli hind 3.60. Ka saja meetrise eest. Bundle kuskile 500m kaugusele on 7.20eur ja neid viib kolm tunnis ära ilusti. Mitte üks loll ei hakka sulle ka 5km kaugusele midagi tooma.
Woltis on ka hetkel kaks tundi kõrgem tariif.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.09.2022 17:42:53
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Ei ole kunagi saanud. Ei ole ka vist ühtegi Wolti kullerit autoga näinud tegelikult. Minumeelest paistab see delivery range neil suht hard coded olema. Mustamäe on ka suur ja lai muidugi, et linna poole otsa saab kindlasti no problem enamusest kohtadest. Aga läänepiirile on lähim pleiss kesklinnale Kristiine keskus ja Kolm Sibulat kust veel midagi tuuakse, thats all folks |
Mina ainult Woltist tellingi. 95% juhtudel tuleb autoga. Ühe korra vist olen vaid jalgratast näinud...
| netcat kirjutas: |
Mitte ühestki päriselt kesk- või südalinnas asuvast kohast ei saa tellida. Balti Jaama kant - liiga kaugel, vanalinn - liiga kaugel, Vabaduse plats - liiga kaugel.
Et "palju" ma tahan? Veider küsimus. Ma ei taha "palju". Lihtsalt kuna parimad toidukohad asuvad "tõmbekeskustes" mis asuvad minust kaugemal kui 7 km, siis on veits moss. Teised tellivad koju restoranitoitu ja mina pean mingite kiirsööklatega leppima. Isegi ükski Vapiano ega hea mõni tõeliselt hea pitsakoht ei ole piisavalt lähedal. Aga need sööklad, mis on lähedal on juba nii lähedal et sinna viskaks enne ise jala järele. |
Tead, ma olen ka vahest mõelnud, et telliks mingi ägeda fäänsi roa. Aga siis mõtlen selle peale, et see ilus roog pannakse mingisse jubedasse plastkarpi ja siis kui ma selle kodus lahti teen, on pool elamusest juba kadunud. Miks pean ma restoranirooga plastkarbist sööma nagu mõni metslane?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.09.2022 17:46:36
|
|
|
Ahja. See jäi lisamata, et kui 500m-1km bundle eest saab praegu 7.20eur siis 5km sõitu on 3.82eur 😁
Sauele saab tellida hetkel vapiano solarisest näiteks ja new thaist bussijaama lähedal. Palju õnne kullerile. 9eur saab selöe eest. Samal ajal teed 22-25eur ülilühikestega mustamäel.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.09.2022 17:57:08
|
|
|
Räigelt ebaaus. Mina Mustamäel ei saa ühestki Vapianost tellida.
Re: Bolt - meil oli juttu Woltist hetkel. Bolti mittekasutamise põhjus sama nagu mõnel siinkirjutanul - olen vettinud mäger ja mulle meeldib toidupilte arvutis sirvida.
Miks peaks plastkarbist sööma nagu metslane? Noh, vahel on objektiivseid või subjektiivseid põhjusi mitte tahta kogu seda "restoranielamust". Aga toitu ennast tahaks ikka. Kõhus läheb nagunii kõik segamini
PS ülilühikestest Mustamäel. Olen mõnikord hilja näinud mingeid Bolti või Wolti kottidega tegelasi bussis. Kas mõni teeb neid ülilühikesi jala või viivad koju kotile suunduvad kullerid koti endaga koju (aga ratast ei vii) või mis värk on?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
15.09.2022 18:17:35
|
|
|
Mustamäele (olenevalt asukohast) kulleriga südalinnast süüa tellida on mõttetu. Miks mingit jahtunud rooga süüa?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.09.2022 18:24:14
|
|
|
Oleneb. Mõni roog ei saab edukalt üles soojendada. Mõni ei tahagi sooja. Mõni tahab külma hoopis. Gelato Ladiese jäätist tahaks küll koju kuidagi saada - ise tuues jõuab enne ära sulada, kui jääkotiga järgi ei lähe, mis, mm. Muidugi on variant. Aga ei viitsi.
Ma olen Kadaka Uulitsast ja Kookerist ka täiesti jahtunud road saanud kuigi need on siit kiviga visata. Seepst ei kisugi enam väga kasutama teenust. Tänavanurgalt jõuan ise ka koju sellega niiet ära ei jahtu
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.09.2022 18:39:33
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Räigelt ebaaus. Mina Mustamäel ei saa ühestki Vapianost tellida.
Re: Bolt - meil oli juttu Woltist hetkel. Bolti mittekasutamise põhjus sama nagu mõnel siinkirjutanul - olen vettinud mäger ja mulle meeldib toidupilte arvutis sirvida.
|
Noh see on enda elu keeruliseks tegemine. Arvuti on tööl asjade ajamiseks. Kodus pole PCd olnud 15 aastat ja läpparit pole see aasta kordagi vist avanud. Ei teagi kus see on.
See on juba umbes sinnakanti, et keegi tahab taksot helistades tellida vms 😁
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.09.2022 19:03:30
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
Räigelt ebaaus. Mina Mustamäel ei saa ühestki Vapianost tellida.
Re: Bolt - meil oli juttu Woltist hetkel. Bolti mittekasutamise põhjus sama nagu mõnel siinkirjutanul - olen vettinud mäger ja mulle meeldib toidupilte arvutis sirvida.
|
Noh see on enda elu keeruliseks tegemine. Arvuti on tööl asjade ajamiseks. Kodus pole PCd olnud 15 aastat ja läpparit pole see aasta kordagi vist avanud. Ei teagi kus see on.
See on juba umbes sinnakanti, et keegi tahab taksot helistades tellida vms 😁 |
Mõni teebki kodus tööd...
Minu jaoks teeks elu keerulisemaks, kui ma peaks läppari käest ära panema ja telefoni taga otsima hakkama
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.09.2022 21:39:08
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| ...ja läpparit pole see aasta kordagi vist avanud. Ei teagi kus see on. |
Sa oled lihtsalt tööl kogu aeg.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
17.09.2022 18:08:46
|
|
|
| Sa võid ju neile teada anda, kui see kodanik sulle haiget tegi
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
17.09.2022 18:41:13
|
|
|
| Miks sa üldse seda kontrollisid?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.09.2022 22:36:52
|
|
|
Käsutamise keeld tähendab, et ei saa võõrandada, sõitmist see ei takista, kui TÜV ja kindlustus olemas. Puhas kohtutäituri eralõbu.
Mainekahju on iseasi ja kui auto ikka reaalselt tõesti roigas on. Mis on muidugi subjektiivne arvamus ja ega keegi sunni basic kategooriat valima. Seal ju ongi vaikimisi vanad ja odavad rondid ja sõidu hind ka selle võrra odavam. Kui seal mingi uue keskklassi auto ette saad, siis see on puhas loto ja juhil tõenäoliselt vaja mingid boonussõidud täis teha - teenib hoopis muu kui su 2,50 - 20% Boldile - muud kulud pealt. Basicut tellides tuleb ikkagi arvestada, et lubatud on 3 kohta kliendile ja kui see 4-kesi koos kohvritega lennukale sõitmiseks tellida, ei tasu pahandada, et kõik Getz'i sisse ära ei taha mahtuda.
viimati muutis rex 17.09.2022 22:42:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.09.2022 22:41:33
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Sest auto oli totaalne peldik ja juhi sõiduoskus pehmelt öeldes halb.
Ahjaa... see ununes. Tüüp on selle Audi roikaga mingi teerulliga matsu pannud?
Spoiler 
|
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.09.2022 23:10:41
|
|
|
| rex kirjutas: |
Käsutamise keeld tähendab, et ei saa võõrandada, sõitmist see ei takista, kui TÜV ja kindlustus olemas. Puhas kohtutäituri eralõbu.
Mainekahju on iseasi ja kui auto ikka reaalselt tõesti roigas on. Mis on muidugi subjektiivne arvamus ja ega keegi sunni basic kategooriat valima. Seal ju ongi vaikimisi vanad ja odavad rondid ja sõidu hind ka selle võrra odavam. Kui seal mingi uue keskklassi auto ette saad, siis see on puhas loto ja juhil tõenäoliselt vaja mingid boonussõidud täis teha - teenib hoopis muu kui su 2,50 - 20% Boldile - muud kulud pealt. Basicut tellides tuleb ikkagi arvestada, et lubatud on 3 kohta kliendile ja kui see 4-kesi koos kohvritega lennukale sõitmiseks tellida, ei tasu pahandada, et kõik Getz'i sisse ära ei taha mahtuda. |
Reede õhtul pead õnnelik olema kui selle roikagi saad või siis tõuksiga läbi vihma sõitma.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
18.09.2022 09:38:36
|
|
|
| Bolti kirjadega autost visati suitsukoni aknast välja, kas peaks muret väljendama?
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.09.2022 15:18:09
|
|
|
| Kirjuta bolti rakenduses kaebus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
18.09.2022 15:30:26
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| Bolti kirjadega autost visati suitsukoni aknast välja, kas peaks muret väljendama? |
Jah. Konist on mul poogen, aga ma ei taha ära suitsetatud autos olla. Pärast oma riided haisevad ka koni järgi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.09.2022 22:45:19
|
|
|
Sellega kaine peaga sõita
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
19.09.2022 01:41:25
|
|
|
| No mina ostsingi tõuksi selleks, et täispeaga sõita. Sest kui kaine olen, siis sõidan autoga.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
19.09.2022 10:08:52
|
|
|
Kas siin ei ole tegu jälle klassikaga - kaine peaga ju ei julgekski sellise rakisega sõita?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
19.09.2022 10:27:54
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| No mina ostsingi tõuksi selleks, et täispeaga sõita. Sest kui kaine olen, siis sõidan autoga. |
Mul on nii, et kui sõita vaja, siis olen kaine. Kui kaine pole, siis tuleb kaine autojuht tellida.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|