Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2022 18:22:47 vasta tsitaadiga

Bussiga on täitsa ok tööle sõita. Las keegi teine tegeleb minu sõidutamisega, samal ajal loen telefonist ERR ja HVF.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 07:38:35 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Bussiga on täitsa ok tööle sõita. Las keegi teine tegeleb minu sõidutamisega, samal ajal loen telefonist ERR ja HVF.


Arvestades seda, kus sa elad, peaksid sa tööle tagaistmel sõitma, mitte bussiistmel. icon_biggrin.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 08:23:06 vasta tsitaadiga

Bussil võib ju samuti tagumine iste olla... Samamoodi igal sõjapõgenikul oma buss icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 09:40:57 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
LKits kirjutas:
Bussiga on täitsa ok tööle sõita. Las keegi teine tegeleb minu sõidutamisega, samal ajal loen telefonist ERR ja HVF.


Arvestades seda, kus sa elad, peaksid sa tööle tagaistmel sõitma, mitte bussiistmel. icon_biggrin.gif
Opelil jubedalt kehva istuda tagumisel istmel - pole üldse ruumi, kui katus peal.

Ricki kirjutas:
Bussil võib ju samuti tagumine iste olla... Samamoodi igal sõjapõgenikul oma buss icon_rolleyes.gif

Lahedad istuvadki bussi taga pool.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 09:52:15 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et suure ühise vaenlase (elektriauto) tulekuga peaks diisli ja bensiini mehed sõjakirve maha matma ja liitlastena võitlusesse astuma!

Aga see on muidugi ilmselge, et õigesse sõiduautosse käib ikka bensiin.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2022 09:54:44 vasta tsitaadiga

Masu ajal oli üks "korralik" bemm ikka õlipõletav mitte tankiv icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 09:55:14 vasta tsitaadiga

Igaüks ise otsustab, kas soovib sõita traktoriga või soovib hoopis pintsleid puhastada.
Mina tallan gaasi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2022 09:57:43 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mina tallan gaasi.

icon_lol.gif
päris ohtlik
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 10:38:37 vasta tsitaadiga

Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2022 10:40:09 vasta tsitaadiga

gazpromi süü raudselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 10:49:19 vasta tsitaadiga

See on karburaatorite ajast kui veel kütuse ja õhu segu liikus ühest ja samast avausest silinderisse
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 13:08:33 vasta tsitaadiga

Jänkid siiamaani ütlevad bensiini kohta "gas"
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 13:19:19 vasta tsitaadiga

Jah, sest The Tokes of Hazzard. Ass gas or grass
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.09.2022 13:38:10 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?


Sest eestlane ei armasta uute sõnade kasutuselevõtmist.
Võid teha kampaania "Kiirenduspedaal ausse!"

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.09.2022 14:05:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?


Sest eestlane ei armasta uute sõnade kasutuselevõtmist.
Võid teha kampaania "Kiirenduspedaal ausse!"
nii mõnigi mõistaks seda vist kampaaniana, et kasuta telliskivi vms. ja tõsta teda pidevalt kord parempoolseimale pedaalile ja nagu efekt lõpeb, siis kõrvalolevale ja nii kogu aeg vaheldumisi icon_lol.gif icon_cool.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 14:36:36 vasta tsitaadiga

Täna vist katsetan uuesti seda Circle K tankimist. Peaks endiselt 8 senti olema. Mõtlengi praegu, kas 95 või 98, Miles plus või tavaline. Raske.
Sold OUT kirjutas:
Jah, sest The Tokes of Hazzard. Ass gas or grass

The Tokes? icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 16:01:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Täna vist katsetan uuesti seda Circle K tankimist. Peaks endiselt 8 senti olema. Mõtlengi praegu, kas 95 või 98, Miles plus või tavaline. Raske.
Sold OUT kirjutas:
Jah, sest The Tokes of Hazzard. Ass gas or grass

The Tokes? icon_lol.gif


Mis sulle nalja pakub

http://www.gamingcloud.com/game/the-tokes-of-hazzard.html

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 16:32:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Täna vist katsetan uuesti seda Circle K tankimist. Peaks endiselt 8 senti olema. Mõtlengi praegu, kas 95 või 98, Miles plus või tavaline. Raske.
Sold OUT kirjutas:
Jah, sest The Tokes of Hazzard. Ass gas or grass

The Tokes? icon_lol.gif

Vüta miles plus või oled rott (eeldusel, et see on nendest kõrgema hinnaga, ma pole kursis pintslipesuvee hindadega, võtan alati diislit)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 16:44:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Täna vist katsetan uuesti seda Circle K tankimist. Peaks endiselt 8 senti olema. Mõtlengi praegu, kas 95 või 98, Miles plus või tavaline. Raske.


Jetoilis on 11 sentti odavam kui circccles

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 17:35:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?
CNG ja LPG lobitöö.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 18:02:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?

Aktseleraator võiks olla sobilik ühisnimetaja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 22:08:39 vasta tsitaadiga

Soome.
Eile õnnestus 95E10 eest välja käia 2,099 €/l. Täna soristasin 98E5 eest 2,059 icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2022 08:17:04 vasta tsitaadiga

Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 08:32:47 vasta tsitaadiga

Jetoilis tavadiiliga 1.779
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 11:17:16 vasta tsitaadiga

Alexela esindaja helistas täna ning teatas, et õnn on minu õuele jõudnud:
- ID kaart olevat nüüd ka kliendikaart
- Kütusesoodustus on 6,6 senti liitrilt

Kunagi tõesti sai kliendikaart tehtud.
Korra olen kohvi ostes ennast kliendina registreerinud, kütust pole kunagi neilt ostnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 11:52:51 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna

huvitav, et Neste hulgihind erineb icon_biggrin.gif

mulle pakub Neste täna selliseid hindu:
D - 1,751
95 - 1,641
98 - 1,679

olen regatud, kui Wolt töötaja neil
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2022 12:06:50 vasta tsitaadiga

alles mõni arvas, et veofirmad sõidavad postihinnaga icon_lol.gif
Raudselt ka erinevus mahu järgi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 12:25:26 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Jetoilis tavadiiliga 1.779

Imelik, minu tavadiil on 1,789 thumbs_down.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2022 12:27:52 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Lõpuks kõigil erihinnad
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 12:37:06 vasta tsitaadiga

Rootsi 95E10 1,754 €/L icon_eek.gif


viimati muutis Oisu. 12.09.2022 12:45:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 12:42:52 vasta tsitaadiga

minu nestediil täna 1.774 ja 98 on 1.638
lasin sortsu benakat hulka, tuleb odavam. Käivituba ka paremini. Kuni 10% võib talvel panna. thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 15:19:26 vasta tsitaadiga

1.699 diisel
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 17:57:52 vasta tsitaadiga

Jah, vabandan. Vist oli ikka 1.789. Esimest korda tankisin Kiius


prtv kirjutas:
1.699 diisel


Proovisin ka eile, oligi. Võtsin testiks 10 liitrit

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.09.2022 11:08:51 vasta tsitaadiga

Normaalne koorimine käib postihindadel.
Neste soodukas on 98 1.66 ja 95 1.62
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 11:17:13 vasta tsitaadiga

Lõpuks jõuame olukorrani, kus üldjuhul on igal kliendil erihind ning erijuhtudel kehtib üldhind. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.09.2022 11:53:50 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Lõpuks jõuame olukorrani, kus üldjuhul on igal kliendil erihind ning erijuhtudel kehtib üldhind. icon_lol.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 12:19:52 vasta tsitaadiga

Tõmbasin ka neste wolti sooduse avalduse ära
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 14:09:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tõmbasin ka neste wolti sooduse avalduse ära


Kus seda teha saab? Tahaks ka erihinda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 14:32:01 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tõmbasin ka neste wolti sooduse avalduse ära


Kus seda teha saab? Tahaks ka erihinda icon_biggrin.gif
hakka kõigepealt wolti kulleriks. Ja reaalselt pead ka kullerdama, see ei tohiks toimida, et teed 2 vedu ja terveks eluks soodus käes. Imo nad iga kuu annavad nestele andmed kes on aktiivsed ja kes ei
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 14:34:13 vasta tsitaadiga

Kui palju postihinnast erineb ja kas kehtib kõigile Neste kütustele?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 16:09:49 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kui palju postihinnast erineb ja kas kehtib kõigile Neste kütustele?
siin teemas neid hindu iga nödal suht avaldatud icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 16:18:46 vasta tsitaadiga

Pange tšekist foto kes siin ulemodavalt tankimisest kilkavad.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.09.2022 16:22:54 vasta tsitaadiga

Kedagi ei koti et sa ei usu.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.09.2022 16:39:35 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Pange tšekist foto kes siin ulemodavalt tankimisest kilkavad.


Spoiler Spoiler Spoiler


Noh näiteks eelmise kuu arve pealt.
Tänane hind on 1.66 98 puhul.

Kogused on sellised, sest kaart naise käes. Minu mõlemad autod söövad lpg'd mille hind 0.699 hetkel.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 16:40:59 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Magic kirjutas:
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna

huvitav, et Neste hulgihind erineb icon_biggrin.gif

mulle pakub Neste täna selliseid hindu:
D - 1,751
95 - 1,641
98 - 1,679

olen regatud, kui Wolt töötaja neil


Ok, mul oli see märkamata jäänud. Kas see soodustus ongi eraldi müügihind või lihtsalt "-15s"?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 19:45:06 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
eddvin kirjutas:
Magic kirjutas:
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna

huvitav, et Neste hulgihind erineb icon_biggrin.gif

mulle pakub Neste täna selliseid hindu:
D - 1,751
95 - 1,641
98 - 1,679

olen regatud, kui Wolt töötaja neil




Ok, mul oli see märkamata jäänud. Kas see soodustus ongi eraldi müügihind või lihtsalt "-15s"?


Neste hulgihinnaga on tegemist. Pea iga päev kõigub siia-sinna, postihinnaga pole sel mingit pistmist.

Ei pea olema Wolti töötaja. Nagu korduvalt enne mainitud - mina kirjutasin Neste klienditeenindusse ja küsisin ilusti. Anti.
Manus



viimati muutis BrutaH 13.09.2022 19:46:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 19:46:18 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:

Nagu korduvalt enne mainitud - mina kirjutasin Neste klienditeenindusse ja küsisin ilusti. Anti.
Ma ka kunagi kirjutasin. pakuti -2.5s sooduse asemel lausa -5s soodust icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 19:47:21 vasta tsitaadiga

Siis ei küsind piisavalt ilusasti. Proovi veel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.09.2022 20:38:30 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 11:22:00 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Siis ei küsind piisavalt ilusasti. Proovi veel.


pane enda ilusti küsimise template siia, saavad teised ka hea ale endale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.