Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
LKits
HV Guru
liitunud: 06.09.2007
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
11.09.2022 07:38:35
LKits kirjutas:
Bussiga on täitsa ok tööle sõita. Las keegi teine tegeleb minu sõidutamisega, samal ajal loen telefonist ERR ja HVF.
Arvestades seda, kus sa elad, peaksid sa tööle tagaistmel sõitma, mitte bussiistmel.
_________________ Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
47
tagasi üles
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
11.09.2022 08:23:06
Bussil võib ju samuti tagumine iste olla... Samamoodi igal sõjapõgenikul oma buss
Kommentaarid: 3 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
3
tagasi üles
LKits
HV Guru
liitunud: 06.09.2007
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
11.09.2022 09:52:15
Ma arvan, et suure ühise vaenlase (elektriauto) tulekuga peaks diisli ja bensiini mehed sõjakirve maha matma ja liitlastena võitlusesse astuma!
Aga see on muidugi ilmselge, et õigesse sõiduautosse käib ikka bensiin.
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
Magic
HV Guru
liitunud: 28.12.2001
11.09.2022 09:54:44
Masu ajal oli üks "korralik" bemm ikka õlipõletav mitte tankiv
Kommentaarid: 235 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
201
tagasi üles
LKits
HV Guru
liitunud: 06.09.2007
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
Magic
HV Guru
liitunud: 28.12.2001
11.09.2022 09:57:43
LKits kirjutas:
Mina tallan gaasi.
päris ohtlik
Kommentaarid: 235 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
201
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
liitunud: 08.08.2006
11.09.2022 10:38:37
Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?
_________________LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
35
tagasi üles
Magic
HV Guru
liitunud: 28.12.2001
11.09.2022 10:40:09
gazpromi süü raudselt
Kommentaarid: 235 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
201
tagasi üles
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
11.09.2022 10:49:19
See on karburaatorite ajast kui veel kütuse ja õhu segu liikus ühest ja samast avausest silinderisse
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
81
tagasi üles
Look Right
Anna vin
liitunud: 05.02.2007
11.09.2022 13:08:33
Jänkid siiamaani ütlevad bensiini kohta "gas"
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused H V kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
18
tagasi üles
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
11.09.2022 13:19:19
Jah, sest The Tokes of Hazzard. Ass gas or grass
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
81
tagasi üles
softis
HV Guru
liitunud: 07.09.2004
11.09.2022 13:38:10
salatoimik kirjutas:
Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?
Sest eestlane ei armasta uute sõnade kasutuselevõtmist.
Võid teha kampaania "Kiirenduspedaal ausse!"
_________________www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
21
tagasi üles
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
11.09.2022 14:05:26
softis kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?
Sest eestlane ei armasta uute sõnade kasutuselevõtmist.
Võid teha kampaania "Kiirenduspedaal ausse!"
nii mõnigi mõistaks seda vist kampaaniana, et kasuta telliskivi vms. ja tõsta teda pidevalt kord parempoolseimale pedaalile ja nagu efekt lõpeb, siis kõrvalolevale ja nii kogu aeg vaheldumisi
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
Betamax
HV Guru
liitunud: 29.05.2003
Kommentaarid: 751 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
564
tagasi üles
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
11.09.2022 16:01:34
Betamax kirjutas:
Täna vist katsetan uuesti seda Circle K tankimist. Peaks endiselt 8 senti olema. Mõtlengi praegu, kas 95 või 98, Miles plus või tavaline. Raske.
Sold OUT kirjutas:
Jah, sest The Tokes of Hazzard. Ass gas or grass
The Tokes?
Mis sulle nalja pakub
http://www.gamingcloud.com/game/the-tokes-of-hazzard.html
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
81
tagasi üles
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
11.09.2022 16:32:21
Betamax kirjutas:
Täna vist katsetan uuesti seda Circle K tankimist. Peaks endiselt 8 senti olema. Mõtlengi praegu, kas 95 või 98, Miles plus või tavaline. Raske.
Sold OUT kirjutas:
Jah, sest The Tokes of Hazzard. Ass gas or grass
The Tokes?
Vüta miles plus või oled rott (eeldusel, et see on nendest kõrgema hinnaga, ma pole kursis pintslipesuvee hindadega, võtan alati diislit)
Kommentaarid: 81 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
69
tagasi üles
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
11.09.2022 16:44:13
Betamax kirjutas:
Täna vist katsetan uuesti seda Circle K tankimist. Peaks endiselt 8 senti olema. Mõtlengi praegu, kas 95 või 98, Miles plus või tavaline. Raske.
Jetoilis on 11 sentti odavam kui circccles
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
81
tagasi üles
LKits
HV Guru
liitunud: 06.09.2007
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
11.09.2022 18:02:34
salatoimik kirjutas:
Aga miks autodel on gaasipedaal mitte bensiinipedaal või diislipedaal?
Aktseleraator võiks olla sobilik ühisnimetaja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
11.09.2022 22:08:39
Soome.
Eile õnnestus 95E10 eest välja käia 2,099 €/l. Täna soristasin 98E5 eest 2,059
Kommentaarid: 3 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
3
tagasi üles
Magic
HV Guru
liitunud: 28.12.2001
12.09.2022 08:17:04
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna
Kommentaarid: 235 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
201
tagasi üles
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
12.09.2022 08:32:47
Jetoilis tavadiiliga 1.779
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
81
tagasi üles
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
12.09.2022 11:17:16
Alexela esindaja helistas täna ning teatas, et õnn on minu õuele jõudnud:
- ID kaart olevat nüüd ka kliendikaart
- Kütusesoodustus on 6,6 senti liitrilt
Kunagi tõesti sai kliendikaart tehtud.
Korra olen kohvi ostes ennast kliendina registreerinud, kütust pole kunagi neilt ostnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
34
tagasi üles
eddvin
HV kasutaja
liitunud: 28.08.2008
12.09.2022 11:52:51
Magic kirjutas:
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna
huvitav, et Neste hulgihind erineb
mulle pakub Neste täna selliseid hindu:
D - 1,751
95 - 1,641
98 - 1,679
olen regatud, kui Wolt töötaja neil
Kommentaarid: 62 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
59
tagasi üles
Magic
HV Guru
liitunud: 28.12.2001
12.09.2022 12:06:50
alles mõni arvas, et veofirmad sõidavad postihinnaga
Raudselt ka erinevus mahu järgi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
201
tagasi üles
commer
HV Guru
liitunud: 03.10.2002
12.09.2022 12:25:26
Sold OUT kirjutas:
Jetoilis tavadiiliga 1.779
Imelik, minu tavadiil on 1,789
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
Kommentaarid: 928 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
2 ::
714
tagasi üles
Magic
HV Guru
liitunud: 28.12.2001
12.09.2022 12:27:52
Lõpuks kõigil erihinnad
Kommentaarid: 235 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
201
tagasi üles
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
12.09.2022 12:37:06
Rootsi 95E10 1,754 €/L
viimati muutis Oisu. 12.09.2022 12:45:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
3
tagasi üles
Hiid
HV Guru
liitunud: 23.03.2002
12.09.2022 12:42:52
minu nestediil täna 1.774 ja 98 on 1.638
lasin sortsu benakat hulka, tuleb odavam. Käivituba ka paremini. Kuni 10% võib talvel panna.
_________________ Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
512
tagasi üles
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
12.09.2022 15:19:26
1.699 diisel
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
1 ::
73
tagasi üles
Sold OUT
no credit
liitunud: 30.07.2002
12.09.2022 17:57:52
Jah, vabandan. Vist oli ikka 1.789. Esimest korda tankisin Kiius
prtv kirjutas:
1.699 diisel
Proovisin ka eile, oligi. Võtsin testiks 10 liitrit
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
1 ::
81
tagasi üles
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
13.09.2022 11:08:51
Normaalne koorimine käib postihindadel.
Neste soodukas on 98 1.66 ja 95 1.62
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
78
tagasi üles
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
13.09.2022 11:17:13
Lõpuks jõuame olukorrani, kus üldjuhul on igal kliendil erihind ning erijuhtudel kehtib üldhind.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
158
tagasi üles
Magic
HV Guru
liitunud: 28.12.2001
13.09.2022 11:53:50
bladerunner kirjutas:
Lõpuks jõuame olukorrani, kus üldjuhul on igal kliendil erihind ning erijuhtudel kehtib üldhind.
Kommentaarid: 235 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
201
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
liitunud: 08.08.2006
13.09.2022 12:19:52
Tõmbasin ka neste wolti sooduse avalduse ära
_________________LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
35
tagasi üles
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
13.09.2022 14:09:12
salatoimik kirjutas:
Tõmbasin ka neste wolti sooduse avalduse ära
Kus seda teha saab? Tahaks ka erihinda
Kommentaarid: 84 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
74
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
liitunud: 08.08.2006
13.09.2022 14:32:01
walkman kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Tõmbasin ka neste wolti sooduse avalduse ära
Kus seda teha saab? Tahaks ka erihinda
hakka kõigepealt wolti kulleriks. Ja reaalselt pead ka kullerdama, see ei tohiks toimida, et teed 2 vedu ja terveks eluks soodus käes. Imo nad iga kuu annavad nestele andmed kes on aktiivsed ja kes ei
_________________LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
35
tagasi üles
anubis
HV Guru
liitunud: 08.06.2002
13.09.2022 14:34:13
Kui palju postihinnast erineb ja kas kehtib kõigile Neste kütustele?
Kommentaarid: 337 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
283
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
liitunud: 08.08.2006
13.09.2022 16:09:49
anubis kirjutas:
Kui palju postihinnast erineb ja kas kehtib kõigile Neste kütustele?
siin teemas neid hindu iga nödal suht avaldatud
_________________LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
35
tagasi üles
DVDRW
HV Guru
liitunud: 13.10.2003
13.09.2022 16:18:46
Pange tšekist foto kes siin ulemodavalt tankimisest kilkavad.
Kommentaarid: 28 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
27
tagasi üles
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
13.09.2022 16:22:54
Kedagi ei koti et sa ei usu.
Kommentaarid: 209 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
5 ::
175
tagasi üles
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
13.09.2022 16:39:35
DVDRW kirjutas:
Pange tšekist foto kes siin ulemodavalt tankimisest kilkavad.
Spoiler
Noh näiteks eelmise kuu arve pealt.
Tänane hind on 1.66 98 puhul.
Kogused on sellised, sest kaart naise käes. Minu mõlemad autod söövad lpg'd mille hind 0.699 hetkel.
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
78
tagasi üles
anubis
HV Guru
liitunud: 08.06.2002
13.09.2022 16:40:59
eddvin kirjutas:
Magic kirjutas:
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna
huvitav, et Neste hulgihind erineb
mulle pakub Neste täna selliseid hindu:
D - 1,751
95 - 1,641
98 - 1,679
olen regatud, kui Wolt töötaja neil
Ok, mul oli see märkamata jäänud. Kas see soodustus ongi eraldi müügihind või lihtsalt "-15s"?
Kommentaarid: 337 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
283
tagasi üles
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
13.09.2022 19:45:06
anubis kirjutas:
eddvin kirjutas:
Magic kirjutas:
Neste diisel oli vist eridiiliga 1.78 täna
huvitav, et Neste hulgihind erineb
mulle pakub Neste täna selliseid hindu:
D - 1,751
95 - 1,641
98 - 1,679
olen regatud, kui Wolt töötaja neil
Ok, mul oli see märkamata jäänud. Kas see soodustus ongi eraldi müügihind või lihtsalt "-15s"?
Neste hulgihinnaga on tegemist. Pea iga päev kõigub siia-sinna, postihinnaga pole sel mingit pistmist.
Ei pea olema Wolti töötaja. Nagu korduvalt enne mainitud - mina kirjutasin Neste klienditeenindusse ja küsisin ilusti. Anti.
Manus
viimati muutis BrutaH 13.09.2022 19:46:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
salatoimik
HV Guru
liitunud: 08.08.2006
13.09.2022 19:46:18
BrutaH kirjutas:
Nagu korduvalt enne mainitud - mina kirjutasin Neste klienditeenindusse ja küsisin ilusti. Anti.
Ma ka kunagi kirjutasin. pakuti -2.5s sooduse asemel lausa -5s soodust
_________________LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
35
tagasi üles
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
13.09.2022 19:47:21
Siis ei küsind piisavalt ilusasti. Proovi veel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
Magic
HV Guru
liitunud: 28.12.2001
Kommentaarid: 235 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
201
tagasi üles
Leinö
HV veteran
liitunud: 07.05.2008
14.09.2022 11:22:00
BrutaH kirjutas:
Siis ei küsind piisavalt ilusasti. Proovi veel.
pane enda ilusti küsimise template siia, saavad teised ka hea ale endale
Kommentaarid: 34 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
33
tagasi üles