Keegi siin juba Grounded mode läbi mänginud ka on? Tõsine katsumus
momendil mäng pooleli teiste asjade tõttu,aga jõuan kohe kevad episoodi,ühesõnaga lõpupoole,on olnud ikka teatud raskeid kohti,enamus ikka hiilides läbi siiani teinud,põhirelv vibu _________________
Hotelli keldri Bloater oli üpris raske koht ning elektrijaama rünnakule vastu hakkamine
Ma mängisin Groundediga kuskile veerandi peale, aga kuna samal ajal üritasin ka kõiki collectibleid kokku korjata, siis lükkasin Survivorile ümber.
Spoiler
Hotelli keldri Bloaterist peaks saama joostes mööda. Kõigepealt puhastad klickeritest ala ära ja võtad keycardi. Seejärel tõmbad generaatori käima ja kütad sajaga ukseni, enne kui see ilmuv Bloater asjast aru saab.
Minu jaoks oli üks raskemaid kohti varsti peale seda, kui Davidiga tuttavaks saad - mingis suures ruumis, kus igast küljest tuleb vastaseid ja kogu pull lõpeb Bloateri ilmumisega. Seal oli phms iga raskustasemega ikka tükk tegemist.
Keegi siin juba Grounded mode läbi mänginud ka on? Tõsine katsumus
Ma tegin läbi.... Teatud kohad on rasked. Viitsiks nüüd need multiplayer trofeed ka ära teha, siis 100%. Ma olin ise arvatavasti lohakas, aga grounded modiga oli kogu aeg kõik ammo otsas.
Spoiler
Kusjuures kõige enam sain surma selle esimese bloateri juures. Pärast harjus ära juba.
Teine raske koht oli suburbsis, kus Ellie ja Sam aitavad ust lahti teha ning samal ajal peab infectediga sõdima.
Groundediga mängides avastasin ka selle, et suburbsi peatüki lõpus on võimalik päris kergelt sinna majja saada. Tuleb vasakult minna ja ~4 tüübist mööda hiilida.
seda mängu tulekski aint Grounded modes läbi mängida, siis tekibki tõeline ellujäämise tunne peale hoopis teine adrenaliin kui kari klickereid peale lendab
seda mängu tulekski aint Grounded modes läbi mängida, siis tekibki tõeline ellujäämise tunne peale hoopis teine adrenaliin kui kari klickereid peale lendab
sul on õigus,selle mängu õigetunnetuse annabki survior või siis grounded mode,alla selle isegi hardiga rikub mängu tunde juba ära,eriti veel kui läbi seinte nägemine,see asi võiks isegi hardiga juba ära olla,esimest korda panin hardiga läbi,siis kuskil veerandi peal juba seda ei kasutanud,mängu vist juba kokku 4 korda mänginud _________________
Neelasin ikka nüüd konksu küll. Kes küll niisugust kääridega seenzombide tapmist on
maailma parimaks mänguks promonud .Mannetu dejavu mängudest Resistance FoM ja RE4,
Ainuke uus on ühekordsel pussitamisel ära kuluvad käärid !!!!!
Müügi kuulutus Kuldses Börsis
Neelasin ikka nüüd konksu küll. Kes küll niisugust kääridega seenzombide tapmist on
maailma parimaks mänguks promonud .Mannetu dejavu mängudest Resistance FoM ja RE4,
Ainuke uus on ühekordsel pussitamisel ära kuluvad käärid !!!!!
Müügi kuulutus Kuldses Börsis
Tundub, et mängisid 20 minutit ja kõik? ... See pole NFS või COD/BF4 mille tunnetuse saad 15 minutiga, seda peab hea paar tundi mängima ja siis tule kostma kui hea/halb on. ise arvasin ka esimese pooltunni möödudes ,et jama... aga mida edasi seda paremaks läheb. _________________
Asi on kaugel RE ja muudest ellujäämis mängudest.
Mängi see läbi kõige raskema peal nii, et kedagi maha ei koksa ja siis tule tagasi...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
mainiks lihtsalt ära,et soetasin psnist omale kuna midagi mängida enam pole ja kõik tuttavad kiitsid ,kuid võta näpust.Panin kohe survival mode peale olen pea lõpus omadega nüüd,kuid esimest korda rahast täitsa kahju ja et ei ostnud poest,muidu saaks vähemalt kellelegi maha müüa,kuid jah pole enam midagi sellega peale hakta ja ei viitsi enam seda mängida ka,niigi sai palju võimalusi.Multiplayer tundus ok kui mitme tuttavaga,parem kui mängu teema enesest,aga jälle kellele kuidas,minule pole kunagi zombie teemad istunud,sest ei suuda süveneda ega nautida sellist mängu. _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
"mulle zombie mängud üldiselt ei meeldi ja kogu sedasorti teema ei lähe üldse peale" -> mida sa siis lootsid, kriminaal romaani tulnukatega? Elementaarne oleks siis eeldada, et antud mäng ei sobi ja ei ole meelepärane. Demo olemas, proovinud seda
Mäng on jah natuke lihtsakoeline, kohati kaheldava AI'ga ning kaas AI jookseb nagu sõge kana pidevalt ringi. Aga gameplay kui tervik oli täitsa hää, story ja esitlus olid väga hääd.
Ise ootasin kah midagi paremat aga midagi väga hullu see kah ei ole, et oleks tahtnud pooleni jätta. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Polnud demot,et proovida ps4 poes. Ja nagu mainisin polnud midagi enam mängida.Eks minu oma viga muidugist ma vaatasin enne ostu gameplay ja trailereid ja eks sisemuselt oligi tunne,et kohe kuidagi pole mulle see värk Minu lemmik mängudeks on UFC,War thunder.Gta,fifa ja ega rohkem hetkel polegi midagi.Ma vahest soovin,et mulle meeldiks shooterid nagu paljudele,aga no ei suuda süveneda ega ei saa rahuldust piupiu värgist.Kunagi sõbraga sai arvutitele ostetud bad company 2 seda me online tagusime kuni kolisin cambodiasse,kuna seal ei võimalda internet online mängimist väga.Muidu lemmikutest lemmik on kindlasti FSX mida ma juba pea 3 aastat järjest teinud ja veetnud väga palju aega boingutes isegi enne oma reise lennanud läbi kõik teed seal aga no see pc maailm juba _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Äkiline emotsionaalne ost nüüdseks odavalt maha müüdud. Tahtsin ju teada selle populaarsuse põhjust ,
aga ei mõistnud. Mängisin vähemalt 5 tundi, ei meeldinud üldine loo poliitiline põhi ;
Kommunistlik-anarhistlik "õige" organisatsioon VS "paha" armee ja korra vastu.
Ostu mõjutasid kahtlemata Dead Nation ja Blacklight Retribution onslaught
mängimine .Playstation 4 ostsin esmalt mutiplayeris mängimiseks,
inimene VS inimene. Jutustav mäng, mängija VS mängu autorid hetkel väga ei huvita,tüdinenud.
huvitav saab olema... kas ainult filmi ja story osas tehakse areng koos kohustusliku pildi iluga või suudetakse seekord gameplay osas midagist detailsemat kah korda saata... _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
lugu oli täitsa asjalik kuigi natuke etteaimatav...
film on lahe aga vahest tahaks midagi üle harju keskmise mängida kah...
näis kui ruttu valmis treitakse
mängu oli seal küll kõige raskema tasemega,mul kulus 20 tundi,normaliga jooksid läbi või
kui tahad ainult mängida,mängi cs,lol-i või mp mänge,stoory mängud peavadki sellised välja nägema millel ikka sisu ka on _________________
lugu oli täitsa asjalik kuigi natuke etteaimatav...
film on lahe aga vahest tahaks midagi üle harju keskmise mängida kah...
näis kui ruttu valmis treitakse
mängu oli seal küll kõige raskema tasemega,mul kulus 20 tundi,normaliga jooksid läbi või
kui tahad ainult mängida,mängi cs,lol-i või mp mänge,stoory mängud peavadki sellised välja nägema millel ikka sisu ka on
Kas ma mainisin, et mäng on lühike ja kergelt läbi joostav? Omastarust mitte. Ette öeldes, ütlen juba ära, et mäng meeldis aga... 10X korruta vana plaati, et nn" lugu" ja filmi elamus oli vägev kuigi jah, etteaimatav. Ma ütlesin, et gameplay (peab ing.k panema muidu ei saa keegi aru) on natuke nadi võitu ja võiks kusagilt suunas uuenduslikum või edasi areneda. Mitte ainult graafika iga aasta uus, mäng same old shit all over again.
Mäng ei too nn "gameplay" osas midagi uut ega tee midagi paremini mida juba tehtud ei ole.
AI on loll nagu laua jalg kohati. Eriti see tegelane kes sinuga kaasas oli. Jookseb ringi, laamendab ja oppa - mitte keegi EI näe teada kunagi.
Vastaste laipu peita ei saa. Vastaseid niisama ilma tapmata eemaldada ei saa. Vastastel mingit ideoloogilist taiplikust loota ei tasu. Keegi sind märkab siis läheb klassikaliseks - tormame talle peale ja leiame ta suht igatpidi ülesse. Hiilimis mänguks seda eriti nimetada ei saa ja kui üritaks on ta selles osas suht vilets.
Eih mäng on tore, hetkel remastered käsil uuesti läbitegemisel ja viga väga ei ole. Aga mingit "wow" momenti seal ei ole. Same old, same old. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
lugu oli täitsa asjalik kuigi natuke etteaimatav...
film on lahe aga vahest tahaks midagi üle harju keskmise mängida kah...
näis kui ruttu valmis treitakse
mängu oli seal küll kõige raskema tasemega,mul kulus 20 tundi,normaliga jooksid läbi või
kui tahad ainult mängida,mängi cs,lol-i või mp mänge,stoory mängud peavadki sellised välja nägema millel ikka sisu ka on
Kas ma mainisin, et mäng on lühike ja kergelt läbi joostav? Omastarust mitte. Ette öeldes, ütlen juba ära, et mäng meeldis aga... 10X korruta vana plaati, et nn" lugu" ja filmi elamus oli vägev kuigi jah, etteaimatav. Ma ütlesin, et gameplay (peab ing.k panema muidu ei saa keegi aru) on natuke nadi võitu ja võiks kusagilt suunas uuenduslikum või edasi areneda. Mitte ainult graafika iga aasta uus, mäng same old shit all over again.
Mäng ei too nn "gameplay" osas midagi uut ega tee midagi paremini mida juba tehtud ei ole.
AI on loll nagu laua jalg kohati. Eriti see tegelane kes sinuga kaasas oli. Jookseb ringi, laamendab ja oppa - mitte keegi EI näe teada kunagi.
Vastaste laipu peita ei saa. Vastaseid niisama ilma tapmata eemaldada ei saa. Vastastel mingit ideoloogilist taiplikust loota ei tasu. Keegi sind märkab siis läheb klassikaliseks - tormame talle peale ja leiame ta suht igatpidi ülesse. Hiilimis mänguks seda eriti nimetada ei saa ja kui üritaks on ta selles osas suht vilets.
Eih mäng on tore, hetkel remastered käsil uuesti läbitegemisel ja viga väga ei ole. Aga mingit "wow" momenti seal ei ole. Same old, same old.
mina jälle mängisin suurem osa hiilides läbi ja väga edukalt,oligi ja pidi olema kohti kus pidigi ainult nendega võitlema,et edasi saada,aga suurem osa sai kõik võetud hiilides maha sest grounded modega mängides oli kõike asju vähe ja pidi asju kokku hoidma,hardiga seda mängu üldse ei soovita mängida,rikub mängu elamuse ära.Ja miks sa pead laippu peitma ega see hitman pole.
Sellegi poolest on the last of us pannud suure punkti mängutööstusele,natuke mõtlemisaininet milline peab üks hea stoory mäng olema,selles mõttes au ja kiitus naughty dogi stuudiole,selliseid häid stoori mänge võiks rohkem olla,aga selliseid vist ainult ühe käe sõrmedel võib minu 25 aasta mänguajaloos üle lugeda.Unchartedi seeria ka väga koralik seiklus stoory ja tomb raider ka vaikselt tiksub järgi neile _________________
Laipu eest ära tirida, et saaks natukenegi keerukamat mängu arendada. AI leiab ju oma kaaslase tukkuva kere ülesse ja teab, et keegi teeb pahandust. Sellest tuimalt mööda kõndida ja mitte midagi märgata on jaburam AI käitumine. Hard mode'iga ainuke viis mängida, muidu on mäng liiga kerge ja läbi joostav Mängul ei ole eriti sügavat sisu ja detailsust , avastamisrõõmu "gameplay" osas. Muud midagi.
Tomb Raider vaikselt muutub holluwoodu action jacson super awesome explosion mänguks... mäng, mis vanasti oli rohkem puzlede ja nuputamise peale viidud. Seega ei ütleks, et see areng on. Rohkem on uus Tomb Raider täiesti teise teemaga mäng kui vanasti Cinematic awesome mänge on piisavalt ja kui neil graafika välja võtta ning uurida mängu algset ülesehitust siis on nad väga lihtsakoelised ehk siis suht midagi pole muutunud aastate jooksul
Tomb Raider meeldib suht, Last of Us oli kena vaadata aga mingit hämmastavat elamust mängivuse osas ei ole eriti. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Tundub, et eisaa jalle katte launch paeval Euronicist, loll ka ei opi, ikka tellin. Kusimus kas on olemas ka alternatiiv kohti kust voimalus sarnaseid oste teha? _________________
Euronicsis oli vist kiireim hoopis samal päeval poodi astuda. Karbitooteid pole aastaid ostnud, meenub gamestar.ee kohalikest. Suurem osa sai inglismaalt game.co.uk ja zavvi-st eeltellitud ja mäng oli õigel päeval postkastis
Muidugi kümne aastaga ja brexiti tõttu võivad hinnad/logistika teised olla.
Tundub, et eisaa jalle katte launch paeval Euronicist, loll ka ei opi, ikka tellin. Kusimus kas on olemas ka alternatiiv kohti kust voimalus sarnaseid oste teha?
Tundub, et eisaa jalle katte launch paeval Euronicist, loll ka ei opi, ikka tellin. Kusimus kas on olemas ka alternatiiv kohti kust voimalus sarnaseid oste teha?
Osta digitaalselt, minuti pealt saad mängida release päeval
Euronicsis oli vist kiireim hoopis samal päeval poodi astuda. Karbitooteid pole aastaid ostnud, meenub gamestar.ee kohalikest. Suurem osa sai inglismaalt game.co.uk ja zavvi-st eeltellitud ja mäng oli õigel päeval postkastis
Muidugi kümne aastaga ja brexiti tõttu võivad hinnad/logistika teised olla.
Last of Us 2'iga oli selline pull lugu, et samamoodi eeltellisin Euronicist. Pidi siis samamoodi reede launch paeval joudma poodi aga eijoudnud.Kaisin reedel siis kohapeal ohtul et kas on tulnud, vastus oli eitav ning eiteadnud ka kuna tulevad. Vaatasin laupaeva louna paiku Euronicsi kodulehel kas laos olemas ja naitas et Tartu poodides (kaubamaja,lounakas) olemas ja ruttasin kohe esialgu kaubamajja, seal oeldi,et eiole veel tulnud kuigi kohapeal naitas,et olemas siis laksin kohe lounaka seal oli olemas ja andsin teada et mul eeltellitud kas on voimalik mangu saada siis vastati, et eeltellijatel on erineva pakid ja nende pakk tuleb alles teisipaeval. Nagu mida fakki mis kasu on eeltellimusel kui reede pidi kohal olema mang, laup joudis okei pole hullu 1 paev delay aga katte saan alles oma paki teisp?! Onneks oli vahe targem klienditeenindaja kes pakkus mulle eeltellimuse tuhistamine ja ostan mangu kohapealt . Sama asi juhtus ka Ghost of Tsushima'ga kus samamoodi pidin oma tellimuse kohapeal tuhistama kuna mang oli poes olemas kuid katte saan hiljem... Muidugi on lisaks veel paar mangu mis hilinenud.
heretic666 kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Tundub, et eisaa jalle katte launch paeval Euronicist, loll ka ei opi, ikka tellin. Kusimus kas on olemas ka alternatiiv kohti kust voimalus sarnaseid oste teha?
Osta digitaalselt, minuti pealt saad mängida release päeval
See on ulihea viis aga ma nagu eiraatsi 80 euri magama panna ja jaab kontole, plaadi saad vahemalt release mangude puhul 50iga edasi myya. _________________
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.