Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/PS4] The Last of Us märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 15:50:53 vasta tsitaadiga

Keegi siin juba Grounded mode läbi mänginud ka on? Tõsine katsumus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.09.2014 16:32:36 vasta tsitaadiga

Eip, hetkel teen storyt läbi , et siis DLC järgi teha , ei mäleta eriti enam mis PS3-me versioonil tehtud sai icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2014 22:50:14 vasta tsitaadiga

Olen grounded modega kuskil poole peal päris raske
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 21.09.2014 23:15:48 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Keegi siin juba Grounded mode läbi mänginud ka on? Tõsine katsumus icon_biggrin.gif



momendil mäng pooleli teiste asjade tõttu,aga jõuan kohe kevad episoodi,ühesõnaga lõpupoole,on olnud ikka teatud raskeid kohti,enamus ikka hiilides läbi siiani teinud,põhirelv vibu

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 08:05:48 vasta tsitaadiga

Hotelli keldri Bloater oli üpris raske koht ning elektrijaama rünnakule vastu hakkamine
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 09:29:03 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Hotelli keldri Bloater oli üpris raske koht ning elektrijaama rünnakule vastu hakkamine


Ma mängisin Groundediga kuskile veerandi peale, aga kuna samal ajal üritasin ka kõiki collectibleid kokku korjata, siis lükkasin Survivorile ümber.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 12:42:09 vasta tsitaadiga

Bloateri
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 15:16:16 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Keegi siin juba Grounded mode läbi mänginud ka on? Tõsine katsumus icon_biggrin.gif


Ma tegin läbi.... Teatud kohad on rasked. icon_razz.gif Viitsiks nüüd need multiplayer trofeed ka ära teha, siis 100%. thumbs_up.gif Ma olin ise arvatavasti lohakas, aga grounded modiga oli kogu aeg kõik ammo otsas.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 15:27:55 vasta tsitaadiga

seda mängu tulekski aint Grounded modes läbi mängida, siis tekibki tõeline ellujäämise tunne peale icon_biggrin.gif hoopis teine adrenaliin kui kari klickereid peale lendab
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 23.09.2014 20:00:02 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
seda mängu tulekski aint Grounded modes läbi mängida, siis tekibki tõeline ellujäämise tunne peale icon_biggrin.gif hoopis teine adrenaliin kui kari klickereid peale lendab


sul on õigus,selle mängu õigetunnetuse annabki survior või siis grounded mode,alla selle isegi hardiga rikub mängu tunde juba ära,eriti veel kui läbi seinte nägemine,see asi võiks isegi hardiga juba ära olla,esimest korda panin hardiga läbi,siis kuskil veerandi peal juba seda ei kasutanud,mängu vist juba kokku 4 korda mänginud icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 24.09.2014 20:28:17 vasta tsitaadiga

Neelasin ikka nüüd konksu küll. Kes küll niisugust kääridega seenzombide tapmist on
maailma parimaks mänguks promonud .Mannetu dejavu mängudest Resistance FoM ja RE4,
Ainuke uus on ühekordsel pussitamisel ära kuluvad käärid !!!!!
Müügi kuulutus Kuldses Börsis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 25.09.2014 15:59:53 vasta tsitaadiga

Qmmaline kirjutas:
Neelasin ikka nüüd konksu küll. Kes küll niisugust kääridega seenzombide tapmist on
maailma parimaks mänguks promonud .Mannetu dejavu mängudest Resistance FoM ja RE4,
Ainuke uus on ühekordsel pussitamisel ära kuluvad käärid !!!!!
Müügi kuulutus Kuldses Börsis


Tundub, et mängisid 20 minutit ja kõik? ... See pole NFS või COD/BF4 mille tunnetuse saad 15 minutiga, seda peab hea paar tundi mängima ja siis tule kostma kui hea/halb on. ise arvasin ka esimese pooltunni möödudes ,et jama... aga mida edasi seda paremaks läheb.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 16:07:00 vasta tsitaadiga

Asi on kaugel RE ja muudest ellujäämis mängudest.
Mängi see läbi kõige raskema peal nii, et kedagi maha ei koksa ja siis tule tagasi...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 25.09.2014 21:29:18 vasta tsitaadiga

mainiks lihtsalt ära,et soetasin psnist omale kuna midagi mängida enam pole ja kõik tuttavad kiitsid ,kuid võta näpust.Panin kohe survival mode peale olen pea lõpus omadega nüüd,kuid esimest korda rahast täitsa kahju ja et ei ostnud poest,muidu saaks vähemalt kellelegi maha müüa,kuid jah pole enam midagi sellega peale hakta ja ei viitsi enam seda mängida ka,niigi sai palju võimalusi.Multiplayer tundus ok kui mitme tuttavaga,parem kui mängu teema enesest,aga jälle kellele kuidas,minule pole kunagi zombie teemad istunud,sest ei suuda süveneda ega nautida sellist mängu.
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 26.09.2014 09:31:32 vasta tsitaadiga

Lihtsalt pean kommenteerima, kuna "Last of Us" on minu mängimis ajaloos TOP1 mäng.

Lugupeetud Qmmaline ja dreadlock, mis on teie lemmik mängudeks?
Äkki leian uue lemmiku.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 10:01:01 vasta tsitaadiga

jep minujaoks samuti, last of us on hoopis teistsugune mängimise elamus
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 10:06:34 vasta tsitaadiga

"mulle zombie mängud üldiselt ei meeldi ja kogu sedasorti teema ei lähe üldse peale" -> mida sa siis lootsid, kriminaal romaani tulnukatega? Elementaarne oleks siis eeldada, et antud mäng ei sobi ja ei ole meelepärane. Demo olemas, proovinud seda doh.gif



Mäng on jah natuke lihtsakoeline, kohati kaheldava AI'ga ning kaas AI jookseb nagu sõge kana pidevalt ringi. Aga gameplay kui tervik oli täitsa hää, story ja esitlus olid väga hääd. thumbs_up.gif

Ise ootasin kah midagi paremat aga midagi väga hullu see kah ei ole, et oleks tahtnud pooleni jätta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 26.09.2014 11:22:27 vasta tsitaadiga

Minu jaoks ka top 1 mäng,selles zanris pole ühtegi teist mängu kaugeltki vastu panna thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 26.09.2014 12:52:29 vasta tsitaadiga

Polnud demot,et proovida ps4 poes. Ja nagu mainisin polnud midagi enam mängida.Eks minu oma viga muidugist ma vaatasin enne ostu gameplay ja trailereid ja eks sisemuselt oligi tunne,et kohe kuidagi pole mulle see värk Minu lemmik mängudeks on UFC,War thunder.Gta,fifa ja ega rohkem hetkel polegi midagi.Ma vahest soovin,et mulle meeldiks shooterid nagu paljudele,aga no ei suuda süveneda ega ei saa rahuldust piupiu värgist.Kunagi sõbraga sai arvutitele ostetud bad company 2 seda me online tagusime kuni kolisin cambodiasse,kuna seal ei võimalda internet online mängimist väga.Muidu lemmikutest lemmik on kindlasti FSX mida ma juba pea 3 aastat järjest teinud ja veetnud väga palju aega boingutes icon_smile.gif isegi enne oma reise lennanud läbi kõik teed seal icon_smile.gif aga no see pc maailm juba
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 29.09.2014 16:52:08 vasta tsitaadiga

Äkiline emotsionaalne ost nüüdseks odavalt maha müüdud. Tahtsin ju teada selle populaarsuse põhjust ,
aga ei mõistnud. Mängisin vähemalt 5 tundi, ei meeldinud üldine loo poliitiline põhi ;
Kommunistlik-anarhistlik "õige" organisatsioon VS "paha" armee ja korra vastu.
Ostu mõjutasid kahtlemata Dead Nation ja Blacklight Retribution onslaught
mängimine .Playstation 4 ostsin esmalt mutiplayeris mängimiseks,
inimene VS inimene. Jutustav mäng, mängija VS mängu autorid hetkel väga ei huvita,tüdinenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2016 14:32:13 vasta tsitaadiga

http://www.naughtydog.com/site/post/the_last_of_us_deadly_new_multiplayer_add_ons/

EDIT:
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-the-last-of-us-remastered-patch-108-for-ps4-pro-analysed

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 09.12.2016 16:39:22 vasta tsitaadiga

Tiiser. Osa kaks on tulekul.


Link
[/url]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 09.12.2016 18:32:25 vasta tsitaadiga

Minu top 1 mäng mängu ajaloos ja teist osa ootan kannatamatult,aga enne 2018 aastat kindlasti ilmavalgust ei näe thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2016 21:06:24 vasta tsitaadiga

huvitav saab olema... kas ainult filmi ja story osas tehakse areng koos kohustusliku pildi iluga või suudetakse seekord gameplay osas midagist detailsemat kah korda saata...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2016 12:36:02 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on see kah nr1 mäng üldse. icon_smile.gif

dreadlock ja Qmmaline võivad siis koos FF XV-d nautida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2016 12:41:18 vasta tsitaadiga

vähe on jah tõsise looga mänge, üks nendest on vähemalt The Last of Us
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2016 23:20:00 vasta tsitaadiga

lugu oli täitsa asjalik kuigi natuke etteaimatav...
film on lahe aga vahest tahaks midagi üle harju keskmise mängida kah...

näis kui ruttu valmis treitakse beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 11.12.2016 03:46:03 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
lugu oli täitsa asjalik kuigi natuke etteaimatav...
film on lahe aga vahest tahaks midagi üle harju keskmise mängida kah...

näis kui ruttu valmis treitakse beer_yum.gif


mängu oli seal küll kõige raskema tasemega,mul kulus 20 tundi,normaliga jooksid läbi või icon_biggrin.gif
kui tahad ainult mängida,mängi cs,lol-i või mp mänge,stoory mängud peavadki sellised välja nägema millel ikka sisu ka on

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 11:02:53 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
angel kirjutas:
lugu oli täitsa asjalik kuigi natuke etteaimatav...
film on lahe aga vahest tahaks midagi üle harju keskmise mängida kah...

näis kui ruttu valmis treitakse beer_yum.gif


mängu oli seal küll kõige raskema tasemega,mul kulus 20 tundi,normaliga jooksid läbi või icon_biggrin.gif
kui tahad ainult mängida,mängi cs,lol-i või mp mänge,stoory mängud peavadki sellised välja nägema millel ikka sisu ka on


Kas ma mainisin, et mäng on lühike ja kergelt läbi joostav? Omastarust mitte. Ette öeldes, ütlen juba ära, et mäng meeldis aga... 10X korruta vana plaati, et nn" lugu" ja filmi elamus oli vägev kuigi jah, etteaimatav. Ma ütlesin, et gameplay (peab ing.k panema muidu ei saa keegi aru) on natuke nadi võitu ja võiks kusagilt suunas uuenduslikum või edasi areneda. Mitte ainult graafika iga aasta uus, mäng same old shit all over again.

Mäng ei too nn "gameplay" osas midagi uut ega tee midagi paremini mida juba tehtud ei ole.
AI on loll nagu laua jalg kohati. Eriti see tegelane kes sinuga kaasas oli. Jookseb ringi, laamendab ja oppa - mitte keegi EI näe teada kunagi.
Vastaste laipu peita ei saa. Vastaseid niisama ilma tapmata eemaldada ei saa. Vastastel mingit ideoloogilist taiplikust loota ei tasu. Keegi sind märkab siis läheb klassikaliseks - tormame talle peale ja leiame ta suht igatpidi ülesse. Hiilimis mänguks seda eriti nimetada ei saa ja kui üritaks on ta selles osas suht vilets.

Eih mäng on tore, hetkel remastered käsil uuesti läbitegemisel ja viga väga ei ole. Aga mingit "wow" momenti seal ei ole. Same old, same old.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 11.12.2016 12:41:23 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Vici kirjutas:
angel kirjutas:
lugu oli täitsa asjalik kuigi natuke etteaimatav...
film on lahe aga vahest tahaks midagi üle harju keskmise mängida kah...

näis kui ruttu valmis treitakse beer_yum.gif


mängu oli seal küll kõige raskema tasemega,mul kulus 20 tundi,normaliga jooksid läbi või icon_biggrin.gif
kui tahad ainult mängida,mängi cs,lol-i või mp mänge,stoory mängud peavadki sellised välja nägema millel ikka sisu ka on


Kas ma mainisin, et mäng on lühike ja kergelt läbi joostav? Omastarust mitte. Ette öeldes, ütlen juba ära, et mäng meeldis aga... 10X korruta vana plaati, et nn" lugu" ja filmi elamus oli vägev kuigi jah, etteaimatav. Ma ütlesin, et gameplay (peab ing.k panema muidu ei saa keegi aru) on natuke nadi võitu ja võiks kusagilt suunas uuenduslikum või edasi areneda. Mitte ainult graafika iga aasta uus, mäng same old shit all over again.

Mäng ei too nn "gameplay" osas midagi uut ega tee midagi paremini mida juba tehtud ei ole.
AI on loll nagu laua jalg kohati. Eriti see tegelane kes sinuga kaasas oli. Jookseb ringi, laamendab ja oppa - mitte keegi EI näe teada kunagi.
Vastaste laipu peita ei saa. Vastaseid niisama ilma tapmata eemaldada ei saa. Vastastel mingit ideoloogilist taiplikust loota ei tasu. Keegi sind märkab siis läheb klassikaliseks - tormame talle peale ja leiame ta suht igatpidi ülesse. Hiilimis mänguks seda eriti nimetada ei saa ja kui üritaks on ta selles osas suht vilets.

Eih mäng on tore, hetkel remastered käsil uuesti läbitegemisel ja viga väga ei ole. Aga mingit "wow" momenti seal ei ole. Same old, same old.



mina jälle mängisin suurem osa hiilides läbi ja väga edukalt,oligi ja pidi olema kohti kus pidigi ainult nendega võitlema,et edasi saada,aga suurem osa sai kõik võetud hiilides maha sest grounded modega mängides oli kõike asju vähe ja pidi asju kokku hoidma,hardiga seda mängu üldse ei soovita mängida,rikub mängu elamuse ära.Ja miks sa pead laippu peitma ega see hitman pole.
Sellegi poolest on the last of us pannud suure punkti mängutööstusele,natuke mõtlemisaininet milline peab üks hea stoory mäng olema,selles mõttes au ja kiitus naughty dogi stuudiole,selliseid häid stoori mänge võiks rohkem olla,aga selliseid vist ainult ühe käe sõrmedel võib minu 25 aasta mänguajaloos üle lugeda.Unchartedi seeria ka väga koralik seiklus stoory ja tomb raider ka vaikselt tiksub järgi neile

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2016 13:34:07 vasta tsitaadiga

Laipu eest ära tirida, et saaks natukenegi keerukamat mängu arendada. AI leiab ju oma kaaslase tukkuva kere ülesse ja teab, et keegi teeb pahandust. Sellest tuimalt mööda kõndida ja mitte midagi märgata on jaburam AI käitumine. Hard mode'iga ainuke viis mängida, muidu on mäng liiga kerge ja läbi joostav icon_rolleyes.gif Mängul ei ole eriti sügavat sisu ja detailsust , avastamisrõõmu "gameplay" osas. Muud midagi.

Tomb Raider vaikselt muutub holluwoodu action jacson super awesome explosion mänguks... mäng, mis vanasti oli rohkem puzlede ja nuputamise peale viidud. Seega ei ütleks, et see areng on. Rohkem on uus Tomb Raider täiesti teise teemaga mäng kui vanasti icon_rolleyes.gif Cinematic awesome mänge on piisavalt ja kui neil graafika välja võtta ning uurida mängu algset ülesehitust siis on nad väga lihtsakoelised ehk siis suht midagi pole muutunud aastate jooksul icon_neutral.gif

Tomb Raider meeldib suht, Last of Us oli kena vaadata aga mingit hämmastavat elamust mängivuse osas ei ole eriti.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2018 03:30:32 vasta tsitaadiga


https://mobile.twitter.com/Naughty_Dog/status/1007320235731488770

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2022 17:15:08 vasta tsitaadiga

Tundub, et eisaa jalle katte launch paeval Euronicist, loll ka ei opi, ikka tellin. Kusimus kas on olemas ka alternatiiv kohti kust voimalus sarnaseid oste teha?
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2022 17:55:03 vasta tsitaadiga

Euronicsis oli vist kiireim hoopis samal päeval poodi astuda. Karbitooteid pole aastaid ostnud, meenub gamestar.ee kohalikest. Suurem osa sai inglismaalt game.co.uk ja zavvi-st eeltellitud ja mäng oli õigel päeval postkastis icon_lol.gif
Muidugi kümne aastaga ja brexiti tõttu võivad hinnad/logistika teised olla.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2022 22:27:00 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Tundub, et eisaa jalle katte launch paeval Euronicist, loll ka ei opi, ikka tellin. Kusimus kas on olemas ka alternatiiv kohti kust voimalus sarnaseid oste teha?


https://mängud.ee/et/

Võid uurida kas neilt saab õigel ajal kätte, hetkel näitab, et on laos olemas. Mänge tellitud sealt omajagu, siiani probleeme pole olnud.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2022 23:04:38 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Tundub, et eisaa jalle katte launch paeval Euronicist, loll ka ei opi, ikka tellin. Kusimus kas on olemas ka alternatiiv kohti kust voimalus sarnaseid oste teha?


Osta digitaalselt, minuti pealt saad mängida release päeval
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2022 10:32:22 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Euronicsis oli vist kiireim hoopis samal päeval poodi astuda. Karbitooteid pole aastaid ostnud, meenub gamestar.ee kohalikest. Suurem osa sai inglismaalt game.co.uk ja zavvi-st eeltellitud ja mäng oli õigel päeval postkastis icon_lol.gif
Muidugi kümne aastaga ja brexiti tõttu võivad hinnad/logistika teised olla.


Last of Us 2'iga oli selline pull lugu, et samamoodi eeltellisin Euronicist. Pidi siis samamoodi reede launch paeval joudma poodi aga eijoudnud.Kaisin reedel siis kohapeal ohtul et kas on tulnud, vastus oli eitav ning eiteadnud ka kuna tulevad. Vaatasin laupaeva louna paiku Euronicsi kodulehel kas laos olemas ja naitas et Tartu poodides (kaubamaja,lounakas) olemas ja ruttasin kohe esialgu kaubamajja, seal oeldi,et eiole veel tulnud kuigi kohapeal naitas,et olemas siis laksin kohe lounaka seal oli olemas ja andsin teada et mul eeltellitud kas on voimalik mangu saada siis vastati, et eeltellijatel on erineva pakid ja nende pakk tuleb alles teisipaeval. Nagu mida fakki mis kasu on eeltellimusel kui reede pidi kohal olema mang, laup joudis okei pole hullu 1 paev delay aga katte saan alles oma paki teisp?! Onneks oli vahe targem klienditeenindaja kes pakkus mulle eeltellimuse tuhistamine ja ostan mangu kohapealt . Sama asi juhtus ka Ghost of Tsushima'ga kus samamoodi pidin oma tellimuse kohapeal tuhistama kuna mang oli poes olemas kuid katte saan hiljem... Muidugi on lisaks veel paar mangu mis hilinenud.

heretic666 kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Tundub, et eisaa jalle katte launch paeval Euronicist, loll ka ei opi, ikka tellin. Kusimus kas on olemas ka alternatiiv kohti kust voimalus sarnaseid oste teha?


Osta digitaalselt, minuti pealt saad mängida release päeval


See on ulihea viis aga ma nagu eiraatsi 80 euri magama panna ja jaab kontole, plaadi saad vahemalt release mangude puhul 50iga edasi myya.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/PS4] The Last of Us mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.