Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 19:13:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kommentaari saab ju kirjutada lisaks tärnile. Kas neid ka keegi loeb, seda muidugi ei tea.


Ma olen kaks korda elus, 1 tärni jätnud ja mõlemal korral võeti minuga ühendust, et miks nii.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 20:25:22 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
rex kirjutas:
MRTO kirjutas:
Mille eest? Ilmselt sellepärast, et klient pani mingi "hea 4".

Omal ajal oli koolis õppejõud, kes ütles, et 5 eest teab ainult jumal. icon_smile.gif Küllap selliseid ikka leidub veel.


Koolis natuke oleneb mida ta õpetab. Kuigi ka täppisteaduste puhul isegi õige vastuse puhul pisut jaurata kas lahenduskäik oli optimaalne jms., on seal üldiselt siiski vastus kas õige või vale. Pehmete alade puhul jälle on hindamine niivõrd kuivõrd subjektiivne ehk ilmselt saabki alati veel paremini.

Aga see äpis hindamine on jah BS, olen samuti kuulnud et kui 4 panna, siis on see juba juhile karistus. Pangu siis lihtsalt hindamine OK/not OK ja kõigile arusaadav. Ma talupojaloogika järgi arvaks ka, et 5 tähendab et ületas ootused, 4 tähendab et kõik OK, 3 - käib kah ja alla 3-e seda, et on tõsiseid vajakajäämisi.

Boltis on ju kõik alla 5* karistus icon_rolleyes.gif Oli vist keskmine hinne 4.5 ja siis konto mõneks ajaks lukus.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 23:21:57 vasta tsitaadiga

Ei kasuta Bolti "taksot", sest ooteaegadega valetavad. Näitab 3min, reaalsuses 10 - ei sobi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 23:26:22 vasta tsitaadiga

Telli 7 minutit varem lihtsalt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 07:55:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Telli 7 minutit varem lihtsalt
Ja kui näitab 10, aga tegelikkuses 20? Või näitab 15, tegelikkuses 25?
Peaksin iga sõidukiga ennustama hakkama või siis "bolt mõtteviisile" lülituma?
Pigem ei kasuta sellist valelikku keskkonda.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.08.2022 08:50:26 vasta tsitaadiga

No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit thumbs_down.gif
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.

Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 09:43:57 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit thumbs_down.gif
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.

Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad

Kui neid umbkeelseid tainad poleks, siis kes sulle toidu mugavalt koju tooks icon_rolleyes.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 09:48:35 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Magic kirjutas:
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit thumbs_down.gif
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.

Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad

Kui neid umbkeelseid tainad poleks, siis kes sulle toidu mugavalt koju tooks icon_rolleyes.gif


MRTO peaks üksi rabama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.08.2022 12:04:25 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit thumbs_down.gif
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.

Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad


Fudy on täpselt nii loll, et kui viimsis või laagris üks kuller korraks oli online siis laseb kliendil tellida. See kuller aga ei saanud 10min ühtegi fudy tellimust ja tõmbas boltiga juba minema. Siis hakkab aga pommitamine pihta sellele samale kullerile, et mine vii see üks tell ära 5km tagasisõiti ja 1km kliendini. Keegi ei vii.

Teine näide aga boltist , et olen pool tundi sauel ja ikka veel on neywork ning peetri kinni äpis kuna väidetavalt pole kullerit.

Klientidele on häda ja viletsus. Kuller teab niigi kus ta olema peab. Eks uuest aastast jääb neid ringijooksjaid vähemaks ka kui kõik peavad tulumaksu maksma hakkama. Sellegipoolest olen ise teinud ja paar tuttavat siiamaani saavad üle 4k kuus kokku brutot. Vabagraafikuga ja parem kui enamik jura mis tööturul.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 12:49:40 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Magic kirjutas:
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit thumbs_down.gif
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.

Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad


Fudy on täpselt nii loll, et kui viimsis või laagris üks kuller korraks oli online siis laseb kliendil tellida. See kuller aga ei saanud 10min ühtegi fudy tellimust ja tõmbas boltiga juba minema. Siis hakkab aga pommitamine pihta sellele samale kullerile, et mine vii see üks tell ära 5km tagasisõiti ja 1km kliendini. Keegi ei vii.

Teine näide aga boltist , et olen pool tundi sauel ja ikka veel on neywork ning peetri kinni äpis kuna väidetavalt pole kullerit.

Klientidele on häda ja viletsus. Kuller teab niigi kus ta olema peab. Eks uuest aastast jääb neid ringijooksjaid vähemaks ka kui kõik peavad tulumaksu maksma hakkama. Sellegipoolest olen ise teinud ja paar tuttavat siiamaani saavad üle 4k kuus kokku brutot. Vabagraafikuga ja parem kui enamik jura mis tööturul.

Bruto ja käive pole samad asjad.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.08.2022 13:43:48 vasta tsitaadiga

Bruto summa millest arvestatakse maha kulud on bruto.
Teistpidi võttes siis 4000+ pealt tulumaks ja kilometraasi järgi autokulu maha võtta siis see on suht täpselt sama nagu nö palgatööl saada 3100+ bruto tööandjalt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 13:45:05 vasta tsitaadiga

Mis on ajakulu?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 13:47:26 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Bruto summa millest arvestatakse maha kulud on bruto.
Teistpidi võttes siis 4000+ pealt tulumaks ja kilometraasi järgi autokulu maha võtta siis see on suht täpselt sama nagu nö palgatööl saada 3100+ bruto tööandjalt.


Sul on ikka käive, bruto, neto ja palgafond ikka täiesti sassis.

Palju siis kilomeetreid maha pead sõitma ja tunde tööd tegema, et 4000 eur "brutot" teenida?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 22.08.2022 13:48:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.08.2022 13:47:38 vasta tsitaadiga

25 tundi päevas
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.08.2022 13:53:17 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Mis on ajakulu?


Ca 260 tundi kodust koduni kui efektiivselt teha. Augusti kuus on 23tööpäeva kontoritöötajal ehk siis 184 tundi istub toolil ja 46 tundi lähen tööle, käib lõunal ja läheb koju. Noh on jah 30 tundi kuu peale rohkem lebo sõitmist icon_biggrin.gif

Kilomeetrid on ümmarguselt 1.5x eur keskmiselt. Oleneb mida vastu võtad ja viitsid teha. Saab ka 1:1 päeva peale.

Aga nüüd mõtleme reaalsele olukorrale. Suuremosa ei maksa tulumaksu ehk ainult autokulu.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 14:14:07 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Magic kirjutas:
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit thumbs_down.gif
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.

Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad

Kui neid umbkeelseid tainad poleks, siis kes sulle toidu mugavalt koju tooks icon_rolleyes.gif


Kusjuures siinkohal on imelik, et neeger oskab eesti keeles enamasti vähemalt "tere", "aitäh" ja "head isu" öelda, aga need kohalikud "muukeelsed eestimaalased", kes on siin sündinud ja kogu elu elanud, ei oska pahatihti sedagi icon_wink.gif


MRTO kirjutas:
prtv kirjutas:
Mis on ajakulu?


Ca 260 tundi kodust koduni kui efektiivselt teha. Augusti kuus on 23tööpäeva kontoritöötajal ehk siis 184 tundi istub toolil ja 46 tundi lähen tööle, käib lõunal ja läheb koju. Noh on jah 30 tundi kuu peale rohkem lebo sõitmist icon_biggrin.gif

Kilomeetrid on ümmarguselt 1.5x eur keskmiselt. Oleneb mida vastu võtad ja viitsid teha. Saab ka 1:1 päeva peale.

Aga nüüd mõtleme reaalsele olukorrale. Suuremosa ei maksa tulumaksu ehk ainult autokulu.


Teab kas nii lebo sõit ongi. Kuhugi eramaja ette kus annad autoaknast toidukoti ja soovid head isu on üks asi. Aga magalarajaoonis, kus vahel treppi sõita ei saa ja siis pead veel liftita majas 5. korrusele viima, on jälle miskit muud icon_biggrin.gif Samuti kui pead oma tellimuse kuskilt vanalinnast vms. kohast peale võtma, kuhu autoga ligi ei saa või täpsemalt ei tohi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 16:34:53 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka wolti sõitma. Olles vrasemalt teinud pakikulleri tööd siis ütleks, et see toidukulleri töö on kõvasti lebom ja ise tead kuna teed ning teenid rohkem kui mingi dpd kaubikuga varavalgest pimeduseni ringi vurades.
Lisaks oma aja boss. Kuhugi minna vaja või vaba päeva siis nii on ja keegi ei köhi, et kle Ainil selg haige ja ikka ei saa

Hetkel küll töö kõrvalt vaikselt timmin aga juba on käinud peast läbi, et kurat ma seal kellast kellani tööl käin väiksema tunnipalgaga

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 17:39:59 vasta tsitaadiga

salatoimik, ma pole ühegi kulleri tööd teinud. Aga see pakikuller on kunn, tuleb siis kui ise tahab. Wolt tuleb no enamvähem lubatud aja piires, ehk kui praegu tellin, siis hiljemalt tunni pärast on kohal kui ma just midagi väga erilist ei telli.
Aga imelikul kombel see Wolt kuller suudab isegi mu 10€ tellimuse vähem kui tunniga koju tuua, samas kui mõnest elektroonikapoest palju suurema summa eest miskit tellima peaks, siis kuller on kindlasti no-go kuna kunn tuleb siis kui kunnil aega on ja mina pean tema järgi oma toimetusi sättima ehk otse öeldes 8+h vahemikus valmis olema, et ehk härral on aega läbi astuda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 19:50:29 vasta tsitaadiga

No eks seal on ka see erinevus, et toidukuller läheb võtab toidu peale ja viib selle kohe ära (üldjuhul). Tavakulleril on hommikul 50 pakki ja kõikpaki omanikud eeldavad, et lähed nende juurde esimesena icon_biggrin.gif

Muidugi iseenesest on küsitav, et miks Tallinnas ja Tartus ei võiks olla tehnikakullerit vms. Teed epoest tellimuse ja samamoodi kuller sõidab kohe järgi, viskab peale ja toob sulle koju. Äriidee kellelegi? Kuigi iseasi kas tellitakse nii piisavalt tihedalt kui toitu, et ära tasuks.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 19:56:19 vasta tsitaadiga

Woltiga saab ju arvutitargast tellida, ja muudest kohtadest. Euronicsi logo nägin ka mingis äpis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 19:59:30 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Woltiga saab ju arvutitargast tellida, ja muudest kohtadest. Euronicsi logo nägin ka mingis äpis.

?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 20:01:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Muidugi iseenesest on küsitav, et miks Tallinnas ja Tartus ei võiks olla tehnikakullerit vms. Teed epoest tellimuse ja samamoodi kuller sõidab kohe järgi, viskab peale ja toob sulle koju. Äriidee kellelegi? Kuigi iseasi kas tellitakse nii piisavalt tihedalt kui toitu, et ära tasuks.

Hakka HV ärifoorumi tehingute kraami kohale vedama. Foorumisse natuke lisakoodi ja bisness käima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 20:07:05 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Woltiga saab ju arvutitargast tellida, ja muudest kohtadest. Euronicsi logo nägin ka mingis äpis.

?

Spoiler Spoiler Spoiler


Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 21:24:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No eks seal on ka see erinevus, et toidukuller läheb võtab toidu peale ja viib selle kohe ära (üldjuhul). Tavakulleril on hommikul 50 pakki ja kõikpaki omanikud eeldavad, et lähed nende juurde esimesena icon_biggrin.gif

Muidugi iseenesest on küsitav, et miks Tallinnas ja Tartus ei võiks olla tehnikakullerit vms. Teed epoest tellimuse ja samamoodi kuller sõidab kohe järgi, viskab peale ja toob sulle koju. Äriidee kellelegi? Kuigi iseasi kas tellitakse nii piisavalt tihedalt kui toitu, et ära tasuks.


Ega ma ei tahagi, et see kuller minu juurde esimesena tuleks. Tulgu või viimasena, aga võiks nii 60min vahemik olla, mille sees tuleb ja selle saaks enne teada ning soovi korral muuta. Aga isegi kui mingi väga umbmäärane aeg öeldakse, tuleb ikka nagu jumal juhatab ehk põmst peaks kell 8-18 ootel olema millal härra saabuda suvatseb.

Tegelt see tehnikakuller poleks miskit võimatut. Ainult bolt/wolt peaks natuke formaati muutma, et tellimuse saaks algatada müüja lehelt ja hiljem tuleb link bolt/wolt lehele kust kulleri teekonda näeb. Juhil on ju tegelikult ükskõik, kas ta veab emaplaati või pizzat, vähemalt eriti ei usu et mõni wolt/bolt kuller emaplaadi vedamisest keelduks kui pizzat vedada on OK. Iseasi on muidugi raskemad kaubad, aga samas suuri ja raskeid asju ei saa ka pakiautomaati ehk pole ületamatu probleem ka kaalupiirang panna, et keegi woltiga saunakerist või mullivanni koju ei telliks icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.08.2022 07:18:50 vasta tsitaadiga

Tänasel päeval peaks kõik kullerid ju tunnise ajavahemiku ette teada andma. Minul igatahes on klappinud alati see vahemik. Ja muuta saad ka, ilmselgelt mitte siis samaks päevaks kuigi kulleritega on saanud erikokkuleppeid ka teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2022 07:26:04 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Tänasel päeval peaks kõik kullerid ju tunnise ajavahemiku ette teada andma. Minul igatahes on klappinud alati see vahemik. Ja muuta saad ka, ilmselgelt mitte siis samaks päevaks kuigi kulleritega on saanud erikokkuleppeid ka teha thumbs_up.gif

Janis, ei anna ja ei klapi - ainult tunni kaupa päeva planeerida on ikka jube keeruline.
Ei mäleta kes või mis, aga mõned annavad vahemiku eelmisel tööpäeval. Kahjuks ka need ei ole klappinud, küll tulevad 30 min varem, küll 1h hiljem.
Ma mõistan, et see on keeruline töö, aga see on tema töötaja (või tööandja) ülesanne hakkama saada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.08.2022 07:31:15 vasta tsitaadiga

Mul annab ja klapib, pole probleemi. DPD eriti eeskujulik thumbs_up.gif Teised kullerid ka toonud ja ei saa kurta. Eks piirkonna teema siis.
Tööandja ja töötaja üritavadki hakkama saada, kõige suuremad uroodid on kliendid ise, kes kauba kätte saavad, nemad tekitavad neid viivitusi logistikas kui kulleri peab ootama jne.
Mul muidugi hea variant see, et ei pea kodus olema alati, lasen kuskile põõsasse või autosse paki visata hoovis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2022 07:34:30 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mul annab ja klapib, pole probleemi. DPD eriti eeskujulik thumbs_up.gif Teised kullerid ka toonud ja ei saa kurta. Eks piirkonna teema siis.
Tööandja ja töötaja üritavadki hakkama saada, kõige suuremad uroodid on kliendid ise, kes kauba kätte saavad, nemad tekitavad neid viivitusi logistikas kui kulleri peab ootama jne.
Mul muidugi hea variant see, et ei pea kodus olema alati, lasen kuskile põõsasse või autosse paki visata hoovis thumbs_up.gif
Eks töötaja näebki, et klient on paha-paha ja klient näeb, et teenusepakkuja on paha-paha. Lõputu vaidlus.
Küll aga ühe kliendi teeninduskogemus ei anna õigust teisele kliendile halba teenust pakkuda.
Või noh, võib teha, aga arvesta, et siis jääb kliente väheks.
Ning kuna sa ise oled sel ametipostil töötanud, siis ilmselgelt tead ka siseelu muresid, millest tavaklient pole teadlik.

PS: Pakiautomaat on tore asi, aga mööblit või suuremaid asju sinna ei pane. Muud vidinad ilmselgelt automaati, lähen järgi, millal soovin.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.08.2022 07:38:43 vasta tsitaadiga

Ma pole sellisel ametiposti töötanud. Mingi pool aastat vedasin toitu kunagi kohvikutesse ja restodesse, äriklient alati toredam nähtus icon_smile.gif
A jaa, hambaid olen ka transportinud mööda linna mingi väikese aja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 20:11:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Foruse äpp töötab aga registreerida ei saa, sest SMS kinnituskoodiga ei saabu. Juba mingi pool tundi järjest üritanud ja üle 50 katse.
Teised kinnitussõnumid teistest teenustest tulevad kohale. SMS ja kõned/andmeside toimib. Vaadates Play poe ülevaateid siis seal mitmetel sama probleem, et sõnumit ei saabu ja registreerida ei saa.

Sain korda. Arvate, et tugi aitas? Ei. 5 tööpäeva jooksul ei tulnud mingit vastust ja ilmselt ei tulegi. Isegi mitte automaatvastust, et oleme teie meili kätte saanud.
Peale meili mingit muud tuge pole. Play poes on hinne 2.2 mis peegeldab üsna hästi äpi kvaliteeti mis on alla igasugust arvestust. Boltil on 4.7

Korda sain hoopis nii, et võtsin vanema backupi üksipulgi lahti ja hakkasin logisi vaatama. Sealt leidsin vanema SMS koodi. Ega ma hästi ei uskunud, et see toimiks kuigi see oli ainult nädal-poolteist vana.
Muide backupi taastamisest kasu polnud. Isegi käsitsi sätete õigele kohale tõstmisest polnud kasu - asi mida saab muide teha ainult rootitud telefonidel.

Igatahes see kood toimib ja nüüd sain sellega registreerida ja äpp toimib uuesti.
Aga mida tavakasutaja peaks tegema? Ta ei saagi midagi teha. Tal ei ole varukoopiaid äpi eelnevatest andmetest ja tal puudub oskus minna ja hakata logisi uurima.
Tugi on olematu ja keegi ei aita.

Absurdne olukord. See 5 päeva tellisin dispetšeri kaudu mis oli õnneks valutu kogemus aga eelistan äppi, kuna seal saan ise takso valida ja näen reaalajas kaugel see on pluss muud detailid juhi ja auto kohta mida läbi dispetšeri tellides ei saa (v.a autonumber ja heal juhul värv/automark/firma). Lisaks võimalus katkestada, helistada juhile ja saada meili peale arve sõidu lõppedes. Tagasiside andmine loomulikult kah.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 21:27:08 vasta tsitaadiga

Tõmbasin äpi. Sisestasin telefoni. 5sek pärast tuli kood. Kinnitasin. Ja lasin äpi maha, sest oskan ise ka autoga sõita
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 21:50:27 vasta tsitaadiga

Miks sa seda arvad?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2022 22:00:51 vasta tsitaadiga

Su ema ütles
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 15:01:04 vasta tsitaadiga

Imekombel Foruse (Taxigo) toest isegi vastati enam kui nädal hiljem. Olevat oma SMS autentimise korda saanuvad.
Andsin edasi ka soovituse, et lisataks dark mode millalgi tulevikus. See ülivalge kasutajaliides sunnib heledust vähendama, et mitte silmi rikkuda. Võin ainult ette kujutada kui jube see uutel telefonidel on mis 1000+ nitti teevad ekraanil.
Androidil puudub ka vaikimisi võimalus per app heledust määrata. Android 13-ga tuli per app keele valimine vähemalt.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 00:20:29 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/7595272/tahad-mu-musta-m-i-naha-bolti-kuller-urineeris-keset-elurajooni
icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 00:32:30 vasta tsitaadiga

Asjakohane küsimus ju. Häda ei anna häbeneda.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gerry
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 14:56:36 vasta tsitaadiga

Bolt teatas et nüüd saab enne Bolt Foodi tellimuse esitamist jootraha jätta kullerile. Kas jootraha ei peaks olema mitte hea teeninduse eest mitte motivatsiooniks et kuller üldse liigutaks su suunas?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 14:59:47 vasta tsitaadiga

Samas, pärast teenindamist antud jootraha enam ei mõjuta selle juhtumi kvaliteeti. Kui sa pakud raha ette, kas selle pärast tagasi võtta ka saab kui pole rahul?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 17:11:13 vasta tsitaadiga

Gerry, Täpselt. See jootraha on üldse üks loll ameerika tava. Pane siis kohe hind mis lubab ka teenindajal ellu jääda mitte ülimadal hind kus teenindaja automaatselt tippi ootab.
Hea teeninduse eest saab tänada ka sõnade või teenuse hindamisega.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.09.2022 17:12:51 vasta tsitaadiga

Just, oli eestlane sai thumbs_up.gif
Koomiline tundub see tip jah
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 18:25:02 vasta tsitaadiga

Woltil oli vist kah et kohe said jätta tippi kui tellisid. Ei mäleta enam. Ei ole kevadest saadik kasutand neid teenuseid
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.09.2022 19:01:29 vasta tsitaadiga

Woltil tuleb tip enne tellimuse kinnitamist valida ja kui jama siis on vaja pärast tagasi küsida läbi klienditoe.
Bolt Foodi klienditeenindus on tõenäoliselt samas mudaliigas nagu põhiteenuse oma seega ilmselt raha tagasi ei saa icon_biggrin.gif

Tipi jätmise teemal jauramine on siin foorumis oasdel juba samas valdkonnas teemaga, et iPhone'i mehed pole rahul kui Androidi mehed oma valikuga rahul on thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 01.09.2022 21:06:50 vasta tsitaadiga

See võib tekitada töökultuuri, et kui tippi mitte jätta, siis by default saad juba sita teenuse.
Ehkki teenuse eest oled juba maksnud ju.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.09.2022 21:08:17 vasta tsitaadiga

Juht saab tipi kätte alles mitu tundi peale kliendi teenindamist. Loogiline, et ta kohe teada ei saa, kes on juut ja kes mitte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 21:30:53 vasta tsitaadiga

Tagantjärgi ikka näed ja kui mäletad kuhu tellimused viisid siis tead kus juudid on icon_lol.gif Aga eestis visatakse tippi suht harva, et siin kõik juudid suht
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2022 21:36:24 vasta tsitaadiga

Meil on vana hea nõuka-aja kultuur. Ilmaasjata tippi ei visata. Seda visati ikka siis, kui oli vaja nooblisse restosse sisse pääseda ja seal head-paremat saada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.09.2022 09:17:51 vasta tsitaadiga

Miks peaks, kuna väidetavalt ju järjekord uksetaga siis peaks inimesele see jäetud thumbs_up.gif piisav olema.
See on teenus punktist a punkti b mitte mingi tuumahäälestus.

Wolti puhul hullult häiris veel see pagulaspuputamine. Tüüp ei leia 10min-ga asukohta üles ja siis jääb õigust üle.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2022 09:41:52 vasta tsitaadiga

Kesklinn on paksult Wolti ja Bolti täis.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 00:07:13 vasta tsitaadiga

USA stiilis kohustusliku jootraha kultuuri loodetavasti Eestis ei teki, vaatamata "platvormide" ponnistustele. Suurepärase teeninduse puhul jätan hea meelega jootraha, ka Eestis. Tavapärase või kehva teeninduse puhul jootraha ei jäta.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2022 10:34:23 vasta tsitaadiga

Eelmise vabariigi ajal näiteks kelneritele palka ei makstud ja nad sõltusid täielikult jootrahast. Ei olnud mingi USA teema.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.