|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.08.2022 19:13:44
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Kommentaari saab ju kirjutada lisaks tärnile. Kas neid ka keegi loeb, seda muidugi ei tea. |
Ma olen kaks korda elus, 1 tärni jätnud ja mõlemal korral võeti minuga ühendust, et miks nii.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
21.08.2022 20:25:22
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| MRTO kirjutas: |
| Mille eest? Ilmselt sellepärast, et klient pani mingi "hea 4". |
Omal ajal oli koolis õppejõud, kes ütles, et 5 eest teab ainult jumal. Küllap selliseid ikka leidub veel. |
Koolis natuke oleneb mida ta õpetab. Kuigi ka täppisteaduste puhul isegi õige vastuse puhul pisut jaurata kas lahenduskäik oli optimaalne jms., on seal üldiselt siiski vastus kas õige või vale. Pehmete alade puhul jälle on hindamine niivõrd kuivõrd subjektiivne ehk ilmselt saabki alati veel paremini.
Aga see äpis hindamine on jah BS, olen samuti kuulnud et kui 4 panna, siis on see juba juhile karistus. Pangu siis lihtsalt hindamine OK/not OK ja kõigile arusaadav. Ma talupojaloogika järgi arvaks ka, et 5 tähendab et ületas ootused, 4 tähendab et kõik OK, 3 - käib kah ja alla 3-e seda, et on tõsiseid vajakajäämisi. |
Boltis on ju kõik alla 5* karistus Oli vist keskmine hinne 4.5 ja siis konto mõneks ajaks lukus.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.08.2022 23:26:22
|
|
|
Telli 7 minutit varem lihtsalt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.08.2022 08:50:26
|
|
|
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.
Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
22.08.2022 09:43:57
|
|
|
| Magic kirjutas: |
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.
Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad |
Kui neid umbkeelseid tainad poleks, siis kes sulle toidu mugavalt koju tooks
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
22.08.2022 09:48:35
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.
Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad |
Kui neid umbkeelseid tainad poleks, siis kes sulle toidu mugavalt koju tooks  |
MRTO peaks üksi rabama.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.08.2022 12:04:25
|
|
|
| Magic kirjutas: |
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.
Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad |
Fudy on täpselt nii loll, et kui viimsis või laagris üks kuller korraks oli online siis laseb kliendil tellida. See kuller aga ei saanud 10min ühtegi fudy tellimust ja tõmbas boltiga juba minema. Siis hakkab aga pommitamine pihta sellele samale kullerile, et mine vii see üks tell ära 5km tagasisõiti ja 1km kliendini. Keegi ei vii.
Teine näide aga boltist , et olen pool tundi sauel ja ikka veel on neywork ning peetri kinni äpis kuna väidetavalt pole kullerit.
Klientidele on häda ja viletsus. Kuller teab niigi kus ta olema peab. Eks uuest aastast jääb neid ringijooksjaid vähemaks ka kui kõik peavad tulumaksu maksma hakkama. Sellegipoolest olen ise teinud ja paar tuttavat siiamaani saavad üle 4k kuus kokku brutot. Vabagraafikuga ja parem kui enamik jura mis tööturul.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
22.08.2022 12:49:40
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.
Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad |
Fudy on täpselt nii loll, et kui viimsis või laagris üks kuller korraks oli online siis laseb kliendil tellida. See kuller aga ei saanud 10min ühtegi fudy tellimust ja tõmbas boltiga juba minema. Siis hakkab aga pommitamine pihta sellele samale kullerile, et mine vii see üks tell ära 5km tagasisõiti ja 1km kliendini. Keegi ei vii.
Teine näide aga boltist , et olen pool tundi sauel ja ikka veel on neywork ning peetri kinni äpis kuna väidetavalt pole kullerit.
Klientidele on häda ja viletsus. Kuller teab niigi kus ta olema peab. Eks uuest aastast jääb neid ringijooksjaid vähemaks ka kui kõik peavad tulumaksu maksma hakkama. Sellegipoolest olen ise teinud ja paar tuttavat siiamaani saavad üle 4k kuus kokku brutot. Vabagraafikuga ja parem kui enamik jura mis tööturul. |
Bruto ja käive pole samad asjad.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.08.2022 13:43:48
|
|
|
Bruto summa millest arvestatakse maha kulud on bruto.
Teistpidi võttes siis 4000+ pealt tulumaks ja kilometraasi järgi autokulu maha võtta siis see on suht täpselt sama nagu nö palgatööl saada 3100+ bruto tööandjalt.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.08.2022 13:45:05
|
|
|
Mis on ajakulu?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
22.08.2022 13:47:26
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
Bruto summa millest arvestatakse maha kulud on bruto.
Teistpidi võttes siis 4000+ pealt tulumaks ja kilometraasi järgi autokulu maha võtta siis see on suht täpselt sama nagu nö palgatööl saada 3100+ bruto tööandjalt. |
Sul on ikka käive, bruto, neto ja palgafond ikka täiesti sassis.
Palju siis kilomeetreid maha pead sõitma ja tunde tööd tegema, et 4000 eur "brutot" teenida?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
viimati muutis ranel 22.08.2022 13:48:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.08.2022 13:47:38
|
|
|
| 25 tundi päevas
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.08.2022 13:53:17
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| Mis on ajakulu? |
Ca 260 tundi kodust koduni kui efektiivselt teha. Augusti kuus on 23tööpäeva kontoritöötajal ehk siis 184 tundi istub toolil ja 46 tundi lähen tööle, käib lõunal ja läheb koju. Noh on jah 30 tundi kuu peale rohkem lebo sõitmist
Kilomeetrid on ümmarguselt 1.5x eur keskmiselt. Oleneb mida vastu võtad ja viitsid teha. Saab ka 1:1 päeva peale.
Aga nüüd mõtleme reaalsele olukorrale. Suuremosa ei maksa tulumaksu ehk ainult autokulu.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.08.2022 14:14:07
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
No see ajaennustus ju toidu puhul veel suurem nali. Ehk süsteem võtab tellimuse, aga neil pole kullerit
Fudy samas ei anna üldse võimalust tellimus ära teha kui nad näevad, et kullerit pole võtta.
Selles suhtes see Bolt on pigem samal tasemel õhumüük nagu Wolt. Seal läks ka ühel hetkel asi väga käest...lisaks kullerid olid totaalsed umbkeelsed tainad |
Kui neid umbkeelseid tainad poleks, siis kes sulle toidu mugavalt koju tooks  |
Kusjuures siinkohal on imelik, et neeger oskab eesti keeles enamasti vähemalt "tere", "aitäh" ja "head isu" öelda, aga need kohalikud "muukeelsed eestimaalased", kes on siin sündinud ja kogu elu elanud, ei oska pahatihti sedagi
| MRTO kirjutas: |
| prtv kirjutas: |
| Mis on ajakulu? |
Ca 260 tundi kodust koduni kui efektiivselt teha. Augusti kuus on 23tööpäeva kontoritöötajal ehk siis 184 tundi istub toolil ja 46 tundi lähen tööle, käib lõunal ja läheb koju. Noh on jah 30 tundi kuu peale rohkem lebo sõitmist
Kilomeetrid on ümmarguselt 1.5x eur keskmiselt. Oleneb mida vastu võtad ja viitsid teha. Saab ka 1:1 päeva peale.
Aga nüüd mõtleme reaalsele olukorrale. Suuremosa ei maksa tulumaksu ehk ainult autokulu. |
Teab kas nii lebo sõit ongi. Kuhugi eramaja ette kus annad autoaknast toidukoti ja soovid head isu on üks asi. Aga magalarajaoonis, kus vahel treppi sõita ei saa ja siis pead veel liftita majas 5. korrusele viima, on jälle miskit muud Samuti kui pead oma tellimuse kuskilt vanalinnast vms. kohast peale võtma, kuhu autoga ligi ei saa või täpsemalt ei tohi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.08.2022 16:34:53
|
|
|
Hakkasin ka wolti sõitma. Olles vrasemalt teinud pakikulleri tööd siis ütleks, et see toidukulleri töö on kõvasti lebom ja ise tead kuna teed ning teenid rohkem kui mingi dpd kaubikuga varavalgest pimeduseni ringi vurades.
Lisaks oma aja boss. Kuhugi minna vaja või vaba päeva siis nii on ja keegi ei köhi, et kle Ainil selg haige ja ikka ei saa
Hetkel küll töö kõrvalt vaikselt timmin aga juba on käinud peast läbi, et kurat ma seal kellast kellani tööl käin väiksema tunnipalgaga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.08.2022 17:39:59
|
|
|
salatoimik, ma pole ühegi kulleri tööd teinud. Aga see pakikuller on kunn, tuleb siis kui ise tahab. Wolt tuleb no enamvähem lubatud aja piires, ehk kui praegu tellin, siis hiljemalt tunni pärast on kohal kui ma just midagi väga erilist ei telli.
Aga imelikul kombel see Wolt kuller suudab isegi mu 10€ tellimuse vähem kui tunniga koju tuua, samas kui mõnest elektroonikapoest palju suurema summa eest miskit tellima peaks, siis kuller on kindlasti no-go kuna kunn tuleb siis kui kunnil aega on ja mina pean tema järgi oma toimetusi sättima ehk otse öeldes 8+h vahemikus valmis olema, et ehk härral on aega läbi astuda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.08.2022 19:50:29
|
|
|
No eks seal on ka see erinevus, et toidukuller läheb võtab toidu peale ja viib selle kohe ära (üldjuhul). Tavakulleril on hommikul 50 pakki ja kõikpaki omanikud eeldavad, et lähed nende juurde esimesena
Muidugi iseenesest on küsitav, et miks Tallinnas ja Tartus ei võiks olla tehnikakullerit vms. Teed epoest tellimuse ja samamoodi kuller sõidab kohe järgi, viskab peale ja toob sulle koju. Äriidee kellelegi? Kuigi iseasi kas tellitakse nii piisavalt tihedalt kui toitu, et ära tasuks.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
22.08.2022 19:56:19
|
|
|
| Woltiga saab ju arvutitargast tellida, ja muudest kohtadest. Euronicsi logo nägin ka mingis äpis.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
22.08.2022 19:59:30
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Woltiga saab ju arvutitargast tellida, ja muudest kohtadest. Euronicsi logo nägin ka mingis äpis. |
?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.08.2022 20:01:31
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Muidugi iseenesest on küsitav, et miks Tallinnas ja Tartus ei võiks olla tehnikakullerit vms. Teed epoest tellimuse ja samamoodi kuller sõidab kohe järgi, viskab peale ja toob sulle koju. Äriidee kellelegi? Kuigi iseasi kas tellitakse nii piisavalt tihedalt kui toitu, et ära tasuks. |
Hakka HV ärifoorumi tehingute kraami kohale vedama. Foorumisse natuke lisakoodi ja bisness käima.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
22.08.2022 20:07:05
|
|
|
| maty kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Woltiga saab ju arvutitargast tellida, ja muudest kohtadest. Euronicsi logo nägin ka mingis äpis. |
?
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.08.2022 21:24:50
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No eks seal on ka see erinevus, et toidukuller läheb võtab toidu peale ja viib selle kohe ära (üldjuhul). Tavakulleril on hommikul 50 pakki ja kõikpaki omanikud eeldavad, et lähed nende juurde esimesena
Muidugi iseenesest on küsitav, et miks Tallinnas ja Tartus ei võiks olla tehnikakullerit vms. Teed epoest tellimuse ja samamoodi kuller sõidab kohe järgi, viskab peale ja toob sulle koju. Äriidee kellelegi? Kuigi iseasi kas tellitakse nii piisavalt tihedalt kui toitu, et ära tasuks. |
Ega ma ei tahagi, et see kuller minu juurde esimesena tuleks. Tulgu või viimasena, aga võiks nii 60min vahemik olla, mille sees tuleb ja selle saaks enne teada ning soovi korral muuta. Aga isegi kui mingi väga umbmäärane aeg öeldakse, tuleb ikka nagu jumal juhatab ehk põmst peaks kell 8-18 ootel olema millal härra saabuda suvatseb.
Tegelt see tehnikakuller poleks miskit võimatut. Ainult bolt/wolt peaks natuke formaati muutma, et tellimuse saaks algatada müüja lehelt ja hiljem tuleb link bolt/wolt lehele kust kulleri teekonda näeb. Juhil on ju tegelikult ükskõik, kas ta veab emaplaati või pizzat, vähemalt eriti ei usu et mõni wolt/bolt kuller emaplaadi vedamisest keelduks kui pizzat vedada on OK. Iseasi on muidugi raskemad kaubad, aga samas suuri ja raskeid asju ei saa ka pakiautomaati ehk pole ületamatu probleem ka kaalupiirang panna, et keegi woltiga saunakerist või mullivanni koju ei telliks
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
23.08.2022 07:18:50
|
|
|
Tänasel päeval peaks kõik kullerid ju tunnise ajavahemiku ette teada andma. Minul igatahes on klappinud alati see vahemik. Ja muuta saad ka, ilmselgelt mitte siis samaks päevaks kuigi kulleritega on saanud erikokkuleppeid ka teha
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
23.08.2022 07:31:15
|
|
|
Mul annab ja klapib, pole probleemi. DPD eriti eeskujulik Teised kullerid ka toonud ja ei saa kurta. Eks piirkonna teema siis.
Tööandja ja töötaja üritavadki hakkama saada, kõige suuremad uroodid on kliendid ise, kes kauba kätte saavad, nemad tekitavad neid viivitusi logistikas kui kulleri peab ootama jne.
Mul muidugi hea variant see, et ei pea kodus olema alati, lasen kuskile põõsasse või autosse paki visata hoovis
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
23.08.2022 07:34:30
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Mul annab ja klapib, pole probleemi. DPD eriti eeskujulik Teised kullerid ka toonud ja ei saa kurta. Eks piirkonna teema siis.
Tööandja ja töötaja üritavadki hakkama saada, kõige suuremad uroodid on kliendid ise, kes kauba kätte saavad, nemad tekitavad neid viivitusi logistikas kui kulleri peab ootama jne.
Mul muidugi hea variant see, et ei pea kodus olema alati, lasen kuskile põõsasse või autosse paki visata hoovis  |
Eks töötaja näebki, et klient on paha-paha ja klient näeb, et teenusepakkuja on paha-paha. Lõputu vaidlus.
Küll aga ühe kliendi teeninduskogemus ei anna õigust teisele kliendile halba teenust pakkuda.
Või noh, võib teha, aga arvesta, et siis jääb kliente väheks.
Ning kuna sa ise oled sel ametipostil töötanud, siis ilmselgelt tead ka siseelu muresid, millest tavaklient pole teadlik.
PS: Pakiautomaat on tore asi, aga mööblit või suuremaid asju sinna ei pane. Muud vidinad ilmselgelt automaati, lähen järgi, millal soovin.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
23.08.2022 07:38:43
|
|
|
Ma pole sellisel ametiposti töötanud. Mingi pool aastat vedasin toitu kunagi kohvikutesse ja restodesse, äriklient alati toredam nähtus
A jaa, hambaid olen ka transportinud mööda linna mingi väikese aja
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.08.2022 20:11:57
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Foruse äpp töötab aga registreerida ei saa, sest SMS kinnituskoodiga ei saabu. Juba mingi pool tundi järjest üritanud ja üle 50 katse.
Teised kinnitussõnumid teistest teenustest tulevad kohale. SMS ja kõned/andmeside toimib. Vaadates Play poe ülevaateid siis seal mitmetel sama probleem, et sõnumit ei saabu ja registreerida ei saa.
|
Sain korda. Arvate, et tugi aitas? Ei. 5 tööpäeva jooksul ei tulnud mingit vastust ja ilmselt ei tulegi. Isegi mitte automaatvastust, et oleme teie meili kätte saanud.
Peale meili mingit muud tuge pole. Play poes on hinne 2.2 mis peegeldab üsna hästi äpi kvaliteeti mis on alla igasugust arvestust. Boltil on 4.7
Korda sain hoopis nii, et võtsin vanema backupi üksipulgi lahti ja hakkasin logisi vaatama. Sealt leidsin vanema SMS koodi. Ega ma hästi ei uskunud, et see toimiks kuigi see oli ainult nädal-poolteist vana.
Muide backupi taastamisest kasu polnud. Isegi käsitsi sätete õigele kohale tõstmisest polnud kasu - asi mida saab muide teha ainult rootitud telefonidel.
Igatahes see kood toimib ja nüüd sain sellega registreerida ja äpp toimib uuesti.
Aga mida tavakasutaja peaks tegema? Ta ei saagi midagi teha. Tal ei ole varukoopiaid äpi eelnevatest andmetest ja tal puudub oskus minna ja hakata logisi uurima.
Tugi on olematu ja keegi ei aita.
Absurdne olukord. See 5 päeva tellisin dispetšeri kaudu mis oli õnneks valutu kogemus aga eelistan äppi, kuna seal saan ise takso valida ja näen reaalajas kaugel see on pluss muud detailid juhi ja auto kohta mida läbi dispetšeri tellides ei saa (v.a autonumber ja heal juhul värv/automark/firma). Lisaks võimalus katkestada, helistada juhile ja saada meili peale arve sõidu lõppedes. Tagasiside andmine loomulikult kah.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.08.2022 21:27:08
|
|
|
Tõmbasin äpi. Sisestasin telefoni. 5sek pärast tuli kood. Kinnitasin. Ja lasin äpi maha, sest oskan ise ka autoga sõita
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
26.08.2022 21:50:27
|
|
|
| Miks sa seda arvad?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.08.2022 22:00:51
|
|
|
Su ema ütles
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.08.2022 15:01:04
|
|
|
Imekombel Foruse (Taxigo) toest isegi vastati enam kui nädal hiljem. Olevat oma SMS autentimise korda saanuvad.
Andsin edasi ka soovituse, et lisataks dark mode millalgi tulevikus. See ülivalge kasutajaliides sunnib heledust vähendama, et mitte silmi rikkuda. Võin ainult ette kujutada kui jube see uutel telefonidel on mis 1000+ nitti teevad ekraanil.
Androidil puudub ka vaikimisi võimalus per app heledust määrata. Android 13-ga tuli per app keele valimine vähemalt.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.09.2022 00:32:30
|
|
|
| Asjakohane küsimus ju. Häda ei anna häbeneda.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gerry
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2012
|
01.09.2022 14:56:36
|
|
|
| Bolt teatas et nüüd saab enne Bolt Foodi tellimuse esitamist jootraha jätta kullerile. Kas jootraha ei peaks olema mitte hea teeninduse eest mitte motivatsiooniks et kuller üldse liigutaks su suunas?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
01.09.2022 14:59:47
|
|
|
| Samas, pärast teenindamist antud jootraha enam ei mõjuta selle juhtumi kvaliteeti. Kui sa pakud raha ette, kas selle pärast tagasi võtta ka saab kui pole rahul?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.09.2022 17:12:51
|
|
|
Just, oli eestlane sai
Koomiline tundub see tip jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
01.09.2022 18:25:02
|
|
|
| Woltil oli vist kah et kohe said jätta tippi kui tellisid. Ei mäleta enam. Ei ole kevadest saadik kasutand neid teenuseid
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.09.2022 19:01:29
|
|
|
Woltil tuleb tip enne tellimuse kinnitamist valida ja kui jama siis on vaja pärast tagasi küsida läbi klienditoe.
Bolt Foodi klienditeenindus on tõenäoliselt samas mudaliigas nagu põhiteenuse oma seega ilmselt raha tagasi ei saa
Tipi jätmise teemal jauramine on siin foorumis oasdel juba samas valdkonnas teemaga, et iPhone'i mehed pole rahul kui Androidi mehed oma valikuga rahul on
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
01.09.2022 21:06:50
|
|
|
See võib tekitada töökultuuri, et kui tippi mitte jätta, siis by default saad juba sita teenuse.
Ehkki teenuse eest oled juba maksnud ju.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
01.09.2022 21:08:17
|
|
|
| Juht saab tipi kätte alles mitu tundi peale kliendi teenindamist. Loogiline, et ta kohe teada ei saa, kes on juut ja kes mitte.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.09.2022 21:30:53
|
|
|
Tagantjärgi ikka näed ja kui mäletad kuhu tellimused viisid siis tead kus juudid on Aga eestis visatakse tippi suht harva, et siin kõik juudid suht
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.09.2022 09:17:51
|
|
|
Miks peaks, kuna väidetavalt ju järjekord uksetaga siis peaks inimesele see jäetud piisav olema.
See on teenus punktist a punkti b mitte mingi tuumahäälestus.
Wolti puhul hullult häiris veel see pagulaspuputamine. Tüüp ei leia 10min-ga asukohta üles ja siis jääb õigust üle.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.09.2022 00:07:13
|
|
|
USA stiilis kohustusliku jootraha kultuuri loodetavasti Eestis ei teki, vaatamata "platvormide" ponnistustele. Suurepärase teeninduse puhul jätan hea meelega jootraha, ka Eestis. Tavapärase või kehva teeninduse puhul jootraha ei jäta.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|