|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
30.08.2022 17:03:44
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Ma ikka ise oma köögi teinud täispuidust  |
Jep, kõigepealt valid metsas õiged puud.. valid langetamiseks õige aja, kuivatad pööningul vähemalt paar talve
Endal köögimöödel sisuliselt puudub, koosneb juhuslikest asjadest..
Enim on muljet avaldanud nende kätetöö, kes oskavad vanadest kuurilaudadest teha sellise kulunuma stiiliga köögimööbli. Aga kuna elukaaslane rohkem plasti/laminaadi ja taolise usku, siis seepärast polegi köögi mööbliosa vist edenenud
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
30.08.2022 17:47:55
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Ainult paigaldanud....
Ma ikka ise oma köögi teinud täispuidust  |
Ei sobi see täispuit stiil paraku, ega ma mingis saunas või suvilas ei ela, ikkagi modernne elamu. Karkassi võib muidugi täispuidust teha lasta, aga, mis selle mõte on ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
30.08.2022 17:55:23
|
|
|
Töötlemiseks on ka igasugu ägedaid vahendeid olemas Ei jää mingit sauna stiili.
Mingit ikea pappi või saepuru ise küll ei tahaks. Aknalauad jms ka paksust puidust tehtud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
30.08.2022 18:07:42
|
|
|
| Täpselt sama saepuru, mida kõik ülejäänud müüvad, alustades mööblimasinaga ja lõpetades häckeriga, samad Blumi hinged ja siinid. Ainuke piirang, et mõõdud on ees ja sentimeetri pealt õigesse mõõtu ei saa. Tööpinnad on isegi täispuidust.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
30.09.2022 10:28:20
|
|
|
| Just panin ühe IKEA köögi endale paika, olidki kõik Blumi mehhanismid ja sahtlid kusjuures. Tehnika asjad jäid esialgsest tellimusest välja, kuna polnud kohapeal, aga need sai ka kohe järgmisel nädalal või võtad üldse mujalt, eriti seal enam vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001

|
30.09.2022 13:37:13
|
|
|
Mismoodi IKEAst seda köögimööblit ostetakse üldse?
Detailid, mida vaja on paberil kirjas. Lendan kohale ütlen, et tahan neid asju ja saab kohe kätte?
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
30.09.2022 15:28:44
|
|
|
Soovitan enne arvutist järgi vaadata, et kas neid detaile kohapeal üldse on.
Kui on, siis siis võtad väljatrüki näppu ja lähed aga laost neid omale kärusse laduma.
Neid mida pole, nendele tellid omale saabumise kohta teavituse.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
30.09.2022 15:38:04
|
|
|
| A neil ju veebis mingi asjalik tööriist ka selleks, nii pole lihtsam?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
04.10.2022 08:35:25
|
|
|
| Veebis panin põhiasjad paika ja siis kohapeal nõustaja vormistas lõpliku tellimuse. Samas ei kontrollinud kohe üle, aga seinale kinnitatav siin, sokliliist ja täiteplaati pani ülearu. 2m lai ülemine kapirida ja 1,6m lai alumine osa sisaldas kokku ligi 40 erinevat ühikut/pakki.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R.K
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2001
|
11.04.2023 18:32:45
|
|
|
| Vana teema küll, aga ise valiku ees. Aunman vs Puustelli. Mõlemal soodustuse pakkumine uusarenduse jaoks. Hetkel olen saanud hinnapakkumised suhteliselt samas väärtuses.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
09.09.2023 12:32:50
|
|
|
Teema taas üleval. Mis on kapi raamidele hea materjal? Vaatan et enamus pakuvad seda EGGER'i mingit melamiini. On midagi paremat ka? (eeldame, et eelarve pole probleem)
Uksed ma saan aru et täispuit ja töötasapinnaks mingi kivi
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
09.09.2023 18:03:26
|
|
|
| kuldar-daniel kirjutas: |
Teema taas üleval. Mis on kapi raamidele hea materjal? Vaatan et enamus pakuvad seda EGGER'i mingit melamiini. On midagi paremat ka? (eeldame, et eelarve pole probleem)
Uksed ma saan aru et täispuit ja töötasapinnaks mingi kivi |
Täispuit uksed on iganenud arusaam. Värvitud/spoonitud MDF on kõige parem aga võiks olla ikka eritihe 800kg/m3 MDF. Neid ka mitmeid erinevaid variante. Sõltub nüüd tootjalt kellelt tellimuse teed aga kindlasti märgi ära, et kõige tihedam võiks olla.
Karkassiks ongi melamiin kõige mõistlikum. Kindlasti pole mõtet kokku hoida hingede/süsteemide arvelt.
Kui väga väga rahas nüüd probleemi pole siis karkassiks värvitud/peitsitud-lakitud vineer oleks kõige luxim ilmselt. Aga selleks pane €€€ valmis.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
10.09.2023 21:39:34
|
|
|
Kevvare, Kasulik info, tänud
Oskad Sa juhuslikult mõnda tegijat soovitada ka? Tundub, et tunned asja.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zann0
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2013
|
25.09.2023 19:08:28
|
|
|
Tere.
Küsiks uuesti. Kui ikea kodulehel köök planeeritud, spetsialist selle üle vaadanud(kohustuslik nõue kodulehel) siis kas ma pean lattu minema ise nimekirjaga asju otsima, või pannakse siiski kogu tellimus eelnevalt valmis ja ma lähen sellele järele?
Miks ma küsin on sest kaks rida kööki, 3.2m ja 2.5m. Ei kujuta seda pakendite kogust ette ja veel vähem laost otsimist
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
25.09.2023 19:57:06
|
|
|
| Mine kohale-las vaatavad üle.Ja lase kohale tuua-nii on lihtsam.Aga varu aega ja närve.Laheb ca 4-5 tundi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
13.12.2024 10:00:58
|
|
|
Tere.
Keegi viimaselajal tellinud kööki kusagilt? Sooviks emale uut kööki tellida ja hind võiks olla okei, imelahendust ei koostanud.
Hetkel tegin päringu Baltesti, aga lihtsale köögile tuli ootamatult kõrge hind.
3 aastat tagasi tellisin endale Knollest, selle kvaliteedi üle ei saa nuriseda, aga hind on seal midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
13.12.2024 10:13:31
|
|
|
| Telli ikeast.Seal kõige odavam.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
16.12.2024 23:08:09
|
|
|
Tartukandis kedagi, et ei läheks maksma teist maja
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.12.2024 13:46:13
|
|
|
| Kõigepealt peaks teadma, kui palju su maja maksab, kas ei?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
18.12.2024 12:07:07
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| Telli ikeast.Seal kõige odavam. |
IKEA on enamvähem ja soovitan ise ka, aga mõned enda märkused, millega arvestada:
Panin just IKEA METOD köögi kokku. Kapid kokku 4000€, tehnika tuli mujalt. Tellisein sealt, sest köögi seinad said just köögimööbli mõõtude järgi tehtud ja mitte vastupidi.
Kvaliteet võrreldes 2016 Baltest Mööblist u sama suure köögi ostetuga (3500€) on üsna suur. IKEA korpus on (loe: mulle subjektiivselt tundub) "pehmem". Võrreldav nagu MDF vs HDF plaadid. Lisaks tagaseina lahendus on kehv-vetruv. Hetkel puhastame vana korterit ja seal korpuseid mõnus puhastada. Miski tagaseinas ei väändu kui lapiga pihta lähed.
| HIID kirjutas: |
| Tartukandis kedagi, et ei läheks maksma teist maja icon_mad.gif |
Baltest mööbel valmistab minu teada Viljandis ja tarnib oma kauba kas Viljandi, Tartu või Tallinna esindusse. Ise maksma ei pea. Ikeal ka Tartus mingi punkt olemas. Vast saad ka sealt kätte. Mina tellisin koos tuppa toomisega sest erinevaid karpe oli 190tk.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
18.12.2024 15:44:17
|
|
|
| ikeast köögimööbli tellimisel toodi ühe 29.90 saatmise tasu eest köögitäis kraami seljas ilma liftita 5. korrusele ära. mööbel on suht pask, nagu eespool kirjeldati, aga hind on odav.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
18.12.2024 16:18:27
|
|
|
| Mõni aastat tagasi sai baltesti ikeaga võrreldud ja siis küll mingit suurt vahet polnud. Sama plaat, samad Blumi hinged ja sahtlid.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
19.12.2024 05:01:55
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Tartukandis kedagi, et ei läheks maksma teist maja  |
Ma olen pasr kööki Tartust, Velma mööblit tellinud, kvaliteedi- ja hinnasuhe on paigas olnud.
_________________ Everybody dies, but not everyone gets to live! |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
19.12.2024 07:53:58
|
|
|
pole kuulnudki, panen kõrvataha
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.12.2024 08:08:43
|
|
|
Trannel teeb mööblit.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
19.12.2024 12:21:48
|
|
|
Pakume eritellimusel mööblit, Tartu küljeall Haagel. Projekteerija on väga abivalmis ja kogenud, materjalid on kõik valikus, furnituur on Grass ja Blum.
Mu number on profiilis, info@mooblitehas.ee on päringute jaoks üldmeil.
_________________ Aktuaalsed Thinkpadide pakkumised Marketplaces Või küsi pakkumist huvipakkuvale mudelile!
Kõiki müügisolevaid sülearvuteid saab võimaluste piires konfigureerida. Saadaval ka Thinkpad USB-C docke: 40AY, 40AF, 40A9 |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
19.12.2024 16:29:33
|
|
|
Viimase köögi võtsin mööblitehasest. Mõtlesin et proovin seekord mujal õnne. Ehk satub mõni proffim tegija
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.01.2026 19:05:12
|
|
|
Mul on kööki vaja aga ma ei tea millist
Soovitati Ikeat, Arensit ja mingit köögiarti
Kehv on see, et elamine ei ole veel valmis aga samas võiks sissekolides olemas olla midagi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.01.2026 19:07:24
|
|
|
Sold OUT, kui tihti sa uude elamisse kolid aastas?
Kas alles ei läinud paremasse kohta?
Mul selleks korraks köögimööbel olemas. Sattusin veel hullema jörmi otsa, MEBELIA't ei soovita kellelegi. Väga vaenulik suhtumine.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.01.2026 19:16:28
|
|
|
Sellel aastal alles, varem vist niisama flexisin, ma ka ei tea mis ma kuskil teemades kokku olen valetanud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
06.01.2026 00:49:55
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Mul on kööki vaja aga ma ei tea millist
Soovitati Ikeat, Arensit ja mingit köögiarti
Kehv on see, et elamine ei ole veel valmis aga samas võiks sissekolides olemas olla midagi |
Väga erinevad soovitused, üks on hinnatundlikumale kes vb ei otsi väga kvaliteeti (Ikea) teine on pigem sellele kes pole nii hinnatundlik ja hindab pigem kvaliteeti (Arens).
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.01.2026 19:32:53
|
|
|
Ikea ainus eelis vist see ka, et kui paned esialgu tooni või paigutusega mööda, siis ei ole eriti kallis minna osta uued sahtlid-uksed-riiulid
Edit: nii, mõõdud sain võetud
Surfasin eile facerbookia:
sigmasmoobel
idema
arens
Aunman
schmidt
schöttli
poodium.ee
Weberson
Viigardi
sisustusproff
Vendi köök
Balti Furnituur köögid ja garderoobid
Köökit OÜ
miar
köögiart
knolle
Köögikonstruktor
keila puidukoda
Puustelli
Kraus köögid
Mööbel ja kodu
Solar mööbel
Mitmest tasub võtta pakkumist?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
faol
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2015
|
10.03.2026 12:23:30
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Ikea ainus eelis vist see ka, et kui paned esialgu tooni või paigutusega mööda, siis ei ole eriti kallis minna osta uued sahtlid-uksed-riiulid
Edit: nii, mõõdud sain võetud
Surfasin eile facerbookia:
sigmasmoobel
idema
arens
Aunman
schmidt
schöttli
poodium.ee
Weberson
Viigardi
sisustusproff
Vendi köök
Balti Furnituur köögid ja garderoobid
Köökit OÜ
miar
köögiart
knolle
Köögikonstruktor
keila puidukoda
Puustelli
Kraus köögid
Mööbel ja kodu
Solar mööbel
Mitmest tasub võtta pakkumist? |
Ma teen Eritellimusel mööblit. Fb Furndetail-eritellimusmööbel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|