|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
02.08.2022 12:39:28
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Invention kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
| Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile? |
Golf 1.4 |
Ja mida see endast kujutab. Kogu cng kola demontaaz? |
Demontaaž, LPG installatsioon ning kogu tavaar, mida vaja (paagid, pihustid, aurusti). Ehk lõplik summa ongi 1360€ algusest lõpuni.
Hinnas on ka paigaldustööle eluaegne garantii, ning elektroonikale 7-aastane ja mehhaanikale 3-aastane garantii.
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 12:42:45
|
|
|
| LKits kirjutas: |
KillFrenzy, ei trolli.
Hooldust teostatakse erinevatel juhtudel - ka ennetavalt komponentide vahetuse näol näiteks.
Ning võib-olla sinul ei ole kogemust, aga tarbijavaidluste komisjon võtab ilusasti menetlusse ettevõtte poolt teostatud töid, aga kui remondid, vahetad, möllad ise, siis ei ole kellelegi kurta.
Kui oleksin ise plokikaane tihendi vahetanud, siis poleks olnud kellelegi kurta. Lasin just sellepärast selle töö teha töökojal.
Ning neil läkski veidi kehvasti, tihend viltu vahel ja vastutasid enda tegevuse eest, tehti korda. |
Katsu nüüd lugeda mõttega.
Mis garantii annab hooldusarve kui plokikaas on pekkis? Jutuks on siis LPG seadmed. Keegi pole seda kaant näppinud, ei LPG paigaldajate ega hooldajate poolt.
Mis ma tahan öelda, et mingi suvaline LPG hooldusarve ei anna mitte mingit garantiid selle kohta, kui su mootor pekki läheb.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
02.08.2022 12:48:21
|
|
|
Ei vastuta hooldaja suvalise 5a tagasi paigaldatud seadme mootorile tehtud kahjustuste eest.
Mapi ei näpita, see eeldab proovisõitu kahe inimesega.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
02.08.2022 12:50:27
|
|
|
| Anti ka infot kas/kuidas see LPG paigaldus integreerub auto CNG paigaldisse? Kellades ju CNG jaoks oma kütusenäidik - LPG paigaldus kasutab seda ära või on mingi oma eraldi näidik kuskil armatuurlaual? Kui CNG paagiklapid ja reduktor eemaldada, jäävad sellest mootoriajju veakoodid ja arvatavasti ka mootorituli - tehakse midagi sellega? Kui suur LPG paak pannakse?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
02.08.2022 12:53:15
|
|
|
| Saaks kui paagi jaoks ruumi on
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
02.08.2022 12:57:52
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Kas seda LPG/CNG teemat ei saaks nii teha, et mõlemad jäävad alles? |
VW grupis tehase CNG autodel pole salongist väljaspool sellist ruumi, kuhu LPG paak mahuks, seega ainuke mõeldav koht on pagasiruumis.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 13:15:15
|
|
|
| LKits kirjutas: |
KillFrenzy, annab garantii, et filter on korralikult vahetatud ja LPG komponendid on üle kontrollitud, et töötavad korralikult.
Kui LPG kontrolleri või misiganes selle seadme nimi on, midagi juhtub, siis ilmselgelt hooldusettevõte vastutab.
Jätkuvalt - tarbijavaidluste komisjoni teema.
|
Ära fantaseeri.
Elusees ei vastuta mingid hoolduse tegija selle eest kui see mis iganes asi katki läheb.
Sama hea loogika, et kui autol on garantii läbi, käid hoolduses, üks hetk mootoriaju rikneb ja mootor ka rikkis, nüüd peaks hooldusetegija uue mootori panema.
| siLc kirjutas: |
| Anti ka infot kas/kuidas see LPG paigaldus integreerub auto CNG paigaldisse? Kellades ju CNG jaoks oma kütusenäidik - LPG paigaldus kasutab seda ära või on mingi oma eraldi näidik kuskil armatuurlaual? Kui CNG paagiklapid ja reduktor eemaldada, jäävad sellest mootoriajju veakoodid ja arvatavasti ka mootorituli - tehakse midagi sellega? Kui suur LPG paak pannakse? |
Ei, ei ja ei.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
02.08.2022 13:18:12
|
|
|
Saaksid näited tuua kuidas on vastutatud?
IT ei puutu asjasse, mootor ikka väheke teine teema
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 13:19:02
|
|
|
Kui sa ajad täiesti arulagedat juttu.
Isegi esinduses saadavad sind pikalt kui su auto ära laguneb peale garantiid ja sa väidad nüüd, et mingid suvalised hooldajad võtavad omale vastutuste asjade eest mille üle puudub neil igasugune kontroll?
Kindel see.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
02.08.2022 13:21:38
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Kas seda LPG/CNG teemat ei saaks nii teha, et mõlemad jäävad alles? |
VW grupis tehase CNG autodel pole salongist väljaspool sellist ruumi, kuhu LPG paak mahuks, seega ainuke mõeldav koht on pagasiruumis. |
Uurisin nüüd just järgi. Minult näiteks võtaks nad ühe CNG paagi ära ja asendaks selle LPG'ga. Ehk mulle jääks alles nii bena, CNG kui ka LPG
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
02.08.2022 13:24:52
|
|
|
| ot: |
Janis, mootorratta tavapärane hooldus (pidur-sidur, õlid, jahutus jne). Midagi tehti valesti, pidurid peal, klotsid pea metallini väljas. Klotside ning ühe ketta vahetus. Vastutasid enda kehvasti tehtud töö eest.
Ilmselgelt alguses jonnisid vastu, et ikka pidurdasin ise ja klotside norm kulumine, aga kuna klotsid vahetasid samuti nemad eelmise hooaja lõpus ning tõendasin läbisõiduga, et pole reaalne nii kiiresti kulub, siis lõpuks tehti korda. Aga ilmselgelt pidin ka Tarbijakaitseametiga motiveerima.
Täiesti suuteline ise eelnevaid töid ise tegema. Vastutus on märksõna. |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
02.08.2022 13:25:23
|
|
|
| Ja kuidas see gaasiseadmega seostub? Täiesti erinev teema
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 13:27:03
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| ot: |
Janis, mootorratta tavapärane hooldus (pidur-sidur, õlid, jahutus jne). Midagi tehti valesti, pidurid peal, klotsid pea metallini väljas. Klotside ning ühe ketta vahetus. Vastutasid enda kehvasti tehtud töö eest.
Ilmselgelt alguses jonnisid vastu, et ikka pidurdasin ise ja klotside norm kulumine, aga kuna klotsid vahetasid samuti nemad eelmise hooaja lõpus ning tõendasin läbisõiduga, et pole reaalne nii kiiresti kulub, siis lõpuks tehti korda. Aga ilmselgelt pidin ka Tarbijakaitseametiga motiveerima.
Täiesti suuteline ise eelnevaid töid ise tegema. Vastutus on märksõna. |
|
Sa räägid täiesti teisest asjast ju
Ma saan aru, et käisid motikaga hoolduses, aga aju läks rikki ja mootor jooksis kokku ja nüüd mingi filtrivahetaja vastutab su mootori ja aju eest.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
02.08.2022 14:36:04
|
|
|
| Jällegi räägid hoopis muust asjast
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 14:38:27
|
|
|
Tüüp kritiseerib ennast ja räägid teemast mööda.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
02.08.2022 14:42:17
|
|
|
| Mul hallata mingi 150 töökoda/poodi. Veits tean kuidas asju aetakse
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 14:45:52
|
|
|
Ainuke kes trollib oled sina. Puudub funktsionaalne lugemisoskus, liigselt lukus meelestatus ning siis sõidab üle ja jääb rahule. Sa oled kindel enda teadmistes ning sa ei võta vastu uut informatsiooni, mida ma sulle siin proovin selgeks teha.
| Janis kirjutas: |
| Juba converditud lpg autot ei julgeks väga osta, kes teab mis seades see töötanud on. |
| LKits kirjutas: |
| Mis seal ikka nii hullu saab olla, kui hooldusarved olemas. Täiesti tavaline teema iga autoga. |
Siiamaani on lkits ainult ajanud mingit täieliku soga ja rääkinud piduritehooldusega ilmenud probleemist.
Jääb jätkuvalt arusaamatuks kui kasutatud LPG autot ostes hooldusarved midagi mootori seisukorra kohta ütlevad ja miks peaks hoolduse tegija vasutama kuidagi kulunud mootori / plokikaane eest.
viimati muutis KillFrenzy 02.08.2022 14:46:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
02.08.2022 14:46:04
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Mul hallata mingi 150 töökoda/poodi. Veits tean kuidas asju aetakse |
Väga tubli oled. Tugevdab kindlasti argumente tavapärase gaasiseadme filtrivahetuse ja hoolduse arutelus.
| KillFrenzy kirjutas: |
Ainuke kes trollib oled sina. Puudub funktsionaalne lugemisoskus, liigselt lukus meelestatus ning siis sõidab üle ja jääb rahule. Sa oled kindel enda teadmistes ning sa ei võta vastu uut informatsiooni, mida ma sulle siin proovin selgeks teha.
| Janis kirjutas: |
| Juba converditud lpg autot ei julgeks väga osta, kes teab mis seades see töötanud on. |
| LKits kirjutas: |
| Mis seal ikka nii hullu saab olla, kui hooldusarved olemas. Täiesti tavaline teema iga autoga. |
Siiamaani on lkits ainult ajanud mingit täieliku soga ja rääkinud piduritehooldusega ilmenud probleemist.
Jääb jätkuvalt arusaamatuks kui kasutatud LPG autot ostes hooldusarved midagi mootori seisukorra kohta ütlevad ja miks peaks hoolduse tegija vasutama kuidagi kulunud mootori / plokikaane eest. |
Sinu "uued teadmised" on minu vanad teadmised. Arvasin alguses samamoodi, et eriti keegi vastutabki ning siis järsku sain aru, et ettevõtetel on üpris oluline maine ning ainult vastutusega saab seda kõrgel hoida.
Ilmselgelt nurgatagusel Vasja Garaažil on ükskõik, aga mõtle veidi kaugemale
Siiani sina oled ajanud mingit soga, et ei vastutata millegi eest. Edu sulle siis, kui taolise olukorraga rahul oled.
Mina ei ole ning vastutatakse küll. Paljud olukorrad on saanud lahenduse, kus alguses jonnitakse vastu, aga no näed, ikka saadakse aru, et tegevusel (või tegevusetusel) on tagajärg ja vastutus.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
viimati muutis LKits 02.08.2022 14:48:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 14:48:07
|
|
|
| LKits kirjutas: |
aga mõtle veidi kaugemale  |
Palun õpi lugema ja mõtlema algtasemel, ei ole vaja kaugemela mõelda ja endale mingeid asju ette kujutada.
Sa ei ole siiani vastanud esitatud küsimustele ja ajad rmc stiilis täiesti suvalist kelbast.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 14:52:56
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
aga mõtle veidi kaugemale  |
Palun õpi lugema ja mõtlema algtasemel, ei ole vaja kaugemela mõelda ja endale mingeid asju ette kujutada.
Sa ei ole siiani vastanud esitatud küsimustele ja ajad rmc stiilis täiesti suvalist kelbast. |
Ainuke küsimus, mille küsisid on plokikaane kohapealt ning ilmselgelt kui gaasiseadme hoolduses tehtud vea tõttu midagi juhtus ja suudad selle ka ära tõendada, siis vastutatakse.
Mine algkooli tagasi ja õpi lugema. |
Vot hakkab tulema. Ma tahaks seda tõendamist näha, ostad kasutatud LPG auto ja lähed kraaksuma viimasesse hoolduskohta, näe te olete vea teinud gaasiseadme hoolduses ja nüüd on plokikaas kulunud.
See ei ole ligilähedane ka sinu ainukese ehk piduriklotsi seiklusega.
viimati muutis KillFrenzy 02.08.2022 14:53:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
02.08.2022 14:57:18
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Vot hakkab tulema. Ma tahaks seda tõendamist näha, ostad kasutatud LPG auto ja lähed kraaksuma viimasesse hoolduskohta, näe te olete vea teinud gaasiseadme hoolduses ja nüüd on plokikaas kulunud.
See ei ole ligilähedane ka sinu ainukese ehk piduriklotsi seiklusega. |
| Betamax kirjutas: |
LKits, kui teed arvutile hooldust a la tolmupuhastus, pastavahetus ja paned pasta prosele valesti/liiga vähe/liiga palju/mäkerdad mingi asjasse mittepuutuva detaili ära, siis aasta pärast vahetad emaplaadi oma kuludega välja, kui selle tõttu maha sureb?
Küsin, sest tõid IT-ga paralleele siia. |
Mõlemale vastus - kui suudetakse tõendada tegevuse (või tegevusetuse) tagajärjel tekkinud kahju, siis ilmselgelt on vastutus.
Ning jah, ilmselgelt on ka summas küsimus - 100€ kulu pärast ei hakata tellima 1000€+ maksvat ekspertiisi.
PS: Kohapeale tõenäoliselt kuhugi kraaksuma ei lähe. Tõenduspõhine suhtlus kirjalike kanalite kaudu, et saaks vajadusel tarbijakaitse komisjonile või halduskohtule esitada.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 15:00:43
|
|
|
Ehk jõuame tagasi algusesse, lihtsalt fantaseerid.
Ja sa ei saa siiani aru mida janis silmas pidas ja millest jutt on.
viimati muutis KillFrenzy 02.08.2022 15:01:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.08.2022 15:02:52
|
|
|
Saatis e-maili. Juhatuse esimehele
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 15:05:04
|
|
|
Klotside teemal, kopeerin oma vanema postituse. Aga ei ole võrreldavad situatsioonid.
| tsitaat: |
Uue passat b8 oli sama jutt, kui tagumised klotsid olid kulunud 15kkm. Et nii on ja see on normaalne.
Spetsid veel väitsid et see normaalne jah kui oled adaptiivset püsivat kasutanud. Lõpuks tuli välja, et pidurid olid pekkis, kulutasid klotsid ära ja kuna kogu aeg pidur peal läksid kettad ka kõveraks.
Kurja häält tehes maksti klotsi vahetuse raha tagasi ja tehti tasuta korda lõpuks tagumised pidurid
|
viimati muutis KillFrenzy 02.08.2022 15:07:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
02.08.2022 15:08:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kuidas või millega sa need piduriklotsi asjad ära tõestasid? Või lihtsalt läksid ja ähvardasid Tarbijakaitsega? |
| ot: |
Võtsin tootja lehelt info piduriklotside normkulumise kohta, piduriketas oli juba veidi kulunud klotsi metalli tõttu, arutasin tuttava mehaanikuga, kes ütles, et pole norm, pidurid peal ning suhtlesin remonditöökojaga. Jonnisid vastu, ähvardasin TKA-ga ning lahendasid mure.
Oleksin võinud täiesti vabalt "teise põse pöörata" ning edasi liikuda - kulu umbes 200-300€+töö.
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Saatis e-maili. Juhatuse esimehele |
| ot: |
| Ega need ei suudagi lahenduseni jõuda, kel mõistus välja müüdud. |
| KillFrenzy kirjutas: |
Klotside teemal, kopeerin oma vanema postituse. Aga ei ole võrreldavad situatsioonid.
| tsitaat: |
Uue passat b8 oli sama jutt, kui tagumised klotsid olid kulunud 15kkm. Et nii on ja see on normaalne.
Spetsid veel väitsid et see normaalne jah kui oled adaptiivset püsivat kasutanud. Lõpuks tuli välja, et pidurid olid pekkis, kulutasid klotsid ära ja kuna kogu aeg pidur peal läksid kettad ka kõveraks.
|
|
| ot: |
| Ometigi kui spetsid nii väidavad, siis kuidas pärast välja tuli, et pidur kogu aeg peal ning kettad kõverad? Kehvad spetsid? |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.08.2022 15:17:26
|
|
|
Mis siin jaurata nüüd nii pikalt, pruugitud auto ost on nii või naa lotomäng, isegi kui spetsialistil alt, pealt ja üle OBD vahtida lased. Eks siis saad kaant vahetada, kui pekkis on. Võib juhtuda ka, et sõidad rahulikult 100k ära ja müüd järgmisele või viid kokkuostu.
Miks LPG hind CNG-ga sarnaselt tõusnud pole?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.08.2022 15:23:28
|
|
|
LKits, panen järgmine kord sinu jaoks spetsiaalselt spetsid jutumärkisesse ja lisan /s ka igaksjuhuls sulgudesse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
02.08.2022 15:26:52
|
|
|
| rex kirjutas: |
Miks LPG hind CNG-ga sarnaselt tõusnud pole? |
Mis seos on nafta kõrvalproduktil ja maagaasil?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
02.08.2022 15:38:21
|
|
|
| Mõlema hind on soetud nafta hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.08.2022 19:22:36
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
LKits, panen järgmine kord sinu jaoks spetsiaalselt spetsid jutumärkisesse ja lisan /s ka igaksjuhuls sulgudesse.
 |
Ja ma mõtlesin siiamaani kes need tuhmid on kelle jaoks vaja /s ja jutumärke kasutada
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.08.2022 11:26:44
|
|
|
Tartus olerex 0.724 siiski
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
05.08.2022 12:52:03
|
|
|
| Alexela eile laagris 0.699 ka.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
06.08.2022 20:42:44
|
|
|
Lähen CNG autoga Soome.
Biogaas sõltuvalt kohast 1.38 - 1.55 - 1.80 - 2.05
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.08.2022 23:02:46
|
|
|
Võta balloonid kaasa
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
08.08.2022 00:26:06
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
Lähen CNG autoga Soome.
Biogaas sõltuvalt kohast 1.38 - 1.55 - 1.80 - 2.05 |
Tangi siis õigest kohast!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
22.08.2022 18:37:16
|
|
|
| Sikupilli Alexela postil ilutses juba CNG 3,99€.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.08.2022 18:50:04
|
|
|
LPG oli veel 0.7 alexelas
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.08.2022 22:40:24
|
|
|
| Noh nüüd on asi balansis. Keskmine cng octavia on sama mis 9.5l sajale bensu. Ehk sama mis keskmine linnakulu lpg dodge rammiga.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.08.2022 10:37:49
|
|
|
MRTO,
CNG octavia 4.6 x 4 = 18.4 eur / 100 km
Honda CRV 10 x 1.8 = 18 eur / 100 km
Täitsa metsas ikka, kui käes ongi aeg, mil uuem ja ökom masin on kallim sõita kui vana ja üsna suure isuga bensiiniaparaat.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.08.2022 11:02:54
|
|
|
Mul 5.7 v8 on linnas S reziimil paagi keskmine umbes täpselt 20l sajale ehk x 0.699 = 14eur.
D peal tuleb linnas paagi keskmiseks nii 16-17 ehk 11-12eur.
Madalaim paagi keskmine on olnud ligi 12l ehk mingi 8eur sajale. Mingisugune ringi trippimine ja samas möödasõite ja väikelinnade tiksumist. Saaks ka ökomalt.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
25.08.2022 22:01:43
|
|
|
Nägin Facebookis fotot kus Jõhvi Alexelas oli CNG kilohind 5.19€
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
25.08.2022 22:47:36
|
|
|
Käisin mööda Soomet sõitmas.
2700km, 190€
keskmine kilohind alla 2€
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|