Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:39:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Invention kirjutas:
siLc kirjutas:
Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile?

Golf 1.4


Ja mida see endast kujutab. Kogu cng kola demontaaz?


Demontaaž, LPG installatsioon ning kogu tavaar, mida vaja (paagid, pihustid, aurusti). Ehk lõplik summa ongi 1360€ algusest lõpuni.
Hinnas on ka paigaldustööle eluaegne garantii, ning elektroonikale 7-aastane ja mehhaanikale 3-aastane garantii.

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:42:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
KillFrenzy, ei trolli.
Hooldust teostatakse erinevatel juhtudel - ka ennetavalt komponentide vahetuse näol näiteks.
Ning võib-olla sinul ei ole kogemust, aga tarbijavaidluste komisjon võtab ilusasti menetlusse ettevõtte poolt teostatud töid, aga kui remondid, vahetad, möllad ise, siis ei ole kellelegi kurta.
Kui oleksin ise plokikaane tihendi vahetanud, siis poleks olnud kellelegi kurta. Lasin just sellepärast selle töö teha töökojal.
Ning neil läkski veidi kehvasti, tihend viltu vahel ja vastutasid enda tegevuse eest, tehti korda.


Katsu nüüd lugeda mõttega.

Mis garantii annab hooldusarve kui plokikaas on pekkis? Jutuks on siis LPG seadmed. Keegi pole seda kaant näppinud, ei LPG paigaldajate ega hooldajate poolt.

Mis ma tahan öelda, et mingi suvaline LPG hooldusarve ei anna mitte mingit garantiid selle kohta, kui su mootor pekki läheb.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:46:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, annab garantii, et filter on korralikult vahetatud ja LPG komponendid on üle kontrollitud, et töötavad korralikult.
Kui LPG kontrolleri või misiganes selle seadme nimi on, midagi juhtub, siis ilmselgelt hooldusettevõte vastutab.
Jätkuvalt - tarbijavaidluste komisjoni teema.

Janis kirjutas:
Ma küll seal kohas uuesti ei laseks teha, kus suudetakse isegi plokikaanetihend viltu panna icon_eek.gif
Tegijal juhtub, teine kord tegi teine mehaanik ning korras.
Tarbijavaidluste komisjoni otsuseid ei eksisteeri - selle järgi saab filtreerida problemaatilisi ettevõtteid.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 12:48:21 vasta tsitaadiga

Ei vastuta hooldaja suvalise 5a tagasi paigaldatud seadme mootorile tehtud kahjustuste eest.
Mapi ei näpita, see eeldab proovisõitu kahe inimesega.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:50:27 vasta tsitaadiga

Anti ka infot kas/kuidas see LPG paigaldus integreerub auto CNG paigaldisse? Kellades ju CNG jaoks oma kütusenäidik - LPG paigaldus kasutab seda ära või on mingi oma eraldi näidik kuskil armatuurlaual? Kui CNG paagiklapid ja reduktor eemaldada, jäävad sellest mootoriajju veakoodid ja arvatavasti ka mootorituli - tehakse midagi sellega? Kui suur LPG paak pannakse?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:52:24 vasta tsitaadiga

Kas seda LPG/CNG teemat ei saaks nii teha, et mõlemad jäävad alles?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 12:53:15 vasta tsitaadiga

Saaks kui paagi jaoks ruumi on
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:57:52 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas seda LPG/CNG teemat ei saaks nii teha, et mõlemad jäävad alles?

VW grupis tehase CNG autodel pole salongist väljaspool sellist ruumi, kuhu LPG paak mahuks, seega ainuke mõeldav koht on pagasiruumis.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 13:15:15 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
KillFrenzy, annab garantii, et filter on korralikult vahetatud ja LPG komponendid on üle kontrollitud, et töötavad korralikult.
Kui LPG kontrolleri või misiganes selle seadme nimi on, midagi juhtub, siis ilmselgelt hooldusettevõte vastutab.
Jätkuvalt - tarbijavaidluste komisjoni teema.


Ära fantaseeri.

Elusees ei vastuta mingid hoolduse tegija selle eest kui see mis iganes asi katki läheb.

Sama hea loogika, et kui autol on garantii läbi, käid hoolduses, üks hetk mootoriaju rikneb ja mootor ka rikkis, nüüd peaks hooldusetegija uue mootori panema.

siLc kirjutas:
Anti ka infot kas/kuidas see LPG paigaldus integreerub auto CNG paigaldisse? Kellades ju CNG jaoks oma kütusenäidik - LPG paigaldus kasutab seda ära või on mingi oma eraldi näidik kuskil armatuurlaual? Kui CNG paagiklapid ja reduktor eemaldada, jäävad sellest mootoriajju veakoodid ja arvatavasti ka mootorituli - tehakse midagi sellega? Kui suur LPG paak pannakse?


Ei, ei ja ei.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 13:15:36 vasta tsitaadiga

ot:
KillFrenzy, ei fantaseeri, reaalsed kogemused. Nii mototehnika kui ka IT-ga seonduvalt. Vastutatakse küll, ka hoolduse eest.
Selle teema üle arutelu suht mõttetu, sa oled kindel enda teadmistes ning sa ei võta vastu uut informatsiooni, mida ma sulle siin proovin selgeks teha.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 13:18:12 vasta tsitaadiga

Saaksid näited tuua kuidas on vastutatud?
IT ei puutu asjasse, mootor ikka väheke teine teema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 13:19:02 vasta tsitaadiga

Kui sa ajad täiesti arulagedat juttu.
Isegi esinduses saadavad sind pikalt kui su auto ära laguneb peale garantiid ja sa väidad nüüd, et mingid suvalised hooldajad võtavad omale vastutuste asjade eest mille üle puudub neil igasugune kontroll?
Kindel see.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 13:21:38 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
LKits kirjutas:
Kas seda LPG/CNG teemat ei saaks nii teha, et mõlemad jäävad alles?

VW grupis tehase CNG autodel pole salongist väljaspool sellist ruumi, kuhu LPG paak mahuks, seega ainuke mõeldav koht on pagasiruumis.


Uurisin nüüd just järgi. Minult näiteks võtaks nad ühe CNG paagi ära ja asendaks selle LPG'ga. Ehk mulle jääks alles nii bena, CNG kui ka LPG

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 13:24:52 vasta tsitaadiga

ot:
Janis, mootorratta tavapärane hooldus (pidur-sidur, õlid, jahutus jne). Midagi tehti valesti, pidurid peal, klotsid pea metallini väljas. Klotside ning ühe ketta vahetus. Vastutasid enda kehvasti tehtud töö eest.
Ilmselgelt alguses jonnisid vastu, et ikka pidurdasin ise ja klotside norm kulumine, aga kuna klotsid vahetasid samuti nemad eelmise hooaja lõpus ning tõendasin läbisõiduga, et pole reaalne nii kiiresti kulub, siis lõpuks tehti korda. Aga ilmselgelt pidin ka Tarbijakaitseametiga motiveerima.

Täiesti suuteline ise eelnevaid töid ise tegema. Vastutus on märksõna.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 13:25:23 vasta tsitaadiga

Ja kuidas see gaasiseadmega seostub? Täiesti erinev teema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 13:27:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
ot:
Janis, mootorratta tavapärane hooldus (pidur-sidur, õlid, jahutus jne). Midagi tehti valesti, pidurid peal, klotsid pea metallini väljas. Klotside ning ühe ketta vahetus. Vastutasid enda kehvasti tehtud töö eest.
Ilmselgelt alguses jonnisid vastu, et ikka pidurdasin ise ja klotside norm kulumine, aga kuna klotsid vahetasid samuti nemad eelmise hooaja lõpus ning tõendasin läbisõiduga, et pole reaalne nii kiiresti kulub, siis lõpuks tehti korda. Aga ilmselgelt pidin ka Tarbijakaitseametiga motiveerima.

Täiesti suuteline ise eelnevaid töid ise tegema. Vastutus on märksõna.


Sa räägid täiesti teisest asjast ju doh.gif

Ma saan aru, et käisid motikaga hoolduses, aga aju läks rikki ja mootor jooksis kokku ja nüüd mingi filtrivahetaja vastutab su mootori ja aju eest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:32:10 vasta tsitaadiga

ot:
Kui on gaasiseadme filtri vahetus ja seadme hooldus ning lohaka hoolduse tõttu hakkab kusagilt misiganes vedelikku immitsema ning tekivad edaspidised probleemid selle tagajärjel, siis just selle lohaka hoolduse vastutus ongi tagajärjed likvideerida.
Aga mis ikka - nagu ütlesin, siis mõttetu arutelu, liigselt lukus meelestatus ning siis sõidetaksegi üle ja jäädaksegi rahule.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 14:36:04 vasta tsitaadiga

Jällegi räägid hoopis muust asjast
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:38:27 vasta tsitaadiga

Tüüp kritiseerib ennast ja räägid teemast mööda. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:40:02 vasta tsitaadiga

Ei räägi muust asjast ja te ise ka teate seda.
Hooldus ei ole ainult see, et visatakse pilk peale.
Vastutus ei ole ainult "tehasegarantii".
Aga no mis teha, parajad trollid. kopp.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.08.2022 14:42:17 vasta tsitaadiga

Mul hallata mingi 150 töökoda/poodi. Veits tean kuidas asju aetakse
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:45:52 vasta tsitaadiga

Ainuke kes trollib oled sina. Puudub funktsionaalne lugemisoskus, liigselt lukus meelestatus ning siis sõidab üle ja jääb rahule. Sa oled kindel enda teadmistes ning sa ei võta vastu uut informatsiooni, mida ma sulle siin proovin selgeks teha.


Janis kirjutas:
Juba converditud lpg autot ei julgeks väga osta, kes teab mis seades see töötanud on.


LKits kirjutas:
Mis seal ikka nii hullu saab olla, kui hooldusarved olemas. Täiesti tavaline teema iga autoga.



Siiamaani on lkits ainult ajanud mingit täieliku soga ja rääkinud piduritehooldusega ilmenud probleemist.

Jääb jätkuvalt arusaamatuks kui kasutatud LPG autot ostes hooldusarved midagi mootori seisukorra kohta ütlevad ja miks peaks hoolduse tegija vasutama kuidagi kulunud mootori / plokikaane eest.


viimati muutis KillFrenzy 02.08.2022 14:46:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:46:04 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mul hallata mingi 150 töökoda/poodi. Veits tean kuidas asju aetakse
Väga tubli oled. Tugevdab kindlasti argumente tavapärase gaasiseadme filtrivahetuse ja hoolduse arutelus.

KillFrenzy kirjutas:
Ainuke kes trollib oled sina. Puudub funktsionaalne lugemisoskus, liigselt lukus meelestatus ning siis sõidab üle ja jääb rahule. Sa oled kindel enda teadmistes ning sa ei võta vastu uut informatsiooni, mida ma sulle siin proovin selgeks teha.


Janis kirjutas:
Juba converditud lpg autot ei julgeks väga osta, kes teab mis seades see töötanud on.


LKits kirjutas:
Mis seal ikka nii hullu saab olla, kui hooldusarved olemas. Täiesti tavaline teema iga autoga.



Siiamaani on lkits ainult ajanud mingit täieliku soga ja rääkinud piduritehooldusega ilmenud probleemist.

Jääb jätkuvalt arusaamatuks kui kasutatud LPG autot ostes hooldusarved midagi mootori seisukorra kohta ütlevad ja miks peaks hoolduse tegija vasutama kuidagi kulunud mootori / plokikaane eest.

Sinu "uued teadmised" on minu vanad teadmised. Arvasin alguses samamoodi, et eriti keegi vastutabki ning siis järsku sain aru, et ettevõtetel on üpris oluline maine ning ainult vastutusega saab seda kõrgel hoida.
Ilmselgelt nurgatagusel Vasja Garaažil on ükskõik, aga mõtle veidi kaugemale icon_smile.gif

Siiani sina oled ajanud mingit soga, et ei vastutata millegi eest. Edu sulle siis, kui taolise olukorraga rahul oled.
Mina ei ole ning vastutatakse küll. Paljud olukorrad on saanud lahenduse, kus alguses jonnitakse vastu, aga no näed, ikka saadakse aru, et tegevusel (või tegevusetusel) on tagajärg ja vastutus.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 02.08.2022 14:48:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:48:07 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
aga mõtle veidi kaugemale icon_smile.gif


Palun õpi lugema ja mõtlema algtasemel, ei ole vaja kaugemela mõelda ja endale mingeid asju ette kujutada.

Sa ei ole siiani vastanud esitatud küsimustele ja ajad rmc stiilis täiesti suvalist kelbast.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:49:42 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
LKits kirjutas:
aga mõtle veidi kaugemale icon_smile.gif


Palun õpi lugema ja mõtlema algtasemel, ei ole vaja kaugemela mõelda ja endale mingeid asju ette kujutada.

Sa ei ole siiani vastanud esitatud küsimustele ja ajad rmc stiilis täiesti suvalist kelbast.
Ainuke küsimus, mille küsisid on plokikaane kohapealt ning ilmselgelt kui gaasiseadme hoolduses tehtud vea tõttu midagi juhtus ja suudad selle ka ära tõendada, siis vastutatakse.
Mine algkooli tagasi ja õpi lugema.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:52:56 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
LKits kirjutas:
aga mõtle veidi kaugemale icon_smile.gif


Palun õpi lugema ja mõtlema algtasemel, ei ole vaja kaugemela mõelda ja endale mingeid asju ette kujutada.

Sa ei ole siiani vastanud esitatud küsimustele ja ajad rmc stiilis täiesti suvalist kelbast.
Ainuke küsimus, mille küsisid on plokikaane kohapealt ning ilmselgelt kui gaasiseadme hoolduses tehtud vea tõttu midagi juhtus ja suudad selle ka ära tõendada, siis vastutatakse.
Mine algkooli tagasi ja õpi lugema.


doh.gif

Vot hakkab tulema. Ma tahaks seda tõendamist näha, ostad kasutatud LPG auto ja lähed kraaksuma viimasesse hoolduskohta, näe te olete vea teinud gaasiseadme hoolduses ja nüüd on plokikaas kulunud.

See ei ole ligilähedane ka sinu ainukese ehk piduriklotsi seiklusega.


viimati muutis KillFrenzy 02.08.2022 14:53:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:53:30 vasta tsitaadiga

LKits, kui teed arvutile hooldust a la tolmupuhastus, pastavahetus ja paned pasta prosele valesti/liiga vähe/liiga palju/mäkerdad mingi asjasse mittepuutuva detaili ära, siis aasta pärast vahetad emaplaadi oma kuludega välja, kui selle tõttu maha sureb?
Küsin, sest tõid IT-ga paralleele siia.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:57:18 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
doh.gif

Vot hakkab tulema. Ma tahaks seda tõendamist näha, ostad kasutatud LPG auto ja lähed kraaksuma viimasesse hoolduskohta, näe te olete vea teinud gaasiseadme hoolduses ja nüüd on plokikaas kulunud.

See ei ole ligilähedane ka sinu ainukese ehk piduriklotsi seiklusega.


Betamax kirjutas:
LKits, kui teed arvutile hooldust a la tolmupuhastus, pastavahetus ja paned pasta prosele valesti/liiga vähe/liiga palju/mäkerdad mingi asjasse mittepuutuva detaili ära, siis aasta pärast vahetad emaplaadi oma kuludega välja, kui selle tõttu maha sureb?
Küsin, sest tõid IT-ga paralleele siia.

Mõlemale vastus - kui suudetakse tõendada tegevuse (või tegevusetuse) tagajärjel tekkinud kahju, siis ilmselgelt on vastutus.
Ning jah, ilmselgelt on ka summas küsimus - 100€ kulu pärast ei hakata tellima 1000€+ maksvat ekspertiisi.

PS: Kohapeale tõenäoliselt kuhugi kraaksuma ei lähe. Tõenduspõhine suhtlus kirjalike kanalite kaudu, et saaks vajadusel tarbijakaitse komisjonile või halduskohtule esitada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:00:43 vasta tsitaadiga

Ehk jõuame tagasi algusesse, lihtsalt fantaseerid.

Ja sa ei saa siiani aru mida janis silmas pidas ja millest jutt on.


viimati muutis KillFrenzy 02.08.2022 15:01:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:01:04 vasta tsitaadiga

Kuidas või millega sa need piduriklotsi asjad ära tõestasid? Või lihtsalt läksid ja ähvardasid Tarbijakaitsega?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:02:52 vasta tsitaadiga

Saatis e-maili. Juhatuse esimehele
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:05:04 vasta tsitaadiga

Klotside teemal, kopeerin oma vanema postituse. Aga ei ole võrreldavad situatsioonid.

tsitaat:

Uue passat b8 oli sama jutt, kui tagumised klotsid olid kulunud 15kkm. Et nii on ja see on normaalne.
Spetsid veel väitsid et see normaalne jah kui oled adaptiivset püsivat kasutanud. Lõpuks tuli välja, et pidurid olid pekkis, kulutasid klotsid ära ja kuna kogu aeg pidur peal läksid kettad ka kõveraks.

Kurja häält tehes maksti klotsi vahetuse raha tagasi ja tehti tasuta korda lõpuks tagumised pidurid


viimati muutis KillFrenzy 02.08.2022 15:07:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:08:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuidas või millega sa need piduriklotsi asjad ära tõestasid? Või lihtsalt läksid ja ähvardasid Tarbijakaitsega?
ot:
Võtsin tootja lehelt info piduriklotside normkulumise kohta, piduriketas oli juba veidi kulunud klotsi metalli tõttu, arutasin tuttava mehaanikuga, kes ütles, et pole norm, pidurid peal ning suhtlesin remonditöökojaga. Jonnisid vastu, ähvardasin TKA-ga ning lahendasid mure.
Oleksin võinud täiesti vabalt "teise põse pöörata" ning edasi liikuda - kulu umbes 200-300€+töö.

Sold OUT kirjutas:
Saatis e-maili. Juhatuse esimehele
ot:
Ega need ei suudagi lahenduseni jõuda, kel mõistus välja müüdud.

KillFrenzy kirjutas:
Klotside teemal, kopeerin oma vanema postituse. Aga ei ole võrreldavad situatsioonid.

tsitaat:

Uue passat b8 oli sama jutt, kui tagumised klotsid olid kulunud 15kkm. Et nii on ja see on normaalne.
Spetsid veel väitsid et see normaalne jah kui oled adaptiivset püsivat kasutanud. Lõpuks tuli välja, et pidurid olid pekkis, kulutasid klotsid ära ja kuna kogu aeg pidur peal läksid kettad ka kõveraks.
ot:
Ometigi kui spetsid nii väidavad, siis kuidas pärast välja tuli, et pidur kogu aeg peal ning kettad kõverad? Kehvad spetsid?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:17:26 vasta tsitaadiga

Mis siin jaurata nüüd nii pikalt, pruugitud auto ost on nii või naa lotomäng, isegi kui spetsialistil alt, pealt ja üle OBD vahtida lased. Eks siis saad kaant vahetada, kui pekkis on. Võib juhtuda ka, et sõidad rahulikult 100k ära ja müüd järgmisele või viid kokkuostu.

Miks LPG hind CNG-ga sarnaselt tõusnud pole?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:23:28 vasta tsitaadiga

LKits, panen järgmine kord sinu jaoks spetsiaalselt spetsid jutumärkisesse ja lisan /s ka igaksjuhuls sulgudesse.

doh.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.08.2022 15:26:52 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:


Miks LPG hind CNG-ga sarnaselt tõusnud pole?


Mis seos on nafta kõrvalproduktil ja maagaasil?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:38:21 vasta tsitaadiga

Mõlema hind on soetud nafta hinnaga.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 19:22:36 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
LKits, panen järgmine kord sinu jaoks spetsiaalselt spetsid jutumärkisesse ja lisan /s ka igaksjuhuls sulgudesse.

doh.gif


Ja ma mõtlesin siiamaani kes need tuhmid on kelle jaoks vaja /s ja jutumärke kasutada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 11:26:44 vasta tsitaadiga

Tartus olerex 0.724 siiski
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.08.2022 12:52:03 vasta tsitaadiga

Alexela eile laagris 0.699 ka.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 06.08.2022 20:42:44 vasta tsitaadiga

Lähen CNG autoga Soome.
Biogaas sõltuvalt kohast 1.38 - 1.55 - 1.80 - 2.05
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.08.2022 23:02:46 vasta tsitaadiga

Võta balloonid kaasa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2022 00:26:06 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Lähen CNG autoga Soome.
Biogaas sõltuvalt kohast 1.38 - 1.55 - 1.80 - 2.05

Tangi siis õigest kohast!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 18:37:16 vasta tsitaadiga

Sikupilli Alexela postil ilutses juba CNG 3,99€.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 18:50:04 vasta tsitaadiga

LPG oli veel 0.7 alexelas
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.08.2022 22:40:24 vasta tsitaadiga

Noh nüüd on asi balansis. Keskmine cng octavia on sama mis 9.5l sajale bensu. Ehk sama mis keskmine linnakulu lpg dodge rammiga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2022 10:37:49 vasta tsitaadiga

MRTO,

CNG octavia 4.6 x 4 = 18.4 eur / 100 km
Honda CRV 10 x 1.8 = 18 eur / 100 km

Täitsa metsas ikka, kui käes ongi aeg, mil uuem ja ökom masin on kallim sõita kui vana ja üsna suure isuga bensiiniaparaat.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 24.08.2022 11:02:54 vasta tsitaadiga

Mul 5.7 v8 on linnas S reziimil paagi keskmine umbes täpselt 20l sajale ehk x 0.699 = 14eur.
D peal tuleb linnas paagi keskmiseks nii 16-17 ehk 11-12eur.

Madalaim paagi keskmine on olnud ligi 12l ehk mingi 8eur sajale. Mingisugune ringi trippimine ja samas möödasõite ja väikelinnade tiksumist. Saaks ka ökomalt.

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.08.2022 22:01:43 vasta tsitaadiga

Nägin Facebookis fotot kus Jõhvi Alexelas oli CNG kilohind 5.19€ icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.08.2022 22:47:36 vasta tsitaadiga

Käisin mööda Soomet sõitmas.
2700km, 190€
keskmine kilohind alla 2€
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.