Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2022 11:04:52 vasta tsitaadiga

SSD, soovitustega ma ei tegele. Panin ainult mõõdud kuidas varasemalt on käitunud. Iga ühe enda otsustada, kas võtab osa või mitte.

Krüptot juhivad ühesõnaga mingid kastid, mõnes kohas tuleb natuke improviseerida, kui pole selget tippu/põhja aga liikumise umbkaudse koha saab välja mõõta.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2022 13:22:34 vasta tsitaadiga

Joontekummardajatele on nüüd lisandunud kastikmardajad? What next?
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2022 14:09:19 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Joontekummardajatele on nüüd lisandunud kastikmardajad? What next?

Võib ringe ka ju teha. Võib-olla olekski visuaalselt ilusam. icon_rolleyes.gif

Aga ostke Enefit Green-i. See pole küll krüpto, aga kerkib kui pärmi taigen! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2022 14:54:09 vasta tsitaadiga

Dreamlover, see näitab kui vähe me tegelikult krüptost teame, kui isegi juba olemasolevad krüpto miljonärid ei teadnud kõige lihtsamaid jooni tõmmata, kasvõi sinna 17,6K peale, kuhu viis vähemalt 2 "ühe minutilist" mõõtmist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2022 15:17:09 vasta tsitaadiga

Proovige ümber lükata...
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2022 15:18:59 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Proovige ümber lükata...
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Aeg on enamus su kritseldused ümber lükanud, aga see ei sega kontenti loomast icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2022 23:11:36 vasta tsitaadiga

Korralik 50-100X kasti möll...alates 10.august. Mingid mustas mehed juba koputasid uksele, tõmbasin rulood alla ja kustutasin tuled ära.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2022 09:18:25 vasta tsitaadiga

Ärifoorumites on mõni mode liigagi agar, aga siin lastakse solvaval sisul vohada nii, et kaasfoorumlane yerba näiteks avalikult teatas, et tema jaoks on see teema läbu ja lõpetas siia postitamise + aina rohkematel asjalikemail foorumlastel sellisesse kiusliku lasteaia nurka asja enam pole... paistab icon_sad.gif
Kui see teema pole surnud, siis zombistunud vähemalt thumbs_down.gif

Positiivne on see, et krüpto hakkas tõusma - ehitab vundameti sügiseseks Bul run-ks icon_wink.gif
Veel omajagu tõuseb, siis ostmine kisub hapuks, kaevandamine magusaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2022 09:42:25 vasta tsitaadiga

Mis siin ikka nii väga solvumise väärilist on, tavaline möla, mõni on rohkem pea ära löönud kui teine.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 17.08.2022 09:48:35 vasta tsitaadiga

Teema pealkirja järgi 'spekulatsioonid' ongi see läbuteema ja selles vaates ka postitajate ennustused-graafikud-kõverda-kastid-mullid igati kohased.

Kui teeksime spekulatiivse teema tulevase talveilma või elektrihinna kohta, saaksime sealt samasuguse läbu, samas kui erinevaid arvajaid on, et talv tuleb külm-soe-keskmine võib taganjärgi kellelgi neil ju ka õigus olla.
Kui läheneda teaduslike dogmade järgi saaks "mis ma ennustasin" rinna kummiajaja end eksperdiks tunnistada, kui tal õnnestub oma metoodikat kasutades tulemust ikka ja jälle korrata - kui korrata ei õnnestu on tegu ikkagi lotomänguga ehk nooleloopimisega niikaua kuni täppi läheb.
Isegi selgeltnägijate-käejoonte lugejate metoodika millega nad inimesi pügavad on ära seletatud, kus teatud üldistusega ennustuste puhul inimene-ohver oskab ise lüngad täita nii, et ennustus tundub paika pidavat. Või ka teatud teemadel suudaks ka võhik statistilist tõenäosust ületades täppi panna - näiteks kui ennustada, et homne ilm tulevat samasugune kui täna, pidavat see ka kõrge statistilise usaldusväärsusega nii olema.

Isiklikult ei arva siinsetest graafikutest midagi, sest kui need omaks mingit reaalset sisu-metoodikat mille alusel tulevikku ennustada, oleks see inimene juba väga rikas ja tema metoodika järele oleks terves ilmas nõudlust.
Seni aga ei ole inimloom suutnud ette ennustada ei suuri ilmastiku katastroofe, taude, sõdu ega isegi majanduskollapseid ja tõuse. Selle pinnalt oleks narr loota, et vot ühes foorumis joonistatakse tuleviku kohta sulakulda või ennustatakse päris lõppu.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2022 10:32:55 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Teema pealkirja järgi 'spekulatsioonid' ongi see läbuteema ja selles vaates ka postitajate ennustused-graafikud-kõverda-kastid-mullid igati kohased.

Kui teeksime spekulatiivse teema tulevase talveilma või elektrihinna kohta, saaksime sealt samasuguse läbu, samas kui erinevaid arvajaid on, et talv tuleb külm-soe-keskmine võib taganjärgi kellelgi neil ju ka õigus olla.
Kui läheneda teaduslike dogmade järgi saaks "mis ma ennustasin" rinna kummiajaja end eksperdiks tunnistada, kui tal õnnestub oma metoodikat kasutades tulemust ikka ja jälle korrata - kui korrata ei õnnestu on tegu ikkagi lotomänguga ehk nooleloopimisega niikaua kuni täppi läheb.
Isegi selgeltnägijate-käejoonte lugejate metoodika millega nad inimesi pügavad on ära seletatud, kus teatud üldistusega ennustuste puhul inimene-ohver oskab ise lüngad täita nii, et ennustus tundub paika pidavat. Või ka teatud teemadel suudaks ka võhik statistilist tõenäosust ületades täppi panna - näiteks kui ennustada, et homne ilm tulevat samasugune kui täna, pidavat see ka kõrge statistilise usaldusväärsusega nii olema.

Isiklikult ei arva siinsetest graafikutest midagi, sest kui need omaks mingit reaalset sisu-metoodikat mille alusel tulevikku ennustada, oleks see inimene juba väga rikas ja tema metoodika järele oleks terves ilmas nõudlust.
Seni aga ei ole inimloom suutnud ette ennustada ei suuri ilmastiku katastroofe, taude, sõdu ega isegi majanduskollapseid ja tõuse. Selle pinnalt oleks narr loota, et vot ühes foorumis joonistatakse tuleviku kohta sulakulda või ennustatakse päris lõppu.


Kõik oleks väga tore kui siin see pooletoobine Opollo kasvõi üritaks siis mingi asja järgi ennustada. Kasvõi valagu tina ja postitagu nendest pilte. Kuid ei, tüüp lihtsalt naeruvääristab teiste tegemisi raiudes, et temal on õigus!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2022 10:59:49 vasta tsitaadiga

Viilutaja, tõsi, lora-jutt polegi hullu, aga kiuslik, sapine ja pilkav suhtumine on thumbs_down.gif Kui Opollo kirjutaks positiivselt jama - OK. Aga negatiivsust on isegi siin palju rohkem kui foorumi algusaegadel. Negatiivsus on nakkav nagu naergi icon_idea.gif
Foorum võiks ikkagi mitte olla tujurikkuja, kuigi tõsi ta on nagu elukaz viitas, et läbilõige Eesti meestest beer_yum.gif

Kusjuures krüpto ennustamise võrdlemine ilmaennustusega võib olla isegi hea näide. Ilmaennustuses on samuti hulk asju mille järgi ennustada. Kuigi erinevalt krüptost on ilmaennustus 4-ks päevaks üsna täpne ja 10 päeva enam-vähem. Pikema perioodi peale ennustatakse teiste tehnikatega kui lühiajaliselt (paralleeraastad ja jugavoolud näiteks).
Lühiajalist ilmakaarti muidugi koostab superarvuti, mitte üksik joonemeister. icon_wink.gif
Keda huvitab ilm, siis windy.com on parim suure pildi jaoks thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 17.08.2022 11:48:13 vasta tsitaadiga

Nojah, halvustamine ja teise arutleja mahategemine ei ole ilus aga neid teatud teemades ektsentrilisi foorumlasi teisigi, keda lausa foorumi läbivalt pilgatakse, niisamuti kui mõnel poliitilisel teemal minnes vastuollu foorumi adminni-moderaatorite vaadetega võib saada lihtsalt kuude pikkuse AM-i.

Aga no toome võrdluseks lambi näite - elukaaslase valik.
Üks isik võib elukaaslase valikust teha tõeliselt läbimõeldud ja kaalutletud eluotsuse, kus tulevane elukaaslane peaks olema nii pikk/lühike tark/rumal noor/vana, ei tohi olla seksuaalselt kogenematu samuti mitte liialt kogenud, ei tohi kalduda toiduga liialdama samuti ei tohi buliimia-anoreksia probleemide käes vaevelda, ei tohiks omada suggardaddy ootusi, reproduktsiooniorganid võiks olla terved ja kehaehitus selline, et puus kannab oodatud pesakonna välja. Oodatud ei ole kriminaalkorras karistatud, narko-alko probleemiga kandidaadid. Võiks omada vähemalt ühte sama huviala ja kindlasti hügeenist lugupidada.
Ja neid ootusi-tingimusi võib kribada terve ekraanitäie.. üks õigem ja põhjendatum kui teine

Ja siis kargab arutellu teine foorumlane, kes joonistab suure punase südame ja oma kaasavalikut põhjendada paludes nähvab lühidalt "ei tea, meeldis, vist armastus", rsk lausa naeruvääristab tõsises teemas teisi kaasfoorumlasi, kes nii tähtsa teema nimel keerulisi konstruktsioone ja isegi prognoosimõõtu arvamust oskavad avaldada.

Ja kui nüüd küsida kumma foorumlase tehtud otsuse kooselu purjetab pika eani välja, siis mina jään vastuse võlgu.
Aga kas peaks südamejoonistajat kui arutelu tapjat, põlgava või tema osalemist läbuteemas teemas kuidagi piirama, siis minu arvates pigem mitte.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2022 16:58:18 vasta tsitaadiga

Poleks ise ka uskunud, et see kõige esimene variant (sinine joon) õigeks osutus. Toidab siiamaani, juba korralikult alla tulnud viimasest 25,2K tipust.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2022 13:51:33 vasta tsitaadiga

Krüpto ööga ca -10% - ei tea mis juhtus?
Panin viimase €-i sisse ja ootan lootusrikkalt tõusu icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2022 15:32:48 vasta tsitaadiga

Federal Reserve.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2022 11:25:04 vasta tsitaadiga

Kukkus kuuaja tagusele tasemele, aga suur kukkumine ootab veel ees, kuigi see ei tohiks nii ruttu veel tulla, arvan ma. Siis kui Etherumi kaevurid lõpetavad, võib-olla ka veidi ennem- kusagil septembri keskel või siis lõpus. Ja vahepeal jõuab see veel tõusta, olen selles samuti kindel. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 08:28:44 vasta tsitaadiga

Ethereumi kaevanduse lõpuga ei muutu midagi turul, sest see on ette teada ning turg on sellega juba eos arvestanud. Palju suurem kukkumine tuleb mistahes negatiivsest suure mõjuga uudisest, mis on ootamatu. Turg reageerib ootamatustele, mitte etteteadmistele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 09:17:07 vasta tsitaadiga

Võib juhtuda et tuleb üle keskmise kaevatud mündi realiseerimist kes kogu täiega lõpparve teevad. Aga see ilmselt valgub piisavalt pika ajaperioodi peale et mahud ei hakka hinda mõjutama.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 11:18:46 vasta tsitaadiga

Hetkel pole veel tavaturul (aktsia) suurt kukkumist tulnud, samas kui krüpto on jälle oma eelmise põhja lähedal. Ning kui jääb sinna vegeteerima ja peaks tulema korralik aktsiate kukkumine (turu põhi), siis see veab krüpto veelgi rohkem alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2022 23:24:43 vasta tsitaadiga

Täna kõik jälle roheline, samas ikkagi kukub rohkem kui tõuseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 22:45:13 vasta tsitaadiga

Bitcoin Cash täna korraks tõusis ja siis hakkas jälle kukkuma. Võtsin €-na välja. Ei jaksa enam tõusu oodata icon_neutral.gif ja veel krüptosse raha juurde taguda... enam pole püssirohtu võttagi icon_rolleyes.gif
Paistab, et olen liialt vaene, et tulusalt investeerida, kuna siin vanemad kalad räägivad kuidas aastaid tuleb mõne coini tõusu oodata ja siis ka vb ei tulegi viimast icon_lol.gif Samuti päevakauplemine paari kümpiga siia-sinna eriti midagi ei määra, isegi kui oskaks seda icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 23:14:06 vasta tsitaadiga

Aga oota üks suurem langus ära ja võta kõik välja thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 23:20:19 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Aga oota üks suurem langus ära ja võta kõik välja thumbs_up.gif


Just, ja joon viimseni maha thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2022 23:30:26 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, aga miks sa tõmbled? Mul 2017 aastal kaevandatud zcoinid siiani alles, ja ootavad kui uue ATH teevad
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2022 00:21:50 vasta tsitaadiga

Dreamlover, külmaks kisub siin. Hipist koolivend tegeleb ka krüptoga, aga ta sättinud olemise nii, et nüüd kui mussoon-vihmad lõpevad, siis kolib talveks Põhja - Taisse kitarri tinistama mägede vahele. Kutsus kaasa ammu. Jube hea relaxed õhkkond on seal, 600€ kuus elab kenasti ära. Toit on super, sir ette ja taha. Siin on teadagi kõik kallis, elekter ja toasoe hirmkallis, ninalõõr umbes ja tossud porised...
Plaan oli kaevur kaevama panna ja minna. Nüüd on mingi merge ja federal reserv vahele tulnud krt.
Eelmine aasta buumi ajal paljud backbackerid ja hipid purjetasid krüpto toel ringi, aga nüüd on lörris icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2022 00:27:16 vasta tsitaadiga

Ise pakuks, et kogu sügis/talv tuleb negatiivne nii krüptos kui kogu majanduses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2022 01:21:54 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
Dreamlover, külmaks kisub siin. Hipist koolivend tegeleb ka krüptoga, aga ta sättinud olemise nii, et nüüd kui mussoon-vihmad lõpevad, siis kolib talveks Põhja - Taisse kitarri tinistama mägede vahele. Kutsus kaasa ammu. Jube hea relaxed õhkkond on seal, 600€ kuus elab kenasti ära. Toit on super, sir ette ja taha. Siin on teadagi kõik kallis, elekter ja toasoe hirmkallis, ninalõõr umbes ja tossud porised...
Plaan oli kaevur kaevama panna ja minna. Nüüd on mingi merge ja federal reserv vahele tulnud krt.
Eelmine aasta buumi ajal paljud backbackerid ja hipid purjetasid krüpto toel ringi, aga nüüd on lörris icon_biggrin.gif

Ei maksa pead longu lasta, varsti tuleb uus taies/joonistus siia ja kõik saab korda icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2022 12:04:10 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
Bitcoin Cash täna korraks tõusis ja siis hakkas jälle kukkuma. Võtsin €-na välja. Ei jaksa enam tõusu oodata icon_neutral.gif ja veel krüptosse raha juurde taguda... enam pole püssirohtu võttagi icon_rolleyes.gif
Paistab, et olen liialt vaene, et tulusalt investeerida, kuna siin vanemad kalad räägivad kuidas aastaid tuleb mõne coini tõusu oodata ja siis ka vb ei tulegi viimast icon_lol.gif Samuti päevakauplemine paari kümpiga siia-sinna eriti midagi ei määra, isegi kui oskaks seda icon_biggrin.gif

Palju hävisid?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.08.2022 12:12:34 vasta tsitaadiga

Miks peaks üldse bitcoin cashi näppima icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2022 13:30:19 vasta tsitaadiga

Betamax, ei hävinudki icon_wink.gif See BCH on kaevandatud ETH-i konvertimisest saadud. Kaevandamine on mul pea tasuta. thumbs_up.gif Kohe nii odav, et ostsin veel ühe GPU + PSU ja CPU, et veel üks öko, 3me kaardine kaevur kokku panna.
Tegelt on kõik jälle super! Sain ühe töö-otsa pealt niipalju euri, et ostsin: 3070 (400€) + HX1000 (130€) G4400 (15€) + suskasin mõned sotid Binance-i. Ostsin tagasi isegi BCH, mis täna korraks jälle kerkis 138€ peale ning konvertisin siis selle NEAR-ks.
Nüüd on jälle ca 1000€ jagu coine tõusu ootamas + uus lisa-GPU siiapoole liikumas. Vaadates viimast kuud, siis BCH, RUNE, ATOM, MATIC + BTC peal nii suuri lootusi pole, ehk need mündid vahetasin suuremjagu ETC, NEAR ja AVAX-ks. Alles hoian veel: ETH + FLUX

Põhiline on vb isegi see, et pole raha viimasel ajal õlle ja muude suviste lõbustuste peale põletanud vaid sai jälle kaevurit paremaks tuunitud. Täiskomplektne ja suht uus HX1000 PSU BCH eest osta polnudki halb mõte! icon_biggrin.gif Pealegi toide ei kaota väärtust nii kiirelt kui GPU-d näiteks. thumbs_up.gif Kõik on taas bueno thumbs_up.gif Usun, et küll see krüpto ka jalad kõhu alt välja võtab ning vudib varsti samale tasemele, nagu oli enne rahva vaenlase icon_biggrin.gif - Federal Reserv-i pauku beer_yum.gif
See jutt ju ikka kehtib, et fundamentaalselt on krüptoga kõik korras ja küll ta siis kerkib jälle vaikselt icon_idea.gif

Janis, nagu ise kunagi ütlesid, et keegi ei tea milline krüpto on uus staar ja seepärast on hea omada erinevaid coine eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.08.2022 13:32:31 vasta tsitaadiga

Roger Ver'i tõttu mina igatahes seda sitta ei torgi. Samas ei välista, et lambist võib tõusta ja kedagi rikkaks teha icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2022 13:34:51 vasta tsitaadiga

BTC viimased ~9 aastat on olnud septembrid miinuskuud. Pakun, et kuni jõuludeni hakkab jälle üles kerima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2022 13:37:03 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Roger Ver'i tõttu mina igatahes seda sitta ei torgi. Samas ei välista, et lambist võib tõusta ja kedagi rikkaks teha icon_smile.gif


Kas see tüüp on samasugune kaabakas nagu LUNA looja Do Know (vaevalt, et sünninimi icon_razz.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 22:36:29 vasta tsitaadiga

USDT.D teeb praegu oma falling wedget...target on ca 14% kaugusel, mis viib BTC omakord 14% allapoole. Mõlemad liiguvad üksteisele vastassuunas 1:1-le.

USDT.D
Spoiler Spoiler Spoiler

BTC
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2022 16:21:28 vasta tsitaadiga

Ma ei imestaks, kui see bitkopikas kusagil 14000 peal ära käiks/püsima jääks varsti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2022 16:55:21 vasta tsitaadiga

Topeltkonfirmationiga 100X long (oli).
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2022 16:57:47 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Alati võib ka see olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2022 17:36:55 vasta tsitaadiga

anubis, long võib ka 2% tõus olla kui see on õigesti mõõdetud...100X korral kolmekordistad summat millega sisse läksid.

Praegu sellest kohast on tõusnud 4% ehk kui oleksid 500 eurose panusega sisse läinud, 2500€ga välja tulnud (2000€ puhaskasum).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2022 17:53:50 vasta tsitaadiga

Millises keskkonnas sellised kordajad olemas on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2022 23:43:35 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Millises keskkonnas sellised kordajad olemas on?


ByBit näiteks:
https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=ZBYD28

väike tutorial ka:
https://www.youtube.com/watch?v=dWjNNrBX5ZA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 11:36:14 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Millises keskkonnas sellised kordajad olemas on?


ByBit näiteks:
https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=ZBYD28

väike tutorial ka:
https://www.youtube.com/watch?v=dWjNNrBX5ZA

Gambling site ? icon_biggrin.gif
Ennustavad/joonistavad ikka mingid tegelased, kes distanseeruvad endid sellest ... Virxi puhul jääb vägisi mulje, et makstud reklaam ilma "lossita"
Jätkuvalt jääb küsimus, miks nad seda roed toodavad ...

Nüüd ennustan siis mina ka ...

Kogu see krüpto ROE on toodud rahvani pioneeride poolt, elektri hind ja selle 3-6x tõus ei paista mulle juhuslik.
Jah pioneerid võidavad ALATI igas valdkonnas, suund on jätkuvalt cashless society, kus telefoonis asuva virtuaalse raha väärtus on fixed.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ennustame/materdame edasi ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 13:14:36 vasta tsitaadiga

OPollo, ma rääkisin kasti teemast eelmisel lehel. Seekordse põrke puhul kasutati 100% samat lähenemist. Pane tähele ja kasuta ära võimalusi.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 18:13:19 vasta tsitaadiga

krüpto hetkel tugevalt langeb, oleks pidanud paar tundi tagasi stabelcoin-i kõik konvertima ja silma peal hoidma, millal tagasi konvertida eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 20:14:15 vasta tsitaadiga

Vanahea "oleks".
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 20:20:04 vasta tsitaadiga

Ikka langeb, vb pole veel hilja, aga siis peab kogu aeg jälgima. Ma lähen sauna ja ei hakka jändama icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 20:56:30 vasta tsitaadiga

See ka mõni langus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 21:41:50 vasta tsitaadiga

Pärast kui 70k jälle on siis jälle see "oleks" pidanud ostma ikkagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 22:10:45 vasta tsitaadiga

te siin spekuleerite, ma juba mõtleisn eth alla 100 langend..


kõik ok. üleeilne tase tagsi, keep watching

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2022 22:57:06 vasta tsitaadiga

100X-d vedelevad maas...sealt on vähemalt 2% tõusnud ehk 500€ panusega oleks 1000€ kasumit teeninud kahe ja poole tunniga.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.