|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.08.2022 11:04:52
|
|
|
SSD, soovitustega ma ei tegele. Panin ainult mõõdud kuidas varasemalt on käitunud. Iga ühe enda otsustada, kas võtab osa või mitte.
Krüptot juhivad ühesõnaga mingid kastid, mõnes kohas tuleb natuke improviseerida, kui pole selget tippu/põhja aga liikumise umbkaudse koha saab välja mõõta.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
16.08.2022 13:22:34
|
|
|
Joontekummardajatele on nüüd lisandunud kastikmardajad? What next?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
16.08.2022 14:09:19
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| Joontekummardajatele on nüüd lisandunud kastikmardajad? What next? |
Võib ringe ka ju teha. Võib-olla olekski visuaalselt ilusam.
Aga ostke Enefit Green-i. See pole küll krüpto, aga kerkib kui pärmi taigen!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.08.2022 14:54:09
|
|
|
| Dreamlover, see näitab kui vähe me tegelikult krüptost teame, kui isegi juba olemasolevad krüpto miljonärid ei teadnud kõige lihtsamaid jooni tõmmata, kasvõi sinna 17,6K peale, kuhu viis vähemalt 2 "ühe minutilist" mõõtmist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.08.2022 15:17:09
|
|
|
Proovige ümber lükata...
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
16.08.2022 15:18:59
|
|
|
| virx kirjutas: |
Proovige ümber lükata...
Spoiler 
Spoiler 
|
Aeg on enamus su kritseldused ümber lükanud, aga see ei sega kontenti loomast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.08.2022 23:11:36
|
|
|
Korralik 50-100X kasti möll...alates 10.august. Mingid mustas mehed juba koputasid uksele, tõmbasin rulood alla ja kustutasin tuled ära.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.08.2022 09:18:25
|
|
|
Ärifoorumites on mõni mode liigagi agar, aga siin lastakse solvaval sisul vohada nii, et kaasfoorumlane yerba näiteks avalikult teatas, et tema jaoks on see teema läbu ja lõpetas siia postitamise + aina rohkematel asjalikemail foorumlastel sellisesse kiusliku lasteaia nurka asja enam pole... paistab
Kui see teema pole surnud, siis zombistunud vähemalt
Positiivne on see, et krüpto hakkas tõusma - ehitab vundameti sügiseseks Bul run-ks
Veel omajagu tõuseb, siis ostmine kisub hapuks, kaevandamine magusaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
17.08.2022 09:42:25
|
|
|
Mis siin ikka nii väga solvumise väärilist on, tavaline möla, mõni on rohkem pea ära löönud kui teine.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
17.08.2022 09:48:35
|
|
|
Teema pealkirja järgi 'spekulatsioonid' ongi see läbuteema ja selles vaates ka postitajate ennustused-graafikud-kõverda-kastid-mullid igati kohased.
Kui teeksime spekulatiivse teema tulevase talveilma või elektrihinna kohta, saaksime sealt samasuguse läbu, samas kui erinevaid arvajaid on, et talv tuleb külm-soe-keskmine võib taganjärgi kellelgi neil ju ka õigus olla.
Kui läheneda teaduslike dogmade järgi saaks "mis ma ennustasin" rinna kummiajaja end eksperdiks tunnistada, kui tal õnnestub oma metoodikat kasutades tulemust ikka ja jälle korrata - kui korrata ei õnnestu on tegu ikkagi lotomänguga ehk nooleloopimisega niikaua kuni täppi läheb.
Isegi selgeltnägijate-käejoonte lugejate metoodika millega nad inimesi pügavad on ära seletatud, kus teatud üldistusega ennustuste puhul inimene-ohver oskab ise lüngad täita nii, et ennustus tundub paika pidavat. Või ka teatud teemadel suudaks ka võhik statistilist tõenäosust ületades täppi panna - näiteks kui ennustada, et homne ilm tulevat samasugune kui täna, pidavat see ka kõrge statistilise usaldusväärsusega nii olema.
Isiklikult ei arva siinsetest graafikutest midagi, sest kui need omaks mingit reaalset sisu-metoodikat mille alusel tulevikku ennustada, oleks see inimene juba väga rikas ja tema metoodika järele oleks terves ilmas nõudlust.
Seni aga ei ole inimloom suutnud ette ennustada ei suuri ilmastiku katastroofe, taude, sõdu ega isegi majanduskollapseid ja tõuse. Selle pinnalt oleks narr loota, et vot ühes foorumis joonistatakse tuleviku kohta sulakulda või ennustatakse päris lõppu.
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
17.08.2022 10:32:55
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
Teema pealkirja järgi 'spekulatsioonid' ongi see läbuteema ja selles vaates ka postitajate ennustused-graafikud-kõverda-kastid-mullid igati kohased.
Kui teeksime spekulatiivse teema tulevase talveilma või elektrihinna kohta, saaksime sealt samasuguse läbu, samas kui erinevaid arvajaid on, et talv tuleb külm-soe-keskmine võib taganjärgi kellelgi neil ju ka õigus olla.
Kui läheneda teaduslike dogmade järgi saaks "mis ma ennustasin" rinna kummiajaja end eksperdiks tunnistada, kui tal õnnestub oma metoodikat kasutades tulemust ikka ja jälle korrata - kui korrata ei õnnestu on tegu ikkagi lotomänguga ehk nooleloopimisega niikaua kuni täppi läheb.
Isegi selgeltnägijate-käejoonte lugejate metoodika millega nad inimesi pügavad on ära seletatud, kus teatud üldistusega ennustuste puhul inimene-ohver oskab ise lüngad täita nii, et ennustus tundub paika pidavat. Või ka teatud teemadel suudaks ka võhik statistilist tõenäosust ületades täppi panna - näiteks kui ennustada, et homne ilm tulevat samasugune kui täna, pidavat see ka kõrge statistilise usaldusväärsusega nii olema.
Isiklikult ei arva siinsetest graafikutest midagi, sest kui need omaks mingit reaalset sisu-metoodikat mille alusel tulevikku ennustada, oleks see inimene juba väga rikas ja tema metoodika järele oleks terves ilmas nõudlust.
Seni aga ei ole inimloom suutnud ette ennustada ei suuri ilmastiku katastroofe, taude, sõdu ega isegi majanduskollapseid ja tõuse. Selle pinnalt oleks narr loota, et vot ühes foorumis joonistatakse tuleviku kohta sulakulda või ennustatakse päris lõppu. |
Kõik oleks väga tore kui siin see pooletoobine Opollo kasvõi üritaks siis mingi asja järgi ennustada. Kasvõi valagu tina ja postitagu nendest pilte. Kuid ei, tüüp lihtsalt naeruvääristab teiste tegemisi raiudes, et temal on õigus!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.08.2022 10:59:49
|
|
|
Viilutaja, tõsi, lora-jutt polegi hullu, aga kiuslik, sapine ja pilkav suhtumine on Kui Opollo kirjutaks positiivselt jama - OK. Aga negatiivsust on isegi siin palju rohkem kui foorumi algusaegadel. Negatiivsus on nakkav nagu naergi
Foorum võiks ikkagi mitte olla tujurikkuja, kuigi tõsi ta on nagu elukaz viitas, et läbilõige Eesti meestest
Kusjuures krüpto ennustamise võrdlemine ilmaennustusega võib olla isegi hea näide. Ilmaennustuses on samuti hulk asju mille järgi ennustada. Kuigi erinevalt krüptost on ilmaennustus 4-ks päevaks üsna täpne ja 10 päeva enam-vähem. Pikema perioodi peale ennustatakse teiste tehnikatega kui lühiajaliselt (paralleeraastad ja jugavoolud näiteks).
Lühiajalist ilmakaarti muidugi koostab superarvuti, mitte üksik joonemeister.
Keda huvitab ilm, siis windy.com on parim suure pildi jaoks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
17.08.2022 11:48:13
|
|
|
Nojah, halvustamine ja teise arutleja mahategemine ei ole ilus aga neid teatud teemades ektsentrilisi foorumlasi teisigi, keda lausa foorumi läbivalt pilgatakse, niisamuti kui mõnel poliitilisel teemal minnes vastuollu foorumi adminni-moderaatorite vaadetega võib saada lihtsalt kuude pikkuse AM-i.
Aga no toome võrdluseks lambi näite - elukaaslase valik.
Üks isik võib elukaaslase valikust teha tõeliselt läbimõeldud ja kaalutletud eluotsuse, kus tulevane elukaaslane peaks olema nii pikk/lühike tark/rumal noor/vana, ei tohi olla seksuaalselt kogenematu samuti mitte liialt kogenud, ei tohi kalduda toiduga liialdama samuti ei tohi buliimia-anoreksia probleemide käes vaevelda, ei tohiks omada suggardaddy ootusi, reproduktsiooniorganid võiks olla terved ja kehaehitus selline, et puus kannab oodatud pesakonna välja. Oodatud ei ole kriminaalkorras karistatud, narko-alko probleemiga kandidaadid. Võiks omada vähemalt ühte sama huviala ja kindlasti hügeenist lugupidada.
Ja neid ootusi-tingimusi võib kribada terve ekraanitäie.. üks õigem ja põhjendatum kui teine
Ja siis kargab arutellu teine foorumlane, kes joonistab suure punase südame ja oma kaasavalikut põhjendada paludes nähvab lühidalt "ei tea, meeldis, vist armastus", rsk lausa naeruvääristab tõsises teemas teisi kaasfoorumlasi, kes nii tähtsa teema nimel keerulisi konstruktsioone ja isegi prognoosimõõtu arvamust oskavad avaldada.
Ja kui nüüd küsida kumma foorumlase tehtud otsuse kooselu purjetab pika eani välja, siis mina jään vastuse võlgu.
Aga kas peaks südamejoonistajat kui arutelu tapjat, põlgava või tema osalemist läbuteemas teemas kuidagi piirama, siis minu arvates pigem mitte.
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.08.2022 16:58:18
|
|
|
Poleks ise ka uskunud, et see kõige esimene variant (sinine joon) õigeks osutus. Toidab siiamaani, juba korralikult alla tulnud viimasest 25,2K tipust.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
19.08.2022 13:51:33
|
|
|
Krüpto ööga ca -10% - ei tea mis juhtus?
Panin viimase €-i sisse ja ootan lootusrikkalt tõusu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
20.08.2022 11:25:04
|
|
|
Kukkus kuuaja tagusele tasemele, aga suur kukkumine ootab veel ees, kuigi see ei tohiks nii ruttu veel tulla, arvan ma. Siis kui Etherumi kaevurid lõpetavad, võib-olla ka veidi ennem- kusagil septembri keskel või siis lõpus. Ja vahepeal jõuab see veel tõusta, olen selles samuti kindel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
21.08.2022 08:28:44
|
|
|
| Ethereumi kaevanduse lõpuga ei muutu midagi turul, sest see on ette teada ning turg on sellega juba eos arvestanud. Palju suurem kukkumine tuleb mistahes negatiivsest suure mõjuga uudisest, mis on ootamatu. Turg reageerib ootamatustele, mitte etteteadmistele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.08.2022 09:17:07
|
|
|
Võib juhtuda et tuleb üle keskmise kaevatud mündi realiseerimist kes kogu täiega lõpparve teevad. Aga see ilmselt valgub piisavalt pika ajaperioodi peale et mahud ei hakka hinda mõjutama.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
21.08.2022 11:18:46
|
|
|
| Hetkel pole veel tavaturul (aktsia) suurt kukkumist tulnud, samas kui krüpto on jälle oma eelmise põhja lähedal. Ning kui jääb sinna vegeteerima ja peaks tulema korralik aktsiate kukkumine (turu põhi), siis see veab krüpto veelgi rohkem alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
21.08.2022 23:24:43
|
|
|
| Täna kõik jälle roheline, samas ikkagi kukub rohkem kui tõuseb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
22.08.2022 22:45:13
|
|
|
Bitcoin Cash täna korraks tõusis ja siis hakkas jälle kukkuma. Võtsin €-na välja. Ei jaksa enam tõusu oodata ja veel krüptosse raha juurde taguda... enam pole püssirohtu võttagi
Paistab, et olen liialt vaene, et tulusalt investeerida, kuna siin vanemad kalad räägivad kuidas aastaid tuleb mõne coini tõusu oodata ja siis ka vb ei tulegi viimast Samuti päevakauplemine paari kümpiga siia-sinna eriti midagi ei määra, isegi kui oskaks seda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
22.08.2022 23:14:06
|
|
|
Aga oota üks suurem langus ära ja võta kõik välja
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
22.08.2022 23:20:19
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Aga oota üks suurem langus ära ja võta kõik välja  |
Just, ja joon viimseni maha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
22.08.2022 23:30:26
|
|
|
jaanjaapan, aga miks sa tõmbled? Mul 2017 aastal kaevandatud zcoinid siiani alles, ja ootavad kui uue ATH teevad
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
23.08.2022 00:21:50
|
|
|
Dreamlover, külmaks kisub siin. Hipist koolivend tegeleb ka krüptoga, aga ta sättinud olemise nii, et nüüd kui mussoon-vihmad lõpevad, siis kolib talveks Põhja - Taisse kitarri tinistama mägede vahele. Kutsus kaasa ammu. Jube hea relaxed õhkkond on seal, 600€ kuus elab kenasti ära. Toit on super, sir ette ja taha. Siin on teadagi kõik kallis, elekter ja toasoe hirmkallis, ninalõõr umbes ja tossud porised...
Plaan oli kaevur kaevama panna ja minna. Nüüd on mingi merge ja federal reserv vahele tulnud krt.
Eelmine aasta buumi ajal paljud backbackerid ja hipid purjetasid krüpto toel ringi, aga nüüd on lörris
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
23.08.2022 00:27:16
|
|
|
| Ise pakuks, et kogu sügis/talv tuleb negatiivne nii krüptos kui kogu majanduses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
23.08.2022 01:21:54
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Dreamlover, külmaks kisub siin. Hipist koolivend tegeleb ka krüptoga, aga ta sättinud olemise nii, et nüüd kui mussoon-vihmad lõpevad, siis kolib talveks Põhja - Taisse kitarri tinistama mägede vahele. Kutsus kaasa ammu. Jube hea relaxed õhkkond on seal, 600€ kuus elab kenasti ära. Toit on super, sir ette ja taha. Siin on teadagi kõik kallis, elekter ja toasoe hirmkallis, ninalõõr umbes ja tossud porised...
Plaan oli kaevur kaevama panna ja minna. Nüüd on mingi merge ja federal reserv vahele tulnud krt.
Eelmine aasta buumi ajal paljud backbackerid ja hipid purjetasid krüpto toel ringi, aga nüüd on lörris  |
Ei maksa pead longu lasta, varsti tuleb uus taies/joonistus siia ja kõik saab korda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
24.08.2022 12:04:10
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Bitcoin Cash täna korraks tõusis ja siis hakkas jälle kukkuma. Võtsin €-na välja. Ei jaksa enam tõusu oodata ja veel krüptosse raha juurde taguda... enam pole püssirohtu võttagi
Paistab, et olen liialt vaene, et tulusalt investeerida, kuna siin vanemad kalad räägivad kuidas aastaid tuleb mõne coini tõusu oodata ja siis ka vb ei tulegi viimast Samuti päevakauplemine paari kümpiga siia-sinna eriti midagi ei määra, isegi kui oskaks seda  |
Palju hävisid?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.08.2022 12:12:34
|
|
|
Miks peaks üldse bitcoin cashi näppima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
24.08.2022 13:30:19
|
|
|
Betamax, ei hävinudki See BCH on kaevandatud ETH-i konvertimisest saadud. Kaevandamine on mul pea tasuta. Kohe nii odav, et ostsin veel ühe GPU + PSU ja CPU, et veel üks öko, 3me kaardine kaevur kokku panna.
Tegelt on kõik jälle super! Sain ühe töö-otsa pealt niipalju euri, et ostsin: 3070 (400€) + HX1000 (130€) G4400 (15€) + suskasin mõned sotid Binance-i. Ostsin tagasi isegi BCH, mis täna korraks jälle kerkis 138€ peale ning konvertisin siis selle NEAR-ks.
Nüüd on jälle ca 1000€ jagu coine tõusu ootamas + uus lisa-GPU siiapoole liikumas. Vaadates viimast kuud, siis BCH, RUNE, ATOM, MATIC + BTC peal nii suuri lootusi pole, ehk need mündid vahetasin suuremjagu ETC, NEAR ja AVAX-ks. Alles hoian veel: ETH + FLUX
Põhiline on vb isegi see, et pole raha viimasel ajal õlle ja muude suviste lõbustuste peale põletanud vaid sai jälle kaevurit paremaks tuunitud. Täiskomplektne ja suht uus HX1000 PSU BCH eest osta polnudki halb mõte! Pealegi toide ei kaota väärtust nii kiirelt kui GPU-d näiteks. Kõik on taas bueno Usun, et küll see krüpto ka jalad kõhu alt välja võtab ning vudib varsti samale tasemele, nagu oli enne rahva vaenlase - Federal Reserv-i pauku
See jutt ju ikka kehtib, et fundamentaalselt on krüptoga kõik korras ja küll ta siis kerkib jälle vaikselt
Janis, nagu ise kunagi ütlesid, et keegi ei tea milline krüpto on uus staar ja seepärast on hea omada erinevaid coine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.08.2022 13:32:31
|
|
|
Roger Ver'i tõttu mina igatahes seda sitta ei torgi. Samas ei välista, et lambist võib tõusta ja kedagi rikkaks teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
24.08.2022 13:34:51
|
|
|
| BTC viimased ~9 aastat on olnud septembrid miinuskuud. Pakun, et kuni jõuludeni hakkab jälle üles kerima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
24.08.2022 13:37:03
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Roger Ver'i tõttu mina igatahes seda sitta ei torgi. Samas ei välista, et lambist võib tõusta ja kedagi rikkaks teha  |
Kas see tüüp on samasugune kaabakas nagu LUNA looja Do Know (vaevalt, et sünninimi )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
28.08.2022 22:36:29
|
|
|
USDT.D teeb praegu oma falling wedget...target on ca 14% kaugusel, mis viib BTC omakord 14% allapoole. Mõlemad liiguvad üksteisele vastassuunas 1:1-le.
USDT.D
Spoiler 
BTC
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
29.08.2022 16:55:21
|
|
|
Topeltkonfirmationiga 100X long (oli).
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
29.08.2022 16:57:47
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Spoiler 
Alati võib ka see olla. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
29.08.2022 17:36:55
|
|
|
anubis, long võib ka 2% tõus olla kui see on õigesti mõõdetud...100X korral kolmekordistad summat millega sisse läksid.
Praegu sellest kohast on tõusnud 4% ehk kui oleksid 500 eurose panusega sisse läinud, 2500€ga välja tulnud (2000€ puhaskasum).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
29.08.2022 17:53:50
|
|
|
| Millises keskkonnas sellised kordajad olemas on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
30.08.2022 13:14:36
|
|
|
OPollo, ma rääkisin kasti teemast eelmisel lehel. Seekordse põrke puhul kasutati 100% samat lähenemist. Pane tähele ja kasuta ära võimalusi.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
30.08.2022 18:13:19
|
|
|
krüpto hetkel tugevalt langeb, oleks pidanud paar tundi tagasi stabelcoin-i kõik konvertima ja silma peal hoidma, millal tagasi konvertida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.08.2022 20:14:15
|
|
|
Vanahea "oleks".
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
30.08.2022 20:20:04
|
|
|
Ikka langeb, vb pole veel hilja, aga siis peab kogu aeg jälgima. Ma lähen sauna ja ei hakka jändama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.08.2022 20:56:30
|
|
|
See ka mõni langus.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
30.08.2022 21:41:50
|
|
|
| Pärast kui 70k jälle on siis jälle see "oleks" pidanud ostma ikkagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
30.08.2022 22:10:45
|
|
|
te siin spekuleerite, ma juba mõtleisn eth alla 100 langend..
kõik ok. üleeilne tase tagsi, keep watching
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
30.08.2022 22:57:06
|
|
|
100X-d vedelevad maas...sealt on vähemalt 2% tõusnud ehk 500€ panusega oleks 1000€ kasumit teeninud kahe ja poole tunniga.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|