|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.07.2022 08:53:07
|
|
|
| VLAN ära määrates ei saa ju arvutist sinna pilti enam saata. Samas võrgus tee mis tahad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
30.07.2022 16:43:49
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
seeru, kõik äpid ja telerid proovitud, maitse asi
millist uut Arrist sa mõtled?
põmst ajad ja trend muutub, Android äpp ja boks paistab jätkusuutlik ja mugav.
Sisu ja kasutusmugavus on oluline, kuigi jah, olen ka võimalusel puhta iptv ja multicast pooldaja, seega arris oleks nr1 kuid siiski maailm liigub äppide ja hls poole. |
Ma olen ka äpid ära proovinud, väljaarvatud see uus Telia oma.
Boksi mõtlesin tegelikult Arris VIP5305, kuigi veidi lahjem Arris VIP4302 on vist uuem.
No kui kõigile saab kättesaadavaks (varsti nagu Telia ütleb) Telia android boks, siis ostan nagunii endale ka.
Samas on selline mulje, et Telia on viimasel ajal ka multicasti striimide "optimeerimisega" tegevuses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
30.07.2022 19:24:00
|
|
|
| Ei tea mida sealt nii hulluslt oodata? Shieldist või AppleTV-st paremat asja turul ei ole, eks hinda ikka oskavad sama palju küsida.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
31.07.2022 09:48:56
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Telia Androidi boksi tasub oodata. Eriti neil, kes juhtmetega ei viitsi mässata. |
Mis selles erilist olema saab, et seda ootama lausa peaks? Pakun, et sama raha eest saab juba täna amazon.de'st nvidia shield tv, mis on ilmselt igas mõttes parem seade.
OT: Ma Elisa Android boksi juba rentisin kuna nende teenindus väitis surmkindlalt, et see on parim seade üldse ja toimib veatult. Peale tund aega kasutamist pakkisin karpi tagasi, ma pole nii aeglast seadet üle 10 aasta näinud ja juba esimese poole tunniga olid veateated ees. Esinduses teenindaja küsis, et miks ma nii kiiresti tagasi tõin. Vastasin, et see on täiesti kasutuskõlbmatult aeglane, selle peale teenindaja teatas: "aga see on ju Android".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
31.07.2022 12:10:32
|
|
|
Apollo oma üsna ok. vs elisa box ei tea, aga go3 on pigem imelik ja isegi apollo lahendus oli parem. Pole siis ime, et viasatiga saab tasuta
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.08.2022 09:25:11
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Palju see Shield maksab? Mingi 200 eurot?
Android ise ongi üks suur error, aga Elisa käkiga pole võrreldav. |
Ära hakka ajama mingit lolli juttu, et Android on error või aeglane. Android on kehv sest millegi pärast arvatakse, et ostma peab kõige odavama seadme mis saadaval on. Osta normaalne seade ja toimib väga hästi. Mul on üks Shield TV aastast 2015, siiani saab uuendusi ja toimib kiiremini kui ükski teine Android TV karp mida ma näinud olen. Paar nädalat tagasi tellisin Amazonist köögi telerile Shield TV 2019 mitte pro versiooni 115.- euroga (koos saatmisega).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.08.2022 11:00:02
|
|
|
Kuule, ma olen neid Androidi telefone, tahvleid, telekaid ja nutiseadmeid pidanud läbi aastate kasutama piisavalt ning mitte mingeid odavaid isendeid sealjuures. Android on Android igal pool ja see, et mingi teine firma sellele oma ilusa skini peale pannud on, ei tee veel s*tast saia. Ikaldused on nad ühel või teisel viisil ikkagi. Lihtsalt mõni vähem, mõni rohkem.
Antud hetkel see boks on just see, mida mul maamajja vaja ja töötab ideaalselt kaasaskantava 4G ruuteriga 2,4Ghz WiFi kaudu. Kaks päeva pärast aparaadi kasutuselevõttu viisin Elisa vaatajakaardid tagasi ja lõpetasin nende lepingu.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
01.08.2022 15:19:04
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Palju see Shield maksab? Mingi 200 eurot?
Android ise ongi üks suur error, aga Elisa käkiga pole võrreldav. |
Ära hakka ajama mingit lolli juttu, et Android on error või aeglane. Android on kehv sest millegi pärast arvatakse, et ostma peab kõige odavama seadme mis saadaval on. Osta normaalne seade ja toimib väga hästi. Mul on üks Shield TV aastast 2015, siiani saab uuendusi ja toimib kiiremini kui ükski teine Android TV karp mida ma näinud olen. Paar nädalat tagasi tellisin Amazonist köögi telerile Shield TV 2019 mitte pro versiooni 115.- euroga (koos saatmisega). |
| ot: |
Android ise pole otseselt halb asi. Põmst linuxi kerneli baasil ehitatud ju. Aga kui mingi seadme sisseehitatud tarkvara on mõeldud konkreetsele seadmele(või seadme perekonnale) ja selle jaoks ka optimeeritud, siis Androidi võid igale asjale peale lükata mille raua sellele söödavaks suudad muuta.
Sealt edasi Androidi arendajat on lihtsam leida kui mingit spetsiaalse raua jaoks arendajat otsida ja välja koolitada. Androidi on ka lihtsam supportida kui spetsiaalse seadme jaoks tehtud softi.
Kõlab hästi siiani.
Aga Androidi arendajal on lihtsam teha mingi hübriid äpp, mis põhimõtteliselt on javascript kus on laiendatud funktsonaalsus seadme spetsiifiliste asjade kasutamiseks. Selle koha pealt läheb asi rappa. Androidile saab muidugi native koodi ka kirjutada, aga kuna see javascript on lihtsam siis kedagi ei koti, et see 100x aeglasem kui native kood on. Arendaja testib ise ilmselt mingi suht high-end seadme peale ja tema jaoks kõik toimib. Q&A võib testida selle seadmega, mis kliendile müüakse ja natuke jonnida, aga talle tehakse selgeks, et funktsionaalsus põhimõtteliselt ju töötab, meil pole siin aega miskit tuunida, anname minna.
Eks seda ole ka PC maailmas näha, et lihtne hello world võtab 500MB ja käivitub mitu sekundit kuigi isegi 086 prosega sai selle teha nii, et võttis vaid mõne kilobaidi ja käivitus hetkega
|
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.08.2022 09:10:29
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Kuule, ma olen neid Androidi telefone, tahvleid, telekaid ja nutiseadmeid pidanud läbi aastate kasutama piisavalt ning mitte mingeid odavaid isendeid sealjuures. Android on Android igal pool ja see, et mingi teine firma sellele oma ilusa skini peale pannud on, ei tee veel s*tast saia. Ikaldused on nad ühel või teisel viisil ikkagi. Lihtsalt mõni vähem, mõni rohkem.
Antud hetkel see boks on just see, mida mul maamajja vaja ja töötab ideaalselt kaasaskantava 4G ruuteriga 2,4Ghz WiFi kaudu. Kaks päeva pärast aparaadi kasutuselevõttu viisin Elisa vaatajakaardid tagasi ja lõpetasin nende lepingu. |
Pigem on vastupidi, need ilusad skinnid teevad saiast sita ja sealt võid ka ilmselt enda halva kogemuse põhjuseid otsida. Minu kogemus on, et mida puhtam android seadmes on, seda paremini see töötab. Riistvara peab ka muidugi korralik olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.08.2022 09:37:17
|
|
|
Arvestades kaua telekas kestab võtaks ikka eraldi boxi. Seal lootus, et tuleb vaheapeal midagi võimekamat välja.
Lapsel samas Arris monitori küljes, üks nupp ja juba kõik käib. Teab peast mingeid numbreid ja vajutab neid mitte ei keri
Androidiga ei teeks ta midagi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.08.2022 09:51:46
|
|
|
Magic, see näeb samasugune välja menüüdes nagu Arriseski.
| JazZ kirjutas: |
Pigem on vastupidi, need ilusad skinnid teevad saiast sita ja sealt võid ka ilmselt enda halva kogemuse põhjuseid otsida. Minu kogemus on, et mida puhtam android seadmes on, seda paremini see töötab. Riistvara peab ka muidugi korralik olema. |
Maitse asi, aga ei. Ma praegu olengi puhta Androidi peal - Xperia 5 II. Riistvara korralik, Android saast. Iga järgneva uuendusega läheb hullemaks.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.08.2022 09:53:06
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Arvestades kaua telekas kestab võtaks ikka eraldi boxi. Seal lootus, et tuleb vaheapeal midagi võimekamat välja.
Lapsel samas Arris monitori küljes, üks nupp ja juba kõik käib. Teab peast mingeid numbreid ja vajutab neid mitte ei keri
Androidiga ei teeks ta midagi. |
Loll jutt.. mul telekas aastast 2016 ja androidi äpid kõik töötavad.
Mul tõusevad alati ihukarvad püsti kui soovitakse musta karpi teleka asemele. Need LG ja Samsungi omajad peavad iga 2-3a. tagant telekat vahetama. Androidiga seda ei ole. Ja ärge tulge seletama, et see on aeglane.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.08.2022 10:06:49
|
|
|
Ma üldiselt täielikult pooldan Android TV platvormi - 2020 Sony peal jooksevad ilusti Elisa, Telia, Jupiter, Disney+, Amazon, Spotify, Netflix.
Aga see Telia äpi mittesulgumine on juba huumor kuubis:
- Lõpetan Telia äpi vaatamise, tean, et kui Telia äpi käies telekas lihsalt puldist välja lükata siis jääb hääl käima, seega lähen Home nupuga enne äpist välja ja siis sulgen teleka.
- Natukese aja pärast Telia äpi heli jätkub.
- Käivitan teleka ja lähen käivitan Elisa äpi, lootes, et see suudab Telia vaigistada, sulgen seejärel teleka.
- Natukese aja pärast heli jätkub.
- Avan ekraani ja teleka koduekraanil kuvatakse videoäppide kohal teavitus, et kuule peremees, see Telia ikka mängib, antakse valik, et äkki tahan "Peata" vajutada mässulisele.
- Vajutan "Peata" ja sulgen teleka uuesti, lootes, et nüüd on rahu.
- Natukese aja pärast heli jätkub ning teleka avades kuvatakse uuesti võimalus "Peata" vajutada Telia äpile.
- Annan alla ja teen telekale restardi...
Elisa ega teiste äppidega pole kunagi sellist "raisk lihtsalt ei taha surra" probleemi olnud.
Elisa äpi probleem viimasel ajal on, et keele valikutes läheb "ligipääsetavus" linnuke automaatselt peale igal uuel käivitusel ning see tähendab, et ERR kanalitel tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid ning pimedatele mõeldud automaatne pealelugemine. Äpp ei suuda meelde jätta, et olen iga krdi kord selle linnukese deaktiveerinud. Ehk siis kui algusaegadel ei suutnud äpp sisselogimist meeles pidada siis nüüd ei suuda selle ühe linnukese olekut.
Aga muidu on äge ning digiboksi tagasi ei igatse ei Elisa ega Telia oma.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.08.2022 10:18:04
|
|
|
Spoiler 
| Draqula kirjutas: |
Ma üldiselt täielikult pooldan Android TV platvormi - 2020 Sony peal jooksevad ilusti Elisa, Telia, Jupiter, Disney+, Amazon, Spotify, Netflix.
Aga see Telia äpi mittesulgumine on juba huumor kuubis:
- Lõpetan Telia äpi vaatamise, tean, et kui Telia äpi käies telekas lihsalt puldist välja lükata siis jääb hääl käima, seega lähen Home nupuga enne äpist välja ja siis sulgen teleka.
- Natukese aja pärast Telia äpi heli jätkub.
- Käivitan teleka ja lähen käivitan Elisa äpi, lootes, et see suudab Telia vaigistada, sulgen seejärel teleka.
- Natukese aja pärast heli jätkub.
- Avan ekraani ja teleka koduekraanil kuvatakse videoäppide kohal teavitus, et kuule peremees, see Telia ikka mängib, antakse valik, et äkki tahan "Peata" vajutada mässulisele.
- Vajutan "Peata" ja sulgen teleka uuesti, lootes, et nüüd on rahu.
- Natukese aja pärast heli jätkub ning teleka avades kuvatakse uuesti võimalus "Peata" vajutada Telia äpile.
- Annan alla ja teen telekale restardi...
Elisa ega teiste äppidega pole kunagi sellist "raisk lihtsalt ei taha surra" probleemi olnud.
Elisa äpi probleem viimasel ajal on, et keele valikutes läheb "ligipääsetavus" linnuke automaatselt peale igal uuel käivitusel ning see tähendab, et ERR kanalitel tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid ning pimedatele mõeldud automaatne pealelugemine. Äpp ei suuda meelde jätta, et olen iga krdi kord selle linnukese deaktiveerinud. Ehk siis kui algusaegadel ei suutnud äpp sisselogimist meeles pidada siis nüüd ei suuda selle ühe linnukese olekut.
Aga muidu on äge ning digiboksi tagasi ei igatse ei Elisa ega Telia oma. |
See tundub vist kuidagi telekaga seotud olema. Mul Philipsiga (Teliatv, Elisaelamus, Go3, Jupiter). Mitte mingit jama. Panen teleka puldist kinni otse saate ajal. Käivitades uuesti on ekraan must ja vilgub ees kiri, SIGNAL PUUDUB. Pean manuaalselt mõne rakenduse käivitama. Pole suutnud leida head lahendust, et äpp ise tööle läheks.
Kuigi silmale tundub, et TeliaTv äpp jookseb sujuvamalt. ElisaTv on esimesed 2min. mingi kerge jõnks sees. Siis ükshetk hakkab sujuvalt jooksma aga see on suht väike probleem. Enamus ei saa sellest arugi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
02.08.2022 10:53:54
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Käivitades uuesti on ekraan must ja vilgub ees kiri, SIGNAL PUUDUB. Pean manuaalselt mõne rakenduse käivitama. Pole suutnud leida head lahendust, et äpp ise tööle läheks. |
Mina kasutan bootimisel ja sleepist ärkamisel automaatset käivitajat "Launch on boot" Toimib nagu komm https://apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
02.08.2022 12:21:45
|
|
|
Sony 2021 telekatel toimib see "Launch on boot" ainult kui telekas tõesti re-stardib. Sleep-st väljumisel ei tee see midagi.
Samas Draqula kirjeldatud probleemi mu Sony-l jällegi pole.
Et jah, kohati segased on need Androidi käitumisviisid tõesti...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.08.2022 13:13:31
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Ma üldiselt täielikult pooldan Android TV platvormi - 2020 Sony peal jooksevad ilusti Elisa, Telia, Jupiter, Disney+, Amazon, Spotify, Netflix.
Aga see Telia äpi mittesulgumine on juba huumor kuubis:
- Lõpetan Telia äpi vaatamise, tean, et kui Telia äpi käies telekas lihsalt puldist välja lükata siis jääb hääl käima, seega lähen Home nupuga enne äpist välja ja siis sulgen teleka.
- Natukese aja pärast Telia äpi heli jätkub.
- Käivitan teleka ja lähen käivitan Elisa äpi, lootes, et see suudab Telia vaigistada, sulgen seejärel teleka.
- Natukese aja pärast heli jätkub.
- Avan ekraani ja teleka koduekraanil kuvatakse videoäppide kohal teavitus, et kuule peremees, see Telia ikka mängib, antakse valik, et äkki tahan "Peata" vajutada mässulisele.
- Vajutan "Peata" ja sulgen teleka uuesti, lootes, et nüüd on rahu.
- Natukese aja pärast heli jätkub ning teleka avades kuvatakse uuesti võimalus "Peata" vajutada Telia äpile.
- Annan alla ja teen telekale restardi...
Elisa ega teiste äppidega pole kunagi sellist "raisk lihtsalt ei taha surra" probleemi olnud.
Elisa äpi probleem viimasel ajal on, et keele valikutes läheb "ligipääsetavus" linnuke automaatselt peale igal uuel käivitusel ning see tähendab, et ERR kanalitel tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid ning pimedatele mõeldud automaatne pealelugemine. Äpp ei suuda meelde jätta, et olen iga krdi kord selle linnukese deaktiveerinud. Ehk siis kui algusaegadel ei suutnud äpp sisselogimist meeles pidada siis nüüd ei suuda selle ühe linnukese olekut.
Aga muidu on äge ning digiboksi tagasi ei igatse ei Elisa ega Telia oma. |
Ilmselt vähe tõenäoline, aga see kõlab peaaegu nagu "Allow turning screen off during media playback" feature. Ega see sul enabled pole? Proovi off panna kui on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.08.2022 13:47:58
|
|
|
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2022 14:06:18
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja). |
LG Oled või kõik lg telekad (ei tea)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.08.2022 14:20:10
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja). |
LG Oled või kõik lg telekad (ei tea)
(...) |
Kui LG-spetsiifiline siis mul Sony menüüst pole väga mõtet otsida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.08.2022 14:23:05
|
|
|
Draqula, äkki on, pead guugeldama väheke
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.08.2022 18:59:37
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja). |
LG Oled või kõik lg telekad (ei tea)
(...) |
Kui LG-spetsiifiline siis mul Sony menüüst pole väga mõtet otsida. |
See "Allow turning screen off during media playback" millest mina rääkisin on Android TV feature, mul on see valik Nvidia Shield TV menüüs Device Preferences > Energy Saver > Allow turning screen off
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
03.08.2022 15:20:58
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Loll jutt.. mul telekas aastast 2016 ja androidi äpid kõik töötavad.
Mul tõusevad alati ihukarvad püsti kui soovitakse musta karpi teleka asemele. Need LG ja Samsungi omajad peavad iga 2-3a. tagant telekat vahetama. Androidiga seda ei ole. Ja ärge tulge seletama, et see on aeglane. |
Kuidagi väga vastuoluline jutt. Miks peaks iga 2-3a tagant LG või Samsungi vahetama. Vähemalt alates eelmisest aastast on LG -de support 8-10 aastat.
Kui sinna juurde võtta see "ihukarvad püsti" ajava Android musta karbi (mida võibolla peabki 2-3 aasta pärast vahetama), siis milleks vahetada LG või Samsungi telekat?
| jeesus188 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja). |
LG Oled või kõik lg telekad (ei tea)
Spoiler 
|
Mitte ainult LG Oled vaid ikka teised uuemad LG-d ka.
Kusjuures LG lubas, et paneb ka oma odavama otsa mudelitele menüüdesse täiustused juurde mis praegu ainult kallimatel on. (seda siiski vist pigem uuematel mudelitel)
Mitte, et ma siin mingi odava mudeli soovitaja oleksin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaimoR
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2014
|
04.08.2022 18:29:55
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Ma üldiselt täielikult pooldan Android TV platvormi - 2020 Sony peal jooksevad ilusti Elisa, Telia, Jupiter, Disney+, Amazon, Spotify, Netflix.
Aga see Telia äpi mittesulgumine on juba huumor kuubis:
- Lõpetan Telia äpi vaatamise, tean, et kui Telia äpi käies telekas lihsalt puldist välja lükata siis jääb hääl käima, seega lähen Home nupuga enne äpist välja ja siis sulgen teleka.
- Natukese aja pärast Telia äpi heli jätkub.
- Käivitan teleka ja lähen käivitan Elisa äpi, lootes, et see suudab Telia vaigistada, sulgen seejärel teleka.
- Natukese aja pärast heli jätkub.
- Avan ekraani ja teleka koduekraanil kuvatakse videoäppide kohal teavitus, et kuule peremees, see Telia ikka mängib, antakse valik, et äkki tahan "Peata" vajutada mässulisele.
- Vajutan "Peata" ja sulgen teleka uuesti, lootes, et nüüd on rahu.
- Natukese aja pärast heli jätkub ning teleka avades kuvatakse uuesti võimalus "Peata" vajutada Telia äpile.
- Annan alla ja teen telekale restardi...
Elisa ega teiste äppidega pole kunagi sellist "raisk lihtsalt ei taha surra" probleemi olnud.
Elisa äpi probleem viimasel ajal on, et keele valikutes läheb "ligipääsetavus" linnuke automaatselt peale igal uuel käivitusel ning see tähendab, et ERR kanalitel tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid ning pimedatele mõeldud automaatne pealelugemine. Äpp ei suuda meelde jätta, et olen iga krdi kord selle linnukese deaktiveerinud. Ehk siis kui algusaegadel ei suutnud äpp sisselogimist meeles pidada siis nüüd ei suuda selle ühe linnukese olekut.
Aga muidu on äge ning digiboksi tagasi ei igatse ei Elisa ega Telia oma. |
Minul oli täna näiteks selline kogemus selle Telia äpiga (LG OLED + Chromecast), et kui rakenduse tööle panin, siis pilt must. Menüüst saan valida kanaleid jne, aga pilt ise must ja heli pole. Lähen rakendusest välja GoogleTV menüüsse ja siis hakkab heli taustal mängima ning heli jätkab mängimist ka teiste rakenduste käivitamisel. Justkui Telia rakendus töötab ainult siis kui rakendust ennast ees ei ole. Proovisin nii restarti kui ka uuesti installida, aga ikka sama jama.
Lõpuks tõmbasin nii teleka kui ka Chromecasti vooluvõrgust välja ja siis hakkas tööle normaalselt. ¯\_(ツ)_/¯
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.08.2022 18:46:11
|
|
|
Ilmselt mingi update ja restart vajalik, krüpto=pilt must. Hetkel võib äpiuuendusi kuus paar korda oodata.
Android äpiga hakkab ilmselt erinevaid anomaaliaid nägema, see pole lihtne lahendus nagu box.
Muide Telia puhul on erinevad teemad foorumis, Üldine Telia Eesti, Koduinterneti(kaabliga) teema, koduinternet 4G/5G teema jms.
tv osa siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=191182&start=54600
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
14.08.2022 15:16:47
|
|
|
Kas keegi Telia Leedu hindu on näinud?
Jah valikus on 2 Gb/s internet, hinnaga 39.90 ja kõige “lahjem” 250megane pakett maksab 13.90€.
Meil hinnad ikka väga kirved.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.08.2022 15:23:06
|
|
|
monomakk, me oleme ikkagi "põhjamaa" ja hinnad peavad vastavad olema
Lisaks väike rahvaarv, suur konkurents ja mis need kõik põhjused siin on hinna tõstmiseks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.08.2022 17:16:56
|
|
|
Ära jama, võtavad selle viimase ära
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.08.2022 19:07:00
|
|
|
Pole otseselt sulle suunatud, aga miks te ikka seda sama asja leiardate? Iga asi maksab täpselt nii palju kui klient on nõus selle eest maksma. Kui klient on nõus maksma vähem kui omahind, siis see teenus lihtsalt kaob turult Kui kliendi käest küsitakse rohkem kui omahind+mõistlik marginaal, siis küll tekib keegi kes odavamalt pakub. Kui keegi ei taha 4-5K investeerida ühele majapidamisele neti vedamisse lootuses, et ehk 50 aasta peale tasa teenib kui vahepeal juba mingi vingem lahendus pole tulnud, siis see on samuti arusaadav.
Ei kaitse Teliat ja pole ka nendega kuidagi seotud, aga meil on vaba riik ja vaba ettevõtlus. Tehke oma ISP ja minu saate ilmselt kohe kliendiks kui 20€ eest gigabitist netti pakute. SLA mõttes oleks 95% uptime ka vastuvõetav, ehk selle raha eest enterprise tasemel lahendust ei ootaks.
Aga mis ma ikka jauran, ei tee siin keegi oma ISP-d ega hakka 20€ eest mulle miskit pakkuma. Maksan ikka mis ISP küsib ja tegelikult ei jonni ka.... net on ju olemas ja kiirnuudleid selle pärast sööma ei pea, et seda endale lubada saaks
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
14.08.2022 19:18:02
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Pole otseselt sulle suunatud, aga miks te ikka seda sama asja leiardate? |
Aga kuidas sa ikka maailmale teada annad, et tegelikult pole see ikkagi OK (ja nii lolli jutu ajamise eest, nagu eelpool lingitud sai, peaks ka igavene lolli jutu ajaja kuulsus kaasnema). Avalik arvamus on nagu on, otseselt ta kellelegi küll haiget ei tee, aga ometi maksavad firmad turundusele ja suhtekorraldusele haigeid summasid, nii et päris mõttetu see selliste uudiste kangelaste ja kangelastegude maailmale tutvustamine ei ole.. eks igaüks panustab ühiskonna hüvanguks nii nagu oskab ja suudab
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.08.2022 14:47:58
|
|
|
Noh, see mida keegi on harjunud tegema ei puutu asjasse. Ma tahaks seda klienti oma silmaga näha, kellele pakutakse et näe gigabitine nett 20€ ja too hakkab kauplema, et ma pole ikka nii väikeste arvetega harjunud, võib-olla ikka kuidagi saaks hinnaks 60€ teha Kui konkurent pakub odavamalt sama kvaliteeti, siis ilmselt kliendid ka konkurendi juurde kolima hakkavad.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
15.08.2022 15:21:36
|
|
|
Valdav osa inimesi saab hakkama 20-50mbit netiga. 1-2 telekakohta ja paar telefoni katab sellega kenasti ära.
Meil nt. siinkandis nii mõnegi krundi servas on valguskaabli ots juba 2016.a. alates rohtu kasvanud.
Spoiler 
Olen vist suht kuldklient Teliale, maksab aga ei kasuta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.08.2022 15:36:32
|
|
|
| Natuke OT, aga huvitav mis seakisa selle peale tuleks, kui kõigil oleks net täpselt sellise kiirusega, mida antud kohas on tehniliselt võimalik pakkuda. AGA poleks mitte kuutasu vaid gigabaidi tasu ja umbes sellise loogikaga, et keskmise kasutaja jaoks jääb hind umbes samaks või isegi langeb, ainult vajadusel saab midagi kiiremini üles/alla laadida ja need kes sikutavad 7x24 nii palju kui torust tuleb, maksaks mitu korda rohkem kui praegu. Minu jaoks kõlaks nagu aus diil, kuna see et on gigabit kuhugi esimese ISP jaotuspunktini ei tähenda, et kogu infra selle koormuse välja kannataks kui kõik oma s_tasikutajad täistuuridel käima paneks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.08.2022 16:57:43
|
|
|
Mingi Tele2 lobitöö reklaam võttis Telia teema üle või. Õigem teema Tele2 odavast netist rääkida on siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=782856&highlight=
Kui kiire see on, kui stabiilne see on, kus saab ja kus ei saa. ja mis eriti oluline, kas see on sama soodne nagu lätis ja leedus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.08.2022 18:05:59
|
|
|
Ikka Telia ise võttis Telia teema üle
| monomakk kirjutas: |
Kas keegi Telia Leedu hindu on näinud?
Jah valikus on 2 Gb/s internet, hinnaga 39.90 ja kõige “lahjem” 250megane pakett maksab 13.90€.
Meil hinnad ikka väga kirved.
Spoiler 
|
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.08.2022 18:26:05
|
|
|
Pane siis juba rootsi ja soome hinnakiri ka võrdluseks.
Baltimaad on teisest puust kui skandinaavia mille ettevõttest me räägime, turg on ju teine.
Leedus on bena ja või ka odavam, samas elekter kallim, kõike ei saa võrrelda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
15.08.2022 18:31:14
|
|
|
| Kõlab nagu tüüpiline Telia vastus
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.08.2022 19:36:48
|
|
|
Kõlab nagu ka see, et toit on euroopas odavam kui Eestis. Soomes hapukoort pole. Saksamaal on ülisoodne õlu.
Netihinnad käivad samamoodi.
Kui sa küsiks, kas mulle meeldiks 1Gbit/s kaabel 20€ eest, muidugi meeldiks.
See mida Telia üle oma riikides teeb, mina päris täpselt ei tea. Seetõttu ei oska ma muud ka vastata.
Äkki on siin keegi kes saab turu pakkumistest aru, miks on siin selline hind ja 1000km eemal teine hind.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.08.2022 19:40:15
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Pane siis juba rootsi ja soome hinnakiri ka võrdluseks.
Baltimaad on teisest puust kui skandinaavia mille ettevõttest me räägime, turg on ju teine.
Leedus on bena ja või ka odavam, samas elekter kallim, kõike ei saa võrrelda. |
Eesti ei olegi enam Baltimaa? Krt ma olen uudised maha maganud. Oi väga vabandust, et julgesin skandinaavlasena mingit niru balti hinnakirja vaadata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.08.2022 19:56:11
|
|
|
| Küsi siis miks lätis ja leedus on netil erinev hind? Miks Poolas on jällegi erinev hind? Miks palgad pole samad balti riikides ja poolas. Miks pole samad nagu soomes ja rootsis? Oleme midagi maha maganud?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
15.08.2022 20:12:30
|
|
|
Miks on taevas tähed?
Miks on maa peal rohi?
Kuhu ööseks läheb
kange tuulekohin?
Mina tean, kuid sina
asja alles uurid
oma nina sügavale
raamatusse puurid.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.08.2022 20:33:43
|
|
|
| Just, ja Ameerikas on justkui muru rohelisem kui Eestis. Essugi see on. Ajuvaba neid hindu võrrelda, imestan, et RUS hindu juba lauale ei panda, lähemal kui Leedu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.08.2022 20:35:23
|
|
|
eks sulle ikka meeldiks kui 100 megane 60€ eestis maksaks, saaks palgalisa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.08.2022 21:53:12
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
eks sulle ikka meeldiks kui 100 megane 60€ eestis maksaks, saaks palgalisa  |
Üldiselt see Telia töötajate palkasid ei mõjuta..
Teenus ise on kulupõhine.. ja tulupõhine.
Küllap sa ise tead hästi millal palka juurde küsida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
15.08.2022 21:59:19
|
|
|
Hm, kui Telia pakutav teenus on puhtalt kulupõhine, siis räägime siin ju asjast, see rakendatav juurdehindlus peab ikka päris soliidne olema, et sellist kasumit toodab, eelmisel aastal ainult tühised 117,9 milli...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|