Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.07.2022 08:53:07 vasta tsitaadiga

VLAN ära määrates ei saa ju arvutist sinna pilti enam saata. Samas võrgus tee mis tahad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.07.2022 16:43:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru, kõik äpid ja telerid proovitud, maitse asi icon_smile.gif
millist uut Arrist sa mõtled?
põmst ajad ja trend muutub, Android äpp ja boks paistab jätkusuutlik ja mugav.

Sisu ja kasutusmugavus on oluline, kuigi jah, olen ka võimalusel puhta iptv ja multicast pooldaja, seega arris oleks nr1 kuid siiski maailm liigub äppide ja hls poole.

Ma olen ka äpid ära proovinud, väljaarvatud see uus Telia oma.
Boksi mõtlesin tegelikult Arris VIP5305, kuigi veidi lahjem Arris VIP4302 on vist uuem.
No kui kõigile saab kättesaadavaks (varsti nagu Telia ütleb) Telia android boks, siis ostan nagunii endale ka.
Samas on selline mulje, et Telia on viimasel ajal ka multicasti striimide "optimeerimisega" tegevuses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2022 19:18:53 vasta tsitaadiga

Telia Androidi boksi tasub oodata. Eriti neil, kes juhtmetega ei viitsi mässata.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 30.07.2022 19:24:00 vasta tsitaadiga

Ei tea mida sealt nii hulluslt oodata? Shieldist või AppleTV-st paremat asja turul ei ole, eks hinda ikka oskavad sama palju küsida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 31.07.2022 09:48:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Telia Androidi boksi tasub oodata. Eriti neil, kes juhtmetega ei viitsi mässata.

Mis selles erilist olema saab, et seda ootama lausa peaks? Pakun, et sama raha eest saab juba täna amazon.de'st nvidia shield tv, mis on ilmselt igas mõttes parem seade.

OT: Ma Elisa Android boksi juba rentisin kuna nende teenindus väitis surmkindlalt, et see on parim seade üldse ja toimib veatult. Peale tund aega kasutamist pakkisin karpi tagasi, ma pole nii aeglast seadet üle 10 aasta näinud ja juba esimese poole tunniga olid veateated ees. Esinduses teenindaja küsis, et miks ma nii kiiresti tagasi tõin. Vastasin, et see on täiesti kasutuskõlbmatult aeglane, selle peale teenindaja teatas: "aga see on ju Android".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2022 10:43:57 vasta tsitaadiga

Palju see Shield maksab? Mingi 200 eurot?
Android ise ongi üks suur error, aga Elisa käkiga pole võrreldav.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.07.2022 12:10:32 vasta tsitaadiga

Apollo oma üsna ok. vs elisa box ei tea, aga go3 on pigem imelik ja isegi apollo lahendus oli parem. Pole siis ime, et viasatiga saab tasuta icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2022 12:34:13 vasta tsitaadiga

Elisa: https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/elisa-elamus/
Apollo TV: https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/apollo-tv-4k/
Telia (FI, SE): https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/telia-tv-box/

Kui Telia tuleb kindlalt Arrise nimelise tootega välja, siis valikud on siin: https://www.commscope.com/product-type/broadband-video-devices/video-devices/set-tops/ip-video-devices/
Ainuke õnnetus tundub olema, et nende bokside riistvara uuendati viimati aastal 2019 ... icon_rolleyes.gif

Shield Pro peab tänaseni vastu kuna aastal 2019 kui see välja tuli, siis raud oli viimase peal.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2022 14:51:58 vasta tsitaadiga

Vist seesama Telia Nordicu oma jah.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 01.08.2022 09:25:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Palju see Shield maksab? Mingi 200 eurot?
Android ise ongi üks suur error, aga Elisa käkiga pole võrreldav.

Ära hakka ajama mingit lolli juttu, et Android on error või aeglane. Android on kehv sest millegi pärast arvatakse, et ostma peab kõige odavama seadme mis saadaval on. Osta normaalne seade ja toimib väga hästi. Mul on üks Shield TV aastast 2015, siiani saab uuendusi ja toimib kiiremini kui ükski teine Android TV karp mida ma näinud olen. Paar nädalat tagasi tellisin Amazonist köögi telerile Shield TV 2019 mitte pro versiooni 115.- euroga (koos saatmisega).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 11:00:02 vasta tsitaadiga

Kuule, ma olen neid Androidi telefone, tahvleid, telekaid ja nutiseadmeid pidanud läbi aastate kasutama piisavalt ning mitte mingeid odavaid isendeid sealjuures. Android on Android igal pool ja see, et mingi teine firma sellele oma ilusa skini peale pannud on, ei tee veel s*tast saia. Ikaldused on nad ühel või teisel viisil ikkagi. Lihtsalt mõni vähem, mõni rohkem.
Antud hetkel see boks on just see, mida mul maamajja vaja ja töötab ideaalselt kaasaskantava 4G ruuteriga 2,4Ghz WiFi kaudu. Kaks päeva pärast aparaadi kasutuselevõttu viisin Elisa vaatajakaardid tagasi ja lõpetasin nende lepingu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 15:19:04 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Betamax kirjutas:
Palju see Shield maksab? Mingi 200 eurot?
Android ise ongi üks suur error, aga Elisa käkiga pole võrreldav.

Ära hakka ajama mingit lolli juttu, et Android on error või aeglane. Android on kehv sest millegi pärast arvatakse, et ostma peab kõige odavama seadme mis saadaval on. Osta normaalne seade ja toimib väga hästi. Mul on üks Shield TV aastast 2015, siiani saab uuendusi ja toimib kiiremini kui ükski teine Android TV karp mida ma näinud olen. Paar nädalat tagasi tellisin Amazonist köögi telerile Shield TV 2019 mitte pro versiooni 115.- euroga (koos saatmisega).


ot:

Android ise pole otseselt halb asi. Põmst linuxi kerneli baasil ehitatud ju. Aga kui mingi seadme sisseehitatud tarkvara on mõeldud konkreetsele seadmele(või seadme perekonnale) ja selle jaoks ka optimeeritud, siis Androidi võid igale asjale peale lükata mille raua sellele söödavaks suudad muuta.
Sealt edasi Androidi arendajat on lihtsam leida kui mingit spetsiaalse raua jaoks arendajat otsida ja välja koolitada. Androidi on ka lihtsam supportida kui spetsiaalse seadme jaoks tehtud softi.
Kõlab hästi siiani.
Aga Androidi arendajal on lihtsam teha mingi hübriid äpp, mis põhimõtteliselt on javascript kus on laiendatud funktsonaalsus seadme spetsiifiliste asjade kasutamiseks. Selle koha pealt läheb asi rappa. Androidile saab muidugi native koodi ka kirjutada, aga kuna see javascript on lihtsam siis kedagi ei koti, et see 100x aeglasem kui native kood on. Arendaja testib ise ilmselt mingi suht high-end seadme peale ja tema jaoks kõik toimib. Q&A võib testida selle seadmega, mis kliendile müüakse ja natuke jonnida, aga talle tehakse selgeks, et funktsionaalsus põhimõtteliselt ju töötab, meil pole siin aega miskit tuunida, anname minna.
Eks seda ole ka PC maailmas näha, et lihtne hello world võtab 500MB ja käivitub mitu sekundit kuigi isegi 086 prosega sai selle teha nii, et võttis vaid mõne kilobaidi ja käivitus hetkega icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 02.08.2022 09:10:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuule, ma olen neid Androidi telefone, tahvleid, telekaid ja nutiseadmeid pidanud läbi aastate kasutama piisavalt ning mitte mingeid odavaid isendeid sealjuures. Android on Android igal pool ja see, et mingi teine firma sellele oma ilusa skini peale pannud on, ei tee veel s*tast saia. Ikaldused on nad ühel või teisel viisil ikkagi. Lihtsalt mõni vähem, mõni rohkem.
Antud hetkel see boks on just see, mida mul maamajja vaja ja töötab ideaalselt kaasaskantava 4G ruuteriga 2,4Ghz WiFi kaudu. Kaks päeva pärast aparaadi kasutuselevõttu viisin Elisa vaatajakaardid tagasi ja lõpetasin nende lepingu.

Pigem on vastupidi, need ilusad skinnid teevad saiast sita ja sealt võid ka ilmselt enda halva kogemuse põhjuseid otsida. Minu kogemus on, et mida puhtam android seadmes on, seda paremini see töötab. Riistvara peab ka muidugi korralik olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.08.2022 09:37:17 vasta tsitaadiga

Arvestades kaua telekas kestab võtaks ikka eraldi boxi. Seal lootus, et tuleb vaheapeal midagi võimekamat välja.
Lapsel samas Arris monitori küljes, üks nupp ja juba kõik käib. Teab peast mingeid numbreid ja vajutab neid mitte ei keri thumbs_up.gif
Androidiga ei teeks ta midagi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 09:51:46 vasta tsitaadiga

Magic, see näeb samasugune välja menüüdes nagu Arriseski.

JazZ kirjutas:

Pigem on vastupidi, need ilusad skinnid teevad saiast sita ja sealt võid ka ilmselt enda halva kogemuse põhjuseid otsida. Minu kogemus on, et mida puhtam android seadmes on, seda paremini see töötab. Riistvara peab ka muidugi korralik olema.

Maitse asi, aga ei. Ma praegu olengi puhta Androidi peal - Xperia 5 II. Riistvara korralik, Android saast. Iga järgneva uuendusega läheb hullemaks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 09:53:06 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Arvestades kaua telekas kestab võtaks ikka eraldi boxi. Seal lootus, et tuleb vaheapeal midagi võimekamat välja.
Lapsel samas Arris monitori küljes, üks nupp ja juba kõik käib. Teab peast mingeid numbreid ja vajutab neid mitte ei keri thumbs_up.gif
Androidiga ei teeks ta midagi.

Loll jutt.. mul telekas aastast 2016 ja androidi äpid kõik töötavad.
Mul tõusevad alati ihukarvad püsti kui soovitakse musta karpi teleka asemele. Need LG ja Samsungi omajad peavad iga 2-3a. tagant telekat vahetama. Androidiga seda ei ole. Ja ärge tulge seletama, et see on aeglane.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 10:06:49 vasta tsitaadiga

Ma üldiselt täielikult pooldan Android TV platvormi - 2020 Sony peal jooksevad ilusti Elisa, Telia, Jupiter, Disney+, Amazon, Spotify, Netflix.

Aga see Telia äpi mittesulgumine on juba huumor kuubis:
- Lõpetan Telia äpi vaatamise, tean, et kui Telia äpi käies telekas lihsalt puldist välja lükata siis jääb hääl käima, seega lähen Home nupuga enne äpist välja ja siis sulgen teleka.
- Natukese aja pärast Telia äpi heli jätkub.
- Käivitan teleka ja lähen käivitan Elisa äpi, lootes, et see suudab Telia vaigistada, sulgen seejärel teleka.
- Natukese aja pärast heli jätkub.
- Avan ekraani ja teleka koduekraanil kuvatakse videoäppide kohal teavitus, et kuule peremees, see Telia ikka mängib, antakse valik, et äkki tahan "Peata" vajutada mässulisele.
- Vajutan "Peata" ja sulgen teleka uuesti, lootes, et nüüd on rahu.
- Natukese aja pärast heli jätkub ning teleka avades kuvatakse uuesti võimalus "Peata" vajutada Telia äpile.
- Annan alla ja teen telekale restardi...

Elisa ega teiste äppidega pole kunagi sellist "raisk lihtsalt ei taha surra" probleemi olnud.
Elisa äpi probleem viimasel ajal on, et keele valikutes läheb "ligipääsetavus" linnuke automaatselt peale igal uuel käivitusel ning see tähendab, et ERR kanalitel tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid ning pimedatele mõeldud automaatne pealelugemine. Äpp ei suuda meelde jätta, et olen iga krdi kord selle linnukese deaktiveerinud. Ehk siis kui algusaegadel ei suutnud äpp sisselogimist meeles pidada siis nüüd ei suuda selle ühe linnukese olekut.

Aga muidu on äge ning digiboksi tagasi ei igatse ei Elisa ega Telia oma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 10:18:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

See tundub vist kuidagi telekaga seotud olema. Mul Philipsiga (Teliatv, Elisaelamus, Go3, Jupiter). Mitte mingit jama. Panen teleka puldist kinni otse saate ajal. Käivitades uuesti on ekraan must ja vilgub ees kiri, SIGNAL PUUDUB. Pean manuaalselt mõne rakenduse käivitama. Pole suutnud leida head lahendust, et äpp ise tööle läheks.
Kuigi silmale tundub, et TeliaTv äpp jookseb sujuvamalt. ElisaTv on esimesed 2min. mingi kerge jõnks sees. Siis ükshetk hakkab sujuvalt jooksma aga see on suht väike probleem. Enamus ei saa sellest arugi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 10:53:54 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Käivitades uuesti on ekraan must ja vilgub ees kiri, SIGNAL PUUDUB. Pean manuaalselt mõne rakenduse käivitama. Pole suutnud leida head lahendust, et äpp ise tööle läheks.


Mina kasutan bootimisel ja sleepist ärkamisel automaatset käivitajat "Launch on boot" Toimib nagu komm https://apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 12:21:45 vasta tsitaadiga

Sony 2021 telekatel toimib see "Launch on boot" ainult kui telekas tõesti re-stardib. Sleep-st väljumisel ei tee see midagi.
Samas Draqula kirjeldatud probleemi mu Sony-l jällegi pole.

Et jah, kohati segased on need Androidi käitumisviisid tõesti...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 02.08.2022 13:13:31 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Ma üldiselt täielikult pooldan Android TV platvormi - 2020 Sony peal jooksevad ilusti Elisa, Telia, Jupiter, Disney+, Amazon, Spotify, Netflix.

Aga see Telia äpi mittesulgumine on juba huumor kuubis:
- Lõpetan Telia äpi vaatamise, tean, et kui Telia äpi käies telekas lihsalt puldist välja lükata siis jääb hääl käima, seega lähen Home nupuga enne äpist välja ja siis sulgen teleka.
- Natukese aja pärast Telia äpi heli jätkub.
- Käivitan teleka ja lähen käivitan Elisa äpi, lootes, et see suudab Telia vaigistada, sulgen seejärel teleka.
- Natukese aja pärast heli jätkub.
- Avan ekraani ja teleka koduekraanil kuvatakse videoäppide kohal teavitus, et kuule peremees, see Telia ikka mängib, antakse valik, et äkki tahan "Peata" vajutada mässulisele.
- Vajutan "Peata" ja sulgen teleka uuesti, lootes, et nüüd on rahu.
- Natukese aja pärast heli jätkub ning teleka avades kuvatakse uuesti võimalus "Peata" vajutada Telia äpile.
- Annan alla ja teen telekale restardi...

Elisa ega teiste äppidega pole kunagi sellist "raisk lihtsalt ei taha surra" probleemi olnud.
Elisa äpi probleem viimasel ajal on, et keele valikutes läheb "ligipääsetavus" linnuke automaatselt peale igal uuel käivitusel ning see tähendab, et ERR kanalitel tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid ning pimedatele mõeldud automaatne pealelugemine. Äpp ei suuda meelde jätta, et olen iga krdi kord selle linnukese deaktiveerinud. Ehk siis kui algusaegadel ei suutnud äpp sisselogimist meeles pidada siis nüüd ei suuda selle ühe linnukese olekut.

Aga muidu on äge ning digiboksi tagasi ei igatse ei Elisa ega Telia oma.

Ilmselt vähe tõenäoline, aga see kõlab peaaegu nagu "Allow turning screen off during media playback" feature. Ega see sul enabled pole? Proovi off panna kui on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 13:47:58 vasta tsitaadiga

JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:06:18 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja).

LG Oled või kõik lg telekad (ei tea)
phpBB [media]

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:20:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Draqula kirjutas:
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja).

LG Oled või kõik lg telekad (ei tea)
(...)


Kui LG-spetsiifiline siis mul Sony menüüst pole väga mõtet otsida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:23:05 vasta tsitaadiga

Draqula, äkki on, pead guugeldama väheke
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 02.08.2022 18:59:37 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Draqula kirjutas:
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja).

LG Oled või kõik lg telekad (ei tea)
(...)


Kui LG-spetsiifiline siis mul Sony menüüst pole väga mõtet otsida.

See "Allow turning screen off during media playback" millest mina rääkisin on Android TV feature, mul on see valik Nvidia Shield TV menüüs Device Preferences > Energy Saver > Allow turning screen off
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.08.2022 15:20:58 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Loll jutt.. mul telekas aastast 2016 ja androidi äpid kõik töötavad.
Mul tõusevad alati ihukarvad püsti kui soovitakse musta karpi teleka asemele. Need LG ja Samsungi omajad peavad iga 2-3a. tagant telekat vahetama. Androidiga seda ei ole. Ja ärge tulge seletama, et see on aeglane.

Kuidagi väga vastuoluline jutt. Miks peaks iga 2-3a tagant LG või Samsungi vahetama. Vähemalt alates eelmisest aastast on LG -de support 8-10 aastat.
Kui sinna juurde võtta see "ihukarvad püsti" ajava Android musta karbi (mida võibolla peabki 2-3 aasta pärast vahetama), siis milleks vahetada LG või Samsungi telekat?

jeesus188 kirjutas:
Draqula kirjutas:
JazZ, Esimest korda kuulen sellisest võimalusest, vaatan hiljem üle, kas selline mu teleka menüüs kuskil olemas.
Samas, kui selline võimalus oleks ja töötaks siis peaks teistel äppidel ka jääma heli mängima, kuid ei jää (Elisa, Spotify, Disney+, Netflix, Jupiter - ei tee sellist nalja).

LG Oled või kõik lg telekad (ei tea)
Spoiler Spoiler Spoiler

Mitte ainult LG Oled vaid ikka teised uuemad LG-d ka.
Kusjuures LG lubas, et paneb ka oma odavama otsa mudelitele menüüdesse täiustused juurde mis praegu ainult kallimatel on. (seda siiski vist pigem uuematel mudelitel)
Mitte, et ma siin mingi odava mudeli soovitaja oleksin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaimoR
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 18:29:55 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Ma üldiselt täielikult pooldan Android TV platvormi - 2020 Sony peal jooksevad ilusti Elisa, Telia, Jupiter, Disney+, Amazon, Spotify, Netflix.

Aga see Telia äpi mittesulgumine on juba huumor kuubis:
- Lõpetan Telia äpi vaatamise, tean, et kui Telia äpi käies telekas lihsalt puldist välja lükata siis jääb hääl käima, seega lähen Home nupuga enne äpist välja ja siis sulgen teleka.
- Natukese aja pärast Telia äpi heli jätkub.
- Käivitan teleka ja lähen käivitan Elisa äpi, lootes, et see suudab Telia vaigistada, sulgen seejärel teleka.
- Natukese aja pärast heli jätkub.
- Avan ekraani ja teleka koduekraanil kuvatakse videoäppide kohal teavitus, et kuule peremees, see Telia ikka mängib, antakse valik, et äkki tahan "Peata" vajutada mässulisele.
- Vajutan "Peata" ja sulgen teleka uuesti, lootes, et nüüd on rahu.
- Natukese aja pärast heli jätkub ning teleka avades kuvatakse uuesti võimalus "Peata" vajutada Telia äpile.
- Annan alla ja teen telekale restardi...

Elisa ega teiste äppidega pole kunagi sellist "raisk lihtsalt ei taha surra" probleemi olnud.
Elisa äpi probleem viimasel ajal on, et keele valikutes läheb "ligipääsetavus" linnuke automaatselt peale igal uuel käivitusel ning see tähendab, et ERR kanalitel tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid ning pimedatele mõeldud automaatne pealelugemine. Äpp ei suuda meelde jätta, et olen iga krdi kord selle linnukese deaktiveerinud. Ehk siis kui algusaegadel ei suutnud äpp sisselogimist meeles pidada siis nüüd ei suuda selle ühe linnukese olekut.

Aga muidu on äge ning digiboksi tagasi ei igatse ei Elisa ega Telia oma.


Minul oli täna näiteks selline kogemus selle Telia äpiga (LG OLED + Chromecast), et kui rakenduse tööle panin, siis pilt must. Menüüst saan valida kanaleid jne, aga pilt ise must ja heli pole. Lähen rakendusest välja GoogleTV menüüsse ja siis hakkab heli taustal mängima ning heli jätkab mängimist ka teiste rakenduste käivitamisel. Justkui Telia rakendus töötab ainult siis kui rakendust ennast ees ei ole. icon_eek.gif Proovisin nii restarti kui ka uuesti installida, aga ikka sama jama.
Lõpuks tõmbasin nii teleka kui ka Chromecasti vooluvõrgust välja ja siis hakkas tööle normaalselt. ¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2022 18:46:11 vasta tsitaadiga

Ilmselt mingi update ja restart vajalik, krüpto=pilt must. Hetkel võib äpiuuendusi kuus paar korda oodata.
Android äpiga hakkab ilmselt erinevaid anomaaliaid nägema, see pole lihtne lahendus nagu box.
Muide Telia puhul on erinevad teemad foorumis, Üldine Telia Eesti, Koduinterneti(kaabliga) teema, koduinternet 4G/5G teema jms.
tv osa siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=191182&start=54600
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 14.08.2022 15:16:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi Telia Leedu hindu on näinud?
Jah valikus on 2 Gb/s internet, hinnaga 39.90 ja kõige “lahjem” 250megane pakett maksab 13.90€.

Meil hinnad ikka väga kirved.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2022 15:23:06 vasta tsitaadiga

monomakk, me oleme ikkagi "põhjamaa" ja hinnad peavad vastavad olema icon_lol.gif
Lisaks väike rahvaarv, suur konkurents ja mis need kõik põhjused siin on hinna tõstmiseks

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2022 17:16:56 vasta tsitaadiga

Ära jama, võtavad selle viimase ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 14.08.2022 18:42:14 vasta tsitaadiga

ei väsi kordamast, meie kliendid on harjunud rohkem maksma...
https://arileht.delfi.ee/artikkel/94003165/tele2-eesti-juht-eestlased-on-ajalooliselt-harjunud-rohkem-interneti-eest-maksma-kui-naaberriikide-elanikud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2022 19:07:00 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
ei väsi kordamast, meie kliendid on harjunud rohkem maksma...
https://arileht.delfi.ee/artikkel/94003165/tele2-eesti-juht-eestlased-on-ajalooliselt-harjunud-rohkem-interneti-eest-maksma-kui-naaberriikide-elanikud



Pole otseselt sulle suunatud, aga miks te ikka seda sama asja leiardate? Iga asi maksab täpselt nii palju kui klient on nõus selle eest maksma. Kui klient on nõus maksma vähem kui omahind, siis see teenus lihtsalt kaob turult Kui kliendi käest küsitakse rohkem kui omahind+mõistlik marginaal, siis küll tekib keegi kes odavamalt pakub. Kui keegi ei taha 4-5K investeerida ühele majapidamisele neti vedamisse lootuses, et ehk 50 aasta peale tasa teenib kui vahepeal juba mingi vingem lahendus pole tulnud, siis see on samuti arusaadav.
Ei kaitse Teliat ja pole ka nendega kuidagi seotud, aga meil on vaba riik ja vaba ettevõtlus. Tehke oma ISP ja minu saate ilmselt kohe kliendiks kui 20€ eest gigabitist netti pakute. SLA mõttes oleks 95% uptime ka vastuvõetav, ehk selle raha eest enterprise tasemel lahendust ei ootaks.
Aga mis ma ikka jauran, ei tee siin keegi oma ISP-d ega hakka 20€ eest mulle miskit pakkuma. Maksan ikka mis ISP küsib ja tegelikult ei jonni ka.... net on ju olemas ja kiirnuudleid selle pärast sööma ei pea, et seda endale lubada saaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 14.08.2022 19:18:02 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
pppd kirjutas:
ei väsi kordamast, meie kliendid on harjunud rohkem maksma...
https://arileht.delfi.ee/artikkel/94003165/tele2-eesti-juht-eestlased-on-ajalooliselt-harjunud-rohkem-interneti-eest-maksma-kui-naaberriikide-elanikud

Pole otseselt sulle suunatud, aga miks te ikka seda sama asja leiardate?

Aga kuidas sa ikka maailmale teada annad, et tegelikult pole see ikkagi OK (ja nii lolli jutu ajamise eest, nagu eelpool lingitud sai, peaks ka igavene lolli jutu ajaja kuulsus kaasnema). Avalik arvamus on nagu on, otseselt ta kellelegi küll haiget ei tee, aga ometi maksavad firmad turundusele ja suhtekorraldusele haigeid summasid, nii et päris mõttetu see selliste uudiste kangelaste ja kangelastegude maailmale tutvustamine ei ole.. eks igaüks panustab ühiskonna hüvanguks nii nagu oskab ja suudab icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 14:47:58 vasta tsitaadiga

Noh, see mida keegi on harjunud tegema ei puutu asjasse. Ma tahaks seda klienti oma silmaga näha, kellele pakutakse et näe gigabitine nett 20€ ja too hakkab kauplema, et ma pole ikka nii väikeste arvetega harjunud, võib-olla ikka kuidagi saaks hinnaks 60€ teha icon_biggrin.gif Kui konkurent pakub odavamalt sama kvaliteeti, siis ilmselt kliendid ka konkurendi juurde kolima hakkavad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 15:21:36 vasta tsitaadiga

Valdav osa inimesi saab hakkama 20-50mbit netiga. 1-2 telekakohta ja paar telefoni katab sellega kenasti ära.
Meil nt. siinkandis nii mõnegi krundi servas on valguskaabli ots juba 2016.a. alates rohtu kasvanud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Olen vist suht kuldklient Teliale, maksab aga ei kasuta. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 15:36:32 vasta tsitaadiga

Natuke OT, aga huvitav mis seakisa selle peale tuleks, kui kõigil oleks net täpselt sellise kiirusega, mida antud kohas on tehniliselt võimalik pakkuda. AGA poleks mitte kuutasu vaid gigabaidi tasu ja umbes sellise loogikaga, et keskmise kasutaja jaoks jääb hind umbes samaks või isegi langeb, ainult vajadusel saab midagi kiiremini üles/alla laadida ja need kes sikutavad 7x24 nii palju kui torust tuleb, maksaks mitu korda rohkem kui praegu. Minu jaoks kõlaks nagu aus diil, kuna see et on gigabit kuhugi esimese ISP jaotuspunktini ei tähenda, et kogu infra selle koormuse välja kannataks kui kõik oma s_tasikutajad täistuuridel käima paneks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 16:57:43 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
ei väsi kordamast, meie kliendid on harjunud rohkem maksma...
https://arileht.delfi.ee/artikkel/94003165/tele2-eesti-juht-eestlased-on-ajalooliselt-harjunud-rohkem-interneti-eest-maksma-kui-naaberriikide-elanikud


Mingi Tele2 lobitöö reklaam võttis Telia teema üle või. Õigem teema Tele2 odavast netist rääkida on siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=782856&highlight=
Kui kiire see on, kui stabiilne see on, kus saab ja kus ei saa. ja mis eriti oluline, kas see on sama soodne nagu lätis ja leedus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 18:05:59 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
pppd kirjutas:
ei väsi kordamast, meie kliendid on harjunud rohkem maksma...
https://arileht.delfi.ee/artikkel/94003165/tele2-eesti-juht-eestlased-on-ajalooliselt-harjunud-rohkem-interneti-eest-maksma-kui-naaberriikide-elanikud


Mingi Tele2 lobitöö reklaam võttis Telia teema üle või. Õigem teema Tele2 odavast netist rääkida on siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=782856&highlight=
Kui kiire see on, kui stabiilne see on, kus saab ja kus ei saa. ja mis eriti oluline, kas see on sama soodne nagu lätis ja leedus. icon_smile.gif

Ikka Telia ise võttis Telia teema üle

monomakk kirjutas:
Kas keegi Telia Leedu hindu on näinud?
Jah valikus on 2 Gb/s internet, hinnaga 39.90 ja kõige “lahjem” 250megane pakett maksab 13.90€.

Meil hinnad ikka väga kirved.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 18:26:05 vasta tsitaadiga

Pane siis juba rootsi ja soome hinnakiri ka võrdluseks.
Baltimaad on teisest puust kui skandinaavia mille ettevõttest me räägime, turg on ju teine.
Leedus on bena ja või ka odavam, samas elekter kallim, kõike ei saa võrrelda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 18:31:14 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu tüüpiline Telia vastus
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 19:36:48 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu ka see, et toit on euroopas odavam kui Eestis. Soomes hapukoort pole. Saksamaal on ülisoodne õlu.
Netihinnad käivad samamoodi.

Kui sa küsiks, kas mulle meeldiks 1Gbit/s kaabel 20€ eest, muidugi meeldiks.
See mida Telia üle oma riikides teeb, mina päris täpselt ei tea. Seetõttu ei oska ma muud ka vastata.
Äkki on siin keegi kes saab turu pakkumistest aru, miks on siin selline hind ja 1000km eemal teine hind.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 19:40:15 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Pane siis juba rootsi ja soome hinnakiri ka võrdluseks.
Baltimaad on teisest puust kui skandinaavia mille ettevõttest me räägime, turg on ju teine.
Leedus on bena ja või ka odavam, samas elekter kallim, kõike ei saa võrrelda.

Eesti ei olegi enam Baltimaa? Krt ma olen uudised maha maganud. Oi väga vabandust, et julgesin skandinaavlasena mingit niru balti hinnakirja vaadata

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 19:56:11 vasta tsitaadiga

Küsi siis miks lätis ja leedus on netil erinev hind? Miks Poolas on jällegi erinev hind? Miks palgad pole samad balti riikides ja poolas. Miks pole samad nagu soomes ja rootsis? Oleme midagi maha maganud?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2022 20:12:30 vasta tsitaadiga

Miks on taevas tähed?
Miks on maa peal rohi?
Kuhu ööseks läheb
kange tuulekohin?
Mina tean, kuid sina
asja alles uurid
oma nina sügavale
raamatusse puurid.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 20:33:43 vasta tsitaadiga

Just, ja Ameerikas on justkui muru rohelisem kui Eestis. Essugi see on. Ajuvaba neid hindu võrrelda, imestan, et RUS hindu juba lauale ei panda, lähemal kui Leedu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 20:35:23 vasta tsitaadiga

eks sulle ikka meeldiks kui 100 megane 60€ eestis maksaks, saaks palgalisa icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2022 21:53:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
eks sulle ikka meeldiks kui 100 megane 60€ eestis maksaks, saaks palgalisa icon_biggrin.gif

Üldiselt see Telia töötajate palkasid ei mõjuta..
Teenus ise on kulupõhine.. ja tulupõhine.
Küllap sa ise tead hästi millal palka juurde küsida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 15.08.2022 21:59:19 vasta tsitaadiga

Hm, kui Telia pakutav teenus on puhtalt kulupõhine, siis räägime siin ju asjast, see rakendatav juurdehindlus peab ikka päris soliidne olema, et sellist kasumit toodab, eelmisel aastal ainult tühised 117,9 milli... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.