|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.07.2022 12:44:20
|
|
|
| Väga tore. Sellegipoolest ei ole okei kui uuem mudel on niipalju kehvema leviga 😄 s10 teeb toas paremaid pilte kah.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.07.2022 12:57:17
|
|
|
Aga kes keelab S10 kasutada? Ma kasutan igapäevaselt endiselt S10e ja nagu ei kurda väga millegi üle.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
25.07.2022 13:08:06
|
|
|
Selge pilt, jään oma S10-ne juurde
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.07.2022 17:44:23
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Aga kes keelab S10 kasutada? Ma kasutan igapäevaselt endiselt S10e ja nagu ei kurda väga millegi üle. |
Ei saa seda enam kasutada. Kinkisin naisele
Aina enam kahetsen s21 müüki.
See selleks. Igatahes ma olen Samsungi puhul vähemalt rahul sellega, et pm pole mingit garantiid vaja läinud kunagi. Ära ei taha sõnuda muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.07.2022 18:15:23
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Kui menüüd uimased tunduvad vms., siis aktiveeri arendaja menüü ja keera animatsioonid kinni. Mulle need kah ei meeldi, sest jätavad menüüdes liikudes mulje, nagu kõigel oleks mingi pisike lääg sees, kuigi reaalselt on telefon kiire. |
Kui nad seda ei eemaldanud, siis peaks ka ilma dev sätetesse minekuta saama. Võibolla ma mäletan valesti.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.07.2022 21:16:18
|
|
|
| Tomorrow, saab menüüst ka jah blur ja animations kinni keerata.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
26.07.2022 00:08:13
|
|
|
| S10+ pealt S22U peale andis pm 1 päeva kasutamist juurde ilma laadimata. Pildid ka paremad, muus osas väga erinevust täheldanud pole.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
26.07.2022 09:49:19
|
|
|
Ma pole siiamaani iialgi saavutanud ööpäevast kasutust ühegi telefoniga. V.a. juhul kui täitsa siruli maas haige 😄
Ei kujuta ette kuidas saab veel lisaks ühe ööpäeva saada. Pm ei kasutagi telefoni siis ilmselt. Sot on kuskil 5-6 tundi keskmiselt s22+ga ja siin-sesl pidevalt saab veidi vurtsu juurde ning ööseks kindlalt laadima kuna õhtul väga tühi.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
26.07.2022 11:37:19
|
|
|
Superkasutajate kõrval vb tõesti liiga vähe kasutuses
Terve päeva on ikka näppude ulatuses, aku statistika järgi tundub, et kuskil 2h aktiivkasutust kokku põhilisete äppidega + ülejäänud mudru (hunnik paariminutilisi kasutusi) tuleb background äppidest.
Kui ise offgrid ja ala youtube'i skännida, on jah päevaga tühi.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.07.2022 11:01:48
|
|
|
Nojah, kel sõna otseses mõttes kogu elu telefonis a'la pidev weebilehitsemine, sotsiaalmeedia, videod, muusika, jutukad jne-jne., siis võib täitsa aru saada, et aku jääb nõrgaks.
Mul kah päris suur osa elust telefonis, kuid seda natuke teisel tasandil, mis ei eelda pidevalt ninapidi telefonis elamist ja aku kestvus pole sellise praktika puhul üldse probleemiks.
Lisaks on ajapikku igale poole tekkinud juba juhtmeta laadijad ehk kui parasjagu telefoniga midagi ei tee, siis vedeleb laadimisalusel sh. autos, seega ei tekigi väga olukorda, et peaks aku pärast muretsema.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.07.2022 11:20:37
|
|
|
Kas oled ikka piiranud laadimise max 80% peale. Muidu rikud aku ära
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.07.2022 12:08:31
|
|
|
Sold OUT, ära trolli, tegeleb probleemidega, kui need tekivad
Olen umbes 10-15 aasta jooksul pidanud ainult ühe aku plaanipärasest varem vahetama, kuid see pigem mingi praagi teema, seega väga 'nonissue' minu jaoks.
Aku säästmine oli teemaks, kui sai veel pruugitud telefone kasutatud, kuid sellest on juba terve mägi vett lompi lohisenud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.07.2022 12:15:41
|
|
|
ullivilli, saad palun need anomaaliad kirja panna siia?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
27.07.2022 12:30:59
|
|
|
Sold OUT, AccuBattery app propageerib seda aku hoidmist 20-80% vahel + mõõdab aku tervist. Põhjus vist selles, et kui aku on 100%, siis volt ~4,2 ja kui 5-10% juures kasutada telefoni tuliselt, siis võib volt ~3 juurde kukkuda. Tervislik on ~3.7V lähedal Li-ion akusi hoida. Vanu Ni-mh akusi olevat kasulik vahest täitsa tühjaks lasta.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
27.07.2022 13:16:46
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
ullivilli, saad palun need anomaaliad kirja panna siia?  |
Neid ikka vahelduva eduga lapitakse ka.
Peamised on mingid hangumised, crashimised, puuteekraani mitte toimivused osade rakenduste korral, migitel hetkedel.
Eks ma hakkan üles märkima ja panen siia nimistu.
Samas võrreldes esimese kolme kuuga peale välja tulemist, on olukord ikka palju paremaks läinud.
Sh Premiere rush ei ole siiani S22U tuge saanud sh ei tööta ka APK-st, mis muide oli viimase Notega paketeeritud ja üks müügiartikleid.
_________________ Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
28.07.2022 10:11:07
|
|
|
Endal küll probleeme pole S22U neti ära kadumise või selle kiirusega, aga sai katsetatud seda DNS teemat.
Ühel juhul väitis külas wifis olles, et internetti pole.
Lisaks ei tööta VPN korrektselt. Kontrollides väidab, et asun soovitud riigis, aga teenus mida kasutada tahan seda limselt ei arva.
Hetkel läks automaatse peale tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
28.07.2022 10:32:14
|
|
|
Mul S21U peal töötab kenasti see "one.one.one.one" ja hetkeseisuga 4G katkestusi pole enam olnud. Vara veel hõisata, aga olukord on lootustandev.
VPN kasutan ma koduse pilvega ühendamiseks ja äpiks OpenVPN, mis on alati töötanud laitmatult. Mitte ainsatki muret 4 kasutusaasta jooksul.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
viimati muutis Kristoferr 28.07.2022 10:34:13, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
28.07.2022 12:07:14
|
|
|
Peale 1111 pealepanekut ja 5g keelamist on 95% hädadest kadunud. Mõnes kortermsjas peab lennureziimiga jändama ikka, et nett taastuks.
| rex kirjutas: |
| jaanjaapan kirjutas: |
offtopic: Huvitav, et ka siin teemas näitab sõnumi all - mida teised kasutajad arvavad foorumlasest (arvasin, et see ainult ärifoorumites)  |
Sul 18a vana konto, isa pärandus?  |
16*
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robis00
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2011
|
28.07.2022 12:19:10
|
|
|
| Kas kellelgi on probleeme telefoniga maksmisel. puudutan terminali ja vastuseks tundmatu kaart, või midagi sellist. oneplus 7ga töötas laitmatult. ise mõtlen kas äkki nfc sim segab vahele. gpay, või nüüd siis google wallet äpp.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
28.07.2022 12:50:39
|
|
|
Mõned korrad on juhtunud aga pigem on siis kas telefon enne vastas olnud kui kassast veel polnud signaal saadetud vms.
Igatahes korra eemale ja uuesti ning töötab.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
28.07.2022 13:39:54
|
|
|
Kas kellelgi veel volte jamab? Pidevalt ei kuule teist poolt, hakib. Levi probleemi pole, teenusepakkuja Elisa. Võrguseadete taastamist olen teinud, kuid pole tolku.
S22+
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
28.07.2022 16:10:12
|
|
|
| Telia s22+. Pole mingit häda v.a. juhul kui toas sees on levi mingi hädine 1 pulk. Siis hakib küll.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
28.07.2022 16:56:16
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
Kas kellelgi veel volte jamab? Pidevalt ei kuule teist poolt, hakib. Levi probleemi pole, teenusepakkuja Elisa. Võrguseadete taastamist olen teinud, kuid pole tolku.
S22+ |
Lülitasin endal volte välja (Elisa), sest mitu korda ei saanud ühendust ja ringi kõndimise ajal kõne katkes. Muidu pea kahe kuu jooksul neti ega teisi katkemisi ja kokkujooksmisi pole olnud, aku ka julgelt terve päev isegi korralikuma kasutamisega. Ainus, mis harjumist tahab, on nurgeline disain.
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robis00
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2011
|
28.07.2022 22:07:12
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Kasutan google pay'd ja toimib kenasti. Muresid pole. |
aga wallet äppi pole pakutud allalaadida? et siis mingi tekst "google pay is now google wallet"....?
ja levi jätab küll soovida s22l
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
29.07.2022 11:28:52
|
|
|
| Kellel mis kaitseklaasidega kogemusi? S22 mudel. Pidevalt loen, et sõrmejäljed enamustel ei tööta enam. Kas eksisteerib mingisugust, millel töötab?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
29.07.2022 11:47:35
|
|
|
robis00, just täna sai uuendatud, eks paistab kuidas töötab.
ampsu, ei kasuta ja ei näe põhjustki kasutada.Gorilla Glass Victus+ peaks piisavalt kõva olema. Muide mul kukkus telo korra juba taskust nurka pidi ja siis näoli asfaldile veel enne kui silikoonist kesta sai. Nurk sai natuke kriimustada, aga klaasil pole ainsatki mikrokriimu.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
29.07.2022 14:24:13
|
|
|
| Kristoferr, kas Victus tõesti nii palju kõvem kui Gorilla 6? Viimane võib esimese kukkumisega ämblikusse panna...
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
01.08.2022 16:14:31
|
|
|
| ampsu kirjutas: |
| Kellel mis kaitseklaasidega kogemusi? S22 mudel. Pidevalt loen, et sõrmejäljed enamustel ei tööta enam. Kas eksisteerib mingisugust, millel töötab? |
Samsung pakub epoes lisavarustuse all sobivat ekraanikaitset. Tegemist mingi õhukese plastikulaadse tootega, kriimustub üsna kergelt ja peab aeg-ajalt järelikult välja vahetama, aga vähemalt sõrmejälg jälle toimib.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
02.08.2022 08:39:06
|
|
|
| Kuidas S22-l aku on? Algsed arvustused olid kõik üpris kriitilised, kas nüüd on paremaks läinud?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
02.08.2022 09:18:19
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Kuidas S22-l aku on? Algsed arvustused olid kõik üpris kriitilised, kas nüüd on paremaks läinud? |
Ma 20. lehel ka kirjutasin värske tavalise S22 omanikuna. Aku on kohutav, kõige hullem asi selle telefoni juures - ma viiks tagasi, kui poleks poest ostnud. Isegi mu varasem Pixel 4 pidas umbes 2x kauem vastu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
02.08.2022 14:38:11
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Kuidas S22-l aku on? Algsed arvustused olid kõik üpris kriitilised, kas nüüd on paremaks läinud? |
Ma ütleks, et selline "meh". Ei ole hea ja pole ka halb. Ajab asja enam-vähem ära, aga OP7 pro pidas ikka märgatavalt paremini vastu.
Täpsustuseks, kogu aeg sees (mõlemal telefonil) wifi, BT, GPS, 4G.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
viimati muutis striker13 02.08.2022 15:53:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
02.08.2022 15:23:15
|
|
|
Oleneb ka mida teha ja kus kasutada. Ma olen 4gs olnud täna terve aja ja levi on normaalne. Kasutan põhimõtteliselt samsungi brauserit ja tlegrammi ning veits siia-sinna helistand. Hetkel SOT 3h15min ja 59% akut alles. S22+
Üritanud igasuguseid asju kinni keerata ja animatsioone piirata veidi. Bt, wifi on väljas kui ei vaja. Nfc ja gps koguaeg sees.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
02.08.2022 15:24:22
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
Oleneb ka mida teha ja kus kasutada. Ma olen 4gs olnud täna terve aja ja levi on normaalne. Kasutan põhimõtteliselt samsungi brauserit ja tlegrammi ning veits siia-sinna helistand. Hetkel SOT 3h15min ja 59% akut alles. S22+
Üritanud igasuguseid asju kinni keerata ja animatsioone piirata veidi. Bt, wifi on väljas kui ei vaja. Nfc ja gps koguaeg sees. |
Tavalise S22 aku oleks selle aja peale ilmselt tühi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.08.2022 21:34:56
|
|
|
pole veel juhtunud, et õhtuks aku nii tühi oleks, et hommikust äratust ei suudaks laulda
kui ikka mingi tüütu rakenduse töötamise ajal paned lihtsalt ekraani kinni, siis taustal närib akut nagu loom, niikui see kinni panna, siis kestab 2 päeva veel jutti, ainult seistes
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
03.08.2022 08:09:32
|
|
|
| Sellist jaburust küll ei viitsiks uue telefoniga teha, et hakata seadeid muutma aku säästmiseks. Ise valiks S22, sest eelistan väiksemat telefoni, aga praegu pigem tundub, et jääb ära. Enamus kes ütlevad et on enam-vähem, ongi teinud korralikku tuuningut seadetes.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
03.08.2022 09:29:49
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Sellist jaburust küll ei viitsiks uue telefoniga teha, et hakata seadeid muutma aku säästmiseks. Ise valiks S22, sest eelistan väiksemat telefoni, aga praegu pigem tundub, et jääb ära. Enamus kes ütlevad et on enam-vähem, ongi teinud korralikku tuuningut seadetes. |
Soovitan ka see ostmata jätta. Ja nõus, et mis mõte uuel nutitelefonil on, kui kohe normaalseks kasutamiseks mingeid akusäästufunktsioone peaks kasutama hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
03.08.2022 10:16:05
|
|
|
Vahe ongi selles, et kas kõik kellad, tuled ja viled töötavad (umbes see aod mille mõtet ei näe aga akut raiskab) ning sot on 2.5 tundi. Või keerad ebavajalikud asjad kinni ning natuke siit-sealt veel ja tulemus on 6-7h sot. Ühele piisab esimesest päevaks teisele ei piisa teisest päevakski.
Eile läks autosse laadima kui 49% oli alles ja sot näitas 3h55min kui õigesti mäletan. Tüütult vähe.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
03.08.2022 13:30:30
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
Vahe ongi selles, et kas kõik kellad, tuled ja viled töötavad (umbes see aod mille mõtet ei näe aga akut raiskab) ning sot on 2.5 tundi. Või keerad ebavajalikud asjad kinni ning natuke siit-sealt veel ja tulemus on 6-7h sot. Ühele piisab esimesest päevaks teisele ei piisa teisest päevakski.
Eile läks autosse laadima kui 49% oli alles ja sot näitas 3h55min kui õigesti mäletan. Tüütult vähe. |
Sina oled ju S22+ omanik, mitte tavalise kompaktsema S22. Mina rääkisin tavalisest ja Slazenger tundis ka tavalise vastu huvi. Olen kindel, et tavalise S22 puhul asju kinni keerates SoT üle 3 h ikka ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
03.08.2022 15:20:13
|
|
|
Ma SoT'd väga jälginud pole, aga kuskile sinna 3-4h juurde on ta minul enamasti jäänud kui olen vaadanud. Tavaline S22
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.08.2022 15:21:22
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Sellist jaburust küll ei viitsiks uue telefoniga teha, et hakata seadeid muutma aku säästmiseks. Ise valiks S22, sest eelistan väiksemat telefoni, aga praegu pigem tundub, et jääb ära. Enamus kes ütlevad et on enam-vähem, ongi teinud korralikku tuuningut seadetes. |
ei tea mida nad siin hädaldavad, ei ole midagi häkkinud ega seadistanud, aku kestab minujaoks okeilt ja vanade telodega võrrelda ei oska - kurat seda mäletab, kuidas nad uuena käitusid.
Enamasti olen kõik nad ikka ööseks laadima visanud, ei viitsi jebida mingi laadimistsüklitega jne
s22'l pole veel aku tühjaks saanud peale ostmist
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.08.2022 21:42:04
|
|
|
Mis see sot on ja kust sedanäetekoguaeg
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.08.2022 21:58:14
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Mis see sot on ja kust sedanäetekoguaeg |
screen on time, kuskil device care battery all on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
08.08.2022 12:54:18
|
|
|
Mmm. Mul peab ca 23-24h vastu (mitte SOT) ning see sobib mulle Üldiselt olen pidanud eelnevaid Xperiaid ka sama tihti juhtme otsa lükkama.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
08.08.2022 13:22:48
|
|
|
| Kes katsetada tahab siis android 13 betat topitakse peale juba. Saksa soft liikvel.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
08.08.2022 14:30:35
|
|
|
| ampsu kirjutas: |
Mmm. Mul peab ca 23-24h vastu (mitte SOT) ning see sobib mulle Üldiselt olen pidanud eelnevaid Xperiaid ka sama tihti juhtme otsa lükkama. |
Milline S22?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.08.2022 08:04:15
|
|
|
| Mul on 4h52min, S22U, ning näitab praegu 60% peal et aku kestab veel 1p3h.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
09.08.2022 10:39:20
|
|
|
| nivoo, Tavaline. Täna alustasin päeva laadija tagant kell 4.30. Kolm tundi töötas Android Auto, Maps, YouTube Music ning lisaka 1.5h screen time. Praegu istub 68% peal. Ei kurda otseselt, sest need Android Auto asjad ikka võtavad voolu ning Xperia 1iii läks metsikult kuumaks ja põletas aku 2x kiiremini läbi.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|