Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S22 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.07.2022 12:44:20 vasta tsitaadiga

Väga tore. Sellegipoolest ei ole okei kui uuem mudel on niipalju kehvema leviga 😄 s10 teeb toas paremaid pilte kah.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2022 12:57:17 vasta tsitaadiga

Aga kes keelab S10 kasutada? Ma kasutan igapäevaselt endiselt S10e ja nagu ei kurda väga millegi üle.
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2022 13:08:06 vasta tsitaadiga

Selge pilt, jään oma S10-ne juurde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.07.2022 17:44:23 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Aga kes keelab S10 kasutada? Ma kasutan igapäevaselt endiselt S10e ja nagu ei kurda väga millegi üle.


Ei saa seda enam kasutada. Kinkisin naisele icon_lol.gif
Aina enam kahetsen s21 müüki.

See selleks. Igatahes ma olen Samsungi puhul vähemalt rahul sellega, et pm pole mingit garantiid vaja läinud kunagi. Ära ei taha sõnuda muidugi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2022 18:15:23 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Kui menüüd uimased tunduvad vms., siis aktiveeri arendaja menüü ja keera animatsioonid kinni. Mulle need kah ei meeldi, sest jätavad menüüdes liikudes mulje, nagu kõigel oleks mingi pisike lääg sees, kuigi reaalselt on telefon kiire.

Kui nad seda ei eemaldanud, siis peaks ka ilma dev sätetesse minekuta saama. Võibolla ma mäletan valesti.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2022 21:16:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow, saab menüüst ka jah blur ja animations kinni keerata.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2022 00:08:13 vasta tsitaadiga

S10+ pealt S22U peale andis pm 1 päeva kasutamist juurde ilma laadimata. Pildid ka paremad, muus osas väga erinevust täheldanud pole.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 26.07.2022 09:49:19 vasta tsitaadiga

Ma pole siiamaani iialgi saavutanud ööpäevast kasutust ühegi telefoniga. V.a. juhul kui täitsa siruli maas haige 😄
Ei kujuta ette kuidas saab veel lisaks ühe ööpäeva saada. Pm ei kasutagi telefoni siis ilmselt. Sot on kuskil 5-6 tundi keskmiselt s22+ga ja siin-sesl pidevalt saab veidi vurtsu juurde ning ööseks kindlalt laadima kuna õhtul väga tühi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2022 11:37:19 vasta tsitaadiga

Superkasutajate kõrval vb tõesti liiga vähe kasutuses icon_smile.gif
Terve päeva on ikka näppude ulatuses, aku statistika järgi tundub, et kuskil 2h aktiivkasutust kokku põhilisete äppidega + ülejäänud mudru (hunnik paariminutilisi kasutusi) tuleb background äppidest.
Kui ise offgrid ja ala youtube'i skännida, on jah päevaga tühi.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2022 11:01:48 vasta tsitaadiga

Nojah, kel sõna otseses mõttes kogu elu telefonis a'la pidev weebilehitsemine, sotsiaalmeedia, videod, muusika, jutukad jne-jne., siis võib täitsa aru saada, et aku jääb nõrgaks.

Mul kah päris suur osa elust telefonis, kuid seda natuke teisel tasandil, mis ei eelda pidevalt ninapidi telefonis elamist ja aku kestvus pole sellise praktika puhul üldse probleemiks.

Lisaks on ajapikku igale poole tekkinud juba juhtmeta laadijad ehk kui parasjagu telefoniga midagi ei tee, siis vedeleb laadimisalusel sh. autos, seega ei tekigi väga olukorda, et peaks aku pärast muretsema.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2022 11:20:37 vasta tsitaadiga

Kas oled ikka piiranud laadimise max 80% peale. Muidu rikud aku ära
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2022 12:08:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT, ära trolli, tegeleb probleemidega, kui need tekivad icon_rolleyes.gif

Olen umbes 10-15 aasta jooksul pidanud ainult ühe aku plaanipärasest varem vahetama, kuid see pigem mingi praagi teema, seega väga 'nonissue' minu jaoks.

Aku säästmine oli teemaks, kui sai veel pruugitud telefone kasutatud, kuid sellest on juba terve mägi vett lompi lohisenud.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 27.07.2022 12:10:30 vasta tsitaadiga

Akuteemal julgen väita, et hetkel on S22U aku parem, kui 20 ja 21U
Samas muid anomaaliaid on rohkem kui 21.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2022 12:15:41 vasta tsitaadiga

ullivilli, saad palun need anomaaliad kirja panna siia? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2022 12:30:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT, Accu​Battery app propageerib seda aku hoidmist 20-80% vahel + mõõdab aku tervist. thumbs_up.gif Põhjus vist selles, et kui aku on 100%, siis volt ~4,2 ja kui 5-10% juures kasutada telefoni tuliselt, siis võib volt ~3 juurde kukkuda. thumbs_down.gif Tervislik on ~3.7V lähedal Li-ion akusi hoida. Vanu Ni-mh akusi olevat kasulik vahest täitsa tühjaks lasta. icon_idea.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 27.07.2022 13:16:46 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ullivilli, saad palun need anomaaliad kirja panna siia? icon_smile.gif


Neid ikka vahelduva eduga lapitakse ka.
Peamised on mingid hangumised, crashimised, puuteekraani mitte toimivused osade rakenduste korral, migitel hetkedel.
Eks ma hakkan üles märkima ja panen siia nimistu.

Samas võrreldes esimese kolme kuuga peale välja tulemist, on olukord ikka palju paremaks läinud.
Sh Premiere rush ei ole siiani S22U tuge saanud sh ei tööta ka APK-st, mis muide oli viimase Notega paketeeritud ja üks müügiartikleid.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2022 10:11:07 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kas teil on default või isemääratud DNS?

Null probleemi 99,999% ajast CF DNSi kasutades.

https://developers.cloudflare.com/1.1.1.1/setup/android/


Endal küll probleeme pole S22U neti ära kadumise või selle kiirusega, aga sai katsetatud seda DNS teemat.
Ühel juhul väitis külas wifis olles, et internetti pole.
Lisaks ei tööta VPN korrektselt. Kontrollides väidab, et asun soovitud riigis, aga teenus mida kasutada tahan seda limselt ei arva.
Hetkel läks automaatse peale tagasi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2022 10:32:14 vasta tsitaadiga

Mul S21U peal töötab kenasti see "one.one.one.one" ja hetkeseisuga 4G katkestusi pole enam olnud. Vara veel hõisata, aga olukord on lootustandev. icon_smile.gif

VPN kasutan ma koduse pilvega ühendamiseks ja äpiks OpenVPN, mis on alati töötanud laitmatult. Mitte ainsatki muret 4 kasutusaasta jooksul.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 28.07.2022 10:34:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.07.2022 12:07:14 vasta tsitaadiga

Peale 1111 pealepanekut ja 5g keelamist on 95% hädadest kadunud. Mõnes kortermsjas peab lennureziimiga jändama ikka, et nett taastuks.

rex kirjutas:
jaanjaapan kirjutas:
offtopic: Huvitav, et ka siin teemas näitab sõnumi all - mida teised kasutajad arvavad foorumlasest (arvasin, et see ainult ärifoorumites) icon_question.gif

Sul 18a vana konto, isa pärandus? icon_smile.gif


16*
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 28.07.2022 12:19:10 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on probleeme telefoniga maksmisel. puudutan terminali ja vastuseks tundmatu kaart, või midagi sellist. oneplus 7ga töötas laitmatult. ise mõtlen kas äkki nfc sim segab vahele. gpay, või nüüd siis google wallet äpp.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2022 12:22:27 vasta tsitaadiga

Kasutan google pay'd ja toimib kenasti. Muresid pole.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.07.2022 12:50:39 vasta tsitaadiga

Mõned korrad on juhtunud aga pigem on siis kas telefon enne vastas olnud kui kassast veel polnud signaal saadetud vms.
Igatahes korra eemale ja uuesti ning töötab.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2022 13:39:54 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel volte jamab? Pidevalt ei kuule teist poolt, hakib. Levi probleemi pole, teenusepakkuja Elisa. Võrguseadete taastamist olen teinud, kuid pole tolku.

S22+
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.07.2022 16:10:12 vasta tsitaadiga

Telia s22+. Pole mingit häda v.a. juhul kui toas sees on levi mingi hädine 1 pulk. Siis hakib küll.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2022 16:56:16 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Kas kellelgi veel volte jamab? Pidevalt ei kuule teist poolt, hakib. Levi probleemi pole, teenusepakkuja Elisa. Võrguseadete taastamist olen teinud, kuid pole tolku.

S22+


Lülitasin endal volte välja (Elisa), sest mitu korda ei saanud ühendust ja ringi kõndimise ajal kõne katkes. Muidu pea kahe kuu jooksul neti ega teisi katkemisi ja kokkujooksmisi pole olnud, aku ka julgelt terve päev isegi korralikuma kasutamisega. Ainus, mis harjumist tahab, on nurgeline disain.

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 28.07.2022 22:07:12 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Kasutan google pay'd ja toimib kenasti. Muresid pole.


aga wallet äppi pole pakutud allalaadida? et siis mingi tekst "google pay is now google wallet"....?
ja levi jätab küll soovida s22l
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2022 11:28:52 vasta tsitaadiga

Kellel mis kaitseklaasidega kogemusi? S22 mudel. Pidevalt loen, et sõrmejäljed enamustel ei tööta enam. Kas eksisteerib mingisugust, millel töötab?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2022 11:47:35 vasta tsitaadiga

robis00, just täna sai uuendatud, eks paistab kuidas töötab.

ampsu, ei kasuta ja ei näe põhjustki kasutada.Gorilla Glass Victus+ peaks piisavalt kõva olema. Muide mul kukkus telo korra juba taskust nurka pidi ja siis näoli asfaldile veel enne kui silikoonist kesta sai. Nurk sai natuke kriimustada, aga klaasil pole ainsatki mikrokriimu.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2022 14:24:13 vasta tsitaadiga

Kristoferr, kas Victus tõesti nii palju kõvem kui Gorilla 6? Viimane võib esimese kukkumisega ämblikusse panna...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2022 14:28:11 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Kellel mis kaitseklaasidega kogemusi? S22 mudel. Pidevalt loen, et sõrmejäljed enamustel ei tööta enam. Kas eksisteerib mingisugust, millel töötab?

Mina lasin enda S22U peale paigaldada täna https://epood.skymobile.ee/products/kaitseklaas-5d-mr-monkey-uv-samsung-galaxy-s22-ultra-labipaistev?_pos=10&_sid=0e15c9957&_ss=r
Tegu on täis liimitava UV paigaldusega. Pärast pidin liimi natuke servadest puhastama, kuna ennast natuke häirisid liimi jäägid, aga lõpptulemus sai hea.
Lugesin sõrme uuesti korduvalt sisse ja ei oska nagu kurta, et midagi halvemaks oleks läinud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2022 16:14:31 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Kellel mis kaitseklaasidega kogemusi? S22 mudel. Pidevalt loen, et sõrmejäljed enamustel ei tööta enam. Kas eksisteerib mingisugust, millel töötab?

Samsung pakub epoes lisavarustuse all sobivat ekraanikaitset. Tegemist mingi õhukese plastikulaadse tootega, kriimustub üsna kergelt ja peab aeg-ajalt järelikult välja vahetama, aga vähemalt sõrmejälg jälle toimib.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 08:39:06 vasta tsitaadiga

Kuidas S22-l aku on? Algsed arvustused olid kõik üpris kriitilised, kas nüüd on paremaks läinud?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 09:18:19 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Kuidas S22-l aku on? Algsed arvustused olid kõik üpris kriitilised, kas nüüd on paremaks läinud?


Ma 20. lehel ka kirjutasin värske tavalise S22 omanikuna. Aku on kohutav, kõige hullem asi selle telefoni juures - ma viiks tagasi, kui poleks poest ostnud. Isegi mu varasem Pixel 4 pidas umbes 2x kauem vastu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 14:38:11 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Kuidas S22-l aku on? Algsed arvustused olid kõik üpris kriitilised, kas nüüd on paremaks läinud?


Ma ütleks, et selline "meh". Ei ole hea ja pole ka halb. Ajab asja enam-vähem ära, aga OP7 pro pidas ikka märgatavalt paremini vastu.
Täpsustuseks, kogu aeg sees (mõlemal telefonil) wifi, BT, GPS, 4G.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.


viimati muutis striker13 02.08.2022 15:53:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.08.2022 15:23:15 vasta tsitaadiga

Oleneb ka mida teha ja kus kasutada. Ma olen 4gs olnud täna terve aja ja levi on normaalne. Kasutan põhimõtteliselt samsungi brauserit ja tlegrammi ning veits siia-sinna helistand. Hetkel SOT 3h15min ja 59% akut alles. S22+
Üritanud igasuguseid asju kinni keerata ja animatsioone piirata veidi. Bt, wifi on väljas kui ei vaja. Nfc ja gps koguaeg sees.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2022 15:24:22 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Oleneb ka mida teha ja kus kasutada. Ma olen 4gs olnud täna terve aja ja levi on normaalne. Kasutan põhimõtteliselt samsungi brauserit ja tlegrammi ning veits siia-sinna helistand. Hetkel SOT 3h15min ja 59% akut alles. S22+
Üritanud igasuguseid asju kinni keerata ja animatsioone piirata veidi. Bt, wifi on väljas kui ei vaja. Nfc ja gps koguaeg sees.


Tavalise S22 aku oleks selle aja peale ilmselt tühi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.08.2022 21:34:56 vasta tsitaadiga

pole veel juhtunud, et õhtuks aku nii tühi oleks, et hommikust äratust ei suudaks laulda

kui ikka mingi tüütu rakenduse töötamise ajal paned lihtsalt ekraani kinni, siis taustal närib akut nagu loom, niikui see kinni panna, siis kestab 2 päeva veel jutti, ainult seistes

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 08:09:32 vasta tsitaadiga

Sellist jaburust küll ei viitsiks uue telefoniga teha, et hakata seadeid muutma aku säästmiseks. Ise valiks S22, sest eelistan väiksemat telefoni, aga praegu pigem tundub, et jääb ära. Enamus kes ütlevad et on enam-vähem, ongi teinud korralikku tuuningut seadetes.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 09:29:49 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Sellist jaburust küll ei viitsiks uue telefoniga teha, et hakata seadeid muutma aku säästmiseks. Ise valiks S22, sest eelistan väiksemat telefoni, aga praegu pigem tundub, et jääb ära. Enamus kes ütlevad et on enam-vähem, ongi teinud korralikku tuuningut seadetes.


Soovitan ka see ostmata jätta. Ja nõus, et mis mõte uuel nutitelefonil on, kui kohe normaalseks kasutamiseks mingeid akusäästufunktsioone peaks kasutama hakkama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 03.08.2022 10:16:05 vasta tsitaadiga

Vahe ongi selles, et kas kõik kellad, tuled ja viled töötavad (umbes see aod mille mõtet ei näe aga akut raiskab) ning sot on 2.5 tundi. Või keerad ebavajalikud asjad kinni ning natuke siit-sealt veel ja tulemus on 6-7h sot. Ühele piisab esimesest päevaks teisele ei piisa teisest päevakski.

Eile läks autosse laadima kui 49% oli alles ja sot näitas 3h55min kui õigesti mäletan. Tüütult vähe.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 13:30:30 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Vahe ongi selles, et kas kõik kellad, tuled ja viled töötavad (umbes see aod mille mõtet ei näe aga akut raiskab) ning sot on 2.5 tundi. Või keerad ebavajalikud asjad kinni ning natuke siit-sealt veel ja tulemus on 6-7h sot. Ühele piisab esimesest päevaks teisele ei piisa teisest päevakski.

Eile läks autosse laadima kui 49% oli alles ja sot näitas 3h55min kui õigesti mäletan. Tüütult vähe.


Sina oled ju S22+ omanik, mitte tavalise kompaktsema S22. Mina rääkisin tavalisest ja Slazenger tundis ka tavalise vastu huvi. Olen kindel, et tavalise S22 puhul asju kinni keerates SoT üle 3 h ikka ei saa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 15:20:13 vasta tsitaadiga

Ma SoT'd väga jälginud pole, aga kuskile sinna 3-4h juurde on ta minul enamasti jäänud kui olen vaadanud. Tavaline S22
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2022 15:21:22 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Sellist jaburust küll ei viitsiks uue telefoniga teha, et hakata seadeid muutma aku säästmiseks. Ise valiks S22, sest eelistan väiksemat telefoni, aga praegu pigem tundub, et jääb ära. Enamus kes ütlevad et on enam-vähem, ongi teinud korralikku tuuningut seadetes.
ei tea mida nad siin hädaldavad, ei ole midagi häkkinud ega seadistanud, aku kestab minujaoks okeilt ja vanade telodega võrrelda ei oska - kurat seda mäletab, kuidas nad uuena käitusid.
Enamasti olen kõik nad ikka ööseks laadima visanud, ei viitsi jebida mingi laadimistsüklitega jne

s22'l pole veel aku tühjaks saanud peale ostmist thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 21:42:04 vasta tsitaadiga

Mis see sot on ja kust sedanäetekoguaeg
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.08.2022 21:58:14 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis see sot on ja kust sedanäetekoguaeg
screen on time, kuskil device care battery all on
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2022 12:54:18 vasta tsitaadiga

Mmm. Mul peab ca 23-24h vastu (mitte SOT) ning see sobib mulle thumbs_up.gif Üldiselt olen pidanud eelnevaid Xperiaid ka sama tihti juhtme otsa lükkama.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.08.2022 13:22:48 vasta tsitaadiga

Kes katsetada tahab siis android 13 betat topitakse peale juba. Saksa soft liikvel.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2022 14:30:35 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Mmm. Mul peab ca 23-24h vastu (mitte SOT) ning see sobib mulle thumbs_up.gif Üldiselt olen pidanud eelnevaid Xperiaid ka sama tihti juhtme otsa lükkama.


Milline S22?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2022 08:04:15 vasta tsitaadiga

Mul on 4h52min, S22U, ning näitab praegu 60% peal et aku kestab veel 1p3h.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2022 10:39:20 vasta tsitaadiga

nivoo, Tavaline. Täna alustasin päeva laadija tagant kell 4.30. Kolm tundi töötas Android Auto, Maps, YouTube Music ning lisaka 1.5h screen time. Praegu istub 68% peal. Ei kurda otseselt, sest need Android Auto asjad ikka võtavad voolu ning Xperia 1iii läks metsikult kuumaks ja põletas aku 2x kiiremini läbi.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S22 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.