Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 840, 841, 842 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 13.07.2022 17:08:26 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
warwas kirjutas:
Kas teil Huubi sisu castimine töötab? Üritan aru saada, kas mul on kuskil mingi kala süstemis või see ongi katki.

Telefon (või brauser) leiab võrgust seadme üles (mibox 3) ja suudab edukalt ühenduda (ekraanile ilmub Elisa pilt). Huubi sisu castida üritades viskab sekundiks paariks selle sinise rõnga keerlema ja siis tuleb Elisa pilt tagasi. Telefon jääb tuima järjekindlusega edasi üritama (e sinna mingit viga tagasi ei saadeta).
Samas näiteks seda kassalindi kanalit saab edukalt castida (mul telekanaleid pole tellitud, ei tea, kas need ka toimiksid).

Miboxis olev Elisa äpp töötab igast asendist, castimine aga jukerdab.

Kas keegi viitsiks korra sama asja proovida - kas mingit Huubis olevat sarja või filmi õnnestub castida?

Tüütasin täna pikalt üht Elisa helldeski tütarlast ja tema sõnul neil kõik töötab. Samas ma olen nüüd juba kolme erineva seadmega proovinud (Mibox, AndroidTV'ga telekas ja lõpuks Chromecast gen. 2) + erinevad telefonid/tahvlid erinevates ja kõigiga alati täpselt samad sümptomid.

Telefonist - https://www.youtube.com/watch?v=HteNc5uwXr0
Arvutist - https://www.youtube.com/watch?v=Iz2dhxOTtPc

Mul Huub'i tellitud pole, seega ei saa täpselt sama sarja proovida nagu sina, aga sarja "Uus algus" esimese (tasuta) osa castimine OnePlus 7 pro telefonist Nvidia Shield TV (2015) peale igal juhul toimis. Igaks juhuks proovi ega sul sama osa castimine ei toimi, et välistada mingit eraldi paketi vs kõigile pakutava sisu erinevusi.
Mis Elisa helpdeski puutub, siis neil kõik toimib jah, erroreid pole ja nende enda digiboks on ka parim asi ever.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2022 20:16:35 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Peale viimast uuendust on Shieldil iga käivitus P212 ees. Vahetad kanalit ja töötab. logimisjamasid pole olnud. Mibox seda jama ei tee.

Kas sul on 2GB mäluga 2019 aasta Shield?

Mul on 2 Shield'i. Uuel 2019 Shield 2GB versioonil on igal käivitusel see error ees, aga vanal 2015 Shield TV 3GB versioonil on suht harva. Nüüd mõtlen kas peaks selle 2GB tagasi saatma ja ikka PRO versiooni 3GB mäluga võtma.

EDIT: Nevermind, asi pole mälus, vaid selles mis järjekorras seadmed käima lähevad. Ilmselt on mingi HDMI handshake/display check'i teema ja see feilib kui teler veel ei tööta sellel hetkel kui äpp seda kontrollib. Kui ma teleri enne sisse lülitan ja siis Shield'i äratan, siis errorit ei tule ja pilt on kohe ees. Kui aga kasutan Shield'i pulti mis mõlemad korraga sisse lülitab, siis on iga kord error ees.
Mul on see probleem LG teleriga, mis mingil põhjusel ei saada käima minnes HDMI-CEC power up käsku ühelegi seadmele ja selle pärast kasutan ma selle telekaga Shield'i enda pulti mis paistab et saadab nii IR kui shield'ile wake up käsu samal ajal või siis ainult shield'i wake up käsu ja shield äratab HDMI-CEC kaudu teleri.
Proovin hiljem mõne teise teleriga ja vaatan mis seal juhtub.

EDIT2: Sidusin uuema Shield'i puldi vana 2015 Shield'iga mis on Samsungi teleri küljes ja kui nüüd selle uue puldiga käima panna siis on ka iga kord P212 error ees. Tundub üsna kindel, et probleem on seotud sellega mis järjekorras sedmed tööle lähevad.


2019 Pro on ja LG telekas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2022 22:51:51 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
warwas kirjutas:
Kas teil Huubi sisu castimine töötab? Üritan aru saada, kas mul on kuskil mingi kala süstemis või see ongi katki.

Telefon (või brauser) leiab võrgust seadme üles (mibox 3) ja suudab edukalt ühenduda (ekraanile ilmub Elisa pilt). Huubi sisu castida üritades viskab sekundiks paariks selle sinise rõnga keerlema ja siis tuleb Elisa pilt tagasi. Telefon jääb tuima järjekindlusega edasi üritama (e sinna mingit viga tagasi ei saadeta).
Samas näiteks seda kassalindi kanalit saab edukalt castida (mul telekanaleid pole tellitud, ei tea, kas need ka toimiksid).

Miboxis olev Elisa äpp töötab igast asendist, castimine aga jukerdab.

Kas keegi viitsiks korra sama asja proovida - kas mingit Huubis olevat sarja või filmi õnnestub castida?

Tüütasin täna pikalt üht Elisa helldeski tütarlast ja tema sõnul neil kõik töötab. Samas ma olen nüüd juba kolme erineva seadmega proovinud (Mibox, AndroidTV'ga telekas ja lõpuks Chromecast gen. 2) + erinevad telefonid/tahvlid erinevates ja kõigiga alati täpselt samad sümptomid.

Telefonist - https://www.youtube.com/watch?v=HteNc5uwXr0
Arvutist - https://www.youtube.com/watch?v=Iz2dhxOTtPc


Mida sa täpselt teha tahad? Pildi telefonist/arvutist/tahvlist telekasse saada?
See cast(Miracast? Chromecast?) üldiselt on madalamal tasemel ehk Elisa ilmselt ei puutu teemasse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2022 11:13:35 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Mul Huub'i tellitud pole, seega ei saa täpselt sama sarja proovida nagu sina, aga sarja "Uus algus" esimese (tasuta) osa castimine OnePlus 7 pro telefonist Nvidia Shield TV (2015) peale igal juhul toimis. Igaks juhuks proovi ega sul sama osa castimine ei toimi, et välistada mingit eraldi paketi vs kõigile pakutava sisu erinevusi.
Mis Elisa helpdeski puutub, siis neil kõik toimib jah, erroreid pole ja nende enda digiboks on ka parim asi ever.

Tänud proovimast! Kahjuks ei tööta ka see episood. Pole küll teiste telekanalitega proovida saanud aga jääb ikkagi tunne, et nad teevad VOD'i puhul midagi teisiti, kui live pildi korral. Samas muidugi hea teada, et Elisa mulle päris otse näkku ei valetanud.
Eile õllekannu taga tuli ühe tuttavaga see asi jutuks ja ütles, et tal samad probleemid, mis mul. Kasutab ka seda Chromecasti litrit (generatsiooni ei mäleta hetkel).

Lihtsalt statistika huvides, mis Sul Shieldi Androidi versioon on? 9? 11?

Helldeski preili ütles ka, et neil on prioriteet ainult oma seadmetega töötamine ja et nemad ei jõua kõiki maailma seadmeid testida (mis on ka loogiline, üldse ei taha vaielda) aga hetkel on mul kogemused mitme üsnagi suure tootja seadmega (st. ei ole mingi ühe kindla mudeli ikaldus).
Üks teooria oli see, et äkki Android 9 ei oma mingit funktsionaalsust, mis seal vajalik aga siis meenus, et nende endi hale digiboksilaadne toode on ju ka 9 peal. Eeldaks, et sellega töötab.

napoleon kirjutas:
See cast(Miracast? Chromecast?) üldiselt on madalamal tasemel ehk Elisa ilmselt ei puutu teemasse.

Miracast on jah madalamal tasemel (telekasse saadetakse kogu telefoni/tahvli/arvuti pilt) aga Chromecast'i puhul puutub Elisa vägagi teemasse. Chromecasti puhul ju telefon ütleb Chromecasti toetavale seadmele, et näe, siis on videovoog, hakka nüüd seda mängima (hästi lihtsustatult, tegelikult on seal veel "liikuvaid osi" vahel. Kogu suure töö teebki ära see Chromecasti seade (boks, telekas, vms.), telefoni roll on olla ainult juhtseade (tegelikult kannataks vist telefoniga pärast mängimise alustamist täiesti ära jalutada ja pilt jääks alles).
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 14.07.2022 12:43:31 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
JazZ kirjutas:
Mul Huub'i tellitud pole, seega ei saa täpselt sama sarja proovida nagu sina, aga sarja "Uus algus" esimese (tasuta) osa castimine OnePlus 7 pro telefonist Nvidia Shield TV (2015) peale igal juhul toimis. Igaks juhuks proovi ega sul sama osa castimine ei toimi, et välistada mingit eraldi paketi vs kõigile pakutava sisu erinevusi.
Mis Elisa helpdeski puutub, siis neil kõik toimib jah, erroreid pole ja nende enda digiboks on ka parim asi ever.

Tänud proovimast! Kahjuks ei tööta ka see episood. Pole küll teiste telekanalitega proovida saanud aga jääb ikkagi tunne, et nad teevad VOD'i puhul midagi teisiti, kui live pildi korral. Samas muidugi hea teada, et Elisa mulle päris otse näkku ei valetanud.
Eile õllekannu taga tuli ühe tuttavaga see asi jutuks ja ütles, et tal samad probleemid, mis mul. Kasutab ka seda Chromecasti litrit (generatsiooni ei mäleta hetkel).

Lihtsalt statistika huvides, mis Sul Shieldi Androidi versioon on? 9? 11?

Helldeski preili ütles ka, et neil on prioriteet ainult oma seadmetega töötamine ja et nemad ei jõua kõiki maailma seadmeid testida (mis on ka loogiline, üldse ei taha vaielda) aga hetkel on mul kogemused mitme üsnagi suure tootja seadmega (st. ei ole mingi ühe kindla mudeli ikaldus).
Üks teooria oli see, et äkki Android 9 ei oma mingit funktsionaalsust, mis seal vajalik aga siis meenus, et nende endi hale digiboksilaadne toode on ju ka 9 peal. Eeldaks, et sellega töötab.

Nvidia Shield TV on Android 11. Chromecast built-in version 1.56.292394
Mul peaks kuskil vedelema üks igivana Chromecast pulk, võin sellega ka proovida kui see mingit infot annab sulle?

Mulle jahus helpdesk midagi ukraina sõjast ja väitis, et selle pärast teiste seadmetele jaoks äpi parandamist oodata pole mõtet ja et nende enda digiboks toimib veatult. Võtsin selle jutu peale siis neilt selle rendile ja sellel olid kõik samad vead mis Nvidia Shield TV'ga äppi kasutada, esimese poole tunniga oli "midagi läks valesti" kiri ees. Lisaks sellele oli see seade nii aeglane, et ma pole >8 aastat ühtegi nii aeglast seadet kasutanud. Pult ka ei toiminud normaalselt, kohati pidi 5x nuppu vajutama enne kui midagi juhtus ja siis juhtus 3x tagant järgi. See on sõna otseses mõttes kasutuskõlbmatu karp. Kui ma tagasi esindusse selle karbi viisin ja müüa küsis miks ma kohe tagasi toon, siis ütlesin et see on sama katki ja lisaks veel kohutavalt aeglane. Müüa vaatas mulle otsa ja teatas: "aga see on ju android", ma ütlesin: nägemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 14.07.2022 15:25:32 vasta tsitaadiga

Võimalik, et helpdeskil õiguski. Just proovisin ka ja teise tuppa android telerile castib vaid otsesaateid, aga nende oma karp võtab vastu küll huubi ja muid kordussaateid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003




sõnum 14.07.2022 22:00:13 vasta tsitaadiga

Kuidas tellimusest seda digiboksi eemaldada. Sooviks ainult äppi proovida
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 15.07.2022 18:59:53 vasta tsitaadiga

Eh... Tõesti subtiitreid endiselt ei kuvata telekanalitele ja asjadele. Oh tule taevas appi.. Kes need arendajas Elisal on, et sellist asja ei suudeta fixida ära? Ropendama ja vanduma ajab icon_biggrin.gif Elisa on küll omadega piiks kohas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 17.07.2022 10:24:11 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
Eh... Tõesti subtiitreid endiselt ei kuvata telekanalitele ja asjadele. Oh tule taevas appi.. Kes need arendajas Elisal on, et sellist asja ei suudeta fixida ära? Ropendama ja vanduma ajab icon_biggrin.gif Elisa on küll omadega piiks kohas.
mul küll tiitrid olemas käsitsi peab valima aint
S

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 17.07.2022 10:30:53 vasta tsitaadiga

Ei saa neid ette midagi icon_biggrin.gif Teleriks Xiaomi.

Äpis olen valinud mõlemalt poolt Eesti, kuid nad ei ilmu ju ette. Seaded ja Kanali seaded.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2022 10:56:26 vasta tsitaadiga

Xiaomiga ei saanud kord dvb-c d installides ka tiitreid tööle..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2022 12:11:16 vasta tsitaadiga

Hitaku kirjutas:
Ei saa neid ette midagi icon_biggrin.gif Teleriks Xiaomi.

Äpis olen valinud mõlemalt poolt Eesti, kuid nad ei ilmu ju ette. Seaded ja Kanali seaded.


Osadel philipsitel ka tiitreid ei ole.
Keegi Telia paketiga ei tahaks ühineda. Saaks ühe vaatajakoha telekasse.. kui huvi siis ps teel täpsemalt.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2022 15:39:23 vasta tsitaadiga

Pilipsitel on valepidi. Tiitrid välja toob nad esile..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 18.07.2022 18:03:19 vasta tsitaadiga

On keegi muidu suutnud Samsungi one remote-i Elisa selle ümmarguse digiboksiga ühilduma panna? Või on võimatu üritus? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 18.07.2022 20:14:58 vasta tsitaadiga

Kas optikaga tuleb tuppa ONT ja saab oma ruuteri vahele panna?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2022 21:31:35 vasta tsitaadiga

Uus maja?
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 18.07.2022 23:36:55 vasta tsitaadiga

eip... aga netis aadressi sisse lüües pakub optikat.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2022 00:05:04 vasta tsitaadiga

Vanas majas saad nokia modemi mille saad sillaks teha ja oma purgi sappa panna. Uues majas võtad ax i ära ja paned oma asemele..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.07.2022 11:40:07 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
On keegi muidu suutnud Samsungi one remote-i Elisa selle ümmarguse digiboksiga ühilduma panna? Või on võimatu üritus? icon_biggrin.gif

Kui ma hästi mäletan, siis see Elisa Android TV karp toetas HDMI-CEC kaudu juhtimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.07.2022 12:26:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Vanas majas saad nokia modemi mille saad sillaks teha ja oma purgi sappa panna. Uues majas võtad ax i ära ja paned oma asemele..

Uues majas pole ussipesa ja ONT pannakse "trepikoja kappi"?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2022 13:28:01 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Võimalik, et helpdeskil õiguski. Just proovisin ka ja teise tuppa android telerile castib vaid otsesaateid, aga nende oma karp võtab vastu küll huubi ja muid kordussaateid.

Tänud! Siis ongi nii, et VOD'i puhul teevad nad miskit teisiti. Jääb ainult küsimus, et mida. Kas siis Shield'is ja nende oma litris on mingi riistvaraline komponent (a'la mingi turvavidin) mis selle andmevoo lahti võtmiseks vajalik on (ilma veateateta vaikselt feilimise eest muidugi "kiidusõnad" nende arendusmeeskonnale beer_yum.gif).

Nüüd oleks veel huvitav teada, kuidas käitub Xiaomi Stick, mida nad ka ise müüvad.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2022 21:31:51 vasta tsitaadiga

Vael, jah. Teiste tubade saamiseks pead kappi tagasi laaskma ja svitsi panema lisaks.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2022 18:00:34 vasta tsitaadiga

Elamus jamab jälle Pelgulinnas, ketrab sinist ratast ja vahepeal pilt eest kadunud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2022 21:28:10 vasta tsitaadiga

Viisin mõlemad üle õhu Elamuse kaardid eile esindusse tagasi ja lõpetasin lepingu. Mokaotsast poetati tülpinud näoga väga vaikne küsimus, kas soovin asendada mingi muu teenusega. Ei soovinud ja õnneks rohkem küsimusi ei tulnud.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2022 21:49:04 vasta tsitaadiga

mis nüüd tegema hakkad? icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 840, 841, 842 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.