|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
13.07.2022 17:08:26
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| warwas kirjutas: |
Kas teil Huubi sisu castimine töötab? Üritan aru saada, kas mul on kuskil mingi kala süstemis või see ongi katki.
Telefon (või brauser) leiab võrgust seadme üles (mibox 3) ja suudab edukalt ühenduda (ekraanile ilmub Elisa pilt). Huubi sisu castida üritades viskab sekundiks paariks selle sinise rõnga keerlema ja siis tuleb Elisa pilt tagasi. Telefon jääb tuima järjekindlusega edasi üritama (e sinna mingit viga tagasi ei saadeta).
Samas näiteks seda kassalindi kanalit saab edukalt castida (mul telekanaleid pole tellitud, ei tea, kas need ka toimiksid).
Miboxis olev Elisa äpp töötab igast asendist, castimine aga jukerdab. |
Kas keegi viitsiks korra sama asja proovida - kas mingit Huubis olevat sarja või filmi õnnestub castida?
Tüütasin täna pikalt üht Elisa helldeski tütarlast ja tema sõnul neil kõik töötab. Samas ma olen nüüd juba kolme erineva seadmega proovinud (Mibox, AndroidTV'ga telekas ja lõpuks Chromecast gen. 2) + erinevad telefonid/tahvlid erinevates ja kõigiga alati täpselt samad sümptomid.
Telefonist - https://www.youtube.com/watch?v=HteNc5uwXr0
Arvutist - https://www.youtube.com/watch?v=Iz2dhxOTtPc |
Mul Huub'i tellitud pole, seega ei saa täpselt sama sarja proovida nagu sina, aga sarja "Uus algus" esimese (tasuta) osa castimine OnePlus 7 pro telefonist Nvidia Shield TV (2015) peale igal juhul toimis. Igaks juhuks proovi ega sul sama osa castimine ei toimi, et välistada mingit eraldi paketi vs kõigile pakutava sisu erinevusi.
Mis Elisa helpdeski puutub, siis neil kõik toimib jah, erroreid pole ja nende enda digiboks on ka parim asi ever.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
13.07.2022 20:16:35
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| -Margus- kirjutas: |
| Peale viimast uuendust on Shieldil iga käivitus P212 ees. Vahetad kanalit ja töötab. logimisjamasid pole olnud. Mibox seda jama ei tee. |
Kas sul on 2GB mäluga 2019 aasta Shield?
Mul on 2 Shield'i. Uuel 2019 Shield 2GB versioonil on igal käivitusel see error ees, aga vanal 2015 Shield TV 3GB versioonil on suht harva. Nüüd mõtlen kas peaks selle 2GB tagasi saatma ja ikka PRO versiooni 3GB mäluga võtma.
EDIT: Nevermind, asi pole mälus, vaid selles mis järjekorras seadmed käima lähevad. Ilmselt on mingi HDMI handshake/display check'i teema ja see feilib kui teler veel ei tööta sellel hetkel kui äpp seda kontrollib. Kui ma teleri enne sisse lülitan ja siis Shield'i äratan, siis errorit ei tule ja pilt on kohe ees. Kui aga kasutan Shield'i pulti mis mõlemad korraga sisse lülitab, siis on iga kord error ees.
Mul on see probleem LG teleriga, mis mingil põhjusel ei saada käima minnes HDMI-CEC power up käsku ühelegi seadmele ja selle pärast kasutan ma selle telekaga Shield'i enda pulti mis paistab et saadab nii IR kui shield'ile wake up käsu samal ajal või siis ainult shield'i wake up käsu ja shield äratab HDMI-CEC kaudu teleri.
Proovin hiljem mõne teise teleriga ja vaatan mis seal juhtub.
EDIT2: Sidusin uuema Shield'i puldi vana 2015 Shield'iga mis on Samsungi teleri küljes ja kui nüüd selle uue puldiga käima panna siis on ka iga kord P212 error ees. Tundub üsna kindel, et probleem on seotud sellega mis järjekorras sedmed tööle lähevad. |
2019 Pro on ja LG telekas
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.07.2022 22:51:51
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| warwas kirjutas: |
Kas teil Huubi sisu castimine töötab? Üritan aru saada, kas mul on kuskil mingi kala süstemis või see ongi katki.
Telefon (või brauser) leiab võrgust seadme üles (mibox 3) ja suudab edukalt ühenduda (ekraanile ilmub Elisa pilt). Huubi sisu castida üritades viskab sekundiks paariks selle sinise rõnga keerlema ja siis tuleb Elisa pilt tagasi. Telefon jääb tuima järjekindlusega edasi üritama (e sinna mingit viga tagasi ei saadeta).
Samas näiteks seda kassalindi kanalit saab edukalt castida (mul telekanaleid pole tellitud, ei tea, kas need ka toimiksid).
Miboxis olev Elisa äpp töötab igast asendist, castimine aga jukerdab. |
Kas keegi viitsiks korra sama asja proovida - kas mingit Huubis olevat sarja või filmi õnnestub castida?
Tüütasin täna pikalt üht Elisa helldeski tütarlast ja tema sõnul neil kõik töötab. Samas ma olen nüüd juba kolme erineva seadmega proovinud (Mibox, AndroidTV'ga telekas ja lõpuks Chromecast gen. 2) + erinevad telefonid/tahvlid erinevates ja kõigiga alati täpselt samad sümptomid.
Telefonist - https://www.youtube.com/watch?v=HteNc5uwXr0
Arvutist - https://www.youtube.com/watch?v=Iz2dhxOTtPc |
Mida sa täpselt teha tahad? Pildi telefonist/arvutist/tahvlist telekasse saada?
See cast(Miracast? Chromecast?) üldiselt on madalamal tasemel ehk Elisa ilmselt ei puutu teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
14.07.2022 11:13:35
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
Mul Huub'i tellitud pole, seega ei saa täpselt sama sarja proovida nagu sina, aga sarja "Uus algus" esimese (tasuta) osa castimine OnePlus 7 pro telefonist Nvidia Shield TV (2015) peale igal juhul toimis. Igaks juhuks proovi ega sul sama osa castimine ei toimi, et välistada mingit eraldi paketi vs kõigile pakutava sisu erinevusi.
Mis Elisa helpdeski puutub, siis neil kõik toimib jah, erroreid pole ja nende enda digiboks on ka parim asi ever. |
Tänud proovimast! Kahjuks ei tööta ka see episood. Pole küll teiste telekanalitega proovida saanud aga jääb ikkagi tunne, et nad teevad VOD'i puhul midagi teisiti, kui live pildi korral. Samas muidugi hea teada, et Elisa mulle päris otse näkku ei valetanud.
Eile õllekannu taga tuli ühe tuttavaga see asi jutuks ja ütles, et tal samad probleemid, mis mul. Kasutab ka seda Chromecasti litrit (generatsiooni ei mäleta hetkel).
Lihtsalt statistika huvides, mis Sul Shieldi Androidi versioon on? 9? 11?
Helldeski preili ütles ka, et neil on prioriteet ainult oma seadmetega töötamine ja et nemad ei jõua kõiki maailma seadmeid testida (mis on ka loogiline, üldse ei taha vaielda) aga hetkel on mul kogemused mitme üsnagi suure tootja seadmega (st. ei ole mingi ühe kindla mudeli ikaldus).
Üks teooria oli see, et äkki Android 9 ei oma mingit funktsionaalsust, mis seal vajalik aga siis meenus, et nende endi hale digiboksilaadne toode on ju ka 9 peal. Eeldaks, et sellega töötab.
| napoleon kirjutas: |
| See cast(Miracast? Chromecast?) üldiselt on madalamal tasemel ehk Elisa ilmselt ei puutu teemasse. |
Miracast on jah madalamal tasemel (telekasse saadetakse kogu telefoni/tahvli/arvuti pilt) aga Chromecast'i puhul puutub Elisa vägagi teemasse. Chromecasti puhul ju telefon ütleb Chromecasti toetavale seadmele, et näe, siis on videovoog, hakka nüüd seda mängima (hästi lihtsustatult, tegelikult on seal veel "liikuvaid osi" vahel. Kogu suure töö teebki ära see Chromecasti seade (boks, telekas, vms.), telefoni roll on olla ainult juhtseade (tegelikult kannataks vist telefoniga pärast mängimise alustamist täiesti ära jalutada ja pilt jääks alles).
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
14.07.2022 12:43:31
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
Mul Huub'i tellitud pole, seega ei saa täpselt sama sarja proovida nagu sina, aga sarja "Uus algus" esimese (tasuta) osa castimine OnePlus 7 pro telefonist Nvidia Shield TV (2015) peale igal juhul toimis. Igaks juhuks proovi ega sul sama osa castimine ei toimi, et välistada mingit eraldi paketi vs kõigile pakutava sisu erinevusi.
Mis Elisa helpdeski puutub, siis neil kõik toimib jah, erroreid pole ja nende enda digiboks on ka parim asi ever. |
Tänud proovimast! Kahjuks ei tööta ka see episood. Pole küll teiste telekanalitega proovida saanud aga jääb ikkagi tunne, et nad teevad VOD'i puhul midagi teisiti, kui live pildi korral. Samas muidugi hea teada, et Elisa mulle päris otse näkku ei valetanud.
Eile õllekannu taga tuli ühe tuttavaga see asi jutuks ja ütles, et tal samad probleemid, mis mul. Kasutab ka seda Chromecasti litrit (generatsiooni ei mäleta hetkel).
Lihtsalt statistika huvides, mis Sul Shieldi Androidi versioon on? 9? 11?
Helldeski preili ütles ka, et neil on prioriteet ainult oma seadmetega töötamine ja et nemad ei jõua kõiki maailma seadmeid testida (mis on ka loogiline, üldse ei taha vaielda) aga hetkel on mul kogemused mitme üsnagi suure tootja seadmega (st. ei ole mingi ühe kindla mudeli ikaldus).
Üks teooria oli see, et äkki Android 9 ei oma mingit funktsionaalsust, mis seal vajalik aga siis meenus, et nende endi hale digiboksilaadne toode on ju ka 9 peal. Eeldaks, et sellega töötab.
|
Nvidia Shield TV on Android 11. Chromecast built-in version 1.56.292394
Mul peaks kuskil vedelema üks igivana Chromecast pulk, võin sellega ka proovida kui see mingit infot annab sulle?
Mulle jahus helpdesk midagi ukraina sõjast ja väitis, et selle pärast teiste seadmetele jaoks äpi parandamist oodata pole mõtet ja et nende enda digiboks toimib veatult. Võtsin selle jutu peale siis neilt selle rendile ja sellel olid kõik samad vead mis Nvidia Shield TV'ga äppi kasutada, esimese poole tunniga oli "midagi läks valesti" kiri ees. Lisaks sellele oli see seade nii aeglane, et ma pole >8 aastat ühtegi nii aeglast seadet kasutanud. Pult ka ei toiminud normaalselt, kohati pidi 5x nuppu vajutama enne kui midagi juhtus ja siis juhtus 3x tagant järgi. See on sõna otseses mõttes kasutuskõlbmatu karp. Kui ma tagasi esindusse selle karbi viisin ja müüa küsis miks ma kohe tagasi toon, siis ütlesin et see on sama katki ja lisaks veel kohutavalt aeglane. Müüa vaatas mulle otsa ja teatas: "aga see on ju android", ma ütlesin: nägemist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
14.07.2022 15:25:32
|
|
|
| Võimalik, et helpdeskil õiguski. Just proovisin ka ja teise tuppa android telerile castib vaid otsesaateid, aga nende oma karp võtab vastu küll huubi ja muid kordussaateid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
14.07.2022 22:00:13
|
|
|
Kuidas tellimusest seda digiboksi eemaldada. Sooviks ainult äppi proovida
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
15.07.2022 18:59:53
|
|
|
Eh... Tõesti subtiitreid endiselt ei kuvata telekanalitele ja asjadele. Oh tule taevas appi.. Kes need arendajas Elisal on, et sellist asja ei suudeta fixida ära? Ropendama ja vanduma ajab Elisa on küll omadega piiks kohas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
17.07.2022 10:24:11
|
|
|
| Hitaku kirjutas: |
Eh... Tõesti subtiitreid endiselt ei kuvata telekanalitele ja asjadele. Oh tule taevas appi.. Kes need arendajas Elisal on, et sellist asja ei suudeta fixida ära? Ropendama ja vanduma ajab Elisa on küll omadega piiks kohas. |
mul küll tiitrid olemas käsitsi peab valima aint
S
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
17.07.2022 10:30:53
|
|
|
Ei saa neid ette midagi Teleriks Xiaomi.
Äpis olen valinud mõlemalt poolt Eesti, kuid nad ei ilmu ju ette. Seaded ja Kanali seaded.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.07.2022 10:56:26
|
|
|
Xiaomiga ei saanud kord dvb-c d installides ka tiitreid tööle..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
17.07.2022 12:11:16
|
|
|
| Hitaku kirjutas: |
Ei saa neid ette midagi Teleriks Xiaomi.
Äpis olen valinud mõlemalt poolt Eesti, kuid nad ei ilmu ju ette. Seaded ja Kanali seaded. |
Osadel philipsitel ka tiitreid ei ole.
Keegi Telia paketiga ei tahaks ühineda. Saaks ühe vaatajakoha telekasse.. kui huvi siis ps teel täpsemalt.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.07.2022 15:39:23
|
|
|
Pilipsitel on valepidi. Tiitrid välja toob nad esile..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
18.07.2022 18:03:19
|
|
|
On keegi muidu suutnud Samsungi one remote-i Elisa selle ümmarguse digiboksiga ühilduma panna? Või on võimatu üritus?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
18.07.2022 20:14:58
|
|
|
| Kas optikaga tuleb tuppa ONT ja saab oma ruuteri vahele panna?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
18.07.2022 21:31:35
|
|
|
Uus maja?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
18.07.2022 23:36:55
|
|
|
| eip... aga netis aadressi sisse lüües pakub optikat.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
19.07.2022 00:05:04
|
|
|
Vanas majas saad nokia modemi mille saad sillaks teha ja oma purgi sappa panna. Uues majas võtad ax i ära ja paned oma asemele..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
19.07.2022 11:40:07
|
|
|
| simo5555 kirjutas: |
On keegi muidu suutnud Samsungi one remote-i Elisa selle ümmarguse digiboksiga ühilduma panna? Või on võimatu üritus?  |
Kui ma hästi mäletan, siis see Elisa Android TV karp toetas HDMI-CEC kaudu juhtimist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
19.07.2022 12:26:10
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Vanas majas saad nokia modemi mille saad sillaks teha ja oma purgi sappa panna. Uues majas võtad ax i ära ja paned oma asemele.. |
Uues majas pole ussipesa ja ONT pannakse "trepikoja kappi"?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
19.07.2022 13:28:01
|
|
|
| tofay kirjutas: |
| Võimalik, et helpdeskil õiguski. Just proovisin ka ja teise tuppa android telerile castib vaid otsesaateid, aga nende oma karp võtab vastu küll huubi ja muid kordussaateid. |
Tänud! Siis ongi nii, et VOD'i puhul teevad nad miskit teisiti. Jääb ainult küsimus, et mida. Kas siis Shield'is ja nende oma litris on mingi riistvaraline komponent (a'la mingi turvavidin) mis selle andmevoo lahti võtmiseks vajalik on (ilma veateateta vaikselt feilimise eest muidugi "kiidusõnad" nende arendusmeeskonnale ).
Nüüd oleks veel huvitav teada, kuidas käitub Xiaomi Stick, mida nad ka ise müüvad.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
19.07.2022 21:31:51
|
|
|
Vael, jah. Teiste tubade saamiseks pead kappi tagasi laaskma ja svitsi panema lisaks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.07.2022 18:00:34
|
|
|
| Elamus jamab jälle Pelgulinnas, ketrab sinist ratast ja vahepeal pilt eest kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.07.2022 21:49:04
|
|
|
mis nüüd tegema hakkad?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
31.07.2022 21:51:17
|
|
|
Mõlgub ka see mõttes, minipaketiga 15 euri kahe telekaga läheb nagu paljuks.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
31.07.2022 22:02:55
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mis nüüd tegema hakkad?  |
Asemele tuli teise operaatori boks, kus saan kasutada oma koduse paketi teist vaatajakohta. Ehk siis maksan ainult boksi rendi eest, mis on paar eurot. Pikalt ootasin seda ja nüüd tekkis võimalus.
Üldiselt viskas siibrisse. Elisa kõige lahjemas paketis pmst polnudki enam midagi vaadata. ERRi kanalid ja kõik need uudistekanalid (France24, Ukraina24, CurrentTime jne) on nähtavad ka ilma kaardita. Seega ei näinud põhjust enam paari Duo kanali ja K2, TV3 eest mitmekordset hinda maksta võrreldes teise operaatoriga. Ühes telekas, mida kasutan väga vähe, jäidki nüüd tasuta kanalid.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
01.08.2022 07:46:53
|
|
|
| Elisa Klassikust ikka räägid? Elamus käib neti kaudu ja vaatajakaarti pole.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.08.2022 07:57:41
|
|
|
| Scott kirjutas: |
| Elisa Klassikust ikka räägid? Elamus käib neti kaudu ja vaatajakaarti pole. |
Päris arusaadavalt rääkis. Kuigi paljudele seeniorklientidele on DVB-T/2 lahendused veel soodsamad kellele eesti põhikanalitest piisab ja kui netti pole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.08.2022 11:05:27
|
|
|
Klassik jah. Ma ei tee neil vahet ja nüüd enam ei pea õnneks tegema kah.
Ahjaa, ärge saage valesti aru - teenuse kvaliteet oli korralik ja selles osas mul pole ühtki etteheidet. Pilt oli iga ilmaga olemas ja vaadatav.
Põhjus, miks lepingu lõpetasin, oli hinna ja teenuse sisu omavaheline suhe, mis on neil ikka väga kaldu ühele poole.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.08.2022 13:30:29
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Scott kirjutas: |
| Elisa Klassikust ikka räägid? Elamus käib neti kaudu ja vaatajakaarti pole. |
Päris arusaadavalt rääkis. Kuigi paljudele seeniorklientidele on DVB-T/2 lahendused veel soodsamad kellele eesti põhikanalitest piisab ja kui netti pole vaja. |
Mis on soodsam ja kuidas see vanusega seostub? See on tasuta ju.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
01.08.2022 13:37:51
|
|
|
Betamax, proovisin infot saada, aga õle õhu info(kanalite valik ja hind) üldse kättesaamatu. Aga jah nigel valik oli, kahju , et lasid klintidel ära minna, sest see õle õhu teenus ju internetti ka ei vaja.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres66
HV vaatleja
liitunud: 03.03.2007
|
01.08.2022 14:10:00
|
|
|
Elisa Klassikule lisati euro hinnale mingil ajal peale 2021 a. augustit.
Iseteeninduses paistavad hinnad täna -
L - 14.99
M - 11.99
S - 9.99
L- paketis on siis kõik pakutavad kanalid, v.a RTL ja Hustler.
https://www.elisa.ee/files/elisast/tingimused-ja-hinnakirjad/teleteenused/Elisa_Klassik_ule_ohu_kanalipaketid.pdf
_________________ Intel i5-11600K, NVMe M.2 500GB, Intel ARc A580, HDD 2x6TB, Win11
Telia 5G Koduinternet, MikroTik ATL 5G R16 , Ubiquiti APx2; UGREEN NASync DXP2800, Synology DS220+
RockTek GX1 x2,Strong LEAP S3 Pro, DM920 UHD; SDRplay RSPdx, Sony Bravia 8 II |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
01.08.2022 14:14:35
|
|
|
Arvata jah id kaardiga sisse logides näitab kanaleid ja hinda. Üsna kallis ikka.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.08.2022 15:01:02
|
|
|
Kas kellelgi veel on Elisa Android TV äpiga probleem, et keele seadete alt automaatselt igal käivitamisel läheb "Ligipääsetavus" linnuke aktiivseks?
St tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid alla osadel kanalitel ning pimedatele mõeldud (automaatgenereeritud?) pealelugemine.
Veidi närvi ajab, et iga kord vaja seda linnukest eraldi maha võtmas käia.
Sony Android TV, 2020a mudel, android 9.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
01.08.2022 16:59:19
|
|
|
Kui teistpidi võtta, on Elisa Klassiku täispakett imeodav võrreldes Soome ja Skandinaavia maksukanalitega. Vahe on kordades. Muidugi Soome paketis on paremad kanalid ka ning F1, WRC ja muu sport.
Mul on ElisaKlassiku L-pakett, sest netikraami näitavaid bokse pole. Tõstan kaardi sinna boksi, kus vaatan. Soovi korral saan salvestada ka.
Kui mitu boksi korraga kasutuses, võib osta kaardikloonija (see on täiesti seaduslik asi), kaart on seadmes. Siis saab ühe kuumaksuga hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
01.08.2022 22:27:56
|
|
|
| kas keegi ka seda 5G Elisa Elamust proovinud ? hetkel piiramatu 4G ja kõikide kanalitega üleõhu kuus 54+ eerikut,
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
02.08.2022 07:31:09
|
|
|
Teil käärdis alles pandi mast. Ju sa üks esimesi proovijaid oleks. Telepilt kiirendatult vast ei tule.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.08.2022 13:04:46
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kas kellelgi veel on Elisa Android TV äpiga probleem, et keele seadete alt automaatselt igal käivitamisel läheb "Ligipääsetavus" linnuke aktiivseks?
St tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid alla osadel kanalitel ning pimedatele mõeldud (automaatgenereeritud?) pealelugemine.
Veidi närvi ajab, et iga kord vaja seda linnukest eraldi maha võtmas käia.
Sony Android TV, 2020a mudel, android 9. |
Proovisin välja lülitada ja järgmisel käivitusel oli jälle sees. Nvidia Shield TV (2015)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.08.2022 13:44:50
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
Kas kellelgi veel on Elisa Android TV äpiga probleem, et keele seadete alt automaatselt igal käivitamisel läheb "Ligipääsetavus" linnuke aktiivseks?
St tulevad kurtidele mõeldud subtiitrid alla osadel kanalitel ning pimedatele mõeldud (automaatgenereeritud?) pealelugemine.
Veidi närvi ajab, et iga kord vaja seda linnukest eraldi maha võtmas käia.
Sony Android TV, 2020a mudel, android 9. |
Proovisin välja lülitada ja järgmisel käivitusel oli jälle sees. Nvidia Shield TV (2015) |
Tänan testimast! Siis ikka üldisem viga ja mõistlik Elisale teada anda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
09.08.2022 13:05:31
|
|
|
5G panek käis täna kuid ma olen 4G levialas liiga sees, ootama et see mast mis jagaks saaks võimekamaks siis saan 5G mekkida
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.08.2022 16:53:15
|
|
|
| Wordmc9 kirjutas: |
5G panek käis täna kuid ma olen 4G levialas liiga sees, ootama et see mast mis jagaks saaks võimekamaks siis saan 5G mekkida  |
Nali? Tellisid 5G teenuse ja 5G ruuteri ja siis pandi paika ja öeldi, et oota millal signaal masti jõuab? 😂
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
09.08.2022 21:20:14
|
|
|
Wordmc9, kes sul käis? Pm.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
10.08.2022 10:20:57
|
|
|
| jesh, kuna ma istun 4g koridoris ja seal 5g signaal minuni ei saabu veel, kuid mastide tegemine käib, samas kui enne oli koormuse all nett maas, siis hetkel on stabiilne 120/35, eelnevalt oli koormuse all 40/20(piiramatu pakett ), kuna pakett stabiilsem ja kiirem eelnevast olevast siis ei näe põhjust kurta ja odavam
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.08.2022 18:06:55
|
|
|
| Scott, Elamus on ju all in 1 ehk sisaldab nii netti kui TV-d ja soovi korral vist isegi lauatelefoni? Või olen millestki valesti aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
11.08.2022 07:42:10
|
|
|
| Elisa Elamus on all in one isegi siis antenni kaudu? kuidas see veel toim, ma pole digiboxi taha nii vaadanud, põgusalt, kas seal antenni pesa? menüüs olemas et skänni antenniga :O
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
11.08.2022 10:28:07
|
|
|
Wordmc9, antennipesa on decoy.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
11.08.2022 15:09:26
|
|
|
| Elisa Huubi kasutab keegi? Kasutan, sest oli mingit spetsiifilist kodumaist seriaali vaja perega vaadata. User interface disainerid ei oleks nagu ise kunagi ühtegi keskkond kasutanud. Kõige selgemalt häirib, et näiteks "SPACEBAR" ei pane videot pausile.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|