Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2022 10:08:22 vasta tsitaadiga

Krt, juba olin sillas, et viimaks sain tagumise rehvi pidama, aga eile läks ikkagi.. Poleks pidanud linna sisse ronima, ei teagi, kas sain teepealt midagi teravat või lihtsalt põrutas katki. Mingit auku välisrehvis ei tuvastanud.
Siit küsimus, kas keegi on neid rehvivahtusid vms proovinud? Netist lugedes peaksid mõned toimima sisekummide puhul ka. Üldse ei viitsi seda rehvi nüüd vist juba 4ndat korda maha kiskuda, tohutu aju**** väga lolli disaini tõttu.
Või kui need vahud kõik jama on, siis ehk oleks abi mingist rehviteibist vms neid kutsutakse? Mida saaks ümber velje/rummu kerida ja võibolla ka välisrehvi sisemisele poolele, et vahetuse puhul lõpuks pikalt pidama jääks..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 14.06.2022 13:57:24 vasta tsitaadiga

Kontrolli oma katkised sisekummid veepange abiga üle, kustkohast nad õhku välja lasevad? Peamine põhjus katkistel kummidel on liiga madal rõhk, eriti 8" rehv võib seda väga kiiresti kaotada isegi pumba ärakruttimise sekunditega. Aga võib olla ka midagi veljega, mis kisub või lõhub sisekummi.

Omal (ptüi-ptüi-ptüi) on juba 2500+ km samade sisekummidega, ainult välisrehve on vahetatud vastavalt hooajale.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2022 14:22:18 vasta tsitaadiga

sigakoer kirjutas:
Kontrolli oma katkised sisekummid veepange abiga üle, kustkohast nad õhku välja lasevad? Peamine põhjus katkistel kummidel on liiga madal rõhk, eriti 8" rehv võib seda väga kiiresti kaotada isegi pumba ärakruttimise sekunditega. Aga võib olla ka midagi veljega, mis kisub või lõhub sisekummi.

Omal (ptüi-ptüi-ptüi) on juba 2500+ km samade sisekummidega, ainult välisrehve on vahetatud vastavalt hooajale.


Lahti võttes vaatan üle jah, aga kusjuures eelmise lännu siselohvi puhul ei suutnud ka vee all tuvastada, kust see katki oli.. EI saa mina aru, kuidas see võimalik, aga no ei ühtegi mulli. icon_biggrin.gif Mingit ulme rõhku polnud muidugi sees ja polnud kodus pumpa ka käepärast, aga piisavalt oli ikka, et peale surudes mullitama hakkaks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranerex
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2002




sõnum 19.06.2022 20:38:26 vasta tsitaadiga

tere. kas keegi suudab MI 3 bricked kontrolleri ära progeda (ST-Link) või on mõni muu toimiv Xiaomi kontroller vedelemas?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mengel002
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2022




sõnum 20.06.2022 20:52:33 vasta tsitaadiga

Tere!

Soetasin endale sellise klguri nagu xiaomi-mi-electric-scooter-3, kõik on nagu ok, kuid asi ei liigu, isegi siis kui oled kergkaaluline, appi järgi sai väljameelitatud ainult miskine 7km tunnis.
Mis ma valesti teen, erinevaid videosid vaadates , asi peaks ikkagi liikuma!
Kas keegi oskab nõu anda või soovitada?
See mu esimene kulgur!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2022 21:08:36 vasta tsitaadiga

mengel002, Kas said ikka S ehk sportreziimi peale? Kui jah, aga ikka 7km/h siis on midagi mäda jah.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mengel002
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2022




sõnum 20.06.2022 21:39:23 vasta tsitaadiga

Sain küll! aga midagi eriti ei juhtunud!
Nüüd näppisin äppi, tahtis mingit uuendamist ja nüüd seal kus kiirus on seal punaselt 42 ja akuindikaatori juures vilgub mutrivõti, see nagu viitaks hooldusele, krt ei saa aru!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2022 21:44:12 vasta tsitaadiga

mengel002, Miskit on siis pekkis. Kas garantii kehtib? Kui jah, siis anna sinna.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mengel002
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2022




sõnum 20.06.2022 23:12:36 vasta tsitaadiga

garantii on olemas, pilli võtsin alles hommikul pakendist välja!
See Elisa kaudu saadud!
Garantii peab vaatama, kes sellega tegeleb või olen loll kasutaja!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2022 23:22:50 vasta tsitaadiga

Võtsin ka täna just pakendist välja sama isendi, peale firmware update'i sõitis küll, aga endal üle 20 km/h kiirust ei saanud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mengel002
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2022




sõnum 21.06.2022 09:34:22 vasta tsitaadiga

tegin pildi kah, see aiia pärast update'i

https://www.upload.ee/files/14250953/20220621_092532.jpg.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2022 13:53:27 vasta tsitaadiga

https://eltrastore.se/blogs/blogg/error-codes-xiaomi

tsitaat:
Error code 41: External battery temperature abnormal

Action: Change external battery.

Või poodi tagasi, mis seal pikalt pead murda.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mengel002
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2022




sõnum 21.06.2022 21:49:13 vasta tsitaadiga

Sain asja korda-rääkisin erinevate spetsialistidega ja arvati , et sellist viga ei saa olla uuel pildil.Mõtlesin, et uurin ise asja edasi.
Ilmselt ma ei teinud kõike asju korralikult, mida äpp nõuab aga nüüd õhtul sudisin ja sain asja tööle korralikult.
Ehk siis D peal krutib 20-ni välja ja S-i peal sain 25km tunnis kätte, kuigi olen selline 100kg tüüp ja loomulikult katsetates aku tühjeneb, kuskil 3posti hetkel aga panin laadima
Ikkagi loll kasutaja icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2022 22:17:00 vasta tsitaadiga

mengel002, No mis loll? Algul on kõik lollid. Kasutades õpid asja tundma! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mengel002
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2022




sõnum 21.06.2022 22:44:55 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
mengel002, No mis loll? Algul on kõik lollid. Kasutades õpid asja tundma! thumbs_up.gif


ikkagi, tee kõik asjad lõpuni ja siis tuleb ka tulemus-ei ole varem isegi rendikaid proovinud ja ilmselt tuleb ka kiiver muretseda, ise suht vana kah selliste asjade jaoks ehk siis 55a
Ja juba tahaks paremaid rehve jne, jne
täpselt ei teagi, mida sinna saab!
Ja nüüd naine tahab kah-sai kah maigu suhu ja et tema hakkab sellega tööl käima icon_cry.gif
Konkurents saab tihe olema!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 16:48:10 vasta tsitaadiga

Ärge siis kihutage.

https://www.err.ee/1608648667/politsei-eemaldab-liiga-voimsad-toukerattad-liiklusest
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 17:09:02 vasta tsitaadiga

Kuna poeg on mu tõuksi sisuliselt omastanud, siis plaanin uue ja parema osta.
Vaatasin siis neid. https://www.veltmotocenter.ee/vsett-elektritoukerattad-elektritoukeratas-vsett-10-2wd-60v-25-6ah--offroad või https://www.veltmotocenter.ee/kaabo-elektritoukerattad-elektritoukeratas-kaabo-wolf-warrior-11-plus-60v-26ah-2wd--offroad
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 17:11:16 vasta tsitaadiga

>> Mudel on lubatud kasutamiseks vôistlustel, kardiradadel ja teistel treeningutega seotud aladel. Liikluses osalemine on vaid kasutaja omal vastutusel.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 17:37:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
>> Mudel on lubatud kasutamiseks vôistlustel, kardiradadel ja teistel treeningutega seotud aladel. Liikluses osalemine on vaid kasutaja omal vastutusel.

Kumma kohta see käis? Aga eks ikka peab ise vastutama. 25 ja kogumoos. Tegelt maeitea, see ninebot max jookseb ka 30 välja ja allamäge rohkemgi, aga elektroonilist piirajat mu meelest tal peal pole. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 18:22:00 vasta tsitaadiga

mis nendest laiade ratastega kolakatest arvatakse? need kindlasti tõuksi alla ei lähe. numbreid pole ka ühelgi küljes näinud.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 23:11:51 vasta tsitaadiga

Ega muid variante pole:
tsitaat:
§ 2. Mõisted

14) jalgratas on vähemalt kaherattaline sõiduk, mis liigub sellega sõitva inimese lihasjõul pedaalide või käsiväntade-hoobade abil, ja eelnimetatud tingimustele vastav sõiduk, mis on varustatud kuni 0,25-kilovatise püsi-nimivõimsusega elektrimootoriga, mille väljundvõimsus väheneb sõiduki kiiruse kasvades ning mille toide lakkab, kui sõitja lõpetab väntamise või enne, kui sõiduki kiirus saavutab 25 kilomeetrit tunnis. Jalgrattaks ei loeta ratastooli, mis on ette nähtud liikumiseks piiratud liikumisvõimega isikule;

21²) kergliikur on käesoleva seaduse § 87 lõike 12 nõuetele vastav ühe inimese vedamiseks ettenähtud istekohata elektri jõul liikuv sõiduk, välja arvatud jalgratas. Kergliikuriks loetakse ka käesoleva paragrahvi punktis 80 nimetatud tasakaaluliikurit;

56) pisimopeed on vähemalt kaherattaline istekohaga sõiduk, mille suurim kasulik võimsus sisepõlemismootori korral või mille suurim püsi-nimivõimsus elektrimootori korral ei ületa ühte kilovatti ja valmistajakiirus ei ületa 25 kilomeetrit tunnis;

42) mopeed on kahe-, kolme- või neljarattaline mootorsõiduk, mille tühimass ei ületa 425 kilogrammi ja mille valmistajakiirus ei ületa 45 kilomeetrit tunnis ning mille sisepõlemismootori kasulik võimsus või elektrimootori suurim püsi-nimivõimsus ei ületa kahe- ja kolmerattalisel mopeedil nelja kilovatti ning neljarattalisel mopeedil kuut kilovatti. Kaherattalise mopeedi sisepõlemismootori töömaht ei ületa 50 kuupsentimeetrit ning kolme- ja neljarattalise mopeedi sädesüütega sisepõlemismootori töömaht ei ületa 50 kuupsentimeetrit;

39) mootorratas on külghaagisega või külghaagiseta kaherattaline mootorsõiduk, mille sisepõlemismootori töömaht on üle 50 kuupsentimeetri või valmistajakiirus ületab 45 kilomeetrit tunnis. Mootorrattaks loetakse ka eelnimetatud tingimustele vastavat sümmeetrilise rataste asetusega kolmerattalist mootorsõidukit;

§ 15. Sõidukiirus

(1) Suurim lubatud sõidukiirus on:

9) mopeedil 45 kilomeetrit tunnis;
11) kergliikuril ja pisimopeedil 25 kilomeetrit tunnis;

§ 87. Jalgrattale, kergliikurile ja pisimopeedile esitatavad nõuded

(1²) Kergliikuri valmistajakiirus ei tohi olla suurem kui 25 kilomeetrit tunnis ja kergliikuri, välja arvatud tasakaaluliikuri mootori suurim võimsus ei tohi ületada ühte kilovatti.

§ 264. Üleminekusätted

(21-1) Kergliikuriks loetakse ka enne 2021. aasta 1. jaanuari turul kättesaadavaks tehtud ühe inimese vedamiseks ettenähtud istekohata elektri jõul liikuvat sõidukit, mille valmistajakiirus ei ole suurem kui 25 kilomeetrit tunnis või mis ainult mootori jõul ei saa liikuda kiiremini kui 25 kilomeetrit tunnis.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 23:40:31 vasta tsitaadiga

Vaatan tõukse, no neid paremaid ikka, ja juhe läheb kokku.
Kas keegi viitsiks midagi soovitada? Hind umbes kaks kilo +-paar sotti või nii.
Ennekõike peaks mugav ja läbimõeldud lahendus olema. Ja oleks hea, kui ka igasugu lisavarustust on palju saada. Ühesõnaga, võiks olla mingi populaarne mudel! icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.07.2022 23:48:08 vasta tsitaadiga

SSD, Inokim'ilt siis midagi. Ox Super veits alla 2k€ või OxO natuke üle 2k€
Pole suvaline iinakas

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 06.07.2022 23:55:43 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ärge siis kihutage.

https://www.err.ee/1608648667/politsei-eemaldab-liiga-voimsad-toukerattad-liiklusest


Ei saagi aru et kas siis võeti ka ära? ehk sisuliselt on see vargus juba pigem. Tehku trahvi aga mitte rööviga ärgu tegelegu sest muidu pole politsei parem kui pätt.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 23:57:48 vasta tsitaadiga

siinus, Noo jaa, no ma vaatasin Inokim-it ju ka. Kena, ja täitsa nii et võiks osta. Aga äkki on veel midagi paremat?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 23:59:04 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
rex kirjutas:
Ärge siis kihutage.

https://www.err.ee/1608648667/politsei-eemaldab-liiga-voimsad-toukerattad-liiklusest


Ei saagi aru et kas siis võeti ka ära? ehk sisuliselt on see vargus juba pigem. Tehku trahvi aga mitte rööviga ärgu tegelegu sest muidu pole politsei parem kui pätt.

Roolijoodikutelt võetakse ka auto ära. Seega siis?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.07.2022 01:39:44 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
medicopter kirjutas:
rex kirjutas:
Ärge siis kihutage.

https://www.err.ee/1608648667/politsei-eemaldab-liiga-voimsad-toukerattad-liiklusest


Ei saagi aru et kas siis võeti ka ära? ehk sisuliselt on see vargus juba pigem. Tehku trahvi aga mitte rööviga ärgu tegelegu sest muidu pole politsei parem kui pätt.

Roolijoodikutelt võetakse ka auto ära. Seega siis?


See palju tõsisem teema aga, et anda võimalus piiraja tagasi panna vms lahend. Politsei või ei aga minu silmis on see vargus ja punkt kui ei anta võimalusi esimest korda kasvõi. Vaba riigina peaksime olema ikkagi mõistvamad teatud piirini. Politsei võiks tegeleda rohkem Vene sabotööride valvega üleüldse ja püüda ka narkareid ning roolijoodikuid/nutitelefoni "joodikuid".

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 09:18:10 vasta tsitaadiga

Kui sa debiilik pole siis ei kiirusta keegi sult seda ära võtma, pigem trahv ja saad võimaluse vastavusse viia. Korduva rikkumise või ülbamise korral võid ilma jääda.
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 09:24:48 vasta tsitaadiga

medicopter, maga välja. Politseil on täielik õigus kõik mittelegaalsed sõiduvahendid edasiste rikkumiste vältimiseks konfiskeerida. Mis sellest konfiskeeritud vahendist edasi saab on juba iseasi.
Võidakse ka tagastada. Või ka mitte. Sõltub asjaoludest. Ja alati võid oma õiguste kaitseks kohtu poole pöörduda.

Samas ma usungi politsei mõistlikusse, et juhul kui sa oma 2x 2.5kW @ 60+km/h pilliga ei käi ekstra liikluses eputamas ja sõidad lubatud sõidukiirusega, siis niisama sõiduki välimuse järgi ei hakata kedagi rajalt maha võtma ega ahistama.
Aga ma olen aegajalt ka selliseid kohanud kes oma tõuksiga kesklinnas autodest täiega mööda rallivad või sõidutee kõrval oleval kergliiklusteel autoga sammu peavad.
Sellised tulekski liiklusest kõrvaldada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 09:49:27 vasta tsitaadiga

SSD, kui järgmise hooajani kannatab oodata: https://shop.rideaike.com/checkout/
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 07.07.2022 10:00:31 vasta tsitaadiga

Tundub jah et kui ainult metsavahel ja looduses ei kima ja vaja ka linna inimeste vahele liiklema minna, siis pole mõtet enam üle kilowatist tõuksi osta.
Tallinnas juba mõnda aega tõuksipuhastuse talgud käimas ja kui ikka spetsiaalselt sellele keskendutakse, võetakse liiga võimsad rajalt maha ka siis kui rahulikult liikled. Mõni nädal tagasi näidati K2 Reporteris silma järgi otsustades Inokim OXO rajalt maha võtmist ja politsei põhjendas seda liiga võimsa mootoriga. Tõesti specsde järgi on sel aparaadil 2X1000W rated power ja 2X1300W Peak power mootor, nii et ei legaalseks liikumiseks ei piisa ka enam elektroonilisest kiiruse piirajast. Tolle tõuksi juhti ei aidanud ka see, et liikles rahulikult ja oli pealaest jalatallani turvakaitsetega kaetud, politsei meelest oli ta ikkagi teistele ohtlik.
Nii et kasutaja SSD soovide järgi vaataks miskit Inokim OX Superi sarnast, kuigi ka sellel on 1000W ja 1300W Peak power mootor ja võib politsei huviorbiiti sattuda. Muidu on hea vedrustus, oma kaalu kohta norm sõidukaugus ja OK vihmataluvus, vaid porilauad on nõrk koht, aga neid peaks saama juurde osta
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 10:13:45 vasta tsitaadiga

Peaks proovima legaalse tõuksiga aga täisvarustusega kaitsmete ja motika kiivri ja riietega sõita, et kui tihti siis maha võetakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.07.2022 10:59:45 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Tundub jah et kui ainult metsavahel ja looduses ei kima ja vaja ka linna inimeste vahele liiklema minna, siis pole mõtet enam üle kilowatist tõuksi osta.
Tallinnas juba mõnda aega tõuksipuhastuse talgud käimas ja kui ikka spetsiaalselt sellele keskendutakse, võetakse liiga võimsad rajalt maha ka siis kui rahulikult liikled. Mõni nädal tagasi näidati K2 Reporteris silma järgi otsustades Inokim OXO rajalt maha võtmist ja politsei põhjendas seda liiga võimsa mootoriga. Tõesti specsde järgi on sel aparaadil 2X1000W rated power ja 2X1300W Peak power mootor, nii et ei legaalseks liikumiseks ei piisa ka enam elektroonilisest kiiruse piirajast. Tolle tõuksi juhti ei aidanud ka see, et liikles rahulikult ja oli pealaest jalatallani turvakaitsetega kaetud, politsei meelest oli ta ikkagi teistele ohtlik.
Nii et kasutaja SSD soovide järgi vaataks miskit Inokim OX Superi sarnast, kuigi ka sellel on 1000W ja 1300W Peak power mootor ja võib politsei huviorbiiti sattuda. Muidu on hea vedrustus, oma kaalu kohta norm sõidukaugus ja OK vihmataluvus, vaid porilauad on nõrk koht, aga neid peaks saama juurde osta


Varsti äkki Soov, Okidoki, Kuldne Börs jne täis powertõukse icon_lol.gif . ...eitea kas siis läheb arvesse, et kui nt saab inokim OXO ja tõmban ühe mootori alt varujupiks hiljemaks ja asetan tava OX ratta asemele? Loomulikult monstrum tõuksi ei tahaks ise mitte kunagi ja kaotab selline asjandus idee kui tõuks üldse ära kui isegi kanda 1 käega ei jõua. 1000w on tegelikult täitsa hea, et on maksimaalne lubatud ja jõuab kuidagi veel tugevat tõusu ka ronida. Jalgrataste/säästutõukside 250w on naljategu ja jääb tihti isegi hätta kergetel tõusudel. Need 8000w omanikud mingu nüüd kas ringradadele, era radadele või tehku üldse tõuksi mootoritest nt e-murutraktor vms rakendagu jupid millekski muuks.

Olen nõus kasutaja Bladerunneriga ja loodame, et jagub ka mõistusega politseinikke kes kohe ei kuku lampi ära korjama kui ei kihutanud üle lubatud ja seadnud teisi ohtu. On teatud liiki politseinikke ka kes on sellised nõmedad "direktori" liiki ja need võivad isegi tühiselt võtta ja mina nimetan ikka seda sulaselgeks varguseks siis. Ise õnneks ei oma ja ei kavatsegi omada üle 1000w e-liikureid olgu kas tõuks, muu kergliikur või katusega e-velo.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.07.2022 11:04:24 vasta tsitaadiga

Tuleks ära võtta ja kuubikuks pressida
Fb grupp kiunu täis sel teemal icon_lol.gif aga nagu jutust näha, siis üks lollim kui teine ja nendega polegi muud võimalust
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 11:06:00 vasta tsitaadiga

väiksemas kohas vaevalt keegi nii kebima hakkab nagu suuremas linnas......aga jah, see väheke imelik, et 300kw auto võib tagumiku all olla kui sõidad piirkiirusega, aga võimsam tõuks saab kohe litri kirja
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.07.2022 11:08:33 vasta tsitaadiga

300kw auto on igasugu vastavad kontrollid ja nõuded läbinud.
Võimsad tõuksid on enamasti prügi kvaliteediga ja võivad selle tõttu ohtlikud olla. Ega sul ei lubata ju ise 300kw auto lambist kokku keevitada ja siis sellega lihtsalt liiklusesse minna.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 07.07.2022 11:28:28 vasta tsitaadiga

Autode gps-i järgsetest kiiruse piiramise võimalustest on juba juttu olnud, küll jõuame ka sinnani. Bolti tõuksidel on juba kaartidel märgitud rahvarohkemad kohad, kus piiratakse kiirust veelgi vähemaks kui 25 km/h. Pole liialt keeruline tulevikus sarnane süsteem (vähemalt elektri-) autodele kohustuslikuks muuta. Esialgu vaja tõuksid kontrolli alla saada
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 13:11:58 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/aike-toi-muugile-maailma-esimese-usb-c-kaudu-laetava-ja-kokkuklapitava-toukeratta/

Ma olen veits vettinud mäger aga kas keegi seletab miks just see usb c kaudu laadimine hea on?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 13:26:33 vasta tsitaadiga

See et saad kasutada mistahes kodus/autos/sõbral külas vedelevat USB-C laadijat? Nt Delli/Lenovo läpaka laadijaga laadida tõuksi. Või siis näiteks autos tõuksi laadida jne. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

48V 5A standard ka juba olemas, et pm võiks juba elektrirattaid ka sellega saada laadida.


viimati muutis DVDRW 07.07.2022 13:28:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 13:28:26 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
300kw auto on igasugu vastavad kontrollid ja nõuded läbinud.
Võimsad tõuksid on enamasti prügi kvaliteediga ja võivad selle tõttu ohtlikud olla. Ega sul ei lubata ju ise 300kw auto lambist kokku keevitada ja siis sellega lihtsalt liiklusesse minna.


Lisaks ei tohi selle 300kW autoga kõnniteel sõita. Isegi mitte siis kui kiirus vaid 25km/h on.
Ja mis veelgi olulisem, 300kW auto juhtimiseks on vaja juhiluba ehk liiklusseadust tundmata ja õllese peaga sellega liiklusesse minna ei tohi. Jah, saab ja tohib pole sünonüümid, aga kui lähed siis võidakse see auto ka konfiskeerida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 15:13:11 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ega sul ei lubata ju ise 300kw auto lambist kokku keevitada ja siis sellega lihtsalt liiklusesse minna.

Mu Ninebot on n-ö kokku keevitatud. Algselt tal amorte polnud, aga aliexpress oli abiks. icon_wink.gif
Ja et siis CE tähisega tehase toodang on nüüdse määrusega siis suvaline kokku keevitatud toode?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 15:24:34 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Janis kirjutas:
Ega sul ei lubata ju ise 300kw auto lambist kokku keevitada ja siis sellega lihtsalt liiklusesse minna.

Mu Ninebot on n-ö kokku keevitatud. Algselt tal amorte polnud, aga aliexpress oli abiks. icon_wink.gif
Ja et siis CE tähisega tehase toodang on nüüdse määrusega siis suvaline kokku keevitatud toode?

Oleneb
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.07.2022 15:27:09 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Janis kirjutas:
Ega sul ei lubata ju ise 300kw auto lambist kokku keevitada ja siis sellega lihtsalt liiklusesse minna.

Mu Ninebot on n-ö kokku keevitatud. Algselt tal amorte polnud, aga aliexpress oli abiks. icon_wink.gif
Ja et siis CE tähisega tehase toodang on nüüdse määrusega siis suvaline kokku keevitatud toode?

Jah, on suvaline ohtlik toode liikluses.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 15:29:36 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Janis kirjutas:
Ega sul ei lubata ju ise 300kw auto lambist kokku keevitada ja siis sellega lihtsalt liiklusesse minna.

Mu Ninebot on n-ö kokku keevitatud. Algselt tal amorte polnud, aga aliexpress oli abiks. icon_wink.gif
Ja et siis CE tähisega tehase toodang on nüüdse määrusega siis suvaline kokku keevitatud toode?


Kas just suvaline kokku keevitatud toode, aga kui hakkad oma autot ümber ehitama ja see ei piirdu vaid visuaalse tuuninguga, siis pead tegelt maanteeametiga selle kooskõlastama ja hiljem selle eest ise maksma, et nad ühekordse tüübikinnituse väljastaks. Tõuksi jälle võid tõesti "vasja karaasis" kokku keevitada ja mingit erilist järelvalvet selle üle pole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.07.2022 15:35:08 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
SSD kirjutas:
Janis kirjutas:
Ega sul ei lubata ju ise 300kw auto lambist kokku keevitada ja siis sellega lihtsalt liiklusesse minna.

Mu Ninebot on n-ö kokku keevitatud. Algselt tal amorte polnud, aga aliexpress oli abiks. icon_wink.gif
Ja et siis CE tähisega tehase toodang on nüüdse määrusega siis suvaline kokku keevitatud toode?


Kas just suvaline kokku keevitatud toode, aga kui hakkad oma autot ümber ehitama ja see ei piirdu vaid visuaalse tuuninguga, siis pead tegelt maanteeametiga selle kooskõlastama ja hiljem selle eest ise maksma, et nad ühekordse tüübikinnituse väljastaks. Tõuksi jälle võid tõesti "vasja karaasis" kokku keevitada ja mingit erilist järelvalvet selle üle pole.

Tegelt võib autoga ka teha mittevisuaalseid tuuninguid ilma ühegi kooskõlastuseta. Üle lahe on asi juba karmim
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 07.07.2022 15:38:51 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
napoleon kirjutas:
SSD kirjutas:
Janis kirjutas:
Ega sul ei lubata ju ise 300kw auto lambist kokku keevitada ja siis sellega lihtsalt liiklusesse minna.

Mu Ninebot on n-ö kokku keevitatud. Algselt tal amorte polnud, aga aliexpress oli abiks. icon_wink.gif
Ja et siis CE tähisega tehase toodang on nüüdse määrusega siis suvaline kokku keevitatud toode?


Kas just suvaline kokku keevitatud toode, aga kui hakkad oma autot ümber ehitama ja see ei piirdu vaid visuaalse tuuninguga, siis pead tegelt maanteeametiga selle kooskõlastama ja hiljem selle eest ise maksma, et nad ühekordse tüübikinnituse väljastaks. Tõuksi jälle võid tõesti "vasja karaasis" kokku keevitada ja mingit erilist järelvalvet selle üle pole.

Tegelt võib autoga ka teha mittevisuaalseid tuuninguid ilma ühegi kooskõlastuseta. Üle lahe on asi juba karmim


Ka Eestis on politsei esimese asjana tuunijad käsile võtnud: ARTIKKEL EILE ERR-s

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 15:53:27 vasta tsitaadiga

perenoel, jesus sellest ongi ju terve viimane leht räägitud
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 07.07.2022 16:02:17 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
See et saad kasutada mistahes kodus/autos/sõbral külas vedelevat USB-C laadijat? Nt Delli/Lenovo läpaka laadijaga laadida tõuksi. Või siis näiteks autos tõuksi laadida jne. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

48V 5A standard ka juba olemas, et pm võiks juba elektrirattaid ka sellega saada laadida.


Kas see type-c liiga peenikeseks oma klemmidega ei jää 5A jaoks? mul on see 800w Doohan ja selle 48v/5A laadija otsad on paksud nagu keevituselektroodid. Minu viga kui olen mingi info type-c arengul kahe silmavahele jätnud ja 5a pole siiski probleem.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks


viimati muutis medicopter 07.07.2022 16:04:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 16:02:23 vasta tsitaadiga

No viimane lause ütleb kõik seal artiklis
tsitaat:

Elektriline tõukeratas ei oma EÜ tüübikinnitust ning sellest tulenevalt sellist sõidukit ei saa arvele võtta.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2022 16:04:52 vasta tsitaadiga

perenoel, ei peagi midagi otseselt tuunima kui juba tehaseseades ületatakse kõiki lubatud norme - max 25km/h või 1000W mootor.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.