Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1090, 1091, 1092 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 14:32:46 vasta tsitaadiga

Kuidas saab heli käima jääda kui kõlaritelt vool ära kaob tagant telekal?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 14:43:01 vasta tsitaadiga

Sony XR65A83JAEP (2021.a. OLED)
Nii TV kui Telia soft viimane mida pakutakse.

Proovisin puldilt teleka sulgemist - ei jää mingit heli mängima kui Telia äpp oli lahti. Katsetasin nii et ress oli järgi kui ka ress off ja heli teleka enda kõlaritest. Mõlemil juhul vaikus.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 12:23:43 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kuidas saab heli käima jääda kui kõlaritelt vool ära kaob tagant telekal?


Millisel Android TV telekal vool tagant ära kaob puldil sulgemisnuppu vajutades?
Standby olekusse peaks telekas minema, vool kindlasti ära ei kao.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 12:33:50 vasta tsitaadiga

Tõmba neti juhe telekalt tagant ära, kas siis heli katkeb?

Või on äkki mingi hübriid-standby vms seadistatud? Seal sai mumeelest seadistada, et kas telekat saab app-i vms kaudu ka juhtida.
Äkki too jätab neti jms sel juhul aktiivseks?

Vähemalt mu Denoni ressil on nii, et kui soovid et saaks teda suva hetkel app-st juhtida, siis jääb seade veidi rohkem voolu alla kui lihtsalt stand-by's.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 13.06.2022 13:03:42 vasta tsitaadiga

Peale mingisugust viimast uuendust jääb minu Sonyl ka Telia app helina taustale vahest mängima, panen Youtube käima ja Telia töötab endiselt ning mängivad koos. Eriti tüütu, aitab ainult teleka kinni ja uuesti käima panek aitab. Go3 kenasti küsib, kas sulgeda.
Lisaks mingi hetk tundus, et telia äpp ei suuda kuvasuhet paika panna teleris. Pendeldab 16:9 ja mingi 4:3 vms vahel. Alguses sellist asja ei olnud.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 13:26:09 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Peale mingisugust viimast uuendust jääb minu Sonyl ka Telia app helina taustale vahest mängima, panen Youtube käima ja Telia töötab endiselt ning mängivad koos. Eriti tüütu, aitab ainult teleka kinni ja uuesti käima panek aitab. Go3 kenasti küsib, kas sulgeda.
Lisaks mingi hetk tundus, et telia äpp ei suuda kuvasuhet paika panna teleris. Pendeldab 16:9 ja mingi 4:3 vms vahel. Alguses sellist asja ei olnud.


Mu 2020 Sony puhul teise äpi käivitamine aitab - kui teine äpp käivitada peale Telia äppi siis Telia äpp jääb vait.
Ei jää õnneks mõlemad korraga häält tegema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 15.06.2022 02:02:47 vasta tsitaadiga

võhiklik küsimus,et milline see vidin siis võtta?
Siin mingi https://www.hinnavaatlus.ee/1336600/google-chromecast-3-charcoal/
Ja eelnevas postis olnud mõni eur kallim: https://www.hinnavaatlus.ee/1962212/xiaomi-mi-tv-stick/
või veel mõni kolmas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2022 08:11:34 vasta tsitaadiga

Kui võtad võta chromecast 4K, ma kardan, et see 3 läägab veits, pole proovinud.
fhd xiaomi veidi läägas ja ka 4K versoon polnud päris sujuv, kuigi toimis juba enamvähem.
Kui see sind ei häiri siis pole vahet icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2022 08:45:01 vasta tsitaadiga

Chromecastidest peaks ainult töötama Chromecast with Google TV? Ülejäänud on ju lihtsalt castimise jaoks, mingeid äppe sinna peale ei installi?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2022 08:56:36 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Chromecastidest peaks ainult töötama Chromecast with Google TV? Ülejäänud on ju lihtsalt castimise jaoks, mingeid äppe sinna peale ei installi?

Just nii
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 15.06.2022 18:21:47 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/2285336/google-chromecast-with-google-tv-snow/

See siis või? Mis tähendab ainult castimiseks?
Läägavat asja pole nagu ka mõtet vaadata...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2022 18:50:24 vasta tsitaadiga

Ainult castimiseks tähendab, et pilti saad saata ainult telefonist, tahvlist, arvutist vms. Menuud ja rakenduste paigaldamise võimalust ei ole. Lingitud seade on õige.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 15.06.2022 18:56:14 vasta tsitaadiga

Seda telefoni ja muu seadme pildi saatmist saab ju teha ilma lisavidinata aga minu soov siiski saada see digiboksi aseaine ja mis peamine, et ei peaks koguaeg võimlema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dwert123
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2022 20:39:57 vasta tsitaadiga

Mul on selline huvitav küsimus, installitud Mi Stick 4K-le TeliaTV äpp. Kui lähen näiteks vanemate juurde külla päevaks-kaheks, kellel on TeliaTV ja Internet, siis nende Wifi-sse ühendades lööb mul nende telepaketi ette; kuidas ma saaksin selle nii, et kasutaks mu enda TeliaTV teenust edasi??
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2022 21:02:32 vasta tsitaadiga

dwert123, kohe automaatselt ei saa, lähed seadete menüüsse ja valid minu tv teenused, valid lisa uus teenus ja seod oma isikliku teenusega vastavalt juhistele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dwert123
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2022 10:18:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
dwert123, kohe automaatselt ei saa, lähed seadete menüüsse ja valid minu tv teenused, valid lisa uus teenus ja seod oma isikliku teenusega vastavalt juhistele.


Töötas, tänan.
Lihtsalt veider, et kui muidu kasutatakse enda kodus teises toas telekas enda teenuse otsas, siis asukoha muutudes ei jätka selle teenusega mida enne kasutati, aga eks ma ei tea spetsiifikaid seal taga ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2022 15:52:00 vasta tsitaadiga

Kus kohalt Telia oma filme hangib? Vaatasin Põssat, nagu mingi divx 2000 algusest. Õnneks oli tasuta.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2022 15:54:08 vasta tsitaadiga

Torrent?
4G ühenduse taga vaatasid? Seal vist see pildikvaliteet ongi saast.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 18.06.2022 16:16:46 vasta tsitaadiga

seda, kust see kava ikkagi sisse ostetakse, pole vist mõtet uuesti teemaks tuuagi... hetkel saab näiteks ETV pealt vaadata saadet pealkirjaga "Пуаро".
Jah, ma saan aru et kellelgi ei ole aega (lugeda: Telia ei taha selle eest kellelegi maksta) tervet kava sisuliselt üle kontrollida, aga oleks et keegi lihtsalt silmadega üle laseks ja veenduks, et see ei oleks vene või läti keeles...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2022 16:33:02 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
seda, kust see kava ikkagi sisse ostetakse, pole vist mõtet uuesti teemaks tuuagi... hetkel saab näiteks ETV pealt vaadata saadet pealkirjaga "Пуаро".
Jah, ma saan aru et kellelgi ei ole aega (lugeda: Telia ei taha selle eest kellelegi maksta) tervet kava sisuliselt üle kontrollida, aga oleks et keegi lihtsalt silmadega üle laseks ja veenduks, et see ei oleks vene või läti keeles...


Huvitav, vaatan kava ja seal on selges eesti keeles “Hercule Poirot: Üks, kaks, kingapannal, kinni naks (1992)

Tee oma boksile restart, sul midagi katki icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2022 16:35:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Torrent?
4G ühenduse taga vaatasid? Seal vist see pildikvaliteet ongi saast.


Kaabel.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 18.06.2022 16:42:27 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
pppd kirjutas:
hetkel saab näiteks ETV pealt vaadata saadet pealkirjaga "Пуаро".

Huvitav, vaatan kava ja seal on selges eesti keeles “Hercule Poirot: Üks, kaks, kingapannal, kinni naks (1992)

Tee oma boksile restart, sul midagi katki icon_lol.gif

teliatv.ee, telekava (hetkel ka veel avalehel), praegu:
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2022 16:46:10 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
hetkel saab näiteks ETV pealt vaadata saadet pealkirjaga "Пуаро".

Kusjuures mõnikord on ka digiboksis nii olnud, Telia DSL ühenduse taga, momendil tõlge korras.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021



Online
sõnum 18.06.2022 18:00:06 vasta tsitaadiga

Ma sain ka eile miskipärast venekeelse audio vaikimisi. Varem pole nagu juhtunud. Digiboks ja Telia võrk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2022 18:10:25 vasta tsitaadiga

Soome TV kava vaheldub pidevalt: eesti, soome, rootsi, inglise ja vene keelsete tekstide vahel. Ei tea milelst selline assortii?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.06.2022 11:41:21 vasta tsitaadiga

kui juba teliatv.ee lehe kirumiseks läks, siis ehk oskab keegi peast või värskest kogemusest kohe öelda, milliste domeenide küpsiste meeldejätmise pean ma lubama, et see leht mu sisselogimist suudaks mäletada? teliatv.ee on lubatud, sso.telia.ee on ka lubatud, aga ikka unustab ära. Tervet maailma ma oma brauseri küpsisepurgis majutama ei hakka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 22.06.2022 00:25:09 vasta tsitaadiga

Veel üks küsimus. Olen hetkel euroliidus, lähen ostan selle google pulga koos puldiga.Kas ma näen siis sama paketti mis kodus s.t. hbo,go3 jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 07:39:38 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Veel üks küsimus. Olen hetkel euroliidus, lähen ostan selle google pulga koos puldiga.Kas ma näen siis sama paketti mis kodus s.t. hbo,go3 jne.

Jah
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 25.06.2022 13:36:56 vasta tsitaadiga

Selline asi - Telia äpis osadel kanalitel (Stingray Jazz) helitase tunduvalt kõrgem kui teistel, koguaeg pean maha keerama kui sellele kanalile vahetan. Vana digiboxiga seda jama ei olnud. Kas see on mingi ettekujutus või on keegi veel sellist asja märganud?
_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 25.06.2022 21:02:38 vasta tsitaadiga

gollum kirjutas:
Selline asi - Telia äpis osadel kanalitel (Stingray Jazz) helitase tunduvalt kõrgem kui teistel, koguaeg pean maha keerama kui sellele kanalile vahetan. Vana digiboxiga seda jama ei olnud. Kas see on mingi ettekujutus või on keegi veel sellist asja märganud?

Stingray Jazz, Classica ja Mezzo on mul valjemad kui teised muusikakanalid, seda ka Arrisega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 25.06.2022 21:23:39 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:

Stingray Jazz, Classica ja Mezzo on mul valjemad kui teised muusikakanalid, seda ka Arrisega.


Huvitav, ma Arrise puhul seda ei mäleta. Mulle häirivaks muutus ta äppi kasutades.

_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 28.06.2022 14:03:51 vasta tsitaadiga

Huvitav. Kuna ikka kahtlen selle chrome ostmises, siis ajaviiteks sai proovitut minu telia appi telefonis ja siin küll ei andnud ei salvestus,ei go3 ega ka hbo(oli vist) lisasi. Logisin sisse ja pakkus ilusti family paketti aga pooli jupstükke nagu pole.salvestust ka krt pole.või teen ma midagi valesti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 14:07:32 vasta tsitaadiga

Inimesed ärge ajage segamini, Android TV ja mobiiliäpil on vahe sees. Android TV on välimuselt nagu digiboksi UI, mobiiliäpp on optimeeritud ikka nutiseadmel kasutamaks ja on teise UIga.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 14:08:45 vasta tsitaadiga

Kuidas seda Android TV äppi saaks suvalisele Androidile?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 15:07:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

suvalisele Androidile?

defineeri suvaline
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 15:45:31 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuidas seda Android TV äppi saaks suvalisele Androidile?

On androidTV ja android OS, erinevad asjad. Rakendusi luuakse ka erinevatele süsteemidele eraldi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 17:39:53 vasta tsitaadiga

Nõme icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 18:22:02 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Huvitav. Kuna ikka kahtlen selle chrome ostmises, siis ajaviiteks sai proovitut minu telia appi telefonis ja siin küll ei andnud ei salvestus,ei go3 ega ka hbo(oli vist) lisasi. Logisin sisse ja pakkus ilusti family paketti aga pooli jupstükke nagu pole.salvestust ka krt pole.või teen ma midagi valesti?


Mitte “Minu Telia” vaid “Telia TV” app on nutiseadmetel selleks.
Android TV app vastavatele seadmetele on veel eraldi teema.

Minu Telia on sisuliselt iseteeninduse app
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 28.06.2022 21:52:00 vasta tsitaadiga

Olgu.mis vahe on andoidil ja androidil s.t miks ma ei peaks saama telos tv äppi käivitada,seda mida android telekas. Aga see äpp näitas kanaleid küll mille ma installisin.Seal oli müll veel mingi telia äpp täitsa olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 22:04:12 vasta tsitaadiga

Ot, on see tehnikainimeste foorum või koduperenaiste kööginurk? Aga selle murega vist ei ole mõistlik tegelemiseks aega võtta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 28.06.2022 22:51:20 vasta tsitaadiga

Mis mõttes?
Foorumi teemaks on nagu Telia Tv....


viimati muutis ready 28.06.2022 22:55:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 22:54:51 vasta tsitaadiga

Android telefonidele, Android TV tv seadmetele, Google TV tv seadmetele. Äpid on erinevad pisikestel ja suurtel ekraanidel. Kui Google ei aita, siis siin pole mõistlik küsida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 28.06.2022 23:36:08 vasta tsitaadiga

Mõtlesin küll, et ei hakka rohkem postitama aga see vastus ajas kopsu üle maksa. Lihtne vastus(selgitus), et tegu erinevate operatsioonisüsteemidega ja nad ei ole üks ühele ühilduvad(lihtsalt oletan nipsaka vastuse põhjal) ja play poest tavateloga tv äppi ei näe oleks ju täitsa ok olnud. Aga milleks see komm vajalik oli??? On parem endal olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2022 15:39:23 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Mõtlesin küll, et ei hakka rohkem postitama aga see vastus ajas kopsu üle maksa. Lihtne vastus(selgitus), et tegu erinevate operatsioonisüsteemidega ja nad ei ole üks ühele ühilduvad(lihtsalt oletan nipsaka vastuse põhjal) ja play poest tavateloga tv äppi ei näe oleks ju täitsa ok olnud. Aga milleks see komm vajalik oli??? On parem endal olla?


Päriselt vabandan kui vastus oli kohatu aga mulle jäi mulje, et:

Sellepärast, et teemas on minumeelest arusaadavas keeles seda juba korduvalt mainitud.
Sellest, et see ei puuduta üldse TeliaTV äppi vaid Android plarvormi, mis on erinevad.
Ja küsimusele ka juba varem vastati, millele ei olnud arusaadav sinu vastus, et miks...
ready kirjutas:
Olgu.mis vahe on andoidil ja androidil s.t miks ma ei peaks saama telos tv äppi käivitada,seda mida android telekas. Aga see äpp näitas kanaleid küll mille ma installisin.Seal oli müll veel mingi telia äpp täitsa olemas.


Seega vastus oli kohane.


edit:
Kui pole veel märgatud, siis Paramount+ sisu on TeliaTV Go3 Film all ka nüüd olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarkk
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 05.07.2022 21:21:14 vasta tsitaadiga

Kas mingeid uudiseid ka Apple TV äppi arenduse kohta ? Hädasti oleks vaja..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 05.07.2022 21:32:31 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kui pole veel märgatud, siis Paramount+ sisu on TeliaTV Go3 Film all ka nüüd olemas.

Päris Paramount+ või mingi kohitsetud ida-euroopa variant? Go3 teemas kunagi küsisin, aga vastust ei saanud, samas kõrvalt olen kuulnud et paremaid Paramount+ asju (nt ST Strange New Worlds) meil ei paista.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 09:30:38 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
indrpo kirjutas:
Kui pole veel märgatud, siis Paramount+ sisu on TeliaTV Go3 Film all ka nüüd olemas.

Päris Paramount+ või mingi kohitsetud ida-euroopa variant? Go3 teemas kunagi küsisin, aga vastust ei saanud, samas kõrvalt olen kuulnud et paremaid Paramount+ asju (nt ST Strange New Worlds) meil ei paista.

Ma ennustan, et Ida-Euroopa jaoks tehtud mõttetu versioon.

Kodus Go3 ja seal küll midagi vaadata pole, kui just Ashton Kutcheri Punk'd ja Pimp My Ride teemaks pole. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.07.2022 11:01:26 vasta tsitaadiga

miks seda saasta siis Paramount+ nimel all turustatakse? icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2022 11:08:28 vasta tsitaadiga

Go3 ostab Paramount+ sisu. Seda ei tea mis õigustega ja palju seda kraami seal on või olema peab. Telia vahendab Go3 Film nime all seda sisu mida Go3 pakub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.07.2022 11:23:58 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Go3 ostab Paramount+ sisu. Seda ei tea mis õigustega ja palju seda kraami seal on või olema peab. Telia vahendab Go3 Film nime all seda sisu mida Go3 pakub.

Samal ajal meist 80km põhja pool saab Telia täitsa ise päris kraami ostmisega hakkama, selle asemel et mingi nurgataguse vahendaja poolt lahjendatud kraami jagada...
https://www.telia.fi/kau%70%70a/tv-ja-viihde/paramount

EDIT: link "järgi aidatud", kuna HV autocorrect. Thnx, Oompa, ise ei oleks elu sees selle peale tulnud thumbs_up.gif


viimati muutis pppd 06.07.2022 15:34:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1090, 1091, 1092 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.