|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.06.2022 14:32:46
|
|
|
| Kuidas saab heli käima jääda kui kõlaritelt vool ära kaob tagant telekal?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.06.2022 14:43:01
|
|
|
Sony XR65A83JAEP (2021.a. OLED)
Nii TV kui Telia soft viimane mida pakutakse.
Proovisin puldilt teleka sulgemist - ei jää mingit heli mängima kui Telia äpp oli lahti. Katsetasin nii et ress oli järgi kui ka ress off ja heli teleka enda kõlaritest. Mõlemil juhul vaikus.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.06.2022 12:23:43
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Kuidas saab heli käima jääda kui kõlaritelt vool ära kaob tagant telekal? |
Millisel Android TV telekal vool tagant ära kaob puldil sulgemisnuppu vajutades?
Standby olekusse peaks telekas minema, vool kindlasti ära ei kao.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.06.2022 12:33:50
|
|
|
Tõmba neti juhe telekalt tagant ära, kas siis heli katkeb?
Või on äkki mingi hübriid-standby vms seadistatud? Seal sai mumeelest seadistada, et kas telekat saab app-i vms kaudu ka juhtida.
Äkki too jätab neti jms sel juhul aktiivseks?
Vähemalt mu Denoni ressil on nii, et kui soovid et saaks teda suva hetkel app-st juhtida, siis jääb seade veidi rohkem voolu alla kui lihtsalt stand-by's.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
13.06.2022 13:03:42
|
|
|
Peale mingisugust viimast uuendust jääb minu Sonyl ka Telia app helina taustale vahest mängima, panen Youtube käima ja Telia töötab endiselt ning mängivad koos. Eriti tüütu, aitab ainult teleka kinni ja uuesti käima panek aitab. Go3 kenasti küsib, kas sulgeda.
Lisaks mingi hetk tundus, et telia äpp ei suuda kuvasuhet paika panna teleris. Pendeldab 16:9 ja mingi 4:3 vms vahel. Alguses sellist asja ei olnud.
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.06.2022 13:26:09
|
|
|
| mikrom kirjutas: |
Peale mingisugust viimast uuendust jääb minu Sonyl ka Telia app helina taustale vahest mängima, panen Youtube käima ja Telia töötab endiselt ning mängivad koos. Eriti tüütu, aitab ainult teleka kinni ja uuesti käima panek aitab. Go3 kenasti küsib, kas sulgeda.
Lisaks mingi hetk tundus, et telia äpp ei suuda kuvasuhet paika panna teleris. Pendeldab 16:9 ja mingi 4:3 vms vahel. Alguses sellist asja ei olnud. |
Mu 2020 Sony puhul teise äpi käivitamine aitab - kui teine äpp käivitada peale Telia äppi siis Telia äpp jääb vait.
Ei jää õnneks mõlemad korraga häält tegema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.06.2022 08:11:34
|
|
|
Kui võtad võta chromecast 4K, ma kardan, et see 3 läägab veits, pole proovinud.
fhd xiaomi veidi läägas ja ka 4K versoon polnud päris sujuv, kuigi toimis juba enamvähem.
Kui see sind ei häiri siis pole vahet
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007

|
15.06.2022 08:45:01
|
|
|
| Chromecastidest peaks ainult töötama Chromecast with Google TV? Ülejäänud on ju lihtsalt castimise jaoks, mingeid äppe sinna peale ei installi?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
15.06.2022 08:56:36
|
|
|
| ccplazza kirjutas: |
| Chromecastidest peaks ainult töötama Chromecast with Google TV? Ülejäänud on ju lihtsalt castimise jaoks, mingeid äppe sinna peale ei installi? |
Just nii
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
15.06.2022 18:50:24
|
|
|
| Ainult castimiseks tähendab, et pilti saad saata ainult telefonist, tahvlist, arvutist vms. Menuud ja rakenduste paigaldamise võimalust ei ole. Lingitud seade on õige.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
15.06.2022 18:56:14
|
|
|
| Seda telefoni ja muu seadme pildi saatmist saab ju teha ilma lisavidinata aga minu soov siiski saada see digiboksi aseaine ja mis peamine, et ei peaks koguaeg võimlema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dwert123
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2008
|
15.06.2022 20:39:57
|
|
|
| Mul on selline huvitav küsimus, installitud Mi Stick 4K-le TeliaTV äpp. Kui lähen näiteks vanemate juurde külla päevaks-kaheks, kellel on TeliaTV ja Internet, siis nende Wifi-sse ühendades lööb mul nende telepaketi ette; kuidas ma saaksin selle nii, et kasutaks mu enda TeliaTV teenust edasi??
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.06.2022 21:02:32
|
|
|
| dwert123, kohe automaatselt ei saa, lähed seadete menüüsse ja valid minu tv teenused, valid lisa uus teenus ja seod oma isikliku teenusega vastavalt juhistele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dwert123
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2008
|
16.06.2022 10:18:07
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| dwert123, kohe automaatselt ei saa, lähed seadete menüüsse ja valid minu tv teenused, valid lisa uus teenus ja seod oma isikliku teenusega vastavalt juhistele. |
Töötas, tänan.
Lihtsalt veider, et kui muidu kasutatakse enda kodus teises toas telekas enda teenuse otsas, siis asukoha muutudes ei jätka selle teenusega mida enne kasutati, aga eks ma ei tea spetsiifikaid seal taga ka.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
18.06.2022 15:52:00
|
|
|
| Kus kohalt Telia oma filme hangib? Vaatasin Põssat, nagu mingi divx 2000 algusest. Õnneks oli tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
18.06.2022 16:16:46
|
|
|
seda, kust see kava ikkagi sisse ostetakse, pole vist mõtet uuesti teemaks tuuagi... hetkel saab näiteks ETV pealt vaadata saadet pealkirjaga "Пуаро".
Jah, ma saan aru et kellelgi ei ole aega (lugeda: Telia ei taha selle eest kellelegi maksta) tervet kava sisuliselt üle kontrollida, aga oleks et keegi lihtsalt silmadega üle laseks ja veenduks, et see ei oleks vene või läti keeles...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
18.06.2022 16:33:02
|
|
|
| pppd kirjutas: |
seda, kust see kava ikkagi sisse ostetakse, pole vist mõtet uuesti teemaks tuuagi... hetkel saab näiteks ETV pealt vaadata saadet pealkirjaga "Пуаро".
Jah, ma saan aru et kellelgi ei ole aega (lugeda: Telia ei taha selle eest kellelegi maksta) tervet kava sisuliselt üle kontrollida, aga oleks et keegi lihtsalt silmadega üle laseks ja veenduks, et see ei oleks vene või läti keeles... |
Huvitav, vaatan kava ja seal on selges eesti keeles “Hercule Poirot: Üks, kaks, kingapannal, kinni naks (1992)
Tee oma boksile restart, sul midagi katki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
18.06.2022 16:35:09
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Torrent?
4G ühenduse taga vaatasid? Seal vist see pildikvaliteet ongi saast. |
Kaabel.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
18.06.2022 16:42:27
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| hetkel saab näiteks ETV pealt vaadata saadet pealkirjaga "Пуаро". |
Huvitav, vaatan kava ja seal on selges eesti keeles “Hercule Poirot: Üks, kaks, kingapannal, kinni naks (1992)
Tee oma boksile restart, sul midagi katki  |
teliatv.ee, telekava (hetkel ka veel avalehel), praegu:
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
18.06.2022 16:46:10
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| hetkel saab näiteks ETV pealt vaadata saadet pealkirjaga "Пуаро". |
Kusjuures mõnikord on ka digiboksis nii olnud, Telia DSL ühenduse taga, momendil tõlge korras.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jh_
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2021
|
18.06.2022 18:00:06
|
|
|
| Ma sain ka eile miskipärast venekeelse audio vaikimisi. Varem pole nagu juhtunud. Digiboks ja Telia võrk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
18.06.2022 18:10:25
|
|
|
| Soome TV kava vaheldub pidevalt: eesti, soome, rootsi, inglise ja vene keelsete tekstide vahel. Ei tea milelst selline assortii?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
19.06.2022 11:41:21
|
|
|
| kui juba teliatv.ee lehe kirumiseks läks, siis ehk oskab keegi peast või värskest kogemusest kohe öelda, milliste domeenide küpsiste meeldejätmise pean ma lubama, et see leht mu sisselogimist suudaks mäletada? teliatv.ee on lubatud, sso.telia.ee on ka lubatud, aga ikka unustab ära. Tervet maailma ma oma brauseri küpsisepurgis majutama ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
22.06.2022 00:25:09
|
|
|
| Veel üks küsimus. Olen hetkel euroliidus, lähen ostan selle google pulga koos puldiga.Kas ma näen siis sama paketti mis kodus s.t. hbo,go3 jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
22.06.2022 07:39:38
|
|
|
| ready kirjutas: |
| Veel üks küsimus. Olen hetkel euroliidus, lähen ostan selle google pulga koos puldiga.Kas ma näen siis sama paketti mis kodus s.t. hbo,go3 jne. |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gollum
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
25.06.2022 13:36:56
|
|
|
Selline asi - Telia äpis osadel kanalitel (Stingray Jazz) helitase tunduvalt kõrgem kui teistel, koguaeg pean maha keerama kui sellele kanalile vahetan. Vana digiboxiga seda jama ei olnud. Kas see on mingi ettekujutus või on keegi veel sellist asja märganud?
_________________ Maailm on kõik millega on tegu. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
25.06.2022 21:02:38
|
|
|
| gollum kirjutas: |
| Selline asi - Telia äpis osadel kanalitel (Stingray Jazz) helitase tunduvalt kõrgem kui teistel, koguaeg pean maha keerama kui sellele kanalile vahetan. Vana digiboxiga seda jama ei olnud. Kas see on mingi ettekujutus või on keegi veel sellist asja märganud? |
Stingray Jazz, Classica ja Mezzo on mul valjemad kui teised muusikakanalid, seda ka Arrisega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gollum
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
25.06.2022 21:23:39
|
|
|
| harakas kirjutas: |
Stingray Jazz, Classica ja Mezzo on mul valjemad kui teised muusikakanalid, seda ka Arrisega. |
Huvitav, ma Arrise puhul seda ei mäleta. Mulle häirivaks muutus ta äppi kasutades.
_________________ Maailm on kõik millega on tegu. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
28.06.2022 14:03:51
|
|
|
| Huvitav. Kuna ikka kahtlen selle chrome ostmises, siis ajaviiteks sai proovitut minu telia appi telefonis ja siin küll ei andnud ei salvestus,ei go3 ega ka hbo(oli vist) lisasi. Logisin sisse ja pakkus ilusti family paketti aga pooli jupstükke nagu pole.salvestust ka krt pole.või teen ma midagi valesti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
28.06.2022 14:07:32
|
|
|
| Inimesed ärge ajage segamini, Android TV ja mobiiliäpil on vahe sees. Android TV on välimuselt nagu digiboksi UI, mobiiliäpp on optimeeritud ikka nutiseadmel kasutamaks ja on teise UIga.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.06.2022 15:07:31
|
|
|
| tsitaat: |
suvalisele Androidile?
|
defineeri suvaline
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.06.2022 15:45:31
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Kuidas seda Android TV äppi saaks suvalisele Androidile? |
On androidTV ja android OS, erinevad asjad. Rakendusi luuakse ka erinevatele süsteemidele eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
28.06.2022 18:22:02
|
|
|
| ready kirjutas: |
| Huvitav. Kuna ikka kahtlen selle chrome ostmises, siis ajaviiteks sai proovitut minu telia appi telefonis ja siin küll ei andnud ei salvestus,ei go3 ega ka hbo(oli vist) lisasi. Logisin sisse ja pakkus ilusti family paketti aga pooli jupstükke nagu pole.salvestust ka krt pole.või teen ma midagi valesti? |
Mitte “Minu Telia” vaid “Telia TV” app on nutiseadmetel selleks.
Android TV app vastavatele seadmetele on veel eraldi teema.
Minu Telia on sisuliselt iseteeninduse app
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
28.06.2022 21:52:00
|
|
|
| Olgu.mis vahe on andoidil ja androidil s.t miks ma ei peaks saama telos tv äppi käivitada,seda mida android telekas. Aga see äpp näitas kanaleid küll mille ma installisin.Seal oli müll veel mingi telia äpp täitsa olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.06.2022 22:04:12
|
|
|
| Ot, on see tehnikainimeste foorum või koduperenaiste kööginurk? Aga selle murega vist ei ole mõistlik tegelemiseks aega võtta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
28.06.2022 22:51:20
|
|
|
Mis mõttes?
Foorumi teemaks on nagu Telia Tv....
viimati muutis ready 28.06.2022 22:55:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.06.2022 22:54:51
|
|
|
| Android telefonidele, Android TV tv seadmetele, Google TV tv seadmetele. Äpid on erinevad pisikestel ja suurtel ekraanidel. Kui Google ei aita, siis siin pole mõistlik küsida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
28.06.2022 23:36:08
|
|
|
| Mõtlesin küll, et ei hakka rohkem postitama aga see vastus ajas kopsu üle maksa. Lihtne vastus(selgitus), et tegu erinevate operatsioonisüsteemidega ja nad ei ole üks ühele ühilduvad(lihtsalt oletan nipsaka vastuse põhjal) ja play poest tavateloga tv äppi ei näe oleks ju täitsa ok olnud. Aga milleks see komm vajalik oli??? On parem endal olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.07.2022 15:39:23
|
|
|
| ready kirjutas: |
| Mõtlesin küll, et ei hakka rohkem postitama aga see vastus ajas kopsu üle maksa. Lihtne vastus(selgitus), et tegu erinevate operatsioonisüsteemidega ja nad ei ole üks ühele ühilduvad(lihtsalt oletan nipsaka vastuse põhjal) ja play poest tavateloga tv äppi ei näe oleks ju täitsa ok olnud. Aga milleks see komm vajalik oli??? On parem endal olla? |
Päriselt vabandan kui vastus oli kohatu aga mulle jäi mulje, et:
Sellepärast, et teemas on minumeelest arusaadavas keeles seda juba korduvalt mainitud.
Sellest, et see ei puuduta üldse TeliaTV äppi vaid Android plarvormi, mis on erinevad.
Ja küsimusele ka juba varem vastati, millele ei olnud arusaadav sinu vastus, et miks...
| ready kirjutas: |
| Olgu.mis vahe on andoidil ja androidil s.t miks ma ei peaks saama telos tv äppi käivitada,seda mida android telekas. Aga see äpp näitas kanaleid küll mille ma installisin.Seal oli müll veel mingi telia äpp täitsa olemas. |
Seega vastus oli kohane.
edit:
Kui pole veel märgatud, siis Paramount+ sisu on TeliaTV Go3 Film all ka nüüd olemas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allarkk
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
05.07.2022 21:21:14
|
|
|
| Kas mingeid uudiseid ka Apple TV äppi arenduse kohta ? Hädasti oleks vaja..
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
05.07.2022 21:32:31
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Kui pole veel märgatud, siis Paramount+ sisu on TeliaTV Go3 Film all ka nüüd olemas. |
Päris Paramount+ või mingi kohitsetud ida-euroopa variant? Go3 teemas kunagi küsisin, aga vastust ei saanud, samas kõrvalt olen kuulnud et paremaid Paramount+ asju (nt ST Strange New Worlds) meil ei paista.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
06.07.2022 09:30:38
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Kui pole veel märgatud, siis Paramount+ sisu on TeliaTV Go3 Film all ka nüüd olemas. |
Päris Paramount+ või mingi kohitsetud ida-euroopa variant? Go3 teemas kunagi küsisin, aga vastust ei saanud, samas kõrvalt olen kuulnud et paremaid Paramount+ asju (nt ST Strange New Worlds) meil ei paista. |
Ma ennustan, et Ida-Euroopa jaoks tehtud mõttetu versioon.
Kodus Go3 ja seal küll midagi vaadata pole, kui just Ashton Kutcheri Punk'd ja Pimp My Ride teemaks pole.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
06.07.2022 11:01:26
|
|
|
miks seda saasta siis Paramount+ nimel all turustatakse?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.07.2022 11:08:28
|
|
|
| Go3 ostab Paramount+ sisu. Seda ei tea mis õigustega ja palju seda kraami seal on või olema peab. Telia vahendab Go3 Film nime all seda sisu mida Go3 pakub.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
06.07.2022 11:23:58
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Go3 ostab Paramount+ sisu. Seda ei tea mis õigustega ja palju seda kraami seal on või olema peab. Telia vahendab Go3 Film nime all seda sisu mida Go3 pakub. |
Samal ajal meist 80km põhja pool saab Telia täitsa ise päris kraami ostmisega hakkama, selle asemel et mingi nurgataguse vahendaja poolt lahjendatud kraami jagada...
https://www.telia.fi/kau%70%70a/tv-ja-viihde/paramount
EDIT: link "järgi aidatud", kuna HV autocorrect. Thnx, Oompa, ise ei oleks elu sees selle peale tulnud
viimati muutis pppd 06.07.2022 15:34:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|