Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 13:06:25 vasta tsitaadiga

Ma ei nimetanud seda tüssamiseks, aga loomulik on, et siin tulevad võitjad ja kaotajad, kes oma äri kinni panevad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 13:07:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
yerba kirjutas:
jaanjaapan, et kui aastane intress on kehvemapoolne siis lukustan kryptokopikad teatud ajaks ja saan selle eest intressi.

Mul on ka suurem osa binances olevaid kopikaid intressi teenimas.
Teenib kohati päevas rohkem kui börsihinnaga elektriga eetrit kaevandades.

See intresside ja passiivse tulu värk on kah nagu veidi kipakas viimase aja uudiseid vaadates. Kindel, et see Binance samuti pille kokku pakkima ei hakka?


Suurem osa on ledgeri peal.
Binances on rohkem tiksumisvara, mis passiivselt midagi toodab väikestviisi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 15:42:11 vasta tsitaadiga

Lukustamise hind ongi see, et kui täna õhtul tekib sisetunne, et homne uudis võiks olla binance.com kohal "404 page not found" ja jooksus või happevanni võttev CZ, siis paraku ennetavalt ledgerisse kanda ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 16:03:30 vasta tsitaadiga

Ok, kui pappi tekib, siis Ledger on kuulikindel valik jah icon_question.gif thumbs_up.gif
Hardware wallet googeldasin - jälle targem icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 16:09:26 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Lukustamise hind ongi see, et kui täna õhtul tekib sisetunne, et homne uudis võiks olla binance.com kohal "404 page not found" ja jooksus või happevanni võttev CZ, siis paraku ennetavalt ledgerisse kanda ei saa.


Siis samas ei jää suurem osa rahast binancesse vaid on ledgeri peal. Ennetavalt ehk nüüd ja praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 25.06.2022 17:39:56 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
Muidu nirudel aegadel soovitas kulda osta Tavidi boss Alar Tamming (ise ta seda müüb muidugi icon_smile.gif


Põnev loogika hammustamine, et mees soovitab osta väärtust, kuid ise on samas nõus sellest väärtusest loobuma:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 19:07:56 vasta tsitaadiga

Saab ise vb suuremaid koguseid liigutada, win-win

caarel kirjutas:
jaanjaapan kirjutas:
Muidu nirudel aegadel soovitas kulda osta Tavidi boss Alar Tamming (ise ta seda müüb muidugi icon_smile.gif


Põnev loogika hammustamine, et mees soovitab osta väärtust, kuid ise on samas nõus sellest väärtusest loobuma:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 19:10:29 vasta tsitaadiga

Lühiajaline kauplemine on alati pikaajalisest tulusam olnud. Samas rohkem tööd ka (sh trendidega kursis olemine).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 10:26:40 vasta tsitaadiga

caarel, Tavid on edasimüüja, mitte investor. Edasimüüja kasum on pea võrdelises seoses käibega.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 13:49:07 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
rex kirjutas:
Lukustamise hind ongi see, et kui täna õhtul tekib sisetunne, et homne uudis võiks olla binance.com kohal "404 page not found" ja jooksus või happevanni võttev CZ, siis paraku ennetavalt ledgerisse kanda ei saa.


Siis samas ei jää suurem osa rahast binancesse vaid on ledgeri peal. Ennetavalt ehk nüüd ja praegu.

Kui Binance peaks 404 tegema, siis poleks kuskil pulga peal olevad mündid ka enam midagi väärt.
Üldse, "raha" on ta alles siis, kui tokenid exchangel maha müüd ja eurod pangakontole saadetud saad icon_cool.gif

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 14:16:05 vasta tsitaadiga

Delfis on hea karuturu pilt:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120024154/margus-mikomagi-hea-riik-uhe-kaega-votab-teisega-annab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 18:15:19 vasta tsitaadiga

Mis asi see YFII DFI.Money on? - Päeva jooksul korraks viskas hinna ca 2x üles... Vot see ongi lühiajaline kauplemine thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 28.06.2022 17:37:45 vasta tsitaadiga

Coinbase kohta küsimus, kuidas sinna eurosid kanda saab, kunagi üritasin LHV arvet sinna siduda, et seda euroopa SEPA makset saaks teha, aga annab tuima "An error occurred. There was an error with your request. Please try again." ja "Retry" pressides kõik kordub..
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2022 15:46:05 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Coinbase kohta küsimus, kuidas sinna eurosid kanda saab, kunagi üritasin LHV arvet sinna siduda, et seda euroopa SEPA makset saaks teha, aga annab tuima "An error occurred. There was an error with your request. Please try again." ja "Retry" pressides kõik kordub..


Umbes nii:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 12:11:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 13:10:40 vasta tsitaadiga

DVDRW, tuleks vaid nii...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 14:04:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nii võib ka minna. Kunagi ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 14:22:57 vasta tsitaadiga

anubis, ma ei hakka siin mingeid numbreid välja ütlema aga tegemist on äärmiselt suure target piirkonnaga. Eelmine väljaöeldu ~ 21k oli pigem väike vahepala.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 14:36:26 vasta tsitaadiga

3090 maksab varsti 100€?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 14:37:52 vasta tsitaadiga

Pigem mitte.

Kuid arvestades eelmist suurt "kolksu" siis ei tohiks ta olla kallim kui sama kiire 4xxx seeria 70 või 70Ti uuena -20%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 14:40:16 vasta tsitaadiga

terminator, RTX 3080 Ti tulek ilmselt mõjutas 3090 hinda kõige rohkem kuna tegemist on sama kaardiga sisuliselt.

viimati muutis virx 30.06.2022 14:40:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 30.06.2022 14:40:41 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Pigem mitte.

Kuid arvestades eelmist suurt "kolksu" siis ei tohiks ta olla kallim kui sama kiire 4xxx seeria 70 või 70Ti uuena -20%.


Mis see eelmine suurem kolks oli? Lihtsalt huvi teema vastu.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 14:51:42 vasta tsitaadiga

Vega56 ja 1070 liikusid seal €175 kandis, RX470 €65-70, kui ma õigesti mäletan. Sai hunnik mängumasinaid siiani rahulolevatele kasutajatele ehitatud väga soodsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 15:42:37 vasta tsitaadiga

Kust saab kõige täpsemat infot, millal 40xx seeria tuleb?
Google arvab, et septembris kõigepealt 4090, siis 4080 ja okt.-nov. 4070 ja 4060 (mis oleks taskukohane) tulevat alles jõuludeks või isegi 2023 jan. icon_rolleyes.gif
Isegi seda pole teada kas 4 või 5 nano transistori suurusega - see mõjutab voolu tarvet enim vist...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 16:09:27 vasta tsitaadiga

4000 seeria tuleb ikka siis, kui nVidia ütleb, et nüüd tuleb. Eks ikka alguses tuleb samamoodi 80 ja 90 mudelid välja, alles siis kui neil piisavalt “halbu” kive on
hakkab madalamat seeriat tulema. Selleks ajaks on eetri kaevamine ilmselt läbi. Või lõppemas.


viimati muutis djmulder 30.06.2022 20:20:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 16:15:15 vasta tsitaadiga

Just, tuleb siis kui nvidia ütleb. Meanwhile võid YT vaadata spekulatsiooni videosid nagu see: https://www.youtube.com/watch?v=UzZ-GhToUwY
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 10:11:52 vasta tsitaadiga

Mis 4090 hinnaks vöiks tulla?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 10:25:49 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Mis 4090 hinnaks vöiks tulla?


Vast sarnane nagu 3090 hind oli, kui välja tuli. Ainult, et äkki ostetakse poed tühjaks kohe kui ilmub...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 10:51:28 vasta tsitaadiga

On väidetud, et MSRP saab olema >= praeguse põlvkonnaga.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 12:38:16 vasta tsitaadiga

Ma millegipärast ei usu, et kallimad tulevad. Arvestades turusituatsiooni. Inflatsioon, rahva ostujõud vähenenud korralikult ka USA's.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 01.07.2022 16:50:56 vasta tsitaadiga

ipp kirjutas:
Prillpapa kirjutas:
Coinbase kohta küsimus, kuidas sinna eurosid kanda saab, kunagi üritasin LHV arvet sinna siduda, et seda euroopa SEPA makset saaks teha, aga annab tuima "An error occurred. There was an error with your request. Please try again." ja "Retry" pressides kõik kordub..


Umbes nii:

Probleem tundub olevat, et ei saa enda kontot ära verifitseerida, pean tegema LHV- arvelt Coinbase Ireland Ltd kontole suvalise sümboolse ülekande, ülekande teeb nagu ära aga kohe kandub raha tagasi "Return of payment xxxxx. Not Specified Reason Agent Generated".
Üritanud makset tehes mistahes asju muuta, mida lubab muuta - ikka sama jama.
Coinbase annab ette ka miski "Reference Number", mis võiks tõlke järgi olla viitenumber aga LHV ülekanne seda ei luba, väidab et vales formaadis või saaja pank ei aksepteeri seda numbrit.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.07.2022 16:54:01 vasta tsitaadiga

Selgitusse käib see nr. Ja proovi läbi pro, see tavaline paras ikaldus imo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 01.07.2022 17:14:00 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Selgitusse käib see nr. Ja proovi läbi pro, see tavaline paras ikaldus imo

Tänud! Sain tehtud.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 20:37:48 vasta tsitaadiga

Keegi ei oleks arvestanud, kui põhi oleks ära olnud. BTC üritab meid koguaeg tillitada ja enamus on juba 11-14K peale orderid valmis pannud. Ajalugu on aga näidanud, et need ei täitu kunagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 21:24:36 vasta tsitaadiga

Põhi on selgunud siis kui on järgmine ATH. Mis selle infoga siis teha, ei tea.
Minu plaan: Kõik palgad bitcoini kuni ei ole tõusnud üle 100%
Välja võtta 60k 80k ja 100k juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 21:43:02 vasta tsitaadiga

Kindel plaan icon_lol.gif

Stoplossi ei pane?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 00:16:13 vasta tsitaadiga

Sel ajal kui tavakodanikud saavad aktsia/krüptoturul Ameerika mägesid ostavad rikkad reaalset kinnisvara kokku. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 13:00:17 vasta tsitaadiga

elukaz, stoploss on nõrkadele. Ja ära investeeri raha, millest sa ei ole valmis ilma jääma.


Kinnisvarasse investeerimine hetke maailmaolukorra puhul ja hetke hindade juures pole teab mis kindel valik sama nagu eurosid kontol hoida...

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 13:16:06 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kindel plaan icon_lol.gif
Stoplossi ei pane?

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 13:20:55 vasta tsitaadiga

Noh ses mõttes et kui mulla maitse juba suhu tuleb aga btc ikka ei taha üle 1k minna. Samas jõuad kõrgele edetabelis, kellel on surres kõige rohkem btc thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 14:07:00 vasta tsitaadiga

Mingi 0,1% tõenäosus, et nii juhtub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 17:06:30 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mingi 0,1% tõenäosus, et nii juhtub.


Siiski vöimalus.

Nagu aru saan siis 2 varianti:

1) läheb sisult 0
2) hakkab mingi aja pärast normaalselt töusma

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 23:36:49 vasta tsitaadiga

No kui 99.9% praeguselt tasemelt 3x tõuseb siis võib igast aktsiad jms kukele saata. Või noh inflatsiooni ja värki.. aga siis pole ka pointi 60k peal müüma hakata.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 23:42:12 vasta tsitaadiga

Seniks, kuni BTC-d ja muid münte reaalselt kaupade eest tasumiseks aksepteerima ei hakata, on see tõusu jutt puhas mull ja sisuliselt püramiidiskeem. Võidab see, kes õigel ajal mündid päris valuutaks ümber teisendab.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2022 09:31:01 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

jaanjaapan kirjutas:
DVDRW, tuleks vaid nii...

Praegu veel ontrack:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei ole finantsnõu blah blah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2022 09:44:15 vasta tsitaadiga

Ohsa, parim prognoos siin teemas, virx õpi joonistama thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2022 21:09:49 vasta tsitaadiga

elukaz, ma ei postita enam ühtegi ennustust, vaid ainult teen kaasa üldise jutuga, et ala põhi võis ära olla.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2022 21:10:50 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
elukaz, ma ei postita enam ühtegi ennustust, vaid ainult teen kaasa üldise jutuga, et ala põhi võis ära olla.
Spoiler Spoiler Spoiler


Põhi pidi tulema ju 12k ja 5-7k peal? Kuidas ta nüüd sai siis ära olla juba...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2022 21:11:03 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
elukaz, ma ei postita enam ühtegi ennustust, vaid ainult teen kaasa üldise jutuga, et ala põhi võis ära olla.
Spoiler Spoiler Spoiler


Jälle numbridetta umbmäärane graaf?

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2022 21:36:50 vasta tsitaadiga

Ütlesin vaid, et hetkel on märkimisväärne target...kus on oodata (ootamine ei võrdu "garanteeritud tulekuga") suuremat põrget ja seda, et BTC on täitnud langemise puhul oma miinimum eesmärgi, kust madalamale enam minema ei pea aga võib.

Dreamlover,
Mul võtab pool tundi, et muu kama sealt ära kustutada aga hea küll.
Kogu 18,6K põrke mõõteprotsess (millimeetri täpsusega). Kuna arvutid juhivad charti siis seda on võimalik teha.
https://www.upload.ee/image/14297947/5min1.jpg
https://www.upload.ee/image/14297948/5min2.jpg
https://www.upload.ee/image/14297950/5min3.jpg

Eemalt vaadatuna koos numbritega:
https://www.upload.ee/image/14297953/B1.jpg

Pildist küll väljas aga nagu me teame, sealt tuli ilus põrge nii nagu DVDRW ennustas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.