|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.06.2022 13:07:45
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
jaanjaapan, et kui aastane intress on kehvemapoolne siis lukustan kryptokopikad teatud ajaks ja saan selle eest intressi.
Mul on ka suurem osa binances olevaid kopikaid intressi teenimas.
Teenib kohati päevas rohkem kui börsihinnaga elektriga eetrit kaevandades. |
See intresside ja passiivse tulu värk on kah nagu veidi kipakas viimase aja uudiseid vaadates. Kindel, et see Binance samuti pille kokku pakkima ei hakka? |
Suurem osa on ledgeri peal.
Binances on rohkem tiksumisvara, mis passiivselt midagi toodab väikestviisi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.06.2022 15:42:11
|
|
|
| Lukustamise hind ongi see, et kui täna õhtul tekib sisetunne, et homne uudis võiks olla binance.com kohal "404 page not found" ja jooksus või happevanni võttev CZ, siis paraku ennetavalt ledgerisse kanda ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
25.06.2022 16:03:30
|
|
|
Ok, kui pappi tekib, siis Ledger on kuulikindel valik jah
Hardware wallet googeldasin - jälle targem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.06.2022 16:09:26
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Lukustamise hind ongi see, et kui täna õhtul tekib sisetunne, et homne uudis võiks olla binance.com kohal "404 page not found" ja jooksus või happevanni võttev CZ, siis paraku ennetavalt ledgerisse kanda ei saa. |
Siis samas ei jää suurem osa rahast binancesse vaid on ledgeri peal. Ennetavalt ehk nüüd ja praegu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
25.06.2022 17:39:56
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Muidu nirudel aegadel soovitas kulda osta Tavidi boss Alar Tamming (ise ta seda müüb muidugi  |
Põnev loogika hammustamine, et mees soovitab osta väärtust, kuid ise on samas nõus sellest väärtusest loobuma:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
25.06.2022 19:07:56
|
|
|
Saab ise vb suuremaid koguseid liigutada, win-win
| caarel kirjutas: |
| jaanjaapan kirjutas: |
Muidu nirudel aegadel soovitas kulda osta Tavidi boss Alar Tamming (ise ta seda müüb muidugi  |
Põnev loogika hammustamine, et mees soovitab osta väärtust, kuid ise on samas nõus sellest väärtusest loobuma:D |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.06.2022 19:10:29
|
|
|
| Lühiajaline kauplemine on alati pikaajalisest tulusam olnud. Samas rohkem tööd ka (sh trendidega kursis olemine).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
26.06.2022 13:49:07
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Lukustamise hind ongi see, et kui täna õhtul tekib sisetunne, et homne uudis võiks olla binance.com kohal "404 page not found" ja jooksus või happevanni võttev CZ, siis paraku ennetavalt ledgerisse kanda ei saa. |
Siis samas ei jää suurem osa rahast binancesse vaid on ledgeri peal. Ennetavalt ehk nüüd ja praegu. |
Kui Binance peaks 404 tegema, siis poleks kuskil pulga peal olevad mündid ka enam midagi väärt.
Üldse, "raha" on ta alles siis, kui tokenid exchangel maha müüd ja eurod pangakontole saadetud saad
_________________ https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
26.06.2022 18:15:19
|
|
|
Mis asi see YFII DFI.Money on? - Päeva jooksul korraks viskas hinna ca 2x üles... Vot see ongi lühiajaline kauplemine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
28.06.2022 17:37:45
|
|
|
Coinbase kohta küsimus, kuidas sinna eurosid kanda saab, kunagi üritasin LHV arvet sinna siduda, et seda euroopa SEPA makset saaks teha, aga annab tuima "An error occurred. There was an error with your request. Please try again." ja "Retry" pressides kõik kordub..
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
29.06.2022 15:46:05
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
| Coinbase kohta küsimus, kuidas sinna eurosid kanda saab, kunagi üritasin LHV arvet sinna siduda, et seda euroopa SEPA makset saaks teha, aga annab tuima "An error occurred. There was an error with your request. Please try again." ja "Retry" pressides kõik kordub.. |
Umbes nii:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
30.06.2022 12:11:21
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
30.06.2022 13:10:40
|
|
|
| DVDRW, tuleks vaid nii...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
30.06.2022 14:04:08
|
|
|
Spoiler 
Nii võib ka minna. Kunagi ei tea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
30.06.2022 14:22:57
|
|
|
anubis, ma ei hakka siin mingeid numbreid välja ütlema aga tegemist on äärmiselt suure target piirkonnaga. Eelmine väljaöeldu ~ 21k oli pigem väike vahepala.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
30.06.2022 14:37:52
|
|
|
Pigem mitte.
Kuid arvestades eelmist suurt "kolksu" siis ei tohiks ta olla kallim kui sama kiire 4xxx seeria 70 või 70Ti uuena -20%.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
30.06.2022 14:40:16
|
|
|
terminator, RTX 3080 Ti tulek ilmselt mõjutas 3090 hinda kõige rohkem kuna tegemist on sama kaardiga sisuliselt.
viimati muutis virx 30.06.2022 14:40:46, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
30.06.2022 14:40:41
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Pigem mitte.
Kuid arvestades eelmist suurt "kolksu" siis ei tohiks ta olla kallim kui sama kiire 4xxx seeria 70 või 70Ti uuena -20%. |
Mis see eelmine suurem kolks oli? Lihtsalt huvi teema vastu.
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
30.06.2022 14:51:42
|
|
|
| Vega56 ja 1070 liikusid seal €175 kandis, RX470 €65-70, kui ma õigesti mäletan. Sai hunnik mängumasinaid siiani rahulolevatele kasutajatele ehitatud väga soodsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
30.06.2022 15:42:37
|
|
|
Kust saab kõige täpsemat infot, millal 40xx seeria tuleb?
Google arvab, et septembris kõigepealt 4090, siis 4080 ja okt.-nov. 4070 ja 4060 (mis oleks taskukohane) tulevat alles jõuludeks või isegi 2023 jan.
Isegi seda pole teada kas 4 või 5 nano transistori suurusega - see mõjutab voolu tarvet enim vist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djmulder
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
30.06.2022 16:09:27
|
|
|
4000 seeria tuleb ikka siis, kui nVidia ütleb, et nüüd tuleb. Eks ikka alguses tuleb samamoodi 80 ja 90 mudelid välja, alles siis kui neil piisavalt “halbu” kive on
hakkab madalamat seeriat tulema. Selleks ajaks on eetri kaevamine ilmselt läbi. Või lõppemas.
viimati muutis djmulder 30.06.2022 20:20:43, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
01.07.2022 10:25:49
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| Mis 4090 hinnaks vöiks tulla? |
Vast sarnane nagu 3090 hind oli, kui välja tuli. Ainult, et äkki ostetakse poed tühjaks kohe kui ilmub...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
01.07.2022 16:50:56
|
|
|
| ipp kirjutas: |
| Prillpapa kirjutas: |
| Coinbase kohta küsimus, kuidas sinna eurosid kanda saab, kunagi üritasin LHV arvet sinna siduda, et seda euroopa SEPA makset saaks teha, aga annab tuima "An error occurred. There was an error with your request. Please try again." ja "Retry" pressides kõik kordub.. |
Umbes nii: |
Probleem tundub olevat, et ei saa enda kontot ära verifitseerida, pean tegema LHV- arvelt Coinbase Ireland Ltd kontole suvalise sümboolse ülekande, ülekande teeb nagu ära aga kohe kandub raha tagasi "Return of payment xxxxx. Not Specified Reason Agent Generated".
Üritanud makset tehes mistahes asju muuta, mida lubab muuta - ikka sama jama.
Coinbase annab ette ka miski "Reference Number", mis võiks tõlke järgi olla viitenumber aga LHV ülekanne seda ei luba, väidab et vales formaadis või saaja pank ei aksepteeri seda numbrit.
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.07.2022 16:54:01
|
|
|
| Selgitusse käib see nr. Ja proovi läbi pro, see tavaline paras ikaldus imo
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
01.07.2022 17:14:00
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Selgitusse käib see nr. Ja proovi läbi pro, see tavaline paras ikaldus imo |
Tänud! Sain tehtud.
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
01.07.2022 20:37:48
|
|
|
| Keegi ei oleks arvestanud, kui põhi oleks ära olnud. BTC üritab meid koguaeg tillitada ja enamus on juba 11-14K peale orderid valmis pannud. Ajalugu on aga näidanud, et need ei täitu kunagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.07.2022 21:24:36
|
|
|
Põhi on selgunud siis kui on järgmine ATH. Mis selle infoga siis teha, ei tea.
Minu plaan: Kõik palgad bitcoini kuni ei ole tõusnud üle 100%
Välja võtta 60k 80k ja 100k juures.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.07.2022 21:43:02
|
|
|
Kindel plaan
Stoplossi ei pane?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
psauce
HV veteran
liitunud: 30.03.2011
|
02.07.2022 00:16:13
|
|
|
Sel ajal kui tavakodanikud saavad aktsia/krüptoturul Ameerika mägesid ostavad rikkad reaalset kinnisvara kokku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
02.07.2022 13:00:17
|
|
|
elukaz, stoploss on nõrkadele. Ja ära investeeri raha, millest sa ei ole valmis ilma jääma.
Kinnisvarasse investeerimine hetke maailmaolukorra puhul ja hetke hindade juures pole teab mis kindel valik sama nagu eurosid kontol hoida...
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.07.2022 13:16:06
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Kindel plaan
Stoplossi ei pane? |
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.07.2022 13:20:55
|
|
|
Noh ses mõttes et kui mulla maitse juba suhu tuleb aga btc ikka ei taha üle 1k minna. Samas jõuad kõrgele edetabelis, kellel on surres kõige rohkem btc
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.07.2022 14:07:00
|
|
|
| Mingi 0,1% tõenäosus, et nii juhtub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.07.2022 23:36:49
|
|
|
No kui 99.9% praeguselt tasemelt 3x tõuseb siis võib igast aktsiad jms kukele saata. Või noh inflatsiooni ja värki.. aga siis pole ka pointi 60k peal müüma hakata.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
02.07.2022 23:42:12
|
|
|
Seniks, kuni BTC-d ja muid münte reaalselt kaupade eest tasumiseks aksepteerima ei hakata, on see tõusu jutt puhas mull ja sisuliselt püramiidiskeem. Võidab see, kes õigel ajal mündid päris valuutaks ümber teisendab.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.07.2022 09:31:01
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Spoiler 
|
| jaanjaapan kirjutas: |
| DVDRW, tuleks vaid nii... |
Praegu veel ontrack:
Spoiler 
Ei ole finantsnõu blah blah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.07.2022 09:44:15
|
|
|
Ohsa, parim prognoos siin teemas, virx õpi joonistama
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
05.07.2022 21:09:49
|
|
|
elukaz, ma ei postita enam ühtegi ennustust, vaid ainult teen kaasa üldise jutuga, et ala põhi võis ära olla.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
05.07.2022 21:10:50
|
|
|
| virx kirjutas: |
elukaz, ma ei postita enam ühtegi ennustust, vaid ainult teen kaasa üldise jutuga, et ala põhi võis ära olla.
Spoiler 
|
Põhi pidi tulema ju 12k ja 5-7k peal? Kuidas ta nüüd sai siis ära olla juba...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
05.07.2022 21:11:03
|
|
|
| virx kirjutas: |
elukaz, ma ei postita enam ühtegi ennustust, vaid ainult teen kaasa üldise jutuga, et ala põhi võis ära olla.
Spoiler 
|
Jälle numbridetta umbmäärane graaf?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|