|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
20.06.2022 18:34:05
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Miks passi saamine nii kaua aega võtab?
|
Rootsis sama mure, passitootjal masin katki ja siis toorikujama ka.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
20.06.2022 22:19:07
|
|
|
| ot: |
| mida sinna Türkki otsida, kas Euroopas kõik läbi käidud? |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.06.2022 10:30:11
|
|
|
peaks?
Aga noh, tädi on nali elust enesest tõesti.....
Passid kodus
Passid aegunud
Jätame lapsed maha ja lähme türki....
no comments
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.06.2022 11:14:49
|
|
|
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
22.06.2022 11:28:07
|
|
|
osadel EU riikidel on lepingud mõne mitte EU riigiga ja saavadki id-kaardiga reisida sinna. meie peaks näiteks Montenegrosse saama.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.06.2022 12:05:21
|
|
|
| Renka kirjutas: |
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele  |
kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
22.06.2022 12:06:31
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele  |
kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju  |
tegelikult vist jah ... samas plaan oli lennujaamast välja minna tagasi tulles (lõpuks küll ei läinud)
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.06.2022 16:36:47
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele  |
kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju  |
Kindel?
Oli sarnane situatsioon. Minek USAsse, ümber istumine Kanada lennujaamas. Nõuti Kanada reisiluba (eTA), isegi siis kui lennujaamast välja ei läinud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.06.2022 16:55:11
|
|
|
ei ole kindel, spekuleerin.
Küll aga aolen omal ajal ilma viisata ümber istunud mingil maal ja kuna aega oli üle, siis proovisime ka maale minna. Saime
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.06.2022 23:20:46
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele  |
kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju  |
Kindel?
Oli sarnane situatsioon. Minek USAsse, ümber istumine Kanada lennujaamas. Nõuti Kanada reisiluba (eTA), isegi siis kui lennujaamast välja ei läinud. |
See peaks sõltuma konkreetsest lennujaamast ja selle ehitusest. Kui on vaja ümberistumiseks turvatsoonist väljuda, tähendab see vist riiki sisenemist. Kui pääseb ümberistumiseks teisele lennukile turvatsoonist väljumata, siis pole sa riiki sisenenud. Kui ei pääse, pead tsoonist väljumiseks dokumente omama ja teisele lennukile pääsemiseks uuesti turvakontrolli läbima, et teise turvatsooni ja teisele lennukile edasi liikuda.
Näiteks Arlandast Ateenas ümberistumisega Küprosele pääsemiseks ei antud Ateenas võimalust turvatsooni teist lennukit ootama jääda. Seal üldse see turvatsoon hullem kui Haapsalu raudteejaam nõukaajal. Raudteejaamas oli vähemalt puhvet, sealt sai süüa. Ateenas on turvatsoonis vaid vetsud ja snäkiautomaadid. Ja kitsikus ja vähe istekohti. Ja hoiatust mitte kusagil, et sööge väljaspool tsooni kõht täis ja ostke vett, et kui sinna juba satud, siis oled nagu ülerahvastatud põgenikelaagris.
See muidugi oli kümmekond aastat tagasi. Praegust olukorda ei tea.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.06.2022 00:37:14
|
|
|
liiv, kontiinumi transfunktsioneerija bljät...
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
26.06.2022 00:58:19
|
|
|
napoleon, kuramus, ei arvanud ära
elukaz, no ei suutnud lahti kodeerida, mulle palun sama kogus sama asja
Spoiler 
| SKG kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele  |
kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju  |
Kindel?
Oli sarnane situatsioon. Minek USAsse, ümber istumine Kanada lennujaamas. Nõuti Kanada reisiluba (eTA), isegi siis kui lennujaamast välja ei läinud. |
Täiesti kindel, turvatsoonid lennujaamades ongi tehtud selleks, et sa ei pea taotlema viisat riigis kus on ümberistumine. Need tsoonid on nii öelda "ei kellegimaa".
Vaata Spielbergi filmi Tom Hanksiga peaosas ja sul saab kõik selgeks: https://www.imdb.com/title/tt0362227/?ref_=nm_flmg_act_48
Ju te tahtsite minna välja turvatsoonist ja lennujaama teistesse "areadesse" tõesti transiitreisijaid töllerdama ei lasta.
ps. Ma olen küllalt erinevate riikide tollides olnud kus "nuzzitakse ligi" ja mõeldakse mingi absurdne ettekääne välja. Põhjus on väga lihtne, tahetakse altkäemaksu saada. Üldjuhul eeldatakse, et sa ei tunne seadust. Ja kes meist ikka suudab erinevate riikide erinevad seadused pähe õppida.
Nende riigipiiri seadustega toon näite aastast 2002. Tehas laskis välja mudeli BMW E65 vist 2001 aga E66 tuli vist aasta hiljem (üle 20 aasta möödas, no ei mäleta kõike, ehk oli mingi Frankfurdi automessi autonäidis).
Kuna lugupeetud isik on üks Eesti andekamaid advokaate ja härral klotsi muret pole, võttis mind kaasa kui spetsialitsi (tol ajal viitsisin muude äride hulgas autosid tuua).
Autoks sattus tookord mitte E65 vaid E66 (kuna see pole BMW foorum siis pole detailid tähstad). Anyway, jõudes Helsingør–Helsingborg praamilt maha siis Rootsi toll tõmbas kohe sõiduki terminali kõrvale läbiotsimiseks.
No ei ole ole võimalik, et selline 2 kuud vana auto ja kaks ärajoonud nägudega tonti sõidavad sellisega. Mis seal pattu salata, tegime koju tulles ringi ning kolasime enne koju kalli kaasa kaissu pugemist 5 päeva mööda Amsderdami "punaste laternate tänavaid (kui ikka kõik jutud välja tehakse rikkuri poolt siis ei suutnud ei öelda, kirjutasin projektile alla)
Heakene küll. Hakkas siis Rootsi toll auto uksepolstreid näppima ja käratas autoomanikust herr advokaat: Sina ei näpi siin seda autot, see on nii uus masin millel garantii ja kõik jutud olemas. Seda näpib ainult tehase poolt volitatud isik, sest sinusugune ori ei oska selle auto uksetüüblitki õieti tagasi panna, muidu mul ukse polster nagiseb 3 kuupärast. Telli BMW esindusest proff, see võtab tolli soovil auto laiali ja paneb kokku. Töö minutihinna maksab riik kinni. Rootsi toll jättis auto rahule, said aru et seisavad liiga nõrgal pinnal
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.06.2022 00:59:56
|
|
|
liiv, pane inglishi ja otsi filme. Kindlasti oled pohmas peaga näinud
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
26.06.2022 01:03:36
|
|
|
elukaz, Oeh, sind küll. Ei raatsinud mulle IMDB linki panna
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.06.2022 01:07:47
|
|
|
See jookseks iq lati alt läbi ju.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
26.06.2022 01:17:52
|
|
|
elukaz, No aga oletame et ma ei saa aru, ma olen lollaks või muidu napakas ja minuga tuleb ümber käia nagu lapsega...tipatapa. Läheme algusesse tagasi ja alustame IMDB lingist (nagunii see mis terveid mehi huvitab on xhamster vms, ju knõu i think .....
ps. hea et see on vaba mikrofon ning kredo pisut veel on
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.06.2022 01:20:48
|
|
|
Moskvast pärit Polina eesmärk on abielluda välismaalasega ja kolida riigist ära. Sisepoliitiline ja majanduslik olukord kummitab. Sõja ajal on interneti tutvumissaitide liiklus Venemaal sagenenud.
Kumb on tähtsam, väljaränne või armastus? 48- aastane Moskvast pärit Polina , kes tutvub internetis välismaa meestega , sooviks mõlemat.
Optometristi või silmahoolduse professionaalina töötav Polina on kuu aega olnud võrgus Kanada mehega. Kevade alguses ebaõnnestus katse abielluda tutvumissaidil kohatud norralasega.
Ei või olla
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
26.06.2022 02:17:57
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
kes tutvub internetis välismaa meestega , sooviks mõlemat.
|
oot, täpsusta palun sest minu tulivee aurudest mürgitatud aju renderdamise võime on selline, et ma pole hetkel kõige kirkam kriit karbis.
Nimelt ma rääkisin ise mõni päev tagasi ühe Ukraina proua baaris ära. Nimi Polina. Kui ma talle põske ja rindade vahele alguses minujuures kirehoos panin, küsisin: tükk aega pole mingil kolmekümbisel vanamooril nii ilusat tissi näinud.Impressive!
Polina: Need on kunst tissid, mu mees ostis need mulle 3000 USD eest
Mina: Millega su mees siis Ukrainas tegeleb, et oma kallile kaasale sellise naturaalse kunsttissi suudab sellise pleegi eest välja köhida?
Polina: Minu mees on merejalaväelane, dessantvägede komandör (kuramus ta täpsustas aga no ei mäleta).
Teate mis juhtus, mul vajus ära. Kuidagi kuradima halb hakkas. Mees riskib oma eluga ja valab verd. Ausalt tõmbas masti täiega maha. Härra pani ehk oma viimase grivna minema selleks et oma kaunitarist südamedaam veel kaunimaks teha (ehk võttis lausa liisingu?) ja mingi suva tont topib tema kaunist kaasat rõigelt sinna kuhu tahab.
HV foorumlased võivad seda naljana võta aga herr liiv istus alasti oma töölaua tugitoolis ja proua roomas alastimööda tuba ja palus, et ma teda topiks.
Proua tulistas: Mis sa oled mingi pede - nii ilusat naist ei kõlba panna? "Rootsilaud" on avatud (tee minuga mida tahad, ainult improviseeri).
Nõrk mees nagu ma olen, loomulikult murdusin aga naabrid mulle see nädal tere enam ei öelnud, pöörasid pea trepil kõrvale...olgu, lahe oli, üldjuhl minu eas ikka 8 tundi järjest ei lammutata ja naabrite viha on täna mõistetav
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.06.2022 02:25:24
|
|
|
| liiv kirjutas: |
napoleon, kuramus, ei arvanud ära
elukaz, no ei suutnud lahti kodeerida, mulle palun sama kogus sama asja
Spoiler 
| SKG kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele  |
kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju  |
Kindel?
Oli sarnane situatsioon. Minek USAsse, ümber istumine Kanada lennujaamas. Nõuti Kanada reisiluba (eTA), isegi siis kui lennujaamast välja ei läinud. |
Täiesti kindel, turvatsoonid lennujaamades ongi tehtud selleks, et sa ei pea taotlema viisat riigis kus on ümberistumine. Need tsoonid on nii öelda "ei kellegimaa".
Vaata Spielbergi filmi Tom Hanksiga peaosas ja sul saab kõik selgeks: https://www.imdb.com/title/tt0362227/?ref_=nm_flmg_act_48
Ju te tahtsite minna välja turvatsoonist ja lennujaama teistesse "areadesse" tõesti transiitreisijaid töllerdama ei lasta. |
Ei tahtnud kuskile välja minna, seda nõutaksegi, isegi siis kui on ainult ümberistumine ja turvatsoonist ei välju.
| tsitaat: |
| You need an eTA to transit through Canada by air if you’re from an eTA-required country. |
https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/visit-canada/transit.html
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
26.06.2022 03:20:41
|
|
|
SKG, Eksid sõbrake. Need nn eikellgimaad ongi selleks välja mõeldud et rahvas saab ümberistumistega sõita. Jah, see area on väga limiteritud kus sa liikuda saad. Tax-free poodi ei lasta. Turvakoridorid on eraldi teema ja need on rahvusvahelised
See mida sa linkisid, on transiitreisija jaoks, kes võib näiteks hotelli minna, kui tema lennuni on aega 12 h. Mis teeb reisijast transiitreisija on see, et sa lähed ümberistumiste vahel turvatsoonist välja (neid detaile ma tõesti ei tea)
editeerin oma postitust, Lennujaamades ongi need "eikellgimaad" sellised, kus isegi toll sind ei saa kontrollida. Tundub vahest uskumatuna aga ma oleb Läti-Valga tollis istunud nii, et tolli vahetuse ülem ei lasknud mind üle piiri Eestisse uue Volvoga.
Tühine detail aga mul oli õigus ja tegeleane hakkas raha välja pressima auto EU kindlustusega. Ehki mul oli kehtiv kindlustus ette näidata siis riigi poolne väljapressija hakkas rõhuma faktile, et Eestis sa sellega sõita ei tohi (olete kuulunud keegi EL-is auto kindlustusest millega EL-i riikides tohib sõita aga Eestis ei tohi?).
Ma teadsin täpselt kus seisan, sest uus seadus hakkas kehtima 01.12.2004 ja mina olin piiril 04.12.2004. Tolli vahetuse ülem saatis mind ületüranaahui faktiga: Minuni pole veel ministri käskiri jõudnud muudatuste kohta ja ma lähtun vanast seadusest (kui Eesti ei olnud EU riik siis olid teised seadused ja see liiklusseadus muutus mainited kuupäeval)
Minu jutu point oli selles, et transiitreisijana ei saanud ma Lätti tagasi minna ja Eestlane ei lasknud mind ebaõiglaselt üle piiri. Seal on mingi 50 meetrit kahe riigi vahel ja seda nimetataksegi "eikiellegimaa".
Kui kedagi huvitab kuidas teema lõppes siis tellisin Valgast treileri. 8 kohaline treila tuli kohale, võttis mind tollis Läti poole pealt peale, viis 100m edasi ja pani Eesti poole peal uuesti maha (sealsamas tollis, kõigi nähes).
Ma maksin 100m auto liigutamise eest viis sotti. Niipalju küsis tuttav treilamees ja peale Eesti piiri tolli huiari volitused lõppesid ning ta ei saanud midagi rohkem teha. Ta pole liikluspolitseinik. Mitte kehtiv liikluskindlustus kuulub liikluspolitsei valdkonda. Mingil närusel tollitöötajal pole peale riigipiiri selles teemas enam võimalik vett suhu võtta
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
26.06.2022 07:48:29
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| SKG, Eksid sõbrake. Need nn eikellgimaad ongi selleks välja mõeldud et rahvas saab ümberistumistega sõita. Jah, see area on väga limiteritud kus sa liikuda saad. Tax-free poodi ei lasta. |
Sa pole kunagi mõnes suuremas lennujaamas käinud?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.06.2022 10:45:27
|
|
|
Kes ostab lehusele valuveljed, kes naisele tissid
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.06.2022 11:00:19
|
|
|
Valuveljed on vist parem investeering, need ei lähe ise teise lehuse alla ja kui neist isu täis saab, omavad ka mingit järelturu väärtust
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.06.2022 11:51:35
|
|
|
liiv, mis mõttes eksin? See on ju ametlik info, palun loe seda linki. Ma olen pidanud läbi Kanada USA-sse lendama ja tean, mis dokumente nõuti (2016).
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.06.2022 12:48:49
|
|
|
no kui ei viitsi linki avada ja 5-le lihtsale küsimusele vastata
Eks alati võib ju vaidlemisele tunde kulutada ja raha paremale vasakule loopida
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
30.06.2022 00:38:17
|
|
|
Kriminalistika teemat ma ei leidnud, seega postitan siia...
Koroona pandeemia puhkedes 2020 otsustas Saksa riik viia sisse elanikkonna kiirtestimise, delegeerides ülesande eraettev6tjatele, kellele riik osutatud teenuse eest maksis. P6him6teliselt v6is iga inimene registreerida online keskonnas testimispunkti. Selleks piisas online kiirkursusest, nimest ja pangakontost. Mis sellest loost edasi sai, v6ib igaüks ise arvata.
Spoiler 
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
30.06.2022 00:50:50
|
|
|
| salatoimik, eit on teismeeline tütarlaps?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.06.2022 06:06:30
|
|
|
tahaks ka videot näha, siis saaks otsustada, kas on eit või mitte
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.06.2022 13:28:26
|
|
|
ülevaatlik video küll
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
30.06.2022 13:46:01
|
|
|
Päästeamet: oleme tänavu aidanud mitut kiike jäänud noorukit
Mingi uus viis ahtri mõõtmiseks
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.07.2022 17:34:21
|
|
|
"Vihiku peale võlgu" on tänapäeval ju sama mis vaba tagasimaksega krediitkaart.
Aga kahjuks sinna paywall taha ei näe, seega võib-olla kirjutan teemast mööda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
02.07.2022 17:41:01
|
|
|
| Krediitkaart, külapood ja selle klientuur vist ei käi eriti ühte lausesse.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
02.07.2022 19:25:48
|
|
|
| Talvetuul on raudselt vihiku peale poest asju võtnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
02.07.2022 22:56:23
|
|
|
Läksin õllede järgi. Vedelevad 15 km kaugusel sadamas seisvas siksis. Võtsin taara...taararaha annetasin punasele ristile...ostsin soolaseid röstitud pähkleid...jäätist...õlu jäi maha
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|