Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 563, 564, 565 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2022 18:34:05 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Miks passi saamine nii kaua aega võtab?



Rootsis sama mure, passitootjal masin katki ja siis toorikujama ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.06.2022 22:19:07 vasta tsitaadiga

ot:
mida sinna Türkki otsida, kas Euroopas kõik läbi käidud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2022 22:24:13 vasta tsitaadiga

Saab hotellis basseini ääres juua. Egiptus, Bulgaaria ja muud sarnased kohad pmst sama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2022 14:13:21 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11080031#11080031

RandomHero kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2022 10:21:57 vasta tsitaadiga

Eestlased ei saagi passita Türki icon_rolleyes.gif
https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120023428/eda-liis-kanni-perepuhkus-lennujaamast-kaugemale-ei-joudnud-pidin-lapsed-maha-jatma
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 10:30:11 vasta tsitaadiga

peaks? icon_eek.gif

Aga noh, tädi on nali elust enesest tõesti.....
Passid kodus
Passid aegunud
Jätame lapsed maha ja lähme türki....

no comments

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 10:30:21 vasta tsitaadiga

Loomulikult ei pea saama, Türgi pole Euroopa Liidus.
Kodutöö tegemata.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 11:14:49 vasta tsitaadiga

ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi icon_razz.gif Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele icon_redface.gif icon_lol.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 11:28:07 vasta tsitaadiga

osadel EU riikidel on lepingud mõne mitte EU riigiga ja saavadki id-kaardiga reisida sinna. meie peaks näiteks Montenegrosse saama.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 11:30:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

meie peaks näiteks Montenegrosse saama.

võin kinnitada, et saab, vähemalt möödunud aastal sain.
ID-kaardilt nad suutsid kuidagi välja lugeda ka covid vaktsineerimise sertifikaadi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 12:05:21 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi icon_razz.gif Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele icon_redface.gif icon_lol.gif

kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju eusa_think.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 12:06:31 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Renka kirjutas:
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi icon_razz.gif Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele icon_redface.gif icon_lol.gif

kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju eusa_think.gif
tegelikult vist jah ... samas plaan oli lennujaamast välja minna tagasi tulles (lõpuks küll ei läinud)
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 16:36:47 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Renka kirjutas:
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi icon_razz.gif Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele icon_redface.gif icon_lol.gif

kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju eusa_think.gif

Kindel?

Oli sarnane situatsioon. Minek USAsse, ümber istumine Kanada lennujaamas. Nõuti Kanada reisiluba (eTA), isegi siis kui lennujaamast välja ei läinud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 16:55:11 vasta tsitaadiga

ei ole kindel, spekuleerin.
Küll aga aolen omal ajal ilma viisata ümber istunud mingil maal ja kuna aega oli üle, siis proovisime ka maale minna. Saime icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2022 19:31:22 vasta tsitaadiga

https://www.snopes.com/fact-check/university-of-north-texas-mug/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2022 23:20:46 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Hiid kirjutas:
Renka kirjutas:
ma oleks ka peaaegu ID kaardiga Türki läinud siin kuu tagasi icon_razz.gif Õigemini lend oli läbi Istanbuli teise EU riiki - sellepärast esimese hooga üldse ei mõelnud passi vajadusele icon_redface.gif icon_lol.gif

kui maale ei lähe, siis ei tohiks häda tekkida ju eusa_think.gif

Kindel?

Oli sarnane situatsioon. Minek USAsse, ümber istumine Kanada lennujaamas. Nõuti Kanada reisiluba (eTA), isegi siis kui lennujaamast välja ei läinud.

See peaks sõltuma konkreetsest lennujaamast ja selle ehitusest. Kui on vaja ümberistumiseks turvatsoonist väljuda, tähendab see vist riiki sisenemist. Kui pääseb ümberistumiseks teisele lennukile turvatsoonist väljumata, siis pole sa riiki sisenenud. Kui ei pääse, pead tsoonist väljumiseks dokumente omama ja teisele lennukile pääsemiseks uuesti turvakontrolli läbima, et teise turvatsooni ja teisele lennukile edasi liikuda.

Näiteks Arlandast Ateenas ümberistumisega Küprosele pääsemiseks ei antud Ateenas võimalust turvatsooni teist lennukit ootama jääda. Seal üldse see turvatsoon hullem kui Haapsalu raudteejaam nõukaajal. Raudteejaamas oli vähemalt puhvet, sealt sai süüa. Ateenas on turvatsoonis vaid vetsud ja snäkiautomaadid. Ja kitsikus ja vähe istekohti. Ja hoiatust mitte kusagil, et sööge väljaspool tsooni kõht täis ja ostke vett, et kui sinna juba satud, siis oled nagu ülerahvastatud põgenikelaagris. icon_lol.gif
See muidugi oli kümmekond aastat tagasi. Praegust olukorda ei tea.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2022 13:34:46 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2022 23:39:33 vasta tsitaadiga

Väike intelligentsuse test HV kasutajatele

küsimus: Mida ütleb põllumees siis kui näeb et traktor on kadunud?

ma panen vastuse spoilerisse (et igaüks saaks salaja oma intelligentsust testida)

vastus:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 00:29:31 vasta tsitaadiga

liiv, Sulle endale siis ka üks:
Mida ütleb psühhiaater kui hull hullumajast põgeneb?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 00:37:14 vasta tsitaadiga

liiv, kontiinumi transfunktsioneerija bljät...
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 00:58:19 vasta tsitaadiga

napoleon, kuramus, ei arvanud ära
elukaz
, no ei suutnud lahti kodeerida, mulle palun sama kogus sama asja



Spoiler Spoiler Spoiler

Täiesti kindel, turvatsoonid lennujaamades ongi tehtud selleks, et sa ei pea taotlema viisat riigis kus on ümberistumine. Need tsoonid on nii öelda "ei kellegimaa".
Vaata Spielbergi filmi Tom Hanksiga peaosas ja sul saab kõik selgeks: https://www.imdb.com/title/tt0362227/?ref_=nm_flmg_act_48
Ju te tahtsite minna välja turvatsoonist ja lennujaama teistesse "areadesse" tõesti transiitreisijaid töllerdama ei lasta.

ps. Ma olen küllalt erinevate riikide tollides olnud kus "nuzzitakse ligi" ja mõeldakse mingi absurdne ettekääne välja. Põhjus on väga lihtne, tahetakse altkäemaksu saada. Üldjuhul eeldatakse, et sa ei tunne seadust. Ja kes meist ikka suudab erinevate riikide erinevad seadused pähe õppida.
Nende riigipiiri seadustega toon näite aastast 2002. Tehas laskis välja mudeli BMW E65 vist 2001 aga E66 tuli vist aasta hiljem (üle 20 aasta möödas, no ei mäleta kõike, ehk oli mingi Frankfurdi automessi autonäidis).
Kuna lugupeetud isik on üks Eesti andekamaid advokaate ja härral klotsi muret pole, võttis mind kaasa kui spetsialitsi (tol ajal viitsisin muude äride hulgas autosid tuua).
Autoks sattus tookord mitte E65 vaid E66 (kuna see pole BMW foorum siis pole detailid tähstad). Anyway, jõudes Helsingør–Helsingborg praamilt maha siis Rootsi toll tõmbas kohe sõiduki terminali kõrvale läbiotsimiseks.
No ei ole ole võimalik, et selline 2 kuud vana auto ja kaks ärajoonud nägudega tonti sõidavad sellisega. Mis seal pattu salata, tegime koju tulles ringi ning kolasime enne koju kalli kaasa kaissu pugemist 5 päeva mööda Amsderdami "punaste laternate tänavaid (kui ikka kõik jutud välja tehakse rikkuri poolt siis ei suutnud ei öelda, kirjutasin projektile alla)
Heakene küll. Hakkas siis Rootsi toll auto uksepolstreid näppima ja käratas autoomanikust herr advokaat: Sina monkey.gif ei näpi siin seda autot, see on nii uus masin millel garantii ja kõik jutud olemas. Seda näpib ainult tehase poolt volitatud isik, sest sinusugune ori ei oska selle auto uksetüüblitki õieti tagasi panna, muidu mul ukse polster nagiseb 3 kuupärast. Telli BMW esindusest proff, see võtab tolli soovil auto laiali ja paneb kokku. Töö minutihinna maksab riik kinni. Rootsi toll jättis auto rahule, said aru et seisavad liiga nõrgal pinnal
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 00:59:56 vasta tsitaadiga

liiv, pane inglishi ja otsi filme. Kindlasti oled pohmas peaga näinud thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 01:03:36 vasta tsitaadiga

elukaz, Oeh, sind küll. Ei raatsinud mulle IMDB linki panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 01:07:47 vasta tsitaadiga

See jookseks iq lati alt läbi ju.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 01:17:52 vasta tsitaadiga

elukaz, No aga oletame et ma ei saa aru, ma olen lollaks või muidu napakas ja minuga tuleb ümber käia nagu lapsega...tipatapa. Läheme algusesse tagasi ja alustame IMDB lingist (nagunii see mis terveid mehi huvitab on xhamster vms, ju knõu i think .....icon_smile.gif

ps. hea et see on vaba mikrofon ning kredo pisut veel on
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2022 01:20:48 vasta tsitaadiga

Moskvast pärit Polina eesmärk on abielluda välismaalasega ja kolida riigist ära. Sisepoliitiline ja majanduslik olukord kummitab. Sõja ajal on interneti tutvumissaitide liiklus Venemaal sagenenud.
Kumb on tähtsam, väljaränne või armastus? 48- aastane Moskvast pärit Polina , kes tutvub internetis välismaa meestega , sooviks mõlemat.
Optometristi või silmahoolduse professionaalina töötav Polina on kuu aega olnud võrgus Kanada mehega. Kevade alguses ebaõnnestus katse abielluda tutvumissaidil kohatud norralasega.

Ei või olla icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 02:17:57 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
kes tutvub internetis välismaa meestega , sooviks mõlemat.

oot, täpsusta palun sest minu tulivee aurudest mürgitatud aju renderdamise võime on selline, et ma pole hetkel kõige kirkam kriit karbis.
Nimelt ma rääkisin ise mõni päev tagasi ühe Ukraina proua baaris ära. Nimi Polina. Kui ma talle põske ja rindade vahele alguses minujuures kirehoos panin, küsisin: tükk aega pole mingil kolmekümbisel vanamooril nii ilusat tissi näinud.Impressive!
Polina: Need on kunst tissid, mu mees ostis need mulle 3000 USD eest
Mina: Millega su mees siis Ukrainas tegeleb, et oma kallile kaasale sellise naturaalse kunsttissi suudab sellise pleegi eest välja köhida?
Polina: Minu mees on merejalaväelane, dessantvägede komandör (kuramus ta täpsustas aga no ei mäleta).

Teate mis juhtus, mul vajus ära. Kuidagi kuradima halb hakkas. Mees riskib oma eluga ja valab verd. Ausalt tõmbas masti täiega maha. Härra pani ehk oma viimase grivna minema selleks et oma kaunitarist südamedaam veel kaunimaks teha (ehk võttis lausa liisingu?) ja mingi suva tont topib tema kaunist kaasat rõigelt sinna kuhu tahab.
HV foorumlased võivad seda naljana võta aga herr liiv istus alasti oma töölaua tugitoolis ja proua roomas alastimööda tuba ja palus, et ma teda topiks.
Proua tulistas: Mis sa oled mingi pede - nii ilusat naist ei kõlba panna? "Rootsilaud" on avatud (tee minuga mida tahad, ainult improviseeri).
Nõrk mees nagu ma olen, loomulikult murdusin aga naabrid mulle see nädal tere enam ei öelnud, pöörasid pea trepil kõrvale...olgu, lahe oli, üldjuhl minu eas ikka 8 tundi järjest ei lammutata ja naabrite viha on täna mõistetav
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 02:25:24 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
napoleon, kuramus, ei arvanud ära
elukaz
, no ei suutnud lahti kodeerida, mulle palun sama kogus sama asja



Spoiler Spoiler Spoiler

Täiesti kindel, turvatsoonid lennujaamades ongi tehtud selleks, et sa ei pea taotlema viisat riigis kus on ümberistumine. Need tsoonid on nii öelda "ei kellegimaa".
Vaata Spielbergi filmi Tom Hanksiga peaosas ja sul saab kõik selgeks: https://www.imdb.com/title/tt0362227/?ref_=nm_flmg_act_48
Ju te tahtsite minna välja turvatsoonist ja lennujaama teistesse "areadesse" tõesti transiitreisijaid töllerdama ei lasta.

Ei tahtnud kuskile välja minna, seda nõutaksegi, isegi siis kui on ainult ümberistumine ja turvatsoonist ei välju.
tsitaat:
You need an eTA to transit through Canada by air if you’re from an eTA-required country.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/visit-canada/transit.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 03:20:41 vasta tsitaadiga

SKG, Eksid sõbrake. Need nn eikellgimaad ongi selleks välja mõeldud et rahvas saab ümberistumistega sõita. Jah, see area on väga limiteritud kus sa liikuda saad. Tax-free poodi ei lasta. Turvakoridorid on eraldi teema ja need on rahvusvahelised
See mida sa linkisid, on transiitreisija jaoks, kes võib näiteks hotelli minna, kui tema lennuni on aega 12 h. Mis teeb reisijast transiitreisija on see, et sa lähed ümberistumiste vahel turvatsoonist välja (neid detaile ma tõesti ei tea)

editeerin oma postitust, Lennujaamades ongi need "eikellgimaad" sellised, kus isegi toll sind ei saa kontrollida. Tundub vahest uskumatuna aga ma oleb Läti-Valga tollis istunud nii, et tolli vahetuse ülem ei lasknud mind üle piiri Eestisse uue Volvoga.
Tühine detail aga mul oli õigus ja tegeleane hakkas raha välja pressima auto EU kindlustusega. Ehki mul oli kehtiv kindlustus ette näidata siis riigi poolne väljapressija hakkas rõhuma faktile, et Eestis sa sellega sõita ei tohi (olete kuulunud keegi EL-is auto kindlustusest millega EL-i riikides tohib sõita aga Eestis ei tohi?).
Ma teadsin täpselt kus seisan, sest uus seadus hakkas kehtima 01.12.2004 ja mina olin piiril 04.12.2004. Tolli vahetuse ülem saatis mind ületüranaahui faktiga: Minuni pole veel ministri käskiri jõudnud muudatuste kohta ja ma lähtun vanast seadusest (kui Eesti ei olnud EU riik siis olid teised seadused ja see liiklusseadus muutus mainited kuupäeval)
Minu jutu point oli selles, et transiitreisijana ei saanud ma Lätti tagasi minna ja Eestlane ei lasknud mind ebaõiglaselt üle piiri. Seal on mingi 50 meetrit kahe riigi vahel ja seda nimetataksegi "eikiellegimaa".

Kui kedagi huvitab kuidas teema lõppes siis tellisin Valgast treileri. 8 kohaline treila tuli kohale, võttis mind tollis Läti poole pealt peale, viis 100m edasi ja pani Eesti poole peal uuesti maha (sealsamas tollis, kõigi nähes).
Ma maksin 100m auto liigutamise eest viis sotti. Niipalju küsis tuttav treilamees ja peale Eesti piiri tolli huiari volitused lõppesid ning ta ei saanud midagi rohkem teha. Ta pole liikluspolitseinik. Mitte kehtiv liikluskindlustus kuulub liikluspolitsei valdkonda. Mingil närusel tollitöötajal pole peale riigipiiri selles teemas enam võimalik vett suhu võtta
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 07:48:29 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
SKG, Eksid sõbrake. Need nn eikellgimaad ongi selleks välja mõeldud et rahvas saab ümberistumistega sõita. Jah, see area on väga limiteritud kus sa liikuda saad. Tax-free poodi ei lasta.

Sa pole kunagi mõnes suuremas lennujaamas käinud? icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2022 10:45:27 vasta tsitaadiga

Kes ostab lehusele valuveljed, kes naisele tissid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 11:00:19 vasta tsitaadiga

Valuveljed on vist parem investeering, need ei lähe ise teise lehuse alla ja kui neist isu täis saab, omavad ka mingit järelturu väärtust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 11:51:35 vasta tsitaadiga

liiv, mis mõttes eksin? icon_lol.gif See on ju ametlik info, palun loe seda linki. Ma olen pidanud läbi Kanada USA-sse lendama ja tean, mis dokumente nõuti (2016).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 11:53:12 vasta tsitaadiga

Tundub, et siin põrkuvad tugitooliteoreetiku teadmised ja pragmaatiku kogemused icon_cool.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2022 12:48:49 vasta tsitaadiga

no kui ei viitsi linki avada ja 5-le lihtsale küsimusele vastata icon_biggrin.gif
Eks alati võib ju vaidlemisele tunde kulutada ja raha paremale vasakule loopida beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 13:45:48 vasta tsitaadiga

https://maakodu.delfi.ee/artikkel/120027056/lihatoostus-paiskas-muugile-lihavaba-valmistoidu-vegan-pasanda

(Jah, ma isiklikult tean, mida 'pasanda' hindi keeles tähendab, kuid sellegipoolest on naljakas seda riiulil näha)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2022 23:48:45 vasta tsitaadiga

Tea kas see eit üldse tajub, et seal seljataga päästjad asjatavad... ninapidi endiselt telos icon_biggrin.gif
https://elu24.postimees.ee/7554015/miljonid-vaatamised-video-beebikiike-kinni-jaanud-tallinlasest-loob-tiktokis-laineid

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.06.2022 00:38:17 vasta tsitaadiga

Kriminalistika teemat ma ei leidnud, seega postitan siia...

Koroona pandeemia puhkedes 2020 otsustas Saksa riik viia sisse elanikkonna kiirtestimise, delegeerides ülesande eraettev6tjatele, kellele riik osutatud teenuse eest maksis. P6him6teliselt v6is iga inimene registreerida online keskonnas testimispunkti. Selleks piisas online kiirkursusest, nimest ja pangakontost. Mis sellest loost edasi sai, v6ib igaüks ise arvata.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 00:50:50 vasta tsitaadiga

salatoimik, eit on teismeeline tütarlaps?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 06:06:30 vasta tsitaadiga

tahaks ka videot näha, siis saaks otsustada, kas on eit või mitte icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 12:58:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tahaks ka videot näha, siis saaks otsustada, kas on eit või mitte icon_razz.gif
https://www.tiktok.com/@_a_r_j_a/video/7103969638706334982
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 13:28:26 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ülevaatlik video küll icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2022 13:46:01 vasta tsitaadiga

Päästeamet: oleme tänavu aidanud mitut kiike jäänud noorukit
Mingi uus viis ahtri mõõtmiseks icon_lol.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2022 17:24:40 vasta tsitaadiga

Otsisin "maapoes vihiku peale võlgu võtta"...ja jälle neegrid icon_lol.gif
https://sakala.postimees.ee/7264625/kus-teil-siin-lahim-pood-on-polegi-lahimat-poodi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 17:34:21 vasta tsitaadiga

"Vihiku peale võlgu" on tänapäeval ju sama mis vaba tagasimaksega krediitkaart.
Aga kahjuks sinna paywall taha ei näe, seega võib-olla kirjutan teemast mööda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2022 17:41:01 vasta tsitaadiga

Krediitkaart, külapood ja selle klientuur vist ei käi eriti ühte lausesse.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 02.07.2022 19:25:48 vasta tsitaadiga

Talvetuul on raudselt vihiku peale poest asju võtnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2022 22:56:23 vasta tsitaadiga

Läksin õllede järgi. Vedelevad 15 km kaugusel sadamas seisvas siksis. Võtsin taara...taararaha annetasin punasele ristile...ostsin soolaseid röstitud pähkleid...jäätist...õlu jäi maha icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 04:43:35 vasta tsitaadiga

https://insiderpaper.com/chinese-ice-cream-dont-melt/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2022 12:25:08 vasta tsitaadiga

Clickbait ja paywall
https://kodu.geenius.ee/rubriik/uudis/lugeja-kusib-politsei-vastab-kas-naaber-voibki-pariselt-mulle-alasti-paevitamise-eest-politsei-kutsuda/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 563, 564, 565 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.