Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.06.2022 23:57:25 vasta tsitaadiga

noh, nüüd sai vajaliku koolituse kätte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2022 23:58:56 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
noh, nüüd sai vajaliku koolituse kätte.


Just.. et Red Bull on ikkagi suhkruvesi ja ei midagi muud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 00:04:15 vasta tsitaadiga

Nojah, Solgijoogi firma.. Venemaal müüb oma nodi siiani
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 06:32:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Seal teises klipisn tüüp ütleb selgelt vastu....Jüri, sa ei tohi nii öelda.....nii et kas Vips puudus koolituselt või ta ei adu, kui avaliku elu tegelane ta tegelikult on


Eks ikka ta otsene konkurent F1 kohale kes striimib ütleb, et ei tohi öelda nii.

Vips siis peab hakkama sellele mängima, et Eestlased ka orjarahvas olnud, ja rassistlik sellepärast teda canceldada icon_lol.gif

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 07:14:16 vasta tsitaadiga

Ma mäletan kui ma kunagi 10+a tagasi küsisin F1 ülekande ajal Vabamäe käest neegersportlase väljendi kohta siis see oli ok...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 22.06.2022 07:25:25 vasta tsitaadiga

Vabamäele ongi ok. Aga talle ei maksa RB palka ka.
Sport on show - kui publik sinu eest ei maksa - ei ole sa keegi.
Mis point on RBl promoda sellist sportlast, eriti arvestades, et
- ta ei ole ülekaalukalt parim
- tal puudub arvestatav rahakott ja publik.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 07:53:02 vasta tsitaadiga

Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2022 08:13:54 vasta tsitaadiga

On see sulle uudis?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 22.06.2022 08:43:50 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda


Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 08:43:50 vasta tsitaadiga

Vipsi karjäär on nüüd läbi sisuliselt. icon_sad.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.06.2022 09:10:26 vasta tsitaadiga

Oli tal enne karjäär? Oli lootus mille kummi venitati pikalt. Pigem ikka ei saa ju hakkama.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 09:47:04 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Oli tal enne karjäär? Oli lootus mille kummi venitati pikalt. Pigem ikka ei saa ju hakkama.


Kuidagi vinduma jäi jah, kui ikka Eestist proovida F1 saada, siis võiks teadvustama, et igast antud võimalusest tuleb viimnegi vesi välja pigistada - tugitoolisportlasena ütleks, et Vips seda ei teinud ja puudub piisav teravus F1-s läbilöömiseks. Jah, oleks äge kui lõpuks näeks F1-s täiskohaga Eesti lipuga sõitja ära, aga kui sõitja on n-ö keskpärane, siis las parem saab võimaluse keegi, kes teeb asju paremini.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 10:04:20 vasta tsitaadiga

Eks ta jõi liiga palju red bulli, vererõhk laes ja äksi täis, red bull süüdi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.06.2022 10:07:06 vasta tsitaadiga

Teravus on olemas, tulemusi ei suuda vormistada enamasti oma vigadele. Kui varem küsiti, kes on Jüri Vips? Miks ta RB varusõitja on ? siis nüüd teavad teda sajad tuhanded icon_lol.gif 5head masterplan
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 10:15:15 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda


Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.


Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 10:38:14 vasta tsitaadiga

Eriti kui arvestada kui palju popkultuuris neid samu sõnu kasutatakse.
Sõnadel on nii palju mõjuvõimu kui neile ise annad.

Usun, et palju meist sõnaga neeger üles kasvanud, ilma, et mingit rassistliku tähendust sellel oleks.
Ütles suvaliselt lihtsalt bitchnigga, oleks siis veel Hamiltoni või mõnda muud musta neegriks näkku sõimanud, saaks veel aru, aga täielik hüsteeria ei millegi üle.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 11:19:24 vasta tsitaadiga

OT
Eile sõnasin neeger, lausa kaks neegrit! icon_eek.gif Aasta 1978 icon_eek.gif
https://jupiter.err.ee/1608205099/jaanipaev
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 11:32:55 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Oli tal enne karjäär? Oli lootus mille kummi venitati pikalt. Pigem ikka ei saa ju hakkama.


Võime arutada selle üle, kui naeruväärne on ühe sõna pärast karjäär rikkuda, aga veelgi naeruväärsem on tõsimeeli küsida, kas Vipsil oli enne karjäär. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 11:46:59 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
630 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda


Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.


Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.


Ma olen suht koht kindel, et Helmut Markol, Dietrich Mateschitzil või isegi Christian Horneril on üsna savi sellistest väljaütlemistest - paraku tänapäevane maailm on juba kord selline, kus ei saa kõike välja öelda, mis sülg suhu toob. Näiteks Max sõimas mingi etapp Lance Strolli mongoliks, mis ka pahandas üsna paljusid aga näed ikka sõidab ja pole kusagilt kinga saanud. Ilmselt varasemad sõidutulemused mängivad ka siin palju rolli ja Jüri puhul nähti lihtsalt soodsat võimalust sõitjast lahti saada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 22.06.2022 12:10:25 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
630 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda


Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.


Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.


Et siis öelda võib kõike aga triggerduga ei tohi? Jüril võibki lällata nagu pubekas ja RedBull võib ka vastavalt reageerida.
Kui ei meeldi - keegi ei käse seal meeskonnas olla.
Ja see on just täpselt elementaarse käitumisega seotud, mitte mingi "omg woke sõnavabadus".
Keegi ei keela tal midagi öelda, aga on ka täiesti ok, et kellelegi ei meeldi - ja tööandjal on vabalt õigus valida, keda ta ennast esindama tahab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.06.2022 13:00:12 vasta tsitaadiga

äkki saab veel tasuta pileteid.

https://twitter.com/Ryanair/status/1539531588203061249
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 13:06:48 vasta tsitaadiga

verstappen läks oconile kättpidi kallale ka mingi aeg, tõuklemine käis. ei tehtud vist midagi.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2022 13:09:07 vasta tsitaadiga

Minu meelest parem on see, et Red Bull on tugeva SJW sõnumiga ettevõte (viimastel aastatel), kuid Venemaal business käib täie rauaga, sõja kohta pole vist ka sõna võtnud. Nende jaoks on vist tõesti hullem see, kui keegi "neeger" striimis ütleb vs kui et kuritegelikus riigis omale klotsi kokku kühveldada. PR peab vist toimivaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 13:15:11 vasta tsitaadiga

Täiesti uskumatu, et inimesed on silmakirjalikud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.06.2022 13:38:44 vasta tsitaadiga

RB hoiab just SJW kräpist eemal pigem . Aston Martiniga ajad segamini vb.
RB omanik ju puhas rassis, sest ei toeta illegaalset immigratsiooni icon_lol.gif Ja veel mingi parempoolsete vaadetega icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2022 13:40:17 vasta tsitaadiga

Youtubes erinevaid nende reklaame läbi jooksnud, kus neil sõnumi tuum, et värviline või neeger tore olla? Vbla ajan siis segamini
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 14:19:26 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
630 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda


Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.


Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.


Et siis öelda võib kõike aga triggerduga ei tohi? Jüril võibki lällata nagu pubekas ja RedBull võib ka vastavalt reageerida.
Kui ei meeldi - keegi ei käse seal meeskonnas olla.
Ja see on just täpselt elementaarse käitumisega seotud, mitte mingi "omg woke sõnavabadus".
Keegi ei keela tal midagi öelda, aga on ka täiesti ok, et kellelegi ei meeldi - ja tööandjal on vabalt õigus valida, keda ta ennast esindama tahab.


Milleks triggerida millegi üle, mis pole isegi sinu pihta suunatud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 16:13:10 vasta tsitaadiga

ot:
A kuidas neid tumedama nahatooniga tegelasi üldse kutsuda tohib tänapäeval? Härra/proua/söör?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2022 16:25:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ot:
A kuidas neid tumedama nahatooniga tegelasi üldse kutsuda tohib tänapäeval? Härra/proua/söör?


Kui Härra/proua/söör ütled, siis sa oled jälle paha, sa eeldad nende sugu.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 22.06.2022 19:18:49 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
630 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
630 kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda


Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.


Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.


Et siis öelda võib kõike aga triggerduga ei tohi? Jüril võibki lällata nagu pubekas ja RedBull võib ka vastavalt reageerida.
Kui ei meeldi - keegi ei käse seal meeskonnas olla.
Ja see on just täpselt elementaarse käitumisega seotud, mitte mingi "omg woke sõnavabadus".
Keegi ei keela tal midagi öelda, aga on ka täiesti ok, et kellelegi ei meeldi - ja tööandjal on vabalt õigus valida, keda ta ennast esindama tahab.


Milleks triggerida millegi üle, mis pole isegi sinu pihta suunatud?


Meh? RB on äriettevõte, mitte mingi heategevusasutus. Kui selline sõnavõtt mainele/käibele mõju avaldab, siis ...
Elementaarne ju. Sport=äri, kui pole kasumit, pole sporti (sportlast).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.06.2022 19:32:22 vasta tsitaadiga

Minge tehke oma tööandjale mainekahjut, vaadake mis saab.
Red Bulli probleem on muidugi see, et Vips on olnud miljonitesse ulatuv investeering olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 22.06.2022 20:27:13 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ot:
A kuidas neid tumedama nahatooniga tegelasi üldse kutsuda tohib tänapäeval? Härra/proua/söör?


Kuidas sa omal sõpru/tuttavaid muidu kutsud? Valge Mart ja Valge Jüri? Või lihtsalt normaalselt..nimepidi. Ei härrata/prouata ju, ega tee
rassilist märkust. Miks siis on hädasti tarvis tumedama nahatooni puhul just rassiga klassifitseerida.
Saksamaal ka ei ütle valge mehe kohta aaria mees. Ei vaadata samamoodi hästi.
Kui ei tunne siis võid vabalt öelda guy, dude whatever. Ei pea mental minema verbaalselt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.06.2022 21:18:14 vasta tsitaadiga

Sakslase kohta tuleb öelda Putini libu täie rahuga icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2022 21:51:23 vasta tsitaadiga

Tavaline valge mees ei tunnegi rassi pärast muret, pigem need BLM fännid ja muud värvid alati rõhuvad valgele värvile kui millelegi toksilisele icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2022 07:49:08 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120025662/red-bull-eemaldas-kodulehelt-koik-juri-vipsiga-seonduva
Game over

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.06.2022 10:16:29 vasta tsitaadiga

Kasutati võimalust, stabiilset tulemust ju pole. Turg olematu ja rahaliselt pigem tõmab ka Red Bull pikemas plaanis koomale.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2022 16:20:28 vasta tsitaadiga

Kvyat’i sissesõit Vettelile oli samuti hea ettekääne Maxiga kohavahetus teha. Vipsi selle hooaja esinemised samuti ootasid vaid sobivat ettekäänet, olgu see nii suur või väike kui tahes. Pakun, et Lawsoniga oleks sarnases olukorras sarnane lahendus tehtud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.06.2022 10:20:23 vasta tsitaadiga

Usun ka, sõitjaid palju ja teatud ring juba rahulolematu...kasvõi see Perezi lepingu pikendamine.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2022 17:21:13 vasta tsitaadiga

Red Bulli juuniorite seas ei pea küll mingit poliitkorrektset põhjendust otsima, et kedagi välja visata, kui vaja sõitjast vabaneda, siis nii on
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.06.2022 17:22:30 vasta tsitaadiga

F1 tasemel ei pea, aga akadeemia tasemel küll.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2022 19:12:03 vasta tsitaadiga

The Race analüüsib veidi RB sõitjaid ja noorteprogrammi, ka Vipsi mainitakse. Pmst RB nooreprogramm on omadega veits ku*es icon_razz.gif

Link

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 19:15:30 vasta tsitaadiga

Vipsi kinga saamine on nüüd ka ametlik
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 19:21:32 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Vipsi kinga saamine on nüüd ka ametlik

pane mõni allikas ka.

Edit: leidsin selle https://twitter.com/redbullracing/status/1541813680840609792/photo/1

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.06.2022 19:22:53 vasta tsitaadiga

Noh Asmer peab nüüd oma palga välja teenima ja uue koha leidma Vipsile.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 19:23:46 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Noh Asmer peab nüüd oma palga välja teenima ja uue koha leidma Vipsile.

see et redbullist välja visati, ei tähenda ju et kohe hitechist minema saadetakse, või tähendab?

_________________
pWn


viimati muutis pwn13 28.06.2022 19:25:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.06.2022 19:25:28 vasta tsitaadiga

Seda küll aga sealt peab kuhugi edasi liikuma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 19:27:08 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Noh Asmer peab nüüd oma palga välja teenima ja uue koha leidma Vipsile.

see et redbullist välja visati, ei tähenda ju et kohe hitechist minema saadetakse, või tähendab?


keegi peab selle pulli kinni ka maksma
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.06.2022 19:31:06 vasta tsitaadiga

Siiani maksis Vips ise vist . Rb koha eest ei maksnud.
Vipsile tõmbas vee peale pigem nelson piquet, kes kohalikus inbtervjuus ütles hami kohta neeger pmst icon_lol.gif
Sellega sattus RB taas lavale , midagi pidi tegema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2022 19:33:02 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:

Vipsile tõmbas vee peale pigem nelson piquet, kes kohalikus inbtervjuus ütles hami kohta neeger pmst icon_lol.gif
Sellega sattus RB taas lavale , midagi pidi tegema.


Ma ise mõtlesin sama, Vipsi välja ütlemise peale erilist reatsiooni teistelt tiimidelt/sõitjatelt ei järgenud, aga nüüd tõmmati saag korralikult käima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2022 21:36:18 vasta tsitaadiga

Saag käis ju juba vähemalt kaks aastat selle Hamiltoni debiilsuse tõttu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1, 2, 3 ja muud vormelsarjad 2022 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.