Seal teises klipisn tüüp ütleb selgelt vastu....Jüri, sa ei tohi nii öelda.....nii et kas Vips puudus koolituselt või ta ei adu, kui avaliku elu tegelane ta tegelikult on
Eks ikka ta otsene konkurent F1 kohale kes striimib ütleb, et ei tohi öelda nii.
Vips siis peab hakkama sellele mängima, et Eestlased ka orjarahvas olnud, ja rassistlik sellepärast teda canceldada _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Vabamäele ongi ok. Aga talle ei maksa RB palka ka.
Sport on show - kui publik sinu eest ei maksa - ei ole sa keegi.
Mis point on RBl promoda sellist sportlast, eriti arvestades, et
- ta ei ole ülekaalukalt parim
- tal puudub arvestatav rahakott ja publik.
Oli tal enne karjäär? Oli lootus mille kummi venitati pikalt. Pigem ikka ei saa ju hakkama.
Kuidagi vinduma jäi jah, kui ikka Eestist proovida F1 saada, siis võiks teadvustama, et igast antud võimalusest tuleb viimnegi vesi välja pigistada - tugitoolisportlasena ütleks, et Vips seda ei teinud ja puudub piisav teravus F1-s läbilöömiseks. Jah, oleks äge kui lõpuks näeks F1-s täiskohaga Eesti lipuga sõitja ära, aga kui sõitja on n-ö keskpärane, siis las parem saab võimaluse keegi, kes teeb asju paremini.
Teravus on olemas, tulemusi ei suuda vormistada enamasti oma vigadele. Kui varem küsiti, kes on Jüri Vips? Miks ta RB varusõitja on ? siis nüüd teavad teda sajad tuhanded 5head masterplan
Eriti kui arvestada kui palju popkultuuris neid samu sõnu kasutatakse.
Sõnadel on nii palju mõjuvõimu kui neile ise annad.
Usun, et palju meist sõnaga neeger üles kasvanud, ilma, et mingit rassistliku tähendust sellel oleks.
Ütles suvaliselt lihtsalt bitchnigga, oleks siis veel Hamiltoni või mõnda muud musta neegriks näkku sõimanud, saaks veel aru, aga täielik hüsteeria ei millegi üle. _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda
Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.
Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.
Ma olen suht koht kindel, et Helmut Markol, Dietrich Mateschitzil või isegi Christian Horneril on üsna savi sellistest väljaütlemistest - paraku tänapäevane maailm on juba kord selline, kus ei saa kõike välja öelda, mis sülg suhu toob. Näiteks Max sõimas mingi etapp Lance Strolli mongoliks, mis ka pahandas üsna paljusid aga näed ikka sõidab ja pole kusagilt kinga saanud. Ilmselt varasemad sõidutulemused mängivad ka siin palju rolli ja Jüri puhul nähti lihtsalt soodsat võimalust sõitjast lahti saada.
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda
Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.
Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.
Et siis öelda võib kõike aga triggerduga ei tohi? Jüril võibki lällata nagu pubekas ja RedBull võib ka vastavalt reageerida.
Kui ei meeldi - keegi ei käse seal meeskonnas olla.
Ja see on just täpselt elementaarse käitumisega seotud, mitte mingi "omg woke sõnavabadus".
Keegi ei keela tal midagi öelda, aga on ka täiesti ok, et kellelegi ei meeldi - ja tööandjal on vabalt õigus valida, keda ta ennast esindama tahab.
Minu meelest parem on see, et Red Bull on tugeva SJW sõnumiga ettevõte (viimastel aastatel), kuid Venemaal business käib täie rauaga, sõja kohta pole vist ka sõna võtnud. Nende jaoks on vist tõesti hullem see, kui keegi "neeger" striimis ütleb vs kui et kuritegelikus riigis omale klotsi kokku kühveldada. PR peab vist toimivaks.
RB hoiab just SJW kräpist eemal pigem . Aston Martiniga ajad segamini vb.
RB omanik ju puhas rassis, sest ei toeta illegaalset immigratsiooni Ja veel mingi parempoolsete vaadetega
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda
Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.
Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.
Et siis öelda võib kõike aga triggerduga ei tohi? Jüril võibki lällata nagu pubekas ja RedBull võib ka vastavalt reageerida.
Kui ei meeldi - keegi ei käse seal meeskonnas olla.
Ja see on just täpselt elementaarse käitumisega seotud, mitte mingi "omg woke sõnavabadus".
Keegi ei keela tal midagi öelda, aga on ka täiesti ok, et kellelegi ei meeldi - ja tööandjal on vabalt õigus valida, keda ta ennast esindama tahab.
Milleks triggerida millegi üle, mis pole isegi sinu pihta suunatud?
A kuidas neid tumedama nahatooniga tegelasi üldse kutsuda tohib tänapäeval? Härra/proua/söör?
Kui Härra/proua/söör ütled, siis sa oled jälle paha, sa eeldad nende sugu. _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Valge heteromees on tänapäeval üsna ohtlik olla, kunagi ei tea, kuidas mõnd kõvasti kisavat vähemust riivata võid ja sellega oma elu ära rikkuda
Küsimus pole valges heteros, vaid elementaarses käitumisoskuses.
Ainult hellikud triggerduvad mingi tühise sõna peale, käitumisoskusega pole siin mingit pistmist.
Et siis öelda võib kõike aga triggerduga ei tohi? Jüril võibki lällata nagu pubekas ja RedBull võib ka vastavalt reageerida.
Kui ei meeldi - keegi ei käse seal meeskonnas olla.
Ja see on just täpselt elementaarse käitumisega seotud, mitte mingi "omg woke sõnavabadus".
Keegi ei keela tal midagi öelda, aga on ka täiesti ok, et kellelegi ei meeldi - ja tööandjal on vabalt õigus valida, keda ta ennast esindama tahab.
Milleks triggerida millegi üle, mis pole isegi sinu pihta suunatud?
Meh? RB on äriettevõte, mitte mingi heategevusasutus. Kui selline sõnavõtt mainele/käibele mõju avaldab, siis ...
Elementaarne ju. Sport=äri, kui pole kasumit, pole sporti (sportlast).
A kuidas neid tumedama nahatooniga tegelasi üldse kutsuda tohib tänapäeval? Härra/proua/söör?
Kuidas sa omal sõpru/tuttavaid muidu kutsud? Valge Mart ja Valge Jüri? Või lihtsalt normaalselt..nimepidi. Ei härrata/prouata ju, ega tee
rassilist märkust. Miks siis on hädasti tarvis tumedama nahatooni puhul just rassiga klassifitseerida.
Saksamaal ka ei ütle valge mehe kohta aaria mees. Ei vaadata samamoodi hästi.
Kui ei tunne siis võid vabalt öelda guy, dude whatever. Ei pea mental minema verbaalselt.
Kvyat’i sissesõit Vettelile oli samuti hea ettekääne Maxiga kohavahetus teha. Vipsi selle hooaja esinemised samuti ootasid vaid sobivat ettekäänet, olgu see nii suur või väike kui tahes. Pakun, et Lawsoniga oleks sarnases olukorras sarnane lahendus tehtud.
Siiani maksis Vips ise vist . Rb koha eest ei maksnud.
Vipsile tõmbas vee peale pigem nelson piquet, kes kohalikus inbtervjuus ütles hami kohta neeger pmst
Sellega sattus RB taas lavale , midagi pidi tegema.
Vipsile tõmbas vee peale pigem nelson piquet, kes kohalikus inbtervjuus ütles hami kohta neeger pmst
Sellega sattus RB taas lavale , midagi pidi tegema.
Ma ise mõtlesin sama, Vipsi välja ütlemise peale erilist reatsiooni teistelt tiimidelt/sõitjatelt ei järgenud, aga nüüd tõmmati saag korralikult käima.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.