Nad oleks võinud seda seriaali mingi muu nime all teha. Haloga on küll vähe pistmist seal.
Sekundeerin. Halo stoori on imo ise piisavalt tugev, et sarjaks väänata . Samas oleks see ilmselt liiga kalliks läinud eriefektide tõttu. Aga ma oleks rahul olnud kui oleks kiiver peas püsinud ja original voice actor.
Ma saan väga hästi aru, et raske on leida näitlejat, kes tahaks kogu seriaali kiiver peas käia, aga arvestades, mis noname seda Master Chiefi mängima saadi, siis tal seda star powerit nagunii väga polnud.
Lisaks Pedro Pascaliga on meil väga hea näide kuidas suhteliselt tuntud B-list näitleja suutis ego alla neelata ning mängida Mandalorianis karakterit, kelle kreedo keelab kiivrit eemaldada teiste seltskonnas. Iseasi on nüüd muidugi see, kas Pedro Pascal ise setil ringi käib koguaeg kui karakteril kiiver peas on.
Loodan ka, et levitamise ajaks tehakse korda. Liiga silmatorkav CGI on kuidagi suudetud teha. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Mul vahepeal jäi see soiku kuid nüüd vaatasin vihmase ilmaga siin veel vaatamata 6 episoodi ära. Ma paneks 9/10. Eks alati saab midagi paremini ja hooaeg võinuks pikem olla
Season 2 confirmed, tuleb uut aastat oodata _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
SKG, kust sa selle aja v6tad, et neid filme ja seeriaid vaadata? Ma omast arust vaatan palju, kuid arvestades neid numbreid, millele sa hiljuti viitasid, pean ma veel palju pingutama _________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
Ukraina jutu vahele - see asi on väljas: https://www.imdb.com/title/tt13913326/ Tundub, et vanad klipid on arvutiga puhtaks tehtud ja silutud. Mõne kaadri puhul ma isegi ei oska arvata, kuidas kurat nad need lindid kätte said kusagilt arhiivist. Julgelt 70-80% kõigist klippidest olid minu jaoks täiesti uued thumbs_up.gif
Tavaline maailmalõpu zombikas jätkuvalt _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Selline rumal küsimus, et kuna koomiksipõhine ja koomiks minu teada oli limited run ja juba läbi....siis kas materjal otsa ei või lõppeda?
Endal on vist see seeria(koomuskina siis) kuskil isegi olemas, aga pole viitsinud üldse süveneda. _________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Sattusin mingi moment selle otsa, täitsa huvitav, tempo kõigub ainult episoodist episoodi. Võiks olla pisut hoogsam, samas huvitav kuhu välja jõutakse. _________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Too Halo hooaja viimane osa oli kuidagi rutakas ja vähe liiga lapsik kohati...
Huvi pärast vaatasin kohe tolle anime filmid ja nö päris filmid ära. Üks osa oli nii igav, et poole pealt läks kinni.
Tollel eelnevalt ka veel mingeid seriaali osasid väljas, mis sellega haakuks (eellugu vmt) ? _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kellelgi veel Disney+ ei mängi normaalselt seriaale? Naine vahib hetkel Gray Anatoomiat tagant järele ja iga episoodi jooksul 3-4x lööb ette laadimisrõnga ja kui otseselt laadima ei hakka, siis kvaliteet kukub SD peale 10-15 sekundit siin ja seal. Üsna tüütu on nii vaadata.
Mandaloriani ja Obi-t olen õhtuti vaadanud 2-3 osa korraga, siis pole küll mingeid anomaaliaid kohanud.
Lapsed filme vaadates pole ka millegi üle kurtnud aga nende puhul pole kindel, et kas pausid või pildikvaliteedi langus neid koheselt kurtma paneks. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
The investigation is the second-largest in Swedish history, only surpassed by the investigation of the 1986 assassination of Swedish prime minister Olof Palme.
kus peategelasi tappa ei tohi, sest muidu saab seriaal otsa. Teinud raibe pea jagu lühemaks ja rahu majas?
Samuti jääb jätkuvalt arusaamatuks, miks mõni lihtsalt ei sure - isegi kui seesammune temast läbi lükata...
Ja siis veel terve hunnik imelikke tegevusi/arenguid, mis vaatajale tunduvad täiesti ajuvabad (et miks nii tegid!!!???, või, et miks nii ei teinud???!!)
Kristoferr, kui ma ei eksi, siis see seep peaks olema kolmanda ja neljanda osa vahepala. Mõni targem võiks mind parandada, viimane maraton oli ca 5 aastat tagasi õiges järjekorras ja ennem seda käis alati läbisegi aasta arvult vanemast uuemaks (4-6, 1-3)
Ehk siis Obi ei saa Vaderit jupitada. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Tänud soovitamast. Väga viis vaatamine oli. Visauaalselt ja ajastult ka väga viisakas. Hea austusavaldus Ristiisa 50. juubeliks. _________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.