Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 21:37:34 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
OPollo, eesmärk oli vaid tõestada, et krüptot juhivad mingid botid mitte inimesed.

Viimane target on piksli pealt...

https://www.upload.ee/image/14210387/CCC1.jpg
Sisse zoomitud...
https://www.upload.ee/image/14210388/CCC2.jpg

Rohkem meil "kehasid" seal piirkonnas ei olnud, kust mõõtu võtta. Loomulikult ei tähenda see, et see jääbki nüüd viimaseks ja järgmine samm saab olema ainult meeletu allkäik. Target on tehtud "praeguseks". Välja zoomida, tulevad seal juba teised jooned vastu.

Aga sulle endale ei tundu, et "piksli pealt" su Tarot kaardid" väga vist ei tööta ?

Mitu korda ma juba küsin, kas sul on kõik korras ja et su joonistused on BS siin ?
Mis sunnib inimest sinusugust kontenti tootma ?
Makstakse kuskilt institutsioonist raha sulle selle ROE tootmise eest ? Ise sa ju nagunii ei investi, seega MIS huvi sul peaks siin olema sitta toota ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2022 11:18:28 vasta tsitaadiga

Pitzzitus coin on jälle 6 miljardi juures alles oli 10+ olgarid vist rebivad rahi.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2022 22:54:04 vasta tsitaadiga

LHV poolt pakutav krüpto on täna kõik rohelises. Suurim tõusja Chainlink 6,40%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 02:52:33 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
LHV poolt pakutav krüpto on täna kõik rohelises. Suurim tõusja Chainlink 6,40%


Huvitav kas LHV spetsjalistid on uurinud välja hea välja-vaatega krüptod ning shit-coine pähe ei määri eusa_think.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 02:59:05 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
SSD kirjutas:
LHV poolt pakutav krüpto on täna kõik rohelises. Suurim tõusja Chainlink 6,40%


Huvitav kas LHV spetsjalistid on uurinud välja hea välja-vaatega krüptod ning shit-coine pähe ei määri eusa_think.gif

No ei tea jah, kes on teinud valiku ja millest lähtunud. Kui minu valida oleks olnud, siis bitcoini poleks listi võtnud.
On küll esiisa aga mis siis. Küll "rohelised" selle coini killivad!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 13:56:20 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
OPollo, eesmärk oli vaid tõestada, et krüptot juhivad mingid botid mitte inimesed.

Ei, krüptot juhib valitud seltskond krüptoomanikke, kelle käsutuses suured kogused. Botid on lihtsalt neile tööriistadeks, millega ullikeste pealt kasumit teenida. See ei ole vandenõuteooria, vaid reaalsus.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 13:58:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
virx kirjutas:
OPollo, eesmärk oli vaid tõestada, et krüptot juhivad mingid botid mitte inimesed.

Ei, krüptot juhib valitud seltskond krüptoomanikke, kelle käsutuses suured kogused. Botid on lihtsalt neile tööriistadeks, millega ullikeste pealt kasumit teenida. See ei ole vandenõuteooria, vaid reaalsus.

Ja BOTi seadistab teine bot ? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 14:01:57 vasta tsitaadiga

Kust sa selle välja nüüd lugesid?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 14:05:46 vasta tsitaadiga

OPollo, mis su arvates see krüpto on ja mis häda sul nende BOT-tega on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 14:33:51 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
OPollo, mis su arvates see krüpto on ja mis häda sul nende BOT-tega on?

Esijoonistaja väidab siin, et BTC liigub "ise" üles-alla. Ma väidan siiani, et ikka ei liigu küll. Pole mul midagi Botidega, aga neid seadistavad siiski inimesed, kelle jaoks miljard on lihtsalt number.
Mis on krüpto minu jaoks ? - teesillutis cashless ühiskonna poole. Kas sellega saab rikkaks ? - pioneerid ja enamuse omajad küll, enamus aga mitte, joonistage palju tahate.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 15:24:32 vasta tsitaadiga

OPollo, ei usu, et bitcoin kunagi praegu käibel olevaid valuutasid asendama hakkab. Tulevik on sularahavaba, see on kõigile selge. Krüpto jääb igavesti alternaatiivseks maksevahendiks. Kui paljud seda riskivad omale kasutusse võtta, näitab aeg. Kõigepealt peab volatiilsus nulli kukkuma, kuidas sa muidu saad midagi tõsiselt võtta kui reedel saad 0,02 coini palka, nädalavahetusel kukub ja esmaspäeval on sul vähem maksevahendeid arvel kui reedel palka said. Keegi ei nõustuks sellege.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 16:03:03 vasta tsitaadiga

virx, aktsia-mähtsetel on niimuudu, et kui üle 5% satas, siis keeratakse äritsemine kinni, vahest kannatab ka coinil seda volatiivsuse vurtsu mõnel kavalal kombel ära kodustada, et ei perutaks nõndaviisi icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 00:51:35 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
LHV poolt pakutav krüpto on täna kõik rohelises. Suurim tõusja Chainlink 6,40%

Ja täna kõik miinuses ja suurim langeja on Chainlink. icon_biggrin.gif
Volatiilsus on ikka mega! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 11.06.2022 07:19:48 vasta tsitaadiga

vähemalt market elab icon_biggrin.gif
_________________
========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 12:04:08 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib kui aina rohkem alla läheb. Siis tulevikus palju julgem longida st palju ruumi üles minna. Kuskil ATH ligidal eriti ei julgeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 12:05:26 vasta tsitaadiga

25,8K
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 12:16:55 vasta tsitaadiga

Pakun, et põhi tuleb ~23k või mini black swan ja wick 15k juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 12:33:26 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
25,8K
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis sellest sai ?

virxi sissekanne 02/06/2022
virx kirjutas:
Et pärast oleks kust kinni hakata.
Spoiler Spoiler Spoiler

Otsusta juba ära, nagu naisterahvas, krt samas mitte, neil on kuupuhastus ka regulaarsem icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 12:57:57 vasta tsitaadiga

OPollo, muudatusi võib teha seni, kui me pole veel lähedalgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 13:01:33 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
OPollo, muudatusi võib teha seni, kui me pole veel lähedalgi.

Norm backup icon_biggrin.gif Lähedale millele ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 13:11:03 vasta tsitaadiga

See lõputu jaur muutub tüütuks ja saastab foorumi õhkkonda, levitab ebasõbralikkust - klikin teemale ja ei midagi tarka. Üks eestlaslik kius ja jonn, sellised postid peaks kustutama juba varsti tont võtku!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 13:15:14 vasta tsitaadiga

Kõik postitused kus on sees sõna "opollo" või postitaja on OPollo, tuleks automaatselt kustutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 13:16:39 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
See lõputu jaur muutub tüütuks ja saastab foorumi õhkkonda, levitab ebasõbralikkust - klikin teemale ja ei midagi tarka. Üks eestlaslik kius ja jonn, sellised postid peaks kustutama juba varsti tont võtku!

Et ratsionaalne mõtlemine ja küsimuste esitamine põlu alla ?
Kui see on rikkaks saamise valem, siis minugi poolest ... /s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 13:27:48 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
jaanjaapan kirjutas:
See lõputu jaur muutub tüütuks ja saastab foorumi õhkkonda, levitab ebasõbralikkust - klikin teemale ja ei midagi tarka. Üks eestlaslik kius ja jonn, sellised postid peaks kustutama juba varsti tont võtku!

Et ratsionaalne mõtlemine ja küsimuste esitamine põlu alla ?
Kui see on rikkaks saamise valem, siis minugi poolest ... /s


Mitte sellisel häirival viisil ja see su tekst on ainult graafikute kallal norimine, mitte midagi asjalikku. Kirjuta parem ise midagi mille lugemine ei tekitaks halba vaibi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 13:39:35 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:


Mitte sellisel häirival viisil ja see su tekst on ainult graafikute kallal norimine, mitte midagi asjalikku. Kirjuta parem ise midagi mille lugemine ei tekitaks halba vaibi!

Tarot kaartide ümber joonistamine on asjalik ? Sinu meelest siis sellised "influencerid" toodavad head vaibi ? Kriitikameel on siin märgusõnaks!
Hea vaibiga võid sa Haiti lastele ka annetada, teades, et üksi sent nendeni ei jõua, aga karjavaib on lahe ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 13:51:36 vasta tsitaadiga

Joonistamise asjalikkusest ei ole ma piisavalt pädev kommenteerima, usun, et võiksid ka ise kasutada võimalust vahest vait olla. Head vaibi tunnetab, vaib on tunne, mitte mingi tekst ja üldiselt viriseda võib alati. Eks siis anna tuld edasi kui hakkab parem! Peace, out
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 11.06.2022 13:57:28 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
jaanjaapan kirjutas:


Mitte sellisel häirival viisil ja see su tekst on ainult graafikute kallal norimine, mitte midagi asjalikku. Kirjuta parem ise midagi mille lugemine ei tekitaks halba vaibi!

Tarot kaartide ümber joonistamine on asjalik ? Sinu meelest siis sellised "influencerid" toodavad head vaibi ? Kriitikameel on siin märgusõnaks!
Hea vaibiga võid sa Haiti lastele ka annetada, teades, et üksi sent nendeni ei jõua, aga karjavaib on lahe ...


Sa ajad ikka nii rumalat juttu, et jube. Olen lugenud seda teemat päris pikalt ja sinu loll ilkumine on ikka õõvastav. Graafikute järgi on võimalik treidida, sest seal tekivad patternid, millele suuresti hoogu annavad BOT-id(kindlasti ka uudised jms tegurid) aga saan aru, et sinu aju ei suuda seda protsessida kahjuks. Paluks modedel Opollole aeg maha siit teemast anda vms, sest tegu pole enam kriitikaga….
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2022 14:04:23 vasta tsitaadiga

Aastatega pole midagi muutunud. Üks ja sama jaur opollo poolt. Ahjaa, kui krypto oli tugevalt rohelises siis pysis opollo pool aastat vait. Ega enne asi muutu kui krypto taas rohelises ja opollo kaevandamas on. Siis tal pole aega siin jaurata. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 15:28:24 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Aastatega pole midagi muutunud. Üks ja sama jaur opollo poolt. Ahjaa, kui krypto oli tugevalt rohelises siis pysis opollo pool aastat vait. Ega enne asi muutu kui krypto taas rohelises ja opollo kaevandamas on. Siis tal pole aega siin jaurata. icon_smile.gif

Räägib influencer, kes viimasel ajal nagu ei ennustagi tulevikku, vaid üritab oma GPU pargist vabaneda. Good vibe icon_smile.gif

Ma pole veel ühegi venna graafikuid näinud tulevikku ennustamas ja sellele ma ka tähelepanu olen pööranud. Kui see on halb vaib, siis andke andeks. Korjake oma viimase aasta graafikud ühte kohta kokku ja siis patsutame helgematele peadele ja joonistajatele õlale.
Mis on viimase aasta bottidel viga, et neid jooni tõmmates mitte kuidagi, mitte midagi ei tööta ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 15:51:41 vasta tsitaadiga

OPollo puhul on tegemist ilmselt "why 120K bitcoin next week" youtube kanali, kus kommentaarium on välja lülitatud ja "I'm all in mid bear market" nagu Mooncarl and MMCrypto aktiivne jälgija...
Mina üritan asja omale selgeks teha, mitte ei käi siin ennast niisama välja elamas peale kaotusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2022 16:10:00 vasta tsitaadiga

Mis puutuvad siia teemasse videokaardid? Proovi teemas püsida, ükskõik kui raske see ka ei tunduks. Samamoodi võiksid siin jahuda murutraktoritest ja reaktiivlennukitest ja mootorratastest. Aga sa ju enam-vähem toodadki igas teemas s*tta.

OPollo kirjutas:
yerba kirjutas:
Aastatega pole midagi muutunud. Üks ja sama jaur opollo poolt. Ahjaa, kui krypto oli tugevalt rohelises siis pysis opollo pool aastat vait. Ega enne asi muutu kui krypto taas rohelises ja opollo kaevandamas on. Siis tal pole aega siin jaurata. icon_smile.gif

Räägib influencer, kes viimasel ajal nagu ei ennustagi tulevikku, vaid üritab oma GPU pargist vabaneda. Good vibe icon_smile.gif

Ma pole veel ühegi venna graafikuid näinud tulevikku ennustamas ja sellele ma ka tähelepanu olen pööranud. Kui see on halb vaib, siis andke andeks. Korjake oma viimase aasta graafikud ühte kohta kokku ja siis patsutame helgematele peadele ja joonistajatele õlale.
Mis on viimase aasta bottidel viga, et neid jooni tõmmates mitte kuidagi, mitte midagi ei tööta ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 19:14:33 vasta tsitaadiga

BTC esimesed reaalsed "päris põhjad", kus allapoole minema ei pea. Massiivse "Rising Wedge" miinimum eesmärk on täidetud. Need, kes jäävad imelist 11-15K ootama, mida ei pruugigi kunagi tulla aga kõik oleneb sellest, kui madalale BTC langeda tahab.
Spoiler Spoiler Spoiler

Pildil 1H on mõeldud 1D.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 19:25:39 vasta tsitaadiga

Praegu laupäeval kukub, mis toimub? Esmaspäev ralli ja CME gap 39150 fill?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 11.06.2022 20:18:26 vasta tsitaadiga


tegin algajatele väikse setupi et edukalt treidida.nb üks jutt sattus valesse kohta:D
kel huvi võib kirjutada ps õpetan vajadusel kuidas õiged ja täpsed levelid ette märkida.ei hakka siia tarkusi rohkem kirjutama:) thumbs_up.gif


boti kasutajatele setup 85-86 pros winrate sõber laseb 8x lev edukalt, avad siis yleval copy button NB seadistatud 12min timeframe
https://www.tradingview.com/chart/BJDvkwO3/

https://www.youtube.com/watch?v=CZ7X4lXQKKc&t=1457s õpetus custom signaalide edastamiseks

_________________
========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG


viimati muutis Rngbullies 12.06.2022 16:22:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 20:54:36 vasta tsitaadiga

Rngbullies, räägi ikka avalikult ette, mis sa neid pse saayma hakkad. See juba nagu näoraamtus müügiteemar, et hinna kirjutan psi icon_smile.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 11.06.2022 20:59:37 vasta tsitaadiga

mingist müügist või hinnast pole juttugi-et kõike lahti kirjutada seda ma ei viitsi -pigem jagan screeni ja näitan tehniliselt ette. beer_yum.gif
_________________
========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 21:07:47 vasta tsitaadiga

Kõik DeFi coinid on palju langenud. Ma natuke ostsin Litecoini, sest mõtlesin, et no kuhu veel kukkuda? Või kui kukubki, siis pohl 20 euri mind ei tapa. icon_cool.gif (selle eelduseks, on see, et see coin üldse maamunalt kaoks. Aga seda nüüd küll ei juhtu.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 11.06.2022 21:12:27 vasta tsitaadiga

ltc-d ostan ka ise juba.kui allapoole tuleb siis 30.- oleks juba hea hind.
_________________
========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 21:25:06 vasta tsitaadiga

Rngbullies kirjutas:
ltc-d ostan ka ise juba.kui allapoole tuleb siis 30.- oleks juba hea hind.

No kui peaks 30-ne peale tulema, siis ostaks kohe ühe terve coini ära! icon_biggrin.gif Muidu mul ainult mingid protsendid. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 21:39:23 vasta tsitaadiga

Ma müüsin 24.02 viimased ltcd maha 82€ga, algul kahetsesin, nüüd on juba ok enesetunne
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 22:02:17 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Ma müüsin 24.02 viimased ltcd maha 82€ga, algul kahetsesin, nüüd on juba ok enesetunne

Kui 30-ne peale langeb, siis ostad tagasi. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2022 22:06:08 vasta tsitaadiga

Litecoini sai ostetud 3 eur peal. Aega on sinnani icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 11.06.2022 22:11:00 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif et kes oskas ette ennustada. icon_biggrin.gif
_________________
========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2022 22:17:22 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Litecoini sai ostetud 3 eur peal. Aega on sinnani icon_smile.gif

2016 aastal jah? Noh oleks võind siis juba 2017 a. detsembris 349-saga ära müüa. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 12:31:24 vasta tsitaadiga

Soodukas?
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 14:39:05 vasta tsitaadiga

Täna jah 13. must esmaspäev. BTC ATH-ni 200% thumbs_up.gif

BTC täna rohkem kukkunud kui XRP; SHIB icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 14:55:21 vasta tsitaadiga

DVDRW, ETH päevaga 20% kukkunud, nädalaga ligi 40%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 15:30:28 vasta tsitaadiga

Virx ennustas siin põhja 1100 peal, seekord võiks õigus olla
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 15:33:23 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
DVDRW, ETH päevaga 20% kukkunud, nädalaga ligi 40%


Olen iga nädal ühe 3070 kaardi lisanud ja kogu aeg Estimated Earnings väheneb... sant lugu küll icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2022 15:45:07 vasta tsitaadiga

Mind ei üllataks kui 400'ni kukub icon_rolleyes.gif Sinna 2020 augusti juurde, kus hakkas lennutamine pihta. Ning siis läheb paar-kolm aastat kui sealt tõuseb 1300€ kanti max ja siis uuest alla. (Mitme aastane head&shoulders kujund). Vaatan Weekly graafikut.

Midagi head siit kolmeks aastaks tulemas ei ole.
Arvestades praegust ees leemendavat majandus surutist, Ukraina sõda jne. Siis võiks öelda suht kindlalt, et tuleb see kadunud kümnendik. Koroona aastad + ukraina sõda + majandus surutis. kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.