|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
08.06.2022 21:37:34
|
|
|
| virx kirjutas: |
OPollo, eesmärk oli vaid tõestada, et krüptot juhivad mingid botid mitte inimesed.
Viimane target on piksli pealt...
https://www.upload.ee/image/14210387/CCC1.jpg
Sisse zoomitud...
https://www.upload.ee/image/14210388/CCC2.jpg
Rohkem meil "kehasid" seal piirkonnas ei olnud, kust mõõtu võtta. Loomulikult ei tähenda see, et see jääbki nüüd viimaseks ja järgmine samm saab olema ainult meeletu allkäik. Target on tehtud "praeguseks". Välja zoomida, tulevad seal juba teised jooned vastu. |
Aga sulle endale ei tundu, et "piksli pealt" su Tarot kaardid" väga vist ei tööta ?
Mitu korda ma juba küsin, kas sul on kõik korras ja et su joonistused on BS siin ?
Mis sunnib inimest sinusugust kontenti tootma ?
Makstakse kuskilt institutsioonist raha sulle selle ROE tootmise eest ? Ise sa ju nagunii ei investi, seega MIS huvi sul peaks siin olema sitta toota ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.06.2022 11:18:28
|
|
|
Pitzzitus coin on jälle 6 miljardi juures alles oli 10+ olgarid vist rebivad rahi.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
09.06.2022 22:54:04
|
|
|
| LHV poolt pakutav krüpto on täna kõik rohelises. Suurim tõusja Chainlink 6,40%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
10.06.2022 02:52:33
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| LHV poolt pakutav krüpto on täna kõik rohelises. Suurim tõusja Chainlink 6,40% |
Huvitav kas LHV spetsjalistid on uurinud välja hea välja-vaatega krüptod ning shit-coine pähe ei määri
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
10.06.2022 02:59:05
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
| LHV poolt pakutav krüpto on täna kõik rohelises. Suurim tõusja Chainlink 6,40% |
Huvitav kas LHV spetsjalistid on uurinud välja hea välja-vaatega krüptod ning shit-coine pähe ei määri  |
No ei tea jah, kes on teinud valiku ja millest lähtunud. Kui minu valida oleks olnud, siis bitcoini poleks listi võtnud.
On küll esiisa aga mis siis. Küll "rohelised" selle coini killivad!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
10.06.2022 13:58:11
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| virx kirjutas: |
| OPollo, eesmärk oli vaid tõestada, et krüptot juhivad mingid botid mitte inimesed. |
Ei, krüptot juhib valitud seltskond krüptoomanikke, kelle käsutuses suured kogused. Botid on lihtsalt neile tööriistadeks, millega ullikeste pealt kasumit teenida. See ei ole vandenõuteooria, vaid reaalsus. |
Ja BOTi seadistab teine bot ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
10.06.2022 14:05:46
|
|
|
| OPollo, mis su arvates see krüpto on ja mis häda sul nende BOT-tega on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
10.06.2022 14:33:51
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
| OPollo, mis su arvates see krüpto on ja mis häda sul nende BOT-tega on? |
Esijoonistaja väidab siin, et BTC liigub "ise" üles-alla. Ma väidan siiani, et ikka ei liigu küll. Pole mul midagi Botidega, aga neid seadistavad siiski inimesed, kelle jaoks miljard on lihtsalt number.
Mis on krüpto minu jaoks ? - teesillutis cashless ühiskonna poole. Kas sellega saab rikkaks ? - pioneerid ja enamuse omajad küll, enamus aga mitte, joonistage palju tahate.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
10.06.2022 15:24:32
|
|
|
| OPollo, ei usu, et bitcoin kunagi praegu käibel olevaid valuutasid asendama hakkab. Tulevik on sularahavaba, see on kõigile selge. Krüpto jääb igavesti alternaatiivseks maksevahendiks. Kui paljud seda riskivad omale kasutusse võtta, näitab aeg. Kõigepealt peab volatiilsus nulli kukkuma, kuidas sa muidu saad midagi tõsiselt võtta kui reedel saad 0,02 coini palka, nädalavahetusel kukub ja esmaspäeval on sul vähem maksevahendeid arvel kui reedel palka said. Keegi ei nõustuks sellege.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
10.06.2022 16:03:03
|
|
|
virx, aktsia-mähtsetel on niimuudu, et kui üle 5% satas, siis keeratakse äritsemine kinni, vahest kannatab ka coinil seda volatiivsuse vurtsu mõnel kavalal kombel ära kodustada, et ei perutaks nõndaviisi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
11.06.2022 00:51:35
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| LHV poolt pakutav krüpto on täna kõik rohelises. Suurim tõusja Chainlink 6,40% |
Ja täna kõik miinuses ja suurim langeja on Chainlink.
Volatiilsus on ikka mega!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rngbullies
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2020
|
11.06.2022 07:19:48
|
|
|
vähemalt market elab
_________________ ========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.06.2022 12:04:08
|
|
|
| Mulle meeldib kui aina rohkem alla läheb. Siis tulevikus palju julgem longida st palju ruumi üles minna. Kuskil ATH ligidal eriti ei julgeks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.06.2022 12:05:26
|
|
|
25,8K
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.06.2022 12:16:55
|
|
|
| Pakun, et põhi tuleb ~23k või mini black swan ja wick 15k juures.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
11.06.2022 12:33:26
|
|
|
| virx kirjutas: |
25,8K
Spoiler 
|
Mis sellest sai ?
virxi sissekanne 02/06/2022
| virx kirjutas: |
Et pärast oleks kust kinni hakata.
Spoiler 
|
Otsusta juba ära, nagu naisterahvas, krt samas mitte, neil on kuupuhastus ka regulaarsem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.06.2022 12:57:57
|
|
|
| OPollo, muudatusi võib teha seni, kui me pole veel lähedalgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
11.06.2022 13:01:33
|
|
|
| virx kirjutas: |
| OPollo, muudatusi võib teha seni, kui me pole veel lähedalgi. |
Norm backup Lähedale millele ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
11.06.2022 13:11:03
|
|
|
| See lõputu jaur muutub tüütuks ja saastab foorumi õhkkonda, levitab ebasõbralikkust - klikin teemale ja ei midagi tarka. Üks eestlaslik kius ja jonn, sellised postid peaks kustutama juba varsti tont võtku!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.06.2022 13:15:14
|
|
|
| Kõik postitused kus on sees sõna "opollo" või postitaja on OPollo, tuleks automaatselt kustutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
11.06.2022 13:16:39
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
| See lõputu jaur muutub tüütuks ja saastab foorumi õhkkonda, levitab ebasõbralikkust - klikin teemale ja ei midagi tarka. Üks eestlaslik kius ja jonn, sellised postid peaks kustutama juba varsti tont võtku! |
Et ratsionaalne mõtlemine ja küsimuste esitamine põlu alla ?
Kui see on rikkaks saamise valem, siis minugi poolest ... /s
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
11.06.2022 13:27:48
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| jaanjaapan kirjutas: |
| See lõputu jaur muutub tüütuks ja saastab foorumi õhkkonda, levitab ebasõbralikkust - klikin teemale ja ei midagi tarka. Üks eestlaslik kius ja jonn, sellised postid peaks kustutama juba varsti tont võtku! |
Et ratsionaalne mõtlemine ja küsimuste esitamine põlu alla ?
Kui see on rikkaks saamise valem, siis minugi poolest ... /s |
Mitte sellisel häirival viisil ja see su tekst on ainult graafikute kallal norimine, mitte midagi asjalikku. Kirjuta parem ise midagi mille lugemine ei tekitaks halba vaibi!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
11.06.2022 13:39:35
|
|
|
| jaanjaapan kirjutas: |
Mitte sellisel häirival viisil ja see su tekst on ainult graafikute kallal norimine, mitte midagi asjalikku. Kirjuta parem ise midagi mille lugemine ei tekitaks halba vaibi! |
Tarot kaartide ümber joonistamine on asjalik ? Sinu meelest siis sellised "influencerid" toodavad head vaibi ? Kriitikameel on siin märgusõnaks!
Hea vaibiga võid sa Haiti lastele ka annetada, teades, et üksi sent nendeni ei jõua, aga karjavaib on lahe ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
11.06.2022 13:51:36
|
|
|
| Joonistamise asjalikkusest ei ole ma piisavalt pädev kommenteerima, usun, et võiksid ka ise kasutada võimalust vahest vait olla. Head vaibi tunnetab, vaib on tunne, mitte mingi tekst ja üldiselt viriseda võib alati. Eks siis anna tuld edasi kui hakkab parem! Peace, out
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
11.06.2022 13:57:28
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| jaanjaapan kirjutas: |
Mitte sellisel häirival viisil ja see su tekst on ainult graafikute kallal norimine, mitte midagi asjalikku. Kirjuta parem ise midagi mille lugemine ei tekitaks halba vaibi! |
Tarot kaartide ümber joonistamine on asjalik ? Sinu meelest siis sellised "influencerid" toodavad head vaibi ? Kriitikameel on siin märgusõnaks!
Hea vaibiga võid sa Haiti lastele ka annetada, teades, et üksi sent nendeni ei jõua, aga karjavaib on lahe ... |
Sa ajad ikka nii rumalat juttu, et jube. Olen lugenud seda teemat päris pikalt ja sinu loll ilkumine on ikka õõvastav. Graafikute järgi on võimalik treidida, sest seal tekivad patternid, millele suuresti hoogu annavad BOT-id(kindlasti ka uudised jms tegurid) aga saan aru, et sinu aju ei suuda seda protsessida kahjuks. Paluks modedel Opollole aeg maha siit teemast anda vms, sest tegu pole enam kriitikaga….
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.06.2022 14:04:23
|
|
|
Aastatega pole midagi muutunud. Üks ja sama jaur opollo poolt. Ahjaa, kui krypto oli tugevalt rohelises siis pysis opollo pool aastat vait. Ega enne asi muutu kui krypto taas rohelises ja opollo kaevandamas on. Siis tal pole aega siin jaurata.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
11.06.2022 15:28:24
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Aastatega pole midagi muutunud. Üks ja sama jaur opollo poolt. Ahjaa, kui krypto oli tugevalt rohelises siis pysis opollo pool aastat vait. Ega enne asi muutu kui krypto taas rohelises ja opollo kaevandamas on. Siis tal pole aega siin jaurata.  |
Räägib influencer, kes viimasel ajal nagu ei ennustagi tulevikku, vaid üritab oma GPU pargist vabaneda. Good vibe
Ma pole veel ühegi venna graafikuid näinud tulevikku ennustamas ja sellele ma ka tähelepanu olen pööranud. Kui see on halb vaib, siis andke andeks. Korjake oma viimase aasta graafikud ühte kohta kokku ja siis patsutame helgematele peadele ja joonistajatele õlale.
Mis on viimase aasta bottidel viga, et neid jooni tõmmates mitte kuidagi, mitte midagi ei tööta ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.06.2022 15:51:41
|
|
|
OPollo puhul on tegemist ilmselt "why 120K bitcoin next week" youtube kanali, kus kommentaarium on välja lülitatud ja "I'm all in mid bear market" nagu Mooncarl and MMCrypto aktiivne jälgija...
Mina üritan asja omale selgeks teha, mitte ei käi siin ennast niisama välja elamas peale kaotusi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.06.2022 16:10:00
|
|
|
Mis puutuvad siia teemasse videokaardid? Proovi teemas püsida, ükskõik kui raske see ka ei tunduks. Samamoodi võiksid siin jahuda murutraktoritest ja reaktiivlennukitest ja mootorratastest. Aga sa ju enam-vähem toodadki igas teemas s*tta.
| OPollo kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Aastatega pole midagi muutunud. Üks ja sama jaur opollo poolt. Ahjaa, kui krypto oli tugevalt rohelises siis pysis opollo pool aastat vait. Ega enne asi muutu kui krypto taas rohelises ja opollo kaevandamas on. Siis tal pole aega siin jaurata.  |
Räägib influencer, kes viimasel ajal nagu ei ennustagi tulevikku, vaid üritab oma GPU pargist vabaneda. Good vibe
Ma pole veel ühegi venna graafikuid näinud tulevikku ennustamas ja sellele ma ka tähelepanu olen pööranud. Kui see on halb vaib, siis andke andeks. Korjake oma viimase aasta graafikud ühte kohta kokku ja siis patsutame helgematele peadele ja joonistajatele õlale.
Mis on viimase aasta bottidel viga, et neid jooni tõmmates mitte kuidagi, mitte midagi ei tööta ? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.06.2022 19:14:33
|
|
|
BTC esimesed reaalsed "päris põhjad", kus allapoole minema ei pea. Massiivse "Rising Wedge" miinimum eesmärk on täidetud. Need, kes jäävad imelist 11-15K ootama, mida ei pruugigi kunagi tulla aga kõik oleneb sellest, kui madalale BTC langeda tahab.
Spoiler 
Pildil 1H on mõeldud 1D.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.06.2022 19:25:39
|
|
|
| Praegu laupäeval kukub, mis toimub? Esmaspäev ralli ja CME gap 39150 fill?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rngbullies
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2020
|
11.06.2022 20:18:26
|
|
|
tegin algajatele väikse setupi et edukalt treidida.nb üks jutt sattus valesse kohta:D
kel huvi võib kirjutada ps õpetan vajadusel kuidas õiged ja täpsed levelid ette märkida.ei hakka siia tarkusi rohkem kirjutama:)
boti kasutajatele setup 85-86 pros winrate sõber laseb 8x lev edukalt, avad siis yleval copy button NB seadistatud 12min timeframe
https://www.tradingview.com/chart/BJDvkwO3/
https://www.youtube.com/watch?v=CZ7X4lXQKKc&t=1457s õpetus custom signaalide edastamiseks
_________________ ========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG
viimati muutis Rngbullies 12.06.2022 16:22:20, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.06.2022 20:54:36
|
|
|
Rngbullies, räägi ikka avalikult ette, mis sa neid pse saayma hakkad. See juba nagu näoraamtus müügiteemar, et hinna kirjutan psi
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rngbullies
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2020
|
11.06.2022 20:59:37
|
|
|
mingist müügist või hinnast pole juttugi-et kõike lahti kirjutada seda ma ei viitsi -pigem jagan screeni ja näitan tehniliselt ette.
_________________ ========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
11.06.2022 21:07:47
|
|
|
Kõik DeFi coinid on palju langenud. Ma natuke ostsin Litecoini, sest mõtlesin, et no kuhu veel kukkuda? Või kui kukubki, siis pohl 20 euri mind ei tapa. (selle eelduseks, on see, et see coin üldse maamunalt kaoks. Aga seda nüüd küll ei juhtu.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rngbullies
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2020
|
11.06.2022 21:12:27
|
|
|
ltc-d ostan ka ise juba.kui allapoole tuleb siis 30.- oleks juba hea hind.
_________________ ========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
11.06.2022 21:25:06
|
|
|
| Rngbullies kirjutas: |
| ltc-d ostan ka ise juba.kui allapoole tuleb siis 30.- oleks juba hea hind. |
No kui peaks 30-ne peale tulema, siis ostaks kohe ühe terve coini ära! Muidu mul ainult mingid protsendid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.06.2022 21:39:23
|
|
|
Ma müüsin 24.02 viimased ltcd maha 82€ga, algul kahetsesin, nüüd on juba ok enesetunne
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
11.06.2022 22:02:17
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| Ma müüsin 24.02 viimased ltcd maha 82€ga, algul kahetsesin, nüüd on juba ok enesetunne |
Kui 30-ne peale langeb, siis ostad tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.06.2022 22:06:08
|
|
|
Litecoini sai ostetud 3 eur peal. Aega on sinnani
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rngbullies
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2020
|
11.06.2022 22:11:00
|
|
|
et kes oskas ette ennustada.
_________________ ========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
11.06.2022 22:17:22
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Litecoini sai ostetud 3 eur peal. Aega on sinnani  |
2016 aastal jah? Noh oleks võind siis juba 2017 a. detsembris 349-saga ära müüa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
13.06.2022 12:31:24
|
|
|
Soodukas?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.06.2022 14:39:05
|
|
|
Täna jah 13. must esmaspäev. BTC ATH-ni 200%
BTC täna rohkem kukkunud kui XRP; SHIB
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
13.06.2022 14:55:21
|
|
|
| DVDRW, ETH päevaga 20% kukkunud, nädalaga ligi 40%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
13.06.2022 15:30:28
|
|
|
Virx ennustas siin põhja 1100 peal, seekord võiks õigus olla
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
13.06.2022 15:33:23
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| DVDRW, ETH päevaga 20% kukkunud, nädalaga ligi 40% |
Olen iga nädal ühe 3070 kaardi lisanud ja kogu aeg Estimated Earnings väheneb... sant lugu küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
13.06.2022 15:45:07
|
|
|
Mind ei üllataks kui 400'ni kukub Sinna 2020 augusti juurde, kus hakkas lennutamine pihta. Ning siis läheb paar-kolm aastat kui sealt tõuseb 1300€ kanti max ja siis uuest alla. (Mitme aastane head&shoulders kujund). Vaatan Weekly graafikut.
Midagi head siit kolmeks aastaks tulemas ei ole.
Arvestades praegust ees leemendavat majandus surutist, Ukraina sõda jne. Siis võiks öelda suht kindlalt, et tuleb see kadunud kümnendik. Koroona aastad + ukraina sõda + majandus surutis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|