Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa e-sim teenus kellas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
CartmanSP
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2019




sõnum 02.06.2022 10:12:42 Elisa e-sim teenus kellas vasta tsitaadiga

Tere

kas keegi kasutab elisa e-sim teenust koos kellaga? Sooviks uurida, kas ma olen ainuke, kellele tundub see teenus vigane olevat.
Panen asjaolud siia kirja, vb keegi oskab omalt poolt tagasisidet anda

1. Lasin Elisa esinduses e-sim teenuse teha ning nad aktiveerisid valiku, et 10 sek pärast suunab kõne kella.
2. Tulemus oli see, et ilma rohkem midagi tegemata (e-sim oli veel aktiveerimata mitu päeva) hakkasid kõned katkema -st, et sissetulev kõne heliseski 10 sek ja katkes. Kõik kõned. Kui jõudsin enne vastu võtta, sai rääkida, muidu pidi tagasi helistama. Alguses ma ei taibanud, mis värk on, mõtlesin, et inimesed ise katkestavad. Tegelikult aga ei katkestanud inimesed, ainult kurtsid, et ei saa mind enam kätte.
3. Aktiveerisin kellas e-sim teenuse. Esimesel päeval kõik töötas, järgmisel enam mitte. Kell helistab iseseisvalt ainult välja, sisse LTE võrgust mitte. Ei aita restardid ega mingid settingud enam. Ok, vb on kella viga, jätame selle kõrvale (kuigi kahtlane).
4. Aga hakkasin Elisa kodukal muutma varianti, kuidas e-sim töötab, ehk saab valida, et kell ja telefon helisevad korraga või siis ajalise nihkega. Panin kõik korraga ja see on ainus variant, kus sissetulev kõne ei katke - ilmselt ei kontrolli, kas e-sim on töös. Kui muudan sekundeid, siis automaatselt telefon heliseb niikaua, kuipalju olen sekundeid valinud ning seejärel annab kinnist tooni.

Proovinud korduvalt ja ikka sama tulemus. Tundub teenuse probleem. Võtan ka Elisaga ühendust, aga ehk on kellelgi kogemust sama teenusega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2022 10:21:48 vasta tsitaadiga

Mul küll Telia samalaadne teeus ja valitud variant, et kell oleks alati esmane, kuhu kõne tuleb ja tänu sellele toimib asi nii, et kui kell BT-ga telefoni küljes, siis on LTE kellas mitteaktiivne ja kõned tulevad telefoni, kui mingil põhjusel telefoni BT levist välja jalutan või telefoni maha unustan, siis aktiveerib end kellas kohe LTE ja kõned tulevad sinna. Seni selline skeem probleemivabalt toiminud.
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CartmanSP
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2019




sõnum 02.06.2022 10:23:47 vasta tsitaadiga

Jah, mul sama, et kui on tel lähedal, LTE ei tööta ja üle BT. Aga see ainult üks päev, ehk kuni kella restardini toimis. Nüüd LTE enam ei toimi. BT pealt töötab kõik edasi nagu peab. Mõtlesin ,et võtaks teliast numbrid prooviks, et kas töötavad.
Aga mind huvitab see elisa sisemine teenus, et viskab kõne kinni - mis on täiesti ajuvaba.


viimati muutis CartmanSP 02.06.2022 10:26:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2022 10:24:51 vasta tsitaadiga

Mul see lahendus juba mõned head aastad töös, seega ehk tõepoolest mingi Elisa kiix icon_rolleyes.gif

Praegu telefoniks S10e, kuid on olnud ka teiste küljes sh. mitte Samsung + Samsung Galaxy Watch (SM-R805F) https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_watch-9289.php

_________________


viimati muutis DigeBeni 02.06.2022 10:37:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CartmanSP
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2019




sõnum 02.06.2022 10:35:45 vasta tsitaadiga

Proovisin ka teistpidi, ehk tõstsin kella esimeseks helisejaks. Nüüd on lihtsalt need sekundid mis ma olen valinud, sissehelistajal vaikus kuni suunab kõne telefoni simi ja hakkab kutsuma. Ehk siis kella e-sim pole kättesaadav. Kõne küll ei katke, aga tolku pole ikkagi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa e-sim teenus kellas
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.