|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud |
| Mul on alles esimene auto |
|
3% |
[ 5 ] |
| 2-3 |
|
29% |
[ 47 ] |
| 4-6 |
|
30% |
[ 48 ] |
| 7-10 |
|
18% |
[ 29 ] |
| 11-15 |
|
5% |
[ 9 ] |
| 16-20 |
|
5% |
[ 8 ] |
| 21-30 |
|
1% |
[ 2 ] |
| 31-40 |
|
2% |
[ 4 ] |
| 41-50 |
|
0% |
[ 1 ] |
| Rohkem kui 50 |
|
3% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 158 |
|
| autor |
|
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
01.06.2022 08:48:10
|
|
|
| SEB liisingukalkulaator ütleb, et kui neto sissetulek ilma kohustusteta on 4400€, siis autovalikul piiranguid tõenäoliselt pole - alla selle hakkab summaga piirama.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
01.06.2022 08:56:59
|
|
|
Kas Eestis pole tsivilisatsiooni?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
01.06.2022 08:58:45
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Kas Eestis pole tsivilisatsiooni? |
Võrdle rootsi pankade laenuandmise põhialuseid Rootsis ja Eestis
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
01.06.2022 09:36:59
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| SEB liisingukalkulaator ütleb, et kui neto sissetulek ilma kohustusteta on 4400€, siis autovalikul piiranguid tõenäoliselt pole - alla selle hakkab summaga piirama. |
Ainult 4400?
/s
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
01.06.2022 10:17:27
|
|
|
COOP liising väidab, et nende puhul ei tohi kohustused ületada 40% netosissetulekust
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
01.06.2022 10:27:31
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Selles mõttes on Marko mõttekäik loogiline, et võrdluses koheselt välja ostmisega tuleb liisingut võttes jälgida vaid intressikulu - mis sisuliselt on teenuse hind, et sa said auto (või mis iganes asja, mida pangalaenuga soetada soovid) kohe ilma suurt summat magama panemata kätte.
Muidugi jah, kui igakuine makse ületab mingit taluvuse piiri, siis loogikaga pole selle puudumise tõttu enam midagi teha. Kuskil oli pajatet ka, et laenuga autot ja kodu ostes võiks esimene jääda aasta neto sissetuleku ning teine viie aasta neto sissetuleku piiridesse - siis peaks hakkama saama. |
Ajuvaba valem, mis ei arvesta inflatsiooni ja ka laenuperioodi pikkust mitte. Kõige lollikindlam on protsent sissetulekust, mille kohustused võivad katta, selle pead ise välja arvutama lähtudes oma igakuistest keskmistest kulutustest. Mina olen leidnud, et kõige paremini töötab 25-50-25 reegel, ehk siis 25% kohustused, 50% majapidamine, toit ja muud eluks vajalik, ning 25% sääst. Paneme tähele, et säästuprotsent on sama, mis kohustustel. Pangad ka üldiselt kasutavad protsenti, reegel on 40-50%, sõltuvalt sissetulekute suurusest. Ega, kui sissetulek on 10k kuus, siis võivad kohustused ka 60% olla, kahte praadi ei söö.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
01.06.2022 10:32:14
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| Ega, kui sissetulek on 10k kuus, siis võivad kohustused ka 60% olla, kahte praadi ei söö. |
10k juures vbolla tõesti. 4-5k juures raiutakse päris jäigalt ikka 40% veel.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
01.06.2022 10:35:23
|
|
|
| Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.06.2022 10:36:26
|
|
|
| Mugavus maksab
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
01.06.2022 10:39:15
|
|
|
tsiteerides HV klassikat - kui hind paneb vinguma, pole see sinu jaoks
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.06.2022 11:38:08
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi... |
See klaasipesu vesi tankurist on neil algusest peale olnud absurdse hinnaga ning iga kord kui nad seda FB's promovad saavad hunniku kiunu kommentaarides.
Kuid hinda siiani pole alandatud seega järelikult leidub piisavalt mugavuse eest maksjaid.
Ise mõtleks ka, et kui see oleks tankuris kasvõi kankuga võrreldavas hinnas (suures koguses sisseostes Neste jaoks võiks omahind olla kõvasti odavam) siis käibe pealt võiks nad oluliselt rohkem teenida?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
01.06.2022 11:56:29
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi... |
See klaasipesu vesi tankurist on neil algusest peale olnud absurdse hinnaga ning iga kord kui nad seda FB's promovad saavad hunniku kiunu kommentaarides.
Kuid hinda siiani pole alandatud seega järelikult leidub piisavalt mugavuse eest maksjaid.
Ise mõtleks ka, et kui see oleks tankuris kasvõi kankuga võrreldavas hinnas (suures koguses sisseostes Neste jaoks võiks omahind olla kõvasti odavam) siis käibe pealt võiks nad oluliselt rohkem teenida? |
Valus on see, et kanku tühjaks ja prügisse, pole üldse loodussõbralik. Selles valguses peaks tankur olema kas odavam või vähemalt sama hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.06.2022 12:00:39
|
|
|
Ei usu, et odavam on suuremas koguses. See vedelik praktiliselt ei maksa midagi. Kõige rohkem teenib selle müügist transpordimees
Hulgihinnaga on liitrihind 5l kaupa ostes grammike odavam kui 200l vaat
Odav on siis kui kontsentraat osta
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
01.06.2022 13:01:10
|
|
|
Pakun et seda klaasipesutünni käiakse mingist kankust täitmas ja siis vesi otsa. Vaevalt 200l vaadiga auto tuleb ja täidab nagu kütust lisatakse.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
01.06.2022 13:48:56
|
|
|
Võib-olla on talvine vedelik sees? See on kanistris ka ~1€ liiter.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.06.2022 16:56:42
|
|
|
| Bmw pistikhübriidid toimivad hästi? Vaatasin, et mingi 30km sõidavad, saaks linna sõidud elektri pealt sõita ja tln-trt otsad bena pealt.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
01.06.2022 16:58:06
|
|
|
| Bemmil on hea kolmeliitrine diisel või suuremad, alla selle on aseained või seisuse saavutamiseks tehtud kompromiss.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.06.2022 17:16:05
|
|
|
Juriidilisele isikule võib
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
01.06.2022 17:17:54
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
peaks järgi mõtlema prioriteetides.
|
paljud naised ju üksikud, pole meest ka võtta appi |
Peab ikka väga erak olema, kui pole isegi sõbrantsi kellel oleks meestuttav või ka abikaasa kasvõi. Eks oma vigadest õpitakse. See tuli ka artiklist välja, et ei teinud autole põhjalikku kontrolli vaid usaldas varasemat ülevaatust.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.06.2022 18:51:56
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi... |
Nestel on mingi kirves tõesti. Olerexis ja Alexelas on 75 senti, kui mingigi kliendikaart olemas. Alexelas on ka suvel kindlalt talvine vedelik, sest haiseb sama vängelt nagu talvel
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.06.2022 19:28:28
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi... |
Nestel on mingi kirves tõesti. Olerexis ja Alexelas on 75 senti, kui mingigi kliendikaart olemas. Alexelas on ka suvel kindlalt talvine vedelik, sest haiseb sama vängelt nagu talvel  |
Imo Tartu Terminali tanklates oli alla 0.5€ liiter. Aga neil vaid paaris jaamas see tankur
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
01.06.2022 19:34:46
|
|
|
| Mis sellel petetud naise Octavial siis häda oli?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
01.06.2022 19:40:06
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| rocky-b kirjutas: |
| Bemmil on hea kolmeliitrine diisel või suuremad, alla selle on aseained või seisuse saavutamiseks tehtud kompromiss. |
Kolvid ja kolvirõngad samad.
Ehk küsimus vaid, kas jaksad maksta 4 või 6 püti eest. |
4 püti puhul võiks siis juba Passeriga sõita.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
01.06.2022 20:08:32
|
|
|
Otsisin oma autole uut akut mis kannatab "start - stop" süsteemi, soovitati erinevaid kuid pandi peale Duracell Extreme EFB. Ma polnud kuulnudki, et Duracell toodab auto akusid Eks näeb kui kaua vastu peab.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.06.2022 20:28:54
|
|
|
kindlasti vuhvel
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
01.06.2022 20:50:42
|
|
|
nagunii väikestest AA-pulkadest kokku pandud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.06.2022 20:51:57
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
Otsisin oma autole uut akut mis kannatab "start - stop" süsteemi, soovitati erinevaid kuid pandi peale Duracell Extreme EFB. Ma polnud kuulnudki, et Duracell toodab auto akusid Eks näeb kui kaua vastu peab. |
Ilmselt ei toodagi. Ostetakse sisse teenus või keegi kasutab nende kaubamärki mis iganes lepingute alusel.
Tootja enda leht tundub maas olevat.
https://eepower.com/news/east-penn-releases-new-duracell-automotive-batteries/#
| tsitaat: |
| East Penn Manufacturing Co., Inc. has signed an exclusive agreement with Duracell to release batteries branded under the Duracell name. East Penn states that its over 60-year tradition of producing lead-acid batteries is a logical fit for the Duracell brand.. Two types of Duracell automotive batteries are initially being released, the extreme power AGM and the advanced generation EHP. |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
01.06.2022 21:04:09
|
|
|
Ärge mehed jamage, ma ei saa öösel magada
NB. Soovitage korralike käivitusjuhtmeid nn. krokodille siis.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
01.06.2022 21:14:18
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ära Duracelli omi võta. |
Kuna Su soovitusi pole mõtet järgida siis ilmselt just Duracelli omad
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
01.06.2022 21:37:30
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Bmw pistikhübriidid toimivad hästi? Vaatasin, et mingi 30km sõidavad, saaks linna sõidud elektri pealt sõita ja tln-trt otsad bena pealt. |
töökaaslane tõi saksast X1 oma kaasale. peale kodumaale jõudmist arvas, et hakkab ise sõitma aga ei lubatud.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
01.06.2022 22:16:14
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
Ärge mehed jamage, ma ei saa öösel magada
NB. Soovitage korralike käivitusjuhtmeid nn. krokodille siis.  |
Mis siin soovitada,jämeduse järgi
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.06.2022 22:21:41
|
|
|
Ja vase jämeduse, mitte isolatsiooni
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
01.06.2022 22:27:34
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Ja vase jämeduse, mitte isolatsiooni  |
Selge
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
02.06.2022 09:05:33
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
Ärge mehed jamage, ma ei saa öösel magada
NB. Soovitage korralike käivitusjuhtmeid nn. krokodille siis.  |
Oma magavate rontide äratamiseks olen viimastel aastatel kasutanud moodsamat lahendust - akupank-käivitusabi või misiganes nimetus sel on.
Uusi autosid vist ei soovitata krokodilllide doonoriteks võtta ning mugavam kah lihtsalt akupank kapoti alla lükata, ei pea teisi masinaid ligi manööverdama.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
02.06.2022 10:53:42
|
|
|
| Huvitav idee, mida Sa kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
02.06.2022 11:18:38
|
|
|
Sai korra sõbraga koos kasutatud autot vaatamas käidud (2020). Väljavaadatud auto ei käivitunud ja ma kohe . Müüja tõi selle sama "akupank-käivitusabi", kapott lahti ja auto läks käima. Pidi tavaline olema, et pikalt seisnud auto aku tühjeneb. Mudelit ei tea muidugi.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.06.2022 11:55:45
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Huvitav idee, mida Sa kasutad? |
https://www.oomipood.ee/brand_noco
Mul on Noco GB40 - kunagi sai kiirkorras ostetud põhimõttel, et järgmine kõrgem mudel oli juba üle mõistuse palju kallim, nõrgem mudel oli vaid marginaalselt odavam.
Hetkel võibolla tahaks sellist, mille laadimine oleks juba usb-c, mitte enam micro-usb, kuid tal on oma laadimisjuhe (usb-a <> micro-usb) ning autolaadija sigaretisüütajasse (usb-a auguga) kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
02.06.2022 12:26:08
|
|
|
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
02.06.2022 12:28:13
|
|
|
| Trwind55 kirjutas: |
Sai korra sõbraga koos kasutatud autot vaatamas käidud (2020). Väljavaadatud auto ei käivitunud ja ma kohe . Müüja tõi selle sama "akupank-käivitusabi", kapott lahti ja auto läks käima. Pidi tavaline olema, et pikalt seisnud auto aku tühjeneb. Mudelit ei tea muidugi. |
Eks mingi tarbimine on olemas ju koguaeg,ikka tühjenevad
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|