Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 08:48:10 vasta tsitaadiga

SEB liisingukalkulaator ütleb, et kui neto sissetulek ilma kohustusteta on 4400€, siis autovalikul piiranguid tõenäoliselt pole - alla selle hakkab summaga piirama.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 08:55:06 vasta tsitaadiga

Norra. Tsivilisatsioon icon_idea.gif
Vastavalt reeglitele ei tohi kliendi võlgnevus kokku ületada viiekordset aastatulu.
https://www.regjeringen.no/no/tema/okonomi-og-budsjett/finansmarkedene/utlansforskriften/id2791101/

Vahepeal tuli kuskilt soovitus 4,5 aasta tulu aga ikka on jäänud 5 aasta tulu peale pidama.


viimati muutis Oisu. 01.06.2022 08:57:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 08:56:59 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Norra. Tsivilisatsioon icon_idea.gif
Vastavalt reeglitele ei tohi kliendi võlgnevus kokku ületada viiekordset aastatulu.
https://www.regjeringen.no/no/tema/okonomi-og-budsjett/finansmarkedene/utlansforskriften/id2791101/


Kas Eestis pole tsivilisatsiooni?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 08:58:45 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Norra. Tsivilisatsioon icon_idea.gif
Vastavalt reeglitele ei tohi kliendi võlgnevus kokku ületada viiekordset aastatulu.
https://www.regjeringen.no/no/tema/okonomi-og-budsjett/finansmarkedene/utlansforskriften/id2791101/


Kas Eestis pole tsivilisatsiooni?


Võrdle rootsi pankade laenuandmise põhialuseid Rootsis ja Eestis icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 09:18:48 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Selles mõttes on Marko mõttekäik loogiline, et võrdluses koheselt välja ostmisega tuleb liisingut võttes jälgida vaid intressikulu - mis sisuliselt on teenuse hind, et sa said auto (või mis iganes asja, mida pangalaenuga soetada soovid) kohe ilma suurt summat magama panemata kätte.
Selle tingimuseks on ka asjaolu, et sõidukite "hind" on kõikides kohtades võrdne.
Aga teatavasti see nii ei ole.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 09:36:59 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
SEB liisingukalkulaator ütleb, et kui neto sissetulek ilma kohustusteta on 4400€, siis autovalikul piiranguid tõenäoliselt pole - alla selle hakkab summaga piirama.

Ainult 4400?

/s

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 10:17:27 vasta tsitaadiga

COOP liising väidab, et nende puhul ei tohi kohustused ületada 40% netosissetulekust
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.06.2022 10:27:31 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Selles mõttes on Marko mõttekäik loogiline, et võrdluses koheselt välja ostmisega tuleb liisingut võttes jälgida vaid intressikulu - mis sisuliselt on teenuse hind, et sa said auto (või mis iganes asja, mida pangalaenuga soetada soovid) kohe ilma suurt summat magama panemata kätte.

Muidugi jah, kui igakuine makse ületab mingit taluvuse piiri, siis loogikaga pole selle puudumise tõttu enam midagi teha. Kuskil oli pajatet ka, et laenuga autot ja kodu ostes võiks esimene jääda aasta neto sissetuleku ning teine viie aasta neto sissetuleku piiridesse - siis peaks hakkama saama.


Ajuvaba valem, mis ei arvesta inflatsiooni ja ka laenuperioodi pikkust mitte. Kõige lollikindlam on protsent sissetulekust, mille kohustused võivad katta, selle pead ise välja arvutama lähtudes oma igakuistest keskmistest kulutustest. Mina olen leidnud, et kõige paremini töötab 25-50-25 reegel, ehk siis 25% kohustused, 50% majapidamine, toit ja muud eluks vajalik, ning 25% sääst. Paneme tähele, et säästuprotsent on sama, mis kohustustel. Pangad ka üldiselt kasutavad protsenti, reegel on 40-50%, sõltuvalt sissetulekute suurusest. Ega, kui sissetulek on 10k kuus, siis võivad kohustused ka 60% olla, kahte praadi ei söö.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 10:32:14 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Ega, kui sissetulek on 10k kuus, siis võivad kohustused ka 60% olla, kahte praadi ei söö.


10k juures vbolla tõesti. 4-5k juures raiutakse päris jäigalt ikka 40% veel.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.06.2022 10:35:23 vasta tsitaadiga

Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.06.2022 10:36:26 vasta tsitaadiga

Mugavus maksab
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 10:39:15 vasta tsitaadiga

tsiteerides HV klassikat - kui hind paneb vinguma, pole see sinu jaoks
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 11:38:08 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi...


See klaasipesu vesi tankurist on neil algusest peale olnud absurdse hinnaga ning iga kord kui nad seda FB's promovad saavad hunniku kiunu kommentaarides.
Kuid hinda siiani pole alandatud seega järelikult leidub piisavalt mugavuse eest maksjaid.

Ise mõtleks ka, et kui see oleks tankuris kasvõi kankuga võrreldavas hinnas (suures koguses sisseostes Neste jaoks võiks omahind olla kõvasti odavam) siis käibe pealt võiks nad oluliselt rohkem teenida?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.06.2022 11:56:29 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
pppd kirjutas:
Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi...


See klaasipesu vesi tankurist on neil algusest peale olnud absurdse hinnaga ning iga kord kui nad seda FB's promovad saavad hunniku kiunu kommentaarides.
Kuid hinda siiani pole alandatud seega järelikult leidub piisavalt mugavuse eest maksjaid.

Ise mõtleks ka, et kui see oleks tankuris kasvõi kankuga võrreldavas hinnas (suures koguses sisseostes Neste jaoks võiks omahind olla kõvasti odavam) siis käibe pealt võiks nad oluliselt rohkem teenida?


Valus on see, et kanku tühjaks ja prügisse, pole üldse loodussõbralik. Selles valguses peaks tankur olema kas odavam või vähemalt sama hinnaga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.06.2022 12:00:39 vasta tsitaadiga

Ei usu, et odavam on suuremas koguses. See vedelik praktiliselt ei maksa midagi. Kõige rohkem teenib selle müügist transpordimees
Hulgihinnaga on liitrihind 5l kaupa ostes grammike odavam kui 200l vaat

Odav on siis kui kontsentraat osta
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 13:01:10 vasta tsitaadiga

Pakun et seda klaasipesutünni käiakse mingist kankust täitmas ja siis vesi otsa. Vaevalt 200l vaadiga auto tuleb ja täidab nagu kütust lisatakse.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.06.2022 13:48:56 vasta tsitaadiga

Võib-olla on talvine vedelik sees? See on kanistris ka ~1€ liiter.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 14:14:03 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/7534121/parnu-naine-ebaonnestunud-autoostust-rahast-olen-ilma-ja-autot-ka-pole icon_lol.gif

Järjekorde ohver. Samas ega need automüüjad sellised loodavadki leida. Kui ikka naisisik ei oska enne auto ostu abi küsida ja peale petta saamist pöördub elu24 poole, siis peaks järgi mõtlema prioriteetides.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2022 15:58:11 vasta tsitaadiga

Viimane kord kui ostsin talvel, sain viieliitrise plänni 2midagi euri. Ostsin mitu plänni. Mõni on veel alles.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2022 16:25:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

peaks järgi mõtlema prioriteetides.

paljud naised ju üksikud, pole meest ka võtta appi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 16:56:42 vasta tsitaadiga

Bmw pistikhübriidid toimivad hästi? Vaatasin, et mingi 30km sõidavad, saaks linna sõidud elektri pealt sõita ja tln-trt otsad bena pealt.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 16:58:06 vasta tsitaadiga

Bemmil on hea kolmeliitrine diisel või suuremad, alla selle on aseained või seisuse saavutamiseks tehtud kompromiss.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.06.2022 16:59:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Viimane kord kui ostsin talvel, sain viieliitrise plänni 2midagi euri.

Sellise hinna puhul tundub nagu metanooliga vedelik, samas seda ei tohi enam müüa:
https://autoblogi.ee/klaasipesuvedelik-etanooliga-voi-metanooliga/

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.06.2022 17:16:05 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
laurx kirjutas:
Viimane kord kui ostsin talvel, sain viieliitrise plänni 2midagi euri.

Sellise hinna puhul tundub nagu metanooliga vedelik, samas seda ei tohi enam müüa:
https://autoblogi.ee/klaasipesuvedelik-etanooliga-voi-metanooliga/

Juriidilisele isikule võib
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 17:17:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

peaks järgi mõtlema prioriteetides.

paljud naised ju üksikud, pole meest ka võtta appi


Peab ikka väga erak olema, kui pole isegi sõbrantsi kellel oleks meestuttav või ka abikaasa kasvõi. Eks oma vigadest õpitakse. See tuli ka artiklist välja, et ei teinud autole põhjalikku kontrolli vaid usaldas varasemat ülevaatust.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 18:51:56 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi...

Nestel on mingi kirves tõesti. Olerexis ja Alexelas on 75 senti, kui mingigi kliendikaart olemas. Alexelas on ka suvel kindlalt talvine vedelik, sest haiseb sama vängelt nagu talvel icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2022 18:56:17 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Bemmil on hea kolmeliitrine diisel või suuremad, alla selle on aseained või seisuse saavutamiseks tehtud kompromiss.

Kolvid ja kolvirõngad samad.
Ehk küsimus vaid, kas jaksad maksta 4 või 6 püti eest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 19:28:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
pppd kirjutas:
Vinguks korra klaasipesuvedelike teemal - tankisin eile Neste udupeenest klaasipesuvedela tankurist, kõik läks hästi ja suurema hirmuta, aga asja hind pani pead kratsima, mis inglipissi sinna sisse pannakse et see asi 1,midagi rubla liiter maksab? Poest tuleb 5ne kanku mingi mõne euriga kätte ja seal maksab see plastkanister ka midagi, nüüd otse torust lastes on asi ligi poole kallim? Mingeid ulmelisi ja ennenägematuid pesemisomadusi ei täheldanud ka. Selge et tankuri amortisatsioon ja hooldus maksab ilmselt ka midagi, aga ikkagi...

Nestel on mingi kirves tõesti. Olerexis ja Alexelas on 75 senti, kui mingigi kliendikaart olemas. Alexelas on ka suvel kindlalt talvine vedelik, sest haiseb sama vängelt nagu talvel icon_lol.gif

Imo Tartu Terminali tanklates oli alla 0.5€ liiter. Aga neil vaid paaris jaamas see tankur

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 19:31:11 vasta tsitaadiga

Mulle piisab sellest, et seda kuramuse kanistrit pole - kuritegu looduse vastu nagu kilekotid, mida ühe korra kasutatakse. 75-sendine hind on samuti enam-vähem aktsepteeritav.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 19:34:46 vasta tsitaadiga

Mis sellel petetud naise Octavial siis häda oli?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 19:40:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Bemmil on hea kolmeliitrine diisel või suuremad, alla selle on aseained või seisuse saavutamiseks tehtud kompromiss.

Kolvid ja kolvirõngad samad.
Ehk küsimus vaid, kas jaksad maksta 4 või 6 püti eest.


4 püti puhul võiks siis juba Passeriga sõita.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 19:45:14 vasta tsitaadiga

Kas bemmid oskavad ökotada ja vajadusel pütte välja kah lülitada?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 20:08:32 vasta tsitaadiga

Otsisin oma autole uut akut mis kannatab "start - stop" süsteemi, soovitati erinevaid kuid pandi peale Duracell Extreme EFB. Ma polnud kuulnudki, et Duracell toodab auto akusid icon_biggrin.gif Eks näeb kui kaua vastu peab.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 20:28:54 vasta tsitaadiga

kindlasti vuhvel doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.06.2022 20:50:42 vasta tsitaadiga

nagunii väikestest AA-pulkadest kokku pandud icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 20:51:57 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Otsisin oma autole uut akut mis kannatab "start - stop" süsteemi, soovitati erinevaid kuid pandi peale Duracell Extreme EFB. Ma polnud kuulnudki, et Duracell toodab auto akusid icon_biggrin.gif Eks näeb kui kaua vastu peab.


Ilmselt ei toodagi. Ostetakse sisse teenus või keegi kasutab nende kaubamärki mis iganes lepingute alusel.

Tootja enda leht tundub maas olevat.

https://eepower.com/news/east-penn-releases-new-duracell-automotive-batteries/#

tsitaat:
East Penn Manufacturing Co., Inc. has signed an exclusive agreement with Duracell to release batteries branded under the Duracell name. East Penn states that its over 60-year tradition of producing lead-acid batteries is a logical fit for the Duracell brand.. Two types of Duracell automotive batteries are initially being released, the extreme power AGM and the advanced generation EHP.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 21:04:09 vasta tsitaadiga

Ärge mehed jamage, ma ei saa öösel magada icon_eek.gif
NB. Soovitage korralike käivitusjuhtmeid nn. krokodille siis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 21:11:38 vasta tsitaadiga

Ära Duracelli omi võta.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 21:14:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ära Duracelli omi võta.
Kuna Su soovitusi pole mõtet järgida siis ilmselt just Duracelli omad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2022 21:18:33 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
laurx kirjutas:
Viimane kord kui ostsin talvel, sain viieliitrise plänni 2midagi euri.

Sellise hinna puhul tundub nagu metanooliga vedelik, samas seda ei tohi enam müüa:
https://autoblogi.ee/klaasipesuvedelik-etanooliga-voi-metanooliga/


klemmihind. ostsin äkki 18 kankut.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 21:37:30 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Bmw pistikhübriidid toimivad hästi? Vaatasin, et mingi 30km sõidavad, saaks linna sõidud elektri pealt sõita ja tln-trt otsad bena pealt.

töökaaslane tõi saksast X1 oma kaasale. peale kodumaale jõudmist arvas, et hakkab ise sõitma aga ei lubatud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 22:16:14 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Ärge mehed jamage, ma ei saa öösel magada icon_eek.gif
NB. Soovitage korralike käivitusjuhtmeid nn. krokodille siis. icon_biggrin.gif

Mis siin soovitada,jämeduse järgi

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 22:21:41 vasta tsitaadiga

Ja vase jämeduse, mitte isolatsiooni icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 22:27:34 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ja vase jämeduse, mitte isolatsiooni icon_smile.gif

Selge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 09:05:33 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Ärge mehed jamage, ma ei saa öösel magada icon_eek.gif
NB. Soovitage korralike käivitusjuhtmeid nn. krokodille siis. icon_biggrin.gif


Oma magavate rontide äratamiseks olen viimastel aastatel kasutanud moodsamat lahendust - akupank-käivitusabi või misiganes nimetus sel on.
Uusi autosid vist ei soovitata krokodilllide doonoriteks võtta ning mugavam kah lihtsalt akupank kapoti alla lükata, ei pea teisi masinaid ligi manööverdama.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 10:53:42 vasta tsitaadiga

Huvitav idee, mida Sa kasutad?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 02.06.2022 11:18:38 vasta tsitaadiga

Sai korra sõbraga koos kasutatud autot vaatamas käidud (2020). Väljavaadatud auto ei käivitunud ja ma kohe icon_evil.gif. Müüja tõi selle sama "akupank-käivitusabi", kapott lahti ja auto läks käima. Pidi tavaline olema, et pikalt seisnud auto aku tühjeneb. Mudelit ei tea muidugi.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 11:55:45 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Huvitav idee, mida Sa kasutad?


https://www.oomipood.ee/brand_noco
Mul on Noco GB40 - kunagi sai kiirkorras ostetud põhimõttel, et järgmine kõrgem mudel oli juba üle mõistuse palju kallim, nõrgem mudel oli vaid marginaalselt odavam.

Hetkel võibolla tahaks sellist, mille laadimine oleks juba usb-c, mitte enam micro-usb, kuid tal on oma laadimisjuhe (usb-a <> micro-usb) ning autolaadija sigaretisüütajasse (usb-a auguga) kaasas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 12:26:08 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Tänan
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2022 12:28:13 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Sai korra sõbraga koos kasutatud autot vaatamas käidud (2020). Väljavaadatud auto ei käivitunud ja ma kohe icon_evil.gif. Müüja tõi selle sama "akupank-käivitusabi", kapott lahti ja auto läks käima. Pidi tavaline olema, et pikalt seisnud auto aku tühjeneb. Mudelit ei tea muidugi.


Eks mingi tarbimine on olemas ju koguaeg,ikka tühjenevad

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.