Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 24.05.2022 10:16:09 vasta tsitaadiga

eks siis jätka testimisi ja õppimisi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 10:40:35 vasta tsitaadiga

Lenovo Legion 5.Win 11 kohe peal.o probleemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 12:14:28 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
eks siis jätka testimisi ja õppimisi


Mis siin ikka testida ja oppida 2h sain mängida ja striimida ja tõmbas masina kooma täiesti w10 sellist jama küll ei olnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2022 02:20:59 vasta tsitaadiga

Microsoft releases Windows 11 build 22000.708 with a ton of fixes
https://www.xda-developers.com/microsoft-windows-11-build-22000-708/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2022 06:45:45 vasta tsitaadiga

Kuulge mingi jama, (vist) pärast teatud uuendust lakkas korralikult töötamast Windows klahv. Vahel nagu avab start menüüd, vahel mitte.
Windowsi klahv klaviatuuril töötab ilusasti, kui näiteks käivitan VNC või RDP, siis sealses arvutis töötab (Windows 10).

Ei oska mingeid uuendusi maha ka lasta, ei tea, kus mure.

Proovitud erinevaid lahendusi (filter keys, draiverid maha/peale).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2022 22:04:23 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuulge mingi jama, (vist) pärast teatud uuendust lakkas korralikult töötamast Windows klahv. Vahel nagu avab start menüüd, vahel mitte.
Windowsi klahv klaviatuuril töötab ilusasti, kui näiteks käivitan VNC või RDP, siis sealses arvutis töötab (Windows 10).

Ei oska mingeid uuendusi maha ka lasta, ei tea, kus mure.

Proovitud erinevaid lahendusi (filter keys, draiverid maha/peale).

Vanasti oli selline klahv nagu Win Lock.
Kas virtuaalsel ka ei toimi icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 06:32:33 vasta tsitaadiga

Uskumatu, aga Asuse rakenduses Armoury Crate on võimalus WIN klahv välja lülitada - võib-olla kogemata tegin seda. Korralikult pidin ikka katsetama, erinevaid rakendusi sulgema, safe-mode jne, et selleni jõuda...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 09:52:08 vasta tsitaadiga

Sellepärast ITikatel tööd nii palju ongi, meeldib mulle sellistel puhkudel öelda icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 16:15:21 vasta tsitaadiga

Kas praeguse lauaarvuti W10 teade, et "See arvuti ei vasta hetkel Windows 11 käitamiseks nõutavatele süsteemi miinimumnõuetele"
jääb kestma kuni Windows 10 toetuse lõpuni või on lootust, et osad niiöelda vanemad W10'ga arvutid võivad saada Windows 11 kõlbulikeks
enne W10 toetuse lõppu?
Naljakas ongi see, et kui 2015 aastal tuli W10 välja, siis Microsoft lubas, et W10 jääb viimaseks versiooniks icon_smile.gif
Nüüd aga on 11 ikkagi uus versioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2022 16:48:14 vasta tsitaadiga

madis888, seda pead kristallkuuli pealt vaatama.
Ma ei tea mis eesmärk M$ nende nõuetega on kui tegelikult saab neist (vähemalt praegu) mööda ja töötab edukalt ka vanema raua peal. Pulli pärast ajasin selle näiteks korra lenovo T420 peal käima enne kui selle maha müüsin. Töötas küll.
Eesmärk on ilmselt turult vanem raud minema saada, et ei peaks kõike supportima. Samas kui see hirmutamise taktika, et varsti su arvuti enam uuema windowsiga ei tööta piisavat tulemust ei anna, siis võivad ka nõudeid tagasi tõmmata et turuosa säilitada. Pingviin ka vaikselt areneb ja muutub järjest rohkem dumbuseri sõbralikuks ja seda nad ka ei taha, et pingviini turuosa oluliselt suureneks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2022 10:26:02 vasta tsitaadiga

madis888, tee rufusega pulk ja anna minna. Core peale ka ajanud seda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2022 18:29:20 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
madis888, tee rufusega pulk ja anna minna. Core peale ka ajanud seda.


Kumma ma teen rufusega - kas Linuxi või Windows 11?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2022 18:30:42 vasta tsitaadiga

madis888, Windows 11 teema on see icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2022 19:03:12 vasta tsitaadiga

Kas rufusega saab teha sellise Windows11 installi ka sel juhul, kui süsteemi miinimumnõuded ei ole piisavad W11 installimiseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2022 19:04:15 vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
laurx kirjutas:
madis888, tee rufusega pulk ja anna minna. Core peale ka ajanud seda.


Kumma ma teen rufusega - kas Linuxi või Windows 11?


Mõlema saad teha, aga kuna win 11 teema, siis ikka jah sellest jutt käib. Saad ilusti kontrollid keelata ja teeb sulle ilusti image, millega vanema raua peale win 11 installida saad ilma et ise peaks "näpud õliseks" tegema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2022 19:36:38 vasta tsitaadiga

madis888, jah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 02:40:25 vasta tsitaadiga

Läks äpparile 11 selga, siiani kõige hullem pole.
+Taskbar keskel on isegi üllatavalt meeljärgi.
+Win key + proge esimesed 3 tähte ei ürita seda bing'ist leida vaid avab selle.

pluss/miinus: Candycrushhe jms kaasasolevat bloati vähem kui w10, samas milleks neid tiktoki jms Windows store shortcut'e start menu'sse vaja on mis klikkimise peale installima hakkavad?

Negatiivset siiani:
*Powershell tahab Not responding olla rohkem kui võiks.
*Touchpadi vasakklikk arvas üks hetk, et enam ei tööta, ei vasakult alt otsast klikk ega ka lihtsalt tap. Paremklikk ja kõik muud gesture'ed jäid toimima. Settingutest touchpad on-off-on ja hakkas uuesti tööle.
*W10 peal oli Windows Hello lõustatuvastus nõks kiirem.
*Kes krt arvas, et see context menu ok on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 10:19:06 vasta tsitaadiga

Rääkides sellest context menüüst - proovisin mitmeid erinevaid häkke, registry muudatusi, mingid DLL-id, kahjuks ikka see väärakas.
On võimalik taastada Win10 kõikide valikutega?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.05.2022 11:11:55 vasta tsitaadiga

Kui sa enne image tegid, itimees.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 11:15:28 vasta tsitaadiga

Küsimus polnud Win 10 enda taastamises vaid Win 10 taolise context menüü kõikide valikute taastamises. (sõnastus veidi kehva muidugi)
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 11:43:14 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Rääkides sellest context menüüst - proovisin mitmeid erinevaid häkke, registry muudatusi, mingid DLL-id, kahjuks ikka see väärakas.
On võimalik taastada Win10 kõikide valikutega?

https://www.xda-developers.com/how-to-open-full-right-click-menu-by-default-windows-11/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 12:10:49 vasta tsitaadiga

Katsetades nüüd paar korda Windows 11, siis jään hetkel Windows 10 peale. Samamoodi nagu Windows 10 vajas ca 6-7 versiooniuuendust, et täiesti adekvaatselt kasutatavaks muutuda, siis Windows 11 läheb arvatavasti samamoodi. Las tuunivad seda veel aastajagu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 12:39:15 vasta tsitaadiga

Seda kasutades sai 1:1'le valikud w10'ga
https://github.com/teeotsa/windows-11-debloat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 13:01:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Katsetades nüüd paar korda Windows 11, siis jään hetkel Windows 10 peale

Hetkel 14. okt 2025-ni võib ametlikult rahulikult 10 peal olla. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2022 06:35:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kui sa enne image tegid, itimees.

bladerunner kirjutas:
Küsimus polnud Win 10 enda taastamises vaid Win 10 taolise context menüü kõikide valikute taastamises. (sõnastus veidi kehva muidugi)
Ei seda päris ei taha icon_biggrin.gif Win10 on tore ja värki, aga sooviks kasutada Win11, et saaks ka klientide vajadustest aru.
Bunny kirjutas:
LKits kirjutas:
Rääkides sellest context menüüst - proovisin mitmeid erinevaid häkke, registry muudatusi, mingid DLL-id, kahjuks ikka see väärakas.
On võimalik taastada Win10 kõikide valikutega?

https://www.xda-developers.com/how-to-open-full-right-click-menu-by-default-windows-11/
See juba proovitud, mul millegipärast ei tööta.
Proovitud nii admin kui tavakasutaja õigustes (sest näen, et muudetakse Current User sektsiooni).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 16:20:26 vasta tsitaadiga

Omateada olen pannud win 11-s Chrome põhibrauseriks kuid kui avan näieks Discordis lingi ja valin, et soovin vaadata Youtubes siis ikkagi avab end Edge nagu see oleks mul põhibrauser
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 19:51:27 vasta tsitaadiga

ot:
Kui chromiumi mootor sobib, siis ma soovitaks pigem kasutada midagi muud kui Chrome (või Edge). Brave on üsna hea valik näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2022 21:23:09 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Omateada olen pannud win 11-s Chrome põhibrauseriks kuid kui avan näieks Discordis lingi ja valin, et soovin vaadata Youtubes siis ikkagi avab end Edge nagu see oleks mul põhibrauser

Jep see on Microsofti teema, et lingid tahab ikka avada Edge kasutades.
Muidu oli selle jaoks see: https://github.com/da2x/EdgeDeflector aga MS saboteeris seda: https://www.ctrl.blog/entry/microsoft-edge-protocol-competition.html
Alternatiiv paistab olema see: https://github.com/rcmaehl/MSEdgeRedirect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 13:40:17 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel pärast igat suuremat update'i audio driverid lähevad nässu ja peab troubleshooterit käivitama, mispärast driverite ülekirjutamine toimib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2022 17:17:06 vasta tsitaadiga

Võtsin ligi elus esimest korda xboxgamepassi arvutis. Iga kord peale mängu sulgemist mäng hangub ja peale pikka ketramist viskab sellise teate
Spoiler Spoiler Spoiler
ja siis saab alles sulgeda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2022 23:35:50 vasta tsitaadiga

Ideid kuidas siit edasi saada?

Tutikas laptop, tuli Win 11-ga.
Spoiler Spoiler Spoiler



edit:
Task Manageri end process aitas
https://www.technipages.com/fix-computer-stuck-on-lets-connect-you-to-a-network


Krt see Win 11 on nii toores, juba sellised probleemid pakendist võetud läppariga.


viimati muutis SKG 07.06.2022 23:44:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2022 23:40:30 vasta tsitaadiga

Pakun varsti nii, et Win ei tule üleski kui netti pole. okse.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 08.06.2022 11:09:17 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Pakun varsti nii, et Win ei tule üleski kui netti pole. okse.gif

Seda siis värske installi / uue arvuti puhul kus lõplik user setup on tegemata.

Kui arvuti on juba tööolukorras, tuleb ilma netita üles.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 13:26:42 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Kellelgi veel pärast igat suuremat update'i audio driverid lähevad nässu ja peab troubleshooterit käivitama, mispärast driverite ülekirjutamine toimib?


See idu on jah porno pidevalt webcammid ja audio sassis discord läheb ka paigast. Divereid küll ei pea troubleshootima kuid webcammi peab connectima ja disconnectima.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 14:29:15 vasta tsitaadiga

Kunagi XP aegadel kästi Microsoftil suisa brauserivalik sisse tuua. Mis vahepeal muutunud, et nüüd kannatab jälle Edget niiviisi peale pressida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 14:57:15 vasta tsitaadiga

Miks kõik Edget ei kasuta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 16:11:37 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Miks kõik Edget ei kasuta?
Sest nad tahavad olla lahedad ja Chrome kasutada vahet pole, et sama asi
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 16:14:04 vasta tsitaadiga

Kui tähte närida, siis chroimium ja chrome päris sama asi ei ole.
Aga samahästi võiks küsida miks kõik Opeliga ei sõida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 16:25:29 vasta tsitaadiga

Kusjuures Edge'i osas ei kurda mitte millegi üle, kui välja arvata see esimese käivitumise seadistus. Muus osas väga OK. Ärikasutajatele ikka ülimalt mugav kasutada - siseveebid, Office365 integreeritus, sünkroniseerimised.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 17:35:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ideid kuidas siit edasi saada?
Tutikas laptop, tuli Win 11-ga.
Spoiler Spoiler Spoiler

edit:
Task Manageri end process aitas
https://www.technipages.com/fix-computer-stuck-on-lets-connect-you-to-a-network

Krt see Win 11 on nii toores, juba sellised probleemid pakendist võetud läppariga.


Seda kõike tehakse Teie tulevase turvalisuse/ohutuse nimel:
https://www.rand.org/international/cgrs/security-2040.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 17:37:53 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Pakun varsti nii, et Win ei tule üleski kui netti pole. okse.gif

Seda siis värske installi / uue arvuti puhul kus lõplik user setup on tegemata.

Kui arvuti on juba tööolukorras, tuleb ilma netita üles.

Hiljuti paigaldasin mingi buildi virtuaalmasinas. Kuna ei olnud aega workaroundi hakata otsima panin, et liitun domeeniga (mida ma ei teinud siiski). Seeläbi sai paigaldatud. Aga jah lokaalse konto tegemine on nüüd üsna kinni keeratud, kuigi sellest pääseb jätkuvalt mööda: https://www.ghacks.net/2022/05/13/how-to-bypass-the-microsoft-account-requirement-during-windows-setup/
^ BYPASSNRO meetod on isegi kiirem ja seda kasutab MS ise, et oma tüütusest mööda saada icon_lol.gif
Killer85 kirjutas:
Kunagi XP aegadel kästi Microsoftil suisa brauserivalik sisse tuua. Mis vahepeal muutunud, et nüüd kannatab jälle Edget niiviisi peale pressida?

Turuosa. Edge turuosa on napilt suurem Firefoxist ja kaugel Chrome'st. IE oli omal ajal isegi suurema turuosaga kui Chrome praegu.
Lisaks oli IE väga tugevalt süsteemi keevitatud. Edge saab Powershelliga eemaldada: https://nerdschalk.com/how-to-permanently-remove-microsoft-edge-from-windows-11-using-powershell/

Veel paar kasulikku asja:
https://github.com/abbodi1406/offlineinsiderenroll võimaldab ilma MS kontota liituda insider programmiga ja saada dev builde.
https://github.com/AveYo/MediaCreationTool.bat/tree/main/bypass11 võimaldab skippida TPM jne nõuded.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 18:48:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ideid kuidas siit edasi saada?

Tutikas laptop, tuli Win 11-ga.
Spoiler Spoiler Spoiler



edit:
Task Manageri end process aitas
https://www.technipages.com/fix-computer-stuck-on-lets-connect-you-to-a-network


Krt see Win 11 on nii toores, juba sellised probleemid pakendist võetud läppariga.

Tundub, et probleem oli MediaTek WiFi chipis, miks vorke nahtavale ei tulnud. Mina selle tootja wifi kiipe enne kohanud pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 19:01:31 vasta tsitaadiga

SKG, AMD läppar?

Mingi aeg tagasi oli uudis, et AMD ja Mediatek teevad koostööd ühise Wi-Fi kiibi kallal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2022 19:22:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SKG, AMD läppar?

Mingi aeg tagasi oli uudis, et AMD ja Mediatek teevad koostööd ühise Wi-Fi kiibi kallal.

Jah, https://www.asus.com/Laptops/For-Home/Vivobook/Vivobook-15-OLED-M513-AMD-Ryzen-5000-series/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2022 17:36:53 vasta tsitaadiga

OEMs Under Pressure from Microsoft to Stop Use of HDDs as Boot Drives from 2023
https://www.techpowerup.com/295683/oems-under-pressure-from-microsoft-to-stop-use-of-hdds-as-boot-drives-from-2023

Ometi kah üks mõistlik nõue. Muidu topivad oma TPM-i, MS kontot jne.
Arvestades seda, et aastaid tagasi sai juba 128-256GB SATA SSD 20-40€ eest, siis see nõue oleks võinud juba olla Win11 välja tulles, kuna Win10 väljastamisel 2015 aastal ei olnud SSD'd veel piisavalt odavad.
Isegi minu arvutikaugetel tuttavatel on kõigil boot SSD peal kuigi seal on segu Linux, Win7, Win8 ja Win10 masinatest.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2022 18:12:12 vasta tsitaadiga

Mingist W10 1903 vms alates on HDD täiesti mõtetuks muutunud. Win istud kogu aeg ketta otsas ja enamus toiminguid on ebameeldivalt uimased. Massiliselt on ikka saanud masinaid HDD > SSD peale kolitud ja kõik on hetkega täiesti korralikeks pillideks muutunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2022 23:57:51 vasta tsitaadiga

HDD oli juba Windows 7 ajal mõttetu, aga päris maha ma neid ei kannaks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 01:31:48 vasta tsitaadiga

Windows 11 build 25136 brings tabs to File Explorer
https://www.xda-developers.com/windows-11-build-25136-brings-tabs-to-file-explorer/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 02:01:54 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Windows 11 build 25136 brings tabs to File Explorer
https://www.xda-developers.com/windows-11-build-25136-brings-tabs-to-file-explorer/

Selle sai ViveTool abil juba varem sisse lülitada. Arusaamatu lihtsalt miks selle lisamine nii kaua võttis. Tere tulemast tänapäeva icon_rolleyes.gif
Kahju, et see 22H2 ei jõudnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2022 08:47:37 vasta tsitaadiga

Loodetavasti saab selle õuduse välja lülitada... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.