|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
24.05.2022 10:16:09
|
|
|
| eks siis jätka testimisi ja õppimisi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
24.05.2022 10:40:35
|
|
|
| Lenovo Legion 5.Win 11 kohe peal.o probleemi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.05.2022 12:14:28
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| eks siis jätka testimisi ja õppimisi |
Mis siin ikka testida ja oppida 2h sain mängida ja striimida ja tõmbas masina kooma täiesti w10 sellist jama küll ei olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
26.05.2022 22:04:23
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kuulge mingi jama, (vist) pärast teatud uuendust lakkas korralikult töötamast Windows klahv. Vahel nagu avab start menüüd, vahel mitte.
Windowsi klahv klaviatuuril töötab ilusasti, kui näiteks käivitan VNC või RDP, siis sealses arvutis töötab (Windows 10).
Ei oska mingeid uuendusi maha ka lasta, ei tea, kus mure.
Proovitud erinevaid lahendusi (filter keys, draiverid maha/peale). |
Vanasti oli selline klahv nagu Win Lock.
Kas virtuaalsel ka ei toimi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.05.2022 09:52:08
|
|
|
Sellepärast ITikatel tööd nii palju ongi, meeldib mulle sellistel puhkudel öelda
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
27.05.2022 16:15:21
|
|
|
Kas praeguse lauaarvuti W10 teade, et "See arvuti ei vasta hetkel Windows 11 käitamiseks nõutavatele süsteemi miinimumnõuetele"
jääb kestma kuni Windows 10 toetuse lõpuni või on lootust, et osad niiöelda vanemad W10'ga arvutid võivad saada Windows 11 kõlbulikeks
enne W10 toetuse lõppu?
Naljakas ongi see, et kui 2015 aastal tuli W10 välja, siis Microsoft lubas, et W10 jääb viimaseks versiooniks
Nüüd aga on 11 ikkagi uus versioon.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.05.2022 16:48:14
|
|
|
madis888, seda pead kristallkuuli pealt vaatama.
Ma ei tea mis eesmärk M$ nende nõuetega on kui tegelikult saab neist (vähemalt praegu) mööda ja töötab edukalt ka vanema raua peal. Pulli pärast ajasin selle näiteks korra lenovo T420 peal käima enne kui selle maha müüsin. Töötas küll.
Eesmärk on ilmselt turult vanem raud minema saada, et ei peaks kõike supportima. Samas kui see hirmutamise taktika, et varsti su arvuti enam uuema windowsiga ei tööta piisavat tulemust ei anna, siis võivad ka nõudeid tagasi tõmmata et turuosa säilitada. Pingviin ka vaikselt areneb ja muutub järjest rohkem dumbuseri sõbralikuks ja seda nad ka ei taha, et pingviini turuosa oluliselt suureneks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
28.05.2022 18:29:20
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| madis888, tee rufusega pulk ja anna minna. Core peale ka ajanud seda. |
Kumma ma teen rufusega - kas Linuxi või Windows 11?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.05.2022 18:30:42
|
|
|
madis888, Windows 11 teema on see
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
28.05.2022 19:03:12
|
|
|
| Kas rufusega saab teha sellise Windows11 installi ka sel juhul, kui süsteemi miinimumnõuded ei ole piisavad W11 installimiseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.05.2022 19:04:15
|
|
|
| madis888 kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| madis888, tee rufusega pulk ja anna minna. Core peale ka ajanud seda. |
Kumma ma teen rufusega - kas Linuxi või Windows 11? |
Mõlema saad teha, aga kuna win 11 teema, siis ikka jah sellest jutt käib. Saad ilusti kontrollid keelata ja teeb sulle ilusti image, millega vanema raua peale win 11 installida saad ilma et ise peaks "näpud õliseks" tegema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
29.05.2022 02:40:25
|
|
|
Läks äpparile 11 selga, siiani kõige hullem pole.
+Taskbar keskel on isegi üllatavalt meeljärgi.
+Win key + proge esimesed 3 tähte ei ürita seda bing'ist leida vaid avab selle.
pluss/miinus: Candycrushhe jms kaasasolevat bloati vähem kui w10, samas milleks neid tiktoki jms Windows store shortcut'e start menu'sse vaja on mis klikkimise peale installima hakkavad?
Negatiivset siiani:
*Powershell tahab Not responding olla rohkem kui võiks.
*Touchpadi vasakklikk arvas üks hetk, et enam ei tööta, ei vasakult alt otsast klikk ega ka lihtsalt tap. Paremklikk ja kõik muud gesture'ed jäid toimima. Settingutest touchpad on-off-on ja hakkas uuesti tööle.
*W10 peal oli Windows Hello lõustatuvastus nõks kiirem.
*Kes krt arvas, et see context menu ok on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.05.2022 11:15:28
|
|
|
Küsimus polnud Win 10 enda taastamises vaid Win 10 taolise context menüü kõikide valikute taastamises. (sõnastus veidi kehva muidugi)
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
29.05.2022 13:01:51
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Katsetades nüüd paar korda Windows 11, siis jään hetkel Windows 10 peale |
Hetkel 14. okt 2025-ni võib ametlikult rahulikult 10 peal olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
01.06.2022 16:20:26
|
|
|
| Omateada olen pannud win 11-s Chrome põhibrauseriks kuid kui avan näieks Discordis lingi ja valin, et soovin vaadata Youtubes siis ikkagi avab end Edge nagu see oleks mul põhibrauser
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.06.2022 19:51:27
|
|
|
| ot: |
| Kui chromiumi mootor sobib, siis ma soovitaks pigem kasutada midagi muud kui Chrome (või Edge). Brave on üsna hea valik näiteks. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
03.06.2022 13:40:17
|
|
|
| Kellelgi veel pärast igat suuremat update'i audio driverid lähevad nässu ja peab troubleshooterit käivitama, mispärast driverite ülekirjutamine toimib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.06.2022 17:17:06
|
|
|
Võtsin ligi elus esimest korda xboxgamepassi arvutis. Iga kord peale mängu sulgemist mäng hangub ja peale pikka ketramist viskab sellise teate
Spoiler 
ja siis saab alles sulgeda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
07.06.2022 23:40:30
|
|
|
Pakun varsti nii, et Win ei tule üleski kui netti pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
08.06.2022 11:09:17
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Pakun varsti nii, et Win ei tule üleski kui netti pole.  |
Seda siis värske installi / uue arvuti puhul kus lõplik user setup on tegemata.
Kui arvuti on juba tööolukorras, tuleb ilma netita üles.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
08.06.2022 13:26:42
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
| Kellelgi veel pärast igat suuremat update'i audio driverid lähevad nässu ja peab troubleshooterit käivitama, mispärast driverite ülekirjutamine toimib? |
See idu on jah porno pidevalt webcammid ja audio sassis discord läheb ka paigast. Divereid küll ei pea troubleshootima kuid webcammi peab connectima ja disconnectima.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
08.06.2022 14:29:15
|
|
|
| Kunagi XP aegadel kästi Microsoftil suisa brauserivalik sisse tuua. Mis vahepeal muutunud, et nüüd kannatab jälle Edget niiviisi peale pressida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
08.06.2022 14:57:15
|
|
|
| Miks kõik Edget ei kasuta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.06.2022 16:14:04
|
|
|
Kui tähte närida, siis chroimium ja chrome päris sama asi ei ole.
Aga samahästi võiks küsida miks kõik Opeliga ei sõida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.06.2022 18:48:07
|
|
|
Tundub, et probleem oli MediaTek WiFi chipis, miks vorke nahtavale ei tulnud. Mina selle tootja wifi kiipe enne kohanud pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
09.06.2022 18:12:12
|
|
|
| Mingist W10 1903 vms alates on HDD täiesti mõtetuks muutunud. Win istud kogu aeg ketta otsas ja enamus toiminguid on ebameeldivalt uimased. Massiliselt on ikka saanud masinaid HDD > SSD peale kolitud ja kõik on hetkega täiesti korralikeks pillideks muutunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
10.06.2022 02:01:54
|
|
|
Selle sai ViveTool abil juba varem sisse lülitada. Arusaamatu lihtsalt miks selle lisamine nii kaua võttis. Tere tulemast tänapäeva
Kahju, et see 22H2 ei jõudnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.06.2022 08:47:37
|
|
|
Loodetavasti saab selle õuduse välja lülitada...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|