Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 13:47:09 vasta tsitaadiga

Otsin vanematekoju telerit. Vanematel põhiline Telia TV, aga mõnikord lastakse ka pulgalt filme. Eelarve ~500 euro kanti.

https://bigbox.ee/televiisorid/teler-hisense-h55u7qf-uled-55-smart-1066147.html

Selle raha eest vist väga paremat ei leia? Veidi vanem mudel küll, kuid rtings.com poolt parimateks tunnistatud odavtelekaid siinmail ma müügil ei näe..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 17:20:58 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Otsin vanematekoju telerit. Vanematel põhiline Telia TV, aga mõnikord lastakse ka pulgalt filme. Eelarve ~500 euro kanti.

https://bigbox.ee/televiisorid/teler-hisense-h55u7qf-uled-55-smart-1066147.html

Selle raha eest vist väga paremat ei leia? Veidi vanem mudel küll, kuid rtings.com poolt parimateks tunnistatud odavtelekaid siinmail ma müügil ei näe..

Sõbral on sama telekas, selle raha eest igati kobe. Nutipool on ainult kehva, aga suvaline väline boks lahendab selle mure.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 17:56:31 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Otsin vanematekoju telerit. Vanematel põhiline Telia TV, aga mõnikord lastakse ka pulgalt filme. Eelarve ~500 euro kanti.

https://bigbox.ee/televiisorid/teler-hisense-h55u7qf-uled-55-smart-1066147.html

Selle raha eest vist väga paremat ei leia? Veidi vanem mudel küll, kuid rtings.com poolt parimateks tunnistatud odavtelekaid siinmail ma müügil ei näe..

Sõbral on sama telekas, selle raha eest igati kobe. Nutipool on ainult kehva, aga suvaline väline boks lahendab selle mure.

Et ostja valesti aru ei saaks siis nutipool on nagu iga teine androidTV. Töötab väga hästi, äpid (TeliaTV, Go3, Elisa, jupiter, youtube, apollo) käivitavad ja saab kõike vaadata. Miinus on see, et kõik on sigaaeglane, peab palju keskenduma, et mis ja kus avada. Soovitan kohe enamus äppe ära killida ja automaatne uuendus maha võtta. Esimesel käivitamisel tuleb tass teed kõrvale võtta ja palju aega varuda. Lõpuks kui kõik sätitud saab siis on enamvähem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 18:09:28 vasta tsitaadiga

Hisensel pole androidi, oma süsteem on. Suured tegijad on olemas, kohalikest võib unistada. Finluxi nimelised odavad telekad on androidiga, pilt on suht ok.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 19:05:29 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Hisensel pole androidi, oma süsteem on. Suured tegijad on olemas, kohalikest võib unistada. Finluxi nimelised odavad telekad on androidiga, pilt on suht ok.

Mis jutt see on, Hisense töötab pesuehtsa androidTV peal ja sisaldab google rakendusi. Testitud ja proovitud.

EDIT: Tundub, et osad mudelid töötavad jah mingi VIDAA 4.0 OS süsteemi peal. Soovitaksin ikkagi vaadata, et oleks androidTV versioon. Rohkem kasu.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 19:35:34 vasta tsitaadiga

Mitte osad, vaid peaaegu kõik Euroopa Hisense mudelid on VIDAA peal, kaasa arvatud OLED-mudel. Mõni üksik on Androidiga.
U7QF on viisaka pildiga mudel, soovitan.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2022 22:59:53 vasta tsitaadiga

Viaplay on VIDAA's olemas? Kui mitte, siis peab edasi otsima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2022 20:00:45 vasta tsitaadiga

Mis teema sellega on, et meil siin LG 42C2 müügil pole ? Tavaliselt ju ikka miski märtsis/aprillis uued mudelid tulnud? Või nad seda suurust siia regiooni ei plaanigi ? Saksamaal on juba saadaval ja listed oli juba 2 kuud tagasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2022 16:43:45 vasta tsitaadiga

Kui hind on sama, kumb votta?

LG 75UP81006LR (5 a garantii)

HISENSE 75A6GTUK (2 a garantii)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2022 17:35:58 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kui hind on sama, kumb votta?

LG 75UP81006LR (5 a garantii)

HISENSE 75A6GTUK (2 a garantii)


Kuna Androidi ei ole, siis ei võtaks kumbagi. Võtaks hoopis Manta 75LUA120D
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 09.05.2022 17:58:37 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
SKG kirjutas:
Kui hind on sama, kumb votta?

LG 75UP81006LR (5 a garantii)

HISENSE 75A6GTUK (2 a garantii)


Kuna Androidi ei ole, siis ei võtaks kumbagi. Võtaks hoopis Manta 75LUA120D


Või siis Xiaomi mi stick juurde ja on Android olemas. https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=Xiaomi+mi+stick&min_price=&max_price=

Sai ühele vanemale Sony telerile külge poogitud see pulk ja toimetab väga hästi ning sai ka vanast aeglasest elisa boksist lahti.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2022 12:50:31 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
SKG kirjutas:
Kui hind on sama, kumb votta?

LG 75UP81006LR (5 a garantii)

HISENSE 75A6GTUK (2 a garantii)


Kuna Androidi ei ole, siis ei võtaks kumbagi. Võtaks hoopis Manta 75LUA120D

Unustasin mainida, et telku soft ei mängi rolli.
Android olemas, Nvidia Shield näol icon_wink.gif

Manta mul siin ei muuda, aga need 2 on hetkel soelale jaanud.



---
Tulin just poest, ei krt 75 tolli on liiga suur mul elutuppa. Jõhker lahmakas. Mahuks, aga parempoolne nurk jääks juba kamina taha ja vasak ots akna ette. 65 tundub max olema hetke situatsioonis. Uurin veidi veel ja homme hommikul ostan ära miskit ilmselt.

PHILIPS 65PUS7556 jäi silma, 2a gar.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2022 13:56:12 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Kas kellelgi on kogemusi? https://www.hinnavaatlus.ee/2104969/xiaomi-55-mi-tv-p1-55/

Ehk on mõni kasutaja tekkinud, kes omale xiaomi teleka soetanud icon_question.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2022 14:17:09 vasta tsitaadiga

commer, olemas, täitsa OK
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2022 16:47:56 vasta tsitaadiga

Raske otsustada, kumb on parem

PHILIPS 65PUS7556/12, 2 a gar https://www.philips.ie/c-p/65PUS7556_12/7500-series-4k-uhd-smart-tv
voi
HISENSE 65A7GQTUK, 5 a gar https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/a7g/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2022 17:09:45 vasta tsitaadiga

Philipsiga on nii vanade kui uute osas naljakad kogemused - küll ei suuda HDMI pilti skaleerida ja siis ei suuda mälupulga peal olevaid eestikeelseid subtiitreid kuvada aktsenttähtede osas (kuvab hunnikut risukaraktereid).
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2022 18:14:52 vasta tsitaadiga

Hetkel on mul 50PUS7505 ja olen rahul (va ekraani suurus). Telerite enda Smart funktsioone-appe ei kasuta kunagi seega, ukskoik.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 10:21:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Philipsiga on nii vanade kui uute osas naljakad kogemused - küll ei suuda HDMI pilti skaleerida ja siis ei suuda mälupulga peal olevaid eestikeelseid subtiitreid kuvada aktsenttähtede osas (kuvab hunnikut risukaraktereid).


HDMI skaleerimise probleemi pole endal olnud, aga subtiitritega tekib probleeme siis kui subtiitrifail on teleri jaoks vales kodeeringus. UTF-8 aitab üldiselt hädast välja või kui just UTF-8'ga probleem on, siis iso-8859-1 encoding aitab.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 10:41:07 vasta tsitaadiga

Kodreering on vaikimisi UTF-8 olnud, Subtitleeditiga sai proovitud ka Baltic ja Estonian kodreeringut minuarust, ent nendestki polnud abi. ISO-8859-1 valikut seal ei kuva.

Aga oluline just see, et probleemid on ainult Philipsitega olnud - olen arvanud, et ehk vanade jama, ent ka täiesti uuega oli sama kogemus...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 12:17:17 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mis teema sellega on, et meil siin LG 42C2 müügil pole ? Tavaliselt ju ikka miski märtsis/aprillis uued mudelid tulnud? Või nad seda suurust siia regiooni ei plaanigi ? Saksamaal on juba saadaval ja listed oli juba 2 kuud tagasi icon_rolleyes.gif


mul täpselt sama küsimus, mulle C1 ei meeldi, et ta on raskem ja suure jalaga - mul läheb automaatselt seinale, aga kuskil pean ikkagi seda lollakat jalga ladustama, ehk tahaks C2-te juba selle tõttu, et vähem "kalleid, raskeid materjale" kasutusel. Küll aga tundub, et C2 hind tuleb märkimisväärselt kõrgem inflatsiooni ja tõstetud hindade tõttu. Sellest ka tekib kihk, et kui hind on nii palju kõrgem, ehk peaks hoopis Sony OLED-i vaatama.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 13:05:14 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kodreering on vaikimisi UTF-8 olnud, Subtitleeditiga sai proovitud ka Baltic ja Estonian kodreeringut minuarust, ent nendestki polnud abi. ISO-8859-1 valikut seal ei kuva.

Aga oluline just see, et probleemid on ainult Philipsitega olnud - olen arvanud, et ehk vanade jama, ent ka täiesti uuega oli sama kogemus...


Endal juba kolmas Philips järjest ja pole seda probleemi kohanud.
Supakate encoding on UTF-8 ja kuvab ilusti kõiki täpi ja ka slaavipäraseid katusega tähti... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 13:13:31 vasta tsitaadiga

Ma just kolmega olen ise ka proovinud ning tegevustee on olnud -> subid ei toimi -> HDMI-ga sülerist -> HDMI ei skaleeru. Erinevad filmid, sh. UTF-8 encoding ja proovinud ka teisi.
Kui kunagi samas olukorras olen, võin saata proovimiseks icon_razz.gif

Aga üldiselt on jäänud mulje, et Philipsi ostjad ise on rahul ja ostavad korduvalt uuesti Philipsit, seega peavad piisavalt õigesti ikka tegema asju (mh. Ambilight meeldib inimestele ning USB-i kaudu lisamist teistele brändidele ei peeta vastuvõetavaks).

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2022 19:40:34 vasta tsitaadiga

Ostsin LG 65NANO756PA, kuna sain hea diili 3-aastase garantiiga.
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-65nano756pa
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2022 09:17:24 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ma just kolmega olen ise ka proovinud ning tegevustee on olnud -> subid ei toimi -> HDMI-ga sülerist -> HDMI ei skaleeru. Erinevad filmid, sh. UTF-8 encoding ja proovinud ka teisi.
Kui kunagi samas olukorras olen, võin saata proovimiseks icon_razz.gif

Aga üldiselt on jäänud mulje, et Philipsi ostjad ise on rahul ja ostavad korduvalt uuesti Philipsit, seega peavad piisavalt õigesti ikka tegema asju (mh. Ambilight meeldib inimestele ning USB-i kaudu lisamist teistele brändidele ei peeta vastuvõetavaks).


Kas olid Saphi või Androidiga mudelid?
Endal OLED865, ei ole eelpool toodud muresid olnud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eskimo
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 12.05.2022 10:02:16 vasta tsitaadiga

Ülalpool jutuks olnud Philipsi supakate teemal: värskelt soetatud 65OLED806 ehmatas ka alul täpitähtede segadusega. Probleem lahenes ootamatult VLC äpi installimisega. Ju siis ilmusid vajalikud koodekid icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2022 17:38:39 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on teler sellise jala peal? Kui stabiilsed sellised tooted on?
https://www.amazon.co.uk/dp/B07C1Y5NY3/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 13.05.2022 23:26:37 vasta tsitaadiga

Alus 30 x 40 cm. Tundub piisavalt suur, et võiks püsti püsida. Aga mind teeks ettevaatlikuks tagumisse serva viidud raskuskese. See tugipost võiks ikka rohkem seal aluse keskkoha suunas olla. Kui telekal selg vastu seina, siis vast pole hullu aga keset tuba tumba otsa sellist asja küll ei paneks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.05.2022 23:58:24 vasta tsitaadiga

Kes paneb teleka kest tuba tumba otsa?
Post on õiges kohas, telekas tuleb sellest ettepoole.
Konkreetse tootega kahjuks kogemust ei ole. Kuna see asi-üles alla liigub, siis ülemises asendis võib logiseda. Monitoride sellised jalad on küll väga stabiilsed.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 10:22:16 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas kellelgi on teler sellise jala peal? Kui stabiilsed sellised tooted on?
https://www.amazon.co.uk/dp/B07C1Y5NY3/

Ma tellisin sirka pool aastat tagasi sellise. https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07MM4539M/ref=ppx_od_dt_b_asin_image_s00?ie=UTF8&psc=1
Midagi halba öelda ei saa. Tugev ja stabiilne tükk. Saab kergelt pöörata igas suunas kui vaja.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 11:31:32 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
SKG kirjutas:
Kas kellelgi on teler sellise jala peal? Kui stabiilsed sellised tooted on?
https://www.amazon.co.uk/dp/B07C1Y5NY3/

Ma tellisin sirka pool aastat tagasi sellise. https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B07MM4539M/ref=ppx_od_dt_b_asin_image_s00?ie=UTF8&psc=1
Midagi halba öelda ei saa. Tugev ja stabiilne tükk. Saab kergelt pöörata igas suunas kui vaja.

Tänud, seda Bontec oma vaatasin ise ka.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 14:07:50 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas olid Saphi või Androidiga mudelid?
Endal OLED865, ei ole eelpool toodud muresid olnud.


Viimane Androidiga.
Eelmiste osas ei tea, ent muarust ka Androidiga.

eskimo kirjutas:
Ülalpool jutuks olnud Philipsi supakate teemal: värskelt soetatud 65OLED806 ehmatas ka alul täpitähtede segadusega. Probleem lahenes ootamatult VLC äpi installimisega. Ju siis ilmusid vajalikud koodekid icon_smile.gif


Tänud! Peab proovima :]

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 15.05.2022 17:18:04 vasta tsitaadiga

von Wu, minul on icon_smile.gif Tegu pole küll just tumbaga vaid spetsiaalse ratastel telekaalusega mille ülemist otsa saab keerata (koos kõige sellega mis seal peal) vastavalt vajadusele ühele või teisele poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2022 23:31:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ostsin LG 65NANO756PA, kuna sain hea diili 3-aastase garantiiga.
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-65nano756pa

SKG kirjutas:
Ostsin selle hoopis, kuna telerilaud, mida soovisin, pidi alles 6-8 nädala pärast lattu jõudma.
https://fitueyes.uk/products/fitueyes-3-tier-floor-tv-stand-a-series-37-70-inch

Ei saa esialgu millegi üle kurta. Mõlemad okei.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2022 18:23:17 vasta tsitaadiga

Esimesed QD-OLED telerid ilmunud HV-sse
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/cb083d3e2cb06efff1b3e42168ce79d4/?sort=-views

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 14:33:14 vasta tsitaadiga

Kas Samsungi Tizenile on Jupiteri äpp nüüd olemas?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 16:28:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Esimesed QD-OLED telerid ilmunud HV-sse
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/cb083d3e2cb06efff1b3e42168ce79d4/?sort=-views


Samsungi QD-OLED release date oli hiljem kui LG 2022 OLED seeriate oma aga LG 2022 seeriat ma HinnaVaatluses ei leia. LG C2 OLED on puudu ja oleks väga huvitav võrrelda Samsungi QD-OLED hinnaga. Ma isegi ütleks, et Samsungi QD-OLED on parema hinnaga kui lootsin meie turul.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 16:59:40 vasta tsitaadiga

päris huvitav, 2k 55" eest ja 2.5k 65" eest peaks olema veidi alla msrp thumbs_up.gif
2.5k ja 3k olid iirc msrp-d.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2022 21:03:22 vasta tsitaadiga

Päris odav, kui võrrelda Sony A95K hinda - 55tolline peaks olema 3k euri.

Rohkem QD-OLED telereid vist polegi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 09:11:10 vasta tsitaadiga

Keegi lg c1-ga juhtmevabu kõrvaklappe ka kasutab, kuidas audio delay on?

Isiklikukt ei salli üldse kui isegi paarsada ms on heli syncist väljas. Lugesin, et telekast saab natuke seadetega mängida....lihtsalt äkki keegi reaalselt kasutab kõrvaklappe thumbs_up.gif

Üle hdmi pidi asi hullem olema, aga mul sisemised äpid ja live pilt vaid kasutuses hetkel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 10:37:53 vasta tsitaadiga

Mul on CX ja sony 1000xm4 - mina viidet ei taju. Midagi spetsiaalselt näppinud ei ole. Viimati vaatasin öösiti Halo seepi GO3 vahendusel.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 15:03:32 vasta tsitaadiga

dex, thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 15:27:24 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ostsin LG 65NANO756PA, kuna sain hea diili 3-aastase garantiiga.
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-65nano756pa

Paar nädalat kasutanud nüüd.
Hetkel ainuke miinus on DTS ja DTS-HD toe puudumine. Isegi mitte passthrough optilise kaudu. Aga see oli juba enne ostu teada.
Huvitaval kombel teeb teler EAC3 striimist AC3, mis oli positiivseks üllatuseks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2022 20:48:48 vasta tsitaadiga

keegi qd-oled teleka juba koju on lohistanud, muljeid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2022 01:37:47 vasta tsitaadiga

jeesus188, su kasutatavatel klappidel aptx tugi on?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2022 10:28:48 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
keegi qd-oled teleka juba koju on lohistanud, muljeid?


Pole veel võtnud, aga vist lükkub edasi kuna avastasin, et Dolby Vision tuge pole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2022 18:06:57 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
jeesus188, su kasutatavatel klappidel aptx tugi on?
pole klappe veel...mida soovitad icon_biggrin.gif
Ja mis see annab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2022 18:14:06 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2022 18:39:44 vasta tsitaadiga

Peale selle veel Latency

https://soundsightheadphones.com/guides/bluetooth-5-0-codecs-and-other-bluetooth-formats/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2022 21:10:39 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
londiste kirjutas:
keegi qd-oled teleka juba koju on lohistanud, muljeid?


Pole veel võtnud, aga vist lükkub edasi kuna avastasin, et Dolby Vision tuge pole.


Samjunn kükitab üksi omaenda poolt surnult sünnitatud HDR10+ otsas
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2022 21:44:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui algmaterjal on MP3 või AAC, siis helikvalieet on parem seda mitte üle aptx (HD) või LDAC sundida, sest A2DP toetab MP3 ja AAC otse striimimist. Mängitakse maha ilma kvaliteedikaota.
Ehk siis kõrgem bitrate ei tähenda tingimata paremat helikvaliteeti, vaid loeb ka algmaterjali formaat ja kas BT koodek oskab seda otse mängida või mitte.


heretic666 kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
londiste kirjutas:
keegi qd-oled teleka juba koju on lohistanud, muljeid?


Pole veel võtnud, aga vist lükkub edasi kuna avastasin, et Dolby Vision tuge pole.


Samjunn kükitab üksi omaenda poolt surnult sünnitatud HDR10+ otsas

Ei ole üksi. Philips, Hisense, Toshiba jt teleritel ka see tugi. Pigem küsimus kui palju filme ses formaadis on. Mitte eriti palju. Amazon Primes mõned on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.