Launger, selliste puhul on see, et ma ei viitsi eriti kuskil väljaspool Binance-i ja Coinbase-i jageleda. Olen mõelnud, et peaks mingi swapi kasutusele võtma, a ei viitsi väga sadat erinevat platvormi käitada. _________________
Paras peavalu on jah see saja erineva platvormi ja swapiga majandada. Kogemused olemas _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Käiski 28k peal ära see oli suht ette näha talvel. Suht alati on kukkunud koin läbi aegade. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Launger, selliste puhul on see, et ma ei viitsi eriti kuskil väljaspool Binance-i ja Coinbase-i jageleda. Olen mõelnud, et peaks mingi swapi kasutusele võtma, a ei viitsi väga sadat erinevat platvormi käitada.
Tegelikult krypto on gambling nagu ka mmod korra panustad tekib hasart. Korra võid saada sealt püramiidist midagi ja tegib isu jälle panustada lõpuks tekib sõltuvus mis on haigus. Hea ,et ise kaua ei mässanud krüptoga korra tekkis huvi siis kadus. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 18.05.2022 08:08:19, muudetud 1 kord
Elatist teenida tasuks mingi ekslusiivse asjaga milllel kulutusi pole õieti. Ka see eeldab ,et paned paar tuhhi magama ja 4 korjad. Transport peab olema tasuta muidu ei tasu ka kodus midagi teha. Vähemalt väikese kulutsega. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Pisikesed krüptod on sellised hasardi variandid jah.
Vaatan, et kõik suuremad eile ostetud krüptod on pisut langenud tänaseks (NEAR, BNB ja MATIC), ainult see IDEX ikka veel plussis ja vaja tihti seisu kontrollida, muutub kiirelt. ANC oli paar päeva tagasi üks suurimaid tõusjaid, nüüd suurim langeja, maha magasin müügi...
Noja täna on siis max kerkijad jalgpalli-krüptod... SANTOS +200%-ga 1. Õnneks suurimad langejad on alla 12%, ANC-ga eesotsas.
Pigem suskan 30€ langevale NEAR-le ja ei vaata enam kui panustaks üksteise võidu tõusvatele vuti-klubide token-ite alla, millede seisul tuleb iga tund silm peal hoida, et kas kellelgi värav ja token tõuseb - liiga kurnav.
jaanjaapan, oleneb, mida teha tahad. Niisama põnev on tõesti igasuguseid krahhe ja muid üllatusi jälgida. Ja proovida nende pealt midagi endalegi tasku panna.
Kui tahad kindlama peale minna, siis võta pigem top50 hulgast mõni münt, panusta sellele ja jäta aastateks see münt rahule. Privaatvõti muidugi enda kätte. Paperwallet või ledger vms meetod abiks. _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kunagi ka ajasin taga nende kiirete mullide tekkimisi ja lõhkemisi. Liiga rändom asi ikkagi. Lihtsam on kerge võimendusega BTC swingide peale hüpata pigem. Trend is your friend.
33-35k short. 26-28k long.
Ilmselt kõik investeerimishuvilised oskavad arvata, et järgmine majanduskrahh tuleb sügav ja korralik. Ja ka seda oskavad arvata, et ega see tulemata ei jää.
Jackpoti küsimuse vastus, mida kõik teada soovivad on, millal täpselt see krahh algab? Ehk juba ongi alanud? _________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust! Liitu Wise'ga!
Kui see 100€ oli teadlikult mahamängimiseks eraldatud siis pole ju hullu. Algusest peale on ju korrutatud, et investeerida tohib ainult raha mida julged kaotada. Aga ikka ujuvad välja need "Kaotasin kogu elu säästud ja panin veel püksid ka panti" sellid näoga nagu oleks neile liiga tehtud.
DVDRW, altcoinid siin on paar päeva elavnenud jällegi. Äkki tuleb hoopis altcoinide ralli nüüd. _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Rahvas vaikselt kolib puhkama oma rahadega. Ennem sügist ei hakka siin ilmselt miskit suuremat toimuma _________________ ARVUTID 3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL HDD kettad
DVDRW, mis platvormil neid shorte paned? Mõtlesin, et peaks ka selle asja korralikult selgeks tegema, et järgmist tõusu-lainet mitte maha magada.
Eile ostsin erinevaid krüptosi ja täna juba ca -30€ hävingut, oleks pidanud täna ostma, kiirustasin veel Ainult see ANC muudkui kasvab, aga ei tea kui turvaline turule vastassuunas liikujale panustada on... sealt 20-st 40€ juba nädalaga koos. Siis ostsin 20€ eest LUNA + 20€ eest ANC-i (kahte suurimat langejat).
Mullide püüdmisega enam ei tegele, ainult paar ALPINE F1 Motosport tokenit jätsin (tuli veel teade, et osale loosis), kui võidad, siis auhinnaks saad tulla vaatama vormeli mehhaanikuid ja testsõidule - selle peale kerkis hind veits, aga algul üles vedasid ALPINE tõusvad jalgpalli koondiste tokenid paar päeva tagasi.
DVDRW, mis platvormil neid shorte paned? Mõtlesin, et peaks ka selle asja korralikult selgeks tegema, et järgmist tõusu-lainet mitte maha magada.
Eile ostsin erinevaid krüptosi ja täna juba ca -30€ hävingut, oleks pidanud täna ostma, kiirustasin veel Ainult see ANC muudkui kasvab, aga ei tea kui turvaline turule vastassuunas liikujale panustada on... sealt 20-st 40€ juba nädalaga koos. Siis ostsin 20€ eest LUNA + 20€ eest ANC-i (kahte suurimat langejat).
Mullide püüdmisega enam ei tegele, ainult paar ALPINE F1 Motosport tokenit jätsin (tuli veel teade, et osale loosis), kui võidad, siis auhinnaks saad tulla vaatama vormeli mehhaanikuid ja testsõidule - selle peale kerkis hind veits, aga algul üles vedasid ALPINE tõusvad jalgpalli koondiste tokenid paar päeva tagasi.
Olen tähele pannud, et Binances tõusevad need ühte tüüpi tokenid tihti samaaegselt, seejuures tüübina ka Binance-i Launchpadist/Launchpoolist väljutatud... _________________
Ma konverdin ETH-i Binance-s teisteks coinideks, et oleks huvitavam ja OKX on ka veel TON-i jaoks... Phemex-it hakkan avastama kui kaevuri nii 500+ Mhs peale saan, täna veel 2 kokku ~395 ETH + TON ~10 GHz. Raha eest olen kaarte ostnud, mitte krüptot...
Eile tegin erandi ja lükkasin ca 300€ Bitcoin-i, ATOM-i, AXS-i, BNB ja NEAR-i alla, täna juba ca 40€ vaesem oleks võinud kaardile hoida, pagana surnud kass ikka veel põrkas...
NB! See MMCrypto tuuber oli huvitav leid! (sarnane nagu oli tuuber Vitaly oma prankidega)
jaanjaapan, 1) proovi treidides FOMO tajuda ja vb. ka vältida (kuigi kohati on hea ka "rongile hüpata", siis oluline on mitte rongi alla hüpata )
2) altcoinid on algselt kõik peale BTC, lisaks on väiksemad "junnid" omakorda shitcoinid
DVDRW, pakuks, et MMCrypto on üks suurematest kickbackide saajatest referralite kaudu... samas on ilmselt tal vara ikkagi tegelikult rendikas või laenude peal...
samas näitab ju koguaeg oma treide ka, mis tal lahti on ja, mida ta nendega teeb.. edutuks ka ei nimetaks pigem, kuigi pole pikemat aega ta üheülbalisi ja lameda stiiliga videoid vaadanud _________________
jaanjaapan, sa oled vaesem alles siis kui need kryptod maha myyd. Enne mitte. _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Ma olen monda kryptokopikat aastat viis ja peale hoidnud. Kannatust on vaja. _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Ega tark pole see, kes on kuidagi rikkaks saanud. Vahest teed targa otsuse ja kaotad, rumala otsuse puhul oleks joppamisi võitnud, aga see veel tarka otsust valeks ei tee, isegi kui ajutiselt kaotasid targa valikuga...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.